2019-06-16   01:14:13
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Ringsted Cup 2014

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

24_S
Løb 24, 200m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
243  Rasmussen Christian V.  1996  OSK  9679AF  25 m  2:05.14   
410  Johannessen Frans  1992  TRITON B  9277AB  50 m  2:05.31   
609  Brønnicke Philip Krogh  2000  KØGE  0075AI  25 m  2:11.04   
452  Joensen Johan  2000  TRITON B  0005AB  25 m  2:14.24   
430  Schmidt Jakob  1999  TRITON B  9913AO  25 m  2:14.78   
388  Andersen Tobias  1998  TRITON B  9853AF  25 m  2:14.91   
206  Bui Andreas  2000  OSLF  0031AJ  25 m  2:16.98   
426  Rishøj Mads  1999  TRITON B  9943AN  50 m  2:17.68   
404  Gustafson Lukas  1999  TRITON B  9991AA  25 m  2:17.71   
10  132  Witthøft Mads  2000  KALUNDBORG  0045AA  25 m  2:18.29   
11  628  Holm Jacob  2000  KØGE  0011AE  25 m  2:19.15   
12  451  Jensen Mads Raaby  2001  TRITON B  0149AB  50 m  2:19.43   
13  237  Henriksen Simon Juul  2001  OSK  0161AG  25 m  2:20.41   
14  501  Krüger Tim  2000  SCHWERIN  239145  25 m  2:21.97   
15  626  Hansen Thor B.  2000  KØGE  0097AA  25 m  2:22.16   
16  495  Göttmann Till Otto  2000  SCHWERIN  289429  25 m  2:22.39   
17  611  Christensen Mads Emil  1999  KØGE  9977AE  25 m  2:23.32   
18  635  Kaya Mert  2001  KØGE  0193AF  50 m  2:23.63   
19  246  Stahl Gustav  2002  OSK  0245AM  25 m  2:23.78   
20  615  Damgård Andreas L.  2000  KØGE  0099AG  25 m  2:23.81   
21  648  Sørensen Mads Hauge  1997  KØGE  9775AE  50 m  2:24.12   
22  216  Larsen Kaare Fisker  1998  OSLF  9811AD  25 m  2:24.95   
23  498  Kollrich Marvin  1998  SCHWERIN  215020  25 m  2:25.88   
24  295  Nielsen Anders  2001  RINGSTED  0123AF  25 m  2:26.85   
25  442  Aasberg Magnus  2001  TRITON B  0143AG  25 m  2:28.66   
26  627  Hartkopf Daniel  2001  KØGE  0185AF  25 m  2:29.88   
27  646  Ryom August  2002  KØGE  0253AJ  25 m  2:30.73   
28  401  Friland Jacob  1999  TRITON B  9985AB  50 m  2:30.84   
29  112  Mortensen Mikkel  2003  KALUNDBORG  0329AI  25 m  2:31.72   
30  312  Szokody Martin  1999  RINGSTED  9915AN  25 m  2:33.47   
31  616  Danielsen Rasmus  2001  KØGE  0183AB  25 m  2:33.70   
32  23  Hansen Frederik Kongstad  2001  HASLEV  0169AL  25 m  2:33.91   
33  366  Høring Teis Gerdt  1999  SK-SYD  9909AP  25 m  2:34.04   
34  585  Rought Elias  2003  SLAGELSE  0359AF  50 m  2:34.80   
35  150  Madsen Gustav T  2001  NAKSKOV  0149AO  50 m  2:34.93   
36  306  Schytte Daniel  2000  RINGSTED  0067AM  25 m  2:36.44   
37  542  Cantby August Schade  2002  SLAGELSE  0211AG  25 m  2:37.64   
38  504  Papenbroock Christer  2002  SCHWERIN  307705  25 m  2:37.89   
39  147  Johansen Erling  2000  NAKSKOV  0065AS  50 m  2:38.04   
40  610  Buskov Kristian Heinz  2000  KØGE  0061AN  25 m  2:39.09   
41  494  Göttmann Marc Amon  2003  SCHWERIN  307699  25 m  2:39.57   
42  620  Eskildsen Jonathan  2003  KØGE  0381AA  25 m  2:39.58   
43  173  Franck Harald  2003  NÆSTVED  0345AK  25 m  2:40.75   
44  639  Lund Victor  2002  KØGE  0203AI  25 m  2:41.21   
45  193  Pedersen Lucas Jul  2003  NÆSTVED  0387AJ  25 m  2:42.08   
46  621  Frederikse Bertram Dalgas  2003  KØGE  0305AC  25 m  2:44.44   
47  236  Henriksen Mads Juul  2004  OSK  0465AA  25 m  2:44.69   
48  652  Østerholdt August  2002  KØGE  0217AR  25 m  2:47.51   
49  241  Pedersen Mathias Munch  2003  OSK  0347AI  25 m  2:48.98   
50  502  Kuhlmann Mark  2003  SCHWERIN  311307  25 m  2:49.22   
51  569  Madsen Casper  2004  SLAGELSE  0461AC  25 m  2:49.37   
52  118  Petersen Frederik Scheby  2004  KALUNDBORG  0491AH  25 m  2:49.42   
53  212  Kaalund Johan Siksne  2002  OSLF  0235AI  25 m  2:49.86   
54  288  Mortensen Joakim  2002  RINGSTED  0271AH  50 m  2:50.67   
55  185  Mouridsen Kristian  2002  NÆSTVED  0261AR  25 m  2:51.21   
56  142  Hausner Andreas  1999  NAKSKOV  9903AS  25 m  2:57.42   
57  503  Leupold Aaron  2005  SCHWERIN  319394  25 m  2:57.84   
58  265  Bodal Benjamin  2003  RINGSTED  0385AF  25 m  2:58.35   
59  441  Yldiz Elias  2005  TRITON B  0591AC  50 m  3:00.88   
60  568  Lykke Silas  2003  SLAGELSE  0339AP  50 m  3:05.31   
61  571  Mir Daniel  2003  SLAGELSE  0349AJ  25 m  3:05.75   
62  423  Nørskov Mathias Toft  2003  TRITON B  0361AL  25 m  3:07.58   
63  53  Ankersen Mathias  2004  HERLUFSHOL  0405AC  25 m  3:09.12   
64  271  Grøn-Henriksen Joakim  2004  RINGSTED  0405AG  25 m  3:09.72   
65  508  Ritter Anton  2005  SCHWERIN  334981  25 m  3:16.65   
66  219  Pedersen Christoffer R.S.  2004  OSLF  0405AA  25 m  3:19.03   
67  268  Frandsen Adam Bugge  2005  RINGSTED  0509AF  25 m  3:21.80   
68  160  Andersen Sammi Anker  2003  NÆSTVED  0347AK  25 m  3:22.25   
69  122  Rasmussen Malthe Lorin  2005  KALUNDBORG  0515AC  25 m  3:22.75   
70  424  Rindum Philip  2005  TRITON B  0535AC  25 m  3:24.74   
71  497  Jäck Theo  2005  SCHWERIN  365606  25 m  3:31.31   
72  308  Stærmose Jakob  2005  RINGSTED  0583AD  25 m  3:32.61   
73  391  Borch Magnus Ravn  2003  TRITON B  0335AO  50 m  3:32.72   
74  280  Kiliç Emre Emil Tømmerby  2004  RINGSTED  0495AJ  50 m  3:34.34   
75  172  Foged Malthe  2005  NÆSTVED  0587AF  25 m  3:38.45   
76  301  Rasmussen Kristian Slott  2004  RINGSTED  0425AK  25 m  3:49.62   
77  203  Bjerregaard August B  2003  OSLF  0313AN  25 m     
78  275  Hemmingsen Victor  2006  RINGSTED  0607AG  25 m     
79  277  Houmann Zacharias  2006  RINGSTED  0615AG  25 m     
80  281  Kjaer Mikkel  2004  RINGSTED    25 m     
81  287  Millard Jeremy William  2005  RINGSTED  0571AI  25 m     
82  290  Mølbak Tobias  2004  RINGSTED    25 m     
83  298  Pedersen Mikkel Holm  2004  RINGSTED  0489AM  25 m     
84  304  Sahlberg Oliver Hostrup  2003  RINGSTED  0395AJ  25 m     
85  554  Ipsen Marcus  2002  SLAGELSE  0251AN  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.06  Udskriftsdato  20 september 2016 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  20:50 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark