2019-09-16   00:31:45
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Speedo Cup 2014

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

23_S
Gren 23, 200m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
13 år och yngre 
203  Ångström Emelie  2001  VÄSTERÅS  AN8201  25 m  2:41.09   
161  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  2:46.99   
206  Cullberg Emma  2002  ÖSA  BA8202  25 m  2:48.82   
159  Carlsson Elin  2001  LUDVIKA SS  AV0201  25 m  2:48.90   
189  Holmberg Karolin  2001  VÄSTERÅS  AG5201  25 m  2:52.36   
48  Fundberg Ida  2002  ESKILSTUNA  AB6202  25 m  2:52.60   
250  Jansson Elsa  2002  HK SIM  AB7202  25 m  2:53.54   
53  Hammar Frida  2002  ESKILSTUNA  AM0601  25 m  2:53.95   
224  Åhlund Josefine  2002  ÖSA  AU5802  25 m  2:54.01   
10  27  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  2:54.25   
11  164  Rydelius Lisa  2001  LUDVIKA SS  AF8401  25 m  2:54.41   
12  196  Rydberg Ebba  2001  VÄSTERÅS  AN1401  25 m  2:55.81   
13  256  Sibelius Emma  2002  HK SIM  AN7402  25 m  2:56.06   
14  211  Johansson Cornelia  2003  ÖSA  AF1803  25 m  2:58.79   
15  208  Gabot Salma  2001  ÖSA  AN1801  25 m  3:00.02   
16  249  Hagsten Skarda Magdalena  2003  HK SIM  AO6603  25 m  3:01.32   
17  268  Bäckström Saga  2002  STRÄNGNÄS  AD9202  25 m  3:01.66  RES 
18  131  El Hajji Selma  2001  JÄRFÄLLA S  BB1801  25 m  3:02.08  RES 
14 - 15 år 
270  Eriksson Anna  1999  STRÄNGNÄS  AI0499  25 m  2:29.50   
267  Bergkvist Emma  2000  STRÄNGNÄS  AA5600  25 m  2:30.68   
275  Hyllbrant Amanda  1999  STRÄNGNÄS  AY6899  25 m  2:34.40   
36  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  25 m  2:37.85   
56  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  25 m  2:39.05   
273  Granlund Amanda  1999  STRÄNGNÄS  AI9299  25 m  2:42.73   
282  Nyström Adina  1999  STRÄNGNÄS  BD3699  25 m  2:43.44   
153  Budde Julia  1999  KÖPINGS SS  AT7699  25 m  2:45.17   
230  Blomberg Astrid  2000  SS04  AW5800  25 m  2:47.53   
10  32  Asplund Ida  1999  ESKILSTUNA  BH8499  25 m  2:49.29   
11  284  Westerlund Helena  1999  STRÄNGNÄS  BE1699  25 m  2:49.76   
12  71  Ly Johanna  2000  ESKILSTUNA  AK6600  25 m  2:52.17   
13  20  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m  2:53.11   
14  105  Gunnarsson Ella  2000  FALUN  BB4800  25 m  2:54.37   
15  63  Laine Nora  2000  ESKILSTUNA  AP8400  25 m  2:54.56   
16  67  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  2:57.99   
17  278  Larsson Ellinor  1999  STRÄNGNÄS  BG2299  50 m  2:58.19  RES 
18  132  Gunnarsson-Jonsson Amanda  2000  JÄRFÄLLA S  AC4800  25 m  2:58.35  RES 
19  245  Sjöholm Amanda  2000  SS04  BI0600  25 m  3:00.74  RES 
20  168  Forslund Tilde  2000  NJURUNDA  BL7400  25 m  3:01.81  RES 
16 - 99 år 
186  Berggren Elin  1996  VÄSTERÅS  AG5296  25 m  2:28.42   
73  Neuman Nelly  1996  ESKILSTUNA  BC9296  25 m  2:32.95   
84  Sundholm Moa  1997  ESKILSTUNA  AU7697  25 m  2:40.23   
Eriksson Mikaela  1997  BOTK-RÖNN  BM0697  25 m  2:42.83   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  30 november 2014 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  10:27 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner