2019-09-15   22:30:32
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Speedo Cup 2014

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag 29/11 Klockan 10:00 (Insim kl. 09:00)

9_S
Gren 9, 100m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
13 år och yngre 
272  Eriksson Maja  2002  STRÄNGNÄS  AM6602  25 m  1:14.88   
203  Ångström Emelie  2001  VÄSTERÅS  AN8201  25 m  1:16.79   
206  Cullberg Emma  2002  ÖSA  BA8202  25 m  1:16.95   
161  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  1:18.37   
250  Jansson Elsa  2002  HK SIM  AB7202  25 m  1:18.45   
224  Åhlund Josefine  2002  ÖSA  AU5802  25 m  1:18.98   
48  Fundberg Ida  2002  ESKILSTUNA  AB6202  25 m  1:19.00   
283  Wennerberg Wilma  2001  STRÄNGNÄS  AG3201  25 m  1:19.00   
27  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  1:19.02   
10  239  Karls Sofia  2002  SS04  AH7202  25 m  1:21.49   
11  137  Wall Linnea  2001  JÄRFÄLLA S  AV1601  25 m  1:21.66   
12  18  Bergerstam Sandra  2001  BÅLSTA SK  AI1401  25 m  1:22.26   
13  189  Holmberg Karolin  2001  VÄSTERÅS  AG5201  25 m  1:22.27   
14  211  Johansson Cornelia  2003  ÖSA  AF1803  25 m  1:22.34   
15  51  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  25 m  1:23.30   
16  180  Kårehagen Elin  2001  NYKÖPING  AG7601  25 m  1:23.82   
17  164  Rydelius Lisa  2001  LUDVIKA SS  AF8401  25 m  1:23.91   
18  120  Wikström Alva  2002  FALUN  AN2402  25 m  1:24.79   
19  196  Rydberg Ebba  2001  VÄSTERÅS  AN1401  25 m  1:24.90   
20  253  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  25 m  1:25.06   
21  182  Wiberg-Jansson Paula  2001  NYKÖPING  AX4801  25 m  1:25.53   
22  248  Eriksson Ellen  2001  HK SIM  BP7201  25 m  1:26.03   
23  31  Ahnlund Cecilia  2001  ESKILSTUNA  BC9401  25 m  1:26.67   
24  Hemmälin Pernilla  2001  BOTK-RÖNN  AO3801  25 m  1:26.96   
25  170  Filipsson Ebba  2001  NORRTÄLJE  BF1201  25 m  1:26.99   
26  131  El Hajji Selma  2001  JÄRFÄLLA S  BB1801  25 m  1:27.28   
27  285  Widhe Emelie  2001  STRÄNGNÄS  AN0401  25 m  1:27.61   
28  276  Idesten Anna  2001  STRÄNGNÄS  AX1801  25 m  1:28.18   
29  241  Lundmark Emma  2003  SS04  AT1803  25 m  1:28.25   
14 - 15 år 
270  Eriksson Anna  1999  STRÄNGNÄS  AI0499  25 m  1:09.51   
267  Bergkvist Emma  2000  STRÄNGNÄS  AA5600  25 m  1:11.86   
275  Hyllbrant Amanda  1999  STRÄNGNÄS  AY6899  25 m  1:13.59   
273  Granlund Amanda  1999  STRÄNGNÄS  AI9299  25 m  1:14.57   
282  Nyström Adina  1999  STRÄNGNÄS  BD3699  25 m  1:14.83   
56  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  25 m  1:14.93   
50  Fundberg Linnea  1999  ESKILSTUNA  AK5699  25 m  1:15.15   
153  Budde Julia  1999  KÖPINGS SS  AT7699  25 m  1:15.57   
230  Blomberg Astrid  2000  SS04  AW5800  25 m  1:17.40   
10  71  Ly Johanna  2000  ESKILSTUNA  AK6600  25 m  1:18.72   
11  32  Asplund Ida  1999  ESKILSTUNA  BH8499  25 m  1:18.73   
12  12  Rundberg My  1999  BOTK-RÖNN  AL3699  25 m  1:19.11   
13  192  Lindgren Elin  2000  VÄSTERÅS  AP4600  25 m  1:19.30   
14  69  Loikala Rebecka  2000  ESKILSTUNA  AS7700  25 m  1:20.09   
15  126  Hedlund Anna  2000  HEDEMORA  AL1600  25 m  1:20.25   
16  61  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  1:20.28   
17  202  Vongheer Ebba  2000  VÄSTERÅS  BG6600  25 m  1:20.81   
18  245  Sjöholm Amanda  2000  SS04  BI0600  25 m  1:22.22   
19  63  Laine Nora  2000  ESKILSTUNA  AP8400  25 m  1:22.57   
20  228  Berndtson Frida  2000  SS04  BC3600  25 m  1:22.82   
21  284  Westerlund Helena  1999  STRÄNGNÄS  BE1699  25 m  1:22.89   
22  132  Gunnarsson-Jonsson Amanda  2000  JÄRFÄLLA S  AC4800  25 m  1:23.03   
23  77  Rehnholm Ylva  2000  ESKILSTUNA  BJ6600  25 m  1:23.83   
24  279  Lord My  1999  STRÄNGNÄS  AQ1699  25 m  1:24.25   
25  278  Larsson Ellinor  1999  STRÄNGNÄS  BG2299  25 m  1:24.51   
26  100  Adrelius Tova  2000  FALUN  AV4600  25 m  1:24.99   
27  43  Dam Donya  1999  ESKILSTUNA  AO2299  25 m  1:26.12   
28  125  Hallström Maja  2000  HEDEMORA  BM5400  25 m  1:26.37   
29  103  Brandt Ida  2000  FALUN  AW0200  25 m  1:26.80   
30  209  Gustafsson Wernersson Ebba  1999  ÖSA  BF6899  25 m  1:27.38   
16 - 99 år 
271  Eriksson Lisa  1998  STRÄNGNÄS  AN3898  25 m  1:06.37   
201  Wiman Clara  1996  VÄSTERÅS  AE8896  25 m  1:07.43   
227  Berndtson Filippa  1997  SS04  BD4297  25 m  1:10.18   
186  Berggren Elin  1996  VÄSTERÅS  AG5296  25 m  1:10.22   
46  Engström Ebba  1995  ESKILSTUNA  AZ7495  25 m  1:11.13   
73  Neuman Nelly  1996  ESKILSTUNA  BC9296  25 m  1:11.77   
141  Jarlemark Mikaela  1998  KARLSKO SF  AF2698  25 m  1:14.44   
238  Höglind Rebecca  1998  SS04  AL7898  25 m  1:14.73   
229  Berndtson Hannah  1996  SS04  BI9696  25 m  1:15.44   
10  167  Eriksson Maria  1997  NJURUNDA  BM6297  25 m  1:19.71   
11  139  Chienh Amanda  1997  KARLSKO SF  BD1497  25 m  1:23.22   
12  258  Thungren Alexandra  1997  HK SIM  BR1897  25 m  1:34.07   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  29 november 2014 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  14:15 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner