Program för Serneke International
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 2
Gren 17, 100m Ryggsim C D flickor |
Sponsor: Fabs AB |
11 - 12 år: Shi Zhengying (1999) 1:10.19 2011-09-10 |
13 - 14 år: Clara Vater (1997) 1:06.37 2011-09-10 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
11 - 12 år |
1 | 189 | Simander Ella | 2002 | RONNEBY SS | AU4802 | 25 m | 1:18.87 | |
2 | 212 | Suchomel Linn | 2003 | SKÖVDE SS | AD2203 | 25 m | 1:19.04 | |
3 | 265 | Forss Trine | 2003 | BILLINGEN | AD8403 | 25 m | 1:23.87 | |
4 | 80 | Hemberg Hannah | 2002 | GÖTEBORG | AZ4602 | 25 m | 1:25.70 | |
5 | 155 | Röiseth Tilde | 2003 | LANDSKRONA | AF5603 | 25 m | 1:25.75 | |
6 | 55 | Koivuluoma Linn | 2003 | ELFSBORG | AG5803 | 25 m | 1:25.76 | |
7 | 74 | Edgren Linnea | 2002 | GÖTEBORG | AT7202 | 25 m | 1:26.27 | |
8 | 57 | Moberg Tindra | 2003 | ELFSBORG | AU5403 | 25 m | 1:26.88 | |
9 | 188 | Haxhiu Astina | 2002 | RONNEBY SS | AV4802 | 25 m | 1:27.94 | |
10 | 195 | Lidbom Nora | 2002 | SKENE SIM | AP0202 | 25 m | 1:28.20 | |
11 | 305 | Olesen Ellinor | 2002 | GÖTEBORG | AS8202 | 25 m | 1:28.45 | EFT |
12 | 259 | Steindl Alva | 2002 | HVETLANDA | AC3402 | 25 m | 1:28.66 | |
13 | 151 | Rundblad Wilma | 2003 | LANDSKRONA | AP5803 | 25 m | 1:28.80 | |
14 | 82 | Holmdahl Ebba | 2003 | GÖTEBORG | BA2203 | 25 m | 1:29.14 | |
15 | 230 | Carlsson Thea | 2002 | VARBERG | AM9402 | 25 m | 1:29.44 | |
16 | 140 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | AI3803 | 25 m | 1:29.85 | |
17 | 86 | Johansson Wilma | 2002 | GÖTEBORG | AN0602 | 25 m | 1:30.02 | |
18 | 98 | Simonsson Ella | 2002 | GÖTEBORG | BK2202 | 25 m | 1:31.02 | |
19 | 268 | Schimmel Hilja | 2003 | BILLINGEN | AV3603 | 25 m | 1:33.35 | |
20 | 225 | Berggren Ronja | 2003 | VARBERG | AE1403 | 25 m | 1:33.69 | |
21 | 108 | Öhman Sofia | 2003 | GÖTEBORG | BA2403 | 25 m | 1:34.08 | |
22 | 46 | Askengren Cajsa | 2002 | ELFSBORG | AO5802 | 25 m | 1:35.07 | |
23 | 83 | Inghammar Linnea | 2002 | GÖTEBORG | AT0402 | 25 m | 1:35.46 | |
24 | 132 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | AG6803 | 25 m | 1:36.02 | |
25 | 48 | Askengren Stråhle Nelly | 2003 | ELFSBORG | AE7403 | 25 m | 1:36.54 | |
26 | 250 | Sandgren Nanna | 2003 | VARBERG | AD8603 | 25 m | 1:37.17 | |
27 | 185 | Zanderau Wilma | 2003 | MARIESTAD | AB7203 | 25 m | 1:37.96 | |
28 | 104 | Vondrak Paulina | 2002 | GÖTEBORG | BI0602 | 25 m | 1:38.09 | |
29 | 113 | Roslund Ellen | 2003 | KARLSBORG | AT4403 | 25 m | 1:38.17 | |
30 | 202 | Åstedt Sofia | 2003 | SKENE SIM | AF1403 | 25 m | 1:38.49 | |
31 | 103 | Wingstrand Rut | 2002 | GÖTEBORG | BH0802 | 25 m | 1:38.65 | |
32 | 16 | Esborn Emilia | 2003 | ALINGSÅS | AP7403 | 25 m | 1:39.81 | |
33 | 67 | Wahlberg Ebba | 2002 | ELFSBORG | AW4602 | 25 m | 1:40.56 | |
34 | 222 | Bengtsson Matilda | 2002 | VARBERG | AK7802 | 25 m | 1:40.66 | |
35 | 277 | Davidsson Ebba | 2003 | FALKENBERG | AW1603 | 25 m | 1:41.84 | |
36 | 99 | Skåring Frida | 2002 | GÖTEBORG | BO5602 | 25 m | 1:42.46 | |
37 | 64 | Svenneby Emma | 2003 | ELFSBORG | AN4203 | 25 m | 1:42.68 | |
38 | 238 | Jonsson Daniella | 2002 | VARBERG | BN4402 | 25 m | 1:42.94 | |
39 | 291 | Asterling Sofie | 2003 | GÖTEBORG | BD1203 | 25 m | 1:43.02 | |
40 | 105 | Vondrak Rebecca | 2002 | GÖTEBORG | BI9402 | 25 m | 1:43.48 | |
41 | 266 | Karlsson Hanna | 2003 | BILLINGEN | AG8403 | 25 m | 1:45.41 | |
42 | 200 | Skoglund Emelia | 2003 | SKENE SIM | AB4603 | 25 m | 1:45.85 | |
43 | 280 | Feldhusen Maja | 2003 | FALKENBERG | AP0803 | 25 m | 1:45.91 | |
44 | 299 | Rundström Felicia | 2002 | GÖTEBORG | BI2402 | 25 m | 1:46.01 | |
45 | 270 | Svensson Mathilda | 2003 | BILLINGEN | AI8603 | 25 m | 1:47.57 | |
46 | 311 | Jansson Anna | 2003 | VARBERG | BD4203 | 25 m | 1:47.83 | EFT |
47 | 197 | Nilsson Astrid | 2003 | SKENE SIM | AR5803 | 25 m | 1:47.88 | |
48 | 298 | Norlander Ida | 2003 | GÖTEBORG | BD2203 | 50 m | 1:48.47 | |
49 | 297 | Johansson Liv | 2002 | GÖTEBORG | BO0802 | 25 m | 1:59.75 | |
50 | 36 | Rohrmüller Hanna | 2002 | ALINGSÅS | AC5202 | 25 m | ||
51 | 49 | Bagherzadeh Niki | 2003 | ELFSBORG | BK1203 | 25 m | ||
52 | 95 | Palmér Hanna | 2002 | GÖTEBORG | 25 m | |||
53 | 127 | Eriksson Linnea | 2003 | LANDSKRONA | AG2803 | 25 m | ||
54 | 292 | Berlin Viola | 2002 | GÖTEBORG | BO9602 | 25 m | ||
55 | 307 | Tholander Amanda | 2002 | VARBERG | BJ8802 | 25 m | EFT |
13 - 14 år |
1 | 156 | Sandwång Ida | 2001 | LANDSKRONA | AM3601 | 25 m | 1:09.86 | |
2 | 43 | Tistrand Klara | 2001 | ALINGSÅS | AD9801 | 25 m | 1:13.72 | |
3 | 253 | Danlid Wilma | 2000 | HVETLANDA | AR2200 | 25 m | 1:15.74 | |
4 | 264 | Emanuelsson Fransson Vera | 2001 | BILLINGEN | AB7401 | 25 m | 1:16.79 | |
5 | 252 | Westholm Sara | 2001 | VARBERG | AL8801 | 25 m | 1:18.71 | |
6 | 177 | Lövgren Ida | 2001 | MARIESTAD | AB2801 | 25 m | 1:19.16 | |
7 | 220 | Bekken Sofia | 2001 | VARBERG | AE6601 | 25 m | 1:19.18 | |
8 | 257 | Ljunggren Elin | 2000 | HVETLANDA | AC5200 | 25 m | 1:20.08 | |
9 | 214 | Williamsson Liesel | 2000 | SKÖVDE SS | AX6400 | 25 m | 1:20.96 | |
10 | 180 | Olsson Ebba | 2001 | MARIESTAD | AM7201 | 25 m | 1:22.57 | |
11 | 204 | Helgesson Sara | 2000 | SKÖVDE SS | AX5400 | 25 m | 1:23.82 | |
12 | 170 | Torén Matilda | 2001 | LIDKÖPING | AO1601 | 25 m | 1:24.14 | |
13 | 94 | Olsson Brandtvik Tove | 2000 | GÖTEBORG | BL0800 | 25 m | 1:24.50 | |
14 | 96 | Persson Tilde | 2001 | GÖTEBORG | BK2201 | 25 m | 1:26.12 | |
15 | 254 | Gildert Sanna | 2000 | HVETLANDA | BB9200 | 25 m | 1:26.29 | |
16 | 100 | Sturve Näslund Lovisa | 2000 | GÖTEBORG | BD0200 | 25 m | 1:27.13 | |
17 | 273 | Svantesson Agnes | 2001 | SK ALINGSÅ | AM2201 | 25 m | 1:27.38 | |
18 | 223 | Bengtsson Molly | 2001 | VARBERG | BL5401 | 25 m | 1:27.61 | |
19 | 174 | Kramer Linn | 2001 | MARIESTAD | AD8801 | 25 m | 1:27.64 | |
20 | 179 | Nordkvist Alice | 2000 | MARIESTAD | AV8400 | 25 m | 1:28.02 | |
21 | 255 | Henrysson Julia | 2000 | HVETLANDA | AW9400 | 25 m | 1:33.10 | |
22 | 125 | Dorenda Laura | 2001 | LANDSKRONA | AD2401 | 25 m | 1:34.59 | |
23 | 218 | Balslev Clara | 2001 | VARBERG | AE7601 | 25 m | 1:35.00 | |
24 | 286 | Smirnova Yulia | 2001 | FALKENBERG | BN3601 | 25 m | 1:36.05 | |
25 | 97 | Sandén Torun | 2001 | GÖTEBORG | BS0401 | 50 m | 1:36.54 | |
26 | 171 | Axelsson Linnea | 2001 | MARIESTAD | BN3201 | 25 m | 1:38.82 | |
27 | 71 | Consil Megane | 2001 | GÖTEBORG | BQ3801 | 25 m | 1:39.23 | |
28 | 285 | Rehn Elsa | 2000 | FALKENBERG | BQ1800 | 50 m | 1:44.32 | |
29 | 72 | Consil Oceane | 2000 | GÖTEBORG | BO8200 | 25 m | 1:44.65 | |
30 | 293 | Ejdestig Tindra | 2001 | GÖTEBORG | BK3401 | 25 m | 1:48.83 | |
31 | 87 | Lindblom Erika | 2001 | GÖTEBORG | BQ6801 | 25 m | 1:49.78 | |
32 | 296 | Jansson Elin | 2001 | GÖTEBORG | BT5801 | 25 m | 2:00.49 | |
33 | 89 | Medin Amanda | 2001 | GÖTEBORG | 25 m |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 | Utskriftsdatum | 05 september 2014 |
Licensierad till: Alingsås SLS | Utskriftstid | 12:06 |