Program för Serneke International
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 10
|
Tävling |
Serneke International |
|
Utskriftsdatum |
06 september 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Alingsås |
|
Utskriftstid |
08:18 |
|
|
Arrangör |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
05 september 2014 |
|
|
|
|
Gren 10, 50m Frisim C D pojkar |
Finaler (9) |
Sponsor: Pokalhuset |
11 - 12 år: Gustav Nislander (2001) 31.14 2013-09-06 |
13 - 14 år: Hampus Svensson (1999) 26.61 2013-09-06 |
|
Heat 1 (9) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
75 |
1 |
Loke Egnell |
2003 |
AR2703 |
GÖTEBORG |
|
25m |
|
17 |
2 |
Jesper Figas |
2003 |
AH5303 |
ALINGSÅS |
|
25m |
53.82 |
88 |
3 |
Oskar Ljungqvist |
2002 |
AQ5702 |
GÖTEBORG |
|
25m |
46.96 |
29 |
4 |
Victor Lindgren |
2002 |
AB1902 |
ALINGSÅS |
|
25m |
49.15 |
145 |
5 |
Rasmus Pedersen |
2003 |
AQ7303 |
LANDSKRONA |
|
25m |
56.40 |
91 |
6 |
Love Mellegård Farstén |
2003 |
|
GÖTEBORG |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
5 |
1 |
Noel Bohlin |
2003 |
AM4903 |
ALINGSÅS |
|
25m |
45.11 |
76 |
2 |
Max Feng |
2001 |
AR6301 |
GÖTEBORG |
|
25m |
41.18 |
295 |
3 |
Alexander Hedar |
2003 |
AL9503 |
GÖTEBORG |
|
25m |
40.95 |
236 |
4 |
Pelle Huldén |
2002 |
AE8302 |
VARBERG |
|
25m |
40.96 |
167 |
5 |
Alfred Thunell |
2002 |
AI9902 |
LANDSKRONA |
|
25m |
42.27 |
152 |
6 |
Markus Rydgren |
2003 |
AM3303 |
LANDSKRONA |
|
25m |
45.33 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
241 |
1 |
Viking Josefson |
2002 |
AQ2702 |
VARBERG |
|
25m |
40.69 |
284 |
2 |
David Polyushkin |
2002 |
AL9902 |
FALKENBERG |
|
25m |
39.38 |
176 |
3 |
Markus Leijon |
2002 |
AB5902 |
MARIESTAD |
|
25m |
38.37 |
193 |
4 |
Albin Eriksson-Hemberg |
2001 |
AI0701 |
SKENE SIM |
|
25m |
38.41 |
310 |
5 |
Adam Jansson |
2001 |
AY1101 |
VARBERG |
|
50m |
39.83 |
221 |
6 |
Filip Bengtsson |
2001 |
AV0701 |
VARBERG |
|
50m |
40.82 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
30 |
1 |
Arvid Lindmark |
2002 |
AB3902 |
ALINGSÅS |
|
25m |
37.08 |
207 |
2 |
Alfred Lilliedahl |
2000 |
AW7500 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
36.40 |
101 |
3 |
Max Svedberg |
2001 |
AR3301 |
GÖTEBORG |
|
25m |
36.20 |
106 |
4 |
Philip Zasowski |
2002 |
AM5302 |
GÖTEBORG |
|
25m |
36.32 |
227 |
5 |
Filip Brink |
2001 |
AK0301 |
VARBERG |
|
25m |
36.93 |
149 |
6 |
Jesper Ring |
2003 |
AF6103 |
LANDSKRONA |
|
25m |
37.57 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
70 |
1 |
Karl Bohlin |
2001 |
AV6301 |
GÖTEBORG |
|
25m |
35.49 |
84 |
2 |
Eric Jigrup |
2000 |
AU7700 |
GÖTEBORG |
|
25m |
34.83 |
233 |
3 |
Jonathan Einarsson |
2001 |
AQ4101 |
VARBERG |
|
25m |
34.40 |
12 |
4 |
Oscar Eliasson |
2001 |
AI9301 |
ALINGSÅS |
|
25m |
34.49 |
164 |
5 |
Casper Svärd |
2001 |
AC0101 |
LANDSKRONA |
|
25m |
35.12 |
287 |
6 |
Carl Storberg |
2002 |
AK5502 |
FALKENBERG |
|
25m |
36.03 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
274 |
1 |
Dennis Andersson |
2001 |
AU0701 |
FALKENBERG |
|
25m |
32.94 |
192 |
2 |
David Engström |
2001 |
AM1701 |
SKENE SIM |
|
25m |
32.41 |
301 |
3 |
Herbert Grahn |
2001 |
AJ0901 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
31.92 |
122 |
4 |
Dzevad Celikovic |
2001 |
AH8901 |
LANDSKRONA |
|
25m |
32.14 |
278 |
5 |
Martin Ettberger |
2001 |
AT8101 |
FALKENBERG |
|
25m |
32.67 |
137 |
6 |
Oliver Larsson |
2001 |
AU1301 |
LANDSKRONA |
|
25m |
34.22 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
138 |
1 |
Lucas Lindblom |
2000 |
AG8500 |
LANDSKRONA |
|
25m |
31.33 |
269 |
2 |
Anton Svensson |
2001 |
AR6701 |
BILLINGEN |
|
25m |
31.10 |
44 |
3 |
Alexander Vandija |
2000 |
AL5900 |
ALINGSÅS |
|
25m |
30.14 |
23 |
4 |
Elias Hyvönen |
2000 |
AA7700 |
ALINGSÅS |
|
25m |
30.74 |
247 |
5 |
Zacharias Olausson |
2000 |
AG4700 |
VARBERG |
|
25m |
31.16 |
232 |
6 |
Hampus Dahlgren |
2001 |
AG7501 |
VARBERG |
|
25m |
31.60 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
201 |
1 |
Felix W.persson |
2003 |
AB8903 |
SKENE SIM |
|
25m |
35.44 |
61 |
2 |
David Reinholdsson |
2002 |
AI3502 |
ELFSBORG |
|
25m |
34.43 |
228 |
3 |
Noa Carlenius |
2002 |
AE9302 |
VARBERG |
|
25m |
32.54 |
13 |
4 |
Noah Emanuelsson |
2003 |
AI8703 |
ALINGSÅS |
|
25m |
34.09 |
312 |
5 |
Sammi Nielsen |
2003 |
AG2503 |
VARBERG |
|
25m |
34.58 |
93 |
6 |
Marcus Nordberg |
2002 |
AM4302 |
GÖTEBORG |
|
25m |
35.44 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
112 |
1 |
Ted Niklasson |
2001 |
AD4701 |
KARLSBORG |
|
25m |
29.41 |
45 |
2 |
David Wollersjö |
2000 |
AD1900 |
ALINGSÅS |
|
25m |
28.34 |
128 |
3 |
Emil Hassling |
2000 |
AC1900 |
LANDSKRONA |
|
25m |
25.28 |
260 |
4 |
Anton Steindl |
2000 |
AB2900 |
HVETLANDA |
|
25m |
26.35 |
8 |
5 |
Albin Edvardsson |
2000 |
AN1300 |
ALINGSÅS |
|
25m |
29.26 |
229 |
6 |
Jonatan Carlsson |
2001 |
AJ6301 |
VARBERG |
|
25m |
30.08 |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 |
Utskriftsdatum |
06 september 2014 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
08:18 |
|