Program for Speedo Cup 2014
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Gren 1, 50m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
0 år och äldre |
1 | 271 | Eriksson Lisa | 1998 | STRÄNGNÄS | AN3898 | 25 m | 26.98 | |
2 | 270 | Eriksson Anna | 1999 | STRÄNGNÄS | AI0499 | 25 m | 27.13 | |
3 | 7 | Konrad Nathali | 1993 | BOTK-RÖNN | AU4493 | 25 m | 27.18 | |
4 | 186 | Berggren Elin | 1996 | VÄSTERÅS | AG5296 | 25 m | 27.69 | |
5 | 46 | Engström Ebba | 1995 | ESKILSTUNA | AZ7495 | 25 m | 28.08 | |
6 | 84 | Sundholm Moa | 1997 | ESKILSTUNA | AU7697 | 25 m | 28.34 | |
7 | 50 | Fundberg Linnea | 1999 | ESKILSTUNA | AK5699 | 25 m | 28.40 | |
8 | 201 | Wiman Clara | 1996 | VÄSTERÅS | AE8896 | 25 m | 28.58 | |
9 | 153 | Budde Julia | 1999 | KÖPINGS SS | AT7699 | 25 m | 28.73 | |
10 | 206 | Cullberg Emma | 2002 | ÖSA | BA8202 | 25 m | 28.95 | |
11 | 177 | Eriksson Klara | 2000 | NYKÖPING | BE6200 | 25 m | 28.98 | |
12 | 275 | Hyllbrant Amanda | 1999 | STRÄNGNÄS | AY6899 | 50 m | 29.01 | |
13 | 18 | Bergerstam Sandra | 2001 | BÅLSTA SK | AI1401 | 25 m | 29.43 | |
14 | 140 | Håkansson Elin | 1997 | KARLSKO SF | BL4697 | 25 m | 29.48 | |
15 | 272 | Eriksson Maja | 2002 | STRÄNGNÄS | AM6602 | 25 m | 29.50 | |
16 | 283 | Wennerberg Wilma | 2001 | STRÄNGNÄS | AG3201 | 50 m | 29.62 | |
17 | 36 | Bjälevik Sofia | 1999 | ESKILSTUNA | AT8299 | 25 m | 29.63 | |
18 | 141 | Jarlemark Mikaela | 1998 | KARLSKO SF | AF2698 | 25 m | 29.68 | |
19 | 167 | Eriksson Maria | 1997 | NJURUNDA | BM6297 | 25 m | 29.92 | |
20 | 273 | Granlund Amanda | 1999 | STRÄNGNÄS | AI9299 | 25 m | 30.08 | |
21 | 203 | Ångström Emelie | 2001 | VÄSTERÅS | AN8201 | 25 m | 30.56 | |
22 | 48 | Fundberg Ida | 2002 | ESKILSTUNA | AB6202 | 25 m | 30.74 | |
23 | 3 | Eriksson Mikaela | 1997 | BOTK-RÖNN | BM0697 | 25 m | 30.82 | |
24 | 12 | Rundberg My | 1999 | BOTK-RÖNN | AL3699 | 25 m | 30.83 | |
25 | 183 | Lindblom Ida | 2001 | SALA SS | BJ8201 | 50 m | 31.01 | |
26 | 56 | Isaksen Jennie | 2000 | ESKILSTUNA | AV8600 | 25 m | 31.26 | |
27 | 279 | Lord My | 1999 | STRÄNGNÄS | AQ1699 | 25 m | 31.29 | |
28 | 250 | Jansson Elsa | 2002 | HK SIM | AB7202 | 25 m | 31.31 | |
29 | 284 | Westerlund Helena | 1999 | STRÄNGNÄS | BE1699 | 25 m | 31.35 | |
30 | 258 | Thungren Alexandra | 1997 | HK SIM | BR1897 | 25 m | 31.37 | |
31 | 69 | Loikala Rebecka | 2000 | ESKILSTUNA | AS7700 | 25 m | 31.39 | |
32 | 32 | Asplund Ida | 1999 | ESKILSTUNA | BH8499 | 50 m | 31.50 | |
33 | 125 | Hallström Maja | 2000 | HEDEMORA | BM5400 | 25 m | 31.63 | |
34 | 238 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 25 m | 31.73 | |
35 | 113 | Rantanen Ronja | 1999 | FALUN | AH0899 | 25 m | 31.88 | |
36 | 230 | Blomberg Astrid | 2000 | SS04 | AW5800 | 25 m | 32.04 | |
37 | 126 | Hedlund Anna | 2000 | HEDEMORA | AL1600 | 25 m | 32.05 | |
38 | 61 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | 32.09 | |
39 | 202 | Vongheer Ebba | 2000 | VÄSTERÅS | BG6600 | 50 m | 32.09 | |
40 | 27 | Walldén Adelina | 2002 | SK ENA | AS2602 | 25 m | 32.10 | |
41 | 253 | Lundgren Jennie | 2001 | HK SIM | AG2401 | 25 m | 32.12 | |
42 | 278 | Larsson Ellinor | 1999 | STRÄNGNÄS | BG2299 | 50 m | 32.14 | |
43 | 71 | Ly Johanna | 2000 | ESKILSTUNA | AK6600 | 25 m | 32.23 | |
44 | 224 | Åhlund Josefine | 2002 | ÖSA | AU5802 | 25 m | 32.29 | |
45 | 9 | Larsson Johanna | 1999 | BOTK-RÖNN | BO9699 | 25 m | 32.31 | |
46 | 63 | Laine Nora | 2000 | ESKILSTUNA | AP8400 | 25 m | 32.49 | |
47 | 67 | Lindoff Katarina | 2000 | ESKILSTUNA | AY7800 | 25 m | 32.62 | |
48 | 189 | Holmberg Karolin | 2001 | VÄSTERÅS | AG5201 | 25 m | 32.65 | |
49 | 180 | Kårehagen Elin | 2001 | NYKÖPING | AG7601 | 25 m | 33.00 | |
50 | 182 | Wiberg-Jansson Paula | 2001 | NYKÖPING | AX4801 | 25 m | 33.21 | |
51 | 29 | Ålander Hannele | 2001 | SK ENA | AC8601 | 25 m | 33.28 | |
52 | 209 | Gustafsson Wernersson Ebba | 1999 | ÖSA | BF6899 | 50 m | 33.35 | |
53 | 255 | Olsson Ellen | 2002 | HK SIM | AV3202 | 25 m | 33.36 | |
54 | 249 | Hagsten Skarda Magdalena | 2003 | HK SIM | AO6603 | 25 m | 33.45 | |
55 | 211 | Johansson Cornelia | 2003 | ÖSA | AF1803 | 25 m | 33.51 | |
56 | 51 | Gustafsson Frida | 2001 | ESKILSTUNA | AM5401 | 25 m | 33.56 | |
57 | 103 | Brandt Ida | 2000 | FALUN | AW0200 | 25 m | 33.58 | |
58 | 68 | Loikala Emilia | 2000 | ESKILSTUNA | AY6800 | 25 m | 33.59 | |
59 | 256 | Sibelius Emma | 2002 | HK SIM | AN7402 | 25 m | 33.70 | |
60 | 248 | Eriksson Ellen | 2001 | HK SIM | BP7201 | 25 m | 33.72 | |
61 | 120 | Wikström Alva | 2002 | FALUN | AN2402 | 25 m | 33.80 | |
62 | 196 | Rydberg Ebba | 2001 | VÄSTERÅS | AN1401 | 25 m | 33.94 | |
63 | 31 | Ahnlund Cecilia | 2001 | ESKILSTUNA | BC9401 | 25 m | 34.07 | |
64 | 168 | Forslund Tilde | 2000 | NJURUNDA | BL7400 | 25 m | 34.07 | |
65 | 257 | Stenman Josefine | 2002 | HK SIM | AR3202 | 25 m | 34.12 | |
66 | 45 | Eklind Tilde | 1999 | ESKILSTUNA | BH1699 | 25 m | 34.16 | |
67 | 276 | Idesten Anna | 2001 | STRÄNGNÄS | AX1801 | 25 m | 34.24 | |
68 | 285 | Widhe Emelie | 2001 | STRÄNGNÄS | AN0401 | 25 m | 34.31 | |
69 | 241 | Lundmark Emma | 2003 | SS04 | AT1803 | 25 m | 34.43 | |
70 | 219 | Rydén Evelina | 2000 | ÖSA | BM2400 | 25 m | 34.60 | |
71 | 208 | Gabot Salma | 2001 | ÖSA | AN1801 | 25 m | 34.64 | |
72 | 52 | Gustafsson Maja | 2001 | ESKILSTUNA | AM8401 | 25 m | 34.75 | |
73 | 232 | Candelius Lisa | 2003 | SS04 | AT9803 | 25 m | 34.76 | |
74 | 4 | Hemmälin Pernilla | 2001 | BOTK-RÖNN | AO3801 | 25 m | 34.80 | |
75 | 225 | Asp Josefin | 2000 | SS04 | BG6400 | 25 m | 35.01 | |
76 | 2 | Bengtsson Emilia | 2001 | BOTK-RÖNN | BA3601 | 25 m | 35.12 | |
77 | 175 | Åkerblom Thindra | 2003 | NORRTÄLJE | AK3603 | 25 m | 35.30 | |
78 | 119 | Wiker Alva | 2003 | FALUN | BC1403 | 25 m | 35.35 | |
79 | 266 | Andersson Maja | 2000 | STRÄNGNÄS | AH8600 | 25 m | 35.53 | |
80 | 41 | Chan Laura | 2000 | ESKILSTUNA | BC5200 | 25 m | 35.62 | |
81 | 43 | Dam Donya | 1999 | ESKILSTUNA | AO2299 | 50 m | 35.64 | |
82 | 233 | Edlundh Jessica | 2002 | SS04 | BC3402 | 25 m | 35.75 | |
83 | 79 | Saikkonen Thelin Ida | 2002 | ESKILSTUNA | AZ2402 | 25 m | 35.78 | |
84 | 152 | Svensson Maja | 2002 | KATRINEHOL | AT7402 | 25 m | 36.53 | |
85 | 274 | Granlund Tilda | 2001 | STRÄNGNÄS | AF0201 | 50 m | 36.53 | |
86 | 64 | Lam Wendy | 2001 | ESKILSTUNA | BR5601 | 25 m | 36.54 | |
87 | 217 | Månsson Julia | 2002 | ÖSA | BL9202 | 25 m | 36.61 | |
88 | 193 | Lundgren Clara | 2001 | VÄSTERÅS | BI0201 | 25 m | 36.69 | |
89 | 172 | Pettersson Emma | 2001 | NORRTÄLJE | AV2201 | 25 m | 36.89 | |
90 | 269 | Colldén Ronja | 2000 | STRÄNGNÄS | BL9200 | 25 m | 37.05 | |
91 | 261 | Thungren Michaela | 2000 | HK SIM | BN4400 | 25 m | 37.15 | |
92 | 111 | Olsson Agnes | 2002 | FALUN | AH4402 | 25 m | 37.20 | |
93 | 245 | Sjöholm Amanda | 2000 | SS04 | BI0600 | 25 m | 37.21 | |
94 | 76 | Persson Isabelle | 2003 | ESKILSTUNA | AQ1203 | 25 m | 37.57 | |
95 | 252 | Karlsson Ariadna | 2001 | HK SIM | AZ1201 | 25 m | 37.90 | |
96 | 214 | König Tyra | 2002 | ÖSA | AL2402 | 50 m | 38.78 | |
97 | 110 | Nyberg Anna | 2003 | FALUN | AP5603 | 25 m | 38.84 | |
98 | 212 | Juhler Mikaela | 2000 | ÖSA | BM7200 | 50 m | 39.04 | |
99 | 37 | Björk Emma | 2002 | ESKILSTUNA | AZ0402 | 25 m | 40.03 | |
100 | 62 | Kullman Izabella | 2002 | ESKILSTUNA | AG9202 | 25 m | 40.42 | |
101 | 299 | Pettersson Johanna | 2003 | ESKILSTUNA | AL9803 | 25 m | 40.50 | EFT |
102 | 210 | Holgersson Eliasson Smilla | 2003 | ÖSA | AQ9803 | 25 m | 41.02 | |
103 | 171 | Järnebrink Emma | 2003 | NORRTÄLJE | BG3203 | 25 m | 42.49 | |
104 | 104 | Ekvall Emelie | 2003 | FALUN | AF6803 | 25 m | 44.56 | |
105 | 155 | Laine Lovisa | 2005 | KÖPINGS SS | AB9405 | 25 m | 46.43 | |
106 | 170 | Filipsson Ebba | 2001 | NORRTÄLJE | BF1201 | 25 m | EFT | |
107 | 297 | Soyal Yildiz | 2002 | NORRTÄLJE | AK8402 | 25 m | EFT |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 29 november 2014 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 14:15 |
Gren 2, 50m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
0 år och äldre |
1 | 39 | Brorsson Axel | 1996 | ESKILSTUNA | AX9396 | 25 m | 24.43 | |
2 | 6 | Konrad Christian | 1989 | BOTK-RÖNN | AG2589 | 25 m | 24.63 | |
3 | 185 | Frödeberg Gustav | 1997 | VÄSBY SS | AA5197 | 25 m | 24.93 | |
4 | 66 | Lindoff Karl | 1998 | ESKILSTUNA | AT1598 | 25 m | 25.20 | |
5 | 178 | Eriksson Nicklas | 1996 | NYKÖPING | AW0796 | 25 m | 25.38 | |
6 | 298 | Truong Daniel | 1995 | ESKILSTUNA | AV2595 | 25 m | 25.80 | EFT |
7 | 83 | Skogfors Erik | 1996 | ESKILSTUNA | AP1996 | 25 m | 25.88 | |
8 | 234 | Eliasson Edward | 1997 | SS04 | AP5397 | 25 m | 25.89 | |
9 | 163 | Lindén Alfred | 1997 | LUDVIKA SS | AN6797 | 25 m | 26.28 | |
10 | 143 | Aldrin John | 2001 | KATRINEHOL | AI8101 | 25 m | 26.38 | |
11 | 21 | Ekesten Fredrik | 1995 | SK ENA | AX5395 | 25 m | 26.52 | |
12 | 23 | Johansson Sean | 1997 | SK ENA | AO1197 | 25 m | 26.54 | |
13 | 158 | Bransell Henrik | 1999 | LUDVIKA SS | AG2599 | 25 m | 26.56 | |
14 | 38 | Brand William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 25 m | 26.57 | |
15 | 25 | Mastrangeli Jonathan | 1999 | SK ENA | AP3599 | 25 m | 26.67 | |
16 | 11 | Rindå Tobias | 1995 | BOTK-RÖNN | AB8195 | 25 m | 26.97 | |
17 | 129 | Bengtsson Emil | 1999 | JÄRFÄLLA S | AT1599 | 25 m | 27.01 | |
18 | 59 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | AG5199 | 25 m | 27.13 | |
19 | 35 | Biscevic Stefan | 1998 | ESKILSTUNA | AM8398 | 25 m | 27.29 | |
20 | 106 | Hambraeus David | 1999 | FALUN | AL0799 | 25 m | 27.34 | |
21 | 34 | Biscevic Marko | 1998 | ESKILSTUNA | AM7398 | 25 m | 27.45 | |
22 | 237 | Holmer Fann Frederick | 1998 | SS04 | AD3998 | 25 m | 27.64 | |
23 | 262 | Tillquist Dennis | 1999 | HK SIM | AP5999 | 25 m | 27.71 | |
24 | 130 | Bladin Samuel | 1999 | JÄRFÄLLA S | AO4399 | 25 m | 27.81 | |
25 | 136 | Olsson Fredrik | 1999 | JÄRFÄLLA S | AI2399 | 25 m | 27.95 | |
26 | 166 | Borgström Emil | 1997 | NJURUNDA | AJ1797 | 25 m | 28.13 | |
27 | 260 | Thungren Daniel | 1999 | HK SIM | AV9599 | 25 m | 28.13 | |
28 | 244 | Olsson Sande Erik | 1999 | SS04 | AE8999 | 25 m | 28.20 | |
29 | 8 | Koufakis Alexander | 2000 | BOTK-RÖNN | AM8100 | 25 m | 28.38 | |
30 | 115 | Sander Gustav | 1998 | FALUN | AG8798 | 50 m | 28.66 | |
31 | 251 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 25 m | 28.75 | |
32 | 5 | Karlsson Daniel | 2001 | BOTK-RÖNN | AL0901 | 25 m | 28.77 | |
33 | 86 | Syrén Viktor | 2000 | ESKILSTUNA | AH5900 | 25 m | 28.85 | |
34 | 162 | Krysén Erik | 2000 | LUDVIKA SS | AE0100 | 25 m | 28.85 | |
35 | 160 | Gustafsson Jakob | 1999 | LUDVIKA SS | AL0399 | 25 m | 28.87 | |
36 | 108 | Höijer Per | 1998 | FALUN | AI7398 | 25 m | 28.94 | |
37 | 1 | Sved Samuel | 1998 | AVESTA SS | AQ1398 | 25 m | 29.08 | |
38 | 33 | Bidebo Carl | 2000 | ESKILSTUNA | AN9900 | 25 m | 29.12 | |
39 | 24 | Marin Joel | 1999 | SK ENA | AN2399 | 25 m | 29.14 | |
40 | 181 | Potorochyn Alexej | 1999 | NYKÖPING | AX2399 | 50 m | 29.15 | |
41 | 218 | Pasztor Theodor | 2000 | ÖSA | AY4500 | 25 m | 29.15 | |
42 | 220 | Törnvall Herman | 1999 | ÖSA | AW5799 | 25 m | 29.15 | |
43 | 235 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 25 m | 29.26 | |
44 | 10 | Ooi Brian | 1999 | BOTK-RÖNN | AV2199 | 25 m | 29.30 | |
45 | 54 | Heikinniemi Arvid | 2001 | ESKILSTUNA | AL6301 | 25 m | 29.57 | |
46 | 236 | Hennert Olle | 1999 | SS04 | AS1999 | 25 m | 29.81 | |
47 | 259 | Thungren Andreas | 2002 | HK SIM | AL1502 | 25 m | 29.88 | |
48 | 216 | Laszewski Michal | 2002 | ÖSA | AC4902 | 25 m | 30.19 | |
49 | 114 | Renström Mathias | 2001 | FALUN | AM5101 | 25 m | 30.51 | |
50 | 144 | Ekström Lundemo Tim | 1999 | KATRINEHOL | AT8799 | 25 m | 30.57 | |
51 | 80 | Shahverdyan Artush | 2000 | ESKILSTUNA | AM3100 | 25 m | 31.04 | |
52 | 194 | Nilsson Victor | 2000 | VÄSTERÅS | AL9300 | 50 m | 31.86 | |
53 | 134 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 25 m | 32.03 | |
54 | 221 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | AM7700 | 25 m | 32.18 | |
55 | 107 | Hansson Tim | 2001 | FALUN | AM7101 | 25 m | 32.38 | |
56 | 151 | Rautiainen Filip | 2001 | KATRINEHOL | AO3501 | 25 m | 32.40 | |
57 | 231 | Böschen Isac | 2002 | SS04 | AF3102 | 25 m | 32.81 | |
58 | 154 | Färemyr Orréll Willy | 2000 | KÖPINGS SS | AT9300 | 25 m | 32.83 | |
59 | 215 | Larsson Melvin | 2002 | ÖSA | AJ8302 | 25 m | 32.89 | |
60 | 145 | Grahn Kevin | 2003 | KATRINEHOL | AH9103 | 25 m | 32.92 | |
61 | 199 | Szabo Gellert | 2001 | VÄSTERÅS | AM6901 | 25 m | 33.37 | |
62 | 223 | Wilhelmsson Oscar | 2002 | ÖSA | AM3902 | 25 m | 33.44 | |
63 | 226 | Bentzer Philip | 2001 | SS04 | AH6701 | 25 m | 33.50 | |
64 | 60 | Karlsson Albin | 2000 | ESKILSTUNA | AJ2100 | 25 m | 33.86 | |
65 | 47 | Fröjdfeldt Adam | 1999 | ESKILSTUNA | AT1999 | 50 m | 33.88 | |
66 | 281 | Malmquist Eric | 2003 | STRÄNGNÄS | AC1703 | 25 m | 34.06 | |
67 | 118 | Werkmästar Johan | 2002 | FALUN | AI4502 | 25 m | 34.80 | |
68 | 204 | Baastad Simon | 2002 | ÖSA | AC2102 | 25 m | 34.95 | |
69 | 40 | Chan Harry | 2001 | ESKILSTUNA | AL8301 | 25 m | 35.43 | |
70 | 87 | Thai Sam | 1999 | ESKILSTUNA | AU9999 | 25 m | 35.44 | |
71 | 173 | Skyving Rasmus | 2003 | NORRTÄLJE | AB2703 | 25 m | 36.10 | |
72 | 78 | Roos Carl | 2004 | ESKILSTUNA | AB8104 | 25 m | 36.35 | |
73 | 88 | Ton Ricky | 2000 | ESKILSTUNA | AS9700 | 50 m | 36.62 | |
74 | 70 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 25 m | 36.71 | |
75 | 213 | Kurt Robert | 2000 | ÖSA | AY5500 | 50 m | 36.86 | |
76 | 150 | Rautiainen Anton | 2003 | KATRINEHOL | AH7503 | 25 m | 37.15 | |
77 | 65 | Landstorp August | 2000 | ESKILSTUNA | AL2900 | 25 m | 37.56 | |
78 | 74 | Paulson Elias | 2000 | ESKILSTUNA | AS0900 | 25 m | 37.68 | |
79 | 291 | Forsström William | 2002 | ÖSA | AM0902 | 25 m | 37.99 | |
80 | 44 | Dumanyan Arman | 2002 | ESKILSTUNA | AR1702 | 25 m | 38.25 | |
81 | 207 | Danqi Adrijan | 2002 | ÖSA | AS2502 | 25 m | 39.27 | |
82 | 55 | Hellmark Gustaf | 2000 | ESKILSTUNA | AR2300 | 25 m | 39.38 | |
83 | 197 | Saad-Nawaz Muhammad | 2001 | VÄSTERÅS | AV6501 | 25 m | 40.06 | |
84 | 296 | Edebrink Samuel | 2002 | STRÄNGNÄS | 25 m | 40.11 | EFT | |
85 | 195 | Rundgren Alexander | 2001 | VÄSTERÅS | AX4101 | 25 m | 40.73 | |
86 | 295 | Heikinniemi Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AH0503 | 25 m | 40.74 | |
87 | 247 | Bergstrand Linus | 2003 | HK SIM | AN0703 | 25 m | 41.17 | |
88 | 200 | Vardanian Aram | 2000 | VÄSTERÅS | AU8100 | 25 m | 41.58 | |
89 | 13 | Serti Robin | 2001 | BOTK-RÖNN | AS4501 | 25 m | 41.82 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 29 november 2014 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 14:15 |
Gren 3, 200m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
13 år och yngre |
1 | 161 | Holmström Moa | 2001 | LUDVIKA SS | AD0201 | 25 m | 2:56.47 | |
2 | 27 | Walldén Adelina | 2002 | SK ENA | AS2602 | 25 m | 2:58.49 | |
3 | 53 | Hammar Frida | 2002 | ESKILSTUNA | AM0601 | 25 m | 3:07.02 | |
4 | 217 | Månsson Julia | 2002 | ÖSA | BL9202 | 25 m | 3:09.74 | |
5 | 164 | Rydelius Lisa | 2001 | LUDVIKA SS | AF8401 | 25 m | 3:13.48 | |
6 | 257 | Stenman Josefine | 2002 | HK SIM | AR3202 | 25 m | 3:15.34 | |
7 | 101 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 3:16.06 | |
8 | 29 | Ålander Hannele | 2001 | SK ENA | AC8601 | 25 m | 3:18.18 | |
9 | 193 | Lundgren Clara | 2001 | VÄSTERÅS | BI0201 | 25 m | 3:18.54 | |
10 | 190 | Johansson Nora | 2001 | VÄSTERÅS | AI1201 | 25 m | 3:18.64 | |
11 | 248 | Eriksson Ellen | 2001 | HK SIM | BP7201 | 25 m | 3:19.01 | |
12 | 137 | Wall Linnea | 2001 | JÄRFÄLLA S | AV1601 | 25 m | 3:19.31 | |
13 | 208 | Gabot Salma | 2001 | ÖSA | AN1801 | 25 m | 3:22.10 | |
14 | 90 | Wik Tilda | 2001 | ESKILSTUNA | AX5401 | 25 m | 3:32.52 | |
15 | 211 | Johansson Cornelia | 2003 | ÖSA | AF1803 | 25 m | 3:40.54 | |
16 | 37 | Björk Emma | 2002 | ESKILSTUNA | AZ0402 | 25 m | 3:55.82 | |
17 | 155 | Laine Lovisa | 2005 | KÖPINGS SS | AB9405 | 25 m | 4:27.46 | |
18 | 64 | Lam Wendy | 2001 | ESKILSTUNA | BR5601 | 25 m | ||
19 | 252 | Karlsson Ariadna | 2001 | HK SIM | AZ1201 | 25 m | RES |
14 - 15 år |
1 | 192 | Lindgren Elin | 2000 | VÄSTERÅS | AP4600 | 25 m | 2:56.08 | |
2 | 282 | Nyström Adina | 1999 | STRÄNGNÄS | BD3699 | 25 m | 2:56.85 | |
3 | 36 | Bjälevik Sofia | 1999 | ESKILSTUNA | AT8299 | 25 m | 2:59.81 | |
4 | 153 | Budde Julia | 1999 | KÖPINGS SS | AT7699 | 25 m | 3:02.13 | |
5 | 202 | Vongheer Ebba | 2000 | VÄSTERÅS | BG6600 | 25 m | 3:02.35 | |
6 | 71 | Ly Johanna | 2000 | ESKILSTUNA | AK6600 | 25 m | 3:04.39 | |
7 | 267 | Bergkvist Emma | 2000 | STRÄNGNÄS | AA5600 | 25 m | 3:10.16 | |
8 | 67 | Lindoff Katarina | 2000 | ESKILSTUNA | AY7800 | 25 m | 3:11.46 | |
9 | 126 | Hedlund Anna | 2000 | HEDEMORA | AL1600 | 25 m | 3:11.88 | |
10 | 105 | Gunnarsson Ella | 2000 | FALUN | BB4800 | 25 m | 3:13.26 | |
11 | 12 | Rundberg My | 1999 | BOTK-RÖNN | AL3699 | 25 m | 3:15.28 | |
12 | 43 | Dam Donya | 1999 | ESKILSTUNA | AO2299 | 25 m | 3:17.15 | |
13 | 209 | Gustafsson Wernersson Ebba | 1999 | ÖSA | BF6899 | 25 m | 3:27.31 | |
14 | 77 | Rehnholm Ylva | 2000 | ESKILSTUNA | BJ6600 | 25 m | 3:28.62 | |
15 | 269 | Colldén Ronja | 2000 | STRÄNGNÄS | BL9200 | 50 m | 3:58.54 | |
16 | 68 | Loikala Emilia | 2000 | ESKILSTUNA | AY6800 | 25 m | RES | |
17 | 278 | Larsson Ellinor | 1999 | STRÄNGNÄS | BG2299 | 25 m | RES |
16 - 99 år |
1 | 227 | Berndtson Filippa | 1997 | SS04 | BD4297 | 25 m | 2:57.42 | |
2 | 142 | Waara Elin | 1997 | KARLSKO SF | BD3497 | 25 m | 3:02.53 | |
3 | 258 | Thungren Alexandra | 1997 | HK SIM | BR1897 | 25 m | 3:14.13 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 29 november 2014 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 14:15 |
Gren 4, 100m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
13 år och yngre |
1 | 5 | Karlsson Daniel | 2001 | BOTK-RÖNN | AL0901 | 25 m | 1:12.63 | |
2 | 242 | Montes Leonardo | 2002 | SS04 | AN2902 | 25 m | 1:14.54 | |
3 | 216 | Laszewski Michal | 2002 | ÖSA | AC4902 | 25 m | 1:14.94 | |
4 | 114 | Renström Mathias | 2001 | FALUN | AM5101 | 25 m | 1:17.26 | |
5 | 134 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 25 m | 1:23.22 | |
6 | 301 | Fahlén Max | 2001 | VÄSTERÅS | AM1101 | 25 m | 1:23.84 | EFT |
7 | 259 | Thungren Andreas | 2002 | HK SIM | AL1502 | 25 m | 1:25.24 | |
8 | 281 | Malmquist Eric | 2003 | STRÄNGNÄS | AC1703 | 50 m | 1:29.41 | |
9 | 231 | Böschen Isac | 2002 | SS04 | AF3102 | 25 m | 1:37.13 | |
10 | 13 | Serti Robin | 2001 | BOTK-RÖNN | AS4501 | 25 m | 1:41.53 | |
11 | 173 | Skyving Rasmus | 2003 | NORRTÄLJE | AB2703 | 25 m | 1:42.31 | |
12 | 28 | Walldén Gustav | 2003 | SK ENA | AE8503 | 50 m | 1:42.48 | |
13 | 118 | Werkmästar Johan | 2002 | FALUN | AI4502 | 25 m |
14 - 15 år |
1 | 187 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 1:07.18 | |
2 | 86 | Syrén Viktor | 2000 | ESKILSTUNA | AH5900 | 25 m | 1:10.20 | |
3 | 129 | Bengtsson Emil | 1999 | JÄRFÄLLA S | AT1599 | 25 m | 1:10.26 | |
4 | 198 | Skytt Emil | 1999 | VÄSTERÅS | AL1599 | 25 m | 1:10.88 | |
5 | 136 | Olsson Fredrik | 1999 | JÄRFÄLLA S | AI2399 | 25 m | 1:11.30 | |
6 | 33 | Bidebo Carl | 2000 | ESKILSTUNA | AN9900 | 25 m | 1:13.03 | |
7 | 59 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | AG5199 | 25 m | 1:15.16 | |
8 | 144 | Ekström Lundemo Tim | 1999 | KATRINEHOL | AT8799 | 25 m | 1:15.73 | |
9 | 130 | Bladin Samuel | 1999 | JÄRFÄLLA S | AO4399 | 25 m | 1:16.33 | |
10 | 194 | Nilsson Victor | 2000 | VÄSTERÅS | AL9300 | 25 m | 1:17.94 | |
11 | 24 | Marin Joel | 1999 | SK ENA | AN2399 | 25 m | 1:22.70 | |
12 | 262 | Tillquist Dennis | 1999 | HK SIM | AP5999 | 25 m | 1:23.69 | |
13 | 154 | Färemyr Orréll Willy | 2000 | KÖPINGS SS | AT9300 | 25 m | 1:26.43 | |
14 | 221 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | AM7700 | 25 m | 1:27.01 |
16 - 99 år |
1 | 300 | Stomvall Måns | 1990 | ESKILSTUNA | AS7790 | 25 m | 54.69 | EFT |
2 | 6 | Konrad Christian | 1989 | BOTK-RÖNN | AG2589 | 25 m | 55.43 | |
3 | 21 | Ekesten Fredrik | 1995 | SK ENA | AX5395 | 25 m | 59.83 | |
4 | 83 | Skogfors Erik | 1996 | ESKILSTUNA | AP1996 | 25 m | 1:01.13 | |
5 | 23 | Johansson Sean | 1997 | SK ENA | AO1197 | 25 m | 1:02.80 | |
6 | 234 | Eliasson Edward | 1997 | SS04 | AP5397 | 25 m | 1:05.53 | |
7 | 112 | Peltomaa Victor | 1998 | FALUN | AG9798 | 25 m | 1:05.96 | |
8 | 166 | Borgström Emil | 1997 | NJURUNDA | AJ1797 | 25 m | 1:10.06 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 29 november 2014 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 14:15 |
Gren 5, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
13 år och yngre |
1 | 272 | Eriksson Maja | 2002 | STRÄNGNÄS | AM6602 | 25 m | 1:11.66 | |
2 | 206 | Cullberg Emma | 2002 | ÖSA | BA8202 | 25 m | 1:12.55 | |
3 | 283 | Wennerberg Wilma | 2001 | STRÄNGNÄS | AG3201 | 25 m | 1:14.06 | |
4 | 224 | Åhlund Josefine | 2002 | ÖSA | AU5802 | 25 m | 1:14.58 | |
5 | 211 | Johansson Cornelia | 2003 | ÖSA | AF1803 | 25 m | 1:15.19 | |
6 | 250 | Jansson Elsa | 2002 | HK SIM | AB7202 | 25 m | 1:15.51 | |
7 | 51 | Gustafsson Frida | 2001 | ESKILSTUNA | AM5401 | 25 m | 1:21.49 | |
8 | 31 | Ahnlund Cecilia | 2001 | ESKILSTUNA | BC9401 | 25 m | 1:21.54 | |
9 | 189 | Holmberg Karolin | 2001 | VÄSTERÅS | AG5201 | 25 m | 1:21.91 | |
10 | 268 | Bäckström Saga | 2002 | STRÄNGNÄS | AD9202 | 25 m | 1:22.57 | |
11 | 48 | Fundberg Ida | 2002 | ESKILSTUNA | AB6202 | 25 m | 1:22.80 | |
12 | 196 | Rydberg Ebba | 2001 | VÄSTERÅS | AN1401 | 25 m | 1:24.32 | |
13 | 253 | Lundgren Jennie | 2001 | HK SIM | AG2401 | 25 m | 1:25.93 | |
14 | 249 | Hagsten Skarda Magdalena | 2003 | HK SIM | AO6603 | 25 m | 1:26.36 | |
15 | 131 | El Hajji Selma | 2001 | JÄRFÄLLA S | BB1801 | 25 m | 1:26.37 | |
16 | 239 | Karls Sofia | 2002 | SS04 | AH7202 | 25 m | 1:27.07 | |
17 | 255 | Olsson Ellen | 2002 | HK SIM | AV3202 | 25 m | 1:28.22 | |
18 | 182 | Wiberg-Jansson Paula | 2001 | NYKÖPING | AX4801 | 25 m | 1:28.67 | |
19 | 257 | Stenman Josefine | 2002 | HK SIM | AR3202 | 25 m | 1:29.60 | |
20 | 256 | Sibelius Emma | 2002 | HK SIM | AN7402 | 25 m | 1:33.59 | |
21 | 193 | Lundgren Clara | 2001 | VÄSTERÅS | BI0201 | 25 m | 1:34.03 | |
22 | 241 | Lundmark Emma | 2003 | SS04 | AT1803 | 25 m | 1:36.68 | EFT |
23 | 52 | Gustafsson Maja | 2001 | ESKILSTUNA | AM8401 | 25 m | 1:37.63 | |
24 | 285 | Widhe Emelie | 2001 | STRÄNGNÄS | AN0401 | 25 m | 1:38.10 | |
25 | 276 | Idesten Anna | 2001 | STRÄNGNÄS | AX1801 | 25 m | 1:40.68 | |
26 | 274 | Granlund Tilda | 2001 | STRÄNGNÄS | AF0201 | 50 m | 1:44.44 | |
27 | 79 | Saikkonen Thelin Ida | 2002 | ESKILSTUNA | AZ2402 | 25 m |
14 - 15 år |
1 | 275 | Hyllbrant Amanda | 1999 | STRÄNGNÄS | AY6899 | 25 m | 1:08.90 | |
2 | 56 | Isaksen Jennie | 2000 | ESKILSTUNA | AV8600 | 25 m | 1:11.64 | |
3 | 50 | Fundberg Linnea | 1999 | ESKILSTUNA | AK5699 | 25 m | 1:15.03 | |
4 | 12 | Rundberg My | 1999 | BOTK-RÖNN | AL3699 | 25 m | 1:15.22 | |
5 | 192 | Lindgren Elin | 2000 | VÄSTERÅS | AP4600 | 25 m | 1:16.95 | |
6 | 32 | Asplund Ida | 1999 | ESKILSTUNA | BH8499 | 25 m | 1:19.27 | |
7 | 69 | Loikala Rebecka | 2000 | ESKILSTUNA | AS7700 | 25 m | 1:19.36 | |
8 | 284 | Westerlund Helena | 1999 | STRÄNGNÄS | BE1699 | 25 m | 1:19.41 | |
9 | 63 | Laine Nora | 2000 | ESKILSTUNA | AP8400 | 25 m | 1:20.02 | |
10 | 105 | Gunnarsson Ella | 2000 | FALUN | BB4800 | 50 m | 1:22.27 | |
11 | 132 | Gunnarsson-Jonsson Amanda | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC4800 | 25 m | 1:26.57 | |
12 | 228 | Berndtson Frida | 2000 | SS04 | BC3600 | 25 m | 1:27.26 | |
13 | 279 | Lord My | 1999 | STRÄNGNÄS | AQ1699 | 25 m | 1:34.98 | |
14 | 125 | Hallström Maja | 2000 | HEDEMORA | BM5400 | 25 m | 1:36.91 | |
15 | 209 | Gustafsson Wernersson Ebba | 1999 | ÖSA | BF6899 | 50 m | 1:39.66 | |
16 | 219 | Rydén Evelina | 2000 | ÖSA | BM2400 | 25 m |
16 - 99 år |
1 | 7 | Konrad Nathali | 1993 | BOTK-RÖNN | AU4493 | 25 m | 1:04.42 | |
2 | 186 | Berggren Elin | 1996 | VÄSTERÅS | AG5296 | 25 m | 1:05.07 | |
3 | 201 | Wiman Clara | 1996 | VÄSTERÅS | AE8896 | 25 m | 1:06.17 | |
4 | 73 | Neuman Nelly | 1996 | ESKILSTUNA | BC9296 | 25 m | 1:06.97 | |
5 | 84 | Sundholm Moa | 1997 | ESKILSTUNA | AU7697 | 25 m | 1:07.56 | |
6 | 46 | Engström Ebba | 1995 | ESKILSTUNA | AZ7495 | 25 m | 1:09.06 | |
7 | 271 | Eriksson Lisa | 1998 | STRÄNGNÄS | AN3898 | 50 m | 1:09.19 | |
8 | 238 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 25 m | 1:12.53 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 29 november 2014 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 14:15 |
Gren 6, 200m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
13 år och yngre |
1 | 134 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 25 m | 3:07.31 | |
2 | 54 | Heikinniemi Arvid | 2001 | ESKILSTUNA | AL6301 | 25 m | 3:07.37 | |
3 | 128 | Adelöw Anton | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI5901 | 25 m | 3:07.72 | |
4 | 204 | Baastad Simon | 2002 | ÖSA | AC2102 | 25 m | 3:19.25 | |
5 | 281 | Malmquist Eric | 2003 | STRÄNGNÄS | AC1703 | 25 m | 3:19.89 | |
6 | 148 | Malmberg Anders | 2002 | KATRINEHOL | AS4902 | 25 m | 3:30.39 | |
7 | 107 | Hansson Tim | 2001 | FALUN | AM7101 | 25 m | 3:30.88 | |
8 | 40 | Chan Harry | 2001 | ESKILSTUNA | AL8301 | 25 m | 3:35.17 | |
9 | 195 | Rundgren Alexander | 2001 | VÄSTERÅS | AX4101 | 50 m | 3:48.75 | |
10 | 44 | Dumanyan Arman | 2002 | ESKILSTUNA | AR1702 | 25 m | ||
11 | 216 | Laszewski Michal | 2002 | ÖSA | AC4902 | 25 m |
14 - 15 år |
1 | 129 | Bengtsson Emil | 1999 | JÄRFÄLLA S | AT1599 | 25 m | 2:38.89 | |
2 | 106 | Hambraeus David | 1999 | FALUN | AL0799 | 25 m | 2:44.47 | |
3 | 244 | Olsson Sande Erik | 1999 | SS04 | AE8999 | 25 m | 2:50.72 | |
4 | 80 | Shahverdyan Artush | 2000 | ESKILSTUNA | AM3100 | 25 m | 2:52.18 | |
5 | 251 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 25 m | 2:54.71 | |
6 | 160 | Gustafsson Jakob | 1999 | LUDVIKA SS | AL0399 | 25 m | 2:55.94 | |
7 | 236 | Hennert Olle | 1999 | SS04 | AS1999 | 25 m | 3:01.17 | |
8 | 181 | Potorochyn Alexej | 1999 | NYKÖPING | AX2399 | 25 m | 3:16.12 | |
9 | 87 | Thai Sam | 1999 | ESKILSTUNA | AU9999 | 50 m | 3:16.33 | |
10 | 74 | Paulson Elias | 2000 | ESKILSTUNA | AS0900 | 25 m | 3:19.11 | |
11 | 260 | Thungren Daniel | 1999 | HK SIM | AV9599 | 25 m | 3:25.37 | |
12 | 88 | Ton Ricky | 2000 | ESKILSTUNA | AS9700 | 25 m | 3:26.17 | |
13 | 65 | Landstorp August | 2000 | ESKILSTUNA | AL2900 | 25 m | 3:39.89 | |
14 | 60 | Karlsson Albin | 2000 | ESKILSTUNA | AJ2100 | 25 m |
16 - 99 år |
1 | 115 | Sander Gustav | 1998 | FALUN | AG8798 | 25 m | 2:52.41 | |
2 | 237 | Holmer Fann Frederick | 1998 | SS04 | AD3998 | 25 m | 2:57.53 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 29 november 2014 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 14:15 |
Gren 7, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
13 år och yngre |
1 | 250 | Jansson Elsa | 2002 | HK SIM | AB7202 | 25 m | 1:12.30 | |
2 | 272 | Eriksson Maja | 2002 | STRÄNGNÄS | AM6602 | 25 m | 1:15.15 | |
3 | 253 | Lundgren Jennie | 2001 | HK SIM | AG2401 | 25 m | 1:16.10 | |
4 | 183 | Lindblom Ida | 2001 | SALA SS | BJ8201 | 25 m | 1:16.17 | |
5 | 203 | Ångström Emelie | 2001 | VÄSTERÅS | AN8201 | 25 m | 1:16.43 | |
6 | 18 | Bergerstam Sandra | 2001 | BÅLSTA SK | AI1401 | 25 m | 1:20.72 | |
7 | 256 | Sibelius Emma | 2002 | HK SIM | AN7402 | 25 m | 1:21.14 | |
8 | 180 | Kårehagen Elin | 2001 | NYKÖPING | AG7601 | 25 m | 1:21.37 | |
9 | 53 | Hammar Frida | 2002 | ESKILSTUNA | AM0601 | 25 m | 1:21.77 | |
10 | 120 | Wikström Alva | 2002 | FALUN | AN2402 | 25 m | 1:22.37 | |
11 | 241 | Lundmark Emma | 2003 | SS04 | AT1803 | 25 m | 1:22.52 | |
12 | 182 | Wiberg-Jansson Paula | 2001 | NYKÖPING | AX4801 | 25 m | 1:22.53 | |
13 | 268 | Bäckström Saga | 2002 | STRÄNGNÄS | AD9202 | 25 m | 1:22.89 | |
14 | 208 | Gabot Salma | 2001 | ÖSA | AN1801 | 25 m | 1:22.96 | |
15 | 170 | Filipsson Ebba | 2001 | NORRTÄLJE | BF1201 | 25 m | 1:23.35 | |
16 | 27 | Walldén Adelina | 2002 | SK ENA | AS2602 | 25 m | 1:24.17 | |
17 | 248 | Eriksson Ellen | 2001 | HK SIM | BP7201 | 25 m | 1:25.12 | |
18 | 249 | Hagsten Skarda Magdalena | 2003 | HK SIM | AO6603 | 25 m | 1:25.76 | |
19 | 90 | Wik Tilda | 2001 | ESKILSTUNA | AX5401 | 25 m | 1:27.25 | |
20 | 233 | Edlundh Jessica | 2002 | SS04 | BC3402 | 25 m | 1:28.82 | EFT |
21 | 64 | Lam Wendy | 2001 | ESKILSTUNA | BR5601 | 25 m | 1:29.08 | |
22 | 285 | Widhe Emelie | 2001 | STRÄNGNÄS | AN0401 | 25 m | 1:29.60 | |
23 | 276 | Idesten Anna | 2001 | STRÄNGNÄS | AX1801 | 25 m | 1:30.91 | |
24 | 119 | Wiker Alva | 2003 | FALUN | BC1403 | 50 m | 1:33.05 | |
25 | 62 | Kullman Izabella | 2002 | ESKILSTUNA | AG9202 | 25 m | 1:35.76 | |
26 | 172 | Pettersson Emma | 2001 | NORRTÄLJE | AV2201 | 25 m | 1:35.87 | |
27 | 214 | König Tyra | 2002 | ÖSA | AL2402 | 25 m | 1:36.71 | |
28 | 111 | Olsson Agnes | 2002 | FALUN | AH4402 | 25 m | 1:37.69 | |
29 | 110 | Nyberg Anna | 2003 | FALUN | AP5603 | 25 m | 1:37.85 | |
30 | 255 | Olsson Ellen | 2002 | HK SIM | AV3202 | 25 m | 1:38.57 | |
31 | 299 | Pettersson Johanna | 2003 | ESKILSTUNA | AL9803 | 25 m | 1:40.80 | EFT |
32 | 210 | Holgersson Eliasson Smilla | 2003 | ÖSA | AQ9803 | 25 m | 1:42.11 | |
33 | 76 | Persson Isabelle | 2003 | ESKILSTUNA | AQ1203 | 25 m | 1:42.37 | |
34 | 37 | Björk Emma | 2002 | ESKILSTUNA | AZ0402 | 25 m | 1:42.59 | |
35 | 252 | Karlsson Ariadna | 2001 | HK SIM | AZ1201 | 25 m | 1:43.87 | |
36 | 81 | Shahverdyan Eva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6204 | 25 m | 1:44.95 | |
37 | 171 | Järnebrink Emma | 2003 | NORRTÄLJE | BG3203 | 25 m | 1:45.04 | |
38 | 104 | Ekvall Emelie | 2003 | FALUN | AF6803 | 25 m | 1:53.25 | |
39 | 152 | Svensson Maja | 2002 | KATRINEHOL | AT7402 | 25 m | ||
40 | 175 | Åkerblom Thindra | 2003 | NORRTÄLJE | AK3603 | 25 m |
14 - 15 år |
1 | 177 | Eriksson Klara | 2000 | NYKÖPING | BE6200 | 25 m | 1:11.16 | |
2 | 36 | Bjälevik Sofia | 1999 | ESKILSTUNA | AT8299 | 25 m | 1:13.38 | |
3 | 273 | Granlund Amanda | 1999 | STRÄNGNÄS | AI9299 | 25 m | 1:13.92 | |
4 | 67 | Lindoff Katarina | 2000 | ESKILSTUNA | AY7800 | 25 m | 1:17.06 | |
5 | 113 | Rantanen Ronja | 1999 | FALUN | AH0899 | 25 m | 1:17.32 | |
6 | 61 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | 1:17.41 | |
7 | 71 | Ly Johanna | 2000 | ESKILSTUNA | AK6600 | 25 m | 1:19.46 | |
8 | 100 | Adrelius Tova | 2000 | FALUN | AV4600 | 25 m | 1:19.75 | |
9 | 230 | Blomberg Astrid | 2000 | SS04 | AW5800 | 25 m | 1:21.50 | |
10 | 45 | Eklind Tilde | 1999 | ESKILSTUNA | BH1699 | 25 m | 1:22.80 | |
11 | 202 | Vongheer Ebba | 2000 | VÄSTERÅS | BG6600 | 25 m | 1:23.73 | |
12 | 9 | Larsson Johanna | 1999 | BOTK-RÖNN | BO9699 | 25 m | 1:24.40 | |
13 | 279 | Lord My | 1999 | STRÄNGNÄS | AQ1699 | 25 m | 1:24.54 | |
14 | 219 | Rydén Evelina | 2000 | ÖSA | BM2400 | 25 m | 1:25.37 | |
15 | 125 | Hallström Maja | 2000 | HEDEMORA | BM5400 | 25 m | 1:25.85 | |
16 | 77 | Rehnholm Ylva | 2000 | ESKILSTUNA | BJ6600 | 25 m | 1:26.32 | |
17 | 126 | Hedlund Anna | 2000 | HEDEMORA | AL1600 | 25 m | 1:27.09 | |
18 | 168 | Forslund Tilde | 2000 | NJURUNDA | BL7400 | 25 m | 1:29.85 | |
19 | 278 | Larsson Ellinor | 1999 | STRÄNGNÄS | BG2299 | 25 m | 1:31.21 | |
20 | 68 | Loikala Emilia | 2000 | ESKILSTUNA | AY6800 | 25 m | 1:31.44 | |
21 | 209 | Gustafsson Wernersson Ebba | 1999 | ÖSA | BF6899 | 25 m | 1:35.04 | |
22 | 212 | Juhler Mikaela | 2000 | ÖSA | BM7200 | 25 m | 1:50.42 | |
23 | 269 | Colldén Ronja | 2000 | STRÄNGNÄS | BL9200 | 25 m | 1:58.85 |
16 - 99 år |
1 | 140 | Håkansson Elin | 1997 | KARLSKO SF | BL4697 | 25 m | 1:11.71 | |
2 | 3 | Eriksson Mikaela | 1997 | BOTK-RÖNN | BM0697 | 25 m | 1:13.47 | |
3 | 229 | Berndtson Hannah | 1996 | SS04 | BI9696 | 25 m | 1:13.68 | |
4 | 167 | Eriksson Maria | 1997 | NJURUNDA | BM6297 | 25 m | 1:15.01 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 29 november 2014 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 14:15 |
Gren 8, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
13 år och yngre |
1 | 235 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 25 m | 1:08.72 | |
2 | 134 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 25 m | 1:10.98 | |
3 | 114 | Renström Mathias | 2001 | FALUN | AM5101 | 25 m | 1:16.66 | |
4 | 216 | Laszewski Michal | 2002 | ÖSA | AC4902 | 25 m | 1:16.86 | |
5 | 242 | Montes Leonardo | 2002 | SS04 | AN2902 | 25 m | 1:16.98 | |
6 | 226 | Bentzer Philip | 2001 | SS04 | AH6701 | 25 m | 1:20.73 | |
7 | 199 | Szabo Gellert | 2001 | VÄSTERÅS | AM6901 | 25 m | 1:20.74 | |
8 | 151 | Rautiainen Filip | 2001 | KATRINEHOL | AO3501 | 25 m | 1:21.09 | |
9 | 145 | Grahn Kevin | 2003 | KATRINEHOL | AH9103 | 25 m | 1:21.42 | |
10 | 215 | Larsson Melvin | 2002 | ÖSA | AJ8302 | 25 m | 1:22.90 | |
11 | 259 | Thungren Andreas | 2002 | HK SIM | AL1502 | 25 m | 1:23.02 | |
12 | 204 | Baastad Simon | 2002 | ÖSA | AC2102 | 25 m | 1:24.36 | |
13 | 107 | Hansson Tim | 2001 | FALUN | AM7101 | 25 m | 1:25.20 | |
14 | 231 | Böschen Isac | 2002 | SS04 | AF3102 | 25 m | 1:25.42 | |
15 | 133 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 1:25.58 | |
16 | 118 | Werkmästar Johan | 2002 | FALUN | AI4502 | 25 m | 1:28.14 | |
17 | 223 | Wilhelmsson Oscar | 2002 | ÖSA | AM3902 | 25 m | 1:29.93 | |
18 | 70 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 25 m | 1:31.28 | |
19 | 301 | Fahlén Max | 2001 | VÄSTERÅS | AM1101 | 25 m | 1:32.94 | EFT |
20 | 173 | Skyving Rasmus | 2003 | NORRTÄLJE | AB2703 | 25 m | 1:36.33 | |
21 | 291 | Forsström William | 2002 | ÖSA | AM0902 | 25 m | 1:37.81 | |
22 | 28 | Walldén Gustav | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 1:39.59 | |
23 | 13 | Serti Robin | 2001 | BOTK-RÖNN | AS4501 | 25 m | 1:41.44 | |
24 | 150 | Rautiainen Anton | 2003 | KATRINEHOL | AH7503 | 25 m | 1:42.03 | |
25 | 207 | Danqi Adrijan | 2002 | ÖSA | AS2502 | 25 m | 1:44.44 | |
26 | 296 | Edebrink Samuel | 2002 | STRÄNGNÄS | 25 m | 1:45.21 | EFT | |
27 | 295 | Heikinniemi Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AH0503 | 25 m | 1:49.10 | |
28 | 44 | Dumanyan Arman | 2002 | ESKILSTUNA | AR1702 | 25 m | 1:52.13 | |
29 | 197 | Saad-Nawaz Muhammad | 2001 | VÄSTERÅS | AV6501 | 25 m | 1:52.19 | |
30 | 247 | Bergstrand Linus | 2003 | HK SIM | AN0703 | 25 m |
14 - 15 år |
1 | 25 | Mastrangeli Jonathan | 1999 | SK ENA | AP3599 | 25 m | 1:04.76 | |
2 | 158 | Bransell Henrik | 1999 | LUDVIKA SS | AG2599 | 25 m | 1:08.99 | |
3 | 187 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 1:09.01 | |
4 | 262 | Tillquist Dennis | 1999 | HK SIM | AP5999 | 25 m | 1:09.37 | |
5 | 136 | Olsson Fredrik | 1999 | JÄRFÄLLA S | AI2399 | 25 m | 1:09.77 | |
6 | 160 | Gustafsson Jakob | 1999 | LUDVIKA SS | AL0399 | 25 m | 1:11.72 | |
7 | 129 | Bengtsson Emil | 1999 | JÄRFÄLLA S | AT1599 | 25 m | 1:12.13 | |
8 | 8 | Koufakis Alexander | 2000 | BOTK-RÖNN | AM8100 | 25 m | 1:12.44 | |
9 | 86 | Syrén Viktor | 2000 | ESKILSTUNA | AH5900 | 25 m | 1:12.60 | |
10 | 162 | Krysén Erik | 2000 | LUDVIKA SS | AE0100 | 25 m | 1:13.65 | |
11 | 218 | Pasztor Theodor | 2000 | ÖSA | AY4500 | 25 m | 1:13.82 | |
12 | 198 | Skytt Emil | 1999 | VÄSTERÅS | AL1599 | 50 m | 1:14.94 | |
13 | 220 | Törnvall Herman | 1999 | ÖSA | AW5799 | 25 m | 1:15.66 | |
14 | 33 | Bidebo Carl | 2000 | ESKILSTUNA | AN9900 | 25 m | 1:15.76 | |
15 | 24 | Marin Joel | 1999 | SK ENA | AN2399 | 25 m | 1:16.62 | |
16 | 47 | Fröjdfeldt Adam | 1999 | ESKILSTUNA | AT1999 | 25 m | 1:21.31 | |
17 | 130 | Bladin Samuel | 1999 | JÄRFÄLLA S | AO4399 | 25 m | 1:21.86 | |
18 | 87 | Thai Sam | 1999 | ESKILSTUNA | AU9999 | 25 m | 1:24.27 | |
19 | 194 | Nilsson Victor | 2000 | VÄSTERÅS | AL9300 | 25 m | 1:24.94 | |
20 | 200 | Vardanian Aram | 2000 | VÄSTERÅS | AU8100 | 25 m | 1:28.89 | |
21 | 221 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | AM7700 | 25 m | 1:29.55 | |
22 | 154 | Färemyr Orréll Willy | 2000 | KÖPINGS SS | AT9300 | 25 m | 1:30.41 | |
23 | 88 | Ton Ricky | 2000 | ESKILSTUNA | AS9700 | 25 m | 1:32.18 | |
24 | 213 | Kurt Robert | 2000 | ÖSA | AY5500 | 25 m | 1:36.32 | |
25 | 55 | Hellmark Gustaf | 2000 | ESKILSTUNA | AR2300 | 25 m |
16 - 99 år |
1 | 39 | Brorsson Axel | 1996 | ESKILSTUNA | AX9396 | 25 m | 1:00.18 | |
2 | 184 | Rantanen Rasmus | 1997 | SÖDERTÄLJE | AI7397 | 25 m | 1:02.12 | |
3 | 23 | Johansson Sean | 1997 | SK ENA | AO1197 | 25 m | 1:04.29 | |
4 | 163 | Lindén Alfred | 1997 | LUDVIKA SS | AN6797 | 25 m | 1:06.02 | |
5 | 34 | Biscevic Marko | 1998 | ESKILSTUNA | AM7398 | 25 m | 1:06.98 | |
6 | 112 | Peltomaa Victor | 1998 | FALUN | AG9798 | 25 m | 1:08.12 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 29 november 2014 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 14:15 |
Gren 9, 100m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
13 år och yngre |
1 | 272 | Eriksson Maja | 2002 | STRÄNGNÄS | AM6602 | 25 m | 1:14.88 | |
2 | 203 | Ångström Emelie | 2001 | VÄSTERÅS | AN8201 | 25 m | 1:16.79 | |
3 | 206 | Cullberg Emma | 2002 | ÖSA | BA8202 | 25 m | 1:16.95 | |
4 | 161 | Holmström Moa | 2001 | LUDVIKA SS | AD0201 | 25 m | 1:18.37 | |
5 | 250 | Jansson Elsa | 2002 | HK SIM | AB7202 | 25 m | 1:18.45 | |
6 | 224 | Åhlund Josefine | 2002 | ÖSA | AU5802 | 25 m | 1:18.98 | |
7 | 48 | Fundberg Ida | 2002 | ESKILSTUNA | AB6202 | 25 m | 1:19.00 | |
8 | 283 | Wennerberg Wilma | 2001 | STRÄNGNÄS | AG3201 | 25 m | 1:19.00 | |
9 | 27 | Walldén Adelina | 2002 | SK ENA | AS2602 | 25 m | 1:19.02 | |
10 | 239 | Karls Sofia | 2002 | SS04 | AH7202 | 25 m | 1:21.49 | |
11 | 137 | Wall Linnea | 2001 | JÄRFÄLLA S | AV1601 | 25 m | 1:21.66 | |
12 | 18 | Bergerstam Sandra | 2001 | BÅLSTA SK | AI1401 | 25 m | 1:22.26 | |
13 | 189 | Holmberg Karolin | 2001 | VÄSTERÅS | AG5201 | 25 m | 1:22.27 | |
14 | 211 | Johansson Cornelia | 2003 | ÖSA | AF1803 | 25 m | 1:22.34 | |
15 | 51 | Gustafsson Frida | 2001 | ESKILSTUNA | AM5401 | 25 m | 1:23.30 | |
16 | 180 | Kårehagen Elin | 2001 | NYKÖPING | AG7601 | 25 m | 1:23.82 | |
17 | 164 | Rydelius Lisa | 2001 | LUDVIKA SS | AF8401 | 25 m | 1:23.91 | |
18 | 120 | Wikström Alva | 2002 | FALUN | AN2402 | 25 m | 1:24.79 | |
19 | 196 | Rydberg Ebba | 2001 | VÄSTERÅS | AN1401 | 25 m | 1:24.90 | |
20 | 253 | Lundgren Jennie | 2001 | HK SIM | AG2401 | 25 m | 1:25.06 | |
21 | 182 | Wiberg-Jansson Paula | 2001 | NYKÖPING | AX4801 | 25 m | 1:25.53 | |
22 | 248 | Eriksson Ellen | 2001 | HK SIM | BP7201 | 25 m | 1:26.03 | |
23 | 31 | Ahnlund Cecilia | 2001 | ESKILSTUNA | BC9401 | 25 m | 1:26.67 | |
24 | 4 | Hemmälin Pernilla | 2001 | BOTK-RÖNN | AO3801 | 25 m | 1:26.96 | |
25 | 170 | Filipsson Ebba | 2001 | NORRTÄLJE | BF1201 | 25 m | 1:26.99 | |
26 | 131 | El Hajji Selma | 2001 | JÄRFÄLLA S | BB1801 | 25 m | 1:27.28 | |
27 | 285 | Widhe Emelie | 2001 | STRÄNGNÄS | AN0401 | 25 m | 1:27.61 | |
28 | 276 | Idesten Anna | 2001 | STRÄNGNÄS | AX1801 | 25 m | 1:28.18 | |
29 | 241 | Lundmark Emma | 2003 | SS04 | AT1803 | 25 m | 1:28.25 |
14 - 15 år |
1 | 270 | Eriksson Anna | 1999 | STRÄNGNÄS | AI0499 | 25 m | 1:09.51 | |
2 | 267 | Bergkvist Emma | 2000 | STRÄNGNÄS | AA5600 | 25 m | 1:11.86 | |
3 | 275 | Hyllbrant Amanda | 1999 | STRÄNGNÄS | AY6899 | 25 m | 1:13.59 | |
4 | 273 | Granlund Amanda | 1999 | STRÄNGNÄS | AI9299 | 25 m | 1:14.57 | |
5 | 282 | Nyström Adina | 1999 | STRÄNGNÄS | BD3699 | 25 m | 1:14.83 | |
6 | 56 | Isaksen Jennie | 2000 | ESKILSTUNA | AV8600 | 25 m | 1:14.93 | |
7 | 50 | Fundberg Linnea | 1999 | ESKILSTUNA | AK5699 | 25 m | 1:15.15 | |
8 | 153 | Budde Julia | 1999 | KÖPINGS SS | AT7699 | 25 m | 1:15.57 | |
9 | 230 | Blomberg Astrid | 2000 | SS04 | AW5800 | 25 m | 1:17.40 | |
10 | 71 | Ly Johanna | 2000 | ESKILSTUNA | AK6600 | 25 m | 1:18.72 | |
11 | 32 | Asplund Ida | 1999 | ESKILSTUNA | BH8499 | 25 m | 1:18.73 | |
12 | 12 | Rundberg My | 1999 | BOTK-RÖNN | AL3699 | 25 m | 1:19.11 | |
13 | 192 | Lindgren Elin | 2000 | VÄSTERÅS | AP4600 | 25 m | 1:19.30 | |
14 | 69 | Loikala Rebecka | 2000 | ESKILSTUNA | AS7700 | 25 m | 1:20.09 | |
15 | 126 | Hedlund Anna | 2000 | HEDEMORA | AL1600 | 25 m | 1:20.25 | |
16 | 61 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | 1:20.28 | |
17 | 202 | Vongheer Ebba | 2000 | VÄSTERÅS | BG6600 | 25 m | 1:20.81 | |
18 | 245 | Sjöholm Amanda | 2000 | SS04 | BI0600 | 25 m | 1:22.22 | |
19 | 63 | Laine Nora | 2000 | ESKILSTUNA | AP8400 | 25 m | 1:22.57 | |
20 | 228 | Berndtson Frida | 2000 | SS04 | BC3600 | 25 m | 1:22.82 | |
21 | 284 | Westerlund Helena | 1999 | STRÄNGNÄS | BE1699 | 25 m | 1:22.89 | |
22 | 132 | Gunnarsson-Jonsson Amanda | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC4800 | 25 m | 1:23.03 | |
23 | 77 | Rehnholm Ylva | 2000 | ESKILSTUNA | BJ6600 | 25 m | 1:23.83 | |
24 | 279 | Lord My | 1999 | STRÄNGNÄS | AQ1699 | 25 m | 1:24.25 | |
25 | 278 | Larsson Ellinor | 1999 | STRÄNGNÄS | BG2299 | 25 m | 1:24.51 | |
26 | 100 | Adrelius Tova | 2000 | FALUN | AV4600 | 25 m | 1:24.99 | |
27 | 43 | Dam Donya | 1999 | ESKILSTUNA | AO2299 | 25 m | 1:26.12 | |
28 | 125 | Hallström Maja | 2000 | HEDEMORA | BM5400 | 25 m | 1:26.37 | |
29 | 103 | Brandt Ida | 2000 | FALUN | AW0200 | 25 m | 1:26.80 | |
30 | 209 | Gustafsson Wernersson Ebba | 1999 | ÖSA | BF6899 | 25 m | 1:27.38 |
16 - 99 år |
1 | 271 | Eriksson Lisa | 1998 | STRÄNGNÄS | AN3898 | 25 m | 1:06.37 | |
2 | 201 | Wiman Clara | 1996 | VÄSTERÅS | AE8896 | 25 m | 1:07.43 | |
3 | 227 | Berndtson Filippa | 1997 | SS04 | BD4297 | 25 m | 1:10.18 | |
4 | 186 | Berggren Elin | 1996 | VÄSTERÅS | AG5296 | 25 m | 1:10.22 | |
5 | 46 | Engström Ebba | 1995 | ESKILSTUNA | AZ7495 | 25 m | 1:11.13 | |
6 | 73 | Neuman Nelly | 1996 | ESKILSTUNA | BC9296 | 25 m | 1:11.77 | |
7 | 141 | Jarlemark Mikaela | 1998 | KARLSKO SF | AF2698 | 25 m | 1:14.44 | |
8 | 238 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 25 m | 1:14.73 | |
9 | 229 | Berndtson Hannah | 1996 | SS04 | BI9696 | 25 m | 1:15.44 | |
10 | 167 | Eriksson Maria | 1997 | NJURUNDA | BM6297 | 25 m | 1:19.71 | |
11 | 139 | Chienh Amanda | 1997 | KARLSKO SF | BD1497 | 25 m | 1:23.22 | |
12 | 258 | Thungren Alexandra | 1997 | HK SIM | BR1897 | 25 m | 1:34.07 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 29 november 2014 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 14:15 |
Gren 10, 100m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
13 år och yngre |
1 | 235 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 25 m | 1:13.94 | |
2 | 54 | Heikinniemi Arvid | 2001 | ESKILSTUNA | AL6301 | 25 m | 1:14.44 | |
3 | 114 | Renström Mathias | 2001 | FALUN | AM5101 | 25 m | 1:16.31 | |
4 | 242 | Montes Leonardo | 2002 | SS04 | AN2902 | 25 m | 1:16.35 | |
5 | 143 | Aldrin John | 2001 | KATRINEHOL | AI8101 | 25 m | 1:16.82 | |
6 | 216 | Laszewski Michal | 2002 | ÖSA | AC4902 | 25 m | 1:17.97 | |
7 | 5 | Karlsson Daniel | 2001 | BOTK-RÖNN | AL0901 | 25 m | 1:18.18 | |
8 | 134 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 25 m | 1:20.63 | |
9 | 107 | Hansson Tim | 2001 | FALUN | AM7101 | 25 m | 1:20.81 | |
10 | 128 | Adelöw Anton | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI5901 | 25 m | 1:21.75 | |
11 | 259 | Thungren Andreas | 2002 | HK SIM | AL1502 | 25 m | 1:21.90 | |
12 | 133 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 1:22.59 | |
13 | 281 | Malmquist Eric | 2003 | STRÄNGNÄS | AC1703 | 25 m | 1:24.47 | |
14 | 204 | Baastad Simon | 2002 | ÖSA | AC2102 | 25 m | 1:24.91 | |
15 | 231 | Böschen Isac | 2002 | SS04 | AF3102 | 25 m | 1:26.04 | |
16 | 151 | Rautiainen Filip | 2001 | KATRINEHOL | AO3501 | 25 m | 1:26.77 | |
17 | 223 | Wilhelmsson Oscar | 2002 | ÖSA | AM3902 | 25 m | 1:28.51 | |
18 | 40 | Chan Harry | 2001 | ESKILSTUNA | AL8301 | 25 m | 1:28.69 | |
19 | 145 | Grahn Kevin | 2003 | KATRINEHOL | AH9103 | 25 m | 1:29.23 | |
20 | 118 | Werkmästar Johan | 2002 | FALUN | AI4502 | 25 m | 1:30.67 | |
21 | 173 | Skyving Rasmus | 2003 | NORRTÄLJE | AB2703 | 25 m | 1:31.29 | |
22 | 70 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 25 m | 1:31.69 | |
23 | 291 | Forsström William | 2002 | ÖSA | AM0902 | 25 m | 1:35.54 | |
24 | 148 | Malmberg Anders | 2002 | KATRINEHOL | AS4902 | 25 m | 1:38.54 | |
25 | 13 | Serti Robin | 2001 | BOTK-RÖNN | AS4501 | 25 m | 1:42.13 | |
26 | 44 | Dumanyan Arman | 2002 | ESKILSTUNA | AR1702 | 25 m | 1:43.00 | |
27 | 247 | Bergstrand Linus | 2003 | HK SIM | AN0703 | 25 m | 1:46.32 | |
28 | 197 | Saad-Nawaz Muhammad | 2001 | VÄSTERÅS | AV6501 | 25 m | 2:09.08 | |
29 | 199 | Szabo Gellert | 2001 | VÄSTERÅS | AM6901 | 25 m |
14 - 15 år |
1 | 59 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | AG5199 | 25 m | 1:06.31 | |
2 | 106 | Hambraeus David | 1999 | FALUN | AL0799 | 25 m | 1:07.08 | |
3 | 129 | Bengtsson Emil | 1999 | JÄRFÄLLA S | AT1599 | 25 m | 1:07.49 | |
4 | 136 | Olsson Fredrik | 1999 | JÄRFÄLLA S | AI2399 | 25 m | 1:07.54 | |
5 | 158 | Bransell Henrik | 1999 | LUDVIKA SS | AG2599 | 25 m | 1:11.19 | |
6 | 220 | Törnvall Herman | 1999 | ÖSA | AW5799 | 25 m | 1:13.00 | |
7 | 244 | Olsson Sande Erik | 1999 | SS04 | AE8999 | 25 m | 1:13.40 | |
8 | 130 | Bladin Samuel | 1999 | JÄRFÄLLA S | AO4399 | 25 m | 1:14.38 | |
9 | 236 | Hennert Olle | 1999 | SS04 | AS1999 | 25 m | 1:15.73 | |
10 | 162 | Krysén Erik | 2000 | LUDVIKA SS | AE0100 | 25 m | 1:16.48 | |
11 | 80 | Shahverdyan Artush | 2000 | ESKILSTUNA | AM3100 | 25 m | 1:16.70 | |
12 | 251 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 25 m | 1:16.70 | |
13 | 8 | Koufakis Alexander | 2000 | BOTK-RÖNN | AM8100 | 25 m | 1:19.35 | |
14 | 144 | Ekström Lundemo Tim | 1999 | KATRINEHOL | AT8799 | 25 m | 1:19.82 | |
15 | 260 | Thungren Daniel | 1999 | HK SIM | AV9599 | 25 m | 1:19.99 | |
16 | 218 | Pasztor Theodor | 2000 | ÖSA | AY4500 | 25 m | 1:22.10 | |
17 | 10 | Ooi Brian | 1999 | BOTK-RÖNN | AV2199 | 25 m | 1:24.92 | |
18 | 24 | Marin Joel | 1999 | SK ENA | AN2399 | 25 m | 1:26.40 | |
19 | 221 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | AM7700 | 25 m | 1:27.67 | |
20 | 55 | Hellmark Gustaf | 2000 | ESKILSTUNA | AR2300 | 25 m | 1:27.84 | |
21 | 87 | Thai Sam | 1999 | ESKILSTUNA | AU9999 | 25 m | 1:32.77 | |
22 | 60 | Karlsson Albin | 2000 | ESKILSTUNA | AJ2100 | 25 m | 1:34.84 | |
23 | 65 | Landstorp August | 2000 | ESKILSTUNA | AL2900 | 25 m | 1:37.65 | |
24 | 74 | Paulson Elias | 2000 | ESKILSTUNA | AS0900 | 25 m | 1:38.77 | |
25 | 88 | Ton Ricky | 2000 | ESKILSTUNA | AS9700 | 25 m | 1:42.50 | |
26 | 181 | Potorochyn Alexej | 1999 | NYKÖPING | AX2399 | 25 m | ||
27 | 200 | Vardanian Aram | 2000 | VÄSTERÅS | AU8100 | 25 m |
16 - 99 år |
1 | 191 | Kanth Linus | 1991 | VÄSTERÅS | AP5991 | 25 m | 57.07 | |
2 | 6 | Konrad Christian | 1989 | BOTK-RÖNN | AG2589 | 25 m | 1:01.34 | |
3 | 39 | Brorsson Axel | 1996 | ESKILSTUNA | AX9396 | 25 m | 1:02.11 | |
4 | 66 | Lindoff Karl | 1998 | ESKILSTUNA | AT1598 | 25 m | 1:03.77 | |
5 | 234 | Eliasson Edward | 1997 | SS04 | AP5397 | 25 m | 1:03.89 | |
6 | 163 | Lindén Alfred | 1997 | LUDVIKA SS | AN6797 | 25 m | 1:05.34 | |
7 | 11 | Rindå Tobias | 1995 | BOTK-RÖNN | AB8195 | 25 m | 1:08.10 | |
8 | 112 | Peltomaa Victor | 1998 | FALUN | AG9798 | 25 m | 1:08.26 | |
9 | 35 | Biscevic Stefan | 1998 | ESKILSTUNA | AM8398 | 25 m | 1:09.33 | |
10 | 237 | Holmer Fann Frederick | 1998 | SS04 | AD3998 | 25 m | 1:09.94 | |
11 | 38 | Brand William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 25 m | 1:10.50 | |
12 | 166 | Borgström Emil | 1997 | NJURUNDA | AJ1797 | 25 m | 1:11.62 | |
13 | 108 | Höijer Per | 1998 | FALUN | AI7398 | 25 m | 1:12.56 | |
14 | 115 | Sander Gustav | 1998 | FALUN | AG8798 | 25 m | 1:13.55 | |
15 | 1 | Sved Samuel | 1998 | AVESTA SS | AQ1398 | 25 m | 1:14.30 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 29 november 2014 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 14:15 |
Gren 11, 200m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
13 år och yngre |
1 | 272 | Eriksson Maja | 2002 | STRÄNGNÄS | AM6602 | 25 m | 2:22.59 | |
2 | 18 | Bergerstam Sandra | 2001 | BÅLSTA SK | AI1401 | 25 m | 2:23.15 | |
3 | 29 | Ålander Hannele | 2001 | SK ENA | AC8601 | 25 m | 2:28.04 | |
4 | 206 | Cullberg Emma | 2002 | ÖSA | BA8202 | 25 m | 2:28.04 | |
5 | 27 | Walldén Adelina | 2002 | SK ENA | AS2602 | 25 m | 2:29.97 | |
6 | 180 | Kårehagen Elin | 2001 | NYKÖPING | AG7601 | 25 m | 2:30.16 | |
7 | 183 | Lindblom Ida | 2001 | SALA SS | BJ8201 | 25 m | 2:30.50 | |
8 | 253 | Lundgren Jennie | 2001 | HK SIM | AG2401 | 25 m | 2:34.16 | |
9 | 161 | Holmström Moa | 2001 | LUDVIKA SS | AD0201 | 25 m | 2:35.37 | |
10 | 137 | Wall Linnea | 2001 | JÄRFÄLLA S | AV1601 | 25 m | 2:36.21 | |
11 | 120 | Wikström Alva | 2002 | FALUN | AN2402 | 25 m | 2:36.94 | |
12 | 256 | Sibelius Emma | 2002 | HK SIM | AN7402 | 25 m | 2:37.83 | |
13 | 196 | Rydberg Ebba | 2001 | VÄSTERÅS | AN1401 | 25 m | 2:38.06 | |
14 | 224 | Åhlund Josefine | 2002 | ÖSA | AU5802 | 25 m | 2:40.14 | |
15 | 208 | Gabot Salma | 2001 | ÖSA | AN1801 | 25 m | 2:40.26 | |
16 | 249 | Hagsten Skarda Magdalena | 2003 | HK SIM | AO6603 | 25 m | 2:40.34 | |
17 | 211 | Johansson Cornelia | 2003 | ÖSA | AF1803 | 25 m | 2:41.47 | |
18 | 131 | El Hajji Selma | 2001 | JÄRFÄLLA S | BB1801 | 25 m | 2:42.02 | |
19 | 248 | Eriksson Ellen | 2001 | HK SIM | BP7201 | 25 m | 2:42.47 | |
20 | 101 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 2:42.50 |
14 - 15 år |
1 | 267 | Bergkvist Emma | 2000 | STRÄNGNÄS | AA5600 | 25 m | 2:10.20 | |
2 | 50 | Fundberg Linnea | 1999 | ESKILSTUNA | AK5699 | 25 m | 2:16.35 | |
3 | 177 | Eriksson Klara | 2000 | NYKÖPING | BE6200 | 25 m | 2:17.59 | |
4 | 56 | Isaksen Jennie | 2000 | ESKILSTUNA | AV8600 | 25 m | 2:19.07 | |
5 | 36 | Bjälevik Sofia | 1999 | ESKILSTUNA | AT8299 | 25 m | 2:20.21 | |
6 | 113 | Rantanen Ronja | 1999 | FALUN | AH0899 | 25 m | 2:22.54 | |
7 | 275 | Hyllbrant Amanda | 1999 | STRÄNGNÄS | AY6899 | 50 m | 2:22.54 | |
8 | 67 | Lindoff Katarina | 2000 | ESKILSTUNA | AY7800 | 25 m | 2:23.91 | |
9 | 202 | Vongheer Ebba | 2000 | VÄSTERÅS | BG6600 | 25 m | 2:27.63 | |
10 | 32 | Asplund Ida | 1999 | ESKILSTUNA | BH8499 | 25 m | 2:27.81 | |
11 | 284 | Westerlund Helena | 1999 | STRÄNGNÄS | BE1699 | 25 m | 2:28.52 | |
12 | 20 | Viinapuu Anna | 2000 | BÅLSTA SK | AH8400 | 25 m | 2:29.05 | |
13 | 230 | Blomberg Astrid | 2000 | SS04 | AW5800 | 25 m | 2:30.15 | |
14 | 282 | Nyström Adina | 1999 | STRÄNGNÄS | BD3699 | 25 m | 2:31.43 | |
15 | 153 | Budde Julia | 1999 | KÖPINGS SS | AT7699 | 25 m | 2:31.87 | |
16 | 61 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | 2:32.73 | |
17 | 279 | Lord My | 1999 | STRÄNGNÄS | AQ1699 | 25 m | 2:33.55 | |
18 | 12 | Rundberg My | 1999 | BOTK-RÖNN | AL3699 | 25 m | 2:34.00 | |
19 | 69 | Loikala Rebecka | 2000 | ESKILSTUNA | AS7700 | 25 m | 2:35.97 | |
20 | 168 | Forslund Tilde | 2000 | NJURUNDA | BL7400 | 25 m | 2:36.55 | |
21 | 132 | Gunnarsson-Jonsson Amanda | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC4800 | 25 m | 2:37.16 | |
22 | 105 | Gunnarsson Ella | 2000 | FALUN | BB4800 | 25 m | 2:37.24 | |
23 | 245 | Sjöholm Amanda | 2000 | SS04 | BI0600 | 25 m | 2:38.12 | |
24 | 228 | Berndtson Frida | 2000 | SS04 | BC3600 | 25 m | 2:39.37 | |
25 | 278 | Larsson Ellinor | 1999 | STRÄNGNÄS | BG2299 | 25 m | 2:39.39 |
16 - 99 år |
1 | 186 | Berggren Elin | 1996 | VÄSTERÅS | AG5296 | 25 m | 2:08.87 | |
2 | 46 | Engström Ebba | 1995 | ESKILSTUNA | AZ7495 | 25 m | 2:12.26 | |
3 | 84 | Sundholm Moa | 1997 | ESKILSTUNA | AU7697 | 25 m | 2:16.11 | |
4 | 140 | Håkansson Elin | 1997 | KARLSKO SF | BL4697 | 25 m | 2:18.88 | |
5 | 227 | Berndtson Filippa | 1997 | SS04 | BD4297 | 25 m | 2:22.32 | |
6 | 229 | Berndtson Hannah | 1996 | SS04 | BI9696 | 25 m | 2:22.35 | |
7 | 3 | Eriksson Mikaela | 1997 | BOTK-RÖNN | BM0697 | 25 m | 2:24.26 | |
8 | 167 | Eriksson Maria | 1997 | NJURUNDA | BM6297 | 25 m | 2:24.52 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 29 november 2014 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 14:15 |
Gren 12, 200m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
13 år och yngre |
1 | 216 | Laszewski Michal | 2002 | ÖSA | AC4902 | 25 m | 2:26.76 | |
2 | 107 | Hansson Tim | 2001 | FALUN | AM7101 | 25 m | 2:27.00 | |
3 | 114 | Renström Mathias | 2001 | FALUN | AM5101 | 25 m | 2:27.76 | |
4 | 5 | Karlsson Daniel | 2001 | BOTK-RÖNN | AL0901 | 25 m | 2:29.95 | |
5 | 54 | Heikinniemi Arvid | 2001 | ESKILSTUNA | AL6301 | 25 m | 2:32.11 | |
6 | 242 | Montes Leonardo | 2002 | SS04 | AN2902 | 25 m | 2:34.12 | |
7 | 133 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 50 m | 2:39.19 | |
8 | 128 | Adelöw Anton | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI5901 | 50 m | 2:40.25 | |
9 | 151 | Rautiainen Filip | 2001 | KATRINEHOL | AO3501 | 25 m | 2:40.43 | |
10 | 226 | Bentzer Philip | 2001 | SS04 | AH6701 | 25 m | 2:41.58 | |
11 | 145 | Grahn Kevin | 2003 | KATRINEHOL | AH9103 | 25 m | 2:43.66 | |
12 | 223 | Wilhelmsson Oscar | 2002 | ÖSA | AM3902 | 25 m | 2:44.28 | |
13 | 281 | Malmquist Eric | 2003 | STRÄNGNÄS | AC1703 | 25 m | 2:44.60 | |
14 | 28 | Walldén Gustav | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 2:46.04 | |
15 | 204 | Baastad Simon | 2002 | ÖSA | AC2102 | 25 m | 2:47.39 | |
16 | 231 | Böschen Isac | 2002 | SS04 | AF3102 | 25 m | 2:48.99 | |
17 | 173 | Skyving Rasmus | 2003 | NORRTÄLJE | AB2703 | 25 m | 2:52.95 | |
18 | 215 | Larsson Melvin | 2002 | ÖSA | AJ8302 | 25 m | 2:54.08 | |
19 | 118 | Werkmästar Johan | 2002 | FALUN | AI4502 | 25 m | 2:59.20 | |
20 | 135 | Olsson David | 2001 | JÄRFÄLLA S | AO4501 | 25 m | 2:59.88 | |
21 | 78 | Roos Carl | 2004 | ESKILSTUNA | AB8104 | 25 m | 3:07.81 | |
22 | 13 | Serti Robin | 2001 | BOTK-RÖNN | AS4501 | 25 m | ||
23 | 150 | Rautiainen Anton | 2003 | KATRINEHOL | AH7503 | 25 m | RES | |
24 | 199 | Szabo Gellert | 2001 | VÄSTERÅS | AM6901 | 25 m | RES |
14 - 15 år |
1 | 25 | Mastrangeli Jonathan | 1999 | SK ENA | AP3599 | 25 m | 2:04.06 | |
2 | 59 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | AG5199 | 25 m | 2:08.22 | |
3 | 158 | Bransell Henrik | 1999 | LUDVIKA SS | AG2599 | 25 m | 2:08.72 | |
4 | 129 | Bengtsson Emil | 1999 | JÄRFÄLLA S | AT1599 | 50 m | 2:10.88 | |
5 | 262 | Tillquist Dennis | 1999 | HK SIM | AP5999 | 25 m | 2:12.27 | |
6 | 136 | Olsson Fredrik | 1999 | JÄRFÄLLA S | AI2399 | 25 m | 2:12.48 | |
7 | 106 | Hambraeus David | 1999 | FALUN | AL0799 | 25 m | 2:13.90 | |
8 | 8 | Koufakis Alexander | 2000 | BOTK-RÖNN | AM8100 | 25 m | 2:14.94 | |
9 | 86 | Syrén Viktor | 2000 | ESKILSTUNA | AH5900 | 25 m | 2:16.86 | |
10 | 160 | Gustafsson Jakob | 1999 | LUDVIKA SS | AL0399 | 25 m | 2:17.03 | |
11 | 33 | Bidebo Carl | 2000 | ESKILSTUNA | AN9900 | 25 m | 2:18.75 | |
12 | 251 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 25 m | 2:19.93 | |
13 | 181 | Potorochyn Alexej | 1999 | NYKÖPING | AX2399 | 50 m | 2:26.90 | |
14 | 80 | Shahverdyan Artush | 2000 | ESKILSTUNA | AM3100 | 25 m | 2:28.91 | |
15 | 130 | Bladin Samuel | 1999 | JÄRFÄLLA S | AO4399 | 25 m | 2:29.53 | |
16 | 236 | Hennert Olle | 1999 | SS04 | AS1999 | 25 m | 2:30.20 | |
17 | 221 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | AM7700 | 25 m | 2:30.68 | |
18 | 10 | Ooi Brian | 1999 | BOTK-RÖNN | AV2199 | 50 m | 2:35.07 | |
19 | 260 | Thungren Daniel | 1999 | HK SIM | AV9599 | 25 m | 2:35.33 | |
20 | 220 | Törnvall Herman | 1999 | ÖSA | AW5799 | 25 m | 2:37.79 | |
21 | 218 | Pasztor Theodor | 2000 | ÖSA | AY4500 | 25 m | 2:42.65 | |
22 | 154 | Färemyr Orréll Willy | 2000 | KÖPINGS SS | AT9300 | 25 m | 2:46.67 | |
23 | 47 | Fröjdfeldt Adam | 1999 | ESKILSTUNA | AT1999 | 25 m | 2:50.47 | |
24 | 65 | Landstorp August | 2000 | ESKILSTUNA | AL2900 | 25 m | 2:51.61 | |
25 | 60 | Karlsson Albin | 2000 | ESKILSTUNA | AJ2100 | 25 m | 2:55.75 | RES |
26 | 74 | Paulson Elias | 2000 | ESKILSTUNA | AS0900 | 25 m | 2:57.64 | RES |
16 - 99 år |
1 | 185 | Frödeberg Gustav | 1997 | VÄSBY SS | AA5197 | 25 m | 2:00.41 | |
2 | 38 | Brand William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 25 m | 2:01.25 | |
3 | 21 | Ekesten Fredrik | 1995 | SK ENA | AX5395 | 25 m | 2:01.27 | |
4 | 66 | Lindoff Karl | 1998 | ESKILSTUNA | AT1598 | 25 m | 2:01.75 | |
5 | 184 | Rantanen Rasmus | 1997 | SÖDERTÄLJE | AI7397 | 25 m | 2:03.15 | |
6 | 35 | Biscevic Stefan | 1998 | ESKILSTUNA | AM8398 | 25 m | 2:17.32 | |
7 | 166 | Borgström Emil | 1997 | NJURUNDA | AJ1797 | 25 m | 2:17.94 | |
8 | 34 | Biscevic Marko | 1998 | ESKILSTUNA | AM7398 | 25 m | 2:21.11 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 29 november 2014 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 14:15 |
Gren 13, 4X50m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
0 år och äldre |
1 | 286 | Strängnäs Damer | 1998 | STRÄNGNÄS | 25 m | 1:51.61 | ||
2 | 92 | Eskilstuna Damer Lag 1 | 1995 | ESKILSTUNA | 25 m | 1:55.00 | ||
3 | 288 | Strängnäs Damer Lag 2 | 1999 | STRÄNGNÄS | 25 m | 1:59.09 | ||
4 | 14 | Botk-Rönn Damer | 0 | BOTK-RÖNN | 25 m | 2:00.81 | ||
5 | 293 | Örebro Sa Lag 1 | 0 | ÖSA | 25 m | 2:02.00 | ||
6 | 95 | Eskilstuna Damer Lag2 | 1999 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:05.00 | ||
7 | 93 | Eskilstuna Damer Lag 3 | 2000 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:10.00 | ||
8 | 263 | Hk Sim Damer Lag 1 | 2002 | HK SIM | 25 m | 2:10.24 | ||
9 | 121 | Falun Damer Lag 1 | 2000 | FALUN | 25 m | 2:10.73 | ||
10 | 264 | Hk Sim Damer Lag 2 | 2002 | HK SIM | 25 m | 2:12.91 | ||
11 | 294 | Örebro Sa Lag 2 | 0 | ÖSA | 25 m | 2:15.00 | ||
12 | 122 | Falun Damer Lag 2 | 2001 | FALUN | 25 m | 2:17.09 | ||
13 | 94 | Eskilstuna Damer Lag 4 | 2000 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:20.00 | ||
14 | 176 | Norrtälje Tjejer | 2001 | NORRTÄLJE | 25 m | 2:28.60 | ||
15 | 302 | Bålsta Sk/ena | 0 | BÅLSTA SK | 25 m | EXT |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 29 november 2014 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 14:15 |
Gren 14, 4X50m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
0 år och äldre |
1 | 96 | Eskilstuna Herrar Lag 1 | 1996 | ESKILSTUNA | 25 m | 1:40.00 | ||
2 | 17 | Botk-Rönn Herrar Lag1 | 0 | BOTK-RÖNN | 25 m | 1:49.28 | ||
3 | 97 | Eskilstuna Herrar Lag 2 | 1998 | ESKILSTUNA | 25 m | 1:50.00 | ||
4 | 124 | Falun Herrar Lag 1 | 1998 | FALUN | 25 m | 1:52.86 | ||
5 | 98 | Eskilstuna Herrar Lag 3 | 2000 | ESKILSTUNA | 25 m | 1:55.00 | ||
6 | 293 | Örebro Sa Lag 1 | 0 | ÖSA | 25 m | 1:55.00 | ||
7 | 290 | Katrineholms Ss | 0 | KATRINEHOL | 25 m | 1:57.00 | ||
8 | 265 | Hk Sim Herrar | 0 | HK SIM | 25 m | 2:08.00 | ||
9 | 294 | Örebro Sa Lag 2 | 0 | ÖSA | 25 m | 2:10.00 | ||
10 | 99 | Eskilstuna Herrar Lag 4 | 2000 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:20.00 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 29 november 2014 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 14:15 |
Gren 15, 200m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
13 år och yngre |
1 | 250 | Jansson Elsa | 2002 | HK SIM | AB7202 | 25 m | 2:56.06 | |
2 | 211 | Johansson Cornelia | 2003 | ÖSA | AF1803 | 25 m | 3:04.15 | |
3 | 189 | Holmberg Karolin | 2001 | VÄSTERÅS | AG5201 | 25 m | 3:04.25 | |
4 | 51 | Gustafsson Frida | 2001 | ESKILSTUNA | AM5401 | 25 m | 3:06.28 | |
5 | 31 | Ahnlund Cecilia | 2001 | ESKILSTUNA | BC9401 | 25 m | 3:12.69 | |
6 | 196 | Rydberg Ebba | 2001 | VÄSTERÅS | AN1401 | 25 m | ||
7 | 206 | Cullberg Emma | 2002 | ÖSA | BA8202 | 25 m |
14 - 15 år |
1 | 56 | Isaksen Jennie | 2000 | ESKILSTUNA | AV8600 | 25 m | 2:43.38 | |
2 | 12 | Rundberg My | 1999 | BOTK-RÖNN | AL3699 | 25 m | 2:55.91 | |
3 | 192 | Lindgren Elin | 2000 | VÄSTERÅS | AP4600 | 25 m | 3:01.56 | |
4 | 63 | Laine Nora | 2000 | ESKILSTUNA | AP8400 | 25 m | 3:08.44 |
16 - 99 år |
1 | 186 | Berggren Elin | 1996 | VÄSTERÅS | AG5296 | 25 m | 2:23.08 | |
2 | 73 | Neuman Nelly | 1996 | ESKILSTUNA | BC9296 | 25 m | 2:28.11 | |
3 | 46 | Engström Ebba | 1995 | ESKILSTUNA | AZ7495 | 25 m | 2:38.21 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 29 november 2014 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:32 |
Gren 16, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
13 år och yngre |
1 | 143 | Aldrin John | 2001 | KATRINEHOL | AI8101 | 25 m | 57.36 | |
2 | 235 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 25 m | 1:03.13 | |
3 | 5 | Karlsson Daniel | 2001 | BOTK-RÖNN | AL0901 | 25 m | 1:04.64 | |
4 | 114 | Renström Mathias | 2001 | FALUN | AM5101 | 25 m | 1:06.11 | EFT |
5 | 54 | Heikinniemi Arvid | 2001 | ESKILSTUNA | AL6301 | 25 m | 1:06.39 | |
6 | 216 | Laszewski Michal | 2002 | ÖSA | AC4902 | 25 m | 1:06.97 | |
7 | 242 | Montes Leonardo | 2002 | SS04 | AN2902 | 25 m | 1:07.25 | |
8 | 134 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 25 m | 1:07.96 | |
9 | 259 | Thungren Andreas | 2002 | HK SIM | AL1502 | 25 m | 1:08.44 | |
10 | 107 | Hansson Tim | 2001 | FALUN | AM7101 | 25 m | 1:09.75 | |
11 | 223 | Wilhelmsson Oscar | 2002 | ÖSA | AM3902 | 25 m | 1:10.72 | |
12 | 133 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 1:11.59 | |
13 | 128 | Adelöw Anton | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI5901 | 25 m | 1:11.74 | |
14 | 151 | Rautiainen Filip | 2001 | KATRINEHOL | AO3501 | 25 m | 1:11.81 | |
15 | 226 | Bentzer Philip | 2001 | SS04 | AH6701 | 25 m | 1:12.51 | |
16 | 199 | Szabo Gellert | 2001 | VÄSTERÅS | AM6901 | 25 m | 1:12.77 | |
17 | 301 | Fahlén Max | 2001 | VÄSTERÅS | AM1101 | 25 m | 1:13.79 | EFT |
18 | 231 | Böschen Isac | 2002 | SS04 | AF3102 | 25 m | 1:14.10 | |
19 | 118 | Werkmästar Johan | 2002 | FALUN | AI4502 | 25 m | 1:15.12 | |
20 | 215 | Larsson Melvin | 2002 | ÖSA | AJ8302 | 25 m | 1:15.37 | |
21 | 145 | Grahn Kevin | 2003 | KATRINEHOL | AH9103 | 25 m | 1:15.83 | |
22 | 204 | Baastad Simon | 2002 | ÖSA | AC2102 | 25 m | 1:15.90 | |
23 | 281 | Malmquist Eric | 2003 | STRÄNGNÄS | AC1703 | 25 m | 1:16.18 | |
24 | 28 | Walldén Gustav | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 1:18.33 | |
25 | 40 | Chan Harry | 2001 | ESKILSTUNA | AL8301 | 25 m | 1:20.51 | |
26 | 70 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 25 m | 1:23.34 | |
27 | 13 | Serti Robin | 2001 | BOTK-RÖNN | AS4501 | 25 m | 1:24.20 | |
28 | 78 | Roos Carl | 2004 | ESKILSTUNA | AB8104 | 25 m | 1:24.20 | |
29 | 291 | Forsström William | 2002 | ÖSA | AM0902 | 25 m | 1:25.61 | |
30 | 207 | Danqi Adrijan | 2002 | ÖSA | AS2502 | 25 m | 1:26.24 | |
31 | 150 | Rautiainen Anton | 2003 | KATRINEHOL | AH7503 | 25 m | 1:26.79 | |
32 | 148 | Malmberg Anders | 2002 | KATRINEHOL | AS4902 | 25 m | 1:28.29 | |
33 | 89 | Tran Henrik | 2004 | ESKILSTUNA | AC0704 | 25 m | 1:28.82 | |
34 | 247 | Bergstrand Linus | 2003 | HK SIM | AN0703 | 25 m | 1:29.95 | |
35 | 44 | Dumanyan Arman | 2002 | ESKILSTUNA | AR1702 | 25 m | 1:36.70 | |
36 | 295 | Heikinniemi Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AH0503 | 25 m | 1:37.73 |
14 - 15 år |
1 | 25 | Mastrangeli Jonathan | 1999 | SK ENA | AP3599 | 25 m | 56.69 | |
2 | 129 | Bengtsson Emil | 1999 | JÄRFÄLLA S | AT1599 | 25 m | 57.58 | |
3 | 136 | Olsson Fredrik | 1999 | JÄRFÄLLA S | AI2399 | 25 m | 58.52 | |
4 | 158 | Bransell Henrik | 1999 | LUDVIKA SS | AG2599 | 25 m | 58.54 | |
5 | 277 | Idesten Jakob | 1999 | STRÄNGNÄS | AI6399 | 25 m | 59.03 | |
6 | 59 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | AG5199 | 25 m | 59.09 | |
7 | 262 | Tillquist Dennis | 1999 | HK SIM | AP5999 | 25 m | 59.10 | |
8 | 106 | Hambraeus David | 1999 | FALUN | AL0799 | 25 m | 59.60 | |
9 | 187 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 1:00.08 | |
10 | 244 | Olsson Sande Erik | 1999 | SS04 | AE8999 | 25 m | 1:00.82 | |
11 | 26 | Pedersen Jacob | 2000 | SK ENA | AE9500 | 25 m | 1:01.45 | |
12 | 198 | Skytt Emil | 1999 | VÄSTERÅS | AL1599 | 25 m | 1:01.89 | |
13 | 181 | Potorochyn Alexej | 1999 | NYKÖPING | AX2399 | 25 m | 1:02.10 | |
14 | 130 | Bladin Samuel | 1999 | JÄRFÄLLA S | AO4399 | 25 m | 1:02.28 | |
15 | 251 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 25 m | 1:02.39 | |
16 | 33 | Bidebo Carl | 2000 | ESKILSTUNA | AN9900 | 25 m | 1:02.91 | |
17 | 8 | Koufakis Alexander | 2000 | BOTK-RÖNN | AM8100 | 25 m | 1:03.37 | |
18 | 160 | Gustafsson Jakob | 1999 | LUDVIKA SS | AL0399 | 25 m | 1:03.81 | |
19 | 86 | Syrén Viktor | 2000 | ESKILSTUNA | AH5900 | 25 m | 1:04.16 | |
20 | 162 | Krysén Erik | 2000 | LUDVIKA SS | AE0100 | 25 m | 1:04.34 | |
21 | 220 | Törnvall Herman | 1999 | ÖSA | AW5799 | 25 m | 1:04.85 | |
22 | 24 | Marin Joel | 1999 | SK ENA | AN2399 | 25 m | 1:05.33 | |
23 | 236 | Hennert Olle | 1999 | SS04 | AS1999 | 25 m | 1:05.76 | |
24 | 260 | Thungren Daniel | 1999 | HK SIM | AV9599 | 25 m | 1:06.05 | |
25 | 10 | Ooi Brian | 1999 | BOTK-RÖNN | AV2199 | 25 m | 1:06.18 | |
26 | 144 | Ekström Lundemo Tim | 1999 | KATRINEHOL | AT8799 | 25 m | 1:06.76 | |
27 | 194 | Nilsson Victor | 2000 | VÄSTERÅS | AL9300 | 25 m | 1:07.92 | |
28 | 218 | Pasztor Theodor | 2000 | ÖSA | AY4500 | 25 m | 1:08.35 | |
29 | 80 | Shahverdyan Artush | 2000 | ESKILSTUNA | AM3100 | 25 m | 1:08.83 | |
30 | 221 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | AM7700 | 25 m | 1:10.96 | |
31 | 200 | Vardanian Aram | 2000 | VÄSTERÅS | AU8100 | 25 m | 1:13.21 | |
32 | 47 | Fröjdfeldt Adam | 1999 | ESKILSTUNA | AT1999 | 25 m | 1:14.69 | |
33 | 154 | Färemyr Orréll Willy | 2000 | KÖPINGS SS | AT9300 | 25 m | 1:15.98 | |
34 | 87 | Thai Sam | 1999 | ESKILSTUNA | AU9999 | 50 m | 1:16.65 | |
35 | 65 | Landstorp August | 2000 | ESKILSTUNA | AL2900 | 25 m | 1:19.92 | |
36 | 55 | Hellmark Gustaf | 2000 | ESKILSTUNA | AR2300 | 25 m | 1:20.06 | |
37 | 109 | Lundqvist Björn | 2000 | FALUN | AH0700 | 25 m | 1:24.07 | |
38 | 213 | Kurt Robert | 2000 | ÖSA | AY5500 | 25 m | 1:24.49 | |
39 | 88 | Ton Ricky | 2000 | ESKILSTUNA | AS9700 | 25 m | 1:24.71 | |
40 | 74 | Paulson Elias | 2000 | ESKILSTUNA | AS0900 | 25 m | 1:25.38 |
16 - 99 år |
1 | 39 | Brorsson Axel | 1996 | ESKILSTUNA | AX9396 | 25 m | 53.18 | |
2 | 184 | Rantanen Rasmus | 1997 | SÖDERTÄLJE | AI7397 | 25 m | 54.41 | |
3 | 185 | Frödeberg Gustav | 1997 | VÄSBY SS | AA5197 | 25 m | 54.46 | |
4 | 38 | Brand William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 25 m | 55.23 | |
5 | 163 | Lindén Alfred | 1997 | LUDVIKA SS | AN6797 | 25 m | 56.55 | |
6 | 21 | Ekesten Fredrik | 1995 | SK ENA | AX5395 | 25 m | 56.56 | |
7 | 83 | Skogfors Erik | 1996 | ESKILSTUNA | AP1996 | 25 m | 57.54 | |
8 | 237 | Holmer Fann Frederick | 1998 | SS04 | AD3998 | 25 m | 58.40 | EFT |
9 | 34 | Biscevic Marko | 1998 | ESKILSTUNA | AM7398 | 25 m | 59.00 | |
10 | 35 | Biscevic Stefan | 1998 | ESKILSTUNA | AM8398 | 25 m | 59.69 | |
11 | 112 | Peltomaa Victor | 1998 | FALUN | AG9798 | 25 m | 1:00.05 | |
12 | 22 | Ekesten Gustav | 1998 | SK ENA | AJ4398 | 25 m | 1:00.39 | |
13 | 166 | Borgström Emil | 1997 | NJURUNDA | AJ1797 | 25 m | 1:02.10 | |
14 | 108 | Höijer Per | 1998 | FALUN | AI7398 | 25 m | 1:02.46 | |
15 | 1 | Sved Samuel | 1998 | AVESTA SS | AQ1398 | 25 m | 1:05.88 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 29 november 2014 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:32 |
Gren 17, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
13 år och yngre |
1 | 206 | Cullberg Emma | 2002 | ÖSA | BA8202 | 25 m | 1:03.35 | |
2 | 18 | Bergerstam Sandra | 2001 | BÅLSTA SK | AI1401 | 25 m | 1:03.80 | |
3 | 280 | Lönnberg Clara | 2001 | STRÄNGNÄS | AF9801 | 25 m | 1:05.29 | |
4 | 203 | Ångström Emelie | 2001 | VÄSTERÅS | AN8201 | 25 m | 1:06.18 | |
5 | 161 | Holmström Moa | 2001 | LUDVIKA SS | AD0201 | 25 m | 1:06.28 | |
6 | 159 | Carlsson Elin | 2001 | LUDVIKA SS | AV0201 | 25 m | 1:07.44 | |
7 | 48 | Fundberg Ida | 2002 | ESKILSTUNA | AB6202 | 25 m | 1:09.20 | |
8 | 224 | Åhlund Josefine | 2002 | ÖSA | AU5802 | 25 m | 1:09.62 | |
9 | 27 | Walldén Adelina | 2002 | SK ENA | AS2602 | 25 m | 1:09.98 | |
10 | 137 | Wall Linnea | 2001 | JÄRFÄLLA S | AV1601 | 25 m | 1:10.28 | |
11 | 131 | El Hajji Selma | 2001 | JÄRFÄLLA S | BB1801 | 25 m | 1:10.33 | |
12 | 253 | Lundgren Jennie | 2001 | HK SIM | AG2401 | 25 m | 1:10.57 | |
13 | 268 | Bäckström Saga | 2002 | STRÄNGNÄS | AD9202 | 25 m | 1:10.67 | |
14 | 29 | Ålander Hannele | 2001 | SK ENA | AC8601 | 25 m | 1:10.98 | |
15 | 180 | Kårehagen Elin | 2001 | NYKÖPING | AG7601 | 25 m | 1:11.16 | |
16 | 164 | Rydelius Lisa | 2001 | LUDVIKA SS | AF8401 | 25 m | 1:11.85 | |
17 | 208 | Gabot Salma | 2001 | ÖSA | AN1801 | 25 m | 1:12.90 | |
18 | 120 | Wikström Alva | 2002 | FALUN | AN2402 | 25 m | 1:13.27 | |
19 | 249 | Hagsten Skarda Magdalena | 2003 | HK SIM | AO6603 | 25 m | 1:14.48 | |
20 | 101 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 1:14.51 | EFT |
21 | 248 | Eriksson Ellen | 2001 | HK SIM | BP7201 | 25 m | 1:14.71 | |
22 | 182 | Wiberg-Jansson Paula | 2001 | NYKÖPING | AX4801 | 25 m | 1:14.72 | |
23 | 256 | Sibelius Emma | 2002 | HK SIM | AN7402 | 25 m | 1:14.75 | |
24 | 241 | Lundmark Emma | 2003 | SS04 | AT1803 | 25 m | 1:14.76 | |
25 | 170 | Filipsson Ebba | 2001 | NORRTÄLJE | BF1201 | 25 m | 1:15.11 | |
26 | 255 | Olsson Ellen | 2002 | HK SIM | AV3202 | 25 m | 1:16.22 | |
27 | 4 | Hemmälin Pernilla | 2001 | BOTK-RÖNN | AO3801 | 25 m | 1:16.97 | |
28 | 232 | Candelius Lisa | 2003 | SS04 | AT9803 | 25 m | 1:17.15 | |
29 | 257 | Stenman Josefine | 2002 | HK SIM | AR3202 | 25 m | 1:17.35 | |
30 | 31 | Ahnlund Cecilia | 2001 | ESKILSTUNA | BC9401 | 25 m | 1:17.45 | |
31 | 285 | Widhe Emelie | 2001 | STRÄNGNÄS | AN0401 | 25 m | 1:17.85 | |
32 | 90 | Wik Tilda | 2001 | ESKILSTUNA | AX5401 | 25 m | 1:18.21 | |
33 | 72 | Mirkhosravi Emma | 2002 | ESKILSTUNA | AV2602 | 25 m | 1:18.36 | |
34 | 233 | Edlundh Jessica | 2002 | SS04 | BC3402 | 25 m | 1:18.59 | |
35 | 276 | Idesten Anna | 2001 | STRÄNGNÄS | AX1801 | 25 m | 1:18.61 | |
36 | 175 | Åkerblom Thindra | 2003 | NORRTÄLJE | AK3603 | 25 m | 1:18.75 | |
37 | 193 | Lundgren Clara | 2001 | VÄSTERÅS | BI0201 | 25 m | 1:18.87 | |
38 | 2 | Bengtsson Emilia | 2001 | BOTK-RÖNN | BA3601 | 25 m | 1:19.21 | |
39 | 57 | Jungstedt Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | AY5401 | 25 m | 1:19.50 | |
40 | 52 | Gustafsson Maja | 2001 | ESKILSTUNA | AM8401 | 25 m | 1:19.55 | |
41 | 172 | Pettersson Emma | 2001 | NORRTÄLJE | AV2201 | 25 m | 1:21.53 | |
42 | 274 | Granlund Tilda | 2001 | STRÄNGNÄS | AF0201 | 25 m | 1:21.66 | |
43 | 119 | Wiker Alva | 2003 | FALUN | BC1403 | 25 m | 1:21.71 | |
44 | 152 | Svensson Maja | 2002 | KATRINEHOL | AT7402 | 25 m | 1:22.96 | |
45 | 64 | Lam Wendy | 2001 | ESKILSTUNA | BR5601 | 25 m | 1:23.10 | |
46 | 217 | Månsson Julia | 2002 | ÖSA | BL9202 | 25 m | 1:24.31 | |
47 | 292 | Lovisa Gustavsson | 2002 | ÖSA | 25 m | 1:25.38 | ||
48 | 111 | Olsson Agnes | 2002 | FALUN | AH4402 | 25 m | 1:25.77 | |
49 | 76 | Persson Isabelle | 2003 | ESKILSTUNA | AQ1203 | 25 m | 1:27.15 | |
50 | 62 | Kullman Izabella | 2002 | ESKILSTUNA | AG9202 | 25 m | 1:27.88 | |
51 | 37 | Björk Emma | 2002 | ESKILSTUNA | AZ0402 | 25 m | 1:28.91 | |
52 | 30 | Abrahamsson Alva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6604 | 25 m | 1:29.74 | |
53 | 110 | Nyberg Anna | 2003 | FALUN | AP5603 | 25 m | 1:30.92 | |
54 | 171 | Järnebrink Emma | 2003 | NORRTÄLJE | BG3203 | 25 m | 1:31.20 | |
55 | 299 | Pettersson Johanna | 2003 | ESKILSTUNA | AL9803 | 25 m | 1:34.51 | EFT |
56 | 214 | König Tyra | 2002 | ÖSA | AL2402 | 25 m | 1:35.32 | |
57 | 210 | Holgersson Eliasson Smilla | 2003 | ÖSA | AQ9803 | 25 m | 1:35.57 | |
58 | 81 | Shahverdyan Eva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6204 | 25 m | 1:39.09 | |
59 | 58 | Jungstedt Rebecka | 2003 | ESKILSTUNA | AQ8203 | 25 m | 1:40.68 | |
60 | 104 | Ekvall Emelie | 2003 | FALUN | AF6803 | 50 m | 1:41.35 | |
61 | 155 | Laine Lovisa | 2005 | KÖPINGS SS | AB9405 | 25 m | 1:59.06 | |
62 | 297 | Soyal Yildiz | 2002 | NORRTÄLJE | AK8402 | 25 m | EFT |
14 - 15 år |
1 | 270 | Eriksson Anna | 1999 | STRÄNGNÄS | AI0499 | 25 m | 59.43 | |
2 | 50 | Fundberg Linnea | 1999 | ESKILSTUNA | AK5699 | 25 m | 1:01.56 | |
3 | 267 | Bergkvist Emma | 2000 | STRÄNGNÄS | AA5600 | 25 m | 1:01.79 | |
4 | 177 | Eriksson Klara | 2000 | NYKÖPING | BE6200 | 25 m | 1:02.44 | |
5 | 275 | Hyllbrant Amanda | 1999 | STRÄNGNÄS | AY6899 | 25 m | 1:03.72 | |
6 | 36 | Bjälevik Sofia | 1999 | ESKILSTUNA | AT8299 | 25 m | 1:04.26 | |
7 | 56 | Isaksen Jennie | 2000 | ESKILSTUNA | AV8600 | 25 m | 1:05.25 | EFT |
8 | 113 | Rantanen Ronja | 1999 | FALUN | AH0899 | 25 m | 1:06.51 | |
9 | 67 | Lindoff Katarina | 2000 | ESKILSTUNA | AY7800 | 25 m | 1:07.11 | |
10 | 202 | Vongheer Ebba | 2000 | VÄSTERÅS | BG6600 | 25 m | 1:07.80 | |
11 | 32 | Asplund Ida | 1999 | ESKILSTUNA | BH8499 | 25 m | 1:08.02 | |
12 | 153 | Budde Julia | 1999 | KÖPINGS SS | AT7699 | 25 m | 1:08.35 | |
13 | 20 | Viinapuu Anna | 2000 | BÅLSTA SK | AH8400 | 25 m | 1:09.34 | |
14 | 284 | Westerlund Helena | 1999 | STRÄNGNÄS | BE1699 | 25 m | 1:09.92 | |
15 | 278 | Larsson Ellinor | 1999 | STRÄNGNÄS | BG2299 | 50 m | 1:10.26 | |
16 | 61 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | 1:10.74 | |
17 | 228 | Berndtson Frida | 2000 | SS04 | BC3600 | 25 m | 1:11.10 | |
18 | 103 | Brandt Ida | 2000 | FALUN | AW0200 | 25 m | 1:11.79 | |
19 | 132 | Gunnarsson-Jonsson Amanda | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC4800 | 25 m | 1:11.89 | |
20 | 69 | Loikala Rebecka | 2000 | ESKILSTUNA | AS7700 | 25 m | 1:12.18 | |
21 | 71 | Ly Johanna | 2000 | ESKILSTUNA | AK6600 | 25 m | 1:12.57 | |
22 | 105 | Gunnarsson Ella | 2000 | FALUN | BB4800 | 25 m | 1:12.78 | |
23 | 43 | Dam Donya | 1999 | ESKILSTUNA | AO2299 | 25 m | 1:14.43 | |
24 | 9 | Larsson Johanna | 1999 | BOTK-RÖNN | BO9699 | 25 m | 1:14.74 | |
25 | 68 | Loikala Emilia | 2000 | ESKILSTUNA | AY6800 | 25 m | 1:15.04 | |
26 | 45 | Eklind Tilde | 1999 | ESKILSTUNA | BH1699 | 25 m | 1:15.59 | |
27 | 168 | Forslund Tilde | 2000 | NJURUNDA | BL7400 | 25 m | 1:15.76 | |
28 | 209 | Gustafsson Wernersson Ebba | 1999 | ÖSA | BF6899 | 25 m | 1:16.18 | |
29 | 219 | Rydén Evelina | 2000 | ÖSA | BM2400 | 25 m | 1:16.32 | |
30 | 225 | Asp Josefin | 2000 | SS04 | BG6400 | 25 m | 1:19.07 | |
31 | 41 | Chan Laura | 2000 | ESKILSTUNA | BC5200 | 25 m | 1:20.47 | |
32 | 146 | Heimisdottir Saga | 2000 | KATRINEHOL | BQ2400 | 25 m | 1:21.47 | |
33 | 266 | Andersson Maja | 2000 | STRÄNGNÄS | AH8600 | 25 m | 1:21.61 | |
34 | 212 | Juhler Mikaela | 2000 | ÖSA | BM7200 | 25 m | 1:23.93 | |
35 | 254 | Nyhlin Ellen | 2000 | HK SIM | AW3800 | 25 m | 1:24.43 |
16 - 99 år |
1 | 7 | Konrad Nathali | 1993 | BOTK-RÖNN | AU4493 | 25 m | 59.12 | |
2 | 46 | Engström Ebba | 1995 | ESKILSTUNA | AZ7495 | 25 m | 59.97 | |
3 | 201 | Wiman Clara | 1996 | VÄSTERÅS | AE8896 | 25 m | 1:00.89 | |
4 | 84 | Sundholm Moa | 1997 | ESKILSTUNA | AU7697 | 25 m | 1:01.98 | |
5 | 140 | Håkansson Elin | 1997 | KARLSKO SF | BL4697 | 25 m | 1:03.61 | |
6 | 167 | Eriksson Maria | 1997 | NJURUNDA | BM6297 | 25 m | 1:04.16 | |
7 | 141 | Jarlemark Mikaela | 1998 | KARLSKO SF | AF2698 | 25 m | 1:04.47 | |
8 | 3 | Eriksson Mikaela | 1997 | BOTK-RÖNN | BM0697 | 25 m | 1:06.14 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 29 november 2014 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:32 |
Gren 18, 200m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
13 år och yngre |
1 | 5 | Karlsson Daniel | 2001 | BOTK-RÖNN | AL0901 | 50 m | 3:02.84 | |
2 | 13 | Serti Robin | 2001 | BOTK-RÖNN | AS4501 | 25 m | ||
3 | 216 | Laszewski Michal | 2002 | ÖSA | AC4902 | 25 m |
14 - 15 år |
1 | 26 | Pedersen Jacob | 2000 | SK ENA | AE9500 | 25 m | 2:37.03 | |
2 | 86 | Syrén Viktor | 2000 | ESKILSTUNA | AH5900 | 25 m | 2:50.70 | |
3 | 33 | Bidebo Carl | 2000 | ESKILSTUNA | AN9900 | 25 m | 2:53.27 |
16 - 99 år |
1 | 191 | Kanth Linus | 1991 | VÄSTERÅS | AP5991 | 25 m | 2:07.12 | |
2 | 21 | Ekesten Fredrik | 1995 | SK ENA | AX5395 | 25 m | 2:09.86 | |
3 | 83 | Skogfors Erik | 1996 | ESKILSTUNA | AP1996 | 25 m | 2:13.23 | |
4 | 23 | Johansson Sean | 1997 | SK ENA | AO1197 | 25 m | 2:19.38 | |
5 | 39 | Brorsson Axel | 1996 | ESKILSTUNA | AX9396 | 25 m | 2:23.57 | |
6 | 234 | Eliasson Edward | 1997 | SS04 | AP5397 | 25 m | 2:27.92 | |
7 | 166 | Borgström Emil | 1997 | NJURUNDA | AJ1797 | 25 m | 2:47.24 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 29 november 2014 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:32 |
Gren 19, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
13 år och yngre |
1 | 203 | Ångström Emelie | 2001 | VÄSTERÅS | AN8201 | 25 m | 1:18.34 | |
2 | 161 | Holmström Moa | 2001 | LUDVIKA SS | AD0201 | 25 m | 1:19.25 | |
3 | 27 | Walldén Adelina | 2002 | SK ENA | AS2602 | 25 m | 1:20.27 | |
4 | 280 | Lönnberg Clara | 2001 | STRÄNGNÄS | AF9801 | 25 m | 1:23.07 | |
5 | 164 | Rydelius Lisa | 2001 | LUDVIKA SS | AF8401 | 25 m | 1:23.81 | |
6 | 53 | Hammar Frida | 2002 | ESKILSTUNA | AM0601 | 25 m | 1:24.94 | |
7 | 137 | Wall Linnea | 2001 | JÄRFÄLLA S | AV1601 | 25 m | 1:25.57 | |
8 | 217 | Månsson Julia | 2002 | ÖSA | BL9202 | 25 m | 1:26.01 | |
9 | 239 | Karls Sofia | 2002 | SS04 | AH7202 | 25 m | 1:27.28 | |
10 | 101 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 1:31.49 | |
11 | 257 | Stenman Josefine | 2002 | HK SIM | AR3202 | 25 m | 1:31.54 | |
12 | 248 | Eriksson Ellen | 2001 | HK SIM | BP7201 | 25 m | 1:31.60 | |
13 | 57 | Jungstedt Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | AY5401 | 25 m | 1:31.65 | |
14 | 196 | Rydberg Ebba | 2001 | VÄSTERÅS | AN1401 | 25 m | 1:31.77 | |
15 | 193 | Lundgren Clara | 2001 | VÄSTERÅS | BI0201 | 25 m | 1:32.09 | |
16 | 224 | Åhlund Josefine | 2002 | ÖSA | AU5802 | 25 m | 1:32.11 | |
17 | 131 | El Hajji Selma | 2001 | JÄRFÄLLA S | BB1801 | 25 m | 1:32.50 | |
18 | 208 | Gabot Salma | 2001 | ÖSA | AN1801 | 25 m | 1:33.03 | |
19 | 72 | Mirkhosravi Emma | 2002 | ESKILSTUNA | AV2602 | 25 m | 1:33.41 | |
20 | 256 | Sibelius Emma | 2002 | HK SIM | AN7402 | 25 m | 1:34.94 | |
21 | 90 | Wik Tilda | 2001 | ESKILSTUNA | AX5401 | 25 m | 1:35.62 | |
22 | 292 | Lovisa Gustavsson | 2002 | ÖSA | 25 m | 1:36.50 | ||
23 | 4 | Hemmälin Pernilla | 2001 | BOTK-RÖNN | AO3801 | 25 m | 1:36.83 | |
24 | 175 | Åkerblom Thindra | 2003 | NORRTÄLJE | AK3603 | 25 m | 1:37.78 | |
25 | 232 | Candelius Lisa | 2003 | SS04 | AT9803 | 25 m | 1:39.68 | |
26 | 64 | Lam Wendy | 2001 | ESKILSTUNA | BR5601 | 25 m | 1:40.41 | |
27 | 111 | Olsson Agnes | 2002 | FALUN | AH4402 | 25 m | 1:40.55 | |
28 | 182 | Wiberg-Jansson Paula | 2001 | NYKÖPING | AX4801 | 25 m | 1:40.68 | |
29 | 30 | Abrahamsson Alva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6604 | 25 m | 1:43.16 | |
30 | 119 | Wiker Alva | 2003 | FALUN | BC1403 | 50 m | 1:43.21 | |
31 | 276 | Idesten Anna | 2001 | STRÄNGNÄS | AX1801 | 25 m | 1:43.95 | |
32 | 255 | Olsson Ellen | 2002 | HK SIM | AV3202 | 25 m | 1:44.29 | |
33 | 172 | Pettersson Emma | 2001 | NORRTÄLJE | AV2201 | 25 m | 1:46.36 | |
34 | 241 | Lundmark Emma | 2003 | SS04 | AT1803 | 25 m | 1:49.23 | EFT |
35 | 58 | Jungstedt Rebecka | 2003 | ESKILSTUNA | AQ8203 | 25 m | 1:49.92 | |
36 | 110 | Nyberg Anna | 2003 | FALUN | AP5603 | 25 m | 1:55.10 | |
37 | 155 | Laine Lovisa | 2005 | KÖPINGS SS | AB9405 | 25 m | 1:56.87 | |
38 | 76 | Persson Isabelle | 2003 | ESKILSTUNA | AQ1203 | 25 m | 1:58.20 | |
39 | 210 | Holgersson Eliasson Smilla | 2003 | ÖSA | AQ9803 | 25 m | 1:58.46 | |
40 | 81 | Shahverdyan Eva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6204 | 25 m | 2:01.92 | |
41 | 104 | Ekvall Emelie | 2003 | FALUN | AF6803 | 25 m | 2:02.86 | |
42 | 62 | Kullman Izabella | 2002 | ESKILSTUNA | AG9202 | 25 m | 2:05.64 | |
43 | 299 | Pettersson Johanna | 2003 | ESKILSTUNA | AL9803 | 25 m | 2:06.25 | EFT |
44 | 170 | Filipsson Ebba | 2001 | NORRTÄLJE | BF1201 | 25 m | EFT | |
45 | 171 | Järnebrink Emma | 2003 | NORRTÄLJE | BG3203 | 25 m | ||
46 | 297 | Soyal Yildiz | 2002 | NORRTÄLJE | AK8402 | 25 m | EFT |
14 - 15 år |
1 | 282 | Nyström Adina | 1999 | STRÄNGNÄS | BD3699 | 25 m | 1:17.29 | |
2 | 270 | Eriksson Anna | 1999 | STRÄNGNÄS | AI0499 | 25 m | 1:18.35 | |
3 | 192 | Lindgren Elin | 2000 | VÄSTERÅS | AP4600 | 25 m | 1:22.46 | |
4 | 153 | Budde Julia | 1999 | KÖPINGS SS | AT7699 | 25 m | 1:22.59 | |
5 | 71 | Ly Johanna | 2000 | ESKILSTUNA | AK6600 | 25 m | 1:23.05 | |
6 | 202 | Vongheer Ebba | 2000 | VÄSTERÅS | BG6600 | 25 m | 1:24.94 | |
7 | 63 | Laine Nora | 2000 | ESKILSTUNA | AP8400 | 25 m | 1:25.97 | |
8 | 275 | Hyllbrant Amanda | 1999 | STRÄNGNÄS | AY6899 | 25 m | 1:26.36 | |
9 | 12 | Rundberg My | 1999 | BOTK-RÖNN | AL3699 | 25 m | 1:28.05 | |
10 | 43 | Dam Donya | 1999 | ESKILSTUNA | AO2299 | 25 m | 1:28.98 | |
11 | 105 | Gunnarsson Ella | 2000 | FALUN | BB4800 | 25 m | 1:30.04 | |
12 | 230 | Blomberg Astrid | 2000 | SS04 | AW5800 | 25 m | 1:30.69 | |
13 | 69 | Loikala Rebecka | 2000 | ESKILSTUNA | AS7700 | 25 m | 1:32.00 | |
14 | 67 | Lindoff Katarina | 2000 | ESKILSTUNA | AY7800 | 25 m | 1:32.37 | |
15 | 100 | Adrelius Tova | 2000 | FALUN | AV4600 | 25 m | 1:35.49 | |
16 | 61 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | 1:35.95 | |
17 | 212 | Juhler Mikaela | 2000 | ÖSA | BM7200 | 25 m | 1:36.16 | |
18 | 209 | Gustafsson Wernersson Ebba | 1999 | ÖSA | BF6899 | 25 m | 1:36.17 | |
19 | 103 | Brandt Ida | 2000 | FALUN | AW0200 | 25 m | 1:36.30 | |
20 | 168 | Forslund Tilde | 2000 | NJURUNDA | BL7400 | 25 m | 1:36.43 | |
21 | 278 | Larsson Ellinor | 1999 | STRÄNGNÄS | BG2299 | 50 m | 1:39.00 | |
22 | 245 | Sjöholm Amanda | 2000 | SS04 | BI0600 | 25 m | 1:41.57 | |
23 | 266 | Andersson Maja | 2000 | STRÄNGNÄS | AH8600 | 25 m | 1:46.15 | |
24 | 219 | Rydén Evelina | 2000 | ÖSA | BM2400 | 25 m | 2:02.41 |
16 - 99 år |
1 | 7 | Konrad Nathali | 1993 | BOTK-RÖNN | AU4493 | 25 m | 1:15.31 | |
2 | 201 | Wiman Clara | 1996 | VÄSTERÅS | AE8896 | 25 m | 1:17.09 | |
3 | 271 | Eriksson Lisa | 1998 | STRÄNGNÄS | AN3898 | 25 m | 1:17.45 | |
4 | 142 | Waara Elin | 1997 | KARLSKO SF | BD3497 | 25 m | 1:24.48 | |
5 | 73 | Neuman Nelly | 1996 | ESKILSTUNA | BC9296 | 25 m | 1:25.52 | |
6 | 139 | Chienh Amanda | 1997 | KARLSKO SF | BD1497 | 25 m | 1:32.16 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 29 november 2014 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:32 |
Gren 20, 100m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
13 år och yngre |
1 | 54 | Heikinniemi Arvid | 2001 | ESKILSTUNA | AL6301 | 25 m | 1:22.00 | |
2 | 235 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 25 m | 1:22.12 | |
3 | 128 | Adelöw Anton | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI5901 | 25 m | 1:23.54 | |
4 | 134 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 25 m | 1:24.56 | |
5 | 114 | Renström Mathias | 2001 | FALUN | AM5101 | 25 m | 1:31.74 | |
6 | 204 | Baastad Simon | 2002 | ÖSA | AC2102 | 25 m | 1:31.89 | |
7 | 259 | Thungren Andreas | 2002 | HK SIM | AL1502 | 25 m | 1:32.22 | |
8 | 281 | Malmquist Eric | 2003 | STRÄNGNÄS | AC1703 | 50 m | 1:35.33 | |
9 | 40 | Chan Harry | 2001 | ESKILSTUNA | AL8301 | 25 m | 1:37.02 | |
10 | 70 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 25 m | 1:38.46 | |
11 | 148 | Malmberg Anders | 2002 | KATRINEHOL | AS4902 | 25 m | 1:39.12 | |
12 | 231 | Böschen Isac | 2002 | SS04 | AF3102 | 25 m | 1:39.38 | |
13 | 301 | Fahlén Max | 2001 | VÄSTERÅS | AM1101 | 25 m | 1:40.59 | EFT |
14 | 199 | Szabo Gellert | 2001 | VÄSTERÅS | AM6901 | 25 m | 1:40.62 | |
15 | 28 | Walldén Gustav | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 1:41.35 | |
16 | 44 | Dumanyan Arman | 2002 | ESKILSTUNA | AR1702 | 25 m | 1:41.96 | |
17 | 195 | Rundgren Alexander | 2001 | VÄSTERÅS | AX4101 | 25 m | 1:44.53 | |
18 | 223 | Wilhelmsson Oscar | 2002 | ÖSA | AM3902 | 25 m | 1:45.85 | |
19 | 173 | Skyving Rasmus | 2003 | NORRTÄLJE | AB2703 | 25 m | 1:46.60 | |
20 | 89 | Tran Henrik | 2004 | ESKILSTUNA | AC0704 | 25 m | 1:52.20 | |
21 | 118 | Werkmästar Johan | 2002 | FALUN | AI4502 | 25 m | 1:55.10 | |
22 | 13 | Serti Robin | 2001 | BOTK-RÖNN | AS4501 | 25 m | 1:56.15 | |
23 | 291 | Forsström William | 2002 | ÖSA | AM0902 | 25 m | 1:57.95 | |
24 | 295 | Heikinniemi Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AH0503 | 25 m | 1:58.10 | |
25 | 207 | Danqi Adrijan | 2002 | ÖSA | AS2502 | 25 m | ||
26 | 247 | Bergstrand Linus | 2003 | HK SIM | AN0703 | 25 m |
14 - 15 år |
1 | 129 | Bengtsson Emil | 1999 | JÄRFÄLLA S | AT1599 | 25 m | 1:11.24 | |
2 | 136 | Olsson Fredrik | 1999 | JÄRFÄLLA S | AI2399 | 25 m | 1:14.60 | |
3 | 244 | Olsson Sande Erik | 1999 | SS04 | AE8999 | 25 m | 1:15.69 | |
4 | 106 | Hambraeus David | 1999 | FALUN | AL0799 | 25 m | 1:16.06 | |
5 | 277 | Idesten Jakob | 1999 | STRÄNGNÄS | AI6399 | 25 m | 1:18.75 | |
6 | 236 | Hennert Olle | 1999 | SS04 | AS1999 | 25 m | 1:20.21 | |
7 | 80 | Shahverdyan Artush | 2000 | ESKILSTUNA | AM3100 | 25 m | 1:20.61 | |
8 | 251 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 25 m | 1:22.77 | |
9 | 130 | Bladin Samuel | 1999 | JÄRFÄLLA S | AO4399 | 25 m | 1:24.00 | |
10 | 87 | Thai Sam | 1999 | ESKILSTUNA | AU9999 | 25 m | 1:25.59 | |
11 | 10 | Ooi Brian | 1999 | BOTK-RÖNN | AV2199 | 25 m | 1:27.88 | |
12 | 198 | Skytt Emil | 1999 | VÄSTERÅS | AL1599 | 25 m | 1:28.03 | |
13 | 220 | Törnvall Herman | 1999 | ÖSA | AW5799 | 25 m | 1:30.34 | |
14 | 260 | Thungren Daniel | 1999 | HK SIM | AV9599 | 25 m | 1:30.58 | |
15 | 74 | Paulson Elias | 2000 | ESKILSTUNA | AS0900 | 25 m | 1:31.44 | |
16 | 218 | Pasztor Theodor | 2000 | ÖSA | AY4500 | 25 m | 1:33.71 | |
17 | 88 | Ton Ricky | 2000 | ESKILSTUNA | AS9700 | 25 m | 1:36.29 | |
18 | 213 | Kurt Robert | 2000 | ÖSA | AY5500 | 25 m | 1:37.71 | |
19 | 200 | Vardanian Aram | 2000 | VÄSTERÅS | AU8100 | 25 m | 1:38.32 | |
20 | 55 | Hellmark Gustaf | 2000 | ESKILSTUNA | AR2300 | 25 m | 1:39.82 | |
21 | 221 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | AM7700 | 25 m | 1:41.11 | |
22 | 65 | Landstorp August | 2000 | ESKILSTUNA | AL2900 | 25 m | 1:43.37 | |
23 | 109 | Lundqvist Björn | 2000 | FALUN | AH0700 | 25 m | 1:58.39 | |
24 | 181 | Potorochyn Alexej | 1999 | NYKÖPING | AX2399 | 25 m |
16 - 99 år |
1 | 6 | Konrad Christian | 1989 | BOTK-RÖNN | AG2589 | 25 m | 1:10.79 | |
2 | 11 | Rindå Tobias | 1995 | BOTK-RÖNN | AB8195 | 25 m | 1:13.41 | |
3 | 163 | Lindén Alfred | 1997 | LUDVIKA SS | AN6797 | 25 m | 1:14.11 | |
4 | 237 | Holmer Fann Frederick | 1998 | SS04 | AD3998 | 25 m | 1:15.76 | |
5 | 66 | Lindoff Karl | 1998 | ESKILSTUNA | AT1598 | 25 m | 1:17.39 | |
6 | 115 | Sander Gustav | 1998 | FALUN | AG8798 | 25 m | 1:20.15 | |
7 | 1 | Sved Samuel | 1998 | AVESTA SS | AQ1398 | 25 m | 1:21.41 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 29 november 2014 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:32 |
Gren 21, 400m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
13 år och yngre |
1 | 27 | Walldén Adelina | 2002 | SK ENA | AS2602 | 25 m | 5:03.41 | |
2 | 18 | Bergerstam Sandra | 2001 | BÅLSTA SK | AI1401 | 25 m | 5:07.15 | |
3 | 180 | Kårehagen Elin | 2001 | NYKÖPING | AG7601 | 25 m | 5:10.18 | |
4 | 29 | Ålander Hannele | 2001 | SK ENA | AC8601 | 25 m | 5:15.16 | |
5 | 253 | Lundgren Jennie | 2001 | HK SIM | AG2401 | 25 m | 5:20.26 | |
6 | 159 | Carlsson Elin | 2001 | LUDVIKA SS | AV0201 | 25 m | 5:25.59 | |
7 | 206 | Cullberg Emma | 2002 | ÖSA | BA8202 | 25 m | 5:29.39 | |
8 | 211 | Johansson Cornelia | 2003 | ÖSA | AF1803 | 50 m | 5:36.39 | |
9 | 249 | Hagsten Skarda Magdalena | 2003 | HK SIM | AO6603 | 25 m | 5:36.71 | |
10 | 101 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 5:38.84 | |
11 | 48 | Fundberg Ida | 2002 | ESKILSTUNA | AB6202 | 25 m | 5:39.97 | |
12 | 120 | Wikström Alva | 2002 | FALUN | AN2402 | 25 m | 5:42.27 | |
13 | 241 | Lundmark Emma | 2003 | SS04 | AT1803 | 25 m | 5:43.16 | RES |
14 | 189 | Holmberg Karolin | 2001 | VÄSTERÅS | AG5201 | 25 m | 5:56.38 | RES |
15 | 285 | Widhe Emelie | 2001 | STRÄNGNÄS | AN0401 | 25 m | 5:56.94 | RES |
14 - 15 år |
1 | 267 | Bergkvist Emma | 2000 | STRÄNGNÄS | AA5600 | 25 m | 4:34.74 | |
2 | 50 | Fundberg Linnea | 1999 | ESKILSTUNA | AK5699 | 25 m | 4:47.75 | |
3 | 177 | Eriksson Klara | 2000 | NYKÖPING | BE6200 | 25 m | 4:50.24 | |
4 | 36 | Bjälevik Sofia | 1999 | ESKILSTUNA | AT8299 | 25 m | 4:54.29 | |
5 | 56 | Isaksen Jennie | 2000 | ESKILSTUNA | AV8600 | 25 m | 4:56.44 | |
6 | 113 | Rantanen Ronja | 1999 | FALUN | AH0899 | 25 m | 5:03.24 | |
7 | 284 | Westerlund Helena | 1999 | STRÄNGNÄS | BE1699 | 25 m | 5:08.35 | |
8 | 67 | Lindoff Katarina | 2000 | ESKILSTUNA | AY7800 | 25 m | 5:08.73 | |
9 | 20 | Viinapuu Anna | 2000 | BÅLSTA SK | AH8400 | 25 m | 5:27.98 | |
10 | 132 | Gunnarsson-Jonsson Amanda | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC4800 | 25 m | 5:32.74 | |
11 | 168 | Forslund Tilde | 2000 | NJURUNDA | BL7400 | 25 m | 5:33.75 | |
12 | 278 | Larsson Ellinor | 1999 | STRÄNGNÄS | BG2299 | 25 m | 5:42.51 | RES |
13 | 228 | Berndtson Frida | 2000 | SS04 | BC3600 | 25 m | 6:00.52 | RES |
14 | 45 | Eklind Tilde | 1999 | ESKILSTUNA | BH1699 | 25 m | 6:09.27 | RES |
16 - 99 år |
1 | 186 | Berggren Elin | 1996 | VÄSTERÅS | AG5296 | 25 m | 4:31.47 | |
2 | 271 | Eriksson Lisa | 1998 | STRÄNGNÄS | AN3898 | 25 m | 4:34.63 | |
3 | 229 | Berndtson Hannah | 1996 | SS04 | BI9696 | 25 m | 4:58.07 | |
4 | 84 | Sundholm Moa | 1997 | ESKILSTUNA | AU7697 | 25 m | 5:00.18 | |
5 | 3 | Eriksson Mikaela | 1997 | BOTK-RÖNN | BM0697 | 25 m | 5:02.90 | |
6 | 227 | Berndtson Filippa | 1997 | SS04 | BD4297 | 25 m | 5:08.39 | |
7 | 167 | Eriksson Maria | 1997 | NJURUNDA | BM6297 | 25 m | 5:14.66 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 29 november 2014 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:32 |
Gren 22, 400m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
13 år och yngre |
1 | 107 | Hansson Tim | 2001 | FALUN | AM7101 | 25 m | 4:58.20 | |
2 | 134 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 25 m | 5:01.47 | |
3 | 216 | Laszewski Michal | 2002 | ÖSA | AC4902 | 25 m | 5:08.65 | |
4 | 5 | Karlsson Daniel | 2001 | BOTK-RÖNN | AL0901 | 25 m | 5:09.22 | |
5 | 133 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 5:36.67 | |
6 | 28 | Walldén Gustav | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 5:44.55 | |
7 | 281 | Malmquist Eric | 2003 | STRÄNGNÄS | AC1703 | 50 m | 5:46.60 | |
8 | 204 | Baastad Simon | 2002 | ÖSA | AC2102 | 25 m | 5:47.81 | |
9 | 223 | Wilhelmsson Oscar | 2002 | ÖSA | AM3902 | 25 m | 5:51.30 | |
10 | 215 | Larsson Melvin | 2002 | ÖSA | AJ8302 | 25 m | 5:59.04 | |
11 | 118 | Werkmästar Johan | 2002 | FALUN | AI4502 | 25 m | 6:04.25 | |
12 | 173 | Skyving Rasmus | 2003 | NORRTÄLJE | AB2703 | 25 m | 6:12.77 | |
13 | 78 | Roos Carl | 2004 | ESKILSTUNA | AB8104 | 25 m | 6:20.40 | |
14 | 135 | Olsson David | 2001 | JÄRFÄLLA S | AO4501 | 25 m | RES | |
15 | 231 | Böschen Isac | 2002 | SS04 | AF3102 | 25 m | RES | |
16 | 242 | Montes Leonardo | 2002 | SS04 | AN2902 | 25 m | RES |
14 - 15 år |
1 | 25 | Mastrangeli Jonathan | 1999 | SK ENA | AP3599 | 25 m | 4:23.60 | |
2 | 129 | Bengtsson Emil | 1999 | JÄRFÄLLA S | AT1599 | 25 m | 4:32.85 | |
3 | 136 | Olsson Fredrik | 1999 | JÄRFÄLLA S | AI2399 | 25 m | 4:37.23 | |
4 | 160 | Gustafsson Jakob | 1999 | LUDVIKA SS | AL0399 | 25 m | 4:46.09 | |
5 | 162 | Krysén Erik | 2000 | LUDVIKA SS | AE0100 | 25 m | 4:52.70 | |
6 | 86 | Syrén Viktor | 2000 | ESKILSTUNA | AH5900 | 25 m | 4:55.83 | |
7 | 194 | Nilsson Victor | 2000 | VÄSTERÅS | AL9300 | 25 m | 5:06.78 | |
8 | 8 | Koufakis Alexander | 2000 | BOTK-RÖNN | AM8100 | 25 m | 5:14.94 | |
9 | 200 | Vardanian Aram | 2000 | VÄSTERÅS | AU8100 | 25 m | 5:26.30 | |
10 | 221 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | AM7700 | 25 m | 5:38.47 | |
11 | 154 | Färemyr Orréll Willy | 2000 | KÖPINGS SS | AT9300 | 50 m | 5:49.38 | |
12 | 47 | Fröjdfeldt Adam | 1999 | ESKILSTUNA | AT1999 | 25 m | 5:51.27 | |
13 | 277 | Idesten Jakob | 1999 | STRÄNGNÄS | AI6399 | 25 m | 5:53.34 | |
14 | 74 | Paulson Elias | 2000 | ESKILSTUNA | AS0900 | 25 m | 6:14.72 | RES |
15 | 109 | Lundqvist Björn | 2000 | FALUN | AH0700 | 25 m | 6:28.83 | RES |
16 | 26 | Pedersen Jacob | 2000 | SK ENA | AE9500 | 25 m | RES | |
17 | 65 | Landstorp August | 2000 | ESKILSTUNA | AL2900 | 25 m | RES | |
18 | 220 | Törnvall Herman | 1999 | ÖSA | AW5799 | 25 m | RES |
16 - 99 år |
1 | 83 | Skogfors Erik | 1996 | ESKILSTUNA | AP1996 | 25 m | 4:17.62 | |
2 | 185 | Frödeberg Gustav | 1997 | VÄSBY SS | AA5197 | 25 m | 4:17.90 | |
3 | 184 | Rantanen Rasmus | 1997 | SÖDERTÄLJE | AI7397 | 25 m | 4:21.32 | |
4 | 22 | Ekesten Gustav | 1998 | SK ENA | AJ4398 | 25 m | 4:36.98 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 29 november 2014 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:32 |
Gren 23, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
13 år och yngre |
1 | 203 | Ångström Emelie | 2001 | VÄSTERÅS | AN8201 | 25 m | 2:41.09 | |
2 | 161 | Holmström Moa | 2001 | LUDVIKA SS | AD0201 | 25 m | 2:46.99 | |
3 | 206 | Cullberg Emma | 2002 | ÖSA | BA8202 | 25 m | 2:48.82 | |
4 | 159 | Carlsson Elin | 2001 | LUDVIKA SS | AV0201 | 25 m | 2:48.90 | |
5 | 189 | Holmberg Karolin | 2001 | VÄSTERÅS | AG5201 | 25 m | 2:52.36 | |
6 | 48 | Fundberg Ida | 2002 | ESKILSTUNA | AB6202 | 25 m | 2:52.60 | |
7 | 250 | Jansson Elsa | 2002 | HK SIM | AB7202 | 25 m | 2:53.54 | |
8 | 53 | Hammar Frida | 2002 | ESKILSTUNA | AM0601 | 25 m | 2:53.95 | |
9 | 224 | Åhlund Josefine | 2002 | ÖSA | AU5802 | 25 m | 2:54.01 | |
10 | 27 | Walldén Adelina | 2002 | SK ENA | AS2602 | 25 m | 2:54.25 | |
11 | 164 | Rydelius Lisa | 2001 | LUDVIKA SS | AF8401 | 25 m | 2:54.41 | |
12 | 196 | Rydberg Ebba | 2001 | VÄSTERÅS | AN1401 | 25 m | 2:55.81 | |
13 | 256 | Sibelius Emma | 2002 | HK SIM | AN7402 | 25 m | 2:56.06 | |
14 | 211 | Johansson Cornelia | 2003 | ÖSA | AF1803 | 25 m | 2:58.79 | |
15 | 208 | Gabot Salma | 2001 | ÖSA | AN1801 | 25 m | 3:00.02 | |
16 | 249 | Hagsten Skarda Magdalena | 2003 | HK SIM | AO6603 | 25 m | 3:01.32 | |
17 | 268 | Bäckström Saga | 2002 | STRÄNGNÄS | AD9202 | 25 m | 3:01.66 | RES |
18 | 131 | El Hajji Selma | 2001 | JÄRFÄLLA S | BB1801 | 25 m | 3:02.08 | RES |
14 - 15 år |
1 | 270 | Eriksson Anna | 1999 | STRÄNGNÄS | AI0499 | 25 m | 2:29.50 | |
2 | 267 | Bergkvist Emma | 2000 | STRÄNGNÄS | AA5600 | 25 m | 2:30.68 | |
3 | 275 | Hyllbrant Amanda | 1999 | STRÄNGNÄS | AY6899 | 25 m | 2:34.40 | |
4 | 36 | Bjälevik Sofia | 1999 | ESKILSTUNA | AT8299 | 25 m | 2:37.85 | |
5 | 56 | Isaksen Jennie | 2000 | ESKILSTUNA | AV8600 | 25 m | 2:39.05 | |
6 | 273 | Granlund Amanda | 1999 | STRÄNGNÄS | AI9299 | 25 m | 2:42.73 | |
7 | 282 | Nyström Adina | 1999 | STRÄNGNÄS | BD3699 | 25 m | 2:43.44 | |
8 | 153 | Budde Julia | 1999 | KÖPINGS SS | AT7699 | 25 m | 2:45.17 | |
9 | 230 | Blomberg Astrid | 2000 | SS04 | AW5800 | 25 m | 2:47.53 | |
10 | 32 | Asplund Ida | 1999 | ESKILSTUNA | BH8499 | 25 m | 2:49.29 | |
11 | 284 | Westerlund Helena | 1999 | STRÄNGNÄS | BE1699 | 25 m | 2:49.76 | |
12 | 71 | Ly Johanna | 2000 | ESKILSTUNA | AK6600 | 25 m | 2:52.17 | |
13 | 20 | Viinapuu Anna | 2000 | BÅLSTA SK | AH8400 | 25 m | 2:53.11 | |
14 | 105 | Gunnarsson Ella | 2000 | FALUN | BB4800 | 25 m | 2:54.37 | |
15 | 63 | Laine Nora | 2000 | ESKILSTUNA | AP8400 | 25 m | 2:54.56 | |
16 | 67 | Lindoff Katarina | 2000 | ESKILSTUNA | AY7800 | 25 m | 2:57.99 | |
17 | 278 | Larsson Ellinor | 1999 | STRÄNGNÄS | BG2299 | 50 m | 2:58.19 | RES |
18 | 132 | Gunnarsson-Jonsson Amanda | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC4800 | 25 m | 2:58.35 | RES |
19 | 245 | Sjöholm Amanda | 2000 | SS04 | BI0600 | 25 m | 3:00.74 | RES |
20 | 168 | Forslund Tilde | 2000 | NJURUNDA | BL7400 | 25 m | 3:01.81 | RES |
16 - 99 år |
1 | 186 | Berggren Elin | 1996 | VÄSTERÅS | AG5296 | 25 m | 2:28.42 | |
2 | 73 | Neuman Nelly | 1996 | ESKILSTUNA | BC9296 | 25 m | 2:32.95 | |
3 | 84 | Sundholm Moa | 1997 | ESKILSTUNA | AU7697 | 25 m | 2:40.23 | |
4 | 3 | Eriksson Mikaela | 1997 | BOTK-RÖNN | BM0697 | 25 m | 2:42.83 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 30 november 2014 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 10:27 |
Gren 24, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
13 år och yngre |
1 | 143 | Aldrin John | 2001 | KATRINEHOL | AI8101 | 25 m | 2:30.09 | |
2 | 54 | Heikinniemi Arvid | 2001 | ESKILSTUNA | AL6301 | 25 m | 2:38.21 | |
3 | 114 | Renström Mathias | 2001 | FALUN | AM5101 | 25 m | 2:45.70 | |
4 | 216 | Laszewski Michal | 2002 | ÖSA | AC4902 | 25 m | 2:46.38 | |
5 | 107 | Hansson Tim | 2001 | FALUN | AM7101 | 25 m | 2:46.61 | |
6 | 5 | Karlsson Daniel | 2001 | BOTK-RÖNN | AL0901 | 25 m | 2:48.46 | |
7 | 242 | Montes Leonardo | 2002 | SS04 | AN2902 | 25 m | 2:48.80 | |
8 | 259 | Thungren Andreas | 2002 | HK SIM | AL1502 | 25 m | 2:55.76 | |
9 | 128 | Adelöw Anton | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI5901 | 25 m | 2:57.61 | |
10 | 204 | Baastad Simon | 2002 | ÖSA | AC2102 | 25 m | 3:03.07 | |
11 | 199 | Szabo Gellert | 2001 | VÄSTERÅS | AM6901 | 25 m | 3:03.19 | |
12 | 231 | Böschen Isac | 2002 | SS04 | AF3102 | 25 m | 3:07.56 | |
13 | 133 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 3:11.67 | |
14 | 281 | Malmquist Eric | 2003 | STRÄNGNÄS | AC1703 | 25 m | 3:11.76 | |
15 | 223 | Wilhelmsson Oscar | 2002 | ÖSA | AM3902 | 25 m | 3:12.36 | RES |
16 | 40 | Chan Harry | 2001 | ESKILSTUNA | AL8301 | 25 m | 3:25.53 | RES |
17 | 148 | Malmberg Anders | 2002 | KATRINEHOL | AS4902 | 25 m | 3:27.10 | RES |
18 | 13 | Serti Robin | 2001 | BOTK-RÖNN | AS4501 | 25 m | 3:33.94 | RES |
14 - 15 år |
1 | 26 | Pedersen Jacob | 2000 | SK ENA | AE9500 | 25 m | 2:23.06 | |
2 | 187 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 2:26.54 | |
3 | 136 | Olsson Fredrik | 1999 | JÄRFÄLLA S | AI2399 | 25 m | 2:27.82 | |
4 | 160 | Gustafsson Jakob | 1999 | LUDVIKA SS | AL0399 | 25 m | 2:33.26 | |
5 | 129 | Bengtsson Emil | 1999 | JÄRFÄLLA S | AT1599 | 25 m | 2:33.58 | |
6 | 162 | Krysén Erik | 2000 | LUDVIKA SS | AE0100 | 25 m | 2:35.69 | |
7 | 251 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 25 m | 2:37.63 | |
8 | 130 | Bladin Samuel | 1999 | JÄRFÄLLA S | AO4399 | 25 m | 2:44.88 | |
9 | 194 | Nilsson Victor | 2000 | VÄSTERÅS | AL9300 | 25 m | 2:45.13 | |
10 | 8 | Koufakis Alexander | 2000 | BOTK-RÖNN | AM8100 | 25 m | 2:46.71 | |
11 | 80 | Shahverdyan Artush | 2000 | ESKILSTUNA | AM3100 | 25 m | 2:46.87 | |
12 | 236 | Hennert Olle | 1999 | SS04 | AS1999 | 25 m | 2:53.06 | |
13 | 10 | Ooi Brian | 1999 | BOTK-RÖNN | AV2199 | 50 m | 2:57.20 | |
14 | 221 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | AM7700 | 25 m | 3:07.76 | |
15 | 87 | Thai Sam | 1999 | ESKILSTUNA | AU9999 | 25 m | 3:08.53 |
16 - 99 år |
1 | 39 | Brorsson Axel | 1996 | ESKILSTUNA | AX9396 | 25 m | 2:15.69 | |
2 | 234 | Eliasson Edward | 1997 | SS04 | AP5397 | 25 m | 2:16.90 | |
3 | 237 | Holmer Fann Frederick | 1998 | SS04 | AD3998 | 25 m | 2:25.76 | |
4 | 112 | Peltomaa Victor | 1998 | FALUN | AG9798 | 25 m | 2:26.85 | |
5 | 34 | Biscevic Marko | 1998 | ESKILSTUNA | AM7398 | 25 m | 2:31.46 | |
6 | 35 | Biscevic Stefan | 1998 | ESKILSTUNA | AM8398 | 25 m | 2:32.08 | |
7 | 166 | Borgström Emil | 1997 | NJURUNDA | AJ1797 | 25 m | 2:35.42 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 30 november 2014 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 10:27 |
Gren 25, 200m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
13 år och yngre |
1 | 206 | Cullberg Emma | 2002 | ÖSA | BA8202 | 25 m | 2:43.17 | |
2 | 253 | Lundgren Jennie | 2001 | HK SIM | AG2401 | 25 m | 2:44.12 | |
3 | 250 | Jansson Elsa | 2002 | HK SIM | AB7202 | 25 m | 2:45.72 | |
4 | 18 | Bergerstam Sandra | 2001 | BÅLSTA SK | AI1401 | 25 m | 2:48.17 | |
5 | 159 | Carlsson Elin | 2001 | LUDVIKA SS | AV0201 | 25 m | 2:51.02 | |
6 | 241 | Lundmark Emma | 2003 | SS04 | AT1803 | 25 m | 2:53.20 | |
7 | 256 | Sibelius Emma | 2002 | HK SIM | AN7402 | 25 m | 2:54.21 | |
8 | 208 | Gabot Salma | 2001 | ÖSA | AN1801 | 25 m | 2:55.22 | |
9 | 239 | Karls Sofia | 2002 | SS04 | AH7202 | 25 m | 2:57.02 | |
10 | 211 | Johansson Cornelia | 2003 | ÖSA | AF1803 | 25 m | 2:57.50 | |
11 | 249 | Hagsten Skarda Magdalena | 2003 | HK SIM | AO6603 | 25 m | 2:58.10 | |
12 | 120 | Wikström Alva | 2002 | FALUN | AN2402 | 25 m | 2:58.94 | |
13 | 224 | Åhlund Josefine | 2002 | ÖSA | AU5802 | 25 m | 2:59.11 | |
14 | 248 | Eriksson Ellen | 2001 | HK SIM | BP7201 | 25 m | 3:00.85 | |
15 | 90 | Wik Tilda | 2001 | ESKILSTUNA | AX5401 | 25 m | 3:02.38 | |
16 | 2 | Bengtsson Emilia | 2001 | BOTK-RÖNN | BA3601 | 25 m | 3:20.76 | |
17 | 30 | Abrahamsson Alva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6604 | 25 m | 3:25.67 | |
18 | 214 | König Tyra | 2002 | ÖSA | AL2402 | 25 m | 3:28.13 | |
19 | 4 | Hemmälin Pernilla | 2001 | BOTK-RÖNN | AO3801 | 25 m | RES | |
20 | 233 | Edlundh Jessica | 2002 | SS04 | BC3402 | 25 m | RES |
14 - 15 år |
1 | 177 | Eriksson Klara | 2000 | NYKÖPING | BE6200 | 25 m | 2:31.98 | |
2 | 32 | Asplund Ida | 1999 | ESKILSTUNA | BH8499 | 25 m | 2:45.39 | |
3 | 67 | Lindoff Katarina | 2000 | ESKILSTUNA | AY7800 | 25 m | 2:47.32 | |
4 | 61 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | 2:47.59 | |
5 | 50 | Fundberg Linnea | 1999 | ESKILSTUNA | AK5699 | 25 m | 2:48.53 | |
6 | 192 | Lindgren Elin | 2000 | VÄSTERÅS | AP4600 | 25 m | 2:49.32 | |
7 | 202 | Vongheer Ebba | 2000 | VÄSTERÅS | BG6600 | 50 m | 3:03.64 | |
8 | 168 | Forslund Tilde | 2000 | NJURUNDA | BL7400 | 25 m | 3:03.72 | |
9 | 43 | Dam Donya | 1999 | ESKILSTUNA | AO2299 | 25 m | 3:05.31 | |
10 | 45 | Eklind Tilde | 1999 | ESKILSTUNA | BH1699 | 25 m | 3:09.44 | |
11 | 68 | Loikala Emilia | 2000 | ESKILSTUNA | AY6800 | 25 m | ||
12 | 69 | Loikala Rebecka | 2000 | ESKILSTUNA | AS7700 | 25 m | ||
13 | 219 | Rydén Evelina | 2000 | ÖSA | BM2400 | 25 m | ||
14 | 254 | Nyhlin Ellen | 2000 | HK SIM | AW3800 | 25 m |
16 - 99 år |
1 | 201 | Wiman Clara | 1996 | VÄSTERÅS | AE8896 | 25 m | 2:21.50 | |
2 | 140 | Håkansson Elin | 1997 | KARLSKO SF | BL4697 | 25 m | 2:35.28 | |
3 | 3 | Eriksson Mikaela | 1997 | BOTK-RÖNN | BM0697 | 25 m | 2:40.21 | |
4 | 167 | Eriksson Maria | 1997 | NJURUNDA | BM6297 | 25 m | 2:42.10 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 30 november 2014 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 10:27 |
Gren 26, 200m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
13 år och yngre |
1 | 235 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 25 m | 2:33.45 | |
2 | 134 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 25 m | 2:37.96 | |
3 | 114 | Renström Mathias | 2001 | FALUN | AM5101 | 25 m | 2:45.15 | |
4 | 216 | Laszewski Michal | 2002 | ÖSA | AC4902 | 25 m | 2:48.01 | |
5 | 242 | Montes Leonardo | 2002 | SS04 | AN2902 | 25 m | 2:51.79 | |
6 | 204 | Baastad Simon | 2002 | ÖSA | AC2102 | 25 m | 3:04.08 | |
7 | 215 | Larsson Melvin | 2002 | ÖSA | AJ8302 | 25 m | 3:12.58 | |
8 | 223 | Wilhelmsson Oscar | 2002 | ÖSA | AM3902 | 25 m | 3:14.72 | |
9 | 70 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 50 m | 3:31.66 | |
10 | 118 | Werkmästar Johan | 2002 | FALUN | AI4502 | 25 m | ||
11 | 145 | Grahn Kevin | 2003 | KATRINEHOL | AH9103 | 25 m | ||
12 | 199 | Szabo Gellert | 2001 | VÄSTERÅS | AM6901 | 25 m |
14 - 15 år |
1 | 26 | Pedersen Jacob | 2000 | SK ENA | AE9500 | 25 m | 2:17.93 | |
2 | 25 | Mastrangeli Jonathan | 1999 | SK ENA | AP3599 | 25 m | 2:19.02 | |
3 | 262 | Tillquist Dennis | 1999 | HK SIM | AP5999 | 25 m | 2:31.33 | |
4 | 129 | Bengtsson Emil | 1999 | JÄRFÄLLA S | AT1599 | 25 m | 2:32.22 | |
5 | 86 | Syrén Viktor | 2000 | ESKILSTUNA | AH5900 | 25 m | 2:34.26 | |
6 | 8 | Koufakis Alexander | 2000 | BOTK-RÖNN | AM8100 | 25 m | 2:34.47 | |
7 | 160 | Gustafsson Jakob | 1999 | LUDVIKA SS | AL0399 | 25 m | 2:35.27 | |
8 | 162 | Krysén Erik | 2000 | LUDVIKA SS | AE0100 | 25 m | 2:37.20 | |
9 | 33 | Bidebo Carl | 2000 | ESKILSTUNA | AN9900 | 25 m | 2:41.40 | |
10 | 218 | Pasztor Theodor | 2000 | ÖSA | AY4500 | 25 m | 2:46.95 | |
11 | 47 | Fröjdfeldt Adam | 1999 | ESKILSTUNA | AT1999 | 25 m | 2:51.03 | |
12 | 87 | Thai Sam | 1999 | ESKILSTUNA | AU9999 | 25 m | 3:14.35 | |
13 | 109 | Lundqvist Björn | 2000 | FALUN | AH0700 | 25 m | 3:23.22 | |
14 | 88 | Ton Ricky | 2000 | ESKILSTUNA | AS9700 | 25 m | 3:28.55 | |
15 | 154 | Färemyr Orréll Willy | 2000 | KÖPINGS SS | AT9300 | 25 m |
16 - 99 år |
1 | 191 | Kanth Linus | 1991 | VÄSTERÅS | AP5991 | 25 m | 2:02.00 | |
2 | 184 | Rantanen Rasmus | 1997 | SÖDERTÄLJE | AI7397 | 25 m | 2:14.34 | |
3 | 23 | Johansson Sean | 1997 | SK ENA | AO1197 | 25 m | 2:14.53 | |
4 | 21 | Ekesten Fredrik | 1995 | SK ENA | AX5395 | 25 m | 2:18.23 | |
5 | 108 | Höijer Per | 1998 | FALUN | AI7398 | 25 m | 2:48.25 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 30 november 2014 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 10:27 |
Gren 27, 4X50m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
0 år och äldre |
1 | 289 | Strängnäs Damer Lag1 | 1998 | STRÄNGNÄS | 25 m | 2:02.81 | ||
2 | 92 | Eskilstuna Damer Lag 1 | 1995 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:07.00 | ||
3 | 95 | Eskilstuna Damer Lag2 | 1999 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:12.00 | ||
4 | 293 | Örebro Sa Lag 1 | 0 | ÖSA | 25 m | 2:15.00 | ||
5 | 14 | Botk-Rönn Damer | 0 | BOTK-RÖNN | 25 m | 2:16.07 | ||
6 | 93 | Eskilstuna Damer Lag 3 | 2000 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:17.00 | ||
7 | 288 | Strängnäs Damer Lag 2 | 1999 | STRÄNGNÄS | 25 m | 2:17.54 | ||
8 | 294 | Örebro Sa Lag 2 | 0 | ÖSA | 25 m | 2:20.00 | ||
9 | 94 | Eskilstuna Damer Lag 4 | 2000 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:25.00 | ||
10 | 263 | Hk Sim Damer Lag 1 | 2002 | HK SIM | 25 m | 2:25.62 | ||
11 | 264 | Hk Sim Damer Lag 2 | 2002 | HK SIM | 25 m | 2:32.75 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 29 november 2014 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:32 |
Gren 28, 4X50m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
0 år och äldre |
1 | 96 | Eskilstuna Herrar Lag 1 | 1996 | ESKILSTUNA | 25 m | 1:50.00 | ||
2 | 97 | Eskilstuna Herrar Lag 2 | 1998 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:00.00 | ||
3 | 16 | Botk-Rönn Herrar Lag1 | 0 | BOTK-RÖNN | 25 m | 2:02.74 | ||
4 | 98 | Eskilstuna Herrar Lag 3 | 2000 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:10.00 | ||
5 | 265 | Hk Sim Herrar | 0 | HK SIM | 25 m | 2:20.00 | ||
6 | 293 | Örebro Sa Lag 1 | 0 | ÖSA | 25 m | 2:20.00 | ||
7 | 99 | Eskilstuna Herrar Lag 4 | 2000 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:25.00 | ||
8 | 294 | Örebro Sa Lag 2 | 0 | ÖSA | 25 m | 2:25.00 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 29 november 2014 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:32 |
Gren 29, 50m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
0 år och äldre |
1 | 271 | Eriksson Lisa | 1998 | STRÄNGNÄS | AN3898 | 25 m | 27.16 | |
2 | 270 | Eriksson Anna | 1999 | STRÄNGNÄS | AI0499 | 25 m | 28.19 | |
3 | 186 | Berggren Elin | 1996 | VÄSTERÅS | AG5296 | 25 m | 28.23 | |
4 | 46 | Engström Ebba | 1995 | ESKILSTUNA | AZ7495 | 25 m | 28.50 | |
5 | 50 | Fundberg Linnea | 1999 | ESKILSTUNA | AK5699 | 25 m | 28.65 | |
6 | 7 | Konrad Nathali | 1993 | BOTK-RÖNN | AU4493 | 25 m | 28.66 | |
7 | 84 | Sundholm Moa | 1997 | ESKILSTUNA | AU7697 | 25 m | 28.70 | |
8 | 177 | Eriksson Klara | 2000 | NYKÖPING | BE6200 | 25 m | 28.99 | |
9 | 201 | Wiman Clara | 1996 | VÄSTERÅS | AE8896 | 25 m | 29.18 | |
10 | 275 | Hyllbrant Amanda | 1999 | STRÄNGNÄS | AY6899 | 25 m | 29.52 | |
11 | 272 | Eriksson Maja | 2002 | STRÄNGNÄS | AM6602 | 25 m | 29.63 | |
12 | 56 | Isaksen Jennie | 2000 | ESKILSTUNA | AV8600 | 25 m | 29.64 | |
13 | 153 | Budde Julia | 1999 | KÖPINGS SS | AT7699 | 25 m | 29.64 | |
14 | 36 | Bjälevik Sofia | 1999 | ESKILSTUNA | AT8299 | 25 m | 29.65 | |
15 | 283 | Wennerberg Wilma | 2001 | STRÄNGNÄS | AG3201 | 25 m | 29.67 | |
16 | 140 | Håkansson Elin | 1997 | KARLSKO SF | BL4697 | 25 m | 29.75 | |
17 | 18 | Bergerstam Sandra | 2001 | BÅLSTA SK | AI1401 | 25 m | 29.76 | |
18 | 167 | Eriksson Maria | 1997 | NJURUNDA | BM6297 | 25 m | 30.06 | |
19 | 141 | Jarlemark Mikaela | 1998 | KARLSKO SF | AF2698 | 25 m | 30.07 | |
20 | 32 | Asplund Ida | 1999 | ESKILSTUNA | BH8499 | 25 m | 30.15 | |
21 | 202 | Vongheer Ebba | 2000 | VÄSTERÅS | BG6600 | 25 m | 30.34 | |
22 | 203 | Ångström Emelie | 2001 | VÄSTERÅS | AN8201 | 25 m | 30.51 | |
23 | 48 | Fundberg Ida | 2002 | ESKILSTUNA | AB6202 | 25 m | 30.67 | |
24 | 183 | Lindblom Ida | 2001 | SALA SS | BJ8201 | 25 m | 30.68 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 29 november 2014 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 15:18 |
Gren 30, 50m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
0 år och äldre |
1 | 39 | Brorsson Axel | 1996 | ESKILSTUNA | AX9396 | 25 m | 24.29 | |
2 | 66 | Lindoff Karl | 1998 | ESKILSTUNA | AT1598 | 25 m | 24.94 | |
3 | 38 | Brand William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 25 m | 25.25 | |
4 | 234 | Eliasson Edward | 1997 | SS04 | AP5397 | 25 m | 25.54 | |
5 | 83 | Skogfors Erik | 1996 | ESKILSTUNA | AP1996 | 25 m | 25.71 | |
6 | 178 | Eriksson Nicklas | 1996 | NYKÖPING | AW0796 | 25 m | 25.87 | |
7 | 6 | Konrad Christian | 1989 | BOTK-RÖNN | AG2589 | 25 m | 25.90 | |
8 | 163 | Lindén Alfred | 1997 | LUDVIKA SS | AN6797 | 25 m | 26.14 | |
9 | 298 | Truong Daniel | 1995 | ESKILSTUNA | AV2595 | 25 m | 26.54 | |
10 | 143 | Aldrin John | 2001 | KATRINEHOL | AI8101 | 25 m | 26.57 | |
11 | 25 | Mastrangeli Jonathan | 1999 | SK ENA | AP3599 | 25 m | 26.69 | |
12 | 158 | Bransell Henrik | 1999 | LUDVIKA SS | AG2599 | 25 m | 26.70 | |
13 | 59 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | AG5199 | 25 m | 26.83 | |
14 | 34 | Biscevic Marko | 1998 | ESKILSTUNA | AM7398 | 25 m | 26.84 | |
15 | 136 | Olsson Fredrik | 1999 | JÄRFÄLLA S | AI2399 | 25 m | 26.92 | |
16 | 35 | Biscevic Stefan | 1998 | ESKILSTUNA | AM8398 | 25 m | 27.06 | |
17 | 129 | Bengtsson Emil | 1999 | JÄRFÄLLA S | AT1599 | 25 m | 27.09 | |
18 | 237 | Holmer Fann Frederick | 1998 | SS04 | AD3998 | 25 m | 27.47 | |
19 | 166 | Borgström Emil | 1997 | NJURUNDA | AJ1797 | 25 m | 27.50 | |
20 | 106 | Hambraeus David | 1999 | FALUN | AL0799 | 25 m | 27.52 | |
21 | 181 | Potorochyn Alexej | 1999 | NYKÖPING | AX2399 | 25 m | 27.54 | |
22 | 260 | Thungren Daniel | 1999 | HK SIM | AV9599 | 25 m | 27.58 | |
23 | 262 | Tillquist Dennis | 1999 | HK SIM | AP5999 | 25 m | 27.63 | |
24 | 244 | Olsson Sande Erik | 1999 | SS04 | AE8999 | 25 m | 27.64 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 29 november 2014 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 14:15 |