2019-06-16   00:52:33
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Ringsted Cup 2014

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

20_S
Løb 20, 50m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
416  Mortensen Frederik K.  1995  TRITON B  9581AC  50 m  24.93   
267  Carstensen Magnus  1999  RINGSTED  9903AH  25 m  25.91   
269  Friberg Gustav  1997  RINGSTED  9709AB  50 m  26.54   
221  Andersen Nicolai Degn  1990  OSK  9089AC  25 m  26.86   
451  Jensen Mads Raaby  2001  TRITON B  0149AB  50 m  26.86   
206  Bui Andreas  2000  OSLF  0031AJ  25 m  26.93   
375  Rasmussen Marius  1999  SK-SYD  9937AL  25 m  26.94   
419  Møldrup Marius  1999  TRITON B  9977AI  50 m  27.07   
300  Rasmussen Jakob  1992  RINGSTED  9215AI  25 m  27.27   
10  216  Larsen Kaare Fisker  1998  OSLF  9811AD  25 m  27.30   
11  629  Holst Jacob  1991  KØGE  9197AF  50 m  27.45   
12  495  Göttmann Till Otto  2000  SCHWERIN  289429  25 m  27.53   
13  293  Møller Frederik  2002  RINGSTED  0263AL  25 m  27.77   
14  550  Hansen Jonas  2001  SLAGELSE  0123AH  25 m  27.97   
15  228  Burgaard Malthe  2000  OSK  0071AA  25 m  28.02   
16  401  Friland Jacob  1999  TRITON B  9985AB  25 m  28.28   
17  312  Szokody Martin  1999  RINGSTED  9915AN  25 m  28.29   
18  404  Gustafson Lukas  1999  TRITON B  9991AA  25 m  28.31   
19  57  Bækgaard Filip  2000  HERLUFSHOL  0035AF  50 m  28.35   
20  63  Bryde Karl  2000  HERLUFSHOL  0099AQ  50 m  28.39   
21  145  Jensen Sebastian  2001  NAKSKOV  0137AI  50 m  28.52   
22  648  Sørensen Mads Hauge  1997  KØGE  9775AE  50 m  28.53   
23  430  Schmidt Jakob  1999  TRITON B  9913AO  25 m  28.55   
24  551  Hansen Matthias  2001  SLAGELSE  0191AH  25 m  28.79   
25  76  Løhr Magnus  2001  HERLUFSHOL  0173AJ  25 m  29.12   
26  237  Henriksen Simon Juul  2001  OSK  0161AG  50 m  29.16   
27  426  Rishøj Mads  1999  TRITON B  9943AN  50 m  29.26   
28  366  Høring Teis Gerdt  1999  SK-SYD  9909AP  50 m  29.42   
29  14  Compen Emil  2000  HASLEV  0037AC  25 m  29.55   
30  542  Cantby August Schade  2002  SLAGELSE  0211AG  50 m  29.63   
31  492  Deutsch Steffen  1998  SCHWERIN  210800  25 m  29.65   
32  147  Johansen Erling  2000  NAKSKOV  0065AS  50 m  29.78   
33  153  Pedersen Nikolai Pagh  2002  NAKSKOV  0235AB  25 m  29.91   
34  314  Sørensen Casper Ramsdahl  2000  RINGSTED  0013AU  50 m  30.21   
35  444  Borch Alexander Ravn  2001  TRITON B  0151AN  25 m  30.66   
36  244  Schroll Magnus Dolleris  2002  OSK  0217AM  25 m  30.76   
37  566  Larsen Tobias Daniel  2001  SLAGELSE  0139AH  25 m  30.78   
38  190  Maar Lauge Bastian  2001  NÆSTVED  0159AP  25 m  30.81   
39  40  Schmidt Rasmus Lynge  2000  HASLEV  0071AP  25 m  30.93   
40  150  Madsen Gustav T  2001  NAKSKOV  0149AO  50 m  31.03   
41  580  Nygaard Magnus  2000  SLAGELSE  0045AH  50 m  31.10   
42  395  Brandt Lasse Darlem  2003  TRITON B  0379AH  50 m  31.46   
43  554  Ipsen Marcus  2002  SLAGELSE  0251AN  25 m  31.55   
44  506  Ponomarov Illya  2000  SCHWERIN  243698  25 m  31.91   
45  141  Hansen Valdemar Piihl  2001  NAKSKOV  0177AI  25 m  32.02   
46  236  Henriksen Mads Juul  2004  OSK  0465AA  25 m  32.38   
47  494  Göttmann Marc Amon  2003  SCHWERIN  307699  25 m  33.01   
48  610  Buskov Kristian Heinz  2000  KØGE  0061AN  50 m  33.07   
49  365  Hovmand Ole  2003  SK-SYD  0345AH  25 m  33.13   
50  212  Kaalund Johan Siksne  2002  OSLF  0235AI  25 m  33.27   
51  362  Aner Mathias  2001  SK-SYD  0111AF  50 m  33.50   
52  142  Hausner Andreas  1999  NAKSKOV  9903AS  50 m  33.69   
53  409  Johannesen Kasper Francke  2003  TRITON B  0377AE  50 m  33.69   
54  238  Jahromi Nickolas Irani  2001  OSK  0151AG  50 m  34.10   
55  505  Paschke Adrian  2003  SCHWERIN  307704  25 m  34.14   
56  241  Pedersen Mathias Munch  2003  OSK  0347AI  50 m  34.39   
57  569  Madsen Casper  2004  SLAGELSE  0461AC  50 m  34.77   
58  645  Roed Mikkel  2004  KØGE  0457AB  25 m  35.08   
59  185  Mouridsen Kristian  2002  NÆSTVED  0261AR  25 m  35.13   
60  193  Pedersen Lucas Jul  2003  NÆSTVED  0387AJ  25 m  35.22   
61  288  Mortensen Joakim  2002  RINGSTED  0271AH  50 m  35.23   
62  118  Petersen Frederik Scheby  2004  KALUNDBORG  0491AH  25 m  35.26   
63  647  Schultz Oliver  2004  KØGE  0425AE  25 m  35.49   
64  480  Jensen Jonathan F. K.  2002  VORDINGB  0263AO  25 m  35.84   
65  502  Kuhlmann Mark  2003  SCHWERIN  311307  25 m  37.06   
66  510  Romberg Ian  2001  SCHWERIN  310345  25 m  37.32   
67  144  Jensen Christoffer  2002  NAKSKOV  0209AE  50 m  38.02   
68  568  Lykke Silas  2003  SLAGELSE  0339AP  25 m  38.03   
69  208  Clausen Casper Bang  2003  OSLF  0391AJ  50 m  38.86   
70  137  George Colins Anthony  2001  NAKSKOV  0111AN  50 m  39.84   
71  166  Clausen Mathias  2002  NÆSTVED  0237AO  50 m  40.42   
72  424  Rindum Philip  2005  TRITON B  0535AC  25 m  40.61   
73  497  Jäck Theo  2005  SCHWERIN  365606  25 m  40.64   
74  509  Rohrbeck Lasse  2005  SCHWERIN  337931  25 m  40.81   
75  122  Rasmussen Malthe Lorin  2005  KALUNDBORG  0515AC  25 m  40.94   
76  199  Stæcker Nicklas  2003  NÆSTVED  0395AP  25 m  41.06   
77  617  Danielsen Stefan Helding  2005  KØGE  0511AC  25 m  42.45   
78  634  Kaya Eren  2004  KØGE  0467AE  25 m  42.85   
79  178  Holm Marcus  2003  NÆSTVED  0337AM  25 m  43.82   
80  489  Dyhr-Rasmussen Lauritz  2004  NÆSTVED    25 m  44.17   
81  164  Bentsen Sebastian N.  2004  NÆSTVED  0437AL  25 m  45.05   
82  268  Frandsen Adam Bugge  2005  RINGSTED  0509AF  50 m  46.50   
83  22  Hansen Christopher Vejlbo  2005  HASLEV  0581AH  25 m  48.47   
84  200  Stæcker Tobias Chr.  2005  NÆSTVED  0575AH  25 m  48.61   
85  146  Jensen Valdemar  2004  NAKSKOV  0487AH  25 m  48.79   
86  623  Gadegaard Oliver  2003  KØGE  0321AR  25 m  48.79   
87  374  Prittwitz Marc Oliver  2003  SK-SYD  0355AQ  25 m  49.36   
88  172  Foged Malthe  2005  NÆSTVED  0587AF  25 m  49.48   
89  588  Vadmand Julius  2005  SLAGELSE  0551AJ  25 m  51.93   
90  508  Ritter Anton  2005  SCHWERIN  334981  25 m  52.05   
91  105  Gjelstrup Noel  2004  KALUNDBORG  0497AO  25 m  52.37   
92  414  Løgager Frederik Taubert  2004  TRITON B  0467AH  25 m  52.73   
93  612  Christensen Philip H.  2004  KØGE  0437AN  25 m  56.50   
94  42  Thystrup Albert U.  2003  HASLEV  0385AP  25 m     
95  126  Stoklund David  2008  KALUNDBORG  0811AA  25 m     
96  276  Houmann Tristan  2008  RINGSTED    25 m     
97  372  Kurtzmann Laurids Isling  2002  SK-SYD  0253AS  25 m     
98  656  Nielsen Johannes Tobel  2004  SLAGELSE  0499AM  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.06  Udskriftsdato  20 september 2016 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  20:50 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark