2019-09-21   02:52:25
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Speedo Cup 2014

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

4_S
Gren 4, 100m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
13 år och yngre 
Karlsson Daniel  2001  BOTK-RÖNN  AL0901  25 m  1:12.63   
242  Montes Leonardo  2002  SS04  AN2902  25 m  1:14.54   
216  Laszewski Michal  2002  ÖSA  AC4902  25 m  1:14.94   
114  Renström Mathias  2001  FALUN  AM5101  25 m  1:17.26   
134  Nykvist Linus  2001  JÄRFÄLLA S  AH3701  25 m  1:23.22   
301  Fahlén Max  2001  VÄSTERÅS  AM1101  25 m  1:23.84  EFT 
259  Thungren Andreas  2002  HK SIM  AL1502  25 m  1:25.24   
281  Malmquist Eric  2003  STRÄNGNÄS  AC1703  50 m  1:29.41   
231  Böschen Isac  2002  SS04  AF3102  25 m  1:37.13   
10  13  Serti Robin  2001  BOTK-RÖNN  AS4501  25 m  1:41.53   
11  173  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  1:42.31   
12  28  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  50 m  1:42.48   
13  118  Werkmästar Johan  2002  FALUN  AI4502  25 m     
14 - 15 år 
187  Brobacke Harald  1999  VÄSTERÅS  AG6399  25 m  1:07.18   
86  Syrén Viktor  2000  ESKILSTUNA  AH5900  25 m  1:10.20   
129  Bengtsson Emil  1999  JÄRFÄLLA S  AT1599  25 m  1:10.26   
198  Skytt Emil  1999  VÄSTERÅS  AL1599  25 m  1:10.88   
136  Olsson Fredrik  1999  JÄRFÄLLA S  AI2399  25 m  1:11.30   
33  Bidebo Carl  2000  ESKILSTUNA  AN9900  25 m  1:13.03   
59  Kadic Eldin  1999  ESKILSTUNA  AG5199  25 m  1:15.16   
144  Ekström Lundemo Tim  1999  KATRINEHOL  AT8799  25 m  1:15.73   
130  Bladin Samuel  1999  JÄRFÄLLA S  AO4399  25 m  1:16.33   
10  194  Nilsson Victor  2000  VÄSTERÅS  AL9300  25 m  1:17.94   
11  24  Marin Joel  1999  SK ENA  AN2399  25 m  1:22.70   
12  262  Tillquist Dennis  1999  HK SIM  AP5999  25 m  1:23.69   
13  154  Färemyr Orréll Willy  2000  KÖPINGS SS  AT9300  25 m  1:26.43   
14  221  Wallin Anton  2000  ÖSA  AM7700  25 m  1:27.01   
16 - 99 år 
300  Stomvall Måns  1990  ESKILSTUNA  AS7790  25 m  54.69  EFT 
Konrad Christian  1989  BOTK-RÖNN  AG2589  25 m  55.43   
21  Ekesten Fredrik  1995  SK ENA  AX5395  25 m  59.83   
83  Skogfors Erik  1996  ESKILSTUNA  AP1996  25 m  1:01.13   
23  Johansson Sean  1997  SK ENA  AO1197  25 m  1:02.80   
234  Eliasson Edward  1997  SS04  AP5397  25 m  1:05.53   
112  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  25 m  1:05.96   
166  Borgström Emil  1997  NJURUNDA  AJ1797  25 m  1:10.06   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  29 november 2014 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  14:15 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner