Program for Speedo Cup 2014
Below are all entry- and startlists shown by session.
Lördag 29/11 Klockan 10:00 (Insim kl. 09:00)
Gren 10, 100m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
13 år och yngre |
1 | 235 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 25 m | 1:13.94 | |
2 | 54 | Heikinniemi Arvid | 2001 | ESKILSTUNA | AL6301 | 25 m | 1:14.44 | |
3 | 114 | Renström Mathias | 2001 | FALUN | AM5101 | 25 m | 1:16.31 | |
4 | 242 | Montes Leonardo | 2002 | SS04 | AN2902 | 25 m | 1:16.35 | |
5 | 143 | Aldrin John | 2001 | KATRINEHOL | AI8101 | 25 m | 1:16.82 | |
6 | 216 | Laszewski Michal | 2002 | ÖSA | AC4902 | 25 m | 1:17.97 | |
7 | 5 | Karlsson Daniel | 2001 | BOTK-RÖNN | AL0901 | 25 m | 1:18.18 | |
8 | 134 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 25 m | 1:20.63 | |
9 | 107 | Hansson Tim | 2001 | FALUN | AM7101 | 25 m | 1:20.81 | |
10 | 128 | Adelöw Anton | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI5901 | 25 m | 1:21.75 | |
11 | 259 | Thungren Andreas | 2002 | HK SIM | AL1502 | 25 m | 1:21.90 | |
12 | 133 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 1:22.59 | |
13 | 281 | Malmquist Eric | 2003 | STRÄNGNÄS | AC1703 | 25 m | 1:24.47 | |
14 | 204 | Baastad Simon | 2002 | ÖSA | AC2102 | 25 m | 1:24.91 | |
15 | 231 | Böschen Isac | 2002 | SS04 | AF3102 | 25 m | 1:26.04 | |
16 | 151 | Rautiainen Filip | 2001 | KATRINEHOL | AO3501 | 25 m | 1:26.77 | |
17 | 223 | Wilhelmsson Oscar | 2002 | ÖSA | AM3902 | 25 m | 1:28.51 | |
18 | 40 | Chan Harry | 2001 | ESKILSTUNA | AL8301 | 25 m | 1:28.69 | |
19 | 145 | Grahn Kevin | 2003 | KATRINEHOL | AH9103 | 25 m | 1:29.23 | |
20 | 118 | Werkmästar Johan | 2002 | FALUN | AI4502 | 25 m | 1:30.67 | |
21 | 173 | Skyving Rasmus | 2003 | NORRTÄLJE | AB2703 | 25 m | 1:31.29 | |
22 | 70 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 25 m | 1:31.69 | |
23 | 291 | Forsström William | 2002 | ÖSA | AM0902 | 25 m | 1:35.54 | |
24 | 148 | Malmberg Anders | 2002 | KATRINEHOL | AS4902 | 25 m | 1:38.54 | |
25 | 13 | Serti Robin | 2001 | BOTK-RÖNN | AS4501 | 25 m | 1:42.13 | |
26 | 44 | Dumanyan Arman | 2002 | ESKILSTUNA | AR1702 | 25 m | 1:43.00 | |
27 | 247 | Bergstrand Linus | 2003 | HK SIM | AN0703 | 25 m | 1:46.32 | |
28 | 197 | Saad-Nawaz Muhammad | 2001 | VÄSTERÅS | AV6501 | 25 m | 2:09.08 | |
29 | 199 | Szabo Gellert | 2001 | VÄSTERÅS | AM6901 | 25 m |
14 - 15 år |
1 | 59 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | AG5199 | 25 m | 1:06.31 | |
2 | 106 | Hambraeus David | 1999 | FALUN | AL0799 | 25 m | 1:07.08 | |
3 | 129 | Bengtsson Emil | 1999 | JÄRFÄLLA S | AT1599 | 25 m | 1:07.49 | |
4 | 136 | Olsson Fredrik | 1999 | JÄRFÄLLA S | AI2399 | 25 m | 1:07.54 | |
5 | 158 | Bransell Henrik | 1999 | LUDVIKA SS | AG2599 | 25 m | 1:11.19 | |
6 | 220 | Törnvall Herman | 1999 | ÖSA | AW5799 | 25 m | 1:13.00 | |
7 | 244 | Olsson Sande Erik | 1999 | SS04 | AE8999 | 25 m | 1:13.40 | |
8 | 130 | Bladin Samuel | 1999 | JÄRFÄLLA S | AO4399 | 25 m | 1:14.38 | |
9 | 236 | Hennert Olle | 1999 | SS04 | AS1999 | 25 m | 1:15.73 | |
10 | 162 | Krysén Erik | 2000 | LUDVIKA SS | AE0100 | 25 m | 1:16.48 | |
11 | 80 | Shahverdyan Artush | 2000 | ESKILSTUNA | AM3100 | 25 m | 1:16.70 | |
12 | 251 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 25 m | 1:16.70 | |
13 | 8 | Koufakis Alexander | 2000 | BOTK-RÖNN | AM8100 | 25 m | 1:19.35 | |
14 | 144 | Ekström Lundemo Tim | 1999 | KATRINEHOL | AT8799 | 25 m | 1:19.82 | |
15 | 260 | Thungren Daniel | 1999 | HK SIM | AV9599 | 25 m | 1:19.99 | |
16 | 218 | Pasztor Theodor | 2000 | ÖSA | AY4500 | 25 m | 1:22.10 | |
17 | 10 | Ooi Brian | 1999 | BOTK-RÖNN | AV2199 | 25 m | 1:24.92 | |
18 | 24 | Marin Joel | 1999 | SK ENA | AN2399 | 25 m | 1:26.40 | |
19 | 221 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | AM7700 | 25 m | 1:27.67 | |
20 | 55 | Hellmark Gustaf | 2000 | ESKILSTUNA | AR2300 | 25 m | 1:27.84 | |
21 | 87 | Thai Sam | 1999 | ESKILSTUNA | AU9999 | 25 m | 1:32.77 | |
22 | 60 | Karlsson Albin | 2000 | ESKILSTUNA | AJ2100 | 25 m | 1:34.84 | |
23 | 65 | Landstorp August | 2000 | ESKILSTUNA | AL2900 | 25 m | 1:37.65 | |
24 | 74 | Paulson Elias | 2000 | ESKILSTUNA | AS0900 | 25 m | 1:38.77 | |
25 | 88 | Ton Ricky | 2000 | ESKILSTUNA | AS9700 | 25 m | 1:42.50 | |
26 | 181 | Potorochyn Alexej | 1999 | NYKÖPING | AX2399 | 25 m | ||
27 | 200 | Vardanian Aram | 2000 | VÄSTERÅS | AU8100 | 25 m |
16 - 99 år |
1 | 191 | Kanth Linus | 1991 | VÄSTERÅS | AP5991 | 25 m | 57.07 | |
2 | 6 | Konrad Christian | 1989 | BOTK-RÖNN | AG2589 | 25 m | 1:01.34 | |
3 | 39 | Brorsson Axel | 1996 | ESKILSTUNA | AX9396 | 25 m | 1:02.11 | |
4 | 66 | Lindoff Karl | 1998 | ESKILSTUNA | AT1598 | 25 m | 1:03.77 | |
5 | 234 | Eliasson Edward | 1997 | SS04 | AP5397 | 25 m | 1:03.89 | |
6 | 163 | Lindén Alfred | 1997 | LUDVIKA SS | AN6797 | 25 m | 1:05.34 | |
7 | 11 | Rindå Tobias | 1995 | BOTK-RÖNN | AB8195 | 25 m | 1:08.10 | |
8 | 112 | Peltomaa Victor | 1998 | FALUN | AG9798 | 25 m | 1:08.26 | |
9 | 35 | Biscevic Stefan | 1998 | ESKILSTUNA | AM8398 | 25 m | 1:09.33 | |
10 | 237 | Holmer Fann Frederick | 1998 | SS04 | AD3998 | 25 m | 1:09.94 | |
11 | 38 | Brand William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 25 m | 1:10.50 | |
12 | 166 | Borgström Emil | 1997 | NJURUNDA | AJ1797 | 25 m | 1:11.62 | |
13 | 108 | Höijer Per | 1998 | FALUN | AI7398 | 25 m | 1:12.56 | |
14 | 115 | Sander Gustav | 1998 | FALUN | AG8798 | 25 m | 1:13.55 | |
15 | 1 | Sved Samuel | 1998 | AVESTA SS | AQ1398 | 25 m | 1:14.30 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 29 november 2014 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 14:15 |