2019-09-15   22:22:18
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Speedo Cup 2014

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag 29/11 Klockan 10:00 (Insim kl. 09:00)

7_S
Gren 7, 100m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
13 år och yngre 
250  Jansson Elsa  2002  HK SIM  AB7202  25 m  1:12.30   
272  Eriksson Maja  2002  STRÄNGNÄS  AM6602  25 m  1:15.15   
253  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  25 m  1:16.10   
183  Lindblom Ida  2001  SALA SS  BJ8201  25 m  1:16.17   
203  Ångström Emelie  2001  VÄSTERÅS  AN8201  25 m  1:16.43   
18  Bergerstam Sandra  2001  BÅLSTA SK  AI1401  25 m  1:20.72   
256  Sibelius Emma  2002  HK SIM  AN7402  25 m  1:21.14   
180  Kårehagen Elin  2001  NYKÖPING  AG7601  25 m  1:21.37   
53  Hammar Frida  2002  ESKILSTUNA  AM0601  25 m  1:21.77   
10  120  Wikström Alva  2002  FALUN  AN2402  25 m  1:22.37   
11  241  Lundmark Emma  2003  SS04  AT1803  25 m  1:22.52   
12  182  Wiberg-Jansson Paula  2001  NYKÖPING  AX4801  25 m  1:22.53   
13  268  Bäckström Saga  2002  STRÄNGNÄS  AD9202  25 m  1:22.89   
14  208  Gabot Salma  2001  ÖSA  AN1801  25 m  1:22.96   
15  170  Filipsson Ebba  2001  NORRTÄLJE  BF1201  25 m  1:23.35   
16  27  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  1:24.17   
17  248  Eriksson Ellen  2001  HK SIM  BP7201  25 m  1:25.12   
18  249  Hagsten Skarda Magdalena  2003  HK SIM  AO6603  25 m  1:25.76   
19  90  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  1:27.25   
20  233  Edlundh Jessica  2002  SS04  BC3402  25 m  1:28.82  EFT 
21  64  Lam Wendy  2001  ESKILSTUNA  BR5601  25 m  1:29.08   
22  285  Widhe Emelie  2001  STRÄNGNÄS  AN0401  25 m  1:29.60   
23  276  Idesten Anna  2001  STRÄNGNÄS  AX1801  25 m  1:30.91   
24  119  Wiker Alva  2003  FALUN  BC1403  50 m  1:33.05   
25  62  Kullman Izabella  2002  ESKILSTUNA  AG9202  25 m  1:35.76   
26  172  Pettersson Emma  2001  NORRTÄLJE  AV2201  25 m  1:35.87   
27  214  König Tyra  2002  ÖSA  AL2402  25 m  1:36.71   
28  111  Olsson Agnes  2002  FALUN  AH4402  25 m  1:37.69   
29  110  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  25 m  1:37.85   
30  255  Olsson Ellen  2002  HK SIM  AV3202  25 m  1:38.57   
31  299  Pettersson Johanna  2003  ESKILSTUNA  AL9803  25 m  1:40.80  EFT 
32  210  Holgersson Eliasson Smilla  2003  ÖSA  AQ9803  25 m  1:42.11   
33  76  Persson Isabelle  2003  ESKILSTUNA  AQ1203  25 m  1:42.37   
34  37  Björk Emma  2002  ESKILSTUNA  AZ0402  25 m  1:42.59   
35  252  Karlsson Ariadna  2001  HK SIM  AZ1201  25 m  1:43.87   
36  81  Shahverdyan Eva  2004  ESKILSTUNA  AQ6204  25 m  1:44.95   
37  171  Järnebrink Emma  2003  NORRTÄLJE  BG3203  25 m  1:45.04   
38  104  Ekvall Emelie  2003  FALUN  AF6803  25 m  1:53.25   
39  152  Svensson Maja  2002  KATRINEHOL  AT7402  25 m     
40  175  Åkerblom Thindra  2003  NORRTÄLJE  AK3603  25 m     
14 - 15 år 
177  Eriksson Klara  2000  NYKÖPING  BE6200  25 m  1:11.16   
36  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  25 m  1:13.38   
273  Granlund Amanda  1999  STRÄNGNÄS  AI9299  25 m  1:13.92   
67  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  1:17.06   
113  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  1:17.32   
61  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  1:17.41   
71  Ly Johanna  2000  ESKILSTUNA  AK6600  25 m  1:19.46   
100  Adrelius Tova  2000  FALUN  AV4600  25 m  1:19.75   
230  Blomberg Astrid  2000  SS04  AW5800  25 m  1:21.50   
10  45  Eklind Tilde  1999  ESKILSTUNA  BH1699  25 m  1:22.80   
11  202  Vongheer Ebba  2000  VÄSTERÅS  BG6600  25 m  1:23.73   
12  Larsson Johanna  1999  BOTK-RÖNN  BO9699  25 m  1:24.40   
13  279  Lord My  1999  STRÄNGNÄS  AQ1699  25 m  1:24.54   
14  219  Rydén Evelina  2000  ÖSA  BM2400  25 m  1:25.37   
15  125  Hallström Maja  2000  HEDEMORA  BM5400  25 m  1:25.85   
16  77  Rehnholm Ylva  2000  ESKILSTUNA  BJ6600  25 m  1:26.32   
17  126  Hedlund Anna  2000  HEDEMORA  AL1600  25 m  1:27.09   
18  168  Forslund Tilde  2000  NJURUNDA  BL7400  25 m  1:29.85   
19  278  Larsson Ellinor  1999  STRÄNGNÄS  BG2299  25 m  1:31.21   
20  68  Loikala Emilia  2000  ESKILSTUNA  AY6800  25 m  1:31.44   
21  209  Gustafsson Wernersson Ebba  1999  ÖSA  BF6899  25 m  1:35.04   
22  212  Juhler Mikaela  2000  ÖSA  BM7200  25 m  1:50.42   
23  269  Colldén Ronja  2000  STRÄNGNÄS  BL9200  25 m  1:58.85   
16 - 99 år 
140  Håkansson Elin  1997  KARLSKO SF  BL4697  25 m  1:11.71   
Eriksson Mikaela  1997  BOTK-RÖNN  BM0697  25 m  1:13.47   
229  Berndtson Hannah  1996  SS04  BI9696  25 m  1:13.68   
167  Eriksson Maria  1997  NJURUNDA  BM6297  25 m  1:15.01   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  29 november 2014 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  14:15 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner