2019-09-16   00:48:32
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Speedo Cup 2014

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

20_S
Gren 20, 100m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
13 år och yngre 
54  Heikinniemi Arvid  2001  ESKILSTUNA  AL6301  25 m  1:22.00   
235  Hennert Johan  2001  SS04  AL6901  25 m  1:22.12   
128  Adelöw Anton  2001  JÄRFÄLLA S  AI5901  25 m  1:23.54   
134  Nykvist Linus  2001  JÄRFÄLLA S  AH3701  25 m  1:24.56   
114  Renström Mathias  2001  FALUN  AM5101  25 m  1:31.74   
204  Baastad Simon  2002  ÖSA  AC2102  25 m  1:31.89   
259  Thungren Andreas  2002  HK SIM  AL1502  25 m  1:32.22   
281  Malmquist Eric  2003  STRÄNGNÄS  AC1703  50 m  1:35.33   
40  Chan Harry  2001  ESKILSTUNA  AL8301  25 m  1:37.02   
10  70  Ly Alex  2003  ESKILSTUNA  AE6103  25 m  1:38.46   
11  148  Malmberg Anders  2002  KATRINEHOL  AS4902  25 m  1:39.12   
12  231  Böschen Isac  2002  SS04  AF3102  25 m  1:39.38   
13  301  Fahlén Max  2001  VÄSTERÅS  AM1101  25 m  1:40.59  EFT 
14  199  Szabo Gellert  2001  VÄSTERÅS  AM6901  25 m  1:40.62   
15  28  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  1:41.35   
16  44  Dumanyan Arman  2002  ESKILSTUNA  AR1702  25 m  1:41.96   
17  195  Rundgren Alexander  2001  VÄSTERÅS  AX4101  25 m  1:44.53   
18  223  Wilhelmsson Oscar  2002  ÖSA  AM3902  25 m  1:45.85   
19  173  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  1:46.60   
20  89  Tran Henrik  2004  ESKILSTUNA  AC0704  25 m  1:52.20   
21  118  Werkmästar Johan  2002  FALUN  AI4502  25 m  1:55.10   
22  13  Serti Robin  2001  BOTK-RÖNN  AS4501  25 m  1:56.15   
23  291  Forsström William  2002  ÖSA  AM0902  25 m  1:57.95   
24  295  Heikinniemi Edvin  2003  ESKILSTUNA  AH0503  25 m  1:58.10   
25  207  Danqi Adrijan  2002  ÖSA  AS2502  25 m     
26  247  Bergstrand Linus  2003  HK SIM  AN0703  25 m     
14 - 15 år 
129  Bengtsson Emil  1999  JÄRFÄLLA S  AT1599  25 m  1:11.24   
136  Olsson Fredrik  1999  JÄRFÄLLA S  AI2399  25 m  1:14.60   
244  Olsson Sande Erik  1999  SS04  AE8999  25 m  1:15.69   
106  Hambraeus David  1999  FALUN  AL0799  25 m  1:16.06   
277  Idesten Jakob  1999  STRÄNGNÄS  AI6399  25 m  1:18.75   
236  Hennert Olle  1999  SS04  AS1999  25 m  1:20.21   
80  Shahverdyan Artush  2000  ESKILSTUNA  AM3100  25 m  1:20.61   
251  Jansson Vilmer  2000  HK SIM  AI2100  25 m  1:22.77   
130  Bladin Samuel  1999  JÄRFÄLLA S  AO4399  25 m  1:24.00   
10  87  Thai Sam  1999  ESKILSTUNA  AU9999  25 m  1:25.59   
11  10  Ooi Brian  1999  BOTK-RÖNN  AV2199  25 m  1:27.88   
12  198  Skytt Emil  1999  VÄSTERÅS  AL1599  25 m  1:28.03   
13  220  Törnvall Herman  1999  ÖSA  AW5799  25 m  1:30.34   
14  260  Thungren Daniel  1999  HK SIM  AV9599  25 m  1:30.58   
15  74  Paulson Elias  2000  ESKILSTUNA  AS0900  25 m  1:31.44   
16  218  Pasztor Theodor  2000  ÖSA  AY4500  25 m  1:33.71   
17  88  Ton Ricky  2000  ESKILSTUNA  AS9700  25 m  1:36.29   
18  213  Kurt Robert  2000  ÖSA  AY5500  25 m  1:37.71   
19  200  Vardanian Aram  2000  VÄSTERÅS  AU8100  25 m  1:38.32   
20  55  Hellmark Gustaf  2000  ESKILSTUNA  AR2300  25 m  1:39.82   
21  221  Wallin Anton  2000  ÖSA  AM7700  25 m  1:41.11   
22  65  Landstorp August  2000  ESKILSTUNA  AL2900  25 m  1:43.37   
23  109  Lundqvist Björn  2000  FALUN  AH0700  25 m  1:58.39   
24  181  Potorochyn Alexej  1999  NYKÖPING  AX2399  25 m     
16 - 99 år 
Konrad Christian  1989  BOTK-RÖNN  AG2589  25 m  1:10.79   
11  Rindå Tobias  1995  BOTK-RÖNN  AB8195  25 m  1:13.41   
163  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m  1:14.11   
237  Holmer Fann Frederick  1998  SS04  AD3998  25 m  1:15.76   
66  Lindoff Karl  1998  ESKILSTUNA  AT1598  25 m  1:17.39   
115  Sander Gustav  1998  FALUN  AG8798  25 m  1:20.15   
Sved Samuel  1998  AVESTA SS  AQ1398  25 m  1:21.41   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  29 november 2014 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:32 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner