2019-08-21   11:33:58
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Ringsted Cup 2014

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

27_S
Løb 27, 50m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
210  Jensen Laura Glerup  1998  OSLF  9854AV  25 m  29.34   
457  Palmund Liva  2002  TRITON B  0246AA  25 m  30.41   
543  Cantby Clara Schade  2000  SLAGELSE  0042AC  25 m  30.62   
413  Ljungstrøm Emma Anne  1999  TRITON B  9908AH  50 m  30.77   
499  Koop Gina Elisa  2000  SCHWERIN  256647  25 m  31.17   
136  Eggertsen Melanie  2002  NAKSKOV  0232AI  25 m  31.36   
511  Rühlke Hannah  2000  SCHWERIN  305643  25 m  31.76   
400  Duus Caroline Amalie  1998  TRITON B  9804AB  50 m  31.81   
408  Jensen Frederikke  2000  TRITON B  0002AC  50 m  32.52   
10  405  Hansen Katrine B.  1999  TRITON B  9934AB  50 m  32.54   
11  398  Dufour Camilla  1996  TRITON B  9662AN  25 m  32.59   
12  642  Pedersen Pernille  2001  KØGE  0134AC  25 m  32.59   
13  37  Nielsen Sofie  2003  HASLEV  0324AU  25 m  33.42   
14  109  Kristensen Nicole  1999  KALUNDBORG  9954AY  25 m  33.50   
15  512  Sander Charlotte-Christin  2001  SCHWERIN  243683  25 m  33.68   
16  77  Lønborg Emilia  2002  HERLUFSHOL  0214AQ  25 m  33.80   
17  515  Sperlich Eva  1999  SCHWERIN  231428  25 m  33.80   
18  500  Kozelnik Maike  2002  SCHWERIN  292243  25 m  33.87   
19  232  Floor Gry  2000  OSK  0028AR  25 m  34.19   
20  446  Echardt Frederikke  2002  TRITON B  0274AG  50 m  34.38   
21  572  Mosegård Matilde Mantzius  2003  SLAGELSE  0378AA  25 m  34.60   
22  209  Glintborg Heidi  2002  OSLF  0202AP  25 m  35.00   
23  477  Dimitrova Volena  1999  VORDINGB  9942BE  25 m  35.01   
24  636  Kjær Karoline  2000  KØGE  0048AC  25 m  35.10   
25  630  Jensen Benedicte Them  2004  KØGE  0454AA  25 m  35.38   
26  517  Stegemann Hanna  2002  SCHWERIN  295701  25 m  35.75   
27  71  Krumbak Josefine  2004  HERLUFSHOL  0458AD  25 m  35.98   
28  176  Hansen Freja Zerbst  2001  NÆSTVED  0162BB  25 m  36.30   
29  483  Nykjær Maya  2001  VORDINGB  0144AW  25 m  36.58   
30  514  Schröder Eden Sydney  2005  SCHWERIN  374625  25 m  36.83   
31  455  Mammen Alberte  2001  TRITON B  0196AE  25 m  37.24   
32  392  Borch Mikala Ravn  2003  TRITON B  0348AR  25 m  37.38   
33  115  Holm Caroline  2004  KALUNDBORG  0432AE  25 m  37.51   
34  285  Larsen Jasmin  2002  RINGSTED  0264AZ  25 m  37.66   
35  263  Andersen Maria  2002  RINGSTED  0222AP  25 m  37.67   
36  225  Benediktson Malea  2001  OSK  0104AM  25 m  37.82   
37  128  Strandberg Nicoline  2002  KALUNDBORG  0248AJ  25 m  37.97   
38  311  Szokody Maria  2002  RINGSTED  0252AE  25 m  38.32   
39  230  Eisensee Kaya Yang  2004  OSK  0456AM  50 m  38.77   
40  245  Skjoldborg Maibritt  2002  OSK  0284AO  25 m  38.77   
41  488  Søndergaard Freja  2004  VORDINGB  0452AO  25 m  39.05   
42  440  Wenk Helena Berg  2000  TRITON B  0052AD  50 m  39.30   
43  135  Carlsen Malou  2000  NAKSKOV  0036AO  50 m  39.55   
44  227  Burgaard Alma  2003  OSK  0332AA  25 m  39.61   
45  121  Rasmussen Laura  2004  KALUNDBORG  0432AQ  25 m  39.86   
46  60  Bruhn Ida  2004  HERLUFSHOL  0444AP  25 m  39.90   
47  110  Larsen Anna  2004  KALUNDBORG  0498AD  25 m  40.25   
48  581  Nykjær Maja  2003  SLAGELSE  0392BA  25 m  40.56   
49  231  Færgemann Naja  2006  OSK  0602AI  25 m  41.28   
50  538  Andersen Marie Louise B  2005  SLAGELSE  0552AJ  25 m  41.85   
51  155  Truelsen Line Due  2002  NAKSKOV  0262AP  25 m  42.14   
52  380  Sander-Bjerge Sophia  1999  SK-SYD  9968BA  25 m  42.37   
53  476  Christians Emilie Ferslev  2002  VORDINGB  0296BA  25 m  42.74   
54  371  Kjølby Ida  2003  SK-SYD  0398BB  25 m  42.75   
55  381  Ullerup Mille Marie  2004  SK-SYD  0428AT  25 m  43.13   
56  239  Jørgensen Josefine Risum  2004  OSK  0406AC  25 m  43.33   
57  38  Olesen Sisse Berg  2005  HASLEV  0514AB  25 m  43.53   
58  561  Karløv Emma Ahrenkiel  2003  SLAGELSE  0352AK  25 m  43.93   
59  560  Kaiser Ida Sjøgren  2004  SLAGELSE  0428AJ  25 m  43.94   
60  134  Baltser Maya  2004  NAKSKOV  0426AP  50 m  44.12   
61  88  Osatoharimwen Fanta  2005  HERLUFSHOL  0568AL  50 m  44.38   
62  211  Jørgensen Josefine S  2004  OSLF  0416AN  25 m  44.56   
63  140  Hansen Malou  2004  NAKSKOV  0454AM  50 m  44.81   
64  192  Nielsen Olivia My  2004  NÆSTVED  0446AT  25 m  45.00   
65  474  Bavnbæk Isabel Valsted  2003  VORDINGB    25 m  45.39   
66  234  Habermann Agnete  2005  OSK  0576AA  25 m  45.56   
67  58  Bentsen Kamille  2006  HERLUFSHOL  0638AL  25 m  45.87   
68  436  Thomsen Martha Bødker  2005  TRITON B  0586AH  25 m  46.10   
69  81  Meyer Laura  2006  HERLUFSHOL  0652AF  25 m  46.26   
70  124  Seneca Alba  2005  KALUNDBORG  0576AN  25 m  46.31   
71  98  Visler Mie  2006  HERLUFSHOL  0626AI  25 m  46.65   
72  32  Lodstrup Mathilde Hjort  2005  HASLEV  0554AO  25 m  46.79   
73  297  Olsen Lara W. S.  2006  RINGSTED  0696AA  25 m  47.22   
74  364  Frederiksen Josephine  2005  SK-SYD  0532AP  25 m  47.44   
75  24  Hansen Nicoline  2004  HASLEV  0468AU  25 m  48.18   
76  583  Qwist Tilde-Sofie  2005  SLAGELSE  0568AH  25 m  48.56   
77  248  Terp Cecilie  2005  OSK  0516AL  25 m  49.63   
78  403  Grønlund Erica Veggerby  2007  TRITON B  0736AC  25 m  49.67   
79  127  Stoklund Maria  2006  KALUNDBORG  0648AF  25 m  50.14   
80  95  Tångberg Line  2004  HERLUFSHOL  0448AP  25 m  50.21   
81  201  Astrup Cecilie Drud  2005  OSLF  0572AN  25 m  51.01   
82  154  Sjursen Emilia  2004  NAKSKOV  0456AD  50 m  51.60   
83  379  Sander-Bjerge Emilia  2003  SK-SYD  0302BD  25 m  52.09   
84  174  Franck Leonora  2006  NÆSTVED  0658AH  25 m  52.10   
85  294  Nielsen Amalie K.  2005  RINGSTED  0516AD  25 m  52.68   
86  101  Andersen Pauline  2005  KALUNDBORG  0592AP  25 m  52.91   
87  116  Møller Sille  2004  KALUNDBORG  0404AU  25 m  53.06   
88  377  Ravn Ida Marie Bundgaard  2004  SK-SYD  0488AV  25 m  53.12   
89  25  Jakobsen Mejse  2007  HASLEV  0712AA  25 m  53.48   
90  183  Ludvigsen Mathilde  2006  NÆSTVED    25 m  53.76   
91  397  Drygaard Katrine  2005  TRITON B  0562AP  50 m  53.91   
92  299  Pedersen Sofia Broskov  2007  RINGSTED  0732AC  25 m  55.98   
93  163  Bendtsen Mathilde  2007  NÆSTVED  0758AC  25 m  58.76   
94  66  Frederiksen Selma  2008  HERLUFSHOL  0824AA  25 m  59.65   
95  411  Juhl Isabella Koch  2006  TRITON B  0604AH  50 m  1:02.26   
96  51  Anker Maila  2007  HERLUFSHOL  0784AF  25 m     
97  65  Clausen Caroline  2004  HERLUFSHOL    25 m     
98  75  Jensen Sofie Løfmark  2004  HERLUFSHOL    25 m     
99  89  Paulsen Victoria  2006  HERLUFSHOL    25 m     
100  94  Tångberg Lea  2005  HERLUFSHOL  0596AP  25 m     
101  108  Kaiser Thea  2004  KALUNDBORG    25 m     
102  196  Raunholt Freja Katrine  2006  NÆSTVED    25 m     
103  226  Bliucukis Julija  2006  OSK  0682AD  25 m     
104  279  Juul-Andersen Sara  2004  RINGSTED    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.06  Udskriftsdato  20 september 2016 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  20:50 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark