Startliste for SydCup 2014
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 400m Medley Woman |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 186 | Krasniqi Fjolla | 1997 | SG ELBE | 226075 | 25 m | 5:24.80 | |
2 | 200 | Petersen Mette Brendstrup | 1996 | BOV | 9642AO | 25 m | 5:33.83 | |
3 | 191 | Schröder Emily | 2000 | SG ELBE | 244520 | 25 m | 5:38.37 | |
4 | 21 | Barthelmes Freja | 2001 | SG ELBE | 265313 | 25 m | 5:58.61 | |
5 | 79 | Frydendal Frida | 1999 | SVENDBORG | 9952AL | 25 m | 6:06.43 | |
6 | 129 | Hansen Anne Marie S. | 2002 | OPNØR | 0284AM | 25 m | 6:11.35 | |
7 | 127 | Gydesen Mille Marie | 2000 | OPNØR | 0086AZ | 25 m | 6:13.04 | |
8 | 332 | Meyer Didde | 2001 | HSK | 0158AS | 25 m | 6:20.91 | |
9 | 13 | Nielsen Freja Ulka | 2003 | KOLDING | 0388AJ | 25 m | 7:04.46 | |
10 | 7 | Jørgensen Marie Louise | 2003 | KOLDING | 0368AF | 25 m | ||
11 | 238 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 25 m | ||
12 | 240 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 26 september 2014 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:28 |
Løb 2, 400m Medley Man |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 261 | Isdahl Nikolaj | 1999 | ODDER | 9957AF | 25 m | 5:02.87 | |
2 | 27 | Lagerpusch Torsten | 1980 | SG ELBE | 134176 | 25 m | 5:05.00 | |
3 | 199 | Petersen Henrik | 1994 | BOV | 9403AK | 25 m | 5:08.41 | |
4 | 327 | Knudsen Emil | 1999 | HSK | 9975AO | 25 m | 5:08.97 | |
5 | 88 | Langsted Oliver Phil | 1999 | SVENDBORG | 9925AO | 25 m | 5:09.93 | |
6 | 256 | Degn Oliver | 1996 | ODDER | 9653AG | 25 m | 5:13.46 | |
7 | 26 | Körner Jonte | 1997 | SG ELBE | 174574 | 25 m | 5:15.12 | |
8 | 257 | Frederiksen Thomas | 2000 | ODDER | 0089AG | 25 m | 5:23.01 | |
9 | 353 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 5:33.01 | |
10 | 132 | Havemann Magnus | 2000 | OPNØR | 0027AK | 25 m | 5:46.07 | |
11 | 98 | Storgaard Anders Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0227AD | 25 m | 5:46.21 | |
12 | 87 | Kristensen Theis Vibskov | 1998 | SVENDBORG | 9885AO | 25 m | 6:13.91 | |
13 | 326 | Hartz Malthe | 1998 | HSK | 9809AT | 25 m | 6:18.97 | |
14 | 265 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 7:51.58 | |
15 | 5 | Hald Rasmus | 2001 | KOLDING | 0189AM | 25 m | ||
16 | 113 | Holmershøj Martin | 1998 | IKAST | 9843AR | 25 m | ||
17 | 243 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | ||
18 | 350 | Tønder Mads | 2002 | HSK | 0209AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 26 september 2014 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:28 |
Løb 3, 400m Freestyle Woman |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 340 | Oxenvad Julie | 1997 | HSK | 9744AP | 25 m | 4:30.18 | |
2 | 272 | Nedergaard Helene G. | 1999 | ODDER | 9956AM | 25 m | 4:49.85 | |
3 | 323 | Franck Clara | 1999 | HSK | 9952AI | 25 m | 5:04.29 | |
4 | 298 | Mathiesen Nikoline | 2000 | SØNDERBORG | 0018AS | 25 m | 5:04.46 | |
5 | 111 | Flaskager Mette | 1999 | IKAST | 9902AR | 25 m | 5:05.89 | |
6 | 227 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 5:06.89 | |
7 | 176 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 25 m | 5:07.79 | |
8 | 236 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | 5:15.29 | |
9 | 215 | Pedersen Sofie A. | 1999 | OSK | 9916AJ | 25 m | 5:16.49 | |
10 | 264 | Jensen Signe Søby | 2001 | ODDER | 0114AJ | 25 m | 5:18.65 | |
11 | 269 | Ladefoged Luna | 2000 | ODDER | 0038AS | 25 m | 5:23.08 | |
12 | 285 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 25 m | 5:24.29 | |
13 | 23 | Böhme Lea | 2001 | SG ELBE | 244507 | 25 m | 5:24.43 | |
14 | 203 | Brink Anne Hazell | 1999 | OSLF | 9956AF | 25 m | 5:25.58 | |
15 | 29 | Nuppenau Lisa-Marie | 1996 | SG ELBE | 181193 | 25 m | 5:25.78 | |
16 | 171 | Hansen Mathilde Aagaard | 1999 | FREM | 9906AF | 25 m | 5:28.23 | |
17 | 288 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 25 m | 5:33.06 | |
18 | 115 | Knudsen Emilie | 2002 | IKAST | 0222AK | 25 m | 5:34.17 | |
19 | 6 | Holzmann Fie | 2000 | KOLDING | 0034AU | 25 m | 5:34.55 | |
20 | 277 | Saugmann Camilla Hein | 1999 | ODDER | 9938BC | 25 m | 5:35.35 | |
21 | 119 | Meldgaard Amanda | 1999 | IKAST | 9984AZ | 25 m | 5:35.50 | |
22 | 295 | Johannsen Maria S. | 2000 | SØNDERBORG | 0062AT | 25 m | 5:35.51 | |
23 | 22 | Buchholz Elisabeth | 1995 | SG ELBE | 160435 | 25 m | 5:40.00 | |
24 | 211 | Agger Sidsel | 1997 | OSK | 9766AZ | 25 m | 5:41.65 | |
25 | 179 | Persson Liv | 2001 | FREM | 0148AF | 25 m | 5:41.96 | |
26 | 64 | Christensen Katrine | 1996 | VEJEN | 9604AP | 25 m | 5:44.55 | |
27 | 74 | Bang Victoria | 2001 | SVENDBORG | 0146AM | 25 m | 5:44.82 | |
28 | 258 | Gregersen Cecilie | 2002 | ODDER | 0204AF | 25 m | 5:50.45 | |
29 | 20 | Barthelmes Elina | 2004 | SG ELBE | 323131 | 25 m | 5:54.95 | |
30 | 28 | Mewes Emma | 2001 | SG ELBE | 244512 | 25 m | 6:02.76 | |
31 | 275 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 25 m | 6:05.43 | |
32 | 19 | Augenstein Lea | 2000 | SG ELBE | 329846 | 25 m | 6:11.92 | |
33 | 190 | Schröder Carolin | 2002 | SG ELBE | 282098 | 25 m | 6:16.24 | |
34 | 1 | Elmann Katrine | 1999 | KOLDING | 9988AM | 25 m | 6:20.36 | |
35 | 212 | Benediktson Malea | 2001 | OSK | 0104AM | 25 m | 6:21.13 | |
36 | 120 | Meyer Lærke | 2000 | IKAST | 25 m | 6:23.47 | ||
37 | 4 | Gravgaard Charlotte | 2001 | KOLDING | 0168AN | 25 m | 6:23.55 | |
38 | 320 | Bladtkramer Lærke | 2001 | HSK | 0138AT | 25 m | 6:30.18 | |
39 | 333 | Mortensen Clara | 2001 | HSK | 0168AS | 25 m | 6:30.82 | |
40 | 276 | Rasmussen Laura Buur | 2001 | ODDER | 0168AQ | 25 m | 6:33.33 | |
41 | 292 | Jensen Katrine | 2001 | SØNDERBORG | 0156AR | 25 m | 6:40.58 | |
42 | 344 | Rasmussen Christine | 2001 | HSK | 0138AS | 25 m | 7:32.12 | |
43 | 106 | Ælmholdt Laura | 1999 | IKAST | 25 m | |||
44 | 110 | Elling-Enevoldsen Freja | 2002 | IKAST | 0248AX | 25 m | ||
45 | 168 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | ||
46 | 290 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 25 m | |||
47 | 329 | Mathiase Anna Kruse | 2000 | HSK | 0006BG | 25 m | ||
48 | 330 | Larsen Freja | 2001 | HSK | 0102AT | 25 m | ||
49 | 337 | Nielsen Signe Frits | 2002 | HSK | 0266AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 26 september 2014 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:28 |
Løb 4, 400m Freestyle Man |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 303 | Petersen Steffen Skipper | 1996 | SØNDERBORG | 9637AJ | 25 m | 4:15.97 | |
2 | 193 | Christensen Rasmus | 1996 | BOV | 9695AD | 25 m | 4:16.96 | |
3 | 268 | Jørgensen Oskar | 1998 | ODDER | 9817AK | 25 m | 4:19.97 | |
4 | 245 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 4:21.83 | |
5 | 319 | Berg Magnus Stender | 1999 | HSK | 9939AF | 25 m | 4:23.87 | |
6 | 348 | Skovby Rune Holm | 1998 | HSK | 9819AO | 25 m | 4:25.12 | |
7 | 26 | Körner Jonte | 1997 | SG ELBE | 174574 | 25 m | 4:25.45 | |
8 | 89 | Larsen Gustav Westerlin | 1999 | SVENDBORG | 9993AJ | 25 m | 4:30.80 | |
9 | 328 | Kristensen Victor | 1999 | HSK | 9915AS | 25 m | 4:35.18 | |
10 | 339 | Oxenvad Frederik | 1999 | HSK | 9949AR | 25 m | 4:35.74 | |
11 | 229 | Brønnum Joakim | 1997 | HOLBÆK | 9759AT | 25 m | 4:39.13 | |
12 | 228 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 25 m | 4:45.21 | |
13 | 338 | Nielsen Thomas Frits | 1997 | HSK | 9789AP | 25 m | 4:48.11 | |
14 | 322 | Christiansen Thomas | 1999 | HSK | 9957AO | 25 m | 4:48.80 | |
15 | 118 | Madsen Frederick K. | 1999 | IKAST | 9927AM | 25 m | 4:51.26 | |
16 | 278 | Simonsen Mark | 1997 | ODDER | 9719AH | 25 m | 4:51.34 | |
17 | 246 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 4:56.57 | |
18 | 134 | Mathiesen Kasper Kraft | 1998 | OPNØR | 9823AS | 25 m | 4:58.23 | |
19 | 351 | Uldal Steffen Vesterø | 1999 | HSK | 9909AR | 25 m | 5:04.14 | |
20 | 362 | Matzen Svend | 1999 | HSK | 9973AS | 25 m | 5:05.83 | |
21 | 226 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 5:05.97 | |
22 | 136 | Piessenberger Casper | 1999 | OPNØR | 25 m | 5:13.19 | ||
23 | 2 | Frandsen Nicklas | 1998 | KOLDING | 9839AH | 25 m | 5:13.40 | |
24 | 267 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 5:16.85 | |
25 | 97 | Stender Christian | 1999 | SVENDBORG | 9923AQ | 25 m | 5:19.51 | |
26 | 121 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 5:28.16 | |
27 | 304 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 25 m | 5:29.25 | |
28 | 334 | Munk Magnus Lund | 1999 | HSK | 9907AS | 25 m | 5:32.87 | |
29 | 273 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 5:40.04 | |
30 | 57 | Sørensen Mathias Flugt | 1999 | VEJEN | 9943AQ | 25 m | 5:41.47 | |
31 | 137 | Piessenberger Sebastian | 2001 | OPNØR | 25 m | 5:44.80 | ||
32 | 318 | Absalon Nicolaj | 1999 | HSK | 9933AS | 25 m | 5:51.18 | |
33 | 184 | Tietgen Jacob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 5:52.71 | |
34 | 183 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 5:55.87 | |
35 | 131 | Hansen Frederik L. | 1999 | OPNØR | 9995AR | 25 m | 6:08.32 | |
36 | 289 | Iversen André | 2001 | SØNDERBORG | 0121AL | 25 m | 6:09.10 | |
37 | 343 | Petersen Jacob | 2000 | HSK | 0001AT | 25 m | 6:14.08 | |
38 | 352 | Petersen Rasmus | 2003 | HSK | 0383AE | 25 m | 6:14.89 | |
39 | 108 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 6:15.55 | |
40 | 124 | Andersen Hjalte | 2002 | OPNØR | 0243AM | 25 m | 6:21.00 | |
41 | 128 | Hagensen Jannick | 2001 | OPNØR | 0181AL | 25 m | 6:31.50 | |
42 | 342 | Petersen Casper | 1999 | HSK | 9915AO | 25 m | 6:33.04 | |
43 | 297 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 25 m | 6:46.05 | ||
44 | 139 | Sørensen Jon | 2002 | OPNØR | 25 m | 6:50.00 | ||
45 | 145 | Hoflic Tom | 2002 | OPNØR | 0215AP | 25 m | 7:00.00 | |
46 | 78 | Feldskov Alfred | 2003 | SVENDBORG | 0315AK | 25 m | ||
47 | 83 | Hvass Rafael Vahala | 2001 | SVENDBORG | 25 m | |||
48 | 93 | Nielsen Sebastian K | 2001 | SVENDBORG | 0129AP | 25 m | ||
49 | 107 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 25 m | ||
50 | 169 | Christensen Victor | 2001 | FREM | 0199AI | 25 m | ||
51 | 181 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | ||
52 | 235 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 25 m | ||
53 | 244 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 25 m | ||
54 | 301 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 25 m | |||
55 | 324 | Friis Benjamin | 2002 | HSK | 0267AI | 25 m | ||
56 | 325 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 25 m | ||
57 | 336 | Nielsen Mathias Kjfr | 2000 | HSK | 25 m | |||
58 | 341 | Peruchon Benjamin | 2001 | HSK | 0195AL | 25 m | ||
59 | 347 | Skovby Mads Holm | 2001 | HSK | 0165AL | 25 m | ||
60 | 349 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 26 september 2014 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:28 |
Løb 5, 100m Medley Woman |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 340 | Oxenvad Julie | 1997 | HSK | 9744AP | 25 m | 1:06.95 | |
2 | 234 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 1:11.34 | |
3 | 237 | Lynæs Louise | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 25 m | 1:11.78 | |
4 | 280 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 25 m | 1:12.27 | |
5 | 16 | Nielsen Caroline Bo | 2001 | KOLDING | 0174AL | 25 m | 1:12.59 | |
6 | 111 | Flaskager Mette | 1999 | IKAST | 9902AR | 25 m | 1:14.06 | |
7 | 188 | Krause Zoe Julia | 1999 | SG ELBE | 223745 | 25 m | 1:14.06 | |
8 | 77 | Ellehus Freya | 2000 | SVENDBORG | 0076AJ | 25 m | 1:14.21 | |
9 | 239 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 1:14.27 | |
10 | 253 | Dalgas Cecilie | 2000 | ODDER | 0014AI | 25 m | 1:15.11 | |
11 | 252 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 25 m | 1:15.38 | |
12 | 200 | Petersen Mette Brendstrup | 1996 | BOV | 9642AO | 25 m | 1:15.47 | |
13 | 176 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 25 m | 1:16.05 | |
14 | 194 | Fasel Jasmin | 1996 | BOV | 9612AZ | 25 m | 1:17.34 | |
15 | 189 | Nitsch Vanessa | 1999 | SG ELBE | 236404 | 25 m | 1:17.36 | |
16 | 284 | Christensen Therese E. | 1999 | SØNDERBORG | 9942AR | 25 m | 1:18.25 | |
17 | 172 | Jensen Emma | 1999 | FREM | 9956AJ | 25 m | 1:18.79 | |
18 | 281 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | ODDER | 9854BB | 25 m | 1:19.49 | |
19 | 65 | Pedersen Emma Kjær | 2001 | VEJEN | 0182AD | 25 m | 1:19.76 | |
20 | 21 | Barthelmes Freja | 2001 | SG ELBE | 265313 | 25 m | 1:19.80 | |
21 | 216 | Terp Helena | 1999 | OSK | 9924AO | 25 m | 1:20.36 | |
22 | 14 | Pedersen Anni | 1998 | KOLDING | 9852AU | 25 m | 1:20.78 | |
23 | 323 | Franck Clara | 1999 | HSK | 9952AI | 25 m | 1:20.90 | |
24 | 171 | Hansen Mathilde Aagaard | 1999 | FREM | 9906AF | 25 m | 1:21.77 | |
25 | 115 | Knudsen Emilie | 2002 | IKAST | 0222AK | 25 m | 1:22.03 | |
26 | 99 | Storgaard Anna Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0228AF | 25 m | 1:22.08 | |
27 | 91 | Madsen Emilie | 2000 | SVENDBORG | 0066AW | 25 m | 1:23.09 | |
28 | 100 | Thrane Anne Sofie | 2000 | SVENDBORG | 0042AW | 25 m | 1:23.73 | |
29 | 63 | Andersen Katrine E. | 1999 | VEJEN | 9962AW | 25 m | 1:23.87 | |
30 | 82 | Holse Katarina | 2002 | SVENDBORG | 0228AC | 25 m | 1:24.31 | |
31 | 104 | Worrell Caroline | 2001 | SVENDBORG | 0102AD | 25 m | 1:24.55 | |
32 | 23 | Böhme Lea | 2001 | SG ELBE | 244507 | 25 m | 1:25.08 | |
33 | 271 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 25 m | 1:25.14 | |
34 | 28 | Mewes Emma | 2001 | SG ELBE | 244512 | 25 m | 1:25.88 | |
35 | 259 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 25 m | 1:26.28 | |
36 | 332 | Meyer Didde | 2001 | HSK | 0158AS | 25 m | 1:26.32 | |
37 | 75 | Busk Felia | 2000 | SVENDBORG | 0078AR | 25 m | 1:26.61 | |
38 | 80 | Hansen Karoline Munch | 2000 | SVENDBORG | 0038BA | 25 m | 1:26.72 | |
39 | 213 | Juul Emma | 1999 | OSK | 9924BD | 25 m | 1:26.87 | |
40 | 114 | Knudsen Caroline M. | 1999 | IKAST | 25 m | 1:26.99 | ||
41 | 204 | Damsgaard Melissa | 2001 | OSLF | 0136AX | 25 m | 1:27.12 | |
42 | 179 | Persson Liv | 2001 | FREM | 0148AF | 25 m | 1:28.78 | |
43 | 263 | Jensen Kirstine Thordahl | 2000 | ODDER | 0084AZ | 25 m | 1:29.01 | |
44 | 8 | Knudsen Sofie | 2001 | KOLDING | 0134AK | 25 m | 1:29.07 | |
45 | 260 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 25 m | 1:29.76 | |
46 | 129 | Hansen Anne Marie S. | 2002 | OPNØR | 0284AM | 25 m | 1:31.72 | |
47 | 203 | Brink Anne Hazell | 1999 | OSLF | 9956AF | 25 m | 1:32.59 | |
48 | 101 | Tolsøe Sofie B G | 2001 | SVENDBORG | 0168AT | 25 m | 1:33.04 | |
49 | 168 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 1:33.24 | |
50 | 207 | Paludan Linnea | 2001 | OSLF | 0158AF | 25 m | 1:34.22 | |
51 | 64 | Christensen Katrine | 1996 | VEJEN | 9604AP | 25 m | 1:34.54 | |
52 | 205 | Henriksen Marie Lund | 2001 | OSLF | 0128AY | 25 m | 1:35.06 | |
53 | 110 | Elling-Enevoldsen Freja | 2002 | IKAST | 0248AX | 25 m | 1:35.78 | |
54 | 125 | Bodum Emma | 2001 | OPNØR | 0178AX | 25 m | 1:36.19 | |
55 | 206 | Honore Frederikke | 2001 | OSLF | 0134AQ | 25 m | 1:37.06 | |
56 | 92 | Mejlsbye Katrine | 2002 | SVENDBORG | 0256AN | 25 m | 1:38.41 | |
57 | 127 | Gydesen Mille Marie | 2000 | OPNØR | 0086AZ | 25 m | 1:38.98 | |
58 | 130 | Hansen Emma Lhjungmann | 2001 | OPNØR | 0164AX | 25 m | 1:39.55 | |
59 | 346 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 1:40.50 | |
60 | 270 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 25 m | 1:41.22 | |
61 | 13 | Nielsen Freja Ulka | 2003 | KOLDING | 0388AJ | 25 m | 1:41.86 | |
62 | 94 | Rasmussen Ghita Ross | 2003 | SVENDBORG | 0362AQ | 25 m | 1:42.03 | |
63 | 76 | Busk Liva | 2003 | SVENDBORG | 0346AI | 25 m | 1:42.60 | |
64 | 293 | Jensen Marie Vestergaard | 2003 | SØNDERBORG | 0334AM | 25 m | 1:43.30 | |
65 | 135 | Nielsen Marie Lunding | 2001 | OPNØR | 0174AW | 25 m | 1:43.54 | |
66 | 356 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | SKIVE | 0346AT | 25 m | 1:44.74 | |
67 | 357 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 1:45.64 | |
68 | 209 | Skjøth Anna Kathrine | 2001 | OSLF | 0108AP | 25 m | 1:45.65 | |
69 | 294 | Johannsen Emma Lundorff | 2003 | SØNDERBORG | 25 m | 1:46.79 | ||
70 | 290 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 25 m | 1:50.03 | ||
71 | 321 | Bladtkramer Lykke | 2003 | HSK | 0336AI | 25 m | 1:50.57 | |
72 | 30 | Ruholl Nele Sophie | 2003 | SG ELBE | 320498 | 25 m | 1:54.42 | |
73 | 182 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 0344AV | 25 m | 1:55.62 | |
74 | 173 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 25 m | 1:59.95 | |
75 | 202 | Andersen Mia | 2002 | OSLF | 0266AQ | 25 m | 2:03.18 | |
76 | 286 | Farag Sara | 2003 | SØNDERBORG | 25 m | 2:07.53 | ||
77 | 90 | Laursen Mathilde Ribert | 2004 | SVENDBORG | 25 m | |||
78 | 102 | Uhrenholdt Emma | 2003 | SVENDBORG | 25 m | |||
79 | 174 | Mackeprang Kathrine H | 2004 | FREM | 0448AA | 25 m | ||
80 | 283 | Christensen Ronja Beck | 2003 | SØNDERBORG | 25 m | |||
81 | 358 | Madsen Cecilie | 2002 | SKIVE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 26 september 2014 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:28 |
Løb 6, 100m Medley Man |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 231 | Dufour Rasmus | 1993 | HOLBÆK | 9301AI | 25 m | 57.97 | |
2 | 25 | Kopp Mathias | 1984 | SG ELBE | 075299 | 25 m | 1:02.32 | |
3 | 242 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 1:03.40 | |
4 | 193 | Christensen Rasmus | 1996 | BOV | 9695AD | 25 m | 1:03.58 | |
5 | 241 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 1:04.27 | |
6 | 199 | Petersen Henrik | 1994 | BOV | 9403AK | 25 m | 1:04.94 | |
7 | 230 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 1:06.29 | |
8 | 255 | Dall Lasse | 1997 | ODDER | 9763AR | 25 m | 1:06.47 | |
9 | 262 | Jensen Alexander | 1999 | ODDER | 9955AO | 25 m | 1:07.57 | |
10 | 338 | Nielsen Thomas Frits | 1997 | HSK | 9789AP | 25 m | 1:08.66 | |
11 | 233 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 25 m | 1:11.26 | |
12 | 118 | Madsen Frederick K. | 1999 | IKAST | 9927AM | 25 m | 1:11.65 | |
13 | 232 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 25 m | 1:14.88 | |
14 | 291 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 1:15.49 | |
15 | 11 | Sielemann Malthe | 1999 | KOLDING | 9949AS | 25 m | 1:16.95 | |
16 | 134 | Mathiesen Kasper Kraft | 1998 | OPNØR | 9823AS | 25 m | 1:17.84 | |
17 | 322 | Christiansen Thomas | 1999 | HSK | 9957AO | 25 m | 1:18.05 | |
18 | 107 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 25 m | 1:18.41 | |
19 | 3 | Frederiksen Casper Skyt | 1999 | KOLDING | 9989AN | 25 m | 1:19.71 | |
20 | 132 | Havemann Magnus | 2000 | OPNØR | 0027AK | 25 m | 1:21.72 | |
21 | 300 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 1:21.91 | |
22 | 44 | Jeppesen Lukas | 2001 | ERRITSØ | 0111AL | 25 m | 1:22.96 | |
23 | 302 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 1:23.53 | |
24 | 251 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 25 m | 1:26.86 | |
25 | 121 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 1:27.08 | |
26 | 136 | Piessenberger Casper | 1999 | OPNØR | 25 m | 1:27.67 | ||
27 | 18 | Kristensen Viktor Skytt | 2001 | KOLDING | 0105AL | 25 m | 1:28.21 | |
28 | 183 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 1:30.01 | |
29 | 108 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 1:30.23 | |
30 | 137 | Piessenberger Sebastian | 2001 | OPNØR | 25 m | 1:30.42 | ||
31 | 266 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 1:30.84 | |
32 | 56 | Rundstrøm Magnus | 2001 | VEJEN | 0103AJ | 25 m | 1:31.07 | |
33 | 131 | Hansen Frederik L. | 1999 | OPNØR | 9995AR | 25 m | 1:31.33 | |
34 | 59 | Jensen Jacob Schelde | 2001 | VEJEN | 0125AJ | 25 m | 1:31.60 | |
35 | 181 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 1:32.87 | |
36 | 254 | Dall Jeppe | 2002 | ODDER | 25 m | 1:32.89 | ||
37 | 62 | Stølegaard Niclas | 2001 | VEJEN | 0137AO | 25 m | 1:33.71 | |
38 | 279 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 1:33.95 | |
39 | 289 | Iversen André | 2001 | SØNDERBORG | 0121AL | 25 m | 1:34.05 | |
40 | 128 | Hagensen Jannick | 2001 | OPNØR | 0181AL | 25 m | 1:35.37 | |
41 | 325 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 25 m | 1:38.06 | |
42 | 304 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 25 m | 1:38.68 | |
43 | 138 | Salby Oliver | 2001 | OPNØR | 25 m | 1:40.00 | ||
44 | 81 | Hansen Stefan | 2002 | SVENDBORG | 0295AO | 25 m | 1:40.12 | |
45 | 361 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 1:41.63 | |
46 | 287 | Fink Casper | 2003 | SØNDERBORG | 0377AH | 25 m | 1:41.66 | |
47 | 355 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 1:41.87 | |
48 | 103 | Weidenmann Christian | 2001 | SVENDBORG | 0103AN | 25 m | 1:42.19 | |
49 | 61 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | VEJEN | 0451AI | 25 m | 1:42.76 | |
50 | 359 | Pedersen Magnus Dalsgaard | 2004 | SKIVE | 0453AH | 25 m | 1:44.95 | |
51 | 178 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 25 m | 1:47.31 | |
52 | 126 | Denker Magnus | 2001 | OPNØR | 0171AO | 25 m | 1:47.97 | |
53 | 96 | Skov Hjalte Flader | 2002 | SVENDBORG | 0259AN | 25 m | 1:48.28 | |
54 | 208 | Refer Peter Fritsdal | 2001 | OSLF | 0151AE | 25 m | 1:48.32 | |
55 | 308 | Sørensen Tobias G. | 2003 | SØNDERBORG | 0387AG | 25 m | 1:51.67 | |
56 | 73 | Andreasen Emil Aabo | 2001 | SVENDBORG | 0173AQ | 25 m | 1:52.99 | |
57 | 170 | Hald Christoffer | 2003 | FREM | 0321AC | 25 m | 1:55.46 | |
58 | 86 | Kamelarczyk Magnus Friis | 2002 | SVENDBORG | 0243AP | 25 m | 1:58.87 | |
59 | 301 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 25 m | 2:11.95 | ||
60 | 360 | Pedersen Viktor Dalsgaard | 2007 | SKIVE | 0771AA | 25 m | 2:12.84 | |
61 | 85 | Jørgensen Rasmus Ravn | 2005 | SVENDBORG | 0545AD | 25 m | ||
62 | 95 | Schou Louis Carl Aagaard | 2002 | SVENDBORG | 25 m | |||
63 | 169 | Christensen Victor | 2001 | FREM | 0199AI | 25 m | ||
64 | 184 | Tietgen Jacob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | ||
65 | 214 | Kjærby Emil | 2000 | OSK | 0063AU | 25 m | ||
66 | 335 | Nielsen Martin | 2002 | HSK | 0267AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 26 september 2014 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:29 |
Løb 7, 50m Freestyle Woman |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 340 | Oxenvad Julie | 1997 | HSK | 9744AP | 25 m | 27.44 | |
2 | 188 | Krause Zoe Julia | 1999 | SG ELBE | 223745 | 25 m | 28.83 | |
3 | 237 | Lynæs Louise | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 25 m | 28.89 | |
4 | 253 | Dalgas Cecilie | 2000 | ODDER | 0014AI | 25 m | 29.03 | |
5 | 16 | Nielsen Caroline Bo | 2001 | KOLDING | 0174AL | 25 m | 29.09 | |
6 | 111 | Flaskager Mette | 1999 | IKAST | 9902AR | 25 m | 29.16 | |
7 | 236 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | 29.21 | |
8 | 239 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 29.35 | |
9 | 194 | Fasel Jasmin | 1996 | BOV | 9612AZ | 25 m | 29.39 | |
10 | 155 | Meißner Jane | 1998 | FLENSBURG | 25 m | 29.82 | ||
11 | 171 | Hansen Mathilde Aagaard | 1999 | FREM | 9906AF | 25 m | 29.84 | |
12 | 200 | Petersen Mette Brendstrup | 1996 | BOV | 9642AO | 25 m | 30.03 | |
13 | 158 | Schulze Miriam | 2001 | FLENSBURG | 25 m | 30.08 | ||
14 | 191 | Schröder Emily | 2000 | SG ELBE | 244520 | 25 m | 30.08 | |
15 | 77 | Ellehus Freya | 2000 | SVENDBORG | 0076AJ | 25 m | 30.09 | |
16 | 227 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 30.26 | |
17 | 79 | Frydendal Frida | 1999 | SVENDBORG | 9952AL | 25 m | 30.32 | |
18 | 252 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 25 m | 30.51 | |
19 | 119 | Meldgaard Amanda | 1999 | IKAST | 9984AZ | 25 m | 30.53 | |
20 | 189 | Nitsch Vanessa | 1999 | SG ELBE | 236404 | 25 m | 30.53 | |
21 | 147 | Biegemann Emma | 2000 | FLENSBURG | 25 m | 30.61 | ||
22 | 176 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 25 m | 30.80 | |
23 | 21 | Barthelmes Freja | 2001 | SG ELBE | 265313 | 25 m | 30.98 | |
24 | 272 | Nedergaard Helene G. | 1999 | ODDER | 9956AM | 25 m | 30.99 | |
25 | 38 | Baxter Liselotte | 1998 | ERRITSØ | 9854AH | 25 m | 31.04 | |
26 | 65 | Pedersen Emma Kjær | 2001 | VEJEN | 0182AD | 25 m | 31.11 | |
27 | 285 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 25 m | 31.19 | |
28 | 216 | Terp Helena | 1999 | OSK | 9924AO | 25 m | 31.27 | |
29 | 259 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 25 m | 31.34 | |
30 | 284 | Christensen Therese E. | 1999 | SØNDERBORG | 9942AR | 25 m | 31.35 | |
31 | 269 | Ladefoged Luna | 2000 | ODDER | 0038AS | 25 m | 31.43 | |
32 | 323 | Franck Clara | 1999 | HSK | 9952AI | 25 m | 31.44 | |
33 | 29 | Nuppenau Lisa-Marie | 1996 | SG ELBE | 181193 | 25 m | 31.52 | |
34 | 75 | Busk Felia | 2000 | SVENDBORG | 0078AR | 25 m | 31.60 | |
35 | 114 | Knudsen Caroline M. | 1999 | IKAST | 25 m | 31.63 | ||
36 | 91 | Madsen Emilie | 2000 | SVENDBORG | 0066AW | 25 m | 31.73 | |
37 | 156 | Obermark Louisa Marie | 2002 | FLENSBURG | 25 m | 31.75 | ||
38 | 295 | Johannsen Maria S. | 2000 | SØNDERBORG | 0062AT | 25 m | 31.84 | |
39 | 23 | Böhme Lea | 2001 | SG ELBE | 244507 | 25 m | 32.08 | |
40 | 240 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 25 m | 32.08 | |
41 | 238 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 25 m | 32.13 | |
42 | 151 | Hoffmann Annika | 1999 | FLENSBURG | 25 m | 32.21 | ||
43 | 213 | Juul Emma | 1999 | OSK | 9924BD | 25 m | 32.27 | |
44 | 6 | Holzmann Fie | 2000 | KOLDING | 0034AU | 25 m | 32.30 | |
45 | 263 | Jensen Kirstine Thordahl | 2000 | ODDER | 0084AZ | 25 m | 32.35 | |
46 | 277 | Saugmann Camilla Hein | 1999 | ODDER | 9938BC | 25 m | 32.43 | |
47 | 112 | Frohn Emma Louise | 1998 | IKAST | 9886AT | 25 m | 32.44 | |
48 | 99 | Storgaard Anna Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0228AF | 25 m | 32.79 | |
49 | 264 | Jensen Signe Søby | 2001 | ODDER | 0114AJ | 25 m | 32.88 | |
50 | 104 | Worrell Caroline | 2001 | SVENDBORG | 0102AD | 25 m | 32.89 | |
51 | 271 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 25 m | 32.92 | |
52 | 215 | Pedersen Sofie A. | 1999 | OSK | 9916AJ | 25 m | 33.00 | |
53 | 179 | Persson Liv | 2001 | FREM | 0148AF | 25 m | 33.06 | |
54 | 172 | Jensen Emma | 1999 | FREM | 9956AJ | 25 m | 33.10 | |
55 | 14 | Pedersen Anni | 1998 | KOLDING | 9852AU | 25 m | 33.23 | |
56 | 116 | Lausten Sascha | 2002 | IKAST | 0202AJ | 25 m | 33.29 | |
57 | 31 | Teichmann Sophie | 1997 | SG ELBE | 207404 | 25 m | 33.52 | |
58 | 28 | Mewes Emma | 2001 | SG ELBE | 244512 | 25 m | 33.55 | |
59 | 276 | Rasmussen Laura Buur | 2001 | ODDER | 0168AQ | 25 m | 33.58 | |
60 | 82 | Holse Katarina | 2002 | SVENDBORG | 0228AC | 25 m | 33.70 | |
61 | 127 | Gydesen Mille Marie | 2000 | OPNØR | 0086AZ | 25 m | 33.70 | |
62 | 40 | Christensen Kannika N. | 1998 | ERRITSØ | 9892BC | 25 m | 33.88 | |
63 | 1 | Elmann Katrine | 1999 | KOLDING | 9988AM | 25 m | 34.10 | |
64 | 39 | Brock Mia Schou | 2000 | ERRITSØ | 0036AY | 25 m | 34.18 | |
65 | 43 | Jensen Louise Skovgaard | 2002 | ERRITSØ | 0292AM | 25 m | 34.28 | |
66 | 80 | Hansen Karoline Munch | 2000 | SVENDBORG | 0038BA | 25 m | 34.28 | |
67 | 260 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 25 m | 34.32 | |
68 | 110 | Elling-Enevoldsen Freja | 2002 | IKAST | 0248AX | 25 m | 34.39 | |
69 | 46 | Knudsen Cecilie Bækkelund | 2000 | ERRITSØ | 0042BD | 25 m | 34.41 | |
70 | 54 | Teist Theresa Ringgaard | 2000 | ERRITSØ | 0026BC | 25 m | 34.48 | |
71 | 129 | Hansen Anne Marie S. | 2002 | OPNØR | 0284AM | 25 m | 34.48 | |
72 | 197 | Kjærsgaard Maya Vandkrog | 2002 | BOV | 25 m | 34.54 | ||
73 | 288 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 25 m | 34.57 | |
74 | 190 | Schröder Carolin | 2002 | SG ELBE | 282098 | 25 m | 34.72 | |
75 | 101 | Tolsøe Sofie B G | 2001 | SVENDBORG | 0168AT | 25 m | 34.85 | |
76 | 47 | Kristensen Sandra | 1999 | ERRITSØ | 9964AZ | 25 m | 35.21 | |
77 | 51 | Møller Freja | 1999 | ERRITSØ | 9948AT | 25 m | 35.28 | |
78 | 117 | Lundvig Savannah | 2001 | IKAST | 0178BA | 25 m | 35.48 | |
79 | 168 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 35.54 | |
80 | 19 | Augenstein Lea | 2000 | SG ELBE | 329846 | 25 m | 35.55 | |
81 | 211 | Agger Sidsel | 1997 | OSK | 9766AZ | 25 m | 35.82 | |
82 | 205 | Henriksen Marie Lund | 2001 | OSLF | 0128AY | 25 m | 36.10 | |
83 | 207 | Paludan Linnea | 2001 | OSLF | 0158AF | 25 m | 36.11 | |
84 | 20 | Barthelmes Elina | 2004 | SG ELBE | 323131 | 25 m | 36.23 | |
85 | 201 | Petersen Mie | 2002 | BOV | 25 m | 36.23 | ||
86 | 30 | Ruholl Nele Sophie | 2003 | SG ELBE | 320498 | 25 m | 36.24 | |
87 | 125 | Bodum Emma | 2001 | OPNØR | 0178AX | 25 m | 36.37 | |
88 | 333 | Mortensen Clara | 2001 | HSK | 0168AS | 25 m | 36.41 | |
89 | 92 | Mejlsbye Katrine | 2002 | SVENDBORG | 0256AN | 25 m | 36.66 | |
90 | 209 | Skjøth Anna Kathrine | 2001 | OSLF | 0108AP | 25 m | 37.55 | |
91 | 346 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 37.67 | |
92 | 106 | Ælmholdt Laura | 1999 | IKAST | 25 m | 37.77 | ||
93 | 292 | Jensen Katrine | 2001 | SØNDERBORG | 0156AR | 25 m | 38.11 | |
94 | 204 | Damsgaard Melissa | 2001 | OSLF | 0136AX | 25 m | 38.12 | |
95 | 320 | Bladtkramer Lærke | 2001 | HSK | 0138AT | 25 m | 38.61 | |
96 | 53 | Svane Mie K. | 2000 | ERRITSØ | 0016AY | 25 m | 38.70 | |
97 | 270 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 25 m | 38.75 | |
98 | 120 | Meyer Lærke | 2000 | IKAST | 25 m | 39.00 | ||
99 | 337 | Nielsen Signe Frits | 2002 | HSK | 0266AN | 25 m | 39.03 | |
100 | 50 | Lynggaard Clara | 2002 | ERRITSØ | 0272AY | 25 m | 39.08 | |
101 | 94 | Rasmussen Ghita Ross | 2003 | SVENDBORG | 0362AQ | 25 m | 39.64 | |
102 | 293 | Jensen Marie Vestergaard | 2003 | SØNDERBORG | 0334AM | 25 m | 39.71 | |
103 | 321 | Bladtkramer Lykke | 2003 | HSK | 0336AI | 25 m | 39.71 | |
104 | 356 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | SKIVE | 0346AT | 25 m | 39.97 | |
105 | 182 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 0344AV | 25 m | 39.98 | |
106 | 76 | Busk Liva | 2003 | SVENDBORG | 0346AI | 25 m | 40.13 | |
107 | 198 | Paulsen Isabella | 2000 | BOV | 25 m | 40.18 | ||
108 | 358 | Madsen Cecilie | 2002 | SKIVE | 25 m | 40.84 | ||
109 | 173 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 25 m | 41.35 | |
110 | 290 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 25 m | 43.23 | ||
111 | 357 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 44.16 | |
112 | 49 | Lumbye Benedicte | 2003 | ERRITSØ | 0318AL | 25 m | 44.62 | |
113 | 42 | Klinge Camille | 2002 | ERRITSØ | 0246AY | 25 m | 45.69 | |
114 | 282 | Bütikofer Nanna | 2004 | SØNDERBORG | 0476AG | 25 m | 45.92 | |
115 | 202 | Andersen Mia | 2002 | OSLF | 0266AQ | 25 m | 46.10 | |
116 | 130 | Hansen Emma Lhjungmann | 2001 | OPNØR | 0164AX | 25 m | 47.66 | |
117 | 174 | Mackeprang Kathrine H | 2004 | FREM | 0448AA | 25 m | 49.46 | |
118 | 180 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 25 m | 50.48 | |
119 | 286 | Farag Sara | 2003 | SØNDERBORG | 25 m | 58.90 | ||
120 | 296 | Jurgensen Christina B | 2004 | SØNDERBORG | 0466AF | 25 m | 1:00.90 | |
121 | 41 | Frandsen Paulina | 2001 | ERRITSØ | 25 m | |||
122 | 84 | Jepsen Jasmin | 2004 | SVENDBORG | 25 m | |||
123 | 90 | Laursen Mathilde Ribert | 2004 | SVENDBORG | 25 m | |||
124 | 102 | Uhrenholdt Emma | 2003 | SVENDBORG | 25 m | |||
125 | 283 | Christensen Ronja Beck | 2003 | SØNDERBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 26 september 2014 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:29 |
Løb 8, 50m Breaststroke Man |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 242 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 31.79 | |
2 | 27 | Lagerpusch Torsten | 1980 | SG ELBE | 134176 | 25 m | 33.30 | |
3 | 327 | Knudsen Emil | 1999 | HSK | 9975AO | 25 m | 33.48 | |
4 | 245 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 33.65 | |
5 | 345 | Rohwedder Jonas | 1998 | HSK | 9849AO | 25 m | 33.68 | |
6 | 262 | Jensen Alexander | 1999 | ODDER | 9955AO | 25 m | 34.01 | |
7 | 193 | Christensen Rasmus | 1996 | BOV | 9695AD | 25 m | 34.11 | |
8 | 24 | Kopp Lars | 1991 | SG ELBE | 135027 | 25 m | 34.67 | |
9 | 338 | Nielsen Thomas Frits | 1997 | HSK | 9789AP | 25 m | 34.71 | |
10 | 164 | Zarp Florian | 1991 | FLENSBURG | 25 m | 35.34 | ||
11 | 157 | Rink Hark | 2000 | FLENSBURG | 25 m | 35.44 | ||
12 | 232 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 25 m | 35.70 | |
13 | 278 | Simonsen Mark | 1997 | ODDER | 9719AH | 25 m | 36.11 | |
14 | 97 | Stender Christian | 1999 | SVENDBORG | 9923AQ | 25 m | 37.11 | |
15 | 107 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 25 m | 37.96 | |
16 | 3 | Frederiksen Casper Skyt | 1999 | KOLDING | 9989AN | 25 m | 38.76 | |
17 | 113 | Holmershøj Martin | 1998 | IKAST | 9843AR | 25 m | 39.03 | |
18 | 291 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 39.16 | |
19 | 334 | Munk Magnus Lund | 1999 | HSK | 9907AS | 25 m | 39.86 | |
20 | 351 | Uldal Steffen Vesterø | 1999 | HSK | 9909AR | 25 m | 40.03 | |
21 | 326 | Hartz Malthe | 1998 | HSK | 9809AT | 25 m | 40.10 | |
22 | 149 | Fahlteich Niklas | 2000 | FLENSBURG | 25 m | 42.47 | ||
23 | 267 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 42.77 | |
24 | 131 | Hansen Frederik L. | 1999 | OPNØR | 9995AR | 25 m | 42.90 | |
25 | 214 | Kjærby Emil | 2000 | OSK | 0063AU | 25 m | 43.08 | |
26 | 52 | Stenbæk Kasper Høst | 2001 | ERRITSØ | 0125AP | 25 m | 43.32 | |
27 | 343 | Petersen Jacob | 2000 | HSK | 0001AT | 25 m | 43.66 | |
28 | 2 | Frandsen Nicklas | 1998 | KOLDING | 9839AH | 25 m | 44.02 | |
29 | 161 | Seesemann Finn | 1999 | FLENSBURG | 25 m | 44.17 | ||
30 | 309 | Wetcke-Brask Torben | 2002 | SØNDERBORG | 0281AG | 25 m | 45.55 | |
31 | 251 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 25 m | 45.64 | |
32 | 56 | Rundstrøm Magnus | 2001 | VEJEN | 0103AJ | 25 m | 45.85 | |
33 | 121 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 47.18 | |
34 | 138 | Salby Oliver | 2001 | OPNØR | 25 m | 47.39 | ||
35 | 132 | Havemann Magnus | 2000 | OPNØR | 0027AK | 25 m | 47.46 | |
36 | 355 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 47.55 | |
37 | 140 | Thomsen Hans Christian L. | 2001 | OPNØR | 0133AN | 25 m | 47.87 | |
38 | 62 | Stølegaard Niclas | 2001 | VEJEN | 0137AO | 25 m | 48.04 | |
39 | 128 | Hagensen Jannick | 2001 | OPNØR | 0181AL | 25 m | 48.51 | |
40 | 61 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | VEJEN | 0451AI | 25 m | 49.62 | |
41 | 324 | Friis Benjamin | 2002 | HSK | 0267AI | 25 m | 49.69 | |
42 | 181 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 49.77 | |
43 | 349 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 25 m | 49.86 | ||
44 | 195 | G. Jensen Simon | 2000 | BOV | 25 m | 50.43 | ||
45 | 108 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 50.63 | |
46 | 169 | Christensen Victor | 2001 | FREM | 0199AI | 25 m | 51.30 | |
47 | 126 | Denker Magnus | 2001 | OPNØR | 0171AO | 25 m | 51.92 | |
48 | 352 | Petersen Rasmus | 2003 | HSK | 0383AE | 25 m | 52.75 | |
49 | 136 | Piessenberger Casper | 1999 | OPNØR | 25 m | 52.93 | ||
50 | 265 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 53.44 | |
51 | 287 | Fink Casper | 2003 | SØNDERBORG | 0377AH | 25 m | 54.70 | |
52 | 342 | Petersen Casper | 1999 | HSK | 9915AO | 25 m | 56.62 | |
53 | 308 | Sørensen Tobias G. | 2003 | SØNDERBORG | 0387AG | 25 m | 57.71 | |
54 | 335 | Nielsen Martin | 2002 | HSK | 0267AM | 25 m | 1:05.73 | |
55 | 145 | Hoflic Tom | 2002 | OPNØR | 0215AP | 25 m | 1:10.05 | |
56 | 360 | Pedersen Viktor Dalsgaard | 2007 | SKIVE | 0771AA | 25 m | 1:12.88 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 26 september 2014 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:29 |
Løb 9, 50m Backstroke Woman |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 340 | Oxenvad Julie | 1997 | HSK | 9744AP | 25 m | 30.82 | |
2 | 111 | Flaskager Mette | 1999 | IKAST | 9902AR | 25 m | 32.23 | |
3 | 155 | Meißner Jane | 1998 | FLENSBURG | 25 m | 32.62 | ||
4 | 280 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 25 m | 33.08 | |
5 | 158 | Schulze Miriam | 2001 | FLENSBURG | 25 m | 33.10 | ||
6 | 194 | Fasel Jasmin | 1996 | BOV | 9612AZ | 25 m | 33.24 | |
7 | 188 | Krause Zoe Julia | 1999 | SG ELBE | 223745 | 25 m | 33.53 | |
8 | 22 | Buchholz Elisabeth | 1995 | SG ELBE | 160435 | 25 m | 33.95 | |
9 | 252 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 25 m | 34.23 | |
10 | 151 | Hoffmann Annika | 1999 | FLENSBURG | 25 m | 34.67 | ||
11 | 191 | Schröder Emily | 2000 | SG ELBE | 244520 | 25 m | 34.72 | |
12 | 115 | Knudsen Emilie | 2002 | IKAST | 0222AK | 25 m | 35.47 | |
13 | 189 | Nitsch Vanessa | 1999 | SG ELBE | 236404 | 25 m | 35.73 | |
14 | 281 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | ODDER | 9854BB | 25 m | 35.93 | |
15 | 276 | Rasmussen Laura Buur | 2001 | ODDER | 0168AQ | 25 m | 35.98 | |
16 | 176 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 25 m | 36.40 | |
17 | 332 | Meyer Didde | 2001 | HSK | 0158AS | 25 m | 37.44 | |
18 | 21 | Barthelmes Freja | 2001 | SG ELBE | 265313 | 25 m | 37.51 | |
19 | 259 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 25 m | 37.90 | |
20 | 156 | Obermark Louisa Marie | 2002 | FLENSBURG | 25 m | 37.95 | ||
21 | 14 | Pedersen Anni | 1998 | KOLDING | 9852AU | 25 m | 38.09 | |
22 | 323 | Franck Clara | 1999 | HSK | 9952AI | 25 m | 38.11 | |
23 | 100 | Thrane Anne Sofie | 2000 | SVENDBORG | 0042AW | 25 m | 38.26 | |
24 | 147 | Biegemann Emma | 2000 | FLENSBURG | 25 m | 38.27 | ||
25 | 75 | Busk Felia | 2000 | SVENDBORG | 0078AR | 25 m | 38.31 | |
26 | 330 | Larsen Freja | 2001 | HSK | 0102AT | 25 m | 38.56 | |
27 | 82 | Holse Katarina | 2002 | SVENDBORG | 0228AC | 25 m | 38.93 | |
28 | 119 | Meldgaard Amanda | 1999 | IKAST | 9984AZ | 25 m | 39.21 | |
29 | 112 | Frohn Emma Louise | 1998 | IKAST | 9886AT | 25 m | 39.30 | |
30 | 179 | Persson Liv | 2001 | FREM | 0148AF | 25 m | 39.48 | |
31 | 190 | Schröder Carolin | 2002 | SG ELBE | 282098 | 25 m | 39.95 | |
32 | 275 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 25 m | 40.13 | |
33 | 114 | Knudsen Caroline M. | 1999 | IKAST | 25 m | 40.27 | ||
34 | 196 | Hansen Katrine Risbjerg | 2001 | BOV | 25 m | 40.82 | ||
35 | 63 | Andersen Katrine E. | 1999 | VEJEN | 9962AW | 25 m | 41.00 | |
36 | 7 | Jørgensen Marie Louise | 2003 | KOLDING | 0368AF | 25 m | 41.33 | |
37 | 40 | Christensen Kannika N. | 1998 | ERRITSØ | 9892BC | 25 m | 41.44 | |
38 | 39 | Brock Mia Schou | 2000 | ERRITSØ | 0036AY | 25 m | 41.60 | |
39 | 8 | Knudsen Sofie | 2001 | KOLDING | 0134AK | 25 m | 41.97 | |
40 | 54 | Teist Theresa Ringgaard | 2000 | ERRITSØ | 0026BC | 25 m | 42.06 | |
41 | 53 | Svane Mie K. | 2000 | ERRITSØ | 0016AY | 25 m | 42.37 | |
42 | 201 | Petersen Mie | 2002 | BOV | 25 m | 43.22 | ||
43 | 292 | Jensen Katrine | 2001 | SØNDERBORG | 0156AR | 25 m | 43.57 | |
44 | 46 | Knudsen Cecilie Bækkelund | 2000 | ERRITSØ | 0042BD | 25 m | 43.71 | |
45 | 130 | Hansen Emma Lhjungmann | 2001 | OPNØR | 0164AX | 25 m | 43.96 | |
46 | 270 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 25 m | 44.50 | |
47 | 45 | Jørgensen Karoline Weltz | 2002 | ERRITSØ | 0276AR | 25 m | 44.66 | |
48 | 333 | Mortensen Clara | 2001 | HSK | 0168AS | 25 m | 44.72 | |
49 | 117 | Lundvig Savannah | 2001 | IKAST | 0178BA | 25 m | 45.15 | |
50 | 168 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 45.41 | |
51 | 50 | Lynggaard Clara | 2002 | ERRITSØ | 0272AY | 25 m | 45.76 | |
52 | 346 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 46.84 | |
53 | 182 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 0344AV | 25 m | 46.85 | |
54 | 294 | Johannsen Emma Lundorff | 2003 | SØNDERBORG | 25 m | 47.16 | ||
55 | 321 | Bladtkramer Lykke | 2003 | HSK | 0336AI | 25 m | 47.87 | |
56 | 212 | Benediktson Malea | 2001 | OSK | 0104AM | 25 m | 48.07 | |
57 | 125 | Bodum Emma | 2001 | OPNØR | 0178AX | 25 m | 49.47 | |
58 | 49 | Lumbye Benedicte | 2003 | ERRITSØ | 0318AL | 25 m | 50.63 | |
59 | 110 | Elling-Enevoldsen Freja | 2002 | IKAST | 0248AX | 25 m | 51.72 | |
60 | 129 | Hansen Anne Marie S. | 2002 | OPNØR | 0284AM | 25 m | 51.82 | |
61 | 358 | Madsen Cecilie | 2002 | SKIVE | 25 m | 52.75 | ||
62 | 173 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 25 m | 53.52 | |
63 | 282 | Bütikofer Nanna | 2004 | SØNDERBORG | 0476AG | 25 m | 54.95 | |
64 | 42 | Klinge Camille | 2002 | ERRITSØ | 0246AY | 25 m | 58.95 | |
65 | 296 | Jurgensen Christina B | 2004 | SØNDERBORG | 0466AF | 25 m | 1:01.56 | |
66 | 41 | Frandsen Paulina | 2001 | ERRITSØ | 25 m | |||
67 | 51 | Møller Freja | 1999 | ERRITSØ | 9948AT | 25 m | ||
68 | 84 | Jepsen Jasmin | 2004 | SVENDBORG | 25 m | |||
69 | 90 | Laursen Mathilde Ribert | 2004 | SVENDBORG | 25 m | |||
70 | 234 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 26 september 2014 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:29 |
Løb 10, 50m Butterfly Man |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 231 | Dufour Rasmus | 1993 | HOLBÆK | 9301AI | 25 m | 24.90 | |
2 | 255 | Dall Lasse | 1997 | ODDER | 9763AR | 25 m | 25.08 | |
3 | 26 | Körner Jonte | 1997 | SG ELBE | 174574 | 25 m | 27.09 | |
4 | 229 | Brønnum Joakim | 1997 | HOLBÆK | 9759AT | 25 m | 27.30 | |
5 | 25 | Kopp Mathias | 1984 | SG ELBE | 075299 | 25 m | 27.45 | |
6 | 199 | Petersen Henrik | 1994 | BOV | 9403AK | 25 m | 27.84 | |
7 | 256 | Degn Oliver | 1996 | ODDER | 9653AG | 25 m | 27.93 | |
8 | 24 | Kopp Lars | 1991 | SG ELBE | 135027 | 25 m | 28.29 | |
9 | 348 | Skovby Rune Holm | 1998 | HSK | 9819AO | 25 m | 28.77 | |
10 | 241 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 28.78 | |
11 | 10 | Mikkelsen Matthias Bach | 2000 | KOLDING | 0029AM | 25 m | 28.86 | |
12 | 319 | Berg Magnus Stender | 1999 | HSK | 9939AF | 25 m | 29.92 | |
13 | 322 | Christiansen Thomas | 1999 | HSK | 9957AO | 25 m | 29.96 | |
14 | 228 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 25 m | 29.98 | |
15 | 303 | Petersen Steffen Skipper | 1996 | SØNDERBORG | 9637AJ | 25 m | 30.25 | |
16 | 152 | Hoffmann Björn | 1998 | FLENSBURG | 25 m | 30.78 | ||
17 | 235 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 25 m | 30.83 | |
18 | 331 | Larsen Lukas | 1996 | HSK | 9665AR | 25 m | 30.84 | |
19 | 233 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 25 m | 31.12 | |
20 | 11 | Sielemann Malthe | 1999 | KOLDING | 9949AS | 25 m | 31.26 | |
21 | 339 | Oxenvad Frederik | 1999 | HSK | 9949AR | 25 m | 32.24 | |
22 | 187 | Krause Luca Manuel | 2000 | SG ELBE | 244394 | 25 m | 32.29 | |
23 | 362 | Matzen Svend | 1999 | HSK | 9973AS | 25 m | 32.50 | |
24 | 48 | Lindquist Lau | 1999 | ERRITSØ | 9987AM | 25 m | 32.72 | |
25 | 327 | Knudsen Emil | 1999 | HSK | 9975AO | 25 m | 33.19 | |
26 | 118 | Madsen Frederick K. | 1999 | IKAST | 9927AM | 25 m | 33.37 | |
27 | 353 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 33.40 | |
28 | 5 | Hald Rasmus | 2001 | KOLDING | 0189AM | 25 m | 33.55 | |
29 | 113 | Holmershøj Martin | 1998 | IKAST | 9843AR | 25 m | 34.08 | |
30 | 318 | Absalon Nicolaj | 1999 | HSK | 9933AS | 25 m | 34.56 | |
31 | 157 | Rink Hark | 2000 | FLENSBURG | 25 m | 34.98 | ||
32 | 161 | Seesemann Finn | 1999 | FLENSBURG | 25 m | 34.99 | ||
33 | 328 | Kristensen Victor | 1999 | HSK | 9915AS | 25 m | 36.09 | |
34 | 134 | Mathiesen Kasper Kraft | 1998 | OPNØR | 9823AS | 25 m | 36.27 | |
35 | 244 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 25 m | 37.56 | |
36 | 44 | Jeppesen Lukas | 2001 | ERRITSØ | 0111AL | 25 m | 38.44 | |
37 | 57 | Sørensen Mathias Flugt | 1999 | VEJEN | 9943AQ | 25 m | 38.58 | |
38 | 149 | Fahlteich Niklas | 2000 | FLENSBURG | 25 m | 38.88 | ||
39 | 183 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 39.04 | |
40 | 334 | Munk Magnus Lund | 1999 | HSK | 9907AS | 25 m | 39.61 | |
41 | 302 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 39.78 | |
42 | 341 | Peruchon Benjamin | 2001 | HSK | 0195AL | 25 m | 39.88 | |
43 | 121 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 40.38 | |
44 | 273 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 40.51 | |
45 | 37 | Arumugam Lucas | 2000 | ERRITSØ | 0091AJ | 25 m | 40.81 | |
46 | 59 | Jensen Jacob Schelde | 2001 | VEJEN | 0125AJ | 25 m | 41.21 | |
47 | 304 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 25 m | 41.44 | |
48 | 279 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 41.52 | |
49 | 254 | Dall Jeppe | 2002 | ODDER | 25 m | 41.83 | ||
50 | 274 | Nielsen Benjamin B | 2001 | ODDER | 0127AM | 25 m | 42.66 | |
51 | 265 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 42.88 | |
52 | 266 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 43.00 | |
53 | 58 | Bos Jonathan | 1998 | VEJEN | 9827AU | 25 m | 43.01 | |
54 | 309 | Wetcke-Brask Torben | 2002 | SØNDERBORG | 0281AG | 25 m | 43.09 | |
55 | 325 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 25 m | 43.44 | |
56 | 347 | Skovby Mads Holm | 2001 | HSK | 0165AL | 25 m | 43.77 | |
57 | 289 | Iversen André | 2001 | SØNDERBORG | 0121AL | 25 m | 43.86 | |
58 | 181 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 45.06 | |
59 | 137 | Piessenberger Sebastian | 2001 | OPNØR | 25 m | 45.11 | ||
60 | 184 | Tietgen Jacob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 46.27 | |
61 | 124 | Andersen Hjalte | 2002 | OPNØR | 0243AM | 25 m | 47.81 | |
62 | 342 | Petersen Casper | 1999 | HSK | 9915AO | 25 m | 47.92 | |
63 | 359 | Pedersen Magnus Dalsgaard | 2004 | SKIVE | 0453AH | 25 m | 48.14 | |
64 | 93 | Nielsen Sebastian K | 2001 | SVENDBORG | 0129AP | 25 m | 49.53 | |
65 | 81 | Hansen Stefan | 2002 | SVENDBORG | 0295AO | 25 m | 53.60 | |
66 | 208 | Refer Peter Fritsdal | 2001 | OSLF | 0151AE | 25 m | 53.64 | |
67 | 78 | Feldskov Alfred | 2003 | SVENDBORG | 0315AK | 25 m | 54.48 | |
68 | 73 | Andreasen Emil Aabo | 2001 | SVENDBORG | 0173AQ | 25 m | 54.77 | |
69 | 297 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 25 m | 54.89 | ||
70 | 308 | Sørensen Tobias G. | 2003 | SØNDERBORG | 0387AG | 25 m | 55.90 | |
71 | 324 | Friis Benjamin | 2002 | HSK | 0267AI | 25 m | 58.28 | |
72 | 95 | Schou Louis Carl Aagaard | 2002 | SVENDBORG | 25 m | |||
73 | 169 | Christensen Victor | 2001 | FREM | 0199AI | 25 m | ||
74 | 361 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 26 september 2014 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:29 |
Løb 11, 200m Freestyle Woman |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 188 | Krause Zoe Julia | 1999 | SG ELBE | 223745 | 25 m | 2:15.36 | |
2 | 194 | Fasel Jasmin | 1996 | BOV | 9612AZ | 25 m | 2:16.42 | |
3 | 227 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 2:18.44 | |
4 | 111 | Flaskager Mette | 1999 | IKAST | 9902AR | 25 m | 2:18.77 | |
5 | 253 | Dalgas Cecilie | 2000 | ODDER | 0014AI | 25 m | 2:19.00 | |
6 | 272 | Nedergaard Helene G. | 1999 | ODDER | 9956AM | 25 m | 2:20.40 | |
7 | 191 | Schröder Emily | 2000 | SG ELBE | 244520 | 25 m | 2:21.14 | |
8 | 79 | Frydendal Frida | 1999 | SVENDBORG | 9952AL | 25 m | 2:21.58 | |
9 | 236 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | 2:23.69 | |
10 | 237 | Lynæs Louise | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 25 m | 2:24.25 | |
11 | 176 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 25 m | 2:24.57 | |
12 | 239 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 2:27.54 | |
13 | 298 | Mathiesen Nikoline | 2000 | SØNDERBORG | 0018AS | 25 m | 2:28.20 | |
14 | 112 | Frohn Emma Louise | 1998 | IKAST | 9886AT | 25 m | 2:28.28 | |
15 | 171 | Hansen Mathilde Aagaard | 1999 | FREM | 9906AF | 25 m | 2:29.12 | |
16 | 38 | Baxter Liselotte | 1998 | ERRITSØ | 9854AH | 25 m | 2:29.30 | |
17 | 295 | Johannsen Maria S. | 2000 | SØNDERBORG | 0062AT | 25 m | 2:29.83 | |
18 | 264 | Jensen Signe Søby | 2001 | ODDER | 0114AJ | 25 m | 2:30.78 | |
19 | 259 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 25 m | 2:32.69 | |
20 | 285 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 25 m | 2:32.89 | |
21 | 240 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 25 m | 2:33.15 | |
22 | 203 | Brink Anne Hazell | 1999 | OSLF | 9956AF | 25 m | 2:33.20 | |
23 | 119 | Meldgaard Amanda | 1999 | IKAST | 9984AZ | 25 m | 2:33.35 | |
24 | 269 | Ladefoged Luna | 2000 | ODDER | 0038AS | 25 m | 2:35.10 | |
25 | 23 | Böhme Lea | 2001 | SG ELBE | 244507 | 25 m | 2:35.41 | |
26 | 115 | Knudsen Emilie | 2002 | IKAST | 0222AK | 25 m | 2:36.77 | |
27 | 277 | Saugmann Camilla Hein | 1999 | ODDER | 9938BC | 25 m | 2:37.24 | |
28 | 263 | Jensen Kirstine Thordahl | 2000 | ODDER | 0084AZ | 25 m | 2:37.25 | |
29 | 31 | Teichmann Sophie | 1997 | SG ELBE | 207404 | 25 m | 2:37.52 | |
30 | 213 | Juul Emma | 1999 | OSK | 9924BD | 25 m | 2:38.08 | |
31 | 22 | Buchholz Elisabeth | 1995 | SG ELBE | 160435 | 25 m | 2:40.45 | |
32 | 288 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 25 m | 2:40.84 | |
33 | 91 | Madsen Emilie | 2000 | SVENDBORG | 0066AW | 25 m | 2:41.11 | |
34 | 64 | Christensen Katrine | 1996 | VEJEN | 9604AP | 25 m | 2:42.48 | |
35 | 43 | Jensen Louise Skovgaard | 2002 | ERRITSØ | 0292AM | 25 m | 2:43.39 | |
36 | 211 | Agger Sidsel | 1997 | OSK | 9766AZ | 25 m | 2:43.42 | |
37 | 179 | Persson Liv | 2001 | FREM | 0148AF | 25 m | 2:43.55 | |
38 | 116 | Lausten Sascha | 2002 | IKAST | 0202AJ | 25 m | 2:43.87 | |
39 | 258 | Gregersen Cecilie | 2002 | ODDER | 0204AF | 25 m | 2:47.71 | |
40 | 28 | Mewes Emma | 2001 | SG ELBE | 244512 | 25 m | 2:47.96 | |
41 | 74 | Bang Victoria | 2001 | SVENDBORG | 0146AM | 25 m | 2:48.33 | |
42 | 127 | Gydesen Mille Marie | 2000 | OPNØR | 0086AZ | 25 m | 2:48.57 | |
43 | 332 | Meyer Didde | 2001 | HSK | 0158AS | 25 m | 2:48.74 | |
44 | 1 | Elmann Katrine | 1999 | KOLDING | 9988AM | 25 m | 2:48.75 | |
45 | 16 | Nielsen Caroline Bo | 2001 | KOLDING | 0174AL | 25 m | 2:49.14 | |
46 | 330 | Larsen Freja | 2001 | HSK | 0102AT | 25 m | 2:51.43 | |
47 | 190 | Schröder Carolin | 2002 | SG ELBE | 282098 | 25 m | 2:52.14 | |
48 | 19 | Augenstein Lea | 2000 | SG ELBE | 329846 | 25 m | 2:55.75 | |
49 | 20 | Barthelmes Elina | 2004 | SG ELBE | 323131 | 25 m | 2:56.59 | |
50 | 154 | Jürgensen Charlotte | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 2:59.24 | ||
51 | 30 | Ruholl Nele Sophie | 2003 | SG ELBE | 320498 | 25 m | 3:01.19 | |
52 | 197 | Kjærsgaard Maya Vandkrog | 2002 | BOV | 25 m | 3:01.92 | ||
53 | 196 | Hansen Katrine Risbjerg | 2001 | BOV | 25 m | 3:02.07 | ||
54 | 260 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 25 m | 3:03.03 | |
55 | 198 | Paulsen Isabella | 2000 | BOV | 25 m | 3:05.23 | ||
56 | 182 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 0344AV | 25 m | 3:13.52 | |
57 | 337 | Nielsen Signe Frits | 2002 | HSK | 0266AN | 25 m | 3:17.34 | |
58 | 159 | Schwedler Lilith | 2003 | FLENSBURG | 25 m | 3:19.39 | ||
59 | 357 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 3:26.64 | |
60 | 129 | Hansen Anne Marie S. | 2002 | OPNØR | 0284AM | 25 m | 3:40.00 | |
61 | 150 | Grohmann Lena Maria | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 3:40.44 | ||
62 | 162 | Wachs Naja | 2005 | FLENSBURG | 25 m | 3:46.39 | ||
63 | 344 | Rasmussen Christine | 2001 | HSK | 0138AS | 25 m | 3:50.21 | |
64 | 106 | Ælmholdt Laura | 1999 | IKAST | 25 m | |||
65 | 117 | Lundvig Savannah | 2001 | IKAST | 0178BA | 25 m | ||
66 | 120 | Meyer Lærke | 2000 | IKAST | 25 m | |||
67 | 174 | Mackeprang Kathrine H | 2004 | FREM | 0448AA | 25 m | ||
68 | 283 | Christensen Ronja Beck | 2003 | SØNDERBORG | 25 m | |||
69 | 294 | Johannsen Emma Lundorff | 2003 | SØNDERBORG | 25 m | |||
70 | 329 | Mathiase Anna Kruse | 2000 | HSK | 0006BG | 25 m | ||
71 | 358 | Madsen Cecilie | 2002 | SKIVE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 26 september 2014 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:29 |
Løb 12, 100m Freestyle Man |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 354 | Møller Anders | 1991 | HERLEV | 9129AC | 25 m | 50.17 | |
2 | 261 | Isdahl Nikolaj | 1999 | ODDER | 9957AF | 25 m | 55.25 | |
3 | 193 | Christensen Rasmus | 1996 | BOV | 9695AD | 25 m | 55.28 | |
4 | 245 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 56.01 | |
5 | 345 | Rohwedder Jonas | 1998 | HSK | 9849AO | 25 m | 56.18 | |
6 | 24 | Kopp Lars | 1991 | SG ELBE | 135027 | 25 m | 56.51 | |
7 | 25 | Kopp Mathias | 1984 | SG ELBE | 075299 | 25 m | 56.52 | |
8 | 268 | Jørgensen Oskar | 1998 | ODDER | 9817AK | 25 m | 56.52 | |
9 | 241 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 56.73 | |
10 | 319 | Berg Magnus Stender | 1999 | HSK | 9939AF | 25 m | 56.76 | |
11 | 89 | Larsen Gustav Westerlin | 1999 | SVENDBORG | 9993AJ | 25 m | 56.97 | |
12 | 10 | Mikkelsen Matthias Bach | 2000 | KOLDING | 0029AM | 25 m | 57.02 | |
13 | 26 | Körner Jonte | 1997 | SG ELBE | 174574 | 25 m | 57.29 | |
14 | 303 | Petersen Steffen Skipper | 1996 | SØNDERBORG | 9637AJ | 25 m | 57.38 | |
15 | 256 | Degn Oliver | 1996 | ODDER | 9653AG | 25 m | 57.67 | |
16 | 338 | Nielsen Thomas Frits | 1997 | HSK | 9789AP | 25 m | 57.79 | |
17 | 262 | Jensen Alexander | 1999 | ODDER | 9955AO | 25 m | 58.20 | |
18 | 228 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 25 m | 58.69 | |
19 | 331 | Larsen Lukas | 1996 | HSK | 9665AR | 25 m | 58.97 | |
20 | 230 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 59.03 | |
21 | 257 | Frederiksen Thomas | 2000 | ODDER | 0089AG | 25 m | 59.59 | |
22 | 328 | Kristensen Victor | 1999 | HSK | 9915AS | 25 m | 59.59 | |
23 | 351 | Uldal Steffen Vesterø | 1999 | HSK | 9909AR | 25 m | 59.69 | |
24 | 278 | Simonsen Mark | 1997 | ODDER | 9719AH | 25 m | 59.77 | |
25 | 233 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 25 m | 1:00.04 | |
26 | 243 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | 1:00.78 | |
27 | 322 | Christiansen Thomas | 1999 | HSK | 9957AO | 25 m | 1:01.02 | |
28 | 118 | Madsen Frederick K. | 1999 | IKAST | 9927AM | 25 m | 1:01.21 | |
29 | 187 | Krause Luca Manuel | 2000 | SG ELBE | 244394 | 25 m | 1:01.71 | |
30 | 157 | Rink Hark | 2000 | FLENSBURG | 25 m | 1:01.98 | ||
31 | 339 | Oxenvad Frederik | 1999 | HSK | 9949AR | 25 m | 1:02.09 | |
32 | 362 | Matzen Svend | 1999 | HSK | 9973AS | 25 m | 1:02.45 | |
33 | 113 | Holmershøj Martin | 1998 | IKAST | 9843AR | 25 m | 1:02.55 | |
34 | 152 | Hoffmann Björn | 1998 | FLENSBURG | 25 m | 1:02.57 | ||
35 | 326 | Hartz Malthe | 1998 | HSK | 9809AT | 25 m | 1:02.72 | |
36 | 134 | Mathiesen Kasper Kraft | 1998 | OPNØR | 9823AS | 25 m | 1:03.01 | |
37 | 87 | Kristensen Theis Vibskov | 1998 | SVENDBORG | 9885AO | 25 m | 1:03.13 | |
38 | 246 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 1:03.16 | |
39 | 161 | Seesemann Finn | 1999 | FLENSBURG | 25 m | 1:03.41 | ||
40 | 136 | Piessenberger Casper | 1999 | OPNØR | 25 m | 1:04.28 | ||
41 | 232 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 25 m | 1:04.90 | |
42 | 318 | Absalon Nicolaj | 1999 | HSK | 9933AS | 25 m | 1:04.97 | |
43 | 48 | Lindquist Lau | 1999 | ERRITSØ | 9987AM | 25 m | 1:05.06 | |
44 | 97 | Stender Christian | 1999 | SVENDBORG | 9923AQ | 25 m | 1:05.37 | |
45 | 267 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 1:06.37 | |
46 | 98 | Storgaard Anders Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0227AD | 25 m | 1:06.41 | |
47 | 149 | Fahlteich Niklas | 2000 | FLENSBURG | 25 m | 1:06.58 | ||
48 | 57 | Sørensen Mathias Flugt | 1999 | VEJEN | 9943AQ | 25 m | 1:06.64 | |
49 | 3 | Frederiksen Casper Skyt | 1999 | KOLDING | 9989AN | 25 m | 1:07.45 | |
50 | 226 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 1:07.60 | |
51 | 11 | Sielemann Malthe | 1999 | KOLDING | 9949AS | 25 m | 1:07.95 | |
52 | 2 | Frandsen Nicklas | 1998 | KOLDING | 9839AH | 25 m | 1:08.10 | |
53 | 132 | Havemann Magnus | 2000 | OPNØR | 0027AK | 25 m | 1:08.41 | |
54 | 304 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 25 m | 1:09.59 | |
55 | 300 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 1:09.71 | |
56 | 52 | Stenbæk Kasper Høst | 2001 | ERRITSØ | 0125AP | 25 m | 1:09.78 | |
57 | 58 | Bos Jonathan | 1998 | VEJEN | 9827AU | 25 m | 1:09.82 | |
58 | 163 | Wolfskeil Tillmann | 2001 | FLENSBURG | 25 m | 1:09.95 | ||
59 | 183 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 1:10.20 | |
60 | 273 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 1:10.30 | |
61 | 302 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 1:11.45 | |
62 | 137 | Piessenberger Sebastian | 2001 | OPNØR | 25 m | 1:12.61 | ||
63 | 18 | Kristensen Viktor Skytt | 2001 | KOLDING | 0105AL | 25 m | 1:12.65 | |
64 | 184 | Tietgen Jacob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 1:12.70 | |
65 | 244 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 25 m | 1:12.79 | |
66 | 148 | Ernst Daniel | 2001 | FLENSBURG | 25 m | 1:12.83 | ||
67 | 336 | Nielsen Mathias Kjfr | 2000 | HSK | 25 m | 1:13.23 | ||
68 | 131 | Hansen Frederik L. | 1999 | OPNØR | 9995AR | 25 m | 1:13.51 | |
69 | 251 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 25 m | 1:13.83 | |
70 | 59 | Jensen Jacob Schelde | 2001 | VEJEN | 0125AJ | 25 m | 1:14.21 | |
71 | 341 | Peruchon Benjamin | 2001 | HSK | 0195AL | 25 m | 1:14.57 | |
72 | 128 | Hagensen Jannick | 2001 | OPNØR | 0181AL | 25 m | 1:14.61 | |
73 | 37 | Arumugam Lucas | 2000 | ERRITSØ | 0091AJ | 25 m | 1:15.98 | |
74 | 108 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 1:16.61 | |
75 | 274 | Nielsen Benjamin B | 2001 | ODDER | 0127AM | 25 m | 1:17.36 | |
76 | 343 | Petersen Jacob | 2000 | HSK | 0001AT | 25 m | 1:17.93 | |
77 | 124 | Andersen Hjalte | 2002 | OPNØR | 0243AM | 25 m | 1:18.84 | |
78 | 350 | Tønder Mads | 2002 | HSK | 0209AH | 25 m | 1:18.94 | |
79 | 289 | Iversen André | 2001 | SØNDERBORG | 0121AL | 25 m | 1:18.97 | |
80 | 352 | Petersen Rasmus | 2003 | HSK | 0383AE | 25 m | 1:19.08 | |
81 | 146 | Bewernitz Gustav Anton | 2003 | FLENSBURG | 25 m | 1:19.49 | ||
82 | 138 | Salby Oliver | 2001 | OPNØR | 25 m | 1:20.00 | ||
83 | 160 | Schwedler Linus | 2005 | FLENSBURG | 25 m | 1:20.34 | ||
84 | 62 | Stølegaard Niclas | 2001 | VEJEN | 0137AO | 25 m | 1:20.40 | |
85 | 181 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 1:21.15 | |
86 | 83 | Hvass Rafael Vahala | 2001 | SVENDBORG | 25 m | 1:21.45 | ||
87 | 169 | Christensen Victor | 2001 | FREM | 0199AI | 25 m | 1:22.75 | |
88 | 347 | Skovby Mads Holm | 2001 | HSK | 0165AL | 25 m | 1:23.32 | |
89 | 359 | Pedersen Magnus Dalsgaard | 2004 | SKIVE | 0453AH | 25 m | 1:24.42 | |
90 | 325 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 25 m | 1:26.07 | |
91 | 349 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 25 m | 1:26.18 | ||
92 | 153 | Hornschuh Arved | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 1:26.51 | ||
93 | 324 | Friis Benjamin | 2002 | HSK | 0267AI | 25 m | 1:27.50 | |
94 | 103 | Weidenmann Christian | 2001 | SVENDBORG | 0103AN | 25 m | 1:27.52 | |
95 | 96 | Skov Hjalte Flader | 2002 | SVENDBORG | 0259AN | 25 m | 1:27.56 | |
96 | 195 | G. Jensen Simon | 2000 | BOV | 25 m | 1:27.62 | ||
97 | 287 | Fink Casper | 2003 | SØNDERBORG | 0377AH | 25 m | 1:30.14 | |
98 | 126 | Denker Magnus | 2001 | OPNØR | 0171AO | 25 m | 1:31.89 | |
99 | 361 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 1:34.28 | |
100 | 355 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 1:36.55 | |
101 | 178 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 25 m | 1:36.69 | |
102 | 308 | Sørensen Tobias G. | 2003 | SØNDERBORG | 0387AG | 25 m | 1:37.05 | |
103 | 170 | Hald Christoffer | 2003 | FREM | 0321AC | 25 m | 1:38.84 | |
104 | 145 | Hoflic Tom | 2002 | OPNØR | 0215AP | 25 m | 1:39.19 | |
105 | 177 | Nissen Mikkel | 2002 | FREM | 0245AQ | 25 m | 1:39.79 | |
106 | 86 | Kamelarczyk Magnus Friis | 2002 | SVENDBORG | 0243AP | 25 m | 1:45.23 | |
107 | 301 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 25 m | 1:47.20 | ||
108 | 85 | Jørgensen Rasmus Ravn | 2005 | SVENDBORG | 0545AD | 25 m | 1:48.08 | |
109 | 335 | Nielsen Martin | 2002 | HSK | 0267AM | 25 m | 1:49.89 | |
110 | 360 | Pedersen Viktor Dalsgaard | 2007 | SKIVE | 0771AA | 25 m | 1:56.83 | |
111 | 95 | Schou Louis Carl Aagaard | 2002 | SVENDBORG | 25 m | 1:57.72 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 26 september 2014 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:29 |
Løb 13, 100m Breaststroke Woman |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 200 | Petersen Mette Brendstrup | 1996 | BOV | 9642AO | 25 m | 1:16.99 | |
2 | 16 | Nielsen Caroline Bo | 2001 | KOLDING | 0174AL | 25 m | 1:18.20 | |
3 | 186 | Krasniqi Fjolla | 1997 | SG ELBE | 226075 | 25 m | 1:21.66 | |
4 | 77 | Ellehus Freya | 2000 | SVENDBORG | 0076AJ | 25 m | 1:21.98 | |
5 | 281 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | ODDER | 9854BB | 25 m | 1:22.01 | |
6 | 29 | Nuppenau Lisa-Marie | 1996 | SG ELBE | 181193 | 25 m | 1:22.52 | |
7 | 284 | Christensen Therese E. | 1999 | SØNDERBORG | 9942AR | 25 m | 1:22.80 | |
8 | 298 | Mathiesen Nikoline | 2000 | SØNDERBORG | 0018AS | 25 m | 1:23.20 | |
9 | 340 | Oxenvad Julie | 1997 | HSK | 9744AP | 25 m | 1:24.38 | |
10 | 299 | Munksgaard-Ottos Nikoline | 1996 | SØNDERBORG | 9618AR | 25 m | 1:24.93 | |
11 | 234 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 1:25.27 | |
12 | 99 | Storgaard Anna Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0228AF | 25 m | 1:26.97 | |
13 | 238 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 25 m | 1:27.77 | |
14 | 21 | Barthelmes Freja | 2001 | SG ELBE | 265313 | 25 m | 1:27.83 | |
15 | 189 | Nitsch Vanessa | 1999 | SG ELBE | 236404 | 25 m | 1:28.31 | |
16 | 271 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 25 m | 1:28.92 | |
17 | 288 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 25 m | 1:30.34 | |
18 | 28 | Mewes Emma | 2001 | SG ELBE | 244512 | 25 m | 1:31.15 | |
19 | 91 | Madsen Emilie | 2000 | SVENDBORG | 0066AW | 25 m | 1:31.16 | |
20 | 116 | Lausten Sascha | 2002 | IKAST | 0202AJ | 25 m | 1:31.18 | |
21 | 14 | Pedersen Anni | 1998 | KOLDING | 9852AU | 25 m | 1:31.24 | |
22 | 112 | Frohn Emma Louise | 1998 | IKAST | 9886AT | 25 m | 1:31.61 | |
23 | 47 | Kristensen Sandra | 1999 | ERRITSØ | 9964AZ | 25 m | 1:32.24 | |
24 | 4 | Gravgaard Charlotte | 2001 | KOLDING | 0168AN | 25 m | 1:33.98 | |
25 | 168 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 1:34.25 | |
26 | 63 | Andersen Katrine E. | 1999 | VEJEN | 9962AW | 25 m | 1:34.43 | |
27 | 45 | Jørgensen Karoline Weltz | 2002 | ERRITSØ | 0276AR | 25 m | 1:34.66 | |
28 | 80 | Hansen Karoline Munch | 2000 | SVENDBORG | 0038BA | 25 m | 1:35.96 | |
29 | 51 | Møller Freja | 1999 | ERRITSØ | 9948AT | 25 m | 1:36.40 | |
30 | 110 | Elling-Enevoldsen Freja | 2002 | IKAST | 0248AX | 25 m | 1:37.04 | |
31 | 39 | Brock Mia Schou | 2000 | ERRITSØ | 0036AY | 25 m | 1:37.54 | |
32 | 344 | Rasmussen Christine | 2001 | HSK | 0138AS | 25 m | 1:37.60 | |
33 | 75 | Busk Felia | 2000 | SVENDBORG | 0078AR | 25 m | 1:39.01 | |
34 | 30 | Ruholl Nele Sophie | 2003 | SG ELBE | 320498 | 25 m | 1:40.09 | |
35 | 295 | Johannsen Maria S. | 2000 | SØNDERBORG | 0062AT | 25 m | 1:40.16 | |
36 | 204 | Damsgaard Melissa | 2001 | OSLF | 0136AX | 25 m | 1:42.10 | |
37 | 197 | Kjærsgaard Maya Vandkrog | 2002 | BOV | 25 m | 1:42.96 | ||
38 | 292 | Jensen Katrine | 2001 | SØNDERBORG | 0156AR | 25 m | 1:43.79 | |
39 | 206 | Honore Frederikke | 2001 | OSLF | 0134AQ | 25 m | 1:44.17 | |
40 | 101 | Tolsøe Sofie B G | 2001 | SVENDBORG | 0168AT | 25 m | 1:44.21 | |
41 | 125 | Bodum Emma | 2001 | OPNØR | 0178AX | 25 m | 1:44.50 | |
42 | 20 | Barthelmes Elina | 2004 | SG ELBE | 323131 | 25 m | 1:44.87 | |
43 | 159 | Schwedler Lilith | 2003 | FLENSBURG | 25 m | 1:46.43 | ||
44 | 357 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 1:46.63 | |
45 | 135 | Nielsen Marie Lunding | 2001 | OPNØR | 0174AW | 25 m | 1:48.29 | |
46 | 293 | Jensen Marie Vestergaard | 2003 | SØNDERBORG | 0334AM | 25 m | 1:51.03 | |
47 | 76 | Busk Liva | 2003 | SVENDBORG | 0346AI | 25 m | 1:51.65 | |
48 | 106 | Ælmholdt Laura | 1999 | IKAST | 25 m | 1:51.92 | ||
49 | 92 | Mejlsbye Katrine | 2002 | SVENDBORG | 0256AN | 25 m | 1:51.96 | |
50 | 42 | Klinge Camille | 2002 | ERRITSØ | 0246AY | 25 m | 1:52.75 | |
51 | 49 | Lumbye Benedicte | 2003 | ERRITSØ | 0318AL | 25 m | 1:54.02 | |
52 | 209 | Skjøth Anna Kathrine | 2001 | OSLF | 0108AP | 25 m | 1:57.90 | |
53 | 162 | Wachs Naja | 2005 | FLENSBURG | 25 m | 2:00.41 | ||
54 | 201 | Petersen Mie | 2002 | BOV | 25 m | 2:01.27 | ||
55 | 150 | Grohmann Lena Maria | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 2:02.86 | ||
56 | 320 | Bladtkramer Lærke | 2001 | HSK | 0138AT | 25 m | 2:03.95 | |
57 | 94 | Rasmussen Ghita Ross | 2003 | SVENDBORG | 0362AQ | 25 m | 2:04.62 | |
58 | 180 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 25 m | 2:09.63 | |
59 | 290 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 25 m | 2:12.58 | ||
60 | 286 | Farag Sara | 2003 | SØNDERBORG | 25 m | 2:18.67 | ||
61 | 84 | Jepsen Jasmin | 2004 | SVENDBORG | 25 m | |||
62 | 102 | Uhrenholdt Emma | 2003 | SVENDBORG | 25 m | |||
63 | 282 | Bütikofer Nanna | 2004 | SØNDERBORG | 0476AG | 25 m | ||
64 | 296 | Jurgensen Christina B | 2004 | SØNDERBORG | 0466AF | 25 m | ||
65 | 329 | Mathiase Anna Kruse | 2000 | HSK | 0006BG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 26 september 2014 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:29 |
Løb 14, 200m Butterfly Man |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 255 | Dall Lasse | 1997 | ODDER | 9763AR | 25 m | 2:14.26 | |
2 | 199 | Petersen Henrik | 1994 | BOV | 9403AK | 25 m | 2:16.59 | |
3 | 348 | Skovby Rune Holm | 1998 | HSK | 9819AO | 25 m | 2:19.84 | |
4 | 268 | Jørgensen Oskar | 1998 | ODDER | 9817AK | 25 m | 2:21.30 | |
5 | 229 | Brønnum Joakim | 1997 | HOLBÆK | 9759AT | 25 m | 2:21.95 | |
6 | 242 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 2:26.99 | |
7 | 88 | Langsted Oliver Phil | 1999 | SVENDBORG | 9925AO | 25 m | 2:33.56 | |
8 | 235 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 25 m | 2:45.60 | |
9 | 319 | Berg Magnus Stender | 1999 | HSK | 9939AF | 25 m | 2:46.26 | |
10 | 48 | Lindquist Lau | 1999 | ERRITSØ | 9987AM | 25 m | 3:02.45 | |
11 | 353 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 3:03.40 | |
12 | 121 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 3:23.48 | |
13 | 279 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 4:11.66 | |
14 | 265 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 4:29.51 | |
15 | 5 | Hald Rasmus | 2001 | KOLDING | 0189AM | 25 m | ||
16 | 184 | Tietgen Jacob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | ||
17 | 254 | Dall Jeppe | 2002 | ODDER | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 26 september 2014 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:29 |
Løb 15, 4X50m Medley Woman |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 225 | Holbæk Piger 2 | 2000 | HOLBÆK | 25 m | 2:11.90 | ||
2 | 32 | Sg Elbe 1 | 0 | SG ELBE | 25 m | 2:17.00 | ||
3 | 249 | Odder Piger | 0 | ODDER | 25 m | 2:17.00 | ||
4 | 69 | Ssk Piger 1 | 0 | SVENDBORG | 25 m | 2:19.09 | ||
5 | 15 | Mercedes Team Kolding | 0 | KOLDING | 25 m | 2:21.00 | ||
6 | 166 | Frem Piger 1 | 0 | FREM | 25 m | 2:22.98 | ||
7 | 122 | Isk Piger 1 | 0 | IKAST | 25 m | 2:25.00 | ||
8 | 144 | Opnørs Piger | 0 | OPNØR | 25 m | 2:25.56 | ||
9 | 192 | Sg Elbe 2 | 0 | SG ELBE | 25 m | 2:27.00 | ||
10 | 123 | Isk Piger 2 | 0 | IKAST | 25 m | 2:35.00 | ||
11 | 305 | Sks Søndarborg 1 | 0 | SØNDERBORG | 25 m | 2:35.50 | ||
12 | 250 | Odder Piger 2 | 0 | ODDER | 25 m | 2:40.00 | ||
13 | 70 | Ssk Piger 2 | 0 | SVENDBORG | 25 m | 2:45.09 | ||
14 | 12 | Bmw Team Kolding | 0 | KOLDING | 25 m | 2:47.00 | ||
15 | 71 | Ssk Piger 3 | 0 | SVENDBORG | 25 m | 2:50.09 | ||
16 | 306 | Sks Søndarborg 2 | 0 | SØNDERBORG | 25 m | 2:50.40 | ||
17 | 72 | Ssk Piger 4 | 0 | SVENDBORG | 25 m | 3:00.09 | ||
18 | 34 | Erritsø Piger 1 | 1900 | ERRITSØ | 25 m | |||
19 | 35 | Erritsø Piger 2 | 1900 | ERRITSØ | 25 m | |||
20 | 36 | Erritsø Piger 3 | 1900 | ERRITSØ | 25 m | |||
21 | 167 | Frem Piger 2 | 0 | FREM | 25 m | |||
22 | 218 | Sto Piger 1 | 0 | STO | 25 m | |||
23 | 219 | Sto Piger 2 | 0 | STO | 25 m | |||
24 | 220 | Sto Piger 3 | 0 | STO | 25 m | |||
25 | 307 | Sks Søndarborg 3 | 0 | SØNDERBORG | 25 m | |||
26 | 315 | Haderslev Piger 1 | 0 | HSK | 25 m | |||
27 | 316 | Haderslev Piger 2 | 0 | HSK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 26 september 2014 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:29 |
Løb 16, 4X50m Medley Man |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 32 | Sg Elbe 1 | 0 | SG ELBE | 25 m | 1:52.00 | ||
2 | 223 | Holbæk Drenger 1 | 1900 | HOLBÆK | 25 m | 1:53.30 | ||
3 | 317 | John Pe Tur | 0 | HSK | 25 m | 1:55.00 | ||
4 | 66 | Ssk Drenge 1 | 0 | SVENDBORG | 25 m | 1:55.09 | ||
5 | 310 | Don 1 | 0 | HSK | 25 m | 1:56.00 | ||
6 | 311 | Don 2 | 0 | HSK | 25 m | 1:57.00 | ||
7 | 247 | Odder Drenge | 0 | ODDER | 25 m | 1:58.00 | ||
8 | 312 | Don 3 | 0 | HSK | 25 m | 2:03.00 | ||
9 | 141 | Opnørs Drenge | 0 | OPNØR | 25 m | 2:03.48 | ||
10 | 109 | Isk Drenge | 0 | IKAST | 25 m | 2:10.00 | ||
11 | 142 | Opnørs Drenge 2 | 0 | OPNØR | 25 m | 2:10.00 | ||
12 | 222 | Holbæk Drenger 1 | 1999 | HOLBÆK | 25 m | 2:11.80 | ||
13 | 9 | Audi Team Kolding | 0 | KOLDING | 25 m | 2:17.00 | ||
14 | 305 | Sks Søndarborg 1 | 0 | SØNDERBORG | 25 m | 2:18.20 | ||
15 | 248 | Odder Drenge 2 | 0 | ODDER | 25 m | 2:20.00 | ||
16 | 224 | Holbæk Drenger 2 | 2000 | HOLBÆK | 25 m | 2:20.10 | ||
17 | 143 | Opnørs Drenge 3 | 0 | OPNØR | 25 m | 2:30.24 | ||
18 | 67 | Ssk Drenge 2 | 0 | SVENDBORG | 25 m | 2:35.09 | ||
19 | 165 | Frem Drenge 1 | 0 | FREM | 25 m | 2:43.43 | ||
20 | 68 | Ssk Drenge 3 | 0 | SVENDBORG | 25 m | 2:50.09 | ||
21 | 33 | Erritsø Drenge 1 | 1900 | ERRITSØ | 25 m | |||
22 | 55 | Vejen Drenge 1 | 0 | VEJEN | 25 m | |||
23 | 306 | Sks Søndarborg 2 | 0 | SØNDERBORG | 25 m | |||
24 | 313 | Haderslev Drenge 1 | 0 | HSK | 25 m | |||
25 | 314 | Haderslev Drenge 2 | 0 | HSK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 26 september 2014 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:29 |
Løb 17, 200m Backstroke Woman |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 280 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 25 m | 2:26.35 | |
2 | 252 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 25 m | 2:39.04 | |
3 | 281 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | ODDER | 9854BB | 25 m | 2:43.40 | |
4 | 188 | Krause Zoe Julia | 1999 | SG ELBE | 223745 | 25 m | 2:45.34 | |
5 | 22 | Buchholz Elisabeth | 1995 | SG ELBE | 160435 | 25 m | 2:45.87 | |
6 | 227 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 2:47.06 | |
7 | 269 | Ladefoged Luna | 2000 | ODDER | 0038AS | 25 m | 2:49.45 | |
8 | 276 | Rasmussen Laura Buur | 2001 | ODDER | 0168AQ | 25 m | 2:50.19 | |
9 | 203 | Brink Anne Hazell | 1999 | OSLF | 9956AF | 25 m | 2:50.74 | |
10 | 100 | Thrane Anne Sofie | 2000 | SVENDBORG | 0042AW | 25 m | 2:51.82 | |
11 | 264 | Jensen Signe Søby | 2001 | ODDER | 0114AJ | 25 m | 2:52.20 | |
12 | 31 | Teichmann Sophie | 1997 | SG ELBE | 207404 | 25 m | 2:52.42 | |
13 | 104 | Worrell Caroline | 2001 | SVENDBORG | 0102AD | 25 m | 2:54.44 | |
14 | 277 | Saugmann Camilla Hein | 1999 | ODDER | 9938BC | 25 m | 2:54.56 | |
15 | 115 | Knudsen Emilie | 2002 | IKAST | 0222AK | 25 m | 2:54.85 | |
16 | 275 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 25 m | 2:56.50 | |
17 | 215 | Pedersen Sofie A. | 1999 | OSK | 9916AJ | 25 m | 3:02.17 | |
18 | 330 | Larsen Freja | 2001 | HSK | 0102AT | 25 m | 3:02.76 | |
19 | 263 | Jensen Kirstine Thordahl | 2000 | ODDER | 0084AZ | 25 m | 3:08.42 | |
20 | 8 | Knudsen Sofie | 2001 | KOLDING | 0134AK | 25 m | 3:09.10 | |
21 | 7 | Jørgensen Marie Louise | 2003 | KOLDING | 0368AF | 25 m | 3:10.53 | |
22 | 82 | Holse Katarina | 2002 | SVENDBORG | 0228AC | 25 m | 3:12.13 | |
23 | 207 | Paludan Linnea | 2001 | OSLF | 0158AF | 25 m | 3:12.33 | |
24 | 333 | Mortensen Clara | 2001 | HSK | 0168AS | 25 m | 3:17.37 | |
25 | 135 | Nielsen Marie Lunding | 2001 | OPNØR | 0174AW | 25 m | 3:17.93 | |
26 | 168 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 3:18.75 | |
27 | 30 | Ruholl Nele Sophie | 2003 | SG ELBE | 320498 | 25 m | 3:24.13 | |
28 | 74 | Bang Victoria | 2001 | SVENDBORG | 0146AM | 25 m | 3:24.45 | |
29 | 20 | Barthelmes Elina | 2004 | SG ELBE | 323131 | 25 m | 3:28.65 | |
30 | 206 | Honore Frederikke | 2001 | OSLF | 0134AQ | 25 m | 3:29.20 | |
31 | 201 | Petersen Mie | 2002 | BOV | 25 m | 3:30.93 | ||
32 | 13 | Nielsen Freja Ulka | 2003 | KOLDING | 0388AJ | 25 m | 3:42.09 | |
33 | 173 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 25 m | 3:53.61 | |
34 | 119 | Meldgaard Amanda | 1999 | IKAST | 9984AZ | 25 m | ||
35 | 120 | Meyer Lærke | 2000 | IKAST | 25 m | |||
36 | 182 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 0344AV | 25 m | ||
37 | 205 | Henriksen Marie Lund | 2001 | OSLF | 0128AY | 25 m | ||
38 | 270 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 26 september 2014 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:29 |
Løb 18, 100m Backstroke Man |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 354 | Møller Anders | 1991 | HERLEV | 9129AC | 25 m | 54.40 | |
2 | 231 | Dufour Rasmus | 1993 | HOLBÆK | 9301AI | 25 m | 59.60 | |
3 | 25 | Kopp Mathias | 1984 | SG ELBE | 075299 | 25 m | 1:00.23 | |
4 | 193 | Christensen Rasmus | 1996 | BOV | 9695AD | 25 m | 1:02.65 | |
5 | 255 | Dall Lasse | 1997 | ODDER | 9763AR | 25 m | 1:02.72 | |
6 | 185 | Antonyuk Sergiy | 1987 | SG ELBE | 336837 | 25 m | 1:03.57 | |
7 | 256 | Degn Oliver | 1996 | ODDER | 9653AG | 25 m | 1:03.69 | |
8 | 331 | Larsen Lukas | 1996 | HSK | 9665AR | 25 m | 1:03.89 | |
9 | 339 | Oxenvad Frederik | 1999 | HSK | 9949AR | 25 m | 1:04.24 | |
10 | 257 | Frederiksen Thomas | 2000 | ODDER | 0089AG | 25 m | 1:04.91 | |
11 | 89 | Larsen Gustav Westerlin | 1999 | SVENDBORG | 9993AJ | 25 m | 1:05.14 | |
12 | 319 | Berg Magnus Stender | 1999 | HSK | 9939AF | 25 m | 1:05.32 | |
13 | 199 | Petersen Henrik | 1994 | BOV | 9403AK | 25 m | 1:05.60 | |
14 | 230 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 1:06.14 | |
15 | 235 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 25 m | 1:07.00 | |
16 | 328 | Kristensen Victor | 1999 | HSK | 9915AS | 25 m | 1:08.52 | |
17 | 10 | Mikkelsen Matthias Bach | 2000 | KOLDING | 0029AM | 25 m | 1:09.13 | |
18 | 152 | Hoffmann Björn | 1998 | FLENSBURG | 25 m | 1:09.19 | ||
19 | 345 | Rohwedder Jonas | 1998 | HSK | 9849AO | 25 m | 1:09.40 | |
20 | 348 | Skovby Rune Holm | 1998 | HSK | 9819AO | 25 m | 1:10.38 | |
21 | 132 | Havemann Magnus | 2000 | OPNØR | 0027AK | 25 m | 1:12.09 | |
22 | 362 | Matzen Svend | 1999 | HSK | 9973AS | 25 m | 1:12.43 | |
23 | 134 | Mathiesen Kasper Kraft | 1998 | OPNØR | 9823AS | 25 m | 1:12.50 | |
24 | 118 | Madsen Frederick K. | 1999 | IKAST | 9927AM | 25 m | 1:13.30 | |
25 | 278 | Simonsen Mark | 1997 | ODDER | 9719AH | 25 m | 1:14.00 | |
26 | 353 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 1:14.01 | |
27 | 326 | Hartz Malthe | 1998 | HSK | 9809AT | 25 m | 1:14.08 | |
28 | 291 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 1:14.36 | |
29 | 187 | Krause Luca Manuel | 2000 | SG ELBE | 244394 | 25 m | 1:15.62 | |
30 | 57 | Sørensen Mathias Flugt | 1999 | VEJEN | 9943AQ | 25 m | 1:16.47 | |
31 | 107 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 25 m | 1:16.51 | |
32 | 300 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 1:16.84 | |
33 | 246 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 1:16.95 | |
34 | 267 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 1:18.69 | |
35 | 322 | Christiansen Thomas | 1999 | HSK | 9957AO | 25 m | 1:19.33 | |
36 | 136 | Piessenberger Casper | 1999 | OPNØR | 25 m | 1:19.69 | ||
37 | 44 | Jeppesen Lukas | 2001 | ERRITSØ | 0111AL | 25 m | 1:20.15 | |
38 | 18 | Kristensen Viktor Skytt | 2001 | KOLDING | 0105AL | 25 m | 1:20.98 | |
39 | 273 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 1:22.05 | |
40 | 163 | Wolfskeil Tillmann | 2001 | FLENSBURG | 25 m | 1:22.40 | ||
41 | 226 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 1:22.79 | |
42 | 318 | Absalon Nicolaj | 1999 | HSK | 9933AS | 25 m | 1:22.84 | |
43 | 137 | Piessenberger Sebastian | 2001 | OPNØR | 25 m | 1:23.44 | ||
44 | 148 | Ernst Daniel | 2001 | FLENSBURG | 25 m | 1:23.66 | ||
45 | 108 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 1:23.69 | |
46 | 184 | Tietgen Jacob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 1:25.17 | |
47 | 97 | Stender Christian | 1999 | SVENDBORG | 9923AQ | 25 m | 1:25.63 | |
48 | 266 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 1:25.69 | |
49 | 244 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 25 m | 1:26.74 | |
50 | 336 | Nielsen Mathias Kjfr | 2000 | HSK | 25 m | 1:27.09 | ||
51 | 157 | Rink Hark | 2000 | FLENSBURG | 25 m | 1:27.20 | ||
52 | 183 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 1:28.86 | |
53 | 274 | Nielsen Benjamin B | 2001 | ODDER | 0127AM | 25 m | 1:29.09 | |
54 | 181 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 1:29.20 | |
55 | 59 | Jensen Jacob Schelde | 2001 | VEJEN | 0125AJ | 25 m | 1:29.79 | |
56 | 309 | Wetcke-Brask Torben | 2002 | SØNDERBORG | 0281AG | 25 m | 1:30.87 | |
57 | 56 | Rundstrøm Magnus | 2001 | VEJEN | 0103AJ | 25 m | 1:31.52 | |
58 | 138 | Salby Oliver | 2001 | OPNØR | 25 m | 1:32.69 | ||
59 | 352 | Petersen Rasmus | 2003 | HSK | 0383AE | 25 m | 1:33.03 | |
60 | 169 | Christensen Victor | 2001 | FREM | 0199AI | 25 m | 1:33.05 | |
61 | 124 | Andersen Hjalte | 2002 | OPNØR | 0243AM | 25 m | 1:33.09 | |
62 | 103 | Weidenmann Christian | 2001 | SVENDBORG | 0103AN | 25 m | 1:33.40 | |
63 | 160 | Schwedler Linus | 2005 | FLENSBURG | 25 m | 1:34.20 | ||
64 | 81 | Hansen Stefan | 2002 | SVENDBORG | 0295AO | 25 m | 1:35.09 | |
65 | 146 | Bewernitz Gustav Anton | 2003 | FLENSBURG | 25 m | 1:35.44 | ||
66 | 195 | G. Jensen Simon | 2000 | BOV | 25 m | 1:38.06 | ||
67 | 342 | Petersen Casper | 1999 | HSK | 9915AO | 25 m | 1:38.46 | |
68 | 140 | Thomsen Hans Christian L. | 2001 | OPNØR | 0133AN | 25 m | 1:38.92 | |
69 | 214 | Kjærby Emil | 2000 | OSK | 0063AU | 25 m | 1:38.92 | |
70 | 254 | Dall Jeppe | 2002 | ODDER | 25 m | 1:39.05 | ||
71 | 359 | Pedersen Magnus Dalsgaard | 2004 | SKIVE | 0453AH | 25 m | 1:39.13 | |
72 | 61 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | VEJEN | 0451AI | 25 m | 1:40.12 | |
73 | 350 | Tønder Mads | 2002 | HSK | 0209AH | 25 m | 1:42.19 | |
74 | 347 | Skovby Mads Holm | 2001 | HSK | 0165AL | 25 m | 1:45.50 | |
75 | 96 | Skov Hjalte Flader | 2002 | SVENDBORG | 0259AN | 25 m | 1:47.58 | |
76 | 153 | Hornschuh Arved | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 1:50.10 | ||
77 | 297 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 25 m | 1:50.47 | ||
78 | 170 | Hald Christoffer | 2003 | FREM | 0321AC | 25 m | 1:50.54 | |
79 | 324 | Friis Benjamin | 2002 | HSK | 0267AI | 25 m | 1:54.19 | |
80 | 335 | Nielsen Martin | 2002 | HSK | 0267AM | 25 m | 1:54.50 | |
81 | 145 | Hoflic Tom | 2002 | OPNØR | 0215AP | 25 m | 1:55.99 | |
82 | 126 | Denker Magnus | 2001 | OPNØR | 0171AO | 25 m | 1:57.62 | |
83 | 301 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 25 m | 1:58.48 | ||
84 | 86 | Kamelarczyk Magnus Friis | 2002 | SVENDBORG | 0243AP | 25 m | 2:02.38 | |
85 | 85 | Jørgensen Rasmus Ravn | 2005 | SVENDBORG | 0545AD | 25 m | 2:03.87 | |
86 | 360 | Pedersen Viktor Dalsgaard | 2007 | SKIVE | 0771AA | 25 m | 2:27.69 | |
87 | 78 | Feldskov Alfred | 2003 | SVENDBORG | 0315AK | 25 m | ||
88 | 83 | Hvass Rafael Vahala | 2001 | SVENDBORG | 25 m | |||
89 | 93 | Nielsen Sebastian K | 2001 | SVENDBORG | 0129AP | 25 m | ||
90 | 95 | Schou Louis Carl Aagaard | 2002 | SVENDBORG | 25 m | |||
91 | 113 | Holmershøj Martin | 1998 | IKAST | 9843AR | 25 m | ||
92 | 177 | Nissen Mikkel | 2002 | FREM | 0245AQ | 25 m | ||
93 | 178 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 25 m | ||
94 | 361 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 26 september 2014 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:29 |
Løb 19, 100m Butterfly Woman |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 340 | Oxenvad Julie | 1997 | HSK | 9744AP | 25 m | 1:06.95 | |
2 | 111 | Flaskager Mette | 1999 | IKAST | 9902AR | 25 m | 1:09.09 | |
3 | 323 | Franck Clara | 1999 | HSK | 9952AI | 25 m | 1:10.22 | |
4 | 79 | Frydendal Frida | 1999 | SVENDBORG | 9952AL | 25 m | 1:11.08 | |
5 | 156 | Obermark Louisa Marie | 2002 | FLENSBURG | 25 m | 1:12.63 | ||
6 | 239 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 1:13.75 | |
7 | 272 | Nedergaard Helene G. | 1999 | ODDER | 9956AM | 25 m | 1:13.94 | |
8 | 29 | Nuppenau Lisa-Marie | 1996 | SG ELBE | 181193 | 25 m | 1:14.32 | |
9 | 191 | Schröder Emily | 2000 | SG ELBE | 244520 | 25 m | 1:14.85 | |
10 | 216 | Terp Helena | 1999 | OSK | 9924AO | 25 m | 1:16.35 | |
11 | 158 | Schulze Miriam | 2001 | FLENSBURG | 25 m | 1:16.39 | ||
12 | 151 | Hoffmann Annika | 1999 | FLENSBURG | 25 m | 1:16.57 | ||
13 | 240 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 25 m | 1:18.13 | |
14 | 6 | Holzmann Fie | 2000 | KOLDING | 0034AU | 25 m | 1:19.10 | |
15 | 38 | Baxter Liselotte | 1998 | ERRITSØ | 9854AH | 25 m | 1:19.25 | |
16 | 115 | Knudsen Emilie | 2002 | IKAST | 0222AK | 25 m | 1:19.55 | |
17 | 31 | Teichmann Sophie | 1997 | SG ELBE | 207404 | 25 m | 1:20.45 | |
18 | 21 | Barthelmes Freja | 2001 | SG ELBE | 265313 | 25 m | 1:20.61 | |
19 | 147 | Biegemann Emma | 2000 | FLENSBURG | 25 m | 1:21.69 | ||
20 | 23 | Böhme Lea | 2001 | SG ELBE | 244507 | 25 m | 1:22.47 | |
21 | 116 | Lausten Sascha | 2002 | IKAST | 0202AJ | 25 m | 1:22.77 | |
22 | 179 | Persson Liv | 2001 | FREM | 0148AF | 25 m | 1:23.52 | |
23 | 332 | Meyer Didde | 2001 | HSK | 0158AS | 25 m | 1:24.03 | |
24 | 172 | Jensen Emma | 1999 | FREM | 9956AJ | 25 m | 1:24.31 | |
25 | 258 | Gregersen Cecilie | 2002 | ODDER | 0204AF | 25 m | 1:25.26 | |
26 | 49 | Lumbye Benedicte | 2003 | ERRITSØ | 0318AL | 25 m | 1:25.57 | |
27 | 295 | Johannsen Maria S. | 2000 | SØNDERBORG | 0062AT | 25 m | 1:27.23 | |
28 | 4 | Gravgaard Charlotte | 2001 | KOLDING | 0168AN | 25 m | 1:29.71 | |
29 | 46 | Knudsen Cecilie Bækkelund | 2000 | ERRITSØ | 0042BD | 25 m | 1:29.92 | |
30 | 196 | Hansen Katrine Risbjerg | 2001 | BOV | 25 m | 1:33.21 | ||
31 | 64 | Christensen Katrine | 1996 | VEJEN | 9604AP | 25 m | 1:34.58 | |
32 | 260 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 25 m | 1:34.79 | |
33 | 190 | Schröder Carolin | 2002 | SG ELBE | 282098 | 25 m | 1:35.29 | |
34 | 285 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 25 m | 1:38.75 | |
35 | 198 | Paulsen Isabella | 2000 | BOV | 25 m | 1:39.53 | ||
36 | 154 | Jürgensen Charlotte | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 1:41.07 | ||
37 | 7 | Jørgensen Marie Louise | 2003 | KOLDING | 0368AF | 25 m | 1:44.42 | |
38 | 53 | Svane Mie K. | 2000 | ERRITSØ | 0016AY | 25 m | 1:49.85 | |
39 | 127 | Gydesen Mille Marie | 2000 | OPNØR | 0086AZ | 25 m | 1:50.40 | |
40 | 356 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | SKIVE | 0346AT | 25 m | 1:57.92 | |
41 | 292 | Jensen Katrine | 2001 | SØNDERBORG | 0156AR | 25 m | 1:58.84 | |
42 | 321 | Bladtkramer Lykke | 2003 | HSK | 0336AI | 25 m | 2:03.37 | |
43 | 202 | Andersen Mia | 2002 | OSLF | 0266AQ | 25 m | 2:10.01 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 26 september 2014 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:29 |
Løb 20, 200m Breaststroke Man |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 327 | Knudsen Emil | 1999 | HSK | 9975AO | 25 m | 2:29.96 | |
2 | 242 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 2:30.03 | |
3 | 261 | Isdahl Nikolaj | 1999 | ODDER | 9957AF | 25 m | 2:37.65 | |
4 | 27 | Lagerpusch Torsten | 1980 | SG ELBE | 134176 | 25 m | 2:40.00 | |
5 | 291 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 2:52.43 | |
6 | 164 | Zarp Florian | 1991 | FLENSBURG | 25 m | 2:52.90 | ||
7 | 3 | Frederiksen Casper Skyt | 1999 | KOLDING | 9989AN | 25 m | 3:01.17 | |
8 | 243 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | 3:01.95 | |
9 | 107 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 25 m | 3:04.77 | |
10 | 334 | Munk Magnus Lund | 1999 | HSK | 9907AS | 25 m | 3:09.54 | |
11 | 302 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 3:14.40 | |
12 | 131 | Hansen Frederik L. | 1999 | OPNØR | 9995AR | 25 m | 3:23.42 | |
13 | 343 | Petersen Jacob | 2000 | HSK | 0001AT | 25 m | 3:25.15 | |
14 | 214 | Kjærby Emil | 2000 | OSK | 0063AU | 25 m | 3:25.24 | |
15 | 121 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 3:28.29 | |
16 | 56 | Rundstrøm Magnus | 2001 | VEJEN | 0103AJ | 25 m | 3:29.45 | |
17 | 251 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 25 m | 3:32.84 | |
18 | 355 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 3:33.87 | |
19 | 138 | Salby Oliver | 2001 | OPNØR | 25 m | 3:47.11 | ||
20 | 287 | Fink Casper | 2003 | SØNDERBORG | 0377AH | 25 m | 3:55.76 | |
21 | 108 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 3:58.67 | |
22 | 308 | Sørensen Tobias G. | 2003 | SØNDERBORG | 0387AG | 25 m | 5:12.25 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 26 september 2014 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:29 |
Løb 21, 200m Medley Woman |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 340 | Oxenvad Julie | 1997 | HSK | 9744AP | 25 m | 2:32.61 | |
2 | 200 | Petersen Mette Brendstrup | 1996 | BOV | 9642AO | 25 m | 2:36.44 | |
3 | 186 | Krasniqi Fjolla | 1997 | SG ELBE | 226075 | 25 m | 2:38.74 | |
4 | 280 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 25 m | 2:38.80 | |
5 | 323 | Franck Clara | 1999 | HSK | 9952AI | 25 m | 2:40.00 | |
6 | 253 | Dalgas Cecilie | 2000 | ODDER | 0014AI | 25 m | 2:41.39 | |
7 | 237 | Lynæs Louise | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 25 m | 2:43.59 | |
8 | 77 | Ellehus Freya | 2000 | SVENDBORG | 0076AJ | 25 m | 2:43.61 | |
9 | 176 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 25 m | 2:44.44 | |
10 | 189 | Nitsch Vanessa | 1999 | SG ELBE | 236404 | 25 m | 2:45.22 | |
11 | 284 | Christensen Therese E. | 1999 | SØNDERBORG | 9942AR | 25 m | 2:47.90 | |
12 | 21 | Barthelmes Freja | 2001 | SG ELBE | 265313 | 25 m | 2:49.13 | |
13 | 238 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 25 m | 2:50.29 | |
14 | 236 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | 2:51.04 | |
15 | 299 | Munksgaard-Ottos Nikoline | 1996 | SØNDERBORG | 9618AR | 25 m | 2:52.34 | |
16 | 298 | Mathiesen Nikoline | 2000 | SØNDERBORG | 0018AS | 25 m | 2:53.81 | |
17 | 65 | Pedersen Emma Kjær | 2001 | VEJEN | 0182AD | 25 m | 2:54.35 | |
18 | 288 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 25 m | 2:55.25 | |
19 | 271 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 25 m | 2:56.12 | |
20 | 43 | Jensen Louise Skovgaard | 2002 | ERRITSØ | 0292AM | 25 m | 3:01.70 | |
21 | 258 | Gregersen Cecilie | 2002 | ODDER | 0204AF | 25 m | 3:05.99 | |
22 | 332 | Meyer Didde | 2001 | HSK | 0158AS | 25 m | 3:06.59 | |
23 | 80 | Hansen Karoline Munch | 2000 | SVENDBORG | 0038BA | 25 m | 3:07.41 | |
24 | 30 | Ruholl Nele Sophie | 2003 | SG ELBE | 320498 | 25 m | 3:09.25 | |
25 | 104 | Worrell Caroline | 2001 | SVENDBORG | 0102AD | 25 m | 3:09.49 | |
26 | 212 | Benediktson Malea | 2001 | OSK | 0104AM | 25 m | 3:10.63 | |
27 | 99 | Storgaard Anna Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0228AF | 25 m | 3:12.58 | |
28 | 100 | Thrane Anne Sofie | 2000 | SVENDBORG | 0042AW | 25 m | 3:14.78 | |
29 | 47 | Kristensen Sandra | 1999 | ERRITSØ | 9964AZ | 25 m | 3:14.91 | |
30 | 197 | Kjærsgaard Maya Vandkrog | 2002 | BOV | 25 m | 3:15.21 | ||
31 | 196 | Hansen Katrine Risbjerg | 2001 | BOV | 25 m | 3:16.29 | ||
32 | 154 | Jürgensen Charlotte | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 3:19.20 | ||
33 | 159 | Schwedler Lilith | 2003 | FLENSBURG | 25 m | 3:21.49 | ||
34 | 20 | Barthelmes Elina | 2004 | SG ELBE | 323131 | 25 m | 3:21.68 | |
35 | 74 | Bang Victoria | 2001 | SVENDBORG | 0146AM | 25 m | 3:22.02 | |
36 | 101 | Tolsøe Sofie B G | 2001 | SVENDBORG | 0168AT | 25 m | 3:22.59 | |
37 | 275 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 25 m | 3:23.75 | |
38 | 198 | Paulsen Isabella | 2000 | BOV | 25 m | 3:24.34 | ||
39 | 344 | Rasmussen Christine | 2001 | HSK | 0138AS | 25 m | 3:28.72 | |
40 | 333 | Mortensen Clara | 2001 | HSK | 0168AS | 25 m | 3:29.34 | |
41 | 320 | Bladtkramer Lærke | 2001 | HSK | 0138AT | 25 m | 3:35.06 | |
42 | 13 | Nielsen Freja Ulka | 2003 | KOLDING | 0388AJ | 25 m | 3:38.13 | |
43 | 356 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | SKIVE | 0346AT | 25 m | 3:39.86 | |
44 | 92 | Mejlsbye Katrine | 2002 | SVENDBORG | 0256AN | 25 m | 3:43.81 | |
45 | 130 | Hansen Emma Lhjungmann | 2001 | OPNØR | 0164AX | 25 m | 3:45.00 | |
46 | 294 | Johannsen Emma Lundorff | 2003 | SØNDERBORG | 25 m | 3:45.93 | ||
47 | 337 | Nielsen Signe Frits | 2002 | HSK | 0266AN | 25 m | 3:48.10 | |
48 | 135 | Nielsen Marie Lunding | 2001 | OPNØR | 0174AW | 25 m | 3:49.69 | |
49 | 76 | Busk Liva | 2003 | SVENDBORG | 0346AI | 25 m | 3:55.19 | |
50 | 117 | Lundvig Savannah | 2001 | IKAST | 0178BA | 25 m | 3:59.37 | |
51 | 162 | Wachs Naja | 2005 | FLENSBURG | 25 m | 4:01.45 | ||
52 | 150 | Grohmann Lena Maria | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 4:01.92 | ||
53 | 283 | Christensen Ronja Beck | 2003 | SØNDERBORG | 25 m | |||
54 | 329 | Mathiase Anna Kruse | 2000 | HSK | 0006BG | 25 m | ||
55 | 346 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 26 september 2014 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:29 |
Løb 22, 200m Medley Man |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 261 | Isdahl Nikolaj | 1999 | ODDER | 9957AF | 25 m | 2:16.64 | |
2 | 193 | Christensen Rasmus | 1996 | BOV | 9695AD | 25 m | 2:17.66 | |
3 | 199 | Petersen Henrik | 1994 | BOV | 9403AK | 25 m | 2:18.83 | |
4 | 268 | Jørgensen Oskar | 1998 | ODDER | 9817AK | 25 m | 2:18.96 | |
5 | 241 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 2:19.14 | |
6 | 185 | Antonyuk Sergiy | 1987 | SG ELBE | 336837 | 25 m | 2:20.00 | |
7 | 345 | Rohwedder Jonas | 1998 | HSK | 9849AO | 25 m | 2:20.17 | |
8 | 262 | Jensen Alexander | 1999 | ODDER | 9955AO | 25 m | 2:21.37 | |
9 | 10 | Mikkelsen Matthias Bach | 2000 | KOLDING | 0029AM | 25 m | 2:21.62 | |
10 | 348 | Skovby Rune Holm | 1998 | HSK | 9819AO | 25 m | 2:22.31 | |
11 | 229 | Brønnum Joakim | 1997 | HOLBÆK | 9759AT | 25 m | 2:23.52 | |
12 | 230 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 2:25.33 | |
13 | 303 | Petersen Steffen Skipper | 1996 | SØNDERBORG | 9637AJ | 25 m | 2:25.68 | |
14 | 339 | Oxenvad Frederik | 1999 | HSK | 9949AR | 25 m | 2:26.66 | |
15 | 89 | Larsen Gustav Westerlin | 1999 | SVENDBORG | 9993AJ | 25 m | 2:28.00 | |
16 | 328 | Kristensen Victor | 1999 | HSK | 9915AS | 25 m | 2:28.07 | |
17 | 88 | Langsted Oliver Phil | 1999 | SVENDBORG | 9925AO | 25 m | 2:29.13 | |
18 | 338 | Nielsen Thomas Frits | 1997 | HSK | 9789AP | 25 m | 2:33.11 | |
19 | 118 | Madsen Frederick K. | 1999 | IKAST | 9927AM | 25 m | 2:34.28 | |
20 | 228 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 25 m | 2:34.32 | |
21 | 243 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | 2:34.42 | |
22 | 327 | Knudsen Emil | 1999 | HSK | 9975AO | 25 m | 2:36.69 | |
23 | 233 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 25 m | 2:39.16 | |
24 | 351 | Uldal Steffen Vesterø | 1999 | HSK | 9909AR | 25 m | 2:40.54 | |
25 | 257 | Frederiksen Thomas | 2000 | ODDER | 0089AG | 25 m | 2:40.90 | |
26 | 134 | Mathiesen Kasper Kraft | 1998 | OPNØR | 9823AS | 25 m | 2:42.19 | |
27 | 232 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 25 m | 2:46.41 | |
28 | 246 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 2:47.35 | |
29 | 326 | Hartz Malthe | 1998 | HSK | 9809AT | 25 m | 2:47.88 | |
30 | 98 | Storgaard Anders Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0227AD | 25 m | 2:48.46 | |
31 | 362 | Matzen Svend | 1999 | HSK | 9973AS | 25 m | 2:50.25 | |
32 | 226 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 2:50.92 | |
33 | 163 | Wolfskeil Tillmann | 2001 | FLENSBURG | 25 m | 2:51.56 | ||
34 | 107 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 25 m | 2:53.10 | |
35 | 87 | Kristensen Theis Vibskov | 1998 | SVENDBORG | 9885AO | 25 m | 2:53.55 | |
36 | 132 | Havemann Magnus | 2000 | OPNØR | 0027AK | 25 m | 2:54.58 | |
37 | 322 | Christiansen Thomas | 1999 | HSK | 9957AO | 25 m | 2:54.62 | |
38 | 334 | Munk Magnus Lund | 1999 | HSK | 9907AS | 25 m | 2:54.63 | |
39 | 136 | Piessenberger Casper | 1999 | OPNØR | 25 m | 2:57.61 | ||
40 | 148 | Ernst Daniel | 2001 | FLENSBURG | 25 m | 2:57.72 | ||
41 | 184 | Tietgen Jacob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 2:58.28 | |
42 | 183 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 3:06.89 | |
43 | 58 | Bos Jonathan | 1998 | VEJEN | 9827AU | 25 m | 3:09.34 | |
44 | 128 | Hagensen Jannick | 2001 | OPNØR | 0181AL | 25 m | 3:11.73 | |
45 | 341 | Peruchon Benjamin | 2001 | HSK | 0195AL | 25 m | 3:12.66 | |
46 | 181 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 3:16.42 | |
47 | 343 | Petersen Jacob | 2000 | HSK | 0001AT | 25 m | 3:19.36 | |
48 | 137 | Piessenberger Sebastian | 2001 | OPNØR | 25 m | 3:22.44 | ||
49 | 140 | Thomsen Hans Christian L. | 2001 | OPNØR | 0133AN | 25 m | 3:22.60 | |
50 | 146 | Bewernitz Gustav Anton | 2003 | FLENSBURG | 25 m | 3:23.62 | ||
51 | 309 | Wetcke-Brask Torben | 2002 | SØNDERBORG | 0281AG | 25 m | 3:24.39 | |
52 | 37 | Arumugam Lucas | 2000 | ERRITSØ | 0091AJ | 25 m | 3:24.61 | |
53 | 289 | Iversen André | 2001 | SØNDERBORG | 0121AL | 25 m | 3:26.26 | |
54 | 347 | Skovby Mads Holm | 2001 | HSK | 0165AL | 25 m | 3:27.75 | |
55 | 153 | Hornschuh Arved | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 3:28.20 | ||
56 | 265 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 3:31.20 | |
57 | 195 | G. Jensen Simon | 2000 | BOV | 25 m | 3:31.31 | ||
58 | 266 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 3:33.66 | |
59 | 297 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 25 m | 3:39.86 | ||
60 | 279 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 3:44.05 | |
61 | 208 | Refer Peter Fritsdal | 2001 | OSLF | 0151AE | 25 m | 3:49.83 | |
62 | 318 | Absalon Nicolaj | 1999 | HSK | 9933AS | 25 m | 3:49.92 | |
63 | 160 | Schwedler Linus | 2005 | FLENSBURG | 25 m | 3:51.00 | ||
64 | 73 | Andreasen Emil Aabo | 2001 | SVENDBORG | 0173AQ | 25 m | ||
65 | 81 | Hansen Stefan | 2002 | SVENDBORG | 0295AO | 25 m | ||
66 | 83 | Hvass Rafael Vahala | 2001 | SVENDBORG | 25 m | |||
67 | 93 | Nielsen Sebastian K | 2001 | SVENDBORG | 0129AP | 25 m | ||
68 | 96 | Skov Hjalte Flader | 2002 | SVENDBORG | 0259AN | 25 m | ||
69 | 103 | Weidenmann Christian | 2001 | SVENDBORG | 0103AN | 25 m | ||
70 | 325 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 25 m | ||
71 | 336 | Nielsen Mathias Kjfr | 2000 | HSK | 25 m | |||
72 | 349 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 25 m | |||
73 | 350 | Tønder Mads | 2002 | HSK | 0209AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 26 september 2014 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:29 |
Løb 23, 50m Freestyle Man |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 354 | Møller Anders | 1991 | HERLEV | 9129AC | 25 m | 22.79 | |
2 | 231 | Dufour Rasmus | 1993 | HOLBÆK | 9301AI | 25 m | 23.70 | |
3 | 25 | Kopp Mathias | 1984 | SG ELBE | 075299 | 25 m | 24.78 | |
4 | 255 | Dall Lasse | 1997 | ODDER | 9763AR | 25 m | 24.98 | |
5 | 261 | Isdahl Nikolaj | 1999 | ODDER | 9957AF | 25 m | 25.13 | |
6 | 229 | Brønnum Joakim | 1997 | HOLBÆK | 9759AT | 25 m | 25.63 | |
7 | 345 | Rohwedder Jonas | 1998 | HSK | 9849AO | 25 m | 25.64 | |
8 | 24 | Kopp Lars | 1991 | SG ELBE | 135027 | 25 m | 25.76 | |
9 | 26 | Körner Jonte | 1997 | SG ELBE | 174574 | 25 m | 25.99 | |
10 | 199 | Petersen Henrik | 1994 | BOV | 9403AK | 25 m | 26.10 | |
11 | 319 | Berg Magnus Stender | 1999 | HSK | 9939AF | 25 m | 26.27 | |
12 | 241 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 26.35 | |
13 | 338 | Nielsen Thomas Frits | 1997 | HSK | 9789AP | 25 m | 26.43 | |
14 | 10 | Mikkelsen Matthias Bach | 2000 | KOLDING | 0029AM | 25 m | 26.59 | |
15 | 322 | Christiansen Thomas | 1999 | HSK | 9957AO | 25 m | 26.67 | |
16 | 245 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 26.80 | |
17 | 303 | Petersen Steffen Skipper | 1996 | SØNDERBORG | 9637AJ | 25 m | 26.86 | |
18 | 242 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 26.90 | |
19 | 331 | Larsen Lukas | 1996 | HSK | 9665AR | 25 m | 26.97 | |
20 | 348 | Skovby Rune Holm | 1998 | HSK | 9819AO | 25 m | 26.99 | |
21 | 233 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 25 m | 27.13 | |
22 | 351 | Uldal Steffen Vesterø | 1999 | HSK | 9909AR | 25 m | 27.32 | |
23 | 318 | Absalon Nicolaj | 1999 | HSK | 9933AS | 25 m | 27.43 | |
24 | 278 | Simonsen Mark | 1997 | ODDER | 9719AH | 25 m | 27.50 | |
25 | 228 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 25 m | 27.55 | |
26 | 257 | Frederiksen Thomas | 2000 | ODDER | 0089AG | 25 m | 27.79 | |
27 | 88 | Langsted Oliver Phil | 1999 | SVENDBORG | 9925AO | 25 m | 28.01 | |
28 | 118 | Madsen Frederick K. | 1999 | IKAST | 9927AM | 25 m | 28.16 | |
29 | 113 | Holmershøj Martin | 1998 | IKAST | 9843AR | 25 m | 28.30 | |
30 | 187 | Krause Luca Manuel | 2000 | SG ELBE | 244394 | 25 m | 28.36 | |
31 | 152 | Hoffmann Björn | 1998 | FLENSBURG | 25 m | 28.41 | ||
32 | 246 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 28.43 | |
33 | 328 | Kristensen Victor | 1999 | HSK | 9915AS | 25 m | 28.71 | |
34 | 87 | Kristensen Theis Vibskov | 1998 | SVENDBORG | 9885AO | 25 m | 28.72 | |
35 | 243 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | 28.84 | |
36 | 48 | Lindquist Lau | 1999 | ERRITSØ | 9987AM | 25 m | 29.09 | |
37 | 157 | Rink Hark | 2000 | FLENSBURG | 25 m | 29.21 | ||
38 | 136 | Piessenberger Casper | 1999 | OPNØR | 25 m | 29.26 | ||
39 | 362 | Matzen Svend | 1999 | HSK | 9973AS | 25 m | 29.34 | |
40 | 98 | Storgaard Anders Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0227AD | 25 m | 29.42 | |
41 | 161 | Seesemann Finn | 1999 | FLENSBURG | 25 m | 29.51 | ||
42 | 339 | Oxenvad Frederik | 1999 | HSK | 9949AR | 25 m | 29.56 | |
43 | 232 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 25 m | 29.61 | |
44 | 107 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 25 m | 29.70 | |
45 | 327 | Knudsen Emil | 1999 | HSK | 9975AO | 25 m | 29.91 | |
46 | 5 | Hald Rasmus | 2001 | KOLDING | 0189AM | 25 m | 30.04 | |
47 | 267 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 30.11 | |
48 | 2 | Frandsen Nicklas | 1998 | KOLDING | 9839AH | 25 m | 30.77 | |
49 | 300 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 30.93 | |
50 | 336 | Nielsen Mathias Kjfr | 2000 | HSK | 25 m | 30.95 | ||
51 | 11 | Sielemann Malthe | 1999 | KOLDING | 9949AS | 25 m | 31.28 | |
52 | 52 | Stenbæk Kasper Høst | 2001 | ERRITSØ | 0125AP | 25 m | 31.47 | |
53 | 226 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 31.49 | |
54 | 273 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 31.60 | |
55 | 291 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 31.63 | |
56 | 304 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 25 m | 31.63 | |
57 | 334 | Munk Magnus Lund | 1999 | HSK | 9907AS | 25 m | 31.81 | |
58 | 341 | Peruchon Benjamin | 2001 | HSK | 0195AL | 25 m | 32.49 | |
59 | 149 | Fahlteich Niklas | 2000 | FLENSBURG | 25 m | 32.54 | ||
60 | 59 | Jensen Jacob Schelde | 2001 | VEJEN | 0125AJ | 25 m | 32.69 | |
61 | 184 | Tietgen Jacob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 32.99 | |
62 | 18 | Kristensen Viktor Skytt | 2001 | KOLDING | 0105AL | 25 m | 33.11 | |
63 | 37 | Arumugam Lucas | 2000 | ERRITSØ | 0091AJ | 25 m | 33.18 | |
64 | 244 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 25 m | 33.29 | |
65 | 121 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 33.38 | |
66 | 360 | Pedersen Viktor Dalsgaard | 2007 | SKIVE | 0771AA | 25 m | 33.57 | |
67 | 128 | Hagensen Jannick | 2001 | OPNØR | 0181AL | 25 m | 33.84 | |
68 | 214 | Kjærby Emil | 2000 | OSK | 0063AU | 25 m | 33.86 | |
69 | 183 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 33.90 | |
70 | 131 | Hansen Frederik L. | 1999 | OPNØR | 9995AR | 25 m | 34.08 | |
71 | 343 | Petersen Jacob | 2000 | HSK | 0001AT | 25 m | 34.25 | |
72 | 302 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 34.29 | |
73 | 251 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 25 m | 34.34 | |
74 | 352 | Petersen Rasmus | 2003 | HSK | 0383AE | 25 m | 34.37 | |
75 | 309 | Wetcke-Brask Torben | 2002 | SØNDERBORG | 0281AG | 25 m | 34.44 | |
76 | 124 | Andersen Hjalte | 2002 | OPNØR | 0243AM | 25 m | 34.50 | |
77 | 137 | Piessenberger Sebastian | 2001 | OPNØR | 25 m | 34.56 | ||
78 | 289 | Iversen André | 2001 | SØNDERBORG | 0121AL | 25 m | 34.93 | |
79 | 350 | Tønder Mads | 2002 | HSK | 0209AH | 25 m | 35.22 | |
80 | 266 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 35.33 | |
81 | 62 | Stølegaard Niclas | 2001 | VEJEN | 0137AO | 25 m | 35.85 | |
82 | 181 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 35.95 | |
83 | 138 | Salby Oliver | 2001 | OPNØR | 25 m | 36.04 | ||
84 | 342 | Petersen Casper | 1999 | HSK | 9915AO | 25 m | 36.08 | |
85 | 274 | Nielsen Benjamin B | 2001 | ODDER | 0127AM | 25 m | 36.33 | |
86 | 324 | Friis Benjamin | 2002 | HSK | 0267AI | 25 m | 37.07 | |
87 | 349 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 25 m | 37.07 | ||
88 | 279 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 37.08 | |
89 | 81 | Hansen Stefan | 2002 | SVENDBORG | 0295AO | 25 m | 37.47 | |
90 | 78 | Feldskov Alfred | 2003 | SVENDBORG | 0315AK | 25 m | 37.56 | |
91 | 265 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 38.40 | |
92 | 297 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 25 m | 38.42 | ||
93 | 359 | Pedersen Magnus Dalsgaard | 2004 | SKIVE | 0453AH | 25 m | 38.85 | |
94 | 61 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | VEJEN | 0451AI | 25 m | 39.22 | |
95 | 195 | G. Jensen Simon | 2000 | BOV | 25 m | 39.84 | ||
96 | 103 | Weidenmann Christian | 2001 | SVENDBORG | 0103AN | 25 m | 40.21 | |
97 | 96 | Skov Hjalte Flader | 2002 | SVENDBORG | 0259AN | 25 m | 40.61 | |
98 | 287 | Fink Casper | 2003 | SØNDERBORG | 0377AH | 25 m | 40.63 | |
99 | 361 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 40.67 | |
100 | 126 | Denker Magnus | 2001 | OPNØR | 0171AO | 25 m | 41.98 | |
101 | 177 | Nissen Mikkel | 2002 | FREM | 0245AQ | 25 m | 42.21 | |
102 | 178 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 25 m | 42.53 | |
103 | 170 | Hald Christoffer | 2003 | FREM | 0321AC | 25 m | 42.68 | |
104 | 73 | Andreasen Emil Aabo | 2001 | SVENDBORG | 0173AQ | 25 m | 43.50 | |
105 | 335 | Nielsen Martin | 2002 | HSK | 0267AM | 25 m | 43.80 | |
106 | 355 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 44.37 | |
107 | 93 | Nielsen Sebastian K | 2001 | SVENDBORG | 0129AP | 25 m | 45.89 | |
108 | 86 | Kamelarczyk Magnus Friis | 2002 | SVENDBORG | 0243AP | 25 m | 46.30 | |
109 | 85 | Jørgensen Rasmus Ravn | 2005 | SVENDBORG | 0545AD | 25 m | 47.46 | |
110 | 301 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 25 m | 49.31 | ||
111 | 139 | Sørensen Jon | 2002 | OPNØR | 25 m | 52.67 | ||
112 | 169 | Christensen Victor | 2001 | FREM | 0199AI | 25 m | 1:05.63 | |
113 | 145 | Hoflic Tom | 2002 | OPNØR | 0215AP | 25 m | 1:44.35 | |
114 | 83 | Hvass Rafael Vahala | 2001 | SVENDBORG | 25 m | |||
115 | 95 | Schou Louis Carl Aagaard | 2002 | SVENDBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 26 september 2014 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:29 |
Løb 24, 50m Breaststroke Woman |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 200 | Petersen Mette Brendstrup | 1996 | BOV | 9642AO | 25 m | 35.68 | |
2 | 340 | Oxenvad Julie | 1997 | HSK | 9744AP | 25 m | 36.14 | |
3 | 237 | Lynæs Louise | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 25 m | 37.48 | |
4 | 186 | Krasniqi Fjolla | 1997 | SG ELBE | 226075 | 25 m | 37.61 | |
5 | 236 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | 37.64 | |
6 | 234 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 38.48 | |
7 | 29 | Nuppenau Lisa-Marie | 1996 | SG ELBE | 181193 | 25 m | 38.56 | |
8 | 284 | Christensen Therese E. | 1999 | SØNDERBORG | 9942AR | 25 m | 38.82 | |
9 | 111 | Flaskager Mette | 1999 | IKAST | 9902AR | 25 m | 38.89 | |
10 | 189 | Nitsch Vanessa | 1999 | SG ELBE | 236404 | 25 m | 39.14 | |
11 | 281 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | ODDER | 9854BB | 25 m | 39.27 | |
12 | 299 | Munksgaard-Ottos Nikoline | 1996 | SØNDERBORG | 9618AR | 25 m | 39.50 | |
13 | 298 | Mathiesen Nikoline | 2000 | SØNDERBORG | 0018AS | 25 m | 39.60 | |
14 | 21 | Barthelmes Freja | 2001 | SG ELBE | 265313 | 25 m | 39.67 | |
15 | 28 | Mewes Emma | 2001 | SG ELBE | 244512 | 25 m | 40.94 | |
16 | 155 | Meißner Jane | 1998 | FLENSBURG | 25 m | 41.09 | ||
17 | 115 | Knudsen Emilie | 2002 | IKAST | 0222AK | 25 m | 41.27 | |
18 | 271 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 25 m | 41.32 | |
19 | 238 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 25 m | 41.67 | |
20 | 288 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 25 m | 42.51 | |
21 | 45 | Jørgensen Karoline Weltz | 2002 | ERRITSØ | 0276AR | 25 m | 42.78 | |
22 | 47 | Kristensen Sandra | 1999 | ERRITSØ | 9964AZ | 25 m | 43.02 | |
23 | 344 | Rasmussen Christine | 2001 | HSK | 0138AS | 25 m | 43.37 | |
24 | 39 | Brock Mia Schou | 2000 | ERRITSØ | 0036AY | 25 m | 43.47 | |
25 | 80 | Hansen Karoline Munch | 2000 | SVENDBORG | 0038BA | 25 m | 43.63 | |
26 | 112 | Frohn Emma Louise | 1998 | IKAST | 9886AT | 25 m | 43.63 | |
27 | 263 | Jensen Kirstine Thordahl | 2000 | ODDER | 0084AZ | 25 m | 43.69 | |
28 | 276 | Rasmussen Laura Buur | 2001 | ODDER | 0168AQ | 25 m | 43.82 | |
29 | 63 | Andersen Katrine E. | 1999 | VEJEN | 9962AW | 25 m | 43.99 | |
30 | 14 | Pedersen Anni | 1998 | KOLDING | 9852AU | 25 m | 44.46 | |
31 | 168 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 44.51 | |
32 | 51 | Møller Freja | 1999 | ERRITSØ | 9948AT | 25 m | 44.78 | |
33 | 110 | Elling-Enevoldsen Freja | 2002 | IKAST | 0248AX | 25 m | 45.61 | |
34 | 40 | Christensen Kannika N. | 1998 | ERRITSØ | 9892BC | 25 m | 45.95 | |
35 | 8 | Knudsen Sofie | 2001 | KOLDING | 0134AK | 25 m | 46.18 | |
36 | 197 | Kjærsgaard Maya Vandkrog | 2002 | BOV | 25 m | 46.25 | ||
37 | 114 | Knudsen Caroline M. | 1999 | IKAST | 25 m | 46.36 | ||
38 | 30 | Ruholl Nele Sophie | 2003 | SG ELBE | 320498 | 25 m | 46.53 | |
39 | 120 | Meyer Lærke | 2000 | IKAST | 25 m | 47.09 | ||
40 | 125 | Bodum Emma | 2001 | OPNØR | 0178AX | 25 m | 47.84 | |
41 | 117 | Lundvig Savannah | 2001 | IKAST | 0178BA | 25 m | 47.91 | |
42 | 101 | Tolsøe Sofie B G | 2001 | SVENDBORG | 0168AT | 25 m | 48.34 | |
43 | 20 | Barthelmes Elina | 2004 | SG ELBE | 323131 | 25 m | 48.46 | |
44 | 357 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 48.61 | |
45 | 43 | Jensen Louise Skovgaard | 2002 | ERRITSØ | 0292AM | 25 m | 48.80 | |
46 | 201 | Petersen Mie | 2002 | BOV | 25 m | 49.09 | ||
47 | 346 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 49.29 | |
48 | 196 | Hansen Katrine Risbjerg | 2001 | BOV | 25 m | 49.50 | ||
49 | 106 | Ælmholdt Laura | 1999 | IKAST | 25 m | 49.55 | ||
50 | 198 | Paulsen Isabella | 2000 | BOV | 25 m | 49.79 | ||
51 | 293 | Jensen Marie Vestergaard | 2003 | SØNDERBORG | 0334AM | 25 m | 50.12 | |
52 | 54 | Teist Theresa Ringgaard | 2000 | ERRITSØ | 0026BC | 25 m | 50.82 | |
53 | 207 | Paludan Linnea | 2001 | OSLF | 0158AF | 25 m | 51.18 | |
54 | 135 | Nielsen Marie Lunding | 2001 | OPNØR | 0174AW | 25 m | 51.31 | |
55 | 13 | Nielsen Freja Ulka | 2003 | KOLDING | 0388AJ | 25 m | 51.36 | |
56 | 337 | Nielsen Signe Frits | 2002 | HSK | 0266AN | 25 m | 52.91 | |
57 | 19 | Augenstein Lea | 2000 | SG ELBE | 329846 | 25 m | 53.28 | |
58 | 42 | Klinge Camille | 2002 | ERRITSØ | 0246AY | 25 m | 53.73 | |
59 | 277 | Saugmann Camilla Hein | 1999 | ODDER | 9938BC | 25 m | 54.41 | |
60 | 49 | Lumbye Benedicte | 2003 | ERRITSØ | 0318AL | 25 m | 54.50 | |
61 | 76 | Busk Liva | 2003 | SVENDBORG | 0346AI | 25 m | 55.18 | |
62 | 173 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 25 m | 55.70 | |
63 | 94 | Rasmussen Ghita Ross | 2003 | SVENDBORG | 0362AQ | 25 m | 55.97 | |
64 | 294 | Johannsen Emma Lundorff | 2003 | SØNDERBORG | 25 m | 57.77 | ||
65 | 286 | Farag Sara | 2003 | SØNDERBORG | 25 m | 1:03.06 | ||
66 | 296 | Jurgensen Christina B | 2004 | SØNDERBORG | 0466AF | 25 m | 1:04.86 | |
67 | 282 | Bütikofer Nanna | 2004 | SØNDERBORG | 0476AG | 25 m | 1:05.41 | |
68 | 41 | Frandsen Paulina | 2001 | ERRITSØ | 25 m | |||
69 | 84 | Jepsen Jasmin | 2004 | SVENDBORG | 25 m | |||
70 | 90 | Laursen Mathilde Ribert | 2004 | SVENDBORG | 25 m | |||
71 | 102 | Uhrenholdt Emma | 2003 | SVENDBORG | 25 m | |||
72 | 180 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 25 m | ||
73 | 204 | Damsgaard Melissa | 2001 | OSLF | 0136AX | 25 m | ||
74 | 329 | Mathiase Anna Kruse | 2000 | HSK | 0006BG | 25 m | ||
75 | 358 | Madsen Cecilie | 2002 | SKIVE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 26 september 2014 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:29 |
Løb 25, 50m Backstroke Man |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 25 | Kopp Mathias | 1984 | SG ELBE | 075299 | 25 m | 27.85 | |
2 | 255 | Dall Lasse | 1997 | ODDER | 9763AR | 25 m | 28.02 | |
3 | 256 | Degn Oliver | 1996 | ODDER | 9653AG | 25 m | 28.28 | |
4 | 185 | Antonyuk Sergiy | 1987 | SG ELBE | 336837 | 25 m | 29.57 | |
5 | 193 | Christensen Rasmus | 1996 | BOV | 9695AD | 25 m | 29.86 | |
6 | 331 | Larsen Lukas | 1996 | HSK | 9665AR | 25 m | 30.03 | |
7 | 230 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 30.14 | |
8 | 262 | Jensen Alexander | 1999 | ODDER | 9955AO | 25 m | 30.33 | |
9 | 257 | Frederiksen Thomas | 2000 | ODDER | 0089AG | 25 m | 30.66 | |
10 | 339 | Oxenvad Frederik | 1999 | HSK | 9949AR | 25 m | 31.42 | |
11 | 235 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 25 m | 32.12 | |
12 | 152 | Hoffmann Björn | 1998 | FLENSBURG | 25 m | 33.16 | ||
13 | 118 | Madsen Frederick K. | 1999 | IKAST | 9927AM | 25 m | 33.57 | |
14 | 134 | Mathiesen Kasper Kraft | 1998 | OPNØR | 9823AS | 25 m | 34.23 | |
15 | 107 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 25 m | 35.01 | |
16 | 300 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 35.26 | |
17 | 113 | Holmershøj Martin | 1998 | IKAST | 9843AR | 25 m | 35.34 | |
18 | 132 | Havemann Magnus | 2000 | OPNØR | 0027AK | 25 m | 35.60 | |
19 | 351 | Uldal Steffen Vesterø | 1999 | HSK | 9909AR | 25 m | 35.87 | |
20 | 44 | Jeppesen Lukas | 2001 | ERRITSØ | 0111AL | 25 m | 37.33 | |
21 | 336 | Nielsen Mathias Kjfr | 2000 | HSK | 25 m | 37.45 | ||
22 | 266 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 38.00 | |
23 | 108 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 38.80 | |
24 | 18 | Kristensen Viktor Skytt | 2001 | KOLDING | 0105AL | 25 m | 40.13 | |
25 | 5 | Hald Rasmus | 2001 | KOLDING | 0189AM | 25 m | 40.31 | |
26 | 304 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 25 m | 40.55 | |
27 | 309 | Wetcke-Brask Torben | 2002 | SØNDERBORG | 0281AG | 25 m | 41.60 | |
28 | 184 | Tietgen Jacob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 41.85 | |
29 | 181 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 42.49 | |
30 | 352 | Petersen Rasmus | 2003 | HSK | 0383AE | 25 m | 42.58 | |
31 | 124 | Andersen Hjalte | 2002 | OPNØR | 0243AM | 25 m | 42.65 | |
32 | 138 | Salby Oliver | 2001 | OPNØR | 25 m | 43.14 | ||
33 | 302 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 43.35 | |
34 | 140 | Thomsen Hans Christian L. | 2001 | OPNØR | 0133AN | 25 m | 43.86 | |
35 | 183 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 44.06 | |
36 | 254 | Dall Jeppe | 2002 | ODDER | 25 m | 44.20 | ||
37 | 169 | Christensen Victor | 2001 | FREM | 0199AI | 25 m | 44.34 | |
38 | 195 | G. Jensen Simon | 2000 | BOV | 25 m | 44.84 | ||
39 | 342 | Petersen Casper | 1999 | HSK | 9915AO | 25 m | 45.28 | |
40 | 361 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 46.12 | |
41 | 56 | Rundstrøm Magnus | 2001 | VEJEN | 0103AJ | 25 m | 46.44 | |
42 | 61 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | VEJEN | 0451AI | 25 m | 46.46 | |
43 | 359 | Pedersen Magnus Dalsgaard | 2004 | SKIVE | 0453AH | 25 m | 46.62 | |
44 | 265 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 47.19 | |
45 | 208 | Refer Peter Fritsdal | 2001 | OSLF | 0151AE | 25 m | 48.31 | |
46 | 349 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 25 m | 48.34 | ||
47 | 324 | Friis Benjamin | 2002 | HSK | 0267AI | 25 m | 48.61 | |
48 | 170 | Hald Christoffer | 2003 | FREM | 0321AC | 25 m | 50.17 | |
49 | 301 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 25 m | 52.75 | ||
50 | 177 | Nissen Mikkel | 2002 | FREM | 0245AQ | 25 m | 54.04 | |
51 | 86 | Kamelarczyk Magnus Friis | 2002 | SVENDBORG | 0243AP | 25 m | 55.18 | |
52 | 126 | Denker Magnus | 2001 | OPNØR | 0171AO | 25 m | 55.99 | |
53 | 85 | Jørgensen Rasmus Ravn | 2005 | SVENDBORG | 0545AD | 25 m | 56.66 | |
54 | 139 | Sørensen Jon | 2002 | OPNØR | 25 m | 56.74 | ||
55 | 145 | Hoflic Tom | 2002 | OPNØR | 0215AP | 25 m | 58.23 | |
56 | 95 | Schou Louis Carl Aagaard | 2002 | SVENDBORG | 25 m | 1:03.00 | ||
57 | 360 | Pedersen Viktor Dalsgaard | 2007 | SKIVE | 0771AA | 25 m | 1:27.03 | |
58 | 214 | Kjærby Emil | 2000 | OSK | 0063AU | 25 m | ||
59 | 335 | Nielsen Martin | 2002 | HSK | 0267AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 26 september 2014 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:29 |
Løb 26, 50m Butterfly Woman |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 340 | Oxenvad Julie | 1997 | HSK | 9744AP | 25 m | 30.13 | |
2 | 237 | Lynæs Louise | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 25 m | 30.68 | |
3 | 111 | Flaskager Mette | 1999 | IKAST | 9902AR | 25 m | 30.88 | |
4 | 323 | Franck Clara | 1999 | HSK | 9952AI | 25 m | 31.01 | |
5 | 158 | Schulze Miriam | 2001 | FLENSBURG | 25 m | 31.47 | ||
6 | 155 | Meißner Jane | 1998 | FLENSBURG | 25 m | 31.51 | ||
7 | 272 | Nedergaard Helene G. | 1999 | ODDER | 9956AM | 25 m | 31.61 | |
8 | 79 | Frydendal Frida | 1999 | SVENDBORG | 9952AL | 25 m | 31.94 | |
9 | 239 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 31.99 | |
10 | 280 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 25 m | 32.28 | |
11 | 188 | Krause Zoe Julia | 1999 | SG ELBE | 223745 | 25 m | 32.87 | |
12 | 191 | Schröder Emily | 2000 | SG ELBE | 244520 | 25 m | 33.38 | |
13 | 253 | Dalgas Cecilie | 2000 | ODDER | 0014AI | 25 m | 33.50 | |
14 | 29 | Nuppenau Lisa-Marie | 1996 | SG ELBE | 181193 | 25 m | 33.89 | |
15 | 176 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 25 m | 33.98 | |
16 | 31 | Teichmann Sophie | 1997 | SG ELBE | 207404 | 25 m | 34.31 | |
17 | 119 | Meldgaard Amanda | 1999 | IKAST | 9984AZ | 25 m | 34.37 | |
18 | 115 | Knudsen Emilie | 2002 | IKAST | 0222AK | 25 m | 34.64 | |
19 | 38 | Baxter Liselotte | 1998 | ERRITSØ | 9854AH | 25 m | 34.70 | |
20 | 252 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 25 m | 34.74 | |
21 | 21 | Barthelmes Freja | 2001 | SG ELBE | 265313 | 25 m | 35.01 | |
22 | 156 | Obermark Louisa Marie | 2002 | FLENSBURG | 25 m | 35.37 | ||
23 | 240 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 25 m | 35.45 | |
24 | 116 | Lausten Sascha | 2002 | IKAST | 0202AJ | 25 m | 35.46 | |
25 | 23 | Böhme Lea | 2001 | SG ELBE | 244507 | 25 m | 35.80 | |
26 | 65 | Pedersen Emma Kjær | 2001 | VEJEN | 0182AD | 25 m | 36.09 | |
27 | 6 | Holzmann Fie | 2000 | KOLDING | 0034AU | 25 m | 36.32 | |
28 | 151 | Hoffmann Annika | 1999 | FLENSBURG | 25 m | 36.32 | ||
29 | 147 | Biegemann Emma | 2000 | FLENSBURG | 25 m | 36.43 | ||
30 | 332 | Meyer Didde | 2001 | HSK | 0158AS | 25 m | 36.47 | |
31 | 213 | Juul Emma | 1999 | OSK | 9924BD | 25 m | 36.59 | |
32 | 179 | Persson Liv | 2001 | FREM | 0148AF | 25 m | 37.07 | |
33 | 258 | Gregersen Cecilie | 2002 | ODDER | 0204AF | 25 m | 37.39 | |
34 | 127 | Gydesen Mille Marie | 2000 | OPNØR | 0086AZ | 25 m | 37.45 | |
35 | 190 | Schröder Carolin | 2002 | SG ELBE | 282098 | 25 m | 38.03 | |
36 | 260 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 25 m | 38.54 | |
37 | 285 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 25 m | 39.10 | |
38 | 264 | Jensen Signe Søby | 2001 | ODDER | 0114AJ | 25 m | 39.13 | |
39 | 112 | Frohn Emma Louise | 1998 | IKAST | 9886AT | 25 m | 39.34 | |
40 | 46 | Knudsen Cecilie Bækkelund | 2000 | ERRITSØ | 0042BD | 25 m | 39.76 | |
41 | 110 | Elling-Enevoldsen Freja | 2002 | IKAST | 0248AX | 25 m | 39.93 | |
42 | 259 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 25 m | 40.34 | |
43 | 1 | Elmann Katrine | 1999 | KOLDING | 9988AM | 25 m | 40.47 | |
44 | 129 | Hansen Anne Marie S. | 2002 | OPNØR | 0284AM | 25 m | 40.83 | |
45 | 212 | Benediktson Malea | 2001 | OSK | 0104AM | 25 m | 41.10 | |
46 | 40 | Christensen Kannika N. | 1998 | ERRITSØ | 9892BC | 25 m | 41.14 | |
47 | 117 | Lundvig Savannah | 2001 | IKAST | 0178BA | 25 m | 41.15 | |
48 | 196 | Hansen Katrine Risbjerg | 2001 | BOV | 25 m | 41.16 | ||
49 | 201 | Petersen Mie | 2002 | BOV | 25 m | 43.11 | ||
50 | 330 | Larsen Freja | 2001 | HSK | 0102AT | 25 m | 43.29 | |
51 | 197 | Kjærsgaard Maya Vandkrog | 2002 | BOV | 25 m | 43.74 | ||
52 | 53 | Svane Mie K. | 2000 | ERRITSØ | 0016AY | 25 m | 43.98 | |
53 | 54 | Teist Theresa Ringgaard | 2000 | ERRITSØ | 0026BC | 25 m | 44.61 | |
54 | 269 | Ladefoged Luna | 2000 | ODDER | 0038AS | 25 m | 45.28 | |
55 | 7 | Jørgensen Marie Louise | 2003 | KOLDING | 0368AF | 25 m | 45.37 | |
56 | 168 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 45.63 | |
57 | 198 | Paulsen Isabella | 2000 | BOV | 25 m | 46.33 | ||
58 | 92 | Mejlsbye Katrine | 2002 | SVENDBORG | 0256AN | 25 m | 46.92 | |
59 | 106 | Ælmholdt Laura | 1999 | IKAST | 25 m | 47.72 | ||
60 | 356 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | SKIVE | 0346AT | 25 m | 49.35 | |
61 | 206 | Honore Frederikke | 2001 | OSLF | 0134AQ | 25 m | 50.30 | |
62 | 320 | Bladtkramer Lærke | 2001 | HSK | 0138AT | 25 m | 50.51 | |
63 | 209 | Skjøth Anna Kathrine | 2001 | OSLF | 0108AP | 25 m | 50.55 | |
64 | 49 | Lumbye Benedicte | 2003 | ERRITSØ | 0318AL | 25 m | 50.57 | |
65 | 333 | Mortensen Clara | 2001 | HSK | 0168AS | 25 m | 50.82 | |
66 | 94 | Rasmussen Ghita Ross | 2003 | SVENDBORG | 0362AQ | 25 m | 51.01 | |
67 | 321 | Bladtkramer Lykke | 2003 | HSK | 0336AI | 25 m | 53.38 | |
68 | 162 | Wachs Naja | 2005 | FLENSBURG | 25 m | 54.21 | ||
69 | 150 | Grohmann Lena Maria | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 55.31 | ||
70 | 202 | Andersen Mia | 2002 | OSLF | 0266AQ | 25 m | 55.93 | |
71 | 357 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 58.66 | |
72 | 174 | Mackeprang Kathrine H | 2004 | FREM | 0448AA | 25 m | 1:05.48 | |
73 | 286 | Farag Sara | 2003 | SØNDERBORG | 25 m | 1:14.84 | ||
74 | 234 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | ||
75 | 282 | Bütikofer Nanna | 2004 | SØNDERBORG | 0476AG | 25 m | ||
76 | 283 | Christensen Ronja Beck | 2003 | SØNDERBORG | 25 m | |||
77 | 296 | Jurgensen Christina B | 2004 | SØNDERBORG | 0466AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 26 september 2014 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:29 |
Løb 27, 200m Freestyle Man |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 193 | Christensen Rasmus | 1996 | BOV | 9695AD | 25 m | 1:59.20 | |
2 | 245 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 2:00.47 | |
3 | 345 | Rohwedder Jonas | 1998 | HSK | 9849AO | 25 m | 2:01.49 | |
4 | 268 | Jørgensen Oskar | 1998 | ODDER | 9817AK | 25 m | 2:01.77 | |
5 | 303 | Petersen Steffen Skipper | 1996 | SØNDERBORG | 9637AJ | 25 m | 2:01.80 | |
6 | 319 | Berg Magnus Stender | 1999 | HSK | 9939AF | 25 m | 2:02.48 | |
7 | 229 | Brønnum Joakim | 1997 | HOLBÆK | 9759AT | 25 m | 2:02.54 | |
8 | 241 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 2:03.50 | |
9 | 89 | Larsen Gustav Westerlin | 1999 | SVENDBORG | 9993AJ | 25 m | 2:04.09 | |
10 | 199 | Petersen Henrik | 1994 | BOV | 9403AK | 25 m | 2:04.51 | |
11 | 10 | Mikkelsen Matthias Bach | 2000 | KOLDING | 0029AM | 25 m | 2:05.68 | |
12 | 230 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 2:06.49 | |
13 | 348 | Skovby Rune Holm | 1998 | HSK | 9819AO | 25 m | 2:07.14 | |
14 | 261 | Isdahl Nikolaj | 1999 | ODDER | 9957AF | 25 m | 2:07.65 | |
15 | 231 | Dufour Rasmus | 1993 | HOLBÆK | 9301AI | 25 m | 2:08.00 | |
16 | 26 | Körner Jonte | 1997 | SG ELBE | 174574 | 25 m | 2:08.69 | |
17 | 328 | Kristensen Victor | 1999 | HSK | 9915AS | 25 m | 2:09.27 | |
18 | 228 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 25 m | 2:11.37 | |
19 | 88 | Langsted Oliver Phil | 1999 | SVENDBORG | 9925AO | 25 m | 2:11.55 | |
20 | 233 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 25 m | 2:12.83 | |
21 | 243 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | 2:13.52 | |
22 | 278 | Simonsen Mark | 1997 | ODDER | 9719AH | 25 m | 2:14.12 | |
23 | 338 | Nielsen Thomas Frits | 1997 | HSK | 9789AP | 25 m | 2:14.15 | |
24 | 235 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 25 m | 2:15.05 | |
25 | 134 | Mathiesen Kasper Kraft | 1998 | OPNØR | 9823AS | 25 m | 2:17.25 | |
26 | 322 | Christiansen Thomas | 1999 | HSK | 9957AO | 25 m | 2:17.64 | |
27 | 187 | Krause Luca Manuel | 2000 | SG ELBE | 244394 | 25 m | 2:18.06 | |
28 | 362 | Matzen Svend | 1999 | HSK | 9973AS | 25 m | 2:18.34 | |
29 | 113 | Holmershøj Martin | 1998 | IKAST | 9843AR | 25 m | 2:19.50 | |
30 | 246 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 2:19.80 | |
31 | 132 | Havemann Magnus | 2000 | OPNØR | 0027AK | 25 m | 2:22.67 | |
32 | 136 | Piessenberger Casper | 1999 | OPNØR | 25 m | 2:23.11 | ||
33 | 226 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 2:24.18 | |
34 | 97 | Stender Christian | 1999 | SVENDBORG | 9923AQ | 25 m | 2:26.72 | |
35 | 267 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 2:26.72 | |
36 | 318 | Absalon Nicolaj | 1999 | HSK | 9933AS | 25 m | 2:27.11 | |
37 | 87 | Kristensen Theis Vibskov | 1998 | SVENDBORG | 9885AO | 25 m | 2:27.44 | |
38 | 2 | Frandsen Nicklas | 1998 | KOLDING | 9839AH | 25 m | 2:28.30 | |
39 | 273 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 2:31.92 | |
40 | 98 | Storgaard Anders Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0227AD | 25 m | 2:32.66 | |
41 | 304 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 25 m | 2:34.42 | |
42 | 163 | Wolfskeil Tillmann | 2001 | FLENSBURG | 25 m | 2:34.73 | ||
43 | 137 | Piessenberger Sebastian | 2001 | OPNØR | 25 m | 2:34.97 | ||
44 | 148 | Ernst Daniel | 2001 | FLENSBURG | 25 m | 2:34.97 | ||
45 | 244 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 25 m | 2:36.41 | |
46 | 183 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 2:36.53 | |
47 | 184 | Tietgen Jacob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 2:36.66 | |
48 | 121 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 2:36.97 | |
49 | 300 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 2:37.61 | |
50 | 11 | Sielemann Malthe | 1999 | KOLDING | 9949AS | 25 m | 2:37.95 | |
51 | 160 | Schwedler Linus | 2005 | FLENSBURG | 25 m | 2:44.11 | ||
52 | 128 | Hagensen Jannick | 2001 | OPNØR | 0181AL | 25 m | 2:45.28 | |
53 | 108 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 2:46.12 | |
54 | 349 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 25 m | 2:50.00 | ||
55 | 274 | Nielsen Benjamin B | 2001 | ODDER | 0127AM | 25 m | 2:52.67 | |
56 | 350 | Tønder Mads | 2002 | HSK | 0209AH | 25 m | 2:53.48 | |
57 | 336 | Nielsen Mathias Kjfr | 2000 | HSK | 25 m | 2:55.16 | ||
58 | 146 | Bewernitz Gustav Anton | 2003 | FLENSBURG | 25 m | 2:55.75 | ||
59 | 343 | Petersen Jacob | 2000 | HSK | 0001AT | 25 m | 2:56.90 | |
60 | 342 | Petersen Casper | 1999 | HSK | 9915AO | 25 m | 2:57.20 | |
61 | 124 | Andersen Hjalte | 2002 | OPNØR | 0243AM | 25 m | 3:00.89 | |
62 | 279 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 3:01.67 | |
63 | 81 | Hansen Stefan | 2002 | SVENDBORG | 0295AO | 25 m | 3:06.16 | |
64 | 181 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 3:06.23 | |
65 | 169 | Christensen Victor | 2001 | FREM | 0199AI | 25 m | 3:10.06 | |
66 | 361 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 3:12.95 | |
67 | 287 | Fink Casper | 2003 | SØNDERBORG | 0377AH | 25 m | 3:16.64 | |
68 | 153 | Hornschuh Arved | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 3:24.10 | ||
69 | 297 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 25 m | 3:26.64 | ||
70 | 96 | Skov Hjalte Flader | 2002 | SVENDBORG | 0259AN | 25 m | 3:31.78 | |
71 | 78 | Feldskov Alfred | 2003 | SVENDBORG | 0315AK | 25 m | 3:35.72 | |
72 | 341 | Peruchon Benjamin | 2001 | HSK | 0195AL | 25 m | 3:44.24 | |
73 | 93 | Nielsen Sebastian K | 2001 | SVENDBORG | 0129AP | 25 m | ||
74 | 301 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 25 m | |||
75 | 325 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 25 m | ||
76 | 352 | Petersen Rasmus | 2003 | HSK | 0383AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 26 september 2014 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:29 |
Løb 28, 100m Freestyle Woman |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 340 | Oxenvad Julie | 1997 | HSK | 9744AP | 25 m | 1:00.66 | |
2 | 194 | Fasel Jasmin | 1996 | BOV | 9612AZ | 25 m | 1:01.30 | |
3 | 188 | Krause Zoe Julia | 1999 | SG ELBE | 223745 | 25 m | 1:01.75 | |
4 | 16 | Nielsen Caroline Bo | 2001 | KOLDING | 0174AL | 25 m | 1:03.41 | |
5 | 111 | Flaskager Mette | 1999 | IKAST | 9902AR | 25 m | 1:03.45 | |
6 | 253 | Dalgas Cecilie | 2000 | ODDER | 0014AI | 25 m | 1:03.66 | |
7 | 29 | Nuppenau Lisa-Marie | 1996 | SG ELBE | 181193 | 25 m | 1:04.45 | |
8 | 236 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | 1:04.47 | |
9 | 191 | Schröder Emily | 2000 | SG ELBE | 244520 | 25 m | 1:05.15 | |
10 | 280 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 25 m | 1:05.15 | |
11 | 252 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 25 m | 1:05.33 | |
12 | 155 | Meißner Jane | 1998 | FLENSBURG | 25 m | 1:05.58 | ||
13 | 272 | Nedergaard Helene G. | 1999 | ODDER | 9956AM | 25 m | 1:05.68 | |
14 | 239 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 1:05.73 | |
15 | 323 | Franck Clara | 1999 | HSK | 9952AI | 25 m | 1:05.79 | |
16 | 200 | Petersen Mette Brendstrup | 1996 | BOV | 9642AO | 25 m | 1:05.98 | |
17 | 31 | Teichmann Sophie | 1997 | SG ELBE | 207404 | 25 m | 1:06.13 | |
18 | 77 | Ellehus Freya | 2000 | SVENDBORG | 0076AJ | 25 m | 1:06.13 | |
19 | 176 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 25 m | 1:06.18 | |
20 | 227 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 1:06.33 | |
21 | 151 | Hoffmann Annika | 1999 | FLENSBURG | 25 m | 1:06.86 | ||
22 | 189 | Nitsch Vanessa | 1999 | SG ELBE | 236404 | 25 m | 1:06.86 | |
23 | 147 | Biegemann Emma | 2000 | FLENSBURG | 25 m | 1:06.87 | ||
24 | 38 | Baxter Liselotte | 1998 | ERRITSØ | 9854AH | 25 m | 1:07.04 | |
25 | 158 | Schulze Miriam | 2001 | FLENSBURG | 25 m | 1:07.14 | ||
26 | 119 | Meldgaard Amanda | 1999 | IKAST | 9984AZ | 25 m | 1:07.32 | |
27 | 65 | Pedersen Emma Kjær | 2001 | VEJEN | 0182AD | 25 m | 1:07.43 | |
28 | 21 | Barthelmes Freja | 2001 | SG ELBE | 265313 | 25 m | 1:07.46 | |
29 | 22 | Buchholz Elisabeth | 1995 | SG ELBE | 160435 | 25 m | 1:07.96 | |
30 | 171 | Hansen Mathilde Aagaard | 1999 | FREM | 9906AF | 25 m | 1:07.96 | |
31 | 284 | Christensen Therese E. | 1999 | SØNDERBORG | 9942AR | 25 m | 1:07.98 | |
32 | 112 | Frohn Emma Louise | 1998 | IKAST | 9886AT | 25 m | 1:08.55 | |
33 | 156 | Obermark Louisa Marie | 2002 | FLENSBURG | 25 m | 1:08.63 | ||
34 | 285 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 25 m | 1:08.79 | |
35 | 238 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 25 m | 1:08.99 | |
36 | 298 | Mathiesen Nikoline | 2000 | SØNDERBORG | 0018AS | 25 m | 1:09.22 | |
37 | 269 | Ladefoged Luna | 2000 | ODDER | 0038AS | 25 m | 1:09.23 | |
38 | 75 | Busk Felia | 2000 | SVENDBORG | 0078AR | 25 m | 1:09.40 | |
39 | 299 | Munksgaard-Ottos Nikoline | 1996 | SØNDERBORG | 9618AR | 25 m | 1:09.49 | |
40 | 23 | Böhme Lea | 2001 | SG ELBE | 244507 | 25 m | 1:09.83 | |
41 | 259 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 25 m | 1:09.91 | |
42 | 240 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 25 m | 1:10.15 | |
43 | 14 | Pedersen Anni | 1998 | KOLDING | 9852AU | 25 m | 1:10.18 | |
44 | 295 | Johannsen Maria S. | 2000 | SØNDERBORG | 0062AT | 25 m | 1:10.29 | |
45 | 215 | Pedersen Sofie A. | 1999 | OSK | 9916AJ | 25 m | 1:10.37 | |
46 | 91 | Madsen Emilie | 2000 | SVENDBORG | 0066AW | 25 m | 1:10.45 | |
47 | 277 | Saugmann Camilla Hein | 1999 | ODDER | 9938BC | 25 m | 1:10.46 | |
48 | 271 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 25 m | 1:10.89 | |
49 | 263 | Jensen Kirstine Thordahl | 2000 | ODDER | 0084AZ | 25 m | 1:11.41 | |
50 | 172 | Jensen Emma | 1999 | FREM | 9956AJ | 25 m | 1:11.68 | |
51 | 213 | Juul Emma | 1999 | OSK | 9924BD | 25 m | 1:11.80 | |
52 | 264 | Jensen Signe Søby | 2001 | ODDER | 0114AJ | 25 m | 1:11.83 | |
53 | 203 | Brink Anne Hazell | 1999 | OSLF | 9956AF | 25 m | 1:12.08 | |
54 | 115 | Knudsen Emilie | 2002 | IKAST | 0222AK | 25 m | 1:12.26 | |
55 | 6 | Holzmann Fie | 2000 | KOLDING | 0034AU | 25 m | 1:12.78 | |
56 | 114 | Knudsen Caroline M. | 1999 | IKAST | 25 m | 1:13.16 | ||
57 | 28 | Mewes Emma | 2001 | SG ELBE | 244512 | 25 m | 1:13.39 | |
58 | 116 | Lausten Sascha | 2002 | IKAST | 0202AJ | 25 m | 1:13.76 | |
59 | 99 | Storgaard Anna Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0228AF | 25 m | 1:14.08 | |
60 | 40 | Christensen Kannika N. | 1998 | ERRITSØ | 9892BC | 25 m | 1:14.10 | |
61 | 100 | Thrane Anne Sofie | 2000 | SVENDBORG | 0042AW | 25 m | 1:14.30 | |
62 | 104 | Worrell Caroline | 2001 | SVENDBORG | 0102AD | 25 m | 1:14.39 | |
63 | 179 | Persson Liv | 2001 | FREM | 0148AF | 25 m | 1:14.89 | |
64 | 211 | Agger Sidsel | 1997 | OSK | 9766AZ | 25 m | 1:14.92 | |
65 | 332 | Meyer Didde | 2001 | HSK | 0158AS | 25 m | 1:14.96 | |
66 | 127 | Gydesen Mille Marie | 2000 | OPNØR | 0086AZ | 25 m | 1:15.23 | |
67 | 80 | Hansen Karoline Munch | 2000 | SVENDBORG | 0038BA | 25 m | 1:15.40 | |
68 | 43 | Jensen Louise Skovgaard | 2002 | ERRITSØ | 0292AM | 25 m | 1:15.44 | |
69 | 1 | Elmann Katrine | 1999 | KOLDING | 9988AM | 25 m | 1:15.70 | |
70 | 4 | Gravgaard Charlotte | 2001 | KOLDING | 0168AN | 25 m | 1:15.87 | |
71 | 54 | Teist Theresa Ringgaard | 2000 | ERRITSØ | 0026BC | 25 m | 1:15.92 | |
72 | 46 | Knudsen Cecilie Bækkelund | 2000 | ERRITSØ | 0042BD | 25 m | 1:16.09 | |
73 | 82 | Holse Katarina | 2002 | SVENDBORG | 0228AC | 25 m | 1:16.17 | |
74 | 276 | Rasmussen Laura Buur | 2001 | ODDER | 0168AQ | 25 m | 1:16.97 | |
75 | 8 | Knudsen Sofie | 2001 | KOLDING | 0134AK | 25 m | 1:17.01 | |
76 | 39 | Brock Mia Schou | 2000 | ERRITSØ | 0036AY | 25 m | 1:17.23 | |
77 | 129 | Hansen Anne Marie S. | 2002 | OPNØR | 0284AM | 25 m | 1:17.28 | |
78 | 74 | Bang Victoria | 2001 | SVENDBORG | 0146AM | 25 m | 1:18.58 | |
79 | 190 | Schröder Carolin | 2002 | SG ELBE | 282098 | 25 m | 1:18.61 | |
80 | 260 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 25 m | 1:19.91 | |
81 | 20 | Barthelmes Elina | 2004 | SG ELBE | 323131 | 25 m | 1:19.94 | |
82 | 30 | Ruholl Nele Sophie | 2003 | SG ELBE | 320498 | 25 m | 1:20.21 | |
83 | 197 | Kjærsgaard Maya Vandkrog | 2002 | BOV | 25 m | 1:20.69 | ||
84 | 330 | Larsen Freja | 2001 | HSK | 0102AT | 25 m | 1:20.92 | |
85 | 206 | Honore Frederikke | 2001 | OSLF | 0134AQ | 25 m | 1:21.30 | |
86 | 19 | Augenstein Lea | 2000 | SG ELBE | 329846 | 25 m | 1:21.43 | |
87 | 168 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 1:21.43 | |
88 | 275 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 25 m | 1:21.56 | |
89 | 292 | Jensen Katrine | 2001 | SØNDERBORG | 0156AR | 25 m | 1:21.58 | |
90 | 120 | Meyer Lærke | 2000 | IKAST | 25 m | 1:22.04 | ||
91 | 159 | Schwedler Lilith | 2003 | FLENSBURG | 25 m | 1:22.34 | ||
92 | 196 | Hansen Katrine Risbjerg | 2001 | BOV | 25 m | 1:22.38 | ||
93 | 205 | Henriksen Marie Lund | 2001 | OSLF | 0128AY | 25 m | 1:22.72 | |
94 | 125 | Bodum Emma | 2001 | OPNØR | 0178AX | 25 m | 1:23.28 | |
95 | 110 | Elling-Enevoldsen Freja | 2002 | IKAST | 0248AX | 25 m | 1:23.57 | |
96 | 45 | Jørgensen Karoline Weltz | 2002 | ERRITSØ | 0276AR | 25 m | 1:23.61 | |
97 | 154 | Jürgensen Charlotte | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 1:23.80 | ||
98 | 198 | Paulsen Isabella | 2000 | BOV | 25 m | 1:23.90 | ||
99 | 320 | Bladtkramer Lærke | 2001 | HSK | 0138AT | 25 m | 1:24.13 | |
100 | 117 | Lundvig Savannah | 2001 | IKAST | 0178BA | 25 m | 1:25.14 | |
101 | 130 | Hansen Emma Lhjungmann | 2001 | OPNØR | 0164AX | 25 m | 1:26.04 | |
102 | 209 | Skjøth Anna Kathrine | 2001 | OSLF | 0108AP | 25 m | 1:26.89 | |
103 | 53 | Svane Mie K. | 2000 | ERRITSØ | 0016AY | 25 m | 1:26.97 | |
104 | 333 | Mortensen Clara | 2001 | HSK | 0168AS | 25 m | 1:27.46 | |
105 | 337 | Nielsen Signe Frits | 2002 | HSK | 0266AN | 25 m | 1:28.18 | |
106 | 182 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 0344AV | 25 m | 1:28.25 | |
107 | 270 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 25 m | 1:28.57 | |
108 | 356 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | SKIVE | 0346AT | 25 m | 1:28.82 | |
109 | 106 | Ælmholdt Laura | 1999 | IKAST | 25 m | 1:28.92 | ||
110 | 201 | Petersen Mie | 2002 | BOV | 25 m | 1:29.31 | ||
111 | 76 | Busk Liva | 2003 | SVENDBORG | 0346AI | 25 m | 1:29.96 | |
112 | 358 | Madsen Cecilie | 2002 | SKIVE | 25 m | 1:29.97 | ||
113 | 92 | Mejlsbye Katrine | 2002 | SVENDBORG | 0256AN | 25 m | 1:30.29 | |
114 | 50 | Lynggaard Clara | 2002 | ERRITSØ | 0272AY | 25 m | 1:30.78 | |
115 | 294 | Johannsen Emma Lundorff | 2003 | SØNDERBORG | 25 m | 1:31.03 | ||
116 | 293 | Jensen Marie Vestergaard | 2003 | SØNDERBORG | 0334AM | 25 m | 1:32.50 | |
117 | 344 | Rasmussen Christine | 2001 | HSK | 0138AS | 25 m | 1:33.37 | |
118 | 173 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 25 m | 1:34.80 | |
119 | 321 | Bladtkramer Lykke | 2003 | HSK | 0336AI | 25 m | 1:35.43 | |
120 | 346 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 1:36.44 | |
121 | 290 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 25 m | 1:36.53 | ||
122 | 150 | Grohmann Lena Maria | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 1:42.19 | ||
123 | 202 | Andersen Mia | 2002 | OSLF | 0266AQ | 25 m | 1:42.36 | |
124 | 135 | Nielsen Marie Lunding | 2001 | OPNØR | 0174AW | 25 m | 1:45.09 | |
125 | 282 | Bütikofer Nanna | 2004 | SØNDERBORG | 0476AG | 25 m | 1:45.81 | |
126 | 162 | Wachs Naja | 2005 | FLENSBURG | 25 m | 1:47.88 | ||
127 | 174 | Mackeprang Kathrine H | 2004 | FREM | 0448AA | 25 m | 1:55.09 | |
128 | 90 | Laursen Mathilde Ribert | 2004 | SVENDBORG | 25 m | 2:04.13 | ||
129 | 286 | Farag Sara | 2003 | SØNDERBORG | 25 m | 2:08.29 | ||
130 | 41 | Frandsen Paulina | 2001 | ERRITSØ | 25 m | |||
131 | 42 | Klinge Camille | 2002 | ERRITSØ | 0246AY | 25 m | ||
132 | 51 | Møller Freja | 1999 | ERRITSØ | 9948AT | 25 m | ||
133 | 84 | Jepsen Jasmin | 2004 | SVENDBORG | 25 m | |||
134 | 102 | Uhrenholdt Emma | 2003 | SVENDBORG | 25 m | |||
135 | 180 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 25 m | ||
136 | 283 | Christensen Ronja Beck | 2003 | SØNDERBORG | 25 m | |||
137 | 296 | Jurgensen Christina B | 2004 | SØNDERBORG | 0466AF | 25 m | ||
138 | 329 | Mathiase Anna Kruse | 2000 | HSK | 0006BG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 26 september 2014 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:29 |
Løb 29, 100m Breaststroke Man |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 242 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 1:08.06 | |
2 | 327 | Knudsen Emil | 1999 | HSK | 9975AO | 25 m | 1:10.74 | |
3 | 262 | Jensen Alexander | 1999 | ODDER | 9955AO | 25 m | 1:12.42 | |
4 | 345 | Rohwedder Jonas | 1998 | HSK | 9849AO | 25 m | 1:15.18 | |
5 | 232 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 25 m | 1:16.29 | |
6 | 261 | Isdahl Nikolaj | 1999 | ODDER | 9957AF | 25 m | 1:16.95 | |
7 | 164 | Zarp Florian | 1991 | FLENSBURG | 25 m | 1:18.46 | ||
8 | 351 | Uldal Steffen Vesterø | 1999 | HSK | 9909AR | 25 m | 1:20.75 | |
9 | 157 | Rink Hark | 2000 | FLENSBURG | 25 m | 1:21.40 | ||
10 | 291 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 1:21.41 | |
11 | 24 | Kopp Lars | 1991 | SG ELBE | 135027 | 25 m | 1:22.66 | |
12 | 3 | Frederiksen Casper Skyt | 1999 | KOLDING | 9989AN | 25 m | 1:24.22 | |
13 | 107 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 25 m | 1:24.22 | |
14 | 149 | Fahlteich Niklas | 2000 | FLENSBURG | 25 m | 1:24.48 | ||
15 | 243 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | 1:25.26 | |
16 | 334 | Munk Magnus Lund | 1999 | HSK | 9907AS | 25 m | 1:26.31 | |
17 | 161 | Seesemann Finn | 1999 | FLENSBURG | 25 m | 1:31.75 | ||
18 | 52 | Stenbæk Kasper Høst | 2001 | ERRITSØ | 0125AP | 25 m | 1:31.92 | |
19 | 302 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 1:33.41 | |
20 | 58 | Bos Jonathan | 1998 | VEJEN | 9827AU | 25 m | 1:33.75 | |
21 | 163 | Wolfskeil Tillmann | 2001 | FLENSBURG | 25 m | 1:34.04 | ||
22 | 148 | Ernst Daniel | 2001 | FLENSBURG | 25 m | 1:35.33 | ||
23 | 214 | Kjærby Emil | 2000 | OSK | 0063AU | 25 m | 1:37.58 | |
24 | 343 | Petersen Jacob | 2000 | HSK | 0001AT | 25 m | 1:38.47 | |
25 | 131 | Hansen Frederik L. | 1999 | OPNØR | 9995AR | 25 m | 1:39.43 | |
26 | 251 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 25 m | 1:39.87 | |
27 | 355 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 1:41.86 | |
28 | 121 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 1:41.96 | |
29 | 62 | Stølegaard Niclas | 2001 | VEJEN | 0137AO | 25 m | 1:43.37 | |
30 | 138 | Salby Oliver | 2001 | OPNØR | 25 m | 1:45.00 | ||
31 | 160 | Schwedler Linus | 2005 | FLENSBURG | 25 m | 1:45.59 | ||
32 | 146 | Bewernitz Gustav Anton | 2003 | FLENSBURG | 25 m | 1:45.82 | ||
33 | 181 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 1:46.23 | |
34 | 140 | Thomsen Hans Christian L. | 2001 | OPNØR | 0133AN | 25 m | 1:47.66 | |
35 | 309 | Wetcke-Brask Torben | 2002 | SØNDERBORG | 0281AG | 25 m | 1:47.72 | |
36 | 297 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 25 m | 1:47.78 | ||
37 | 108 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 1:48.12 | |
38 | 153 | Hornschuh Arved | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 1:51.68 | ||
39 | 126 | Denker Magnus | 2001 | OPNØR | 0171AO | 25 m | 1:52.28 | |
40 | 287 | Fink Casper | 2003 | SØNDERBORG | 0377AH | 25 m | 1:54.85 | |
41 | 178 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 25 m | 1:54.86 | |
42 | 324 | Friis Benjamin | 2002 | HSK | 0267AI | 25 m | 1:55.12 | |
43 | 73 | Andreasen Emil Aabo | 2001 | SVENDBORG | 0173AQ | 25 m | 2:08.05 | |
44 | 360 | Pedersen Viktor Dalsgaard | 2007 | SKIVE | 0771AA | 25 m | 2:10.00 | |
45 | 308 | Sørensen Tobias G. | 2003 | SØNDERBORG | 0387AG | 25 m | 2:14.11 | |
46 | 208 | Refer Peter Fritsdal | 2001 | OSLF | 0151AE | 25 m | 2:26.52 | |
47 | 139 | Sørensen Jon | 2002 | OPNØR | 25 m | 2:39.60 | ||
48 | 83 | Hvass Rafael Vahala | 2001 | SVENDBORG | 25 m | |||
49 | 254 | Dall Jeppe | 2002 | ODDER | 25 m | |||
50 | 335 | Nielsen Martin | 2002 | HSK | 0267AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 26 september 2014 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:29 |
Løb 30, 200m Butterfly Woman |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 186 | Krasniqi Fjolla | 1997 | SG ELBE | 226075 | 25 m | 2:32.91 | |
2 | 79 | Frydendal Frida | 1999 | SVENDBORG | 9952AL | 25 m | 2:48.99 | |
3 | 31 | Teichmann Sophie | 1997 | SG ELBE | 207404 | 25 m | 2:50.62 | |
4 | 179 | Persson Liv | 2001 | FREM | 0148AF | 25 m | 3:08.43 | |
5 | 23 | Böhme Lea | 2001 | SG ELBE | 244507 | 25 m | 3:10.25 | |
6 | 64 | Christensen Katrine | 1996 | VEJEN | 9604AP | 25 m | 3:17.98 | |
7 | 258 | Gregersen Cecilie | 2002 | ODDER | 0204AF | 25 m | 3:35.25 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 26 september 2014 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:29 |
Løb 31, 4X50m Freestyle Man |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 223 | Holbæk Drenger 1 | 1900 | HOLBÆK | 25 m | 1:38.80 | ||
2 | 317 | John Pe Tur | 0 | HSK | 25 m | 1:42.00 | ||
3 | 310 | Don 1 | 0 | HSK | 25 m | 1:43.00 | ||
4 | 247 | Odder Drenge | 0 | ODDER | 25 m | 1:45.00 | ||
5 | 311 | Don 2 | 0 | HSK | 25 m | 1:45.00 | ||
6 | 66 | Ssk Drenge 1 | 0 | SVENDBORG | 25 m | 1:48.09 | ||
7 | 222 | Holbæk Drenger 1 | 1999 | HOLBÆK | 25 m | 1:52.00 | ||
8 | 141 | Opnørs Drenge | 0 | OPNØR | 25 m | 1:53.46 | ||
9 | 312 | Don 3 | 0 | HSK | 25 m | 1:54.00 | ||
10 | 109 | Isk Drenge | 0 | IKAST | 25 m | 1:55.00 | ||
11 | 224 | Holbæk Drenger 2 | 2000 | HOLBÆK | 25 m | 1:56.90 | ||
12 | 248 | Odder Drenge 2 | 0 | ODDER | 25 m | 2:00.00 | ||
13 | 305 | Sks Søndarborg 1 | 0 | SØNDERBORG | 25 m | 2:00.09 | ||
14 | 9 | Audi Team Kolding | 0 | KOLDING | 25 m | 2:01.00 | ||
15 | 142 | Opnørs Drenge 2 | 0 | OPNØR | 25 m | 2:04.36 | ||
16 | 32 | Sg Elbe 1 | 0 | SG ELBE | 25 m | 2:08.00 | ||
17 | 165 | Frem Drenge 1 | 0 | FREM | 25 m | 2:08.42 | ||
18 | 143 | Opnørs Drenge 3 | 0 | OPNØR | 25 m | 2:20.57 | ||
19 | 67 | Ssk Drenge 2 | 0 | SVENDBORG | 25 m | 2:25.09 | ||
20 | 68 | Ssk Drenge 3 | 0 | SVENDBORG | 25 m | 2:45.09 | ||
21 | 33 | Erritsø Drenge 1 | 1900 | ERRITSØ | 25 m | |||
22 | 60 | Vejen Drenge 2 | 0 | VEJEN | 25 m | |||
23 | 306 | Sks Søndarborg 2 | 0 | SØNDERBORG | 25 m | |||
24 | 313 | Haderslev Drenge 1 | 0 | HSK | 25 m | |||
25 | 314 | Haderslev Drenge 2 | 0 | HSK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 26 september 2014 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:29 |
Løb 32, 4X50m Freestyle Woman |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 32 | Sg Elbe 1 | 0 | SG ELBE | 25 m | 1:48.00 | ||
2 | 225 | Holbæk Piger 2 | 2000 | HOLBÆK | 25 m | 1:54.45 | ||
3 | 192 | Sg Elbe 2 | 0 | SG ELBE | 25 m | 1:56.00 | ||
4 | 249 | Odder Piger | 0 | ODDER | 25 m | 2:00.00 | ||
5 | 69 | Ssk Piger 1 | 0 | SVENDBORG | 25 m | 2:05.09 | ||
6 | 15 | Mercedes Team Kolding | 0 | KOLDING | 25 m | 2:07.00 | ||
7 | 122 | Isk Piger 1 | 0 | IKAST | 25 m | 2:10.00 | ||
8 | 144 | Opnørs Piger | 0 | OPNØR | 25 m | 2:10.38 | ||
9 | 166 | Frem Piger 1 | 0 | FREM | 25 m | 2:12.07 | ||
10 | 305 | Sks Søndarborg 1 | 0 | SØNDERBORG | 25 m | 2:18.90 | ||
11 | 123 | Isk Piger 2 | 0 | IKAST | 25 m | 2:20.00 | ||
12 | 250 | Odder Piger 2 | 0 | ODDER | 25 m | 2:20.00 | ||
13 | 306 | Sks Søndarborg 2 | 0 | SØNDERBORG | 25 m | 2:25.30 | ||
14 | 12 | Bmw Team Kolding | 0 | KOLDING | 25 m | 2:30.00 | ||
15 | 70 | Ssk Piger 2 | 0 | SVENDBORG | 25 m | 2:30.09 | ||
16 | 71 | Ssk Piger 3 | 0 | SVENDBORG | 25 m | 2:40.09 | ||
17 | 72 | Ssk Piger 4 | 0 | SVENDBORG | 25 m | 2:50.09 | ||
18 | 34 | Erritsø Piger 1 | 1900 | ERRITSØ | 25 m | |||
19 | 35 | Erritsø Piger 2 | 1900 | ERRITSØ | 25 m | |||
20 | 36 | Erritsø Piger 3 | 1900 | ERRITSØ | 25 m | |||
21 | 167 | Frem Piger 2 | 0 | FREM | 25 m | |||
22 | 218 | Sto Piger 1 | 0 | STO | 25 m | |||
23 | 219 | Sto Piger 2 | 0 | STO | 25 m | |||
24 | 307 | Sks Søndarborg 3 | 0 | SØNDERBORG | 25 m | |||
25 | 315 | Haderslev Piger 1 | 0 | HSK | 25 m | |||
26 | 316 | Haderslev Piger 2 | 0 | HSK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 26 september 2014 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:29 |
Løb 33, 200m Backstroke Man |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 268 | Jørgensen Oskar | 1998 | ODDER | 9817AK | 25 m | 2:11.16 | |
2 | 193 | Christensen Rasmus | 1996 | BOV | 9695AD | 25 m | 2:14.67 | |
3 | 339 | Oxenvad Frederik | 1999 | HSK | 9949AR | 25 m | 2:17.27 | |
4 | 185 | Antonyuk Sergiy | 1987 | SG ELBE | 336837 | 25 m | 2:19.91 | |
5 | 230 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 2:22.14 | |
6 | 256 | Degn Oliver | 1996 | ODDER | 9653AG | 25 m | 2:23.19 | |
7 | 89 | Larsen Gustav Westerlin | 1999 | SVENDBORG | 9993AJ | 25 m | 2:23.68 | |
8 | 235 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 25 m | 2:24.36 | |
9 | 257 | Frederiksen Thomas | 2000 | ODDER | 0089AG | 25 m | 2:24.74 | |
10 | 328 | Kristensen Victor | 1999 | HSK | 9915AS | 25 m | 2:26.36 | |
11 | 118 | Madsen Frederick K. | 1999 | IKAST | 9927AM | 25 m | 2:34.47 | |
12 | 132 | Havemann Magnus | 2000 | OPNØR | 0027AK | 25 m | 2:35.91 | |
13 | 267 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 2:44.87 | |
14 | 300 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 2:49.34 | |
15 | 44 | Jeppesen Lukas | 2001 | ERRITSØ | 0111AL | 25 m | 2:53.14 | |
16 | 226 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 2:53.61 | |
17 | 246 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 2:54.79 | |
18 | 134 | Mathiesen Kasper Kraft | 1998 | OPNØR | 9823AS | 25 m | 2:56.77 | |
19 | 137 | Piessenberger Sebastian | 2001 | OPNØR | 25 m | 2:56.77 | ||
20 | 291 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 2:56.77 | |
21 | 131 | Hansen Frederik L. | 1999 | OPNØR | 9995AR | 25 m | 2:57.03 | |
22 | 108 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 2:57.96 | |
23 | 244 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 25 m | 2:59.65 | |
24 | 266 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 3:02.36 | |
25 | 136 | Piessenberger Casper | 1999 | OPNØR | 25 m | 3:06.25 | ||
26 | 18 | Kristensen Viktor Skytt | 2001 | KOLDING | 0105AL | 25 m | 3:11.24 | |
27 | 181 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 3:13.77 | |
28 | 140 | Thomsen Hans Christian L. | 2001 | OPNØR | 0133AN | 25 m | 3:17.72 | |
29 | 103 | Weidenmann Christian | 2001 | SVENDBORG | 0103AN | 25 m | 3:25.08 | |
30 | 274 | Nielsen Benjamin B | 2001 | ODDER | 0127AM | 25 m | 3:29.23 | |
31 | 350 | Tønder Mads | 2002 | HSK | 0209AH | 25 m | 3:46.91 | |
32 | 78 | Feldskov Alfred | 2003 | SVENDBORG | 0315AK | 25 m | ||
33 | 169 | Christensen Victor | 2001 | FREM | 0199AI | 25 m | ||
34 | 170 | Hald Christoffer | 2003 | FREM | 0321AC | 25 m | ||
35 | 349 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 25 m | |||
36 | 352 | Petersen Rasmus | 2003 | HSK | 0383AE | 25 m | ||
37 | 355 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 26 september 2014 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:29 |
Løb 34, 100m Backstroke Woman |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 340 | Oxenvad Julie | 1997 | HSK | 9744AP | 25 m | 1:06.58 | |
2 | 280 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 25 m | 1:10.06 | |
3 | 16 | Nielsen Caroline Bo | 2001 | KOLDING | 0174AL | 25 m | 1:11.41 | |
4 | 252 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 25 m | 1:11.54 | |
5 | 253 | Dalgas Cecilie | 2000 | ODDER | 0014AI | 25 m | 1:12.27 | |
6 | 194 | Fasel Jasmin | 1996 | BOV | 9612AZ | 25 m | 1:12.29 | |
7 | 158 | Schulze Miriam | 2001 | FLENSBURG | 25 m | 1:13.10 | ||
8 | 188 | Krause Zoe Julia | 1999 | SG ELBE | 223745 | 25 m | 1:13.20 | |
9 | 111 | Flaskager Mette | 1999 | IKAST | 9902AR | 25 m | 1:13.41 | |
10 | 22 | Buchholz Elisabeth | 1995 | SG ELBE | 160435 | 25 m | 1:13.87 | |
11 | 227 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 1:13.96 | |
12 | 323 | Franck Clara | 1999 | HSK | 9952AI | 25 m | 1:14.58 | |
13 | 237 | Lynæs Louise | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 25 m | 1:15.48 | |
14 | 155 | Meißner Jane | 1998 | FLENSBURG | 25 m | 1:15.59 | ||
15 | 191 | Schröder Emily | 2000 | SG ELBE | 244520 | 25 m | 1:15.68 | |
16 | 236 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | 1:15.75 | |
17 | 151 | Hoffmann Annika | 1999 | FLENSBURG | 25 m | 1:16.21 | ||
18 | 6 | Holzmann Fie | 2000 | KOLDING | 0034AU | 25 m | 1:16.45 | |
19 | 115 | Knudsen Emilie | 2002 | IKAST | 0222AK | 25 m | 1:17.16 | |
20 | 31 | Teichmann Sophie | 1997 | SG ELBE | 207404 | 25 m | 1:17.99 | |
21 | 281 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | ODDER | 9854BB | 25 m | 1:17.99 | |
22 | 272 | Nedergaard Helene G. | 1999 | ODDER | 9956AM | 25 m | 1:18.59 | |
23 | 21 | Barthelmes Freja | 2001 | SG ELBE | 265313 | 25 m | 1:19.27 | |
24 | 269 | Ladefoged Luna | 2000 | ODDER | 0038AS | 25 m | 1:19.45 | |
25 | 276 | Rasmussen Laura Buur | 2001 | ODDER | 0168AQ | 25 m | 1:19.77 | |
26 | 147 | Biegemann Emma | 2000 | FLENSBURG | 25 m | 1:19.88 | ||
27 | 156 | Obermark Louisa Marie | 2002 | FLENSBURG | 25 m | 1:20.10 | ||
28 | 100 | Thrane Anne Sofie | 2000 | SVENDBORG | 0042AW | 25 m | 1:20.21 | |
29 | 285 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 25 m | 1:21.18 | |
30 | 264 | Jensen Signe Søby | 2001 | ODDER | 0114AJ | 25 m | 1:21.56 | |
31 | 263 | Jensen Kirstine Thordahl | 2000 | ODDER | 0084AZ | 25 m | 1:21.77 | |
32 | 295 | Johannsen Maria S. | 2000 | SØNDERBORG | 0062AT | 25 m | 1:21.87 | |
33 | 332 | Meyer Didde | 2001 | HSK | 0158AS | 25 m | 1:22.25 | |
34 | 277 | Saugmann Camilla Hein | 1999 | ODDER | 9938BC | 25 m | 1:22.38 | |
35 | 82 | Holse Katarina | 2002 | SVENDBORG | 0228AC | 25 m | 1:23.06 | |
36 | 288 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 25 m | 1:23.54 | |
37 | 215 | Pedersen Sofie A. | 1999 | OSK | 9916AJ | 25 m | 1:23.55 | |
38 | 203 | Brink Anne Hazell | 1999 | OSLF | 9956AF | 25 m | 1:23.68 | |
39 | 240 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 25 m | 1:23.73 | |
40 | 114 | Knudsen Caroline M. | 1999 | IKAST | 25 m | 1:24.74 | ||
41 | 275 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 25 m | 1:24.98 | |
42 | 1 | Elmann Katrine | 1999 | KOLDING | 9988AM | 25 m | 1:25.07 | |
43 | 75 | Busk Felia | 2000 | SVENDBORG | 0078AR | 25 m | 1:25.09 | |
44 | 330 | Larsen Freja | 2001 | HSK | 0102AT | 25 m | 1:25.23 | |
45 | 116 | Lausten Sascha | 2002 | IKAST | 0202AJ | 25 m | 1:26.39 | |
46 | 190 | Schröder Carolin | 2002 | SG ELBE | 282098 | 25 m | 1:26.96 | |
47 | 104 | Worrell Caroline | 2001 | SVENDBORG | 0102AD | 25 m | 1:27.67 | |
48 | 91 | Madsen Emilie | 2000 | SVENDBORG | 0066AW | 25 m | 1:27.95 | |
49 | 197 | Kjærsgaard Maya Vandkrog | 2002 | BOV | 25 m | 1:29.73 | ||
50 | 205 | Henriksen Marie Lund | 2001 | OSLF | 0128AY | 25 m | 1:30.60 | |
51 | 196 | Hansen Katrine Risbjerg | 2001 | BOV | 25 m | 1:30.89 | ||
52 | 7 | Jørgensen Marie Louise | 2003 | KOLDING | 0368AF | 25 m | 1:31.46 | |
53 | 201 | Petersen Mie | 2002 | BOV | 25 m | 1:32.04 | ||
54 | 207 | Paludan Linnea | 2001 | OSLF | 0158AF | 25 m | 1:32.22 | |
55 | 127 | Gydesen Mille Marie | 2000 | OPNØR | 0086AZ | 25 m | 1:32.27 | |
56 | 154 | Jürgensen Charlotte | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 1:33.26 | ||
57 | 101 | Tolsøe Sofie B G | 2001 | SVENDBORG | 0168AT | 25 m | 1:33.32 | |
58 | 43 | Jensen Louise Skovgaard | 2002 | ERRITSØ | 0292AM | 25 m | 1:33.60 | |
59 | 333 | Mortensen Clara | 2001 | HSK | 0168AS | 25 m | 1:33.95 | |
60 | 211 | Agger Sidsel | 1997 | OSK | 9766AZ | 25 m | 1:34.48 | |
61 | 30 | Ruholl Nele Sophie | 2003 | SG ELBE | 320498 | 25 m | 1:35.21 | |
62 | 135 | Nielsen Marie Lunding | 2001 | OPNØR | 0174AW | 25 m | 1:35.42 | |
63 | 130 | Hansen Emma Lhjungmann | 2001 | OPNØR | 0164AX | 25 m | 1:35.70 | |
64 | 74 | Bang Victoria | 2001 | SVENDBORG | 0146AM | 25 m | 1:35.72 | |
65 | 270 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 25 m | 1:36.38 | |
66 | 179 | Persson Liv | 2001 | FREM | 0148AF | 25 m | 1:36.43 | |
67 | 19 | Augenstein Lea | 2000 | SG ELBE | 329846 | 25 m | 1:38.77 | |
68 | 320 | Bladtkramer Lærke | 2001 | HSK | 0138AT | 25 m | 1:39.06 | |
69 | 159 | Schwedler Lilith | 2003 | FLENSBURG | 25 m | 1:39.10 | ||
70 | 356 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | SKIVE | 0346AT | 25 m | 1:39.47 | |
71 | 50 | Lynggaard Clara | 2002 | ERRITSØ | 0272AY | 25 m | 1:39.68 | |
72 | 198 | Paulsen Isabella | 2000 | BOV | 25 m | 1:40.46 | ||
73 | 321 | Bladtkramer Lykke | 2003 | HSK | 0336AI | 25 m | 1:40.87 | |
74 | 20 | Barthelmes Elina | 2004 | SG ELBE | 323131 | 25 m | 1:41.56 | |
75 | 94 | Rasmussen Ghita Ross | 2003 | SVENDBORG | 0362AQ | 25 m | 1:43.29 | |
76 | 337 | Nielsen Signe Frits | 2002 | HSK | 0266AN | 25 m | 1:43.90 | |
77 | 346 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 1:45.14 | |
78 | 13 | Nielsen Freja Ulka | 2003 | KOLDING | 0388AJ | 25 m | 1:46.01 | |
79 | 358 | Madsen Cecilie | 2002 | SKIVE | 25 m | 1:46.96 | ||
80 | 294 | Johannsen Emma Lundorff | 2003 | SØNDERBORG | 25 m | 1:47.13 | ||
81 | 162 | Wachs Naja | 2005 | FLENSBURG | 25 m | 1:47.88 | ||
82 | 290 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 25 m | 1:48.54 | ||
83 | 129 | Hansen Anne Marie S. | 2002 | OPNØR | 0284AM | 25 m | 1:48.58 | |
84 | 173 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 25 m | 1:53.34 | |
85 | 150 | Grohmann Lena Maria | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 1:58.08 | ||
86 | 90 | Laursen Mathilde Ribert | 2004 | SVENDBORG | 25 m | |||
87 | 182 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 0344AV | 25 m | ||
88 | 234 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | ||
89 | 283 | Christensen Ronja Beck | 2003 | SØNDERBORG | 25 m | |||
90 | 286 | Farag Sara | 2003 | SØNDERBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 26 september 2014 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:29 |
Løb 35, 100m Butterfly Man |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 231 | Dufour Rasmus | 1993 | HOLBÆK | 9301AI | 25 m | 56.08 | |
2 | 255 | Dall Lasse | 1997 | ODDER | 9763AR | 25 m | 59.22 | |
3 | 229 | Brønnum Joakim | 1997 | HOLBÆK | 9759AT | 25 m | 1:01.38 | |
4 | 199 | Petersen Henrik | 1994 | BOV | 9403AK | 25 m | 1:01.70 | |
5 | 268 | Jørgensen Oskar | 1998 | ODDER | 9817AK | 25 m | 1:02.05 | |
6 | 26 | Körner Jonte | 1997 | SG ELBE | 174574 | 25 m | 1:02.22 | |
7 | 25 | Kopp Mathias | 1984 | SG ELBE | 075299 | 25 m | 1:02.42 | |
8 | 348 | Skovby Rune Holm | 1998 | HSK | 9819AO | 25 m | 1:03.07 | |
9 | 242 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 1:03.34 | |
10 | 319 | Berg Magnus Stender | 1999 | HSK | 9939AF | 25 m | 1:03.76 | |
11 | 241 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 1:04.17 | |
12 | 245 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 1:04.50 | |
13 | 256 | Degn Oliver | 1996 | ODDER | 9653AG | 25 m | 1:04.64 | |
14 | 88 | Langsted Oliver Phil | 1999 | SVENDBORG | 9925AO | 25 m | 1:07.21 | |
15 | 303 | Petersen Steffen Skipper | 1996 | SØNDERBORG | 9637AJ | 25 m | 1:07.68 | |
16 | 331 | Larsen Lukas | 1996 | HSK | 9665AR | 25 m | 1:08.98 | |
17 | 152 | Hoffmann Björn | 1998 | FLENSBURG | 25 m | 1:09.21 | ||
18 | 11 | Sielemann Malthe | 1999 | KOLDING | 9949AS | 25 m | 1:09.53 | |
19 | 228 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 25 m | 1:10.75 | |
20 | 362 | Matzen Svend | 1999 | HSK | 9973AS | 25 m | 1:10.93 | |
21 | 118 | Madsen Frederick K. | 1999 | IKAST | 9927AM | 25 m | 1:10.98 | |
22 | 338 | Nielsen Thomas Frits | 1997 | HSK | 9789AP | 25 m | 1:11.09 | |
23 | 262 | Jensen Alexander | 1999 | ODDER | 9955AO | 25 m | 1:11.46 | |
24 | 187 | Krause Luca Manuel | 2000 | SG ELBE | 244394 | 25 m | 1:11.58 | |
25 | 233 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 25 m | 1:13.64 | |
26 | 98 | Storgaard Anders Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0227AD | 25 m | 1:13.99 | |
27 | 5 | Hald Rasmus | 2001 | KOLDING | 0189AM | 25 m | 1:14.06 | |
28 | 278 | Simonsen Mark | 1997 | ODDER | 9719AH | 25 m | 1:15.78 | |
29 | 48 | Lindquist Lau | 1999 | ERRITSØ | 9987AM | 25 m | 1:15.85 | |
30 | 328 | Kristensen Victor | 1999 | HSK | 9915AS | 25 m | 1:15.98 | |
31 | 327 | Knudsen Emil | 1999 | HSK | 9975AO | 25 m | 1:16.97 | |
32 | 322 | Christiansen Thomas | 1999 | HSK | 9957AO | 25 m | 1:17.26 | |
33 | 87 | Kristensen Theis Vibskov | 1998 | SVENDBORG | 9885AO | 25 m | 1:17.68 | |
34 | 345 | Rohwedder Jonas | 1998 | HSK | 9849AO | 25 m | 1:19.51 | |
35 | 161 | Seesemann Finn | 1999 | FLENSBURG | 25 m | 1:19.99 | ||
36 | 58 | Bos Jonathan | 1998 | VEJEN | 9827AU | 25 m | 1:20.37 | |
37 | 149 | Fahlteich Niklas | 2000 | FLENSBURG | 25 m | 1:22.23 | ||
38 | 163 | Wolfskeil Tillmann | 2001 | FLENSBURG | 25 m | 1:24.02 | ||
39 | 318 | Absalon Nicolaj | 1999 | HSK | 9933AS | 25 m | 1:24.05 | |
40 | 148 | Ernst Daniel | 2001 | FLENSBURG | 25 m | 1:24.41 | ||
41 | 113 | Holmershøj Martin | 1998 | IKAST | 9843AR | 25 m | 1:26.89 | |
42 | 97 | Stender Christian | 1999 | SVENDBORG | 9923AQ | 25 m | 1:30.55 | |
43 | 121 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 1:31.53 | |
44 | 183 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 1:33.03 | |
45 | 160 | Schwedler Linus | 2005 | FLENSBURG | 25 m | 1:34.88 | ||
46 | 325 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 25 m | 1:35.96 | |
47 | 3 | Frederiksen Casper Skyt | 1999 | KOLDING | 9989AN | 25 m | 1:36.12 | |
48 | 37 | Arumugam Lucas | 2000 | ERRITSØ | 0091AJ | 25 m | 1:36.21 | |
49 | 351 | Uldal Steffen Vesterø | 1999 | HSK | 9909AR | 25 m | 1:37.59 | |
50 | 128 | Hagensen Jannick | 2001 | OPNØR | 0181AL | 25 m | 1:40.77 | |
51 | 279 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 1:44.69 | |
52 | 273 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 1:47.02 | |
53 | 146 | Bewernitz Gustav Anton | 2003 | FLENSBURG | 25 m | 1:48.57 | ||
54 | 181 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 1:50.05 | |
55 | 265 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 1:50.88 | |
56 | 359 | Pedersen Magnus Dalsgaard | 2004 | SKIVE | 0453AH | 25 m | 1:53.94 | |
57 | 254 | Dall Jeppe | 2002 | ODDER | 25 m | 1:58.19 | ||
58 | 153 | Hornschuh Arved | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 2:01.45 | ||
59 | 73 | Andreasen Emil Aabo | 2001 | SVENDBORG | 0173AQ | 25 m | ||
60 | 184 | Tietgen Jacob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | ||
61 | 334 | Munk Magnus Lund | 1999 | HSK | 9907AS | 25 m | ||
62 | 341 | Peruchon Benjamin | 2001 | HSK | 0195AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 26 september 2014 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:29 |
Løb 36, 200m Breaststroke Woman |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 200 | Petersen Mette Brendstrup | 1996 | BOV | 9642AO | 25 m | 2:49.69 | |
2 | 29 | Nuppenau Lisa-Marie | 1996 | SG ELBE | 181193 | 25 m | 2:52.44 | |
3 | 284 | Christensen Therese E. | 1999 | SØNDERBORG | 9942AR | 25 m | 2:56.90 | |
4 | 77 | Ellehus Freya | 2000 | SVENDBORG | 0076AJ | 25 m | 2:57.25 | |
5 | 281 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | ODDER | 9854BB | 25 m | 2:59.52 | |
6 | 186 | Krasniqi Fjolla | 1997 | SG ELBE | 226075 | 25 m | 3:00.53 | |
7 | 298 | Mathiesen Nikoline | 2000 | SØNDERBORG | 0018AS | 25 m | 3:00.92 | |
8 | 299 | Munksgaard-Ottos Nikoline | 1996 | SØNDERBORG | 9618AR | 25 m | 3:02.02 | |
9 | 238 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 25 m | 3:06.44 | |
10 | 99 | Storgaard Anna Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0228AF | 25 m | 3:08.70 | |
11 | 189 | Nitsch Vanessa | 1999 | SG ELBE | 236404 | 25 m | 3:09.79 | |
12 | 271 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 25 m | 3:12.42 | |
13 | 28 | Mewes Emma | 2001 | SG ELBE | 244512 | 25 m | 3:15.84 | |
14 | 112 | Frohn Emma Louise | 1998 | IKAST | 9886AT | 25 m | 3:17.59 | |
15 | 47 | Kristensen Sandra | 1999 | ERRITSØ | 9964AZ | 25 m | 3:20.29 | |
16 | 4 | Gravgaard Charlotte | 2001 | KOLDING | 0168AN | 25 m | 3:23.49 | |
17 | 63 | Andersen Katrine E. | 1999 | VEJEN | 9962AW | 25 m | 3:24.20 | |
18 | 168 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 3:24.59 | |
19 | 45 | Jørgensen Karoline Weltz | 2002 | ERRITSØ | 0276AR | 25 m | 3:25.22 | |
20 | 344 | Rasmussen Christine | 2001 | HSK | 0138AS | 25 m | 3:29.47 | |
21 | 204 | Damsgaard Melissa | 2001 | OSLF | 0136AX | 25 m | 3:33.61 | |
22 | 30 | Ruholl Nele Sophie | 2003 | SG ELBE | 320498 | 25 m | 3:36.62 | |
23 | 8 | Knudsen Sofie | 2001 | KOLDING | 0134AK | 25 m | 3:38.01 | |
24 | 357 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 3:39.69 | |
25 | 120 | Meyer Lærke | 2000 | IKAST | 25 m | 3:40.34 | ||
26 | 110 | Elling-Enevoldsen Freja | 2002 | IKAST | 0248AX | 25 m | 3:41.68 | |
27 | 20 | Barthelmes Elina | 2004 | SG ELBE | 323131 | 25 m | 3:44.00 | |
28 | 292 | Jensen Katrine | 2001 | SØNDERBORG | 0156AR | 25 m | 3:44.50 | |
29 | 159 | Schwedler Lilith | 2003 | FLENSBURG | 25 m | 3:47.39 | ||
30 | 212 | Benediktson Malea | 2001 | OSK | 0104AM | 25 m | 3:48.70 | |
31 | 125 | Bodum Emma | 2001 | OPNØR | 0178AX | 25 m | 3:50.70 | |
32 | 293 | Jensen Marie Vestergaard | 2003 | SØNDERBORG | 0334AM | 25 m | 3:51.76 | |
33 | 154 | Jürgensen Charlotte | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 4:01.45 | ||
34 | 180 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 26 september 2014 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:29 |