2019-09-16   00:33:15
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Speedo Cup 2014

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

22_S
Gren 22, 400m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
13 år och yngre 
107  Hansson Tim  2001  FALUN  AM7101  25 m  4:58.20   
134  Nykvist Linus  2001  JÄRFÄLLA S  AH3701  25 m  5:01.47   
216  Laszewski Michal  2002  ÖSA  AC4902  25 m  5:08.65   
Karlsson Daniel  2001  BOTK-RÖNN  AL0901  25 m  5:09.22   
133  Malmberg Hugo  2001  JÄRFÄLLA S  AH9701  25 m  5:36.67   
28  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  5:44.55   
281  Malmquist Eric  2003  STRÄNGNÄS  AC1703  50 m  5:46.60   
204  Baastad Simon  2002  ÖSA  AC2102  25 m  5:47.81   
223  Wilhelmsson Oscar  2002  ÖSA  AM3902  25 m  5:51.30   
10  215  Larsson Melvin  2002  ÖSA  AJ8302  25 m  5:59.04   
11  118  Werkmästar Johan  2002  FALUN  AI4502  25 m  6:04.25   
12  173  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  6:12.77   
13  78  Roos Carl  2004  ESKILSTUNA  AB8104  25 m  6:20.40   
14  135  Olsson David  2001  JÄRFÄLLA S  AO4501  25 m    RES 
15  231  Böschen Isac  2002  SS04  AF3102  25 m    RES 
16  242  Montes Leonardo  2002  SS04  AN2902  25 m    RES 
14 - 15 år 
25  Mastrangeli Jonathan  1999  SK ENA  AP3599  25 m  4:23.60   
129  Bengtsson Emil  1999  JÄRFÄLLA S  AT1599  25 m  4:32.85   
136  Olsson Fredrik  1999  JÄRFÄLLA S  AI2399  25 m  4:37.23   
160  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  4:46.09   
162  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  4:52.70   
86  Syrén Viktor  2000  ESKILSTUNA  AH5900  25 m  4:55.83   
194  Nilsson Victor  2000  VÄSTERÅS  AL9300  25 m  5:06.78   
Koufakis Alexander  2000  BOTK-RÖNN  AM8100  25 m  5:14.94   
200  Vardanian Aram  2000  VÄSTERÅS  AU8100  25 m  5:26.30   
10  221  Wallin Anton  2000  ÖSA  AM7700  25 m  5:38.47   
11  154  Färemyr Orréll Willy  2000  KÖPINGS SS  AT9300  50 m  5:49.38   
12  47  Fröjdfeldt Adam  1999  ESKILSTUNA  AT1999  25 m  5:51.27   
13  277  Idesten Jakob  1999  STRÄNGNÄS  AI6399  25 m  5:53.34   
14  74  Paulson Elias  2000  ESKILSTUNA  AS0900  25 m  6:14.72  RES 
15  109  Lundqvist Björn  2000  FALUN  AH0700  25 m  6:28.83  RES 
16  26  Pedersen Jacob  2000  SK ENA  AE9500  25 m    RES 
17  65  Landstorp August  2000  ESKILSTUNA  AL2900  25 m    RES 
18  220  Törnvall Herman  1999  ÖSA  AW5799  25 m    RES 
16 - 99 år 
83  Skogfors Erik  1996  ESKILSTUNA  AP1996  25 m  4:17.62   
185  Frödeberg Gustav  1997  VÄSBY SS  AA5197  25 m  4:17.90   
184  Rantanen Rasmus  1997  SÖDERTÄLJE  AI7397  25 m  4:21.32   
22  Ekesten Gustav  1998  SK ENA  AJ4398  25 m  4:36.98   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  29 november 2014 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:32 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner