Program för Speedo Cup 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag 30/11 Klockan 10:00 (Insim kl. 09:00)
Heatlista Gren 19
|
Tävling |
Speedo Cup 2014 |
|
Utskriftsdatum |
29 november 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Eskilstuna |
|
Utskriftstid |
18:31 |
|
|
Arrangör |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
29 november 2014 |
|
|
|
|
Gren 19, 100m Bröstsim Damer |
Försök (13) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
171 |
2 |
Emma Järnebrink |
2003 |
BG3203 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
|
299 |
3 |
Johanna Pettersson |
2003 |
AL9803 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:06.25 |
297 |
4 |
Yildiz Soyal |
2002 |
AK8402 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
|
170 |
5 |
Ebba Filipsson |
2001 |
BF1201 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
104 |
1 |
Emelie Ekvall |
2003 |
AF6803 |
FALUN |
|
25m |
2:02.86 |
81 |
2 |
Eva Shahverdyan |
2004 |
AQ6204 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:01.92 |
76 |
3 |
Isabelle Persson |
2003 |
AQ1203 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:58.20 |
210 |
4 |
Smilla Holgersson Eliasson |
2003 |
AQ9803 |
ÖSA |
|
25m |
1:58.46 |
219 |
5 |
Evelina Rydén |
2000 |
BM2400 |
ÖSA |
|
25m |
2:02.41 |
62 |
6 |
Izabella Kullman |
2002 |
AG9202 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:05.64 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
110 |
1 |
Anna Nyberg |
2003 |
AP5603 |
FALUN |
|
25m |
1:55.10 |
241 |
2 |
Emma Lundmark |
2003 |
AT1803 |
SS04 |
|
25m |
1:49.23 |
266 |
3 |
Maja Andersson |
2000 |
AH8600 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:46.15 |
172 |
4 |
Emma Pettersson |
2001 |
AV2201 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
1:46.36 |
58 |
5 |
Rebecka Jungstedt |
2003 |
AQ8203 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:49.92 |
155 |
6 |
Lovisa Laine |
2005 |
AB9405 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:56.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
276 |
1 |
Anna Idesten |
2001 |
AX1801 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:43.95 |
30 |
2 |
Alva Abrahamsson |
2004 |
AQ6604 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:43.16 |
182 |
3 |
Paula Wiberg-Jansson |
2001 |
AX4801 |
NYKÖPING |
|
25m |
1:40.68 |
245 |
4 |
Amanda Sjöholm |
2000 |
BI0600 |
SS04 |
|
25m |
1:41.57 |
119 |
5 |
Alva Wiker |
2003 |
BC1403 |
FALUN |
|
50m |
1:43.21 |
255 |
6 |
Ellen Olsson |
2002 |
AV3202 |
HK SIM |
|
25m |
1:44.29 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
64 |
1 |
Wendy Lam |
2001 |
BR5601 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:40.41 |
278 |
2 |
Ellinor Larsson |
1999 |
BG2299 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
1:39.00 |
4 |
3 |
Pernilla Hemmälin |
2001 |
AO3801 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:36.83 |
175 |
4 |
Thindra Åkerblom |
2003 |
AK3603 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
1:37.78 |
232 |
5 |
Lisa Candelius |
2003 |
AT9803 |
SS04 |
|
25m |
1:39.68 |
111 |
6 |
Agnes Olsson |
2002 |
AH4402 |
FALUN |
|
25m |
1:40.55 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
168 |
1 |
Tilde Forslund |
2000 |
BL7400 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:36.43 |
209 |
2 |
Ebba Gustafsson Wernersson |
1999 |
BF6899 |
ÖSA |
|
25m |
1:36.17 |
61 |
3 |
Amanda Kullman |
2000 |
AN3400 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:35.95 |
212 |
4 |
Mikaela Juhler |
2000 |
BM7200 |
ÖSA |
|
25m |
1:36.16 |
103 |
5 |
Ida Brandt |
2000 |
AW0200 |
FALUN |
|
25m |
1:36.30 |
292 |
6 |
Gustavsson Lovisa |
2002 |
|
ÖSA |
|
25m |
1:36.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
100 |
1 |
Tova Adrelius |
2000 |
AV4600 |
FALUN |
|
25m |
1:35.49 |
72 |
2 |
Emma Mirkhosravi |
2002 |
AV2602 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:33.41 |
131 |
3 |
Selma El Hajji |
2001 |
BB1801 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:32.50 |
208 |
4 |
Salma Gabot |
2001 |
AN1801 |
ÖSA |
|
25m |
1:33.03 |
256 |
5 |
Emma Sibelius |
2002 |
AN7402 |
HK SIM |
|
25m |
1:34.94 |
90 |
6 |
Tilda Wik |
2001 |
AX5401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:35.62 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
139 |
1 |
Amanda Chienh |
1997 |
BD1497 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:32.16 |
193 |
2 |
Clara Lundgren |
2001 |
BI0201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:32.09 |
196 |
3 |
Ebba Rydberg |
2001 |
AN1401 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:31.77 |
69 |
4 |
Rebecka Loikala |
2000 |
AS7700 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:32.00 |
224 |
5 |
Josefine Åhlund |
2002 |
AU5802 |
ÖSA |
|
25m |
1:32.11 |
67 |
6 |
Katarina Lindoff |
2000 |
AY7800 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:32.37 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
248 |
1 |
Ellen Eriksson |
2001 |
BP7201 |
HK SIM |
|
25m |
1:31.60 |
101 |
2 |
Nelly Antlöv |
2002 |
AB3202 |
FALUN |
|
25m |
1:31.49 |
105 |
3 |
Ella Gunnarsson |
2000 |
BB4800 |
FALUN |
|
25m |
1:30.04 |
230 |
4 |
Astrid Blomberg |
2000 |
AW5800 |
SS04 |
|
25m |
1:30.69 |
257 |
5 |
Josefine Stenman |
2002 |
AR3202 |
HK SIM |
|
25m |
1:31.54 |
57 |
6 |
Matilda Jungstedt |
2001 |
AY5401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:31.65 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
12 |
1 |
My Rundberg |
1999 |
AL3699 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:28.05 |
275 |
2 |
Amanda Hyllbrant |
1999 |
AY6899 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:26.36 |
63 |
3 |
Nora Laine |
2000 |
AP8400 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:25.97 |
217 |
4 |
Julia Månsson |
2002 |
BL9202 |
ÖSA |
|
25m |
1:26.01 |
239 |
5 |
Sofia Karls |
2002 |
AH7202 |
SS04 |
|
25m |
1:27.28 |
43 |
6 |
Donya Dam |
1999 |
AO2299 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:28.98 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
202 |
1 |
Ebba Vongheer |
2000 |
BG6600 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:24.94 |
192 |
2 |
Elin Lindgren |
2000 |
AP4600 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:22.46 |
282 |
3 |
Adina Nyström |
1999 |
BD3699 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:17.29 |
270 |
4 |
Anna Eriksson |
1999 |
AI0499 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:18.35 |
280 |
5 |
Clara Lönnberg |
2001 |
AF9801 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:23.07 |
137 |
6 |
Linnea Wall |
2001 |
AV1601 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:25.57 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
142 |
1 |
Elin Waara |
1997 |
BD3497 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:24.48 |
27 |
2 |
Adelina Walldén |
2002 |
AS2602 |
SK ENA |
|
25m |
1:20.27 |
201 |
3 |
Clara Wiman |
1996 |
AE8896 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:17.09 |
203 |
4 |
Emelie Ångström |
2001 |
AN8201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:18.34 |
71 |
5 |
Johanna Ly |
2000 |
AK6600 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:23.05 |
73 |
6 |
Nelly Neuman |
1996 |
BC9296 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:25.52 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
164 |
1 |
Lisa Rydelius |
2001 |
AF8401 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:23.81 |
161 |
2 |
Moa Holmström |
2001 |
AD0201 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:19.25 |
7 |
3 |
Nathali Konrad |
1993 |
AU4493 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:15.31 |
271 |
4 |
Lisa Eriksson |
1998 |
AN3898 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:17.45 |
153 |
5 |
Julia Budde |
1999 |
AT7699 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:22.59 |
53 |
6 |
Frida Hammar |
2002 |
AM0601 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:24.94 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 |
Utskriftsdatum |
29 november 2014 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
Utskriftstid |
18:31 |
|