Ohjelma Ringsted Cup 2014
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 27, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 210 | Jensen Laura Glerup | 1998 | OSLF | 9854AV | 25 m | 29.34 | |
2 | 457 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 25 m | 30.41 | |
3 | 543 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 25 m | 30.62 | |
4 | 413 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 50 m | 30.77 | |
5 | 499 | Koop Gina Elisa | 2000 | SCHWERIN | 256647 | 25 m | 31.17 | |
6 | 136 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 31.36 | |
7 | 511 | Rühlke Hannah | 2000 | SCHWERIN | 305643 | 25 m | 31.76 | |
8 | 400 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 50 m | 31.81 | |
9 | 408 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 50 m | 32.52 | |
10 | 405 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 50 m | 32.54 | |
11 | 398 | Dufour Camilla | 1996 | TRITON B | 9662AN | 25 m | 32.59 | |
12 | 642 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 32.59 | |
13 | 37 | Nielsen Sofie | 2003 | HASLEV | 0324AU | 25 m | 33.42 | |
14 | 109 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 33.50 | |
15 | 512 | Sander Charlotte-Christin | 2001 | SCHWERIN | 243683 | 25 m | 33.68 | |
16 | 77 | Lønborg Emilia | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 25 m | 33.80 | |
17 | 515 | Sperlich Eva | 1999 | SCHWERIN | 231428 | 25 m | 33.80 | |
18 | 500 | Kozelnik Maike | 2002 | SCHWERIN | 292243 | 25 m | 33.87 | |
19 | 232 | Floor Gry | 2000 | OSK | 0028AR | 25 m | 34.19 | |
20 | 446 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 50 m | 34.38 | |
21 | 572 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 25 m | 34.60 | |
22 | 209 | Glintborg Heidi | 2002 | OSLF | 0202AP | 25 m | 35.00 | |
23 | 477 | Dimitrova Volena | 1999 | VORDINGB | 9942BE | 25 m | 35.01 | |
24 | 636 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 35.10 | |
25 | 630 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 35.38 | |
26 | 517 | Stegemann Hanna | 2002 | SCHWERIN | 295701 | 25 m | 35.75 | |
27 | 71 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 35.98 | |
28 | 176 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 25 m | 36.30 | |
29 | 483 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 36.58 | |
30 | 514 | Schröder Eden Sydney | 2005 | SCHWERIN | 374625 | 25 m | 36.83 | |
31 | 455 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 37.24 | |
32 | 392 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 25 m | 37.38 | |
33 | 115 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 37.51 | |
34 | 285 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 25 m | 37.66 | |
35 | 263 | Andersen Maria | 2002 | RINGSTED | 0222AP | 25 m | 37.67 | |
36 | 225 | Benediktson Malea | 2001 | OSK | 0104AM | 25 m | 37.82 | |
37 | 128 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 37.97 | |
38 | 311 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 38.32 | |
39 | 230 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | OSK | 0456AM | 50 m | 38.77 | |
40 | 245 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | OSK | 0284AO | 25 m | 38.77 | |
41 | 488 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 39.05 | |
42 | 440 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 39.30 | |
43 | 135 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 50 m | 39.55 | |
44 | 227 | Burgaard Alma | 2003 | OSK | 0332AA | 25 m | 39.61 | |
45 | 121 | Rasmussen Laura | 2004 | KALUNDBORG | 0432AQ | 25 m | 39.86 | |
46 | 60 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 39.90 | |
47 | 110 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 40.25 | |
48 | 581 | Nykjær Maja | 2003 | SLAGELSE | 0392BA | 25 m | 40.56 | |
49 | 231 | Færgemann Naja | 2006 | OSK | 0602AI | 25 m | 41.28 | |
50 | 538 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | 41.85 | |
51 | 155 | Truelsen Line Due | 2002 | NAKSKOV | 0262AP | 25 m | 42.14 | |
52 | 380 | Sander-Bjerge Sophia | 1999 | SK-SYD | 9968BA | 25 m | 42.37 | |
53 | 476 | Christians Emilie Ferslev | 2002 | VORDINGB | 0296BA | 25 m | 42.74 | |
54 | 371 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 42.75 | |
55 | 381 | Ullerup Mille Marie | 2004 | SK-SYD | 0428AT | 25 m | 43.13 | |
56 | 239 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | OSK | 0406AC | 25 m | 43.33 | |
57 | 38 | Olesen Sisse Berg | 2005 | HASLEV | 0514AB | 25 m | 43.53 | |
58 | 561 | Karløv Emma Ahrenkiel | 2003 | SLAGELSE | 0352AK | 25 m | 43.93 | |
59 | 560 | Kaiser Ida Sjøgren | 2004 | SLAGELSE | 0428AJ | 25 m | 43.94 | |
60 | 134 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 50 m | 44.12 | |
61 | 88 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 50 m | 44.38 | |
62 | 211 | Jørgensen Josefine S | 2004 | OSLF | 0416AN | 25 m | 44.56 | |
63 | 140 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 50 m | 44.81 | |
64 | 192 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 45.00 | |
65 | 474 | Bavnbæk Isabel Valsted | 2003 | VORDINGB | 25 m | 45.39 | ||
66 | 234 | Habermann Agnete | 2005 | OSK | 0576AA | 25 m | 45.56 | |
67 | 58 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 45.87 | |
68 | 436 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | TRITON B | 0586AH | 25 m | 46.10 | |
69 | 81 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 46.26 | |
70 | 124 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 46.31 | |
71 | 98 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 46.65 | |
72 | 32 | Lodstrup Mathilde Hjort | 2005 | HASLEV | 0554AO | 25 m | 46.79 | |
73 | 297 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 47.22 | |
74 | 364 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 47.44 | |
75 | 24 | Hansen Nicoline | 2004 | HASLEV | 0468AU | 25 m | 48.18 | |
76 | 583 | Qwist Tilde-Sofie | 2005 | SLAGELSE | 0568AH | 25 m | 48.56 | |
77 | 248 | Terp Cecilie | 2005 | OSK | 0516AL | 25 m | 49.63 | |
78 | 403 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 49.67 | |
79 | 127 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 50.14 | |
80 | 95 | Tångberg Line | 2004 | HERLUFSHOL | 0448AP | 25 m | 50.21 | |
81 | 201 | Astrup Cecilie Drud | 2005 | OSLF | 0572AN | 25 m | 51.01 | |
82 | 154 | Sjursen Emilia | 2004 | NAKSKOV | 0456AD | 50 m | 51.60 | |
83 | 379 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 0302BD | 25 m | 52.09 | |
84 | 174 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 52.10 | |
85 | 294 | Nielsen Amalie K. | 2005 | RINGSTED | 0516AD | 25 m | 52.68 | |
86 | 101 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 52.91 | |
87 | 116 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 53.06 | |
88 | 377 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 53.12 | |
89 | 25 | Jakobsen Mejse | 2007 | HASLEV | 0712AA | 25 m | 53.48 | |
90 | 183 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 53.76 | ||
91 | 397 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 50 m | 53.91 | |
92 | 299 | Pedersen Sofia Broskov | 2007 | RINGSTED | 0732AC | 25 m | 55.98 | |
93 | 163 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 58.76 | |
94 | 66 | Frederiksen Selma | 2008 | HERLUFSHOL | 0824AA | 25 m | 59.65 | |
95 | 411 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 50 m | 1:02.26 | |
96 | 51 | Anker Maila | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AF | 25 m | ||
97 | 65 | Clausen Caroline | 2004 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
98 | 75 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
99 | 89 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
100 | 94 | Tångberg Lea | 2005 | HERLUFSHOL | 0596AP | 25 m | ||
101 | 108 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | |||
102 | 196 | Raunholt Freja Katrine | 2006 | NÆSTVED | 25 m | |||
103 | 226 | Bliucukis Julija | 2006 | OSK | 0682AD | 25 m | ||
104 | 279 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 20 september 2016 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 20:50 |