Program for SydCup 2014
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Løb 3, 400m Freestyle Woman |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 340 | Oxenvad Julie | 1997 | HSK | 9744AP | 25 m | 4:30.18 | |
2 | 272 | Nedergaard Helene G. | 1999 | ODDER | 9956AM | 25 m | 4:49.85 | |
3 | 323 | Franck Clara | 1999 | HSK | 9952AI | 25 m | 5:04.29 | |
4 | 298 | Mathiesen Nikoline | 2000 | SØNDERBORG | 0018AS | 25 m | 5:04.46 | |
5 | 111 | Flaskager Mette | 1999 | IKAST | 9902AR | 25 m | 5:05.89 | |
6 | 227 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 5:06.89 | |
7 | 176 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 25 m | 5:07.79 | |
8 | 236 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | 5:15.29 | |
9 | 215 | Pedersen Sofie A. | 1999 | OSK | 9916AJ | 25 m | 5:16.49 | |
10 | 264 | Jensen Signe Søby | 2001 | ODDER | 0114AJ | 25 m | 5:18.65 | |
11 | 269 | Ladefoged Luna | 2000 | ODDER | 0038AS | 25 m | 5:23.08 | |
12 | 285 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 25 m | 5:24.29 | |
13 | 23 | Böhme Lea | 2001 | SG ELBE | 244507 | 25 m | 5:24.43 | |
14 | 203 | Brink Anne Hazell | 1999 | OSLF | 9956AF | 25 m | 5:25.58 | |
15 | 29 | Nuppenau Lisa-Marie | 1996 | SG ELBE | 181193 | 25 m | 5:25.78 | |
16 | 171 | Hansen Mathilde Aagaard | 1999 | FREM | 9906AF | 25 m | 5:28.23 | |
17 | 288 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 25 m | 5:33.06 | |
18 | 115 | Knudsen Emilie | 2002 | IKAST | 0222AK | 25 m | 5:34.17 | |
19 | 6 | Holzmann Fie | 2000 | KOLDING | 0034AU | 25 m | 5:34.55 | |
20 | 277 | Saugmann Camilla Hein | 1999 | ODDER | 9938BC | 25 m | 5:35.35 | |
21 | 119 | Meldgaard Amanda | 1999 | IKAST | 9984AZ | 25 m | 5:35.50 | |
22 | 295 | Johannsen Maria S. | 2000 | SØNDERBORG | 0062AT | 25 m | 5:35.51 | |
23 | 22 | Buchholz Elisabeth | 1995 | SG ELBE | 160435 | 25 m | 5:40.00 | |
24 | 211 | Agger Sidsel | 1997 | OSK | 9766AZ | 25 m | 5:41.65 | |
25 | 179 | Persson Liv | 2001 | FREM | 0148AF | 25 m | 5:41.96 | |
26 | 64 | Christensen Katrine | 1996 | VEJEN | 9604AP | 25 m | 5:44.55 | |
27 | 74 | Bang Victoria | 2001 | SVENDBORG | 0146AM | 25 m | 5:44.82 | |
28 | 258 | Gregersen Cecilie | 2002 | ODDER | 0204AF | 25 m | 5:50.45 | |
29 | 20 | Barthelmes Elina | 2004 | SG ELBE | 323131 | 25 m | 5:54.95 | |
30 | 28 | Mewes Emma | 2001 | SG ELBE | 244512 | 25 m | 6:02.76 | |
31 | 275 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 25 m | 6:05.43 | |
32 | 19 | Augenstein Lea | 2000 | SG ELBE | 329846 | 25 m | 6:11.92 | |
33 | 190 | Schröder Carolin | 2002 | SG ELBE | 282098 | 25 m | 6:16.24 | |
34 | 1 | Elmann Katrine | 1999 | KOLDING | 9988AM | 25 m | 6:20.36 | |
35 | 212 | Benediktson Malea | 2001 | OSK | 0104AM | 25 m | 6:21.13 | |
36 | 120 | Meyer Lærke | 2000 | IKAST | 25 m | 6:23.47 | ||
37 | 4 | Gravgaard Charlotte | 2001 | KOLDING | 0168AN | 25 m | 6:23.55 | |
38 | 320 | Bladtkramer Lærke | 2001 | HSK | 0138AT | 25 m | 6:30.18 | |
39 | 333 | Mortensen Clara | 2001 | HSK | 0168AS | 25 m | 6:30.82 | |
40 | 276 | Rasmussen Laura Buur | 2001 | ODDER | 0168AQ | 25 m | 6:33.33 | |
41 | 292 | Jensen Katrine | 2001 | SØNDERBORG | 0156AR | 25 m | 6:40.58 | |
42 | 344 | Rasmussen Christine | 2001 | HSK | 0138AS | 25 m | 7:32.12 | |
43 | 106 | Ælmholdt Laura | 1999 | IKAST | 25 m | |||
44 | 110 | Elling-Enevoldsen Freja | 2002 | IKAST | 0248AX | 25 m | ||
45 | 168 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | ||
46 | 290 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 25 m | |||
47 | 329 | Mathiase Anna Kruse | 2000 | HSK | 0006BG | 25 m | ||
48 | 330 | Larsen Freja | 2001 | HSK | 0102AT | 25 m | ||
49 | 337 | Nielsen Signe Frits | 2002 | HSK | 0266AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 26 september 2014 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:28 |