2019-09-15   22:22:02
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Speedo Cup 2014

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag 29/11 Klockan 10:00 (Insim kl. 09:00)

2_S
Gren 2, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
39  Brorsson Axel  1996  ESKILSTUNA  AX9396  25 m  24.43   
Konrad Christian  1989  BOTK-RÖNN  AG2589  25 m  24.63   
185  Frödeberg Gustav  1997  VÄSBY SS  AA5197  25 m  24.93   
66  Lindoff Karl  1998  ESKILSTUNA  AT1598  25 m  25.20   
178  Eriksson Nicklas  1996  NYKÖPING  AW0796  25 m  25.38   
298  Truong Daniel  1995  ESKILSTUNA  AV2595  25 m  25.80  EFT 
83  Skogfors Erik  1996  ESKILSTUNA  AP1996  25 m  25.88   
234  Eliasson Edward  1997  SS04  AP5397  25 m  25.89   
163  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m  26.28   
10  143  Aldrin John  2001  KATRINEHOL  AI8101  25 m  26.38   
11  21  Ekesten Fredrik  1995  SK ENA  AX5395  25 m  26.52   
12  23  Johansson Sean  1997  SK ENA  AO1197  25 m  26.54   
13  158  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  26.56   
14  38  Brand William  1998  ESKILSTUNA  AN2198  25 m  26.57   
15  25  Mastrangeli Jonathan  1999  SK ENA  AP3599  25 m  26.67   
16  11  Rindå Tobias  1995  BOTK-RÖNN  AB8195  25 m  26.97   
17  129  Bengtsson Emil  1999  JÄRFÄLLA S  AT1599  25 m  27.01   
18  59  Kadic Eldin  1999  ESKILSTUNA  AG5199  25 m  27.13   
19  35  Biscevic Stefan  1998  ESKILSTUNA  AM8398  25 m  27.29   
20  106  Hambraeus David  1999  FALUN  AL0799  25 m  27.34   
21  34  Biscevic Marko  1998  ESKILSTUNA  AM7398  25 m  27.45   
22  237  Holmer Fann Frederick  1998  SS04  AD3998  25 m  27.64   
23  262  Tillquist Dennis  1999  HK SIM  AP5999  25 m  27.71   
24  130  Bladin Samuel  1999  JÄRFÄLLA S  AO4399  25 m  27.81   
25  136  Olsson Fredrik  1999  JÄRFÄLLA S  AI2399  25 m  27.95   
26  166  Borgström Emil  1997  NJURUNDA  AJ1797  25 m  28.13   
27  260  Thungren Daniel  1999  HK SIM  AV9599  25 m  28.13   
28  244  Olsson Sande Erik  1999  SS04  AE8999  25 m  28.20   
29  Koufakis Alexander  2000  BOTK-RÖNN  AM8100  25 m  28.38   
30  115  Sander Gustav  1998  FALUN  AG8798  50 m  28.66   
31  251  Jansson Vilmer  2000  HK SIM  AI2100  25 m  28.75   
32  Karlsson Daniel  2001  BOTK-RÖNN  AL0901  25 m  28.77   
33  86  Syrén Viktor  2000  ESKILSTUNA  AH5900  25 m  28.85   
34  162  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  28.85   
35  160  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  28.87   
36  108  Höijer Per  1998  FALUN  AI7398  25 m  28.94   
37  Sved Samuel  1998  AVESTA SS  AQ1398  25 m  29.08   
38  33  Bidebo Carl  2000  ESKILSTUNA  AN9900  25 m  29.12   
39  24  Marin Joel  1999  SK ENA  AN2399  25 m  29.14   
40  181  Potorochyn Alexej  1999  NYKÖPING  AX2399  50 m  29.15   
41  218  Pasztor Theodor  2000  ÖSA  AY4500  25 m  29.15   
42  220  Törnvall Herman  1999  ÖSA  AW5799  25 m  29.15   
43  235  Hennert Johan  2001  SS04  AL6901  25 m  29.26   
44  10  Ooi Brian  1999  BOTK-RÖNN  AV2199  25 m  29.30   
45  54  Heikinniemi Arvid  2001  ESKILSTUNA  AL6301  25 m  29.57   
46  236  Hennert Olle  1999  SS04  AS1999  25 m  29.81   
47  259  Thungren Andreas  2002  HK SIM  AL1502  25 m  29.88   
48  216  Laszewski Michal  2002  ÖSA  AC4902  25 m  30.19   
49  114  Renström Mathias  2001  FALUN  AM5101  25 m  30.51   
50  144  Ekström Lundemo Tim  1999  KATRINEHOL  AT8799  25 m  30.57   
51  80  Shahverdyan Artush  2000  ESKILSTUNA  AM3100  25 m  31.04   
52  194  Nilsson Victor  2000  VÄSTERÅS  AL9300  50 m  31.86   
53  134  Nykvist Linus  2001  JÄRFÄLLA S  AH3701  25 m  32.03   
54  221  Wallin Anton  2000  ÖSA  AM7700  25 m  32.18   
55  107  Hansson Tim  2001  FALUN  AM7101  25 m  32.38   
56  151  Rautiainen Filip  2001  KATRINEHOL  AO3501  25 m  32.40   
57  231  Böschen Isac  2002  SS04  AF3102  25 m  32.81   
58  154  Färemyr Orréll Willy  2000  KÖPINGS SS  AT9300  25 m  32.83   
59  215  Larsson Melvin  2002  ÖSA  AJ8302  25 m  32.89   
60  145  Grahn Kevin  2003  KATRINEHOL  AH9103  25 m  32.92   
61  199  Szabo Gellert  2001  VÄSTERÅS  AM6901  25 m  33.37   
62  223  Wilhelmsson Oscar  2002  ÖSA  AM3902  25 m  33.44   
63  226  Bentzer Philip  2001  SS04  AH6701  25 m  33.50   
64  60  Karlsson Albin  2000  ESKILSTUNA  AJ2100  25 m  33.86   
65  47  Fröjdfeldt Adam  1999  ESKILSTUNA  AT1999  50 m  33.88   
66  281  Malmquist Eric  2003  STRÄNGNÄS  AC1703  25 m  34.06   
67  118  Werkmästar Johan  2002  FALUN  AI4502  25 m  34.80   
68  204  Baastad Simon  2002  ÖSA  AC2102  25 m  34.95   
69  40  Chan Harry  2001  ESKILSTUNA  AL8301  25 m  35.43   
70  87  Thai Sam  1999  ESKILSTUNA  AU9999  25 m  35.44   
71  173  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  36.10   
72  78  Roos Carl  2004  ESKILSTUNA  AB8104  25 m  36.35   
73  88  Ton Ricky  2000  ESKILSTUNA  AS9700  50 m  36.62   
74  70  Ly Alex  2003  ESKILSTUNA  AE6103  25 m  36.71   
75  213  Kurt Robert  2000  ÖSA  AY5500  50 m  36.86   
76  150  Rautiainen Anton  2003  KATRINEHOL  AH7503  25 m  37.15   
77  65  Landstorp August  2000  ESKILSTUNA  AL2900  25 m  37.56   
78  74  Paulson Elias  2000  ESKILSTUNA  AS0900  25 m  37.68   
79  291  Forsström William  2002  ÖSA  AM0902  25 m  37.99   
80  44  Dumanyan Arman  2002  ESKILSTUNA  AR1702  25 m  38.25   
81  207  Danqi Adrijan  2002  ÖSA  AS2502  25 m  39.27   
82  55  Hellmark Gustaf  2000  ESKILSTUNA  AR2300  25 m  39.38   
83  197  Saad-Nawaz Muhammad  2001  VÄSTERÅS  AV6501  25 m  40.06   
84  296  Edebrink Samuel  2002  STRÄNGNÄS    25 m  40.11  EFT 
85  195  Rundgren Alexander  2001  VÄSTERÅS  AX4101  25 m  40.73   
86  295  Heikinniemi Edvin  2003  ESKILSTUNA  AH0503  25 m  40.74   
87  247  Bergstrand Linus  2003  HK SIM  AN0703  25 m  41.17   
88  200  Vardanian Aram  2000  VÄSTERÅS  AU8100  25 m  41.58   
89  13  Serti Robin  2001  BOTK-RÖNN  AS4501  25 m  41.82   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  29 november 2014 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  14:15 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner