2020-09-20   08:36:57
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Burger King Swim 2014

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

Heatlista Gren 11
Heatlista 
 
  Tävling  Burger King Swim    Utskriftsdatum  17 oktober 2014   
  Tävlingsort  Värnamo    Utskriftstid  22:10   
  Arrangör  Värnamo Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  18 oktober 2014         
 
 
 
Gren 11, 50m Ryggsim Damer  Finaler (11) 
Heat 1 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
69  Ida Henningsson  2004  AR4804  VÄRNAMO SS    25m   
101  Maria Davidsson  2005  AE9805  LJUNGBY SS    25m   
104  Julia Gamberg  2005  AF1205  LJUNGBY SS    25m   
               

 
Heat 2 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
80  Elma Sehic  2005  AH4405  VÄRNAMO SS    25m   
67  Selma-Helene Hanfler  2005  AQ9205  VÄRNAMO SS    25m   
74  Nina Mirkhan  2006  AD3806  VÄRNAMO SS    25m   
               

 
Heat 3 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
60  Donjeta Ala  2003  BP6803  VÄRNAMO SS    25m   
12  Ebba Kemper  2004  BA6404  ANDERSTORP    25m   
70  Emelie Jansson  2006  AF0606  VÄRNAMO SS    25m  1:05.74 
92  Emma Andreasson  2003  BB4403  LJUNGBY SS    25m  1:18.45 
23  Arta Januzi  2003  BQ1203  GNOSJÖ SS    25m   

 
Heat 4 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
95  Felicia Bernlind  2004  AN0204  LJUNGBY SS    25m  1:04.69 
53  Linnea Cederqvist  2004  AW0204  LÖNSBODA    25m  1:02.62 
89  Nathalie von Rainals  2003  BG8203  VÄRNAMO SS    50m  59.08 
57  Tilda Sekander  2004  AY6604  LÖNSBODA    25m  1:02.34 
45  Maja Hellman  2004  AR1204  HVETLANDA    25m  1:04.47 

 
Heat 5 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
Ellinor Andersson  2003  BB4203  ALVESTA SS    25m  57.93 
109  Tova Lönn  2001  BN0201  LJUNGBY SS    25m  54.84 
85  Ella Stensson  2005  AC1605  VÄRNAMO SS    25m  53.51 
77  Nova Oscarsson  2003  BO3803  VÄRNAMO SS    25m  54.68 
119  Wilma Uppenberg  2004  AI1804  LJUNGBY SS    25m  57.18 

 
Heat 6 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
34  Vilma Fransson  2004  AG2204  HVETLANDA    25m  53.33 
100  Jenny Davidsson  2003  AV7603  LJUNGBY SS    25m  51.56 
46  Thea Lindman  2003  AC8203  HVETLANDA    25m  49.24 
84  Sofija Skoric  2001  AR2801  VÄRNAMO SS    25m  50.01 
90  Elly Andersson  2005  AA2605  LJUNGBY SS    25m  53.27 

 
Heat 7 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
24  Nha Khanh  2002  BB7202  GNOSJÖ SS    25m  49.23 
103  Louise Ebbesen  2001  AE1601  LJUNGBY SS    25m  48.26 
111  Anna Nyika  2002  AB2402  LJUNGBY SS    25m  44.51 
39  Alva Haraldsson  2002  BJ8202  HVETLANDA    25m  45.83 
22  Tilda Angkvist  2002  BD3802  GNOSJÖ SS    25m  49.11 

 
Heat 8 (11) (10 år och yngre) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
55  Elma Nilsson  2004  AW3204  LÖNSBODA    25m  52.84 
91  Towe Andersson  2005  AC8605  LJUNGBY SS    25m  51.94 
Tove Gustafsson  2004  AH7204  ALVESTA SS    25m  47.28 
75  Felicia Nyberg  2004  AC0204  VÄRNAMO SS    25m  47.54 
118  Ebba Törnqvist  2004  AN2204  LJUNGBY SS    25m  52.77 

 
Heat 9 (11) (11 år) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
40  Ella Haraldsson  2003  AH5603  HVETLANDA    25m  46.83 
19  Agnes Torén  2003  BE2603  ANDERSTORP    25m  44.01 
10  Jennifer Jingmark  2003  AO0603  ANDERSTORP    50m  37.90 
113  Beatrice Pap  2003  AB6803  LJUNGBY SS    25m  40.50 
122  Kriszta Vorszak  2003  AC2203  LJUNGBY SS    25m  44.78 

 
Heat 10 (11) (12 år) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
61  Saga Bergqvist  2002  AH7802  VÄRNAMO SS    25m  44.32 
42  Jazmina Hedqvist  2002  AQ5402  HVETLANDA    25m  38.29 
112  Heidi Palencsar  2002  AF8602  LJUNGBY SS    25m  37.54 
114  Ida Persson  2002  AF7402  LJUNGBY SS    25m  37.55 
87  Lovisa Svensson  2002  AH6802  VÄRNAMO SS    25m  38.70 

 
Heat 11 (11) (13 år) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
123  Annie Bennesved  2001  AP7801  HVETLANDA    25m  44.19 
26  Lisa Sommehed  2001  BM6801  GNOSJÖ SS    25m  41.87 
66  Sophie Einefors  2001  AR1801  VÄRNAMO SS    25m  37.03 
Adna Drincic  2001  AP5201  ALVESTA SS    50m  40.47 
15  Matilda Mild  2001  AK1401  ANDERSTORP    25m  42.58 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  17 oktober 2014 
Licensierad till: Värnamo Simsällskap  Utskriftstid  22:10 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner