Program for SydCup 2014
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Saturday SUPERSPRINT FINALS
Seedede heat Løb 19
|
Stævne navn |
Syd Cup 2014 |
|
Udskriftsdato |
27 september 2014 |
|
|
Stævne by |
Haderslev |
|
Udskriftstidspunkt |
17:12 |
|
|
Arrangør |
Haderslev Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
26 september 2014 |
|
|
|
|
Løb 19, 100m Butterfly Woman |
Finaler (3) |
Heat 1 (3) (Årg. 2003-2015) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
321 |
1 |
Lykke Bladtkramer |
2003 |
0336AI |
HSK |
|
25m |
2:06.35 |
49 |
2 |
Benedicte Lumbye |
2003 |
0318AL |
ERRITSØ |
|
25m |
1:52.81 |
154 |
3 |
Charlotte Jürgensen |
2004 |
|
FLENSBURG |
|
25m |
1:35.63 |
7 |
4 |
Marie Louise Jørgensen |
2003 |
0368AF |
KOLDING |
|
25m |
1:45.19 |
356 |
5 |
Alberte Skov Forsberg |
2003 |
0346AT |
SKIVE |
|
25m |
1:53.50 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heat 2 (3) (Årg. 2001-2002) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
258 |
1 |
Cecilie Gregersen |
2002 |
0204AF |
ODDER |
|
25m |
1:22.96 |
115 |
2 |
Emilie Knudsen |
2002 |
0222AK |
IKAST |
|
25m |
1:17.16 |
156 |
3 |
Louisa Marie Obermark |
2002 |
|
FLENSBURG |
|
25m |
1:13.67 |
240 |
4 |
Nikoline Nielsen |
2001 |
0102AJ |
HOLBÆK |
|
25m |
1:16.65 |
23 |
5 |
Lea Böhme |
2001 |
244507 |
SG ELBE |
|
25m |
1:20.79 |
332 |
6 |
Didde Meyer |
2001 |
0158AS |
HSK |
|
25m |
1:23.15 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
79 |
1 |
Frida Frydendal |
1999 |
9952AL |
SVENDBORG |
|
25m |
1:14.68 |
29 |
2 |
Lisa-Marie Nuppenau |
1996 |
181193 |
SG ELBE |
|
25m |
1:11.64 |
340 |
3 |
Julie Oxenvad |
1997 |
9744AP |
HSK |
|
25m |
1:09.16 |
239 |
4 |
Ida Maria Nielsen |
2000 |
0002AR |
HOLBÆK |
|
25m |
1:10.51 |
111 |
5 |
Mette Flaskager |
1999 |
9902AR |
IKAST |
|
25m |
1:12.74 |
323 |
6 |
Clara Franck |
1999 |
9952AI |
HSK |
|
25m |
1:15.04 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 |
Udskriftsdato |
27 september 2014 |
Licens til Haderslev Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
17:12 |
|