2019-06-26   10:09:59
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Ringsted Cup 2014

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

1_S
Løb 1, 200m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
654  Munkholm Christina  1996  KØGE  9672AB  25 m  1:58.88  EFT 
398  Dufour Camilla  1996  TRITON B  9662AN  25 m  2:05.71   
405  Hansen Katrine B.  1999  TRITON B  9934AB  25 m  2:06.42   
440  Wenk Helena Berg  2000  TRITON B  0052AD  25 m  2:08.84   
284  Ladik Annabelle Grønbech  1997  RINGSTED  9734BC  25 m  2:09.00   
107  Junge Laura Holm  1998  KALUNDBORG  9838AD  25 m  2:09.63   
229  Drest Isabella  1999  OSK  9968AO  25 m  2:10.29   
373  Neumann Clara  2001  SK-SYD  0164AC  25 m  2:11.03   
577  Nielsen Sofie  2001  SLAGELSE  0198AF  50 m  2:11.83   
10  400  Duus Caroline Amalie  1998  TRITON B  9804AB  25 m  2:12.42   
11  548  Gotthard Amalie  1999  SLAGELSE  9928AC  25 m  2:12.61   
12  618  Degner Melanie  2000  KØGE  0098AC  25 m  2:13.10   
13  87  Olsen Amalie W.  2001  HERLUFSHOL  0162AR  25 m  2:13.60   
14  223  Baraviec Cecilie  2000  OSK  0016AB  25 m  2:13.80   
15  408  Jensen Frederikke  2000  TRITON B  0002AC  50 m  2:14.61   
16  455  Mammen Alberte  2001  TRITON B  0196AE  25 m  2:14.99   
17  549  Gotthard Regitze  2002  SLAGELSE  0228AA  50 m  2:15.93   
18  347  Nabil Farah Mohamed  1999  KORSØR    25 m  2:16.00   
19  296  Nielsen Katja Kjær  2002  RINGSTED  0268AU  25 m  2:16.44   
20  633  Jensen Sarah Aarslew  2000  KØGE  0082AF  25 m  2:16.68   
21  539  Andersen Patricia  2002  SLAGELSE  0294AI  25 m  2:17.62   
22  131  Uglebjerg Marie  2002  KALUNDBORG  0222AB  25 m  2:17.67   
23  434  Strandby Sofie  1999  TRITON B  9976AC  25 m  2:18.35   
24  181  Kristensen Viktoria Bæts  2002  NÆSTVED  0286AP  25 m  2:18.42   
25  447  Eriksen Isabel K.  2001  TRITON B  0122AH  25 m  2:19.27   
26  432  Stjernholm Liva  2004  TRITON B  0486AA  50 m  2:19.90   
27  638  Lorentzen Katja Skovdal  2003  KØGE  0338AQ  25 m  2:19.93   
28  642  Pedersen Pernille  2001  KØGE  0134AC  25 m  2:20.40   
29  27  Jensen Nicole  1996  HASLEV  9656AB  25 m  2:20.87   
30  369  Jørgensen Julie Bruun  2003  SK-SYD  0328AC  25 m  2:21.16   
31  285  Larsen Jasmin  2002  RINGSTED  0264AZ  25 m  2:21.82   
32  204  Brink Karen Hazell  2002  OSLF  0206AA  25 m  2:22.21   
33  500  Kozelnik Maike  2002  SCHWERIN  292243  25 m  2:22.26   
34  606  Bagge Caroline Gøttrup  2003  KØGE  0322AB  50 m  2:22.51   
35  52  Anker Wilma  2004  HERLUFSHOL  0486AK  50 m  2:22.54   
36  311  Szokody Maria  2002  RINGSTED  0252AE  25 m  2:22.68   
37  636  Kjær Karoline  2000  KØGE  0048AC  25 m  2:22.83   
38  632  Jensen Kathrine Sofie  2003  KØGE  0352AC  25 m  2:23.18   
39  493  Fass Friederike  2002  SCHWERIN  292232  25 m  2:23.48   
40  182  Larsen Nikoline Skovly  2003  NÆSTVED  0322AE  25 m  2:24.29   
41  459  Rishøj Ida  2002  TRITON B  0286AF  50 m  2:24.36   
42  507  Ritter Amelie  2003  SCHWERIN  315370  25 m  2:24.65   
43  319  Wismann Josephine  2002  RINGSTED    25 m  2:26.01   
44  209  Glintborg Heidi  2002  OSLF  0202AP  25 m  2:26.46   
45  608  Brønnicke Maya Krogh  2005  KØGE  0508AB  50 m  2:27.82   
46  307  Sejling Karla  2001  RINGSTED  0176AI  25 m  2:27.83   
47  270  Grandjean Sophie  2003  RINGSTED  0346AR  25 m  2:27.93   
48  214  Krogh Christine  2003  OSLF  0376AH  50 m  2:28.43   
49  318  Wismann Cathrine  2002  RINGSTED  0264AS  25 m  2:29.65   
50  125  Stanelt Frida Bang  2004  KALUNDBORG  0422AL  50 m  2:30.29   
51  138  Hansen Julie Galsgaard  2000  NAKSKOV  0022AC  25 m  2:30.67   
52  328  Christoffersen Victoria  2002  KORSØR  0284AQ  25 m  2:31.61   
53  162  Bendtsen Caroline  2002  NÆSTVED  0254AK  25 m  2:32.17   
54  392  Borch Mikala Ravn  2003  TRITON B  0348AR  25 m  2:32.42   
55  240  Pedersen Aurelia  2004  OSK  0414AA  25 m  2:32.56   
56  170  Duus Katrine  2003  NÆSTVED  0318AR  25 m  2:32.62   
57  476  Christians Emilie Ferslev  2002  VORDINGB  0296BA  25 m  2:32.86   
58  631  Jensen Elisabeth Them  2004  KØGE  0464AA  25 m  2:35.74   
59  97  Vaabengaard Nicole  2002  HERLUFSHOL  0238AM  25 m  2:36.42   
60  33  Mikkelsen Laura  2001  HASLEV  0176AE  25 m  2:36.55   
61  353  Rademakers Lucca  2004  KORSØR  0416AD  25 m  2:37.03   
62  619  Dreier Clara  2004  KØGE  0438AC  25 m  2:37.17   
63  96  Vaabengaard Natalie  2002  HERLUFSHOL  0208AM  25 m  2:37.64   
64  630  Jensen Benedicte Them  2004  KØGE  0454AA  25 m  2:37.75   
65  12  Andersen Emmely  2001  HASLEV  0154AM  25 m  2:38.65   
66  380  Sander-Bjerge Sophia  1999  SK-SYD  9968BA  25 m  2:40.46   
67  367  Jacobsen Celine Nordal  2001  SK-SYD  0188AZ  25 m  2:41.37   
68  622  Frederiksen Agnes Dalgas  2005  KØGE  0508AA  25 m  2:41.53   
69  394  Brandt Anna Leopold  2004  TRITON B  0478AM  50 m  2:42.85   
70  514  Schröder Eden Sydney  2005  SCHWERIN  374625  25 m  2:43.93   
71  36  Møller Olivia  2004  HASLEV  0452AF  25 m  2:44.87   
72  496  Grude Sveda Naima  2006  SCHWERIN  365600  25 m  2:45.00   
73  538  Andersen Marie Louise B  2005  SLAGELSE  0552AJ  25 m  2:46.02   
74  624  Gustafson Olivia Mai  2005  KØGE  0596AC  25 m  2:47.10   
75  50  Andersen Selma V Studnitz  2005  HERLUFSHOL  0518AB  25 m  2:47.95   
76  26  Jakobsen Nynne  2004  HASLEV  0462AG  25 m  2:48.49   
77  407  Jensen Emilie Wilms  2006  TRITON B  0658AB  25 m  2:48.50   
78  239  Jørgensen Josefine Risum  2004  OSK  0406AC  25 m  2:49.32   
79  625  Gärtner Silje  2003  KØGE  0322AW  25 m  2:51.12   
80  39  Petersen Anna Lind  2004  HASLEV  0488AE  25 m  2:52.05   
81  233  Grønning Ida Juul  2004  OSK  0418AC  25 m  2:53.26   
82  67  Hansen Frederikke B.  2005  HERLUFSHOL  0532AE  25 m  2:53.70   
83  303  Sahlberg Emilie Hostrup  2005  RINGSTED  0582AD  50 m  2:54.96   
84  650  Wium Charlotte  2006  KØGE  0682AA  25 m  2:55.82   
85  30  Larsen Amalie Wichmann  2005  HASLEV  0564AB  25 m  2:55.85   
86  422  Nyborg-Vedsted Emma  1999  TRITON B  9934AP  50 m  2:56.28   
87  31  Lauritsen Nanna  2004  HASLEV  0484AF  25 m  2:57.00   
88  93  Sørensen Andrea Holm  2005  HERLUFSHOL  0518AJ  25 m  2:57.54   
89  262  Andersen Emma M.  2003  RINGSTED  0392AJ  25 m  2:59.30   
90  420  Nielson Petrine  2003  TRITON B  0316AS  25 m  2:59.41   
91  316  Thielsen Helene  2004  RINGSTED  0474AB  25 m  2:59.49   
92  231  Færgemann Naja  2006  OSK  0602AI  25 m  2:59.54   
93  211  Jørgensen Josefine S  2004  OSLF  0416AN  25 m  3:00.52   
94  381  Ullerup Mille Marie  2004  SK-SYD  0428AT  25 m  3:01.59   
95  412  Larsen Esther Haudrum  2005  TRITON B  0574AK  25 m  3:01.70   
96  234  Habermann Agnete  2005  OSK  0576AA  25 m  3:02.44   
97  140  Hansen Malou  2004  NAKSKOV  0454AM  25 m  3:03.31   
98  607  Bollmann Klara-Sofie  2006  KØGE  0676AA  25 m  3:04.39   
99  339  Hvilsom Caroline Bjørn  2005  KORSØR  0588AA  25 m  3:04.94   
100  264  Bertelsen Emmeline S.  2005  RINGSTED  0582AG  25 m  3:05.57   
101  180  Jensen Thea Torndal  2004  NÆSTVED  0456AJ  25 m  3:05.94   
102  192  Nielsen Olivia My  2004  NÆSTVED  0446AT  25 m  3:07.86   
103  143  Jakobsen Sarah Møller  2004  NAKSKOV  0416AW  25 m  3:09.42   
104  563  Kristensen Sigrid B.  2004  SLAGELSE  0408AJ  25 m  3:09.84   
105  377  Ravn Ida Marie Bundgaard  2004  SK-SYD  0488AV  25 m  3:09.94   
106  651  Østergaard Julie Brix  2006  KØGE  0616AE  25 m  3:10.14   
107  222  Andersen Nikoline  2003  OSK  0368AR  25 m  3:11.74   
108  54  Ankersen Mie  2006  HERLUFSHOL  0622AD  25 m  3:12.97   
109  305  Schmidt Astrid Nørret  2002  RINGSTED    25 m  3:13.30   
110  641  Nymand Emma Olivia  2003  KØGE  0312BD  25 m  3:14.48   
111  187  Mørkeberg Katrine  2004  NÆSTVED  0424AJ  25 m  3:18.08   
112  302  Reynolds Malene  2005  RINGSTED  0558AN  25 m  3:18.59   
113  297  Olsen Lara W. S.  2006  RINGSTED  0696AA  25 m  3:19.02   
114  613  Christensen Sophia  2003  KØGE  0326BD  25 m  3:20.10   
115  379  Sander-Bjerge Emilia  2003  SK-SYD  0302BD  25 m  3:21.38   
116  474  Bavnbæk Isabel Valsted  2003  VORDINGB    25 m  3:22.10   
117  364  Frederiksen Josephine  2005  SK-SYD  0532AP  50 m  3:23.31   
118  35  Møller Lærke  2005  HASLEV  0578AN  25 m  3:25.38   
119  435  Thomsen Ella Bødker  2005  TRITON B  0576AH  25 m  3:25.91   
120  224  Baraviec Matilde  2006  OSK  0606AF  25 m  3:28.23   
121  485  Raalund Maja  2003  VORDINGB    25 m  3:28.41   
122  317  Thomsen Linnea Worm  2005  RINGSTED  0548AH  25 m  3:31.36   
123  163  Bendtsen Mathilde  2007  NÆSTVED  0758AC  25 m  3:40.93   
124  201  Astrup Cecilie Drud  2005  OSLF  0572AN  25 m  3:43.49   
125  248  Terp Cecilie  2005  OSK  0516AL  25 m  3:45.54   
126  226  Bliucukis Julija  2006  OSK  0682AD  25 m  3:52.21   
127  310  Steffensen Frederikke  2005  RINGSTED  0556AN  25 m  3:54.17   
128  637  Kjærsgaard Silje  2005  KØGE  0576AO  25 m  4:28.57   
129  25  Jakobsen Mejse  2007  HASLEV  0712AA  25 m     
130  75  Jensen Sofie Løfmark  2004  HERLUFSHOL    25 m     
131  294  Nielsen Amalie K.  2005  RINGSTED  0516AD  25 m     
132  334  Hansen Mathilde Mørk  2004  KORSØR  0488AU  25 m     
133  337  Hejlesen Isabella  2004  KORSØR  0428AW  25 m     
134  561  Karløv Emma Ahrenkiel  2003  SLAGELSE  0352AK  25 m     
135  582  Person Melanie  2006  SLAGELSE    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.06  Udskriftsdato  20 september 2016 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  20:50 
 
2_S
Løb 2, 200m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
410  Johannessen Frans  1992  TRITON B  9277AB  50 m  1:49.79   
629  Holst Jacob  1991  KØGE  9197AF  25 m  1:51.37   
640  Lundgren Magnus  1996  KØGE  9645AO  25 m  1:52.47   
269  Friberg Gustav  1997  RINGSTED  9709AB  25 m  1:53.97   
375  Rasmussen Marius  1999  SK-SYD  9937AL  25 m  1:55.00   
215  Larsen Gustav Westerlin  1999  OSLF  9993AJ  25 m  1:56.63   
388  Andersen Tobias  1998  TRITON B  9853AF  25 m  1:57.19   
609  Brønnicke Philip Krogh  2000  KØGE  0075AI  25 m  1:57.43   
460  Sparholt Niels Paulli  2000  TRITON B  0027AF  25 m  1:57.59   
10  418  Müller Johan  1998  TRITON B  9879AA  50 m  1:58.04   
11  102  Andersen Sebastian H.  1997  KALUNDBORG  9739AA  25 m  1:59.19   
12  426  Rishøj Mads  1999  TRITON B  9943AN  50 m  1:59.75   
13  61  Bruhn Mads Lünell  1998  HERLUFSHOL  9871AQ  25 m  2:00.68   
14  100  Andersen Oliver H.  1999  KALUNDBORG  9971AA  25 m  2:00.92   
15  228  Burgaard Malthe  2000  OSK  0071AA  25 m  2:01.11   
16  452  Joensen Johan  2000  TRITON B  0005AB  25 m  2:01.65   
17  551  Hansen Matthias  2001  SLAGELSE  0191AH  50 m  2:02.15   
18  132  Witthøft Mads  2000  KALUNDBORG  0045AA  25 m  2:02.80   
19  216  Larsen Kaare Fisker  1998  OSLF  9811AD  25 m  2:03.16   
20  648  Sørensen Mads Hauge  1997  KØGE  9775AE  50 m  2:03.17   
21  190  Maar Lauge Bastian  2001  NÆSTVED  0159AP  25 m  2:04.07   
22  312  Szokody Martin  1999  RINGSTED  9915AN  25 m  2:04.21   
23  404  Gustafson Lukas  1999  TRITON B  9991AA  25 m  2:04.23   
24  76  Løhr Magnus  2001  HERLUFSHOL  0173AJ  25 m  2:04.41   
25  616  Danielsen Rasmus  2001  KØGE  0183AB  25 m  2:05.40   
26  295  Nielsen Anders  2001  RINGSTED  0123AF  25 m  2:05.87   
27  506  Ponomarov Illya  2000  SCHWERIN  243698  25 m  2:06.42   
28  611  Christensen Mads Emil  1999  KØGE  9977AE  25 m  2:06.79   
29  69  Hansen Nicolai Yung  2000  HERLUFSHOL  0011AN  25 m  2:07.17   
30  390  Bonnichsen Kasper  2002  TRITON B  0283AD  25 m  2:07.59   
31  141  Hansen Valdemar Piihl  2001  NAKSKOV  0177AI  25 m  2:07.63   
32  150  Madsen Gustav T  2001  NAKSKOV  0149AO  25 m  2:07.63   
33  431  Stjernholm Gustav Klit  2002  TRITON B  0215AD  25 m  2:07.76   
34  635  Kaya Mert  2001  KØGE  0193AF  50 m  2:08.20   
35  628  Holm Jacob  2000  KØGE  0011AE  25 m  2:08.39   
36  246  Stahl Gustav  2002  OSK  0245AM  25 m  2:09.81   
37  542  Cantby August Schade  2002  SLAGELSE  0211AG  50 m  2:10.37   
38  362  Aner Mathias  2001  SK-SYD  0111AF  25 m  2:10.38   
39  646  Ryom August  2002  KØGE  0253AJ  25 m  2:10.66   
40  314  Sørensen Casper Ramsdahl  2000  RINGSTED  0013AU  50 m  2:11.54   
41  147  Johansen Erling  2000  NAKSKOV  0065AS  25 m  2:11.75   
42  626  Hansen Thor B.  2000  KØGE  0097AA  25 m  2:11.80   
43  610  Buskov Kristian Heinz  2000  KØGE  0061AN  25 m  2:12.31   
44  627  Hartkopf Daniel  2001  KØGE  0185AF  25 m  2:13.01   
45  554  Ipsen Marcus  2002  SLAGELSE  0251AN  25 m  2:13.06   
46  63  Bryde Karl  2000  HERLUFSHOL  0099AQ  25 m  2:13.97   
47  28  Jørgensen Frederik Birch  2001  HASLEV  0119AL  25 m  2:13.98   
48  153  Pedersen Nikolai Pagh  2002  NAKSKOV  0235AB  25 m  2:14.66   
49  566  Larsen Tobias Daniel  2001  SLAGELSE  0139AH  50 m  2:15.41   
50  406  Hjelm Mikkel  2003  TRITON B  0375AG  50 m  2:15.75   
51  145  Jensen Sebastian  2001  NAKSKOV  0137AI  25 m  2:16.12   
52  365  Hovmand Ole  2003  SK-SYD  0345AH  25 m  2:17.13   
53  395  Brandt Lasse Darlem  2003  TRITON B  0379AH  50 m  2:17.56   
54  494  Göttmann Marc Amon  2003  SCHWERIN  307699  25 m  2:18.32   
55  193  Pedersen Lucas Jul  2003  NÆSTVED  0387AJ  25 m  2:18.57   
56  620  Eskildsen Jonathan  2003  KØGE  0381AA  25 m  2:18.98   
57  265  Bodal Benjamin  2003  RINGSTED  0385AF  50 m  2:21.97   
58  351  Pedersen Kristoffer Koch  2001  KORSØR  0165AR  25 m  2:22.66   
59  235  Hallenborg Oliver  2002  OSK  0243AA  25 m  2:22.99   
60  236  Henriksen Mads Juul  2004  OSK  0465AA  25 m  2:23.92   
61  482  Nielse Andreas Østergaard  1997  VORDINGB  9795AR  25 m  2:24.47   
62  409  Johannesen Kasper Francke  2003  TRITON B  0377AE  25 m  2:25.28   
63  510  Romberg Ian  2001  SCHWERIN  310345  25 m  2:26.21   
64  491  Becker Karl  2002  SCHWERIN  289406  25 m  2:27.93   
65  238  Jahromi Nickolas Irani  2001  OSK  0151AG  25 m  2:28.68   
66  569  Madsen Casper  2004  SLAGELSE  0461AC  25 m  2:29.81   
67  645  Roed Mikkel  2004  KØGE  0457AB  25 m  2:30.05   
68  621  Frederikse Bertram Dalgas  2003  KØGE  0305AC  50 m  2:30.12   
69  652  Østerholdt August  2002  KØGE  0217AR  25 m  2:30.43   
70  185  Mouridsen Kristian  2002  NÆSTVED  0261AR  25 m  2:30.80   
71  439  Waterval Silas  2004  TRITON B  0491AF  50 m  2:31.11   
72  202  Bentsen Lukas Stæhr  2003  OSLF  0351AC  50 m  2:32.13   
73  639  Lund Victor  2002  KØGE  0203AI  50 m  2:32.91   
74  352  Quist Nicolai  2003  KORSØR  0381AI  25 m  2:34.17   
75  177  Hansen Jacob Meisner  2003  NÆSTVED  0323AK  25 m  2:35.30   
76  480  Jensen Jonathan F. K.  2002  VORDINGB  0263AO  25 m  2:35.91   
77  85  Nissen Alfred  2002  HERLUFSHOL  0279AQ  25 m  2:36.66   
78  166  Clausen Mathias  2002  NÆSTVED  0237AO  25 m  2:36.82   
79  647  Schultz Oliver  2004  KØGE  0425AE  50 m  2:37.07   
80  271  Grøn-Henriksen Joakim  2004  RINGSTED  0405AG  25 m  2:39.70   
81  509  Rohrbeck Lasse  2005  SCHWERIN  337931  25 m  2:40.00   
82  148  Lindberg Tobias  2003  NAKSKOV  0397AI  50 m  2:40.13   
83  479  Hansen Magnus Juul  2003  VORDINGB    25 m  2:41.28   
84  55  Artmann Marcus  2002  HERLUFSHOL  0277AQ  25 m  2:43.45   
85  219  Pedersen Christoffer R.S.  2004  OSLF  0405AA  25 m  2:44.84   
86  571  Mir Daniel  2003  SLAGELSE  0349AJ  25 m  2:45.31   
87  508  Ritter Anton  2005  SCHWERIN  334981  25 m  2:45.53   
88  172  Foged Malthe  2005  NÆSTVED  0587AF  25 m  2:45.95   
89  53  Ankersen Mathias  2004  HERLUFSHOL  0405AC  25 m  2:45.99   
90  423  Nørskov Mathias Toft  2003  TRITON B  0361AL  25 m  2:47.45   
91  142  Hausner Andreas  1999  NAKSKOV  9903AS  25 m  2:47.50   
92  617  Danielsen Stefan Helding  2005  KØGE  0511AC  25 m  2:48.46   
93  22  Hansen Christopher Vejlbo  2005  HASLEV  0581AH  25 m  2:49.23   
94  559  Jørgensen Jannik  2004  SLAGELSE  0403AM  25 m  2:50.52   
95  16  Dahrup Jonas P.  2004  HASLEV  0469AD  25 m  2:52.31   
96  393  Brandelev Bertram Grøn  2004  TRITON B  0423AI  50 m  2:52.98   
97  280  Kiliç Emre Emil Tømmerby  2004  RINGSTED  0495AJ  25 m  2:55.17   
98  18  Eibye Viktor  2001  HASLEV  0175AS  25 m  2:56.41   
99  489  Dyhr-Rasmussen Lauritz  2004  NÆSTVED    25 m  2:56.45   
100  304  Sahlberg Oliver Hostrup  2003  RINGSTED  0395AJ  25 m  2:58.40   
101  478  Frederiksen Gustav B.  2004  VORDINGB    25 m  3:01.01   
102  634  Kaya Eren  2004  KØGE  0467AE  25 m  3:01.28   
103  186  Munksgaard Mads  2004  NÆSTVED  0401AN  25 m  3:01.54   
104  249  Tholstrup Marius Dyrgaard  2005  OSK  0547AE  25 m  3:06.51   
105  268  Frandsen Adam Bugge  2005  RINGSTED  0509AF  50 m  3:06.68   
106  301  Rasmussen Kristian Slott  2004  RINGSTED  0425AK  25 m  3:07.13   
107  424  Rindum Philip  2005  TRITON B  0535AC  50 m  3:07.88   
108  308  Stærmose Jakob  2005  RINGSTED  0583AD  25 m  3:11.35   
109  298  Pedersen Mikkel Holm  2004  RINGSTED  0489AM  25 m  3:14.24   
110  363  Bjørnsteen Tobias  2005  SK-SYD  0509AI  25 m  3:14.50   
111  247  Stahl Valdemar  2004  OSK  0491AK  25 m  3:14.77   
112  374  Prittwitz Marc Oliver  2003  SK-SYD  0355AQ  25 m  3:17.16   
113  149  Madsen August K  2004  NAKSKOV  0481AC  25 m  3:18.52   
114  623  Gadegaard Oliver  2003  KØGE  0321AR  25 m  3:23.00   
115  99  Zachariasen Frej  2005  HERLUFSHOL  0513AC  25 m  3:24.75   
116  287  Millard Jeremy William  2005  RINGSTED  0571AI  50 m  3:29.08   
117  612  Christensen Philip H.  2004  KØGE  0437AN  25 m  3:34.71   
118  281  Kjaer Mikkel  2004  RINGSTED    25 m  3:35.15   
119  330  Forsbæk Johannes  2004  KORSØR  0483AP  25 m  3:37.20   
120  289  Mølbak Andreas  2006  RINGSTED    25 m  3:43.82   
121  277  Houmann Zacharias  2006  RINGSTED  0615AG  25 m  3:52.78   
122  275  Hemmingsen Victor  2006  RINGSTED  0607AG  25 m  3:58.28   
123  42  Thystrup Albert U.  2003  HASLEV  0385AP  25 m     
124  73  Larse Jeppe Kristian Lund  2004  HERLUFSHOL  0435AO  25 m     
125  290  Mølbak Tobias  2004  RINGSTED    25 m     
126  336  Hansen Tobias Wiegaard  2004  KORSØR  0489AH  25 m     
127  338  Henriksen Nicolai H.  2004  KORSØR  0493AG  25 m     
128  547  Fredslund-Andersen Anders  2006  SLAGELSE  0607AI  25 m     
129  573  Møller Lucas Bülow  2003  SLAGELSE  0315AR  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.06  Udskriftsdato  20 september 2016 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  20:50 
 
3_S
Løb 3, 100m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
210  Jensen Laura Glerup  1998  OSLF  9854AV  25 m  1:02.19   
405  Hansen Katrine B.  1999  TRITON B  9934AB  25 m  1:04.94   
457  Palmund Liva  2002  TRITON B  0246AA  25 m  1:05.38   
413  Ljungstrøm Emma Anne  1999  TRITON B  9908AH  50 m  1:05.93   
400  Duus Caroline Amalie  1998  TRITON B  9804AB  50 m  1:06.35   
399  Duus Amanda  2000  TRITON B  0076AA  25 m  1:07.51   
499  Koop Gina Elisa  2000  SCHWERIN  256647  25 m  1:08.08   
136  Eggertsen Melanie  2002  NAKSKOV  0232AI  25 m  1:08.31   
454  Lundstrøm Josefine H.  2001  TRITON B  0158AD  25 m  1:09.13   
10  445  Brandt Julie Darlem  2001  TRITON B  0182AH  25 m  1:09.40   
11  462  Waterval Abby Kristine  2002  TRITON B  0222AE  25 m  1:09.46   
12  347  Nabil Farah Mohamed  1999  KORSØR    25 m  1:10.00   
13  232  Floor Gry  2000  OSK  0028AR  25 m  1:10.76   
14  511  Rühlke Hannah  2000  SCHWERIN  305643  25 m  1:11.14   
15  109  Kristensen Nicole  1999  KALUNDBORG  9954AY  25 m  1:11.30   
16  59  Bruhn Emma  2002  HERLUFSHOL  0206AQ  25 m  1:11.86   
17  398  Dufour Camilla  1996  TRITON B  9662AN  50 m  1:11.88   
18  207  Bui My Phuong  2003  OSLF  0322AS  25 m  1:11.90   
19  512  Sander Charlotte-Christin  2001  SCHWERIN  243683  25 m  1:11.91   
20  500  Kozelnik Maike  2002  SCHWERIN  292243  25 m  1:11.94   
21  461  Strandby Line  2001  TRITON B  0106AD  25 m  1:12.03   
22  37  Nielsen Sofie  2003  HASLEV  0324AU  25 m  1:12.32   
23  649  Thomsen Naya Modin  2003  KØGE  0374AA  25 m  1:12.73   
24  209  Glintborg Heidi  2002  OSLF  0202AP  25 m  1:13.11   
25  443  Auerbach-Lind Kamille  2001  TRITON B  0112AL  25 m  1:13.25   
26  56  Bækgaard Emma  2002  HERLUFSHOL  0262AS  25 m  1:13.72   
27  572  Mosegård Matilde Mantzius  2003  SLAGELSE  0378AA  50 m  1:13.73   
28  213  Klüver-Kristensen Mia T.  2004  OSLF  0496AH  25 m  1:13.96   
29  448  Hansen Johanne B.  2002  TRITON B  0264AF  25 m  1:14.08   
30  636  Kjær Karoline  2000  KØGE  0048AC  25 m  1:14.11   
31  446  Echardt Frederikke  2002  TRITON B  0274AG  25 m  1:14.14   
32  507  Ritter Amelie  2003  SCHWERIN  315370  25 m  1:14.62   
33  515  Sperlich Eva  1999  SCHWERIN  231428  25 m  1:14.80   
34  223  Baraviec Cecilie  2000  OSK  0016AB  25 m  1:15.25   
35  450  Janner Laura  2002  TRITON B  0214AB  25 m  1:15.57   
36  477  Dimitrova Volena  1999  VORDINGB  9942BE  25 m  1:15.82   
37  165  Clausen Anne-Sofie P.  2002  NÆSTVED  0202AB  25 m  1:15.83   
38  77  Lønborg Emilia  2002  HERLUFSHOL  0214AQ  25 m  1:15.97   
39  115  Holm Caroline  2004  KALUNDBORG  0432AE  25 m  1:16.77   
40  176  Hansen Freja Zerbst  2001  NÆSTVED  0162BB  25 m  1:16.79   
41  117  Petersen Engeline Scheby  2002  KALUNDBORG  0274AY  25 m  1:16.81   
42  540  Andersen Victoria  2001  SLAGELSE  0192AM  25 m  1:17.08   
43  415  Mammen Olivia  2003  TRITON B  0374AB  25 m  1:17.15   
44  456  Nyegaard Emilie  2001  TRITON B  0188AF  25 m  1:17.32   
45  361  Thornsen Madeleine  2001  KORSØR  0108AQ  25 m  1:17.51   
46  373  Neumann Clara  2001  SK-SYD  0164AC  25 m  1:17.86   
47  263  Andersen Maria  2002  RINGSTED  0222AP  25 m  1:18.00   
48  225  Benediktson Malea  2001  OSK  0104AM  25 m  1:18.14   
49  151  Madsen Julie K  2001  NAKSKOV  0154AN  25 m  1:18.53   
50  427  Rubak Kathrine Bang  2004  TRITON B  0486AE  25 m  1:18.57   
51  307  Sejling Karla  2001  RINGSTED  0176AI  25 m  1:19.24   
52  584  Rasmussen Mathilde  2002  SLAGELSE  0296AI  25 m  1:19.41   
53  335  Hansen Sofie Ølgaard  2004  KORSØR  0422AE  25 m  1:19.87   
54  230  Eisensee Kaya Yang  2004  OSK  0456AM  25 m  1:21.78   
55  459  Rishøj Ida  2002  TRITON B  0286AF  25 m  1:22.12   
56  608  Brønnicke Maya Krogh  2005  KØGE  0508AB  50 m  1:22.44   
57  514  Schröder Eden Sydney  2005  SCHWERIN  374625  25 m  1:22.71   
58  333  Hansen Maja Wiegaard  2002  KORSØR  0256AV  25 m  1:23.09   
59  575  Nielsen Karoline  2004  SLAGELSE  0422AB  25 m  1:23.53   
60  429  Sandell Sophie Lærke  2005  TRITON B  0524AD  25 m  1:24.16   
61  417  Mosegaard Sofie  2002  TRITON B  0206AE  25 m  1:24.35   
62  121  Rasmussen Laura  2004  KALUNDBORG  0432AQ  25 m  1:24.57   
63  488  Søndergaard Freja  2004  VORDINGB  0452AO  25 m  1:25.97   
64  622  Frederiksen Agnes Dalgas  2005  KØGE  0508AA  25 m  1:26.11   
65  60  Bruhn Ida  2004  HERLUFSHOL  0444AP  25 m  1:26.43   
66  245  Skjoldborg Maibritt  2002  OSK  0284AO  25 m  1:26.70   
67  428  Salhauge Liv  2005  TRITON B  0586AE  25 m  1:26.80   
68  41  Sørensen Petrine R. E.  2005  HASLEV  0512AB  25 m  1:27.52   
69  217  Madsen Katrine Brolykke  2003  OSLF  0372AH  25 m  1:28.57   
70  371  Kjølby Ida  2003  SK-SYD  0398BB  25 m  1:29.86   
71  422  Nyborg-Vedsted Emma  1999  TRITON B  9934AP  25 m  1:30.80   
72  339  Hvilsom Caroline Bjørn  2005  KORSØR  0588AA  25 m  1:31.09   
73  155  Truelsen Line Due  2002  NAKSKOV  0262AP  25 m  1:31.26   
74  407  Jensen Emilie Wilms  2006  TRITON B  0658AB  25 m  1:31.44   
75  624  Gustafson Olivia Mai  2005  KØGE  0596AC  25 m  1:31.60   
76  189  Maar Gaya Josefine  2003  NÆSTVED  0318AQ  25 m  1:33.07   
77  650  Wium Charlotte  2006  KØGE  0682AA  25 m  1:33.37   
78  54  Ankersen Mie  2006  HERLUFSHOL  0622AD  25 m  1:33.47   
79  38  Olesen Sisse Berg  2005  HASLEV  0514AB  25 m  1:34.93   
80  180  Jensen Thea Torndal  2004  NÆSTVED  0456AJ  25 m  1:35.29   
81  381  Ullerup Mille Marie  2004  SK-SYD  0428AT  25 m  1:35.48   
82  134  Baltser Maya  2004  NAKSKOV  0426AP  50 m  1:36.00   
83  124  Seneca Alba  2005  KALUNDBORG  0576AN  25 m  1:36.65   
84  161  Arentsen Freja  2005  NÆSTVED  0582AJ  25 m  1:38.86   
85  436  Thomsen Martha Bødker  2005  TRITON B  0586AH  25 m  1:39.96   
86  327  Christensen Caroline  2000  KORSØR  0078BG  25 m  1:40.61   
87  98  Visler Mie  2006  HERLUFSHOL  0626AI  25 m  1:40.62   
88  24  Hansen Nicoline  2004  HASLEV  0468AU  25 m  1:45.95   
89  58  Bentsen Kamille  2006  HERLUFSHOL  0638AL  25 m  1:47.03   
90  651  Østergaard Julie Brix  2006  KØGE  0616AE  25 m  1:47.17   
91  344  Larsen Josephine  2004  KORSØR  0436AQ  25 m  1:47.24   
92  317  Thomsen Linnea Worm  2005  RINGSTED  0548AH  25 m  1:49.64   
93  95  Tångberg Line  2004  HERLUFSHOL  0448AP  25 m  1:50.47   
94  425  Risager Amalie Carlsen  2006  TRITON B  0604AG  50 m  1:52.07   
95  433  Strandby Andrea  2007  TRITON B  0718AA  25 m  1:52.83   
96  556  Jensen Katharina  2005  SLAGELSE  0506AO  25 m  1:53.39   
97  188  Maar Dicte  2006  NÆSTVED  0672AK  25 m  1:54.70   
98  127  Stoklund Maria  2006  KALUNDBORG  0648AF  25 m  1:55.39   
99  607  Bollmann Klara-Sofie  2006  KØGE  0676AA  25 m  1:56.11   
100  397  Drygaard Katrine  2005  TRITON B  0562AP  25 m  1:56.22   
101  283  Kruuse Astrid  2005  RINGSTED  0554AQ  25 m  1:57.32   
102  179  Holmgaard Merle  2005  NÆSTVED  0538AO  25 m  1:57.76   
103  637  Kjærsgaard Silje  2005  KØGE  0576AO  25 m  1:57.99   
104  171  Dyhr-Rasmussen Rosa  2007  NÆSTVED  0788AE  25 m  2:09.60   
105  168  Dinesen Victoria  2006  NÆSTVED    25 m  2:09.61   
106  315  Sørensen Emma Skjold  2004  RINGSTED    50 m  2:10.59   
107  129  Thomsen Thilde  2008  KALUNDBORG  0806AA  25 m  2:15.72   
108  154  Sjursen Emilia  2004  NAKSKOV  0456AD  25 m  2:18.52   
109  32  Lodstrup Mathilde Hjort  2005  HASLEV  0554AO  25 m     
110  70  Kaiser Sara  2007  HERLUFSHOL    25 m     
111  91  Petersen Victoria  2008  HERLUFSHOL    25 m     
112  94  Tångberg Lea  2005  HERLUFSHOL  0596AP  25 m     
113  106  Bjerborg Isabella Holme  2003  KALUNDBORG    25 m     
114  108  Kaiser Thea  2004  KALUNDBORG    25 m     
115  133  Bülow Josefine von  2005  KALUNDBORG    25 m     
116  167  Dinesen Victoria  2005  NÆSTVED  0692AN  25 m     
117  183  Ludvigsen Mathilde  2006  NÆSTVED    25 m     
118  191  Nielsen Iben Lund  2006  NÆSTVED    25 m     
119  282  Klintby Mathilde  2004  RINGSTED    25 m     
120  291  Møller Anna  2007  RINGSTED    25 m     
121  292  Møller Cecilie  2005  RINGSTED    25 m     
122  332  Hansen Camilla  1997  KORSØR  9784BC  25 m     
123  484  Pedersen Pernille Goth  2003  VORDINGB    25 m     
124  567  Lauridsen Frida  2005  SLAGELSE  0514AO  25 m     
125  574  Nielsen Elisabeth Tobel  2007  SLAGELSE    25 m     
126  613  Christensen Sophia  2003  KØGE  0326BD  25 m     
127  641  Nymand Emma Olivia  2003  KØGE  0312BD  25 m     
128  658  Millie Freja  2006  HERLUFSHOL    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.06  Udskriftsdato  20 september 2016 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  20:50 
 
4_S
Løb 4, 100m Rygsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
269  Friberg Gustav  1997  RINGSTED  9709AB  25 m  53.91   
272  Hansen Bjørn  1998  RINGSTED  9859AN  25 m  57.90   
404  Gustafson Lukas  1999  TRITON B  9991AA  50 m  58.94   
215  Larsen Gustav Westerlin  1999  OSLF  9993AJ  25 m  59.93   
451  Jensen Mads Raaby  2001  TRITON B  0149AB  25 m  1:00.29   
132  Witthøft Mads  2000  KALUNDBORG  0045AA  25 m  1:00.84   
57  Bækgaard Filip  2000  HERLUFSHOL  0035AF  25 m  1:01.45   
430  Schmidt Jakob  1999  TRITON B  9913AO  50 m  1:01.54   
267  Carstensen Magnus  1999  RINGSTED  9903AH  25 m  1:02.56   
10  419  Møldrup Marius  1999  TRITON B  9977AI  25 m  1:02.61   
11  463  Wenk Daniel Berg  2000  TRITON B  0099AB  25 m  1:03.28   
12  431  Stjernholm Gustav Klit  2002  TRITON B  0215AD  50 m  1:03.82   
13  64  Christensen Mads  1997  HERLUFSHOL  9773AP  25 m  1:04.33   
14  449  Hansen Mikkel S.  2000  TRITON B  0001AG  25 m  1:05.45   
15  237  Henriksen Simon Juul  2001  OSK  0161AG  25 m  1:05.47   
16  550  Hansen Jonas  2001  SLAGELSE  0123AH  25 m  1:05.77   
17  293  Møller Frederik  2002  RINGSTED  0263AL  25 m  1:06.32   
18  390  Bonnichsen Kasper  2002  TRITON B  0283AD  50 m  1:06.40   
19  501  Krüger Tim  2000  SCHWERIN  239145  25 m  1:06.56   
20  562  Kokholm Oscar Fischer  2000  SLAGELSE  0059AD  25 m  1:06.88   
21  152  Madsen Magnus  2000  NAKSKOV  0011AM  25 m  1:07.80   
22  492  Deutsch Steffen  1998  SCHWERIN  210800  25 m  1:08.72   
23  495  Göttmann Till Otto  2000  SCHWERIN  289429  25 m  1:09.01   
24  244  Schroll Magnus Dolleris  2002  OSK  0217AM  25 m  1:09.17   
25  458  Persson Mathias  2001  TRITON B  0107AM  25 m  1:09.94   
26  112  Mortensen Mikkel  2003  KALUNDBORG  0329AI  25 m  1:10.28   
27  406  Hjelm Mikkel  2003  TRITON B  0375AG  50 m  1:10.67   
28  442  Aasberg Magnus  2001  TRITON B  0143AG  25 m  1:10.69   
29  23  Hansen Frederik Kongstad  2001  HASLEV  0169AL  25 m  1:11.45   
30  202  Bentsen Lukas Stæhr  2003  OSLF  0351AC  25 m  1:12.85   
31  395  Brandt Lasse Darlem  2003  TRITON B  0379AH  50 m  1:14.11   
32  266  Carstensen Emil  2002  RINGSTED  0253AF  25 m  1:14.47   
33  444  Borch Alexander Ravn  2001  TRITON B  0151AN  25 m  1:14.57   
34  505  Paschke Adrian  2003  SCHWERIN  307704  25 m  1:14.77   
35  40  Schmidt Rasmus Lynge  2000  HASLEV  0071AP  25 m  1:15.28   
36  288  Mortensen Joakim  2002  RINGSTED  0271AH  25 m  1:16.22   
37  409  Johannesen Kasper Francke  2003  TRITON B  0377AE  50 m  1:16.34   
38  173  Franck Harald  2003  NÆSTVED  0345AK  25 m  1:16.66   
39  118  Petersen Frederik Scheby  2004  KALUNDBORG  0491AH  25 m  1:17.68   
40  491  Becker Karl  2002  SCHWERIN  289406  25 m  1:18.06   
41  241  Pedersen Mathias Munch  2003  OSK  0347AI  25 m  1:18.17   
42  212  Kaalund Johan Siksne  2002  OSLF  0235AI  25 m  1:19.36   
43  645  Roed Mikkel  2004  KØGE  0457AB  50 m  1:20.13   
44  504  Papenbroock Christer  2002  SCHWERIN  307705  25 m  1:20.17   
45  503  Leupold Aaron  2005  SCHWERIN  319394  25 m  1:21.69   
46  439  Waterval Silas  2004  TRITON B  0491AF  50 m  1:22.46   
47  372  Kurtzmann Laurids Isling  2002  SK-SYD  0253AS  25 m  1:23.42   
48  148  Lindberg Tobias  2003  NAKSKOV  0397AI  50 m  1:23.88   
49  487  Sandbirk Matias Ersgaard  2003  VORDINGB    25 m  1:24.11   
50  414  Løgager Frederik Taubert  2004  TRITON B  0467AH  25 m  1:25.45   
51  208  Clausen Casper Bang  2003  OSLF  0391AJ  50 m  1:25.95   
52  144  Jensen Christoffer  2002  NAKSKOV  0209AE  25 m  1:27.08   
53  617  Danielsen Stefan Helding  2005  KØGE  0511AC  25 m  1:28.29   
54  391  Borch Magnus Ravn  2003  TRITON B  0335AO  25 m  1:28.42   
55  647  Schultz Oliver  2004  KØGE  0425AE  50 m  1:28.42   
56  509  Rohrbeck Lasse  2005  SCHWERIN  337931  25 m  1:28.72   
57  137  George Colins Anthony  2001  NAKSKOV  0111AN  25 m  1:29.40   
58  271  Grøn-Henriksen Joakim  2004  RINGSTED  0405AG  50 m  1:31.12   
59  341  Knudsen Tobias Rehder  2005  KORSØR  0549AB  50 m  1:32.16   
60  146  Jensen Valdemar  2004  NAKSKOV  0487AH  25 m  1:34.56   
61  247  Stahl Valdemar  2004  OSK  0491AK  25 m  1:40.34   
62  634  Kaya Eren  2004  KØGE  0467AE  25 m  1:41.04   
63  290  Mølbak Tobias  2004  RINGSTED    50 m  1:41.18   
64  329  Clausen Konrad  2005  KORSØR  0547AF  25 m  1:41.29   
65  130  Thomsen Thoke  2006  KALUNDBORG  0681AF  25 m  1:42.47   
66  301  Rasmussen Kristian Slott  2004  RINGSTED  0425AK  25 m  1:42.96   
67  343  Krogsgaard Oliver Schou  2003  KORSØR  0339AO  25 m  1:43.10   
68  623  Gadegaard Oliver  2003  KØGE  0321AR  25 m  1:43.41   
69  354  Rasmussen Viktor Holst  2003  KORSØR  0311AL  25 m  1:44.39   
70  363  Bjørnsteen Tobias  2005  SK-SYD  0509AI  25 m  1:44.47   
71  350  Olsson Noah  2003  KORSØR  0357AO  25 m  1:46.33   
72  349  Nielsen Noah Vester  2004  KORSØR  0439AL  25 m  1:47.38   
73  79  Meisne Sylvester Wichmann  2005  HERLUFSHOL  0567AJ  50 m  1:47.63   
74  345  Leal Lucas  2001  KORSØR  0141AT  50 m  1:48.42   
75  126  Stoklund David  2008  KALUNDBORG  0811AA  25 m  1:49.64   
76  578  Nissen Nikolaj Li  2006  SLAGELSE  0605AC  25 m  1:54.05   
77  338  Henriksen Nicolai H.  2004  KORSØR  0493AG  25 m  1:54.67   
78  34  Møller Hjalte  2007  HASLEV  0733AA  25 m  1:55.04   
79  281  Kjaer Mikkel  2004  RINGSTED    25 m  1:59.49   
80  123  Rasmussen Sofus  2008  KALUNDBORG  0881AA  25 m  1:59.64   
81  105  Gjelstrup Noel  2004  KALUNDBORG  0497AO  25 m  2:00.00   
82  612  Christensen Philip H.  2004  KØGE  0437AN  25 m  2:03.24   
83  278  Juul-Andersen August  2007  RINGSTED    25 m     
84  586  Sørensen Oliver  2006  SLAGELSE    25 m     
85  589  Woedd Marcell  2002  SLAGELSE  0217AN  25 m     
86  656  Nielsen Johannes Tobel  2004  SLAGELSE  0499AM  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.06  Udskriftsdato  20 september 2016 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  20:50 
 
5_S
Løb 5, 50m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
220  Schrøder Matilde  1996  OSLF  9664AG  25 m  31.76   
250  Wermuth Anna  1996  OSK  9658AM  25 m  32.55   
453  Lauridsen Josephine G.  2001  TRITON B  0168AD  50 m  33.98   
437  Wagner Elina Lynge  1996  TRITON B  9654AC  50 m  34.49   
511  Rühlke Hannah  2000  SCHWERIN  305643  25 m  34.54   
242  Rask Camilla  1999  OSK  9984AJ  25 m  34.64   
389  Bak Julie  1997  TRITON B  9782AJ  50 m  34.89   
405  Hansen Katrine B.  1999  TRITON B  9934AB  25 m  34.96   
434  Strandby Sofie  1999  TRITON B  9976AC  50 m  35.14   
10  493  Fass Friederike  2002  SCHWERIN  292232  25 m  35.20   
11  135  Carlsen Malou  2000  NAKSKOV  0036AO  25 m  36.45   
12  62  Bryde Anika  2000  HERLUFSHOL  0082BC  25 m  37.44   
13  402  Frydenlund Ida-Marie  2003  TRITON B  0304AP  25 m  37.72   
14  548  Gotthard Amalie  1999  SLAGELSE  9928AC  25 m  37.93   
15  182  Larsen Nikoline Skovly  2003  NÆSTVED  0322AE  25 m  38.53   
16  500  Kozelnik Maike  2002  SCHWERIN  292243  25 m  39.27   
17  378  Rübner-Petersen Trine  1997  SK-SYD  9702AZ  25 m  39.58   
18  398  Dufour Camilla  1996  TRITON B  9662AN  25 m  39.80   
19  517  Stegemann Hanna  2002  SCHWERIN  295701  25 m  40.26   
20  115  Holm Caroline  2004  KALUNDBORG  0432AE  25 m  40.59   
21  80  Meyer Emilie Højen  2004  HERLUFSHOL  0454AJ  50 m  40.86   
22  475  Bingler Léa Zoé  2000  VORDINGB  0082AX  25 m  41.78   
23  557  Jensen Line Helene  2001  SLAGELSE  0174AT  25 m  42.07   
24  421  Nyborg-Vedsted Clara  2002  TRITON B  0294AE  50 m  42.29   
25  367  Jacobsen Celine Nordal  2001  SK-SYD  0188AZ  50 m  42.65   
26  513  Schönerstedt Finja  2005  SCHWERIN  319399  25 m  43.15   
27  427  Rubak Kathrine Bang  2004  TRITON B  0486AE  25 m  43.92   
28  245  Skjoldborg Maibritt  2002  OSK  0284AO  25 m  44.08   
29  205  Broe Anna  2002  OSLF  0228AD  25 m  44.53   
30  128  Strandberg Nicoline  2002  KALUNDBORG  0248AJ  25 m  44.58   
31  553  Ibsen Josefine Ruhwald  2001  SLAGELSE  0166AG  25 m  45.72   
32  92  Scheel Mille  2003  HERLUFSHOL  0318AW  25 m  46.52   
33  360  Thornsen Elida  2005  KORSØR  0528AA  25 m  46.65   
34  60  Bruhn Ida  2004  HERLUFSHOL  0444AP  25 m  46.85   
35  116  Møller Sille  2004  KALUNDBORG  0404AU  25 m  47.79   
36  544  Christensen Kristine  2002  SLAGELSE    25 m  48.02   
37  486  Rasmussen Aliyah Savannah  2005  VORDINGB  0564AN  25 m  48.19   
38  655  Gjermandsen Malene  2003  KORSØR  0378AM  25 m  48.38   
39  552  Hansen Thomine Maren  2001  SLAGELSE    25 m  48.48   
40  340  Jensen-Mattebjer Kathrine  2004  KORSØR  0496AS  25 m  49.11   
41  560  Kaiser Ida Sjøgren  2004  SLAGELSE  0428AJ  25 m  49.24   
42  583  Qwist Tilde-Sofie  2005  SLAGELSE  0568AH  25 m  49.31   
43  175  Hansen Agnes Barner  2005  NÆSTVED  0522AL  50 m  50.42   
44  420  Nielson Petrine  2003  TRITON B  0316AS  25 m  50.48   
45  346  Mathiasen Silje  2006  KORSØR  0628AG  25 m  51.09   
46  429  Sandell Sophie Lærke  2005  TRITON B  0524AD  25 m  51.32   
47  227  Burgaard Alma  2003  OSK  0332AA  50 m  52.07   
48  93  Sørensen Andrea Holm  2005  HERLUFSHOL  0518AJ  25 m  52.26   
49  81  Meyer Laura  2006  HERLUFSHOL  0652AF  25 m  52.42   
50  187  Mørkeberg Katrine  2004  NÆSTVED  0424AJ  25 m  52.44   
51  94  Tångberg Lea  2005  HERLUFSHOL  0596AP  25 m  52.59   
52  364  Frederiksen Josephine  2005  SK-SYD  0532AP  25 m  52.77   
53  88  Osatoharimwen Fanta  2005  HERLUFSHOL  0568AL  25 m  53.48   
54  101  Andersen Pauline  2005  KALUNDBORG  0592AP  25 m  53.97   
55  231  Færgemann Naja  2006  OSK  0602AI  25 m  54.31   
56  108  Kaiser Thea  2004  KALUNDBORG    25 m  54.86   
57  411  Juhl Isabella Koch  2006  TRITON B  0604AH  25 m  55.85   
58  435  Thomsen Ella Bødker  2005  TRITON B  0576AH  25 m  56.92   
59  188  Maar Dicte  2006  NÆSTVED  0672AK  25 m  57.17   
60  302  Reynolds Malene  2005  RINGSTED  0558AN  50 m  57.97   
61  381  Ullerup Mille Marie  2004  SK-SYD  0428AT  25 m  57.99   
62  174  Franck Leonora  2006  NÆSTVED  0658AH  25 m  58.33   
63  587  Tønnesen Silke Krakau  2006  SLAGELSE  0654AC  25 m  58.51   
64  563  Kristensen Sigrid B.  2004  SLAGELSE  0408AJ  25 m  59.26   
65  248  Terp Cecilie  2005  OSK  0516AL  25 m  1:00.30   
66  139  Hansen Katrine R. K.  2005  NAKSKOV  0578AO  25 m  1:01.31   
67  183  Ludvigsen Mathilde  2006  NÆSTVED    25 m  1:01.74   
68  226  Bliucukis Julija  2006  OSK  0682AD  25 m  1:02.01   
69  171  Dyhr-Rasmussen Rosa  2007  NÆSTVED  0788AE  25 m  1:02.27   
70  21  Hansen Celina Lindholm  2006  HASLEV  0664AH  25 m  1:03.17   
71  179  Holmgaard Merle  2005  NÆSTVED  0538AO  25 m  1:03.44   
72  574  Nielsen Elisabeth Tobel  2007  SLAGELSE    25 m  1:03.66   
73  331  Gjermandsen Camilla  2004  KORSØR  0472AK  25 m  1:03.90   
74  545  Danielsen Naja Møller  2006  SLAGELSE    25 m  1:03.97   
75  274  Haste Sascha  2007  RINGSTED  0706AC  50 m  1:04.17   
76  51  Anker Maila  2007  HERLUFSHOL  0784AF  25 m  1:05.82   
77  315  Sørensen Emma Skjold  2004  RINGSTED    25 m  1:06.67   
78  394  Brandt Anna Leopold  2004  TRITON B  0478AM  25 m  1:07.15   
79  556  Jensen Katharina  2005  SLAGELSE  0506AO  25 m  1:08.99   
80  294  Nielsen Amalie K.  2005  RINGSTED  0516AD  25 m  1:09.29   
81  309  Stærmose Line  2006  RINGSTED    25 m  1:38.35   
82  13  Andreasen Freya  2004  HASLEV  0464AY  25 m     
83  66  Frederiksen Selma  2008  HERLUFSHOL  0824AA  25 m     
84  70  Kaiser Sara  2007  HERLUFSHOL    25 m     
85  75  Jensen Sofie Løfmark  2004  HERLUFSHOL    25 m     
86  89  Paulsen Victoria  2006  HERLUFSHOL    25 m     
87  91  Petersen Victoria  2008  HERLUFSHOL    25 m     
88  106  Bjerborg Isabella Holme  2003  KALUNDBORG    25 m     
89  110  Larsen Anna  2004  KALUNDBORG  0498AD  25 m     
90  129  Thomsen Thilde  2008  KALUNDBORG  0806AA  25 m     
91  291  Møller Anna  2007  RINGSTED    25 m     
92  292  Møller Cecilie  2005  RINGSTED    25 m     
93  361  Thornsen Madeleine  2001  KORSØR  0108AQ  25 m     
94  377  Ravn Ida Marie Bundgaard  2004  SK-SYD  0488AV  25 m     
95  481  Jørgensen Charlotte W.  2000  VORDINGB  0048BF  25 m     
96  537  Alibasic Dzejla  2005  SLAGELSE    25 m     
97  541  Bønnebæk Ditte  2003  SLAGELSE    25 m     
98  564  Larsen Emilie  2007  SLAGELSE  0778AD  25 m     
99  565  Larsen Josefine  2004  SLAGELSE    25 m     
100  567  Lauridsen Frida  2005  SLAGELSE  0514AO  25 m     
101  582  Person Melanie  2006  SLAGELSE    25 m     
102  657  Bast Izabella Schouw  2005  HERLUFSHOL    25 m     
103  658  Millie Freja  2006  HERLUFSHOL    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.06  Udskriftsdato  20 september 2016 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  20:50 
 
6_S
Løb 6, 50m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
243  Rasmussen Christian V.  1996  OSK  9679AF  25 m  27.32   
410  Johannessen Frans  1992  TRITON B  9277AB  25 m  27.52   
273  Hansen Claus  1995  RINGSTED  9593AP  25 m  29.64   
68  Hansen Mads Ingeman  1997  HERLUFSHOL  9719AC  25 m  29.88   
614  Christensen Viktor  1995  KØGE  9501AJ  50 m  30.02   
102  Andersen Sebastian H.  1997  KALUNDBORG  9739AA  25 m  30.33   
221  Andersen Nicolai Degn  1990  OSK  9089AC  25 m  31.11   
388  Andersen Tobias  1998  TRITON B  9853AF  25 m  31.34   
228  Burgaard Malthe  2000  OSK  0071AA  25 m  31.52   
10  501  Krüger Tim  2000  SCHWERIN  239145  25 m  32.40   
11  580  Nygaard Magnus  2000  SLAGELSE  0045AH  25 m  32.55   
12  431  Stjernholm Gustav Klit  2002  TRITON B  0215AD  50 m  32.56   
13  206  Bui Andreas  2000  OSLF  0031AJ  25 m  32.67   
14  498  Kollrich Marvin  1998  SCHWERIN  215020  25 m  32.79   
15  401  Friland Jacob  1999  TRITON B  9985AB  25 m  32.80   
16  404  Gustafson Lukas  1999  TRITON B  9991AA  25 m  33.60   
17  375  Rasmussen Marius  1999  SK-SYD  9937AL  25 m  33.67   
18  69  Hansen Nicolai Yung  2000  HERLUFSHOL  0011AN  25 m  34.22   
19  558  Jensen Rasmus Aavang  1998  SLAGELSE  9843AH  50 m  34.25   
20  246  Stahl Gustav  2002  OSK  0245AM  25 m  34.26   
21  19  Flytkjær-Hansen Asger  2000  HASLEV  0097AP  25 m  34.28   
22  495  Göttmann Till Otto  2000  SCHWERIN  289429  25 m  34.54   
23  585  Rought Elias  2003  SLAGELSE  0359AF  50 m  34.81   
24  628  Holm Jacob  2000  KØGE  0011AE  50 m  34.81   
25  518  Töpfer Luke  1999  SCHWERIN  261850  25 m  35.25   
26  555  Jensen Jonathan Kock  2001  SLAGELSE  0193AE  25 m  35.27   
27  218  Nygaard Victor  2003  OSLF  0361AH  25 m  35.54   
28  86  Nissen Gustav  2001  HERLUFSHOL  0177AM  25 m  35.92   
29  426  Rishøj Mads  1999  TRITON B  9943AN  25 m  35.97   
30  504  Papenbroock Christer  2002  SCHWERIN  307705  25 m  36.28   
31  244  Schroll Magnus Dolleris  2002  OSK  0217AM  50 m  37.36   
32  342  Kragesand Alexander  1999  KORSØR  9955AQ  25 m  38.72   
33  390  Bonnichsen Kasper  2002  TRITON B  0283AD  50 m  39.11   
34  494  Göttmann Marc Amon  2003  SCHWERIN  307699  25 m  40.32   
35  482  Nielse Andreas Østergaard  1997  VORDINGB  9795AR  25 m  40.35   
36  510  Romberg Ian  2001  SCHWERIN  310345  25 m  40.37   
37  502  Kuhlmann Mark  2003  SCHWERIN  311307  25 m  40.76   
38  238  Jahromi Nickolas Irani  2001  OSK  0151AG  50 m  42.36   
39  114  Mårtensen Joachim  2004  KALUNDBORG  0457AK  25 m  42.91   
40  568  Lykke Silas  2003  SLAGELSE  0339AP  25 m  43.34   
41  589  Woedd Marcell  2002  SLAGELSE  0217AN  25 m  43.75   
42  111  Lind-Ellefsen Alexander  2004  KALUNDBORG  0475AB  25 m  44.05   
43  376  Rasmussen Stefan  2004  SK-SYD  0449AM  25 m  44.50   
44  166  Clausen Mathias  2002  NÆSTVED  0237AO  25 m  46.02   
45  351  Pedersen Kristoffer Koch  2001  KORSØR  0165AR  25 m  46.23   
46  508  Ritter Anton  2005  SCHWERIN  334981  25 m  47.58   
47  199  Stæcker Nicklas  2003  NÆSTVED  0395AP  25 m  48.52   
48  497  Jäck Theo  2005  SCHWERIN  365606  25 m  48.64   
49  53  Ankersen Mathias  2004  HERLUFSHOL  0405AC  25 m  50.14   
50  83  Mortensen Rasmus  2004  HERLUFSHOL  0453AO  25 m  50.86   
51  329  Clausen Konrad  2005  KORSØR  0547AF  25 m  51.12   
52  478  Frederiksen Gustav B.  2004  VORDINGB    25 m  53.21   
53  247  Stahl Valdemar  2004  OSK  0491AK  25 m  53.50   
54  203  Bjerregaard August B  2003  OSLF  0313AN  50 m  55.31   
55  99  Zachariasen Frej  2005  HERLUFSHOL  0513AC  25 m  56.05   
56  200  Stæcker Tobias Chr.  2005  NÆSTVED  0575AH  25 m  56.37   
57  177  Hansen Jacob Meisner  2003  NÆSTVED  0323AK  25 m  56.40   
58  287  Millard Jeremy William  2005  RINGSTED  0571AI  25 m  57.59   
59  130  Thomsen Thoke  2006  KALUNDBORG  0681AF  25 m  59.83   
60  576  Nielsen Nikolaj  2006  SLAGELSE  0629AD  25 m  1:02.86   
61  73  Larse Jeppe Kristian Lund  2004  HERLUFSHOL  0435AO  25 m  1:04.54   
62  123  Rasmussen Sofus  2008  KALUNDBORG  0881AA  25 m  1:06.47   
63  547  Fredslund-Andersen Anders  2006  SLAGELSE  0607AI  25 m  1:09.83   
64  126  Stoklund David  2008  KALUNDBORG  0811AA  25 m  1:15.37   
65  29  Kongstad Theodor  2006  HASLEV  0613AE  25 m  1:26.49   
66  43  Tørngren Thor  2006  HASLEV  0603AD  25 m     
67  186  Munksgaard Mads  2004  NÆSTVED  0401AN  25 m     
68  197  Sibbern-Larsen James  2005  NÆSTVED    25 m     
69  198  Sibbern-Larsen Lucas  2007  NÆSTVED    25 m     
70  276  Houmann Tristan  2008  RINGSTED    25 m     
71  278  Juul-Andersen August  2007  RINGSTED    25 m     
72  286  Meinert Gustav  2006  RINGSTED    25 m     
73  330  Forsbæk Johannes  2004  KORSØR  0483AP  25 m     
74  368  Jürs Tue Vestergaard  2004  SK-SYD    25 m     
75  570  Marcher William  2002  SLAGELSE  0281AT  25 m     
76  586  Sørensen Oliver  2006  SLAGELSE    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.06  Udskriftsdato  20 september 2016 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  20:50 
 
7_S
Løb 7, 100m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
654  Munkholm Christina  1996  KØGE  9672AB  25 m  59.06  EFT 
398  Dufour Camilla  1996  TRITON B  9662AN  25 m  1:02.41   
370  Jørgensen Thyra  2002  SK-SYD  0218AC  25 m  1:04.92   
405  Hansen Katrine B.  1999  TRITON B  9934AB  50 m  1:05.17   
546  Frederiksen Amalie  2001  SLAGELSE  0182AP  25 m  1:07.10   
131  Uglebjerg Marie  2002  KALUNDBORG  0222AB  50 m  1:08.50   
229  Drest Isabella  1999  OSK  9968AO  25 m  1:09.27   
27  Jensen Nicole  1996  HASLEV  9656AB  25 m  1:09.50   
447  Eriksen Isabel K.  2001  TRITON B  0122AH  25 m  1:10.12   
10  517  Stegemann Hanna  2002  SCHWERIN  295701  25 m  1:11.66   
11  52  Anker Wilma  2004  HERLUFSHOL  0486AK  50 m  1:11.77   
12  577  Nielsen Sofie  2001  SLAGELSE  0198AF  50 m  1:11.85   
13  516  Stegemann Elisa  2002  SCHWERIN  295702  25 m  1:12.30   
14  642  Pedersen Pernille  2001  KØGE  0134AC  25 m  1:13.02   
15  440  Wenk Helena Berg  2000  TRITON B  0052AD  50 m  1:13.03   
16  445  Brandt Julie Darlem  2001  TRITON B  0182AH  50 m  1:13.04   
17  455  Mammen Alberte  2001  TRITON B  0196AE  25 m  1:13.05   
18  408  Jensen Frederikke  2000  TRITON B  0002AC  25 m  1:13.14   
19  446  Echardt Frederikke  2002  TRITON B  0274AG  25 m  1:13.27   
20  454  Lundstrøm Josefine H.  2001  TRITON B  0158AD  25 m  1:13.58   
21  462  Waterval Abby Kristine  2002  TRITON B  0222AE  25 m  1:13.94   
22  56  Bækgaard Emma  2002  HERLUFSHOL  0262AS  25 m  1:14.49   
23  618  Degner Melanie  2000  KØGE  0098AC  25 m  1:14.93   
24  62  Bryde Anika  2000  HERLUFSHOL  0082BC  25 m  1:15.71   
25  539  Andersen Patricia  2002  SLAGELSE  0294AI  25 m  1:15.98   
26  204  Brink Karen Hazell  2002  OSLF  0206AA  25 m  1:16.67   
27  483  Nykjær Maya  2001  VORDINGB  0144AW  25 m  1:17.14   
28  633  Jensen Sarah Aarslew  2000  KØGE  0082AF  25 m  1:17.40   
29  507  Ritter Amelie  2003  SCHWERIN  315370  25 m  1:19.19   
30  97  Vaabengaard Nicole  2002  HERLUFSHOL  0238AM  25 m  1:19.81   
31  214  Krogh Christine  2003  OSLF  0376AH  25 m  1:20.66   
32  513  Schönerstedt Finja  2005  SCHWERIN  319399  25 m  1:22.83   
33  608  Brønnicke Maya Krogh  2005  KØGE  0508AB  25 m  1:22.98   
34  96  Vaabengaard Natalie  2002  HERLUFSHOL  0208AM  25 m  1:23.08   
35  394  Brandt Anna Leopold  2004  TRITON B  0478AM  50 m  1:24.25   
36  240  Pedersen Aurelia  2004  OSK  0414AA  25 m  1:24.56   
37  318  Wismann Cathrine  2002  RINGSTED  0264AS  25 m  1:24.64   
38  162  Bendtsen Caroline  2002  NÆSTVED  0254AK  25 m  1:24.87   
39  222  Andersen Nikoline  2003  OSK  0368AR  50 m  1:26.30   
40  428  Salhauge Liv  2005  TRITON B  0586AE  25 m  1:28.41   
41  650  Wium Charlotte  2006  KØGE  0682AA  25 m  1:30.85   
42  496  Grude Sveda Naima  2006  SCHWERIN  365600  25 m  1:32.00   
43  459  Rishøj Ida  2002  TRITON B  0286AF  25 m  1:32.87   
44  189  Maar Gaya Josefine  2003  NÆSTVED  0318AQ  25 m  1:34.12   
45  407  Jensen Emilie Wilms  2006  TRITON B  0658AB  25 m  1:34.86   
46  380  Sander-Bjerge Sophia  1999  SK-SYD  9968BA  25 m  1:36.22   
47  303  Sahlberg Emilie Hostrup  2005  RINGSTED  0582AD  50 m  1:37.04   
48  239  Jørgensen Josefine Risum  2004  OSK  0406AC  25 m  1:38.39   
49  622  Frederiksen Agnes Dalgas  2005  KØGE  0508AA  25 m  1:40.05   
50  624  Gustafson Olivia Mai  2005  KØGE  0596AC  25 m  1:43.09   
51  305  Schmidt Astrid Nørret  2002  RINGSTED    25 m  1:46.42   
52  651  Østergaard Julie Brix  2006  KØGE  0616AE  25 m  1:48.16   
53  175  Hansen Agnes Barner  2005  NÆSTVED  0522AL  25 m  1:53.21   
54  113  Müller Beatrice Buhr  2006  KALUNDBORG  0652AK  25 m  1:58.69   
55  607  Bollmann Klara-Sofie  2006  KØGE  0676AA  25 m  2:01.44   
56  67  Hansen Frederikke B.  2005  HERLUFSHOL  0532AE  25 m     
57  88  Osatoharimwen Fanta  2005  HERLUFSHOL  0568AL  25 m     
58  234  Habermann Agnete  2005  OSK  0576AA  25 m     
59  613  Christensen Sophia  2003  KØGE  0326BD  25 m     
60  637  Kjærsgaard Silje  2005  KØGE  0576AO  25 m     
61  641  Nymand Emma Olivia  2003  KØGE  0312BD  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.06  Udskriftsdato  20 september 2016 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  20:50 
 
8_S
Løb 8, 100m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
416  Mortensen Frederik K.  1995  TRITON B  9581AC  50 m  56.29   
267  Carstensen Magnus  1999  RINGSTED  9903AH  25 m  57.05   
418  Müller Johan  1998  TRITON B  9879AA  50 m  57.11   
419  Møldrup Marius  1999  TRITON B  9977AI  50 m  58.54   
269  Friberg Gustav  1997  RINGSTED  9709AB  50 m  58.59   
452  Joensen Johan  2000  TRITON B  0005AB  50 m  58.76   
629  Holst Jacob  1991  KØGE  9197AF  25 m  59.15   
609  Brønnicke Philip Krogh  2000  KØGE  0075AI  25 m  59.90   
426  Rishøj Mads  1999  TRITON B  9943AN  25 m  1:00.32   
10  216  Larsen Kaare Fisker  1998  OSLF  9811AD  25 m  1:00.44   
11  648  Sørensen Mads Hauge  1997  KØGE  9775AE  50 m  1:00.60   
12  551  Hansen Matthias  2001  SLAGELSE  0191AH  50 m  1:00.91   
13  100  Andersen Oliver H.  1999  KALUNDBORG  9971AA  25 m  1:00.92   
14  312  Szokody Martin  1999  RINGSTED  9915AN  25 m  1:01.08   
15  550  Hansen Jonas  2001  SLAGELSE  0123AH  50 m  1:01.52   
16  451  Jensen Mads Raaby  2001  TRITON B  0149AB  50 m  1:01.88   
17  390  Bonnichsen Kasper  2002  TRITON B  0283AD  50 m  1:02.37   
18  237  Henriksen Simon Juul  2001  OSK  0161AG  25 m  1:03.16   
19  145  Jensen Sebastian  2001  NAKSKOV  0137AI  25 m  1:03.19   
20  57  Bækgaard Filip  2000  HERLUFSHOL  0035AF  25 m  1:03.46   
21  495  Göttmann Till Otto  2000  SCHWERIN  289429  25 m  1:03.91   
22  460  Sparholt Niels Paulli  2000  TRITON B  0027AF  25 m  1:03.96   
23  430  Schmidt Jakob  1999  TRITON B  9913AO  50 m  1:04.01   
24  63  Bryde Karl  2000  HERLUFSHOL  0099AQ  50 m  1:04.31   
25  76  Løhr Magnus  2001  HERLUFSHOL  0173AJ  25 m  1:04.50   
26  616  Danielsen Rasmus  2001  KØGE  0183AB  50 m  1:04.81   
27  506  Ponomarov Illya  2000  SCHWERIN  243698  25 m  1:05.63   
28  542  Cantby August Schade  2002  SLAGELSE  0211AG  50 m  1:06.06   
29  313  Søgaard Alexander  2002  RINGSTED  0293AE  25 m  1:06.18   
30  61  Bruhn Mads Lünell  1998  HERLUFSHOL  9871AQ  25 m  1:06.21   
31  635  Kaya Mert  2001  KØGE  0193AF  50 m  1:06.62   
32  348  Mosegaard Emil  2001  KORSØR  0187AM  25 m  1:06.85   
33  566  Larsen Tobias Daniel  2001  SLAGELSE  0139AH  50 m  1:07.16   
34  626  Hansen Thor B.  2000  KØGE  0097AA  25 m  1:07.43   
35  147  Johansen Erling  2000  NAKSKOV  0065AS  25 m  1:07.77   
36  404  Gustafson Lukas  1999  TRITON B  9991AA  50 m  1:07.83   
37  611  Christensen Mads Emil  1999  KØGE  9977AE  25 m  1:08.56   
38  554  Ipsen Marcus  2002  SLAGELSE  0251AN  50 m  1:10.32   
39  395  Brandt Lasse Darlem  2003  TRITON B  0379AH  25 m  1:10.40   
40  153  Pedersen Nikolai Pagh  2002  NAKSKOV  0235AB  25 m  1:11.71   
41  150  Madsen Gustav T  2001  NAKSKOV  0149AO  50 m  1:12.42   
42  212  Kaalund Johan Siksne  2002  OSLF  0235AI  25 m  1:14.10   
43  627  Hartkopf Daniel  2001  KØGE  0185AF  25 m  1:14.31   
44  365  Hovmand Ole  2003  SK-SYD  0345AH  25 m  1:14.80   
45  569  Madsen Casper  2004  SLAGELSE  0461AC  25 m  1:15.10   
46  505  Paschke Adrian  2003  SCHWERIN  307704  25 m  1:15.21   
47  610  Buskov Kristian Heinz  2000  KØGE  0061AN  50 m  1:15.36   
48  236  Henriksen Mads Juul  2004  OSK  0465AA  25 m  1:15.63   
49  295  Nielsen Anders  2001  RINGSTED  0123AF  25 m  1:15.64   
50  362  Aner Mathias  2001  SK-SYD  0111AF  25 m  1:16.52   
51  265  Bodal Benjamin  2003  RINGSTED  0385AF  25 m  1:18.55   
52  142  Hausner Andreas  1999  NAKSKOV  9903AS  25 m  1:19.74   
53  185  Mouridsen Kristian  2002  NÆSTVED  0261AR  25 m  1:19.77   
54  491  Becker Karl  2002  SCHWERIN  289406  25 m  1:19.81   
55  409  Johannesen Kasper Francke  2003  TRITON B  0377AE  50 m  1:20.37   
56  173  Franck Harald  2003  NÆSTVED  0345AK  25 m  1:20.82   
57  645  Roed Mikkel  2004  KØGE  0457AB  25 m  1:23.04   
58  439  Waterval Silas  2004  TRITON B  0491AF  50 m  1:23.37   
59  352  Quist Nicolai  2003  KORSØR  0381AI  25 m  1:23.50   
60  235  Hallenborg Oliver  2002  OSK  0243AA  25 m  1:23.62   
61  647  Schultz Oliver  2004  KØGE  0425AE  25 m  1:24.48   
62  193  Pedersen Lucas Jul  2003  NÆSTVED  0387AJ  25 m  1:26.42   
63  480  Jensen Jonathan F. K.  2002  VORDINGB  0263AO  25 m  1:26.43   
64  208  Clausen Casper Bang  2003  OSLF  0391AJ  25 m  1:29.37   
65  571  Mir Daniel  2003  SLAGELSE  0349AJ  25 m  1:32.63   
66  146  Jensen Valdemar  2004  NAKSKOV  0487AH  25 m  1:33.19   
67  423  Nørskov Mathias Toft  2003  TRITON B  0361AL  25 m  1:33.35   
68  617  Danielsen Stefan Helding  2005  KØGE  0511AC  25 m  1:35.66   
69  280  Kiliç Emre Emil Tømmerby  2004  RINGSTED  0495AJ  25 m  1:38.08   
70  424  Rindum Philip  2005  TRITON B  0535AC  50 m  1:38.88   
71  479  Hansen Magnus Juul  2003  VORDINGB    25 m  1:39.96   
72  497  Jäck Theo  2005  SCHWERIN  365606  25 m  1:40.02   
73  393  Brandelev Bertram Grøn  2004  TRITON B  0423AI  25 m  1:43.13   
74  172  Foged Malthe  2005  NÆSTVED  0587AF  25 m  1:50.56   
75  634  Kaya Eren  2004  KØGE  0467AE  25 m  1:59.63   
76  559  Jørgensen Jannik  2004  SLAGELSE  0403AM  25 m     
77  612  Christensen Philip H.  2004  KØGE  0437AN  25 m     
78  623  Gadegaard Oliver  2003  KØGE  0321AR  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.06  Udskriftsdato  20 september 2016 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  20:50 
 
9_S
Løb 9, 100m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
220  Schrøder Matilde  1996  OSLF  9664AG  25 m  1:04.92   
405  Hansen Katrine B.  1999  TRITON B  9934AB  25 m  1:05.65   
453  Lauridsen Josephine G.  2001  TRITON B  0168AD  25 m  1:05.90   
399  Duus Amanda  2000  TRITON B  0076AA  25 m  1:06.59   
242  Rask Camilla  1999  OSK  9984AJ  25 m  1:07.10   
210  Jensen Laura Glerup  1998  OSLF  9854AV  25 m  1:07.37   
250  Wermuth Anna  1996  OSK  9658AM  25 m  1:07.49   
437  Wagner Elina Lynge  1996  TRITON B  9654AC  25 m  1:07.52   
549  Gotthard Regitze  2002  SLAGELSE  0228AA  25 m  1:08.28   
10  400  Duus Caroline Amalie  1998  TRITON B  9804AB  25 m  1:09.38   
11  457  Palmund Liva  2002  TRITON B  0246AA  25 m  1:10.16   
12  543  Cantby Clara Schade  2000  SLAGELSE  0042AC  25 m  1:10.37   
13  493  Fass Friederike  2002  SCHWERIN  292232  25 m  1:10.60   
14  87  Olsen Amalie W.  2001  HERLUFSHOL  0162AR  25 m  1:10.66   
15  461  Strandby Line  2001  TRITON B  0106AD  25 m  1:11.09   
16  455  Mammen Alberte  2001  TRITON B  0196AE  25 m  1:11.36   
17  440  Wenk Helena Berg  2000  TRITON B  0052AD  25 m  1:11.37   
18  456  Nyegaard Emilie  2001  TRITON B  0188AF  25 m  1:11.46   
19  207  Bui My Phuong  2003  OSLF  0322AS  25 m  1:11.67   
20  649  Thomsen Naya Modin  2003  KØGE  0374AA  25 m  1:11.72   
21  434  Strandby Sofie  1999  TRITON B  9976AC  25 m  1:11.82   
22  389  Bak Julie  1997  TRITON B  9782AJ  25 m  1:12.04   
23  398  Dufour Camilla  1996  TRITON B  9662AN  25 m  1:12.17   
24  499  Koop Gina Elisa  2000  SCHWERIN  256647  25 m  1:12.22   
25  370  Jørgensen Thyra  2002  SK-SYD  0218AC  25 m  1:12.82   
26  515  Sperlich Eva  1999  SCHWERIN  231428  25 m  1:13.22   
27  572  Mosegård Matilde Mantzius  2003  SLAGELSE  0378AA  25 m  1:13.37   
28  443  Auerbach-Lind Kamille  2001  TRITON B  0112AL  25 m  1:13.45   
29  109  Kristensen Nicole  1999  KALUNDBORG  9954AY  25 m  1:13.69   
30  448  Hansen Johanne B.  2002  TRITON B  0264AF  25 m  1:13.78   
31  432  Stjernholm Liva  2004  TRITON B  0486AA  25 m  1:14.19   
32  606  Bagge Caroline Gøttrup  2003  KØGE  0322AB  25 m  1:14.33   
33  450  Janner Laura  2002  TRITON B  0214AB  25 m  1:14.77   
34  284  Ladik Annabelle Grønbech  1997  RINGSTED  9734BC  25 m  1:14.92   
35  512  Sander Charlotte-Christin  2001  SCHWERIN  243683  25 m  1:15.04   
36  638  Lorentzen Katja Skovdal  2003  KØGE  0338AQ  25 m  1:15.18   
37  136  Eggertsen Melanie  2002  NAKSKOV  0232AI  25 m  1:15.34   
38  181  Kristensen Viktoria Bæts  2002  NÆSTVED  0286AP  25 m  1:15.38   
39  516  Stegemann Elisa  2002  SCHWERIN  295702  25 m  1:15.38   
40  517  Stegemann Hanna  2002  SCHWERIN  295701  25 m  1:15.66   
41  462  Waterval Abby Kristine  2002  TRITON B  0222AE  25 m  1:15.98   
42  205  Broe Anna  2002  OSLF  0228AD  25 m  1:16.87   
43  296  Nielsen Katja Kjær  2002  RINGSTED  0268AU  25 m  1:17.12   
44  630  Jensen Benedicte Them  2004  KØGE  0454AA  25 m  1:17.25   
45  632  Jensen Kathrine Sofie  2003  KØGE  0352AC  25 m  1:17.36   
46  636  Kjær Karoline  2000  KØGE  0048AC  25 m  1:17.47   
47  263  Andersen Maria  2002  RINGSTED  0222AP  25 m  1:17.96   
48  135  Carlsen Malou  2000  NAKSKOV  0036AO  25 m  1:18.18   
49  115  Holm Caroline  2004  KALUNDBORG  0432AE  25 m  1:18.57   
50  540  Andersen Victoria  2001  SLAGELSE  0192AM  25 m  1:18.82   
51  240  Pedersen Aurelia  2004  OSK  0414AA  25 m  1:19.39   
52  165  Clausen Anne-Sofie P.  2002  NÆSTVED  0202AB  25 m  1:19.62   
53  584  Rasmussen Mathilde  2002  SLAGELSE  0296AI  25 m  1:19.62   
54  151  Madsen Julie K  2001  NAKSKOV  0154AN  25 m  1:19.75   
55  347  Nabil Farah Mohamed  1999  KORSØR    25 m  1:20.00   
56  631  Jensen Elisabeth Them  2004  KØGE  0464AA  25 m  1:20.18   
57  213  Klüver-Kristensen Mia T.  2004  OSLF  0496AH  25 m  1:20.22   
58  619  Dreier Clara  2004  KØGE  0438AC  25 m  1:20.90   
59  227  Burgaard Alma  2003  OSK  0332AA  25 m  1:21.21   
60  125  Stanelt Frida Bang  2004  KALUNDBORG  0422AL  25 m  1:21.49   
61  402  Frydenlund Ida-Marie  2003  TRITON B  0304AP  25 m  1:21.57   
62  417  Mosegaard Sofie  2002  TRITON B  0206AE  25 m  1:21.58   
63  311  Szokody Maria  2002  RINGSTED  0252AE  25 m  1:21.76   
64  575  Nielsen Karoline  2004  SLAGELSE  0422AB  25 m  1:21.94   
65  128  Strandberg Nicoline  2002  KALUNDBORG  0248AJ  25 m  1:22.01   
66  477  Dimitrova Volena  1999  VORDINGB  9942BE  25 m  1:22.03   
67  335  Hansen Sofie Ølgaard  2004  KORSØR  0422AE  25 m  1:22.29   
68  333  Hansen Maja Wiegaard  2002  KORSØR  0256AV  25 m  1:22.55   
69  513  Schönerstedt Finja  2005  SCHWERIN  319399  25 m  1:22.59   
70  476  Christians Emilie Ferslev  2002  VORDINGB  0296BA  25 m  1:22.77   
71  232  Floor Gry  2000  OSK  0028AR  25 m  1:22.83   
72  176  Hansen Freja Zerbst  2001  NÆSTVED  0162BB  25 m  1:22.88   
73  625  Gärtner Silje  2003  KØGE  0322AW  25 m  1:22.90   
74  117  Petersen Engeline Scheby  2002  KALUNDBORG  0274AY  25 m  1:22.94   
75  170  Duus Katrine  2003  NÆSTVED  0318AR  25 m  1:23.08   
76  138  Hansen Julie Galsgaard  2000  NAKSKOV  0022AC  25 m  1:23.30   
77  270  Grandjean Sophie  2003  RINGSTED  0346AR  25 m  1:23.37   
78  557  Jensen Line Helene  2001  SLAGELSE  0174AT  25 m  1:23.40   
79  328  Christoffersen Victoria  2002  KORSØR  0284AQ  25 m  1:23.53   
80  285  Larsen Jasmin  2002  RINGSTED  0264AZ  25 m  1:23.97   
81  230  Eisensee Kaya Yang  2004  OSK  0456AM  25 m  1:24.27   
82  427  Rubak Kathrine Bang  2004  TRITON B  0486AE  25 m  1:24.33   
83  80  Meyer Emilie Højen  2004  HERLUFSHOL  0454AJ  25 m  1:24.79   
84  36  Møller Olivia  2004  HASLEV  0452AF  25 m  1:24.91   
85  233  Grønning Ida Juul  2004  OSK  0418AC  25 m  1:25.04   
86  50  Andersen Selma V Studnitz  2005  HERLUFSHOL  0518AB  25 m  1:25.46   
87  360  Thornsen Elida  2005  KORSØR  0528AA  25 m  1:25.61   
88  429  Sandell Sophie Lærke  2005  TRITON B  0524AD  25 m  1:25.84   
89  392  Borch Mikala Ravn  2003  TRITON B  0348AR  25 m  1:26.46   
90  319  Wismann Josephine  2002  RINGSTED    25 m  1:26.73   
91  217  Madsen Katrine Brolykke  2003  OSLF  0372AH  25 m  1:27.12   
92  110  Larsen Anna  2004  KALUNDBORG  0498AD  25 m  1:27.19   
93  30  Larsen Amalie Wichmann  2005  HASLEV  0564AB  25 m  1:27.78   
94  488  Søndergaard Freja  2004  VORDINGB  0452AO  25 m  1:28.11   
95  561  Karløv Emma Ahrenkiel  2003  SLAGELSE  0352AK  25 m  1:29.71   
96  353  Rademakers Lucca  2004  KORSØR  0416AD  25 m  1:30.05   
97  305  Schmidt Astrid Nørret  2002  RINGSTED    25 m  1:30.20   
98  155  Truelsen Line Due  2002  NAKSKOV  0262AP  25 m  1:30.36   
99  421  Nyborg-Vedsted Clara  2002  TRITON B  0294AE  25 m  1:30.37   
100  39  Petersen Anna Lind  2004  HASLEV  0488AE  25 m  1:30.89   
101  92  Scheel Mille  2003  HERLUFSHOL  0318AW  25 m  1:31.08   
102  121  Rasmussen Laura  2004  KALUNDBORG  0432AQ  25 m  1:31.87   
103  560  Kaiser Ida Sjøgren  2004  SLAGELSE  0428AJ  25 m  1:31.93   
104  538  Andersen Marie Louise B  2005  SLAGELSE  0552AJ  25 m  1:32.39   
105  486  Rasmussen Aliyah Savannah  2005  VORDINGB  0564AN  25 m  1:32.56   
106  192  Nielsen Olivia My  2004  NÆSTVED  0446AT  25 m  1:32.82   
107  371  Kjølby Ida  2003  SK-SYD  0398BB  25 m  1:33.27   
108  339  Hvilsom Caroline Bjørn  2005  KORSØR  0588AA  25 m  1:34.48   
109  346  Mathiasen Silje  2006  KORSØR  0628AG  25 m  1:35.23   
110  303  Sahlberg Emilie Hostrup  2005  RINGSTED  0582AD  25 m  1:35.50   
111  161  Arentsen Freja  2005  NÆSTVED  0582AJ  25 m  1:36.03   
112  41  Sørensen Petrine R. E.  2005  HASLEV  0512AB  25 m  1:36.32   
113  316  Thielsen Helene  2004  RINGSTED  0474AB  25 m  1:36.51   
114  113  Müller Beatrice Buhr  2006  KALUNDBORG  0652AK  25 m  1:37.67   
115  655  Gjermandsen Malene  2003  KORSØR  0378AM  25 m  1:37.82   
116  93  Sørensen Andrea Holm  2005  HERLUFSHOL  0518AJ  25 m  1:38.19   
117  327  Christensen Caroline  2000  KORSØR  0078BG  25 m  1:38.21   
118  420  Nielson Petrine  2003  TRITON B  0316AS  25 m  1:38.72   
119  412  Larsen Esther Haudrum  2005  TRITON B  0574AK  25 m  1:39.25   
120  262  Andersen Emma M.  2003  RINGSTED  0392AJ  25 m  1:39.47   
121  175  Hansen Agnes Barner  2005  NÆSTVED  0522AL  25 m  1:39.76   
122  180  Jensen Thea Torndal  2004  NÆSTVED  0456AJ  25 m  1:39.79   
123  54  Ankersen Mie  2006  HERLUFSHOL  0622AD  25 m  1:40.62   
124  116  Møller Sille  2004  KALUNDBORG  0404AU  25 m  1:41.06   
125  340  Jensen-Mattebjer Kathrine  2004  KORSØR  0496AS  25 m  1:41.36   
126  124  Seneca Alba  2005  KALUNDBORG  0576AN  25 m  1:41.54   
127  337  Hejlesen Isabella  2004  KORSØR  0428AW  25 m  1:42.35   
128  334  Hansen Mathilde Mørk  2004  KORSØR  0488AU  25 m  1:42.94   
129  95  Tångberg Line  2004  HERLUFSHOL  0448AP  25 m  1:43.12   
130  297  Olsen Lara W. S.  2006  RINGSTED  0696AA  25 m  1:43.12   
131  381  Ullerup Mille Marie  2004  SK-SYD  0428AT  25 m  1:43.39   
132  264  Bertelsen Emmeline S.  2005  RINGSTED  0582AG  25 m  1:43.74   
133  187  Mørkeberg Katrine  2004  NÆSTVED  0424AJ  25 m  1:45.09   
134  140  Hansen Malou  2004  NAKSKOV  0454AM  25 m  1:45.14   
135  134  Baltser Maya  2004  NAKSKOV  0426AP  25 m  1:45.76   
136  344  Larsen Josephine  2004  KORSØR  0436AQ  25 m  1:47.84   
137  433  Strandby Andrea  2007  TRITON B  0718AA  25 m  1:48.69   
138  435  Thomsen Ella Bødker  2005  TRITON B  0576AH  25 m  1:48.94   
139  201  Astrup Cecilie Drud  2005  OSLF  0572AN  25 m  1:49.46   
140  58  Bentsen Kamille  2006  HERLUFSHOL  0638AL  25 m  1:50.56   
141  302  Reynolds Malene  2005  RINGSTED  0558AN  25 m  1:50.66   
142  127  Stoklund Maria  2006  KALUNDBORG  0648AF  25 m  1:51.02   
143  283  Kruuse Astrid  2005  RINGSTED  0554AQ  25 m  1:55.59   
144  174  Franck Leonora  2006  NÆSTVED  0658AH  25 m  1:55.67   
145  294  Nielsen Amalie K.  2005  RINGSTED  0516AD  25 m  1:57.41   
146  274  Haste Sascha  2007  RINGSTED  0706AC  25 m  1:59.24   
147  331  Gjermandsen Camilla  2004  KORSØR  0472AK  25 m  1:59.26   
148  315  Sørensen Emma Skjold  2004  RINGSTED    25 m  1:59.70   
149  101  Andersen Pauline  2005  KALUNDBORG  0592AP  25 m  2:00.00   
150  310  Steffensen Frederikke  2005  RINGSTED  0556AN  25 m  2:01.41   
151  179  Holmgaard Merle  2005  NÆSTVED  0538AO  25 m  2:05.28   
152  163  Bendtsen Mathilde  2007  NÆSTVED  0758AC  25 m  2:05.38   
153  425  Risager Amalie Carlsen  2006  TRITON B  0604AG  25 m  2:09.82   
154  191  Nielsen Iben Lund  2006  NÆSTVED    25 m  2:09.96   
155  98  Visler Mie  2006  HERLUFSHOL  0626AI  25 m  2:11.52   
156  75  Jensen Sofie Løfmark  2004  HERLUFSHOL    25 m     
157  211  Jørgensen Josefine S  2004  OSLF  0416AN  25 m     
158  224  Baraviec Matilde  2006  OSK  0606AF  25 m     
159  226  Bliucukis Julija  2006  OSK  0682AD  25 m     
160  248  Terp Cecilie  2005  OSK  0516AL  25 m     
161  317  Thomsen Linnea Worm  2005  RINGSTED  0548AH  25 m     
162  403  Grønlund Erica Veggerby  2007  TRITON B  0736AC  25 m     
163  474  Bavnbæk Isabel Valsted  2003  VORDINGB    25 m     
164  485  Raalund Maja  2003  VORDINGB    25 m     
165  553  Ibsen Josefine Ruhwald  2001  SLAGELSE  0166AG  25 m     
166  583  Qwist Tilde-Sofie  2005  SLAGELSE  0568AH  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.06  Udskriftsdato  20 september 2016 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  20:50 
 
10_S
Løb 10, 100m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
243  Rasmussen Christian V.  1996  OSK  9679AF  25 m  55.88   
614  Christensen Viktor  1995  KØGE  9501AJ  25 m  57.95   
388  Andersen Tobias  1998  TRITON B  9853AF  25 m  58.88   
449  Hansen Mikkel S.  2000  TRITON B  0001AG  25 m  1:00.14   
273  Hansen Claus  1995  RINGSTED  9593AP  25 m  1:00.25   
206  Bui Andreas  2000  OSLF  0031AJ  25 m  1:01.04   
404  Gustafson Lukas  1999  TRITON B  9991AA  25 m  1:01.32   
102  Andersen Sebastian H.  1997  KALUNDBORG  9739AA  25 m  1:01.58   
272  Hansen Bjørn  1998  RINGSTED  9859AN  25 m  1:02.00   
10  609  Brønnicke Philip Krogh  2000  KØGE  0075AI  25 m  1:02.07   
11  430  Schmidt Jakob  1999  TRITON B  9913AO  25 m  1:02.87   
12  438  Waterval Jesper  1975  TRITON B  7521AB  25 m  1:03.01   
13  431  Stjernholm Gustav Klit  2002  TRITON B  0215AD  25 m  1:03.24   
14  648  Sørensen Mads Hauge  1997  KØGE  9775AE  25 m  1:03.86   
15  640  Lundgren Magnus  1996  KØGE  9645AO  25 m  1:03.91   
16  293  Møller Frederik  2002  RINGSTED  0263AL  25 m  1:04.31   
17  401  Friland Jacob  1999  TRITON B  9985AB  25 m  1:04.38   
18  501  Krüger Tim  2000  SCHWERIN  239145  25 m  1:04.93   
19  498  Kollrich Marvin  1998  SCHWERIN  215020  25 m  1:05.60   
20  216  Larsen Kaare Fisker  1998  OSLF  9811AD  25 m  1:05.68   
21  132  Witthøft Mads  2000  KALUNDBORG  0045AA  25 m  1:05.85   
22  390  Bonnichsen Kasper  2002  TRITON B  0283AD  25 m  1:06.11   
23  237  Henriksen Simon Juul  2001  OSK  0161AG  25 m  1:06.14   
24  626  Hansen Thor B.  2000  KØGE  0097AA  25 m  1:06.52   
25  19  Flytkjær-Hansen Asger  2000  HASLEV  0097AP  25 m  1:06.68   
26  550  Hansen Jonas  2001  SLAGELSE  0123AH  25 m  1:06.77   
27  246  Stahl Gustav  2002  OSK  0245AM  25 m  1:06.94   
28  492  Deutsch Steffen  1998  SCHWERIN  210800  25 m  1:07.75   
29  190  Maar Lauge Bastian  2001  NÆSTVED  0159AP  25 m  1:07.97   
30  314  Sørensen Casper Ramsdahl  2000  RINGSTED  0013AU  25 m  1:09.01   
31  555  Jensen Jonathan Kock  2001  SLAGELSE  0193AE  25 m  1:09.94   
32  244  Schroll Magnus Dolleris  2002  OSK  0217AM  25 m  1:10.17   
33  580  Nygaard Magnus  2000  SLAGELSE  0045AH  25 m  1:10.31   
34  646  Ryom August  2002  KØGE  0253AJ  25 m  1:11.36   
35  152  Madsen Magnus  2000  NAKSKOV  0011AM  25 m  1:11.52   
36  348  Mosegaard Emil  2001  KORSØR  0187AM  25 m  1:11.69   
37  562  Kokholm Oscar Fischer  2000  SLAGELSE  0059AD  25 m  1:12.17   
38  518  Töpfer Luke  1999  SCHWERIN  261850  25 m  1:12.62   
39  112  Mortensen Mikkel  2003  KALUNDBORG  0329AI  25 m  1:12.74   
40  620  Eskildsen Jonathan  2003  KØGE  0381AA  25 m  1:13.09   
41  585  Rought Elias  2003  SLAGELSE  0359AF  25 m  1:13.37   
42  444  Borch Alexander Ravn  2001  TRITON B  0151AN  25 m  1:13.45   
43  288  Mortensen Joakim  2002  RINGSTED  0271AH  25 m  1:14.37   
44  173  Franck Harald  2003  NÆSTVED  0345AK  25 m  1:14.41   
45  28  Jørgensen Frederik Birch  2001  HASLEV  0119AL  25 m  1:14.56   
46  458  Persson Mathias  2001  TRITON B  0107AM  25 m  1:14.71   
47  568  Lykke Silas  2003  SLAGELSE  0339AP  25 m  1:14.85   
48  238  Jahromi Nickolas Irani  2001  OSK  0151AG  25 m  1:16.18   
49  351  Pedersen Kristoffer Koch  2001  KORSØR  0165AR  25 m  1:16.20   
50  193  Pedersen Lucas Jul  2003  NÆSTVED  0387AJ  25 m  1:16.42   
51  141  Hansen Valdemar Piihl  2001  NAKSKOV  0177AI  25 m  1:16.48   
52  18  Eibye Viktor  2001  HASLEV  0175AS  25 m  1:16.83   
53  266  Carstensen Emil  2002  RINGSTED  0253AF  25 m  1:17.11   
54  241  Pedersen Mathias Munch  2003  OSK  0347AI  25 m  1:17.48   
55  639  Lund Victor  2002  KØGE  0203AI  25 m  1:17.57   
56  202  Bentsen Lukas Stæhr  2003  OSLF  0351AC  25 m  1:18.10   
57  621  Frederikse Bertram Dalgas  2003  KØGE  0305AC  25 m  1:18.13   
58  652  Østerholdt August  2002  KØGE  0217AR  25 m  1:18.22   
59  118  Petersen Frederik Scheby  2004  KALUNDBORG  0491AH  25 m  1:18.29   
60  569  Madsen Casper  2004  SLAGELSE  0461AC  25 m  1:18.89   
61  502  Kuhlmann Mark  2003  SCHWERIN  311307  25 m  1:21.76   
62  111  Lind-Ellefsen Alexander  2004  KALUNDBORG  0475AB  25 m  1:22.05   
63  265  Bodal Benjamin  2003  RINGSTED  0385AF  25 m  1:22.32   
64  177  Hansen Jacob Meisner  2003  NÆSTVED  0323AK  25 m  1:23.70   
65  137  George Colins Anthony  2001  NAKSKOV  0111AN  25 m  1:24.12   
66  372  Kurtzmann Laurids Isling  2002  SK-SYD  0253AS  25 m  1:25.22   
67  271  Grøn-Henriksen Joakim  2004  RINGSTED  0405AG  25 m  1:27.79   
68  423  Nørskov Mathias Toft  2003  TRITON B  0361AL  25 m  1:27.88   
69  53  Ankersen Mathias  2004  HERLUFSHOL  0405AC  25 m  1:28.23   
70  219  Pedersen Christoffer R.S.  2004  OSLF  0405AA  25 m  1:28.47   
71  341  Knudsen Tobias Rehder  2005  KORSØR  0549AB  25 m  1:28.76   
72  20  Flytkjær-Hansen Holger  2004  HASLEV  0479AE  25 m  1:28.78   
73  487  Sandbirk Matias Ersgaard  2003  VORDINGB    25 m  1:30.00   
74  441  Yldiz Elias  2005  TRITON B  0591AC  25 m  1:30.04   
75  55  Artmann Marcus  2002  HERLUFSHOL  0277AQ  25 m  1:30.11   
76  164  Bentsen Sebastian N.  2004  NÆSTVED  0437AL  25 m  1:30.36   
77  509  Rohrbeck Lasse  2005  SCHWERIN  337931  25 m  1:30.39   
78  414  Løgager Frederik Taubert  2004  TRITON B  0467AH  25 m  1:30.43   
79  22  Hansen Christopher Vejlbo  2005  HASLEV  0581AH  25 m  1:31.96   
80  144  Jensen Christoffer  2002  NAKSKOV  0209AE  25 m  1:32.35   
81  268  Frandsen Adam Bugge  2005  RINGSTED  0509AF  25 m  1:32.76   
82  199  Stæcker Nicklas  2003  NÆSTVED  0395AP  25 m  1:33.17   
83  508  Ritter Anton  2005  SCHWERIN  334981  25 m  1:33.43   
84  489  Dyhr-Rasmussen Lauritz  2004  NÆSTVED    25 m  1:33.72   
85  336  Hansen Tobias Wiegaard  2004  KORSØR  0489AH  25 m  1:34.86   
86  16  Dahrup Jonas P.  2004  HASLEV  0469AD  25 m  1:36.38   
87  114  Mårtensen Joachim  2004  KALUNDBORG  0457AK  25 m  1:37.07   
88  497  Jäck Theo  2005  SCHWERIN  365606  25 m  1:37.09   
89  424  Rindum Philip  2005  TRITON B  0535AC  25 m  1:37.39   
90  200  Stæcker Tobias Chr.  2005  NÆSTVED  0575AH  25 m  1:38.54   
91  308  Stærmose Jakob  2005  RINGSTED  0583AD  25 m  1:40.16   
92  354  Rasmussen Viktor Holst  2003  KORSØR  0311AL  25 m  1:41.18   
93  391  Borch Magnus Ravn  2003  TRITON B  0335AO  25 m  1:41.71   
94  350  Olsson Noah  2003  KORSØR  0357AO  25 m  1:41.82   
95  301  Rasmussen Kristian Slott  2004  RINGSTED  0425AK  25 m  1:41.88   
96  287  Millard Jeremy William  2005  RINGSTED  0571AI  25 m  1:44.17   
97  42  Thystrup Albert U.  2003  HASLEV  0385AP  25 m  1:49.79   
98  281  Kjaer Mikkel  2004  RINGSTED    25 m  1:50.30   
99  298  Pedersen Mikkel Holm  2004  RINGSTED  0489AM  25 m  1:50.31   
100  280  Kiliç Emre Emil Tømmerby  2004  RINGSTED  0495AJ  25 m  1:50.84   
101  203  Bjerregaard August B  2003  OSLF  0313AN  25 m  1:51.89   
102  275  Hemmingsen Victor  2006  RINGSTED  0607AG  25 m  1:57.15   
103  149  Madsen August K  2004  NAKSKOV  0481AC  25 m  2:04.53   
104  105  Gjelstrup Noel  2004  KALUNDBORG  0497AO  25 m  2:05.98   
105  73  Larse Jeppe Kristian Lund  2004  HERLUFSHOL  0435AO  25 m     
106  197  Sibbern-Larsen James  2005  NÆSTVED    25 m     
107  198  Sibbern-Larsen Lucas  2007  NÆSTVED    25 m     
108  249  Tholstrup Marius Dyrgaard  2005  OSK  0547AE  25 m     
109  277  Houmann Zacharias  2006  RINGSTED  0615AG  25 m     
110  289  Mølbak Andreas  2006  RINGSTED    25 m     
111  290  Mølbak Tobias  2004  RINGSTED    25 m     
112  304  Sahlberg Oliver Hostrup  2003  RINGSTED  0395AJ  25 m     
113  345  Leal Lucas  2001  KORSØR  0141AT  25 m     
114  547  Fredslund-Andersen Anders  2006  SLAGELSE  0607AI  25 m     
115  578  Nissen Nikolaj Li  2006  SLAGELSE  0605AC  25 m     
116  588  Vadmand Julius  2005  SLAGELSE  0551AJ  25 m     
117  656  Nielsen Johannes Tobel  2004  SLAGELSE  0499AM  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.06  Udskriftsdato  20 september 2016 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  20:50 
 
11_S
Løb 11, 200m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
405  Hansen Katrine B.  1999  TRITON B  9934AB  25 m  2:33.12   
618  Degner Melanie  2000  KØGE  0098AC  25 m  2:35.56   
446  Echardt Frederikke  2002  TRITON B  0274AG  25 m  2:36.09   
389  Bak Julie  1997  TRITON B  9782AJ  25 m  2:41.05   
434  Strandby Sofie  1999  TRITON B  9976AC  25 m  2:44.16   
398  Dufour Camilla  1996  TRITON B  9662AN  25 m  2:45.56   
642  Pedersen Pernille  2001  KØGE  0134AC  50 m  2:49.30   
461  Strandby Line  2001  TRITON B  0106AD  25 m  2:49.83   
432  Stjernholm Liva  2004  TRITON B  0486AA  25 m  2:50.72   
10  182  Larsen Nikoline Skovly  2003  NÆSTVED  0322AE  25 m  2:52.00   
11  493  Fass Friederike  2002  SCHWERIN  292232  25 m  2:52.60   
12  606  Bagge Caroline Gøttrup  2003  KØGE  0322AB  25 m  2:52.86   
13  225  Benediktson Malea  2001  OSK  0104AM  25 m  2:53.34   
14  633  Jensen Sarah Aarslew  2000  KØGE  0082AF  50 m  2:53.47   
15  511  Rühlke Hannah  2000  SCHWERIN  305643  25 m  2:53.68   
16  62  Bryde Anika  2000  HERLUFSHOL  0082BC  25 m  2:54.34   
17  630  Jensen Benedicte Them  2004  KØGE  0454AA  25 m  2:56.70   
18  402  Frydenlund Ida-Marie  2003  TRITON B  0304AP  50 m  3:01.11   
19  415  Mammen Olivia  2003  TRITON B  0374AB  25 m  3:02.28   
20  162  Bendtsen Caroline  2002  NÆSTVED  0254AK  25 m  3:06.20   
21  214  Krogh Christine  2003  OSLF  0376AH  25 m  3:09.18   
22  367  Jacobsen Celine Nordal  2001  SK-SYD  0188AZ  25 m  3:11.33   
23  378  Rübner-Petersen Trine  1997  SK-SYD  9702AZ  25 m  3:15.65   
24  80  Meyer Emilie Højen  2004  HERLUFSHOL  0454AJ  25 m  3:16.55   
25  67  Hansen Frederikke B.  2005  HERLUFSHOL  0532AE  25 m  3:22.45   
26  421  Nyborg-Vedsted Clara  2002  TRITON B  0294AE  50 m  3:23.24   
27  475  Bingler Léa Zoé  2000  VORDINGB  0082AX  25 m  3:24.27   
28  561  Karløv Emma Ahrenkiel  2003  SLAGELSE  0352AK  25 m  3:25.97   
29  234  Habermann Agnete  2005  OSK  0576AA  25 m  3:26.53   
30  245  Skjoldborg Maibritt  2002  OSK  0284AO  25 m  3:30.20   
31  428  Salhauge Liv  2005  TRITON B  0586AE  25 m  3:42.26   
32  26  Jakobsen Nynne  2004  HASLEV  0462AG  25 m  3:44.69   
33  340  Jensen-Mattebjer Kathrine  2004  KORSØR  0496AS  50 m  3:48.50   
34  264  Bertelsen Emmeline S.  2005  RINGSTED  0582AG  25 m  3:54.80   
35  346  Mathiasen Silje  2006  KORSØR  0628AG  25 m  3:59.76   
36  344  Larsen Josephine  2004  KORSØR  0436AQ  25 m  3:59.86   
37  81  Meyer Laura  2006  HERLUFSHOL  0652AF  25 m  4:09.24   
38  262  Andersen Emma M.  2003  RINGSTED  0392AJ  25 m  4:09.54   
39  25  Jakobsen Mejse  2007  HASLEV  0712AA  25 m  4:32.17   
40  587  Tønnesen Silke Krakau  2006  SLAGELSE  0654AC  25 m  4:33.00   
41  35  Møller Lærke  2005  HASLEV  0578AN  25 m     
42  95  Tångberg Line  2004  HERLUFSHOL  0448AP  25 m     
43  310  Steffensen Frederikke  2005  RINGSTED  0556AN  25 m     
44  332  Hansen Camilla  1997  KORSØR  9784BC  25 m     
45  436  Thomsen Martha Bødker  2005  TRITON B  0586AH  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.06  Udskriftsdato  20 september 2016 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  20:50 
 
12_S
Løb 12, 200m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
Hedegaard Niklas  1990  FARUM  9053AB  25 m  2:09.90   
410  Johannessen Frans  1992  TRITON B  9277AB  25 m  2:14.09   
614  Christensen Viktor  1995  KØGE  9501AJ  50 m  2:18.01   
267  Carstensen Magnus  1999  RINGSTED  9903AH  25 m  2:23.18   
580  Nygaard Magnus  2000  SLAGELSE  0045AH  25 m  2:31.86   
628  Holm Jacob  2000  KØGE  0011AE  25 m  2:32.75   
404  Gustafson Lukas  1999  TRITON B  9991AA  25 m  2:39.78   
498  Kollrich Marvin  1998  SCHWERIN  215020  25 m  2:40.66   
558  Jensen Rasmus Aavang  1998  SLAGELSE  9843AH  25 m  2:42.03   
10  86  Nissen Gustav  2001  HERLUFSHOL  0177AM  25 m  2:43.31   
11  313  Søgaard Alexander  2002  RINGSTED  0293AE  25 m  2:43.97   
12  627  Hartkopf Daniel  2001  KØGE  0185AF  50 m  2:45.11   
13  635  Kaya Mert  2001  KØGE  0193AF  50 m  2:48.08   
14  218  Nygaard Victor  2003  OSLF  0361AH  25 m  2:49.77   
15  585  Rought Elias  2003  SLAGELSE  0359AF  25 m  2:53.18   
16  342  Kragesand Alexander  1999  KORSØR  9955AQ  25 m  2:59.73   
17  85  Nissen Alfred  2002  HERLUFSHOL  0279AQ  25 m  3:00.12   
18  185  Mouridsen Kristian  2002  NÆSTVED  0261AR  25 m  3:06.78   
19  376  Rasmussen Stefan  2004  SK-SYD  0449AM  25 m  3:27.36   
20  504  Papenbroock Christer  2002  SCHWERIN  307705  25 m  3:35.49   
21  441  Yldiz Elias  2005  TRITON B  0591AC  25 m  3:39.41   
22  414  Løgager Frederik Taubert  2004  TRITON B  0467AH  25 m  3:43.19   
23  463  Wenk Daniel Berg  2000  TRITON B  0099AB  25 m  3:45.14   
24  489  Dyhr-Rasmussen Lauritz  2004  NÆSTVED    25 m  3:48.94   
25  79  Meisne Sylvester Wichmann  2005  HERLUFSHOL  0567AJ  25 m  3:50.70   
26  354  Rasmussen Viktor Holst  2003  KORSØR  0311AL  25 m  3:53.20   
27  83  Mortensen Rasmus  2004  HERLUFSHOL  0453AO  50 m  3:53.76   
28  268  Frandsen Adam Bugge  2005  RINGSTED  0509AF  25 m  4:00.35   
29  616  Danielsen Rasmus  2001  KØGE  0183AB  25 m  4:01.58   
30  343  Krogsgaard Oliver Schou  2003  KORSØR  0339AO  25 m  4:02.05   
31  308  Stærmose Jakob  2005  RINGSTED  0583AD  25 m  4:16.48   
32  275  Hemmingsen Victor  2006  RINGSTED  0607AG  25 m     
33  329  Clausen Konrad  2005  KORSØR  0547AF  25 m     
34  349  Nielsen Noah Vester  2004  KORSØR  0439AL  25 m     
35  576  Nielsen Nikolaj  2006  SLAGELSE  0629AD  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.06  Udskriftsdato  20 september 2016 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  20:50 
 
13_S
Løb 13, 50m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
654  Munkholm Christina  1996  KØGE  9672AB  25 m  26.04  EFT 
250  Wermuth Anna  1996  OSK  9658AM  25 m  26.60   
543  Cantby Clara Schade  2000  SLAGELSE  0042AC  25 m  26.72   
220  Schrøder Matilde  1996  OSLF  9664AG  25 m  27.18   
445  Brandt Julie Darlem  2001  TRITON B  0182AH  25 m  27.24   
242  Rask Camilla  1999  OSK  9984AJ  25 m  27.32   
210  Jensen Laura Glerup  1998  OSLF  9854AV  25 m  27.34   
413  Ljungstrøm Emma Anne  1999  TRITON B  9908AH  25 m  27.53   
399  Duus Amanda  2000  TRITON B  0076AA  50 m  27.96   
10  453  Lauridsen Josephine G.  2001  TRITON B  0168AD  25 m  27.97   
11  87  Olsen Amalie W.  2001  HERLUFSHOL  0162AR  25 m  28.05   
12  370  Jørgensen Thyra  2002  SK-SYD  0218AC  25 m  28.07   
13  284  Ladik Annabelle Grønbech  1997  RINGSTED  9734BC  25 m  28.08   
14  405  Hansen Katrine B.  1999  TRITON B  9934AB  25 m  28.09   
15  546  Frederiksen Amalie  2001  SLAGELSE  0182AP  50 m  28.18   
16  107  Junge Laura Holm  1998  KALUNDBORG  9838AD  25 m  28.22   
17  398  Dufour Camilla  1996  TRITON B  9662AN  50 m  28.27   
18  649  Thomsen Naya Modin  2003  KØGE  0374AA  25 m  28.54   
19  500  Kozelnik Maike  2002  SCHWERIN  292243  25 m  28.69   
20  440  Wenk Helena Berg  2000  TRITON B  0052AD  50 m  28.81   
21  229  Drest Isabella  1999  OSK  9968AO  25 m  28.84   
22  207  Bui My Phuong  2003  OSLF  0322AS  25 m  28.88   
23  548  Gotthard Amalie  1999  SLAGELSE  9928AC  50 m  28.90   
24  408  Jensen Frederikke  2000  TRITON B  0002AC  25 m  29.03   
25  516  Stegemann Elisa  2002  SCHWERIN  295702  25 m  29.11   
26  457  Palmund Liva  2002  TRITON B  0246AA  50 m  29.15   
27  499  Koop Gina Elisa  2000  SCHWERIN  256647  25 m  29.16   
28  263  Andersen Maria  2002  RINGSTED  0222AP  25 m  29.24   
29  59  Bruhn Emma  2002  HERLUFSHOL  0206AQ  25 m  29.60   
30  52  Anker Wilma  2004  HERLUFSHOL  0486AK  25 m  29.63   
31  443  Auerbach-Lind Kamille  2001  TRITON B  0112AL  25 m  29.63   
32  136  Eggertsen Melanie  2002  NAKSKOV  0232AI  25 m  29.64   
33  109  Kristensen Nicole  1999  KALUNDBORG  9954AY  25 m  29.70   
34  77  Lønborg Emilia  2002  HERLUFSHOL  0214AQ  25 m  29.79   
35  56  Bækgaard Emma  2002  HERLUFSHOL  0262AS  50 m  29.82   
36  369  Jørgensen Julie Bruun  2003  SK-SYD  0328AC  25 m  29.89   
37  540  Andersen Victoria  2001  SLAGELSE  0192AM  25 m  29.90   
38  223  Baraviec Cecilie  2000  OSK  0016AB  25 m  29.95   
39  577  Nielsen Sofie  2001  SLAGELSE  0198AF  50 m  29.97   
40  515  Sperlich Eva  1999  SCHWERIN  231428  25 m  30.02   
41  181  Kristensen Viktoria Bæts  2002  NÆSTVED  0286AP  25 m  30.23   
42  232  Floor Gry  2000  OSK  0028AR  25 m  30.34   
43  311  Szokody Maria  2002  RINGSTED  0252AE  25 m  30.39   
44  296  Nielsen Katja Kjær  2002  RINGSTED  0268AU  25 m  30.44   
45  638  Lorentzen Katja Skovdal  2003  KØGE  0338AQ  25 m  30.48   
46  415  Mammen Olivia  2003  TRITON B  0374AB  25 m  30.56   
47  37  Nielsen Sofie  2003  HASLEV  0324AU  25 m  30.57   
48  539  Andersen Patricia  2002  SLAGELSE  0294AI  50 m  30.57   
49  549  Gotthard Regitze  2002  SLAGELSE  0228AA  50 m  30.58   
50  512  Sander Charlotte-Christin  2001  SCHWERIN  243683  25 m  30.59   
51  135  Carlsen Malou  2000  NAKSKOV  0036AO  25 m  30.62   
52  125  Stanelt Frida Bang  2004  KALUNDBORG  0422AL  25 m  30.63   
53  204  Brink Karen Hazell  2002  OSLF  0206AA  25 m  30.66   
54  507  Ritter Amelie  2003  SCHWERIN  315370  25 m  30.67   
55  307  Sejling Karla  2001  RINGSTED  0176AI  25 m  30.73   
56  205  Broe Anna  2002  OSLF  0228AD  25 m  30.76   
57  477  Dimitrova Volena  1999  VORDINGB  9942BE  25 m  30.84   
58  227  Burgaard Alma  2003  OSK  0332AA  25 m  30.99   
59  483  Nykjær Maya  2001  VORDINGB  0144AW  25 m  31.00   
60  318  Wismann Cathrine  2002  RINGSTED  0264AS  25 m  31.05   
61  209  Glintborg Heidi  2002  OSLF  0202AP  50 m  31.08   
62  361  Thornsen Madeleine  2001  KORSØR  0108AQ  25 m  31.10   
63  285  Larsen Jasmin  2002  RINGSTED  0264AZ  25 m  31.17   
64  392  Borch Mikala Ravn  2003  TRITON B  0348AR  25 m  31.17   
65  131  Uglebjerg Marie  2002  KALUNDBORG  0222AB  25 m  31.30   
66  328  Christoffersen Victoria  2002  KORSØR  0284AQ  25 m  31.34   
67  557  Jensen Line Helene  2001  SLAGELSE  0174AT  25 m  31.34   
68  448  Hansen Johanne B.  2002  TRITON B  0264AF  25 m  31.39   
69  447  Eriksen Isabel K.  2001  TRITON B  0122AH  25 m  31.40   
70  456  Nyegaard Emilie  2001  TRITON B  0188AF  50 m  31.47   
71  225  Benediktson Malea  2001  OSK  0104AM  25 m  31.69   
72  514  Schröder Eden Sydney  2005  SCHWERIN  374625  25 m  31.69   
73  572  Mosegård Matilde Mantzius  2003  SLAGELSE  0378AA  25 m  31.74   
74  270  Grandjean Sophie  2003  RINGSTED  0346AR  25 m  31.78   
75  454  Lundstrøm Josefine H.  2001  TRITON B  0158AD  25 m  31.89   
76  619  Dreier Clara  2004  KØGE  0438AC  50 m  31.90   
77  176  Hansen Freja Zerbst  2001  NÆSTVED  0162BB  25 m  31.92   
78  319  Wismann Josephine  2002  RINGSTED    25 m  31.93   
79  631  Jensen Elisabeth Them  2004  KØGE  0464AA  25 m  31.99   
80  33  Mikkelsen Laura  2001  HASLEV  0176AE  25 m  32.02   
81  138  Hansen Julie Galsgaard  2000  NAKSKOV  0022AC  25 m  32.02   
82  165  Clausen Anne-Sofie P.  2002  NÆSTVED  0202AB  25 m  32.05   
83  333  Hansen Maja Wiegaard  2002  KORSØR  0256AV  25 m  32.14   
84  117  Petersen Engeline Scheby  2002  KALUNDBORG  0274AY  25 m  32.17   
85  96  Vaabengaard Natalie  2002  HERLUFSHOL  0208AM  25 m  32.18   
86  632  Jensen Kathrine Sofie  2003  KØGE  0352AC  25 m  32.21   
87  170  Duus Katrine  2003  NÆSTVED  0318AR  25 m  32.25   
88  353  Rademakers Lucca  2004  KORSØR  0416AD  25 m  32.54   
89  378  Rübner-Petersen Trine  1997  SK-SYD  9702AZ  25 m  32.60   
90  584  Rasmussen Mathilde  2002  SLAGELSE  0296AI  25 m  32.66   
91  97  Vaabengaard Nicole  2002  HERLUFSHOL  0238AM  50 m  32.68   
92  476  Christians Emilie Ferslev  2002  VORDINGB  0296BA  25 m  32.73   
93  128  Strandberg Nicoline  2002  KALUNDBORG  0248AJ  25 m  32.75   
94  360  Thornsen Elida  2005  KORSØR  0528AA  25 m  32.80   
95  12  Andersen Emmely  2001  HASLEV  0154AM  25 m  33.11   
96  60  Bruhn Ida  2004  HERLUFSHOL  0444AP  25 m  33.40   
97  213  Klüver-Kristensen Mia T.  2004  OSLF  0496AH  50 m  33.45   
98  151  Madsen Julie K  2001  NAKSKOV  0154AN  25 m  33.46   
99  335  Hansen Sofie Ølgaard  2004  KORSØR  0422AE  25 m  33.53   
100  110  Larsen Anna  2004  KALUNDBORG  0498AD  25 m  33.54   
101  217  Madsen Katrine Brolykke  2003  OSLF  0372AH  25 m  33.55   
102  233  Grønning Ida Juul  2004  OSK  0418AC  25 m  33.69   
103  36  Møller Olivia  2004  HASLEV  0452AF  25 m  33.76   
104  230  Eisensee Kaya Yang  2004  OSK  0456AM  50 m  34.18   
105  222  Andersen Nikoline  2003  OSK  0368AR  25 m  34.23   
106  371  Kjølby Ida  2003  SK-SYD  0398BB  50 m  34.27   
107  380  Sander-Bjerge Sophia  1999  SK-SYD  9968BA  25 m  34.31   
108  155  Truelsen Line Due  2002  NAKSKOV  0262AP  25 m  34.48   
109  394  Brandt Anna Leopold  2004  TRITON B  0478AM  25 m  34.55   
110  625  Gärtner Silje  2003  KØGE  0322AW  25 m  34.76   
111  488  Søndergaard Freja  2004  VORDINGB  0452AO  50 m  34.82   
112  50  Andersen Selma V Studnitz  2005  HERLUFSHOL  0518AB  50 m  34.87   
113  41  Sørensen Petrine R. E.  2005  HASLEV  0512AB  25 m  35.00   
114  239  Jørgensen Josefine Risum  2004  OSK  0406AC  25 m  35.00   
115  496  Grude Sveda Naima  2006  SCHWERIN  365600  25 m  35.07   
116  92  Scheel Mille  2003  HERLUFSHOL  0318AW  25 m  35.31   
117  575  Nielsen Karoline  2004  SLAGELSE  0422AB  25 m  35.49   
118  560  Kaiser Ida Sjøgren  2004  SLAGELSE  0428AJ  25 m  35.53   
119  422  Nyborg-Vedsted Emma  1999  TRITON B  9934AP  50 m  35.59   
120  121  Rasmussen Laura  2004  KALUNDBORG  0432AQ  25 m  35.69   
121  88  Osatoharimwen Fanta  2005  HERLUFSHOL  0568AL  25 m  35.81   
122  30  Larsen Amalie Wichmann  2005  HASLEV  0564AB  25 m  35.91   
123  327  Christensen Caroline  2000  KORSØR  0078BG  25 m  36.02   
124  140  Hansen Malou  2004  NAKSKOV  0454AM  50 m  36.45   
125  544  Christensen Kristine  2002  SLAGELSE    25 m  36.45   
126  407  Jensen Emilie Wilms  2006  TRITON B  0658AB  50 m  36.62   
127  316  Thielsen Helene  2004  RINGSTED  0474AB  25 m  36.72   
128  474  Bavnbæk Isabel Valsted  2003  VORDINGB    25 m  36.81   
129  189  Maar Gaya Josefine  2003  NÆSTVED  0318AQ  25 m  36.83   
130  655  Gjermandsen Malene  2003  KORSØR  0378AM  25 m  37.02   
131  211  Jørgensen Josefine S  2004  OSLF  0416AN  25 m  37.08   
132  134  Baltser Maya  2004  NAKSKOV  0426AP  50 m  37.16   
133  481  Jørgensen Charlotte W.  2000  VORDINGB  0048BF  50 m  37.22   
134  486  Rasmussen Aliyah Savannah  2005  VORDINGB  0564AN  50 m  37.32   
135  552  Hansen Thomine Maren  2001  SLAGELSE    25 m  37.51   
136  116  Møller Sille  2004  KALUNDBORG  0404AU  25 m  37.61   
137  412  Larsen Esther Haudrum  2005  TRITON B  0574AK  25 m  37.83   
138  161  Arentsen Freja  2005  NÆSTVED  0582AJ  25 m  37.84   
139  124  Seneca Alba  2005  KALUNDBORG  0576AN  25 m  37.91   
140  113  Müller Beatrice Buhr  2006  KALUNDBORG  0652AK  25 m  37.92   
141  381  Ullerup Mille Marie  2004  SK-SYD  0428AT  25 m  37.97   
142  108  Kaiser Thea  2004  KALUNDBORG    25 m  38.28   
143  31  Lauritsen Nanna  2004  HASLEV  0484AF  25 m  38.29   
144  38  Olesen Sisse Berg  2005  HASLEV  0514AB  25 m  38.35   
145  192  Nielsen Olivia My  2004  NÆSTVED  0446AT  25 m  38.38   
146  436  Thomsen Martha Bødker  2005  TRITON B  0586AH  25 m  38.41   
147  24  Hansen Nicoline  2004  HASLEV  0468AU  25 m  38.43   
148  377  Ravn Ida Marie Bundgaard  2004  SK-SYD  0488AV  25 m  38.73   
149  231  Færgemann Naja  2006  OSK  0602AI  25 m  38.89   
150  337  Hejlesen Isabella  2004  KORSØR  0428AW  25 m  38.89   
151  32  Lodstrup Mathilde Hjort  2005  HASLEV  0554AO  25 m  39.13   
152  297  Olsen Lara W. S.  2006  RINGSTED  0696AA  25 m  39.37   
153  58  Bentsen Kamille  2006  HERLUFSHOL  0638AL  25 m  39.54   
154  334  Hansen Mathilde Mørk  2004  KORSØR  0488AU  25 m  39.72   
155  94  Tångberg Lea  2005  HERLUFSHOL  0596AP  25 m  40.00   
156  379  Sander-Bjerge Emilia  2003  SK-SYD  0302BD  25 m  40.12   
157  127  Stoklund Maria  2006  KALUNDBORG  0648AF  25 m  40.15   
158  224  Baraviec Matilde  2006  OSK  0606AF  25 m  40.18   
159  484  Pedersen Pernille Goth  2003  VORDINGB    25 m  40.27   
160  364  Frederiksen Josephine  2005  SK-SYD  0532AP  25 m  40.39   
161  81  Meyer Laura  2006  HERLUFSHOL  0652AF  25 m  40.90   
162  583  Qwist Tilde-Sofie  2005  SLAGELSE  0568AH  25 m  41.43   
163  101  Andersen Pauline  2005  KALUNDBORG  0592AP  25 m  41.69   
164  485  Raalund Maja  2003  VORDINGB    25 m  42.11   
165  13  Andreasen Freya  2004  HASLEV  0464AY  25 m  42.24   
166  331  Gjermandsen Camilla  2004  KORSØR  0472AK  25 m  42.47   
167  174  Franck Leonora  2006  NÆSTVED  0658AH  25 m  42.49   
168  98  Visler Mie  2006  HERLUFSHOL  0626AI  25 m  43.14   
169  433  Strandby Andrea  2007  TRITON B  0718AA  50 m  43.42   
170  154  Sjursen Emilia  2004  NAKSKOV  0456AD  50 m  43.69   
171  564  Larsen Emilie  2007  SLAGELSE  0778AD  25 m  43.69   
172  332  Hansen Camilla  1997  KORSØR  9784BC  25 m  44.18   
173  139  Hansen Katrine R. K.  2005  NAKSKOV  0578AO  25 m  44.77   
174  565  Larsen Josefine  2004  SLAGELSE    25 m  44.89   
175  183  Ludvigsen Mathilde  2006  NÆSTVED    25 m  45.26   
176  587  Tønnesen Silke Krakau  2006  SLAGELSE  0654AC  25 m  45.39   
177  163  Bendtsen Mathilde  2007  NÆSTVED  0758AC  25 m  45.66   
178  143  Jakobsen Sarah Møller  2004  NAKSKOV  0416AW  25 m  46.48   
179  545  Danielsen Naja Møller  2006  SLAGELSE    25 m  46.54   
180  188  Maar Dicte  2006  NÆSTVED  0672AK  25 m  46.66   
181  403  Grønlund Erica Veggerby  2007  TRITON B  0736AC  50 m  47.13   
182  51  Anker Maila  2007  HERLUFSHOL  0784AF  25 m  47.25   
183  168  Dinesen Victoria  2006  NÆSTVED    25 m  47.48   
184  563  Kristensen Sigrid B.  2004  SLAGELSE  0408AJ  25 m  47.76   
185  292  Møller Cecilie  2005  RINGSTED    50 m  48.21   
186  191  Nielsen Iben Lund  2006  NÆSTVED    25 m  48.59   
187  411  Juhl Isabella Koch  2006  TRITON B  0604AH  25 m  49.42   
188  537  Alibasic Dzejla  2005  SLAGELSE    25 m  50.13   
189  425  Risager Amalie Carlsen  2006  TRITON B  0604AG  50 m  50.73   
190  274  Haste Sascha  2007  RINGSTED  0706AC  25 m  51.07   
191  567  Lauridsen Frida  2005  SLAGELSE  0514AO  25 m  51.21   
192  129  Thomsen Thilde  2008  KALUNDBORG  0806AA  25 m  52.29   
193  397  Drygaard Katrine  2005  TRITON B  0562AP  50 m  52.79   
194  574  Nielsen Elisabeth Tobel  2007  SLAGELSE    25 m  53.40   
195  309  Stærmose Line  2006  RINGSTED    50 m  55.12   
196  21  Hansen Celina Lindholm  2006  HASLEV  0664AH  25 m  58.32   
197  556  Jensen Katharina  2005  SLAGELSE  0506AO  25 m  58.48   
198  171  Dyhr-Rasmussen Rosa  2007  NÆSTVED  0788AE  25 m  58.61   
199  291  Møller Anna  2007  RINGSTED    50 m  59.06   
200  66  Frederiksen Selma  2008  HERLUFSHOL  0824AA  25 m  59.18   
201  106  Bjerborg Isabella Holme  2003  KALUNDBORG    25 m     
202  133  Bülow Josefine von  2005  KALUNDBORG    25 m     
203  282  Klintby Mathilde  2004  RINGSTED    25 m     
204  541  Bønnebæk Ditte  2003  SLAGELSE    25 m     
205  582  Person Melanie  2006  SLAGELSE    25 m     
206  657  Bast Izabella Schouw  2005  HERLUFSHOL    25 m     
207  658  Millie Freja  2006  HERLUFSHOL    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.06  Udskriftsdato  20 september 2016 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  20:50 
 
14_S
Løb 14, 50m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
273  Hansen Claus  1995  RINGSTED  9593AP  25 m  23.44   
206  Bui Andreas  2000  OSLF  0031AJ  25 m  23.73   
416  Mortensen Frederik K.  1995  TRITON B  9581AC  25 m  23.98   
243  Rasmussen Christian V.  1996  OSK  9679AF  25 m  24.02   
228  Burgaard Malthe  2000  OSK  0071AA  25 m  24.35   
629  Holst Jacob  1991  KØGE  9197AF  25 m  24.55   
419  Møldrup Marius  1999  TRITON B  9977AI  25 m  24.66   
68  Hansen Mads Ingeman  1997  HERLUFSHOL  9719AC  50 m  24.67   
388  Andersen Tobias  1998  TRITON B  9853AF  50 m  24.71   
10  221  Andersen Nicolai Degn  1990  OSK  9089AC  25 m  24.78   
11  375  Rasmussen Marius  1999  SK-SYD  9937AL  25 m  24.84   
12  215  Larsen Gustav Westerlin  1999  OSLF  9993AJ  50 m  25.07   
13  272  Hansen Bjørn  1998  RINGSTED  9859AN  25 m  25.17   
14  640  Lundgren Magnus  1996  KØGE  9645AO  25 m  25.20   
15  269  Friberg Gustav  1997  RINGSTED  9709AB  50 m  25.24   
16  404  Gustafson Lukas  1999  TRITON B  9991AA  25 m  25.60   
17  100  Andersen Oliver H.  1999  KALUNDBORG  9971AA  25 m  25.68   
18  312  Szokody Martin  1999  RINGSTED  9915AN  25 m  25.68   
19  418  Müller Johan  1998  TRITON B  9879AA  50 m  25.87   
20  442  Aasberg Magnus  2001  TRITON B  0143AG  25 m  25.91   
21  495  Göttmann Till Otto  2000  SCHWERIN  289429  25 m  25.92   
22  551  Hansen Matthias  2001  SLAGELSE  0191AH  50 m  26.01   
23  57  Bækgaard Filip  2000  HERLUFSHOL  0035AF  25 m  26.12   
24  314  Sørensen Casper Ramsdahl  2000  RINGSTED  0013AU  25 m  26.12   
25  431  Stjernholm Gustav Klit  2002  TRITON B  0215AD  25 m  26.13   
26  451  Jensen Mads Raaby  2001  TRITON B  0149AB  50 m  26.20   
27  69  Hansen Nicolai Yung  2000  HERLUFSHOL  0011AN  25 m  26.27   
28  401  Friland Jacob  1999  TRITON B  9985AB  50 m  26.34   
29  562  Kokholm Oscar Fischer  2000  SLAGELSE  0059AD  50 m  26.45   
30  61  Bruhn Mads Lünell  1998  HERLUFSHOL  9871AQ  25 m  26.58   
31  611  Christensen Mads Emil  1999  KØGE  9977AE  25 m  26.59   
32  438  Waterval Jesper  1975  TRITON B  7521AB  50 m  26.65   
33  300  Rasmussen Jakob  1992  RINGSTED  9215AI  25 m  26.66   
34  76  Løhr Magnus  2001  HERLUFSHOL  0173AJ  25 m  26.72   
35  293  Møller Frederik  2002  RINGSTED  0263AL  50 m  26.84   
36  506  Ponomarov Illya  2000  SCHWERIN  243698  25 m  26.84   
37  152  Madsen Magnus  2000  NAKSKOV  0011AM  25 m  26.94   
38  452  Joensen Johan  2000  TRITON B  0005AB  25 m  26.95   
39  64  Christensen Mads  1997  HERLUFSHOL  9773AP  50 m  26.99   
40  190  Maar Lauge Bastian  2001  NÆSTVED  0159AP  25 m  27.10   
41  444  Borch Alexander Ravn  2001  TRITON B  0151AN  25 m  27.11   
42  492  Deutsch Steffen  1998  SCHWERIN  210800  25 m  27.17   
43  313  Søgaard Alexander  2002  RINGSTED  0293AE  25 m  27.40   
44  40  Schmidt Rasmus Lynge  2000  HASLEV  0071AP  25 m  27.42   
45  463  Wenk Daniel Berg  2000  TRITON B  0099AB  25 m  27.43   
46  295  Nielsen Anders  2001  RINGSTED  0123AF  25 m  27.44   
47  150  Madsen Gustav T  2001  NAKSKOV  0149AO  50 m  27.58   
48  610  Buskov Kristian Heinz  2000  KØGE  0061AN  25 m  27.69   
49  63  Bryde Karl  2000  HERLUFSHOL  0099AQ  50 m  27.70   
50  646  Ryom August  2002  KØGE  0253AJ  25 m  27.75   
51  147  Johansen Erling  2000  NAKSKOV  0065AS  25 m  27.76   
52  555  Jensen Jonathan Kock  2001  SLAGELSE  0193AE  25 m  27.77   
53  145  Jensen Sebastian  2001  NAKSKOV  0137AI  50 m  27.80   
54  153  Pedersen Nikolai Pagh  2002  NAKSKOV  0235AB  25 m  27.92   
55  558  Jensen Rasmus Aavang  1998  SLAGELSE  9843AH  50 m  27.94   
56  458  Persson Mathias  2001  TRITON B  0107AM  25 m  28.03   
57  518  Töpfer Luke  1999  SCHWERIN  261850  25 m  28.07   
58  494  Göttmann Marc Amon  2003  SCHWERIN  307699  25 m  28.23   
59  141  Hansen Valdemar Piihl  2001  NAKSKOV  0177AI  25 m  28.34   
60  23  Hansen Frederik Kongstad  2001  HASLEV  0169AL  25 m  28.35   
61  362  Aner Mathias  2001  SK-SYD  0111AF  25 m  28.57   
62  542  Cantby August Schade  2002  SLAGELSE  0211AG  25 m  28.64   
63  348  Mosegaard Emil  2001  KORSØR  0187AM  25 m  28.73   
64  342  Kragesand Alexander  1999  KORSØR  9955AQ  25 m  28.75   
65  112  Mortensen Mikkel  2003  KALUNDBORG  0329AI  50 m  29.04   
66  406  Hjelm Mikkel  2003  TRITON B  0375AG  50 m  29.04   
67  554  Ipsen Marcus  2002  SLAGELSE  0251AN  50 m  29.20   
68  236  Henriksen Mads Juul  2004  OSK  0465AA  25 m  29.47   
69  620  Eskildsen Jonathan  2003  KØGE  0381AA  25 m  29.48   
70  505  Paschke Adrian  2003  SCHWERIN  307704  25 m  29.52   
71  365  Hovmand Ole  2003  SK-SYD  0345AH  50 m  29.54   
72  482  Nielse Andreas Østergaard  1997  VORDINGB  9795AR  25 m  29.57   
73  241  Pedersen Mathias Munch  2003  OSK  0347AI  50 m  29.63   
74  502  Kuhlmann Mark  2003  SCHWERIN  311307  25 m  29.70   
75  137  George Colins Anthony  2001  NAKSKOV  0111AN  50 m  29.99   
76  639  Lund Victor  2002  KØGE  0203AI  25 m  30.00   
77  235  Hallenborg Oliver  2002  OSK  0243AA  25 m  30.10   
78  480  Jensen Jonathan F. K.  2002  VORDINGB  0263AO  25 m  30.22   
79  503  Leupold Aaron  2005  SCHWERIN  319394  25 m  30.26   
80  652  Østerholdt August  2002  KØGE  0217AR  25 m  30.37   
81  510  Romberg Ian  2001  SCHWERIN  310345  25 m  30.42   
82  212  Kaalund Johan Siksne  2002  OSLF  0235AI  50 m  30.47   
83  568  Lykke Silas  2003  SLAGELSE  0339AP  25 m  30.68   
84  144  Jensen Christoffer  2002  NAKSKOV  0209AE  50 m  30.79   
85  118  Petersen Frederik Scheby  2004  KALUNDBORG  0491AH  25 m  30.93   
86  149  Madsen August K  2004  NAKSKOV  0481AC  25 m  31.12   
87  142  Hausner Andreas  1999  NAKSKOV  9903AS  50 m  31.15   
88  266  Carstensen Emil  2002  RINGSTED  0253AF  50 m  31.52   
89  372  Kurtzmann Laurids Isling  2002  SK-SYD  0253AS  25 m  31.95   
90  111  Lind-Ellefsen Alexander  2004  KALUNDBORG  0475AB  25 m  32.01   
91  487  Sandbirk Matias Ersgaard  2003  VORDINGB    25 m  32.06   
92  208  Clausen Casper Bang  2003  OSLF  0391AJ  25 m  32.13   
93  441  Yldiz Elias  2005  TRITON B  0591AC  50 m  32.13   
94  621  Frederikse Bertram Dalgas  2003  KØGE  0305AC  25 m  32.23   
95  20  Flytkjær-Hansen Holger  2004  HASLEV  0479AE  25 m  32.30   
96  148  Lindberg Tobias  2003  NAKSKOV  0397AI  50 m  32.30   
97  352  Quist Nicolai  2003  KORSØR  0381AI  25 m  32.46   
98  288  Mortensen Joakim  2002  RINGSTED  0271AH  25 m  32.62   
99  479  Hansen Magnus Juul  2003  VORDINGB    25 m  33.20   
100  166  Clausen Mathias  2002  NÆSTVED  0237AO  25 m  33.28   
101  199  Stæcker Nicklas  2003  NÆSTVED  0395AP  25 m  33.28   
102  571  Mir Daniel  2003  SLAGELSE  0349AJ  25 m  33.36   
103  559  Jørgensen Jannik  2004  SLAGELSE  0403AM  25 m  33.56   
104  146  Jensen Valdemar  2004  NAKSKOV  0487AH  25 m  33.89   
105  164  Bentsen Sebastian N.  2004  NÆSTVED  0437AL  25 m  33.91   
106  114  Mårtensen Joachim  2004  KALUNDBORG  0457AK  25 m  34.07   
107  573  Møller Lucas Bülow  2003  SLAGELSE  0315AR  25 m  34.12   
108  341  Knudsen Tobias Rehder  2005  KORSØR  0549AB  25 m  34.36   
109  219  Pedersen Christoffer R.S.  2004  OSLF  0405AA  25 m  34.48   
110  509  Rohrbeck Lasse  2005  SCHWERIN  337931  25 m  34.66   
111  336  Hansen Tobias Wiegaard  2004  KORSØR  0489AH  25 m  34.74   
112  172  Foged Malthe  2005  NÆSTVED  0587AF  25 m  34.99   
113  508  Ritter Anton  2005  SCHWERIN  334981  25 m  35.12   
114  393  Brandelev Bertram Grøn  2004  TRITON B  0423AI  50 m  35.18   
115  350  Olsson Noah  2003  KORSØR  0357AO  25 m  35.52   
116  391  Borch Magnus Ravn  2003  TRITON B  0335AO  50 m  35.76   
117  83  Mortensen Rasmus  2004  HERLUFSHOL  0453AO  50 m  35.91   
118  200  Stæcker Tobias Chr.  2005  NÆSTVED  0575AH  25 m  37.17   
119  304  Sahlberg Oliver Hostrup  2003  RINGSTED  0395AJ  25 m  37.45   
120  349  Nielsen Noah Vester  2004  KORSØR  0439AL  25 m  37.49   
121  478  Frederiksen Gustav B.  2004  VORDINGB    25 m  37.96   
122  363  Bjørnsteen Tobias  2005  SK-SYD  0509AI  25 m  38.00   
123  249  Tholstrup Marius Dyrgaard  2005  OSK  0547AE  25 m  38.04   
124  186  Munksgaard Mads  2004  NÆSTVED  0401AN  25 m  38.18   
125  374  Prittwitz Marc Oliver  2003  SK-SYD  0355AQ  25 m  38.49   
126  338  Henriksen Nicolai H.  2004  KORSØR  0493AG  25 m  38.67   
127  345  Leal Lucas  2001  KORSØR  0141AT  25 m  39.18   
128  247  Stahl Valdemar  2004  OSK  0491AK  25 m  39.59   
129  298  Pedersen Mikkel Holm  2004  RINGSTED  0489AM  50 m  39.65   
130  73  Larse Jeppe Kristian Lund  2004  HERLUFSHOL  0435AO  25 m  39.71   
131  343  Krogsgaard Oliver Schou  2003  KORSØR  0339AO  25 m  40.78   
132  34  Møller Hjalte  2007  HASLEV  0733AA  25 m  40.97   
133  289  Mølbak Andreas  2006  RINGSTED    50 m  41.05   
134  330  Forsbæk Johannes  2004  KORSØR  0483AP  25 m  41.89   
135  588  Vadmand Julius  2005  SLAGELSE  0551AJ  25 m  42.39   
136  277  Houmann Zacharias  2006  RINGSTED  0615AG  50 m  42.40   
137  99  Zachariasen Frej  2005  HERLUFSHOL  0513AC  25 m  42.43   
138  578  Nissen Nikolaj Li  2006  SLAGELSE  0605AC  25 m  45.39   
139  126  Stoklund David  2008  KALUNDBORG  0811AA  25 m  45.62   
140  43  Tørngren Thor  2006  HASLEV  0603AD  25 m  45.77   
141  105  Gjelstrup Noel  2004  KALUNDBORG  0497AO  25 m  46.07   
142  576  Nielsen Nikolaj  2006  SLAGELSE  0629AD  25 m  47.21   
143  130  Thomsen Thoke  2006  KALUNDBORG  0681AF  25 m  47.79   
144  286  Meinert Gustav  2006  RINGSTED    25 m  49.31   
145  123  Rasmussen Sofus  2008  KALUNDBORG  0881AA  25 m  50.43   
146  276  Houmann Tristan  2008  RINGSTED    50 m  52.16   
147  278  Juul-Andersen August  2007  RINGSTED    25 m  54.62   
148  29  Kongstad Theodor  2006  HASLEV  0613AE  25 m  1:06.13   
149  55  Artmann Marcus  2002  HERLUFSHOL  0277AQ  25 m     
150  197  Sibbern-Larsen James  2005  NÆSTVED    25 m     
151  198  Sibbern-Larsen Lucas  2007  NÆSTVED    25 m     
152  368  Jürs Tue Vestergaard  2004  SK-SYD    25 m     
153  570  Marcher William  2002  SLAGELSE  0281AT  25 m     
154  586  Sørensen Oliver  2006  SLAGELSE    25 m     
155  656  Nielsen Johannes Tobel  2004  SLAGELSE  0499AM  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.06  Udskriftsdato  20 september 2016 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  20:50 
 
15_S
Løb 15, 4X50m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
383  Triton Senior 1  TRITON B    25 m  1:59.79   
465  Sto Damer Hold 1  1996  STO    25 m  2:00.00   
384  Triton Senior 2  TRITON B    25 m  2:02.79   
382  Triton Junior  TRITON B    25 m  2:04.96   
519  Psv Schwerin 1  SCHWERIN    25 m  2:06.87   
119  Kalundborg Piger Piger 1  1998  KALUNDBORG    25 m  2:08.00   
323  Lf Piger 1 :-)