2019-09-16   00:30:28
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Speedo Cup 2014

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

24_S
Gren 24, 200m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
13 år och yngre 
143  Aldrin John  2001  KATRINEHOL  AI8101  25 m  2:30.09   
54  Heikinniemi Arvid  2001  ESKILSTUNA  AL6301  25 m  2:38.21   
114  Renström Mathias  2001  FALUN  AM5101  25 m  2:45.70   
216  Laszewski Michal  2002  ÖSA  AC4902  25 m  2:46.38   
107  Hansson Tim  2001  FALUN  AM7101  25 m  2:46.61   
Karlsson Daniel  2001  BOTK-RÖNN  AL0901  25 m  2:48.46   
242  Montes Leonardo  2002  SS04  AN2902  25 m  2:48.80   
259  Thungren Andreas  2002  HK SIM  AL1502  25 m  2:55.76   
128  Adelöw Anton  2001  JÄRFÄLLA S  AI5901  25 m  2:57.61   
10  204  Baastad Simon  2002  ÖSA  AC2102  25 m  3:03.07   
11  199  Szabo Gellert  2001  VÄSTERÅS  AM6901  25 m  3:03.19   
12  231  Böschen Isac  2002  SS04  AF3102  25 m  3:07.56   
13  133  Malmberg Hugo  2001  JÄRFÄLLA S  AH9701  25 m  3:11.67   
14  281  Malmquist Eric  2003  STRÄNGNÄS  AC1703  25 m  3:11.76   
15  223  Wilhelmsson Oscar  2002  ÖSA  AM3902  25 m  3:12.36  RES 
16  40  Chan Harry  2001  ESKILSTUNA  AL8301  25 m  3:25.53  RES 
17  148  Malmberg Anders  2002  KATRINEHOL  AS4902  25 m  3:27.10  RES 
18  13  Serti Robin  2001  BOTK-RÖNN  AS4501  25 m  3:33.94  RES 
14 - 15 år 
26  Pedersen Jacob  2000  SK ENA  AE9500  25 m  2:23.06   
187  Brobacke Harald  1999  VÄSTERÅS  AG6399  25 m  2:26.54   
136  Olsson Fredrik  1999  JÄRFÄLLA S  AI2399  25 m  2:27.82   
160  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  2:33.26   
129  Bengtsson Emil  1999  JÄRFÄLLA S  AT1599  25 m  2:33.58   
162  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  2:35.69   
251  Jansson Vilmer  2000  HK SIM  AI2100  25 m  2:37.63   
130  Bladin Samuel  1999  JÄRFÄLLA S  AO4399  25 m  2:44.88   
194  Nilsson Victor  2000  VÄSTERÅS  AL9300  25 m  2:45.13   
10  Koufakis Alexander  2000  BOTK-RÖNN  AM8100  25 m  2:46.71   
11  80  Shahverdyan Artush  2000  ESKILSTUNA  AM3100  25 m  2:46.87   
12  236  Hennert Olle  1999  SS04  AS1999  25 m  2:53.06   
13  10  Ooi Brian  1999  BOTK-RÖNN  AV2199  50 m  2:57.20   
14  221  Wallin Anton  2000  ÖSA  AM7700  25 m  3:07.76   
15  87  Thai Sam  1999  ESKILSTUNA  AU9999  25 m  3:08.53   
16 - 99 år 
39  Brorsson Axel  1996  ESKILSTUNA  AX9396  25 m  2:15.69   
234  Eliasson Edward  1997  SS04  AP5397  25 m  2:16.90   
237  Holmer Fann Frederick  1998  SS04  AD3998  25 m  2:25.76   
112  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  25 m  2:26.85   
34  Biscevic Marko  1998  ESKILSTUNA  AM7398  25 m  2:31.46   
35  Biscevic Stefan  1998  ESKILSTUNA  AM8398  25 m  2:32.08   
166  Borgström Emil  1997  NJURUNDA  AJ1797  25 m  2:35.42   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  30 november 2014 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  10:27 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner