2019-09-16   00:30:53
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Speedo Cup 2014

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

11_S
Gren 11, 200m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
13 år och yngre 
272  Eriksson Maja  2002  STRÄNGNÄS  AM6602  25 m  2:22.59   
18  Bergerstam Sandra  2001  BÅLSTA SK  AI1401  25 m  2:23.15   
29  Ålander Hannele  2001  SK ENA  AC8601  25 m  2:28.04   
206  Cullberg Emma  2002  ÖSA  BA8202  25 m  2:28.04   
27  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  2:29.97   
180  Kårehagen Elin  2001  NYKÖPING  AG7601  25 m  2:30.16   
183  Lindblom Ida  2001  SALA SS  BJ8201  25 m  2:30.50   
253  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  25 m  2:34.16   
161  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  2:35.37   
10  137  Wall Linnea  2001  JÄRFÄLLA S  AV1601  25 m  2:36.21   
11  120  Wikström Alva  2002  FALUN  AN2402  25 m  2:36.94   
12  256  Sibelius Emma  2002  HK SIM  AN7402  25 m  2:37.83   
13  196  Rydberg Ebba  2001  VÄSTERÅS  AN1401  25 m  2:38.06   
14  224  Åhlund Josefine  2002  ÖSA  AU5802  25 m  2:40.14   
15  208  Gabot Salma  2001  ÖSA  AN1801  25 m  2:40.26   
16  249  Hagsten Skarda Magdalena  2003  HK SIM  AO6603  25 m  2:40.34   
17  211  Johansson Cornelia  2003  ÖSA  AF1803  25 m  2:41.47   
18  131  El Hajji Selma  2001  JÄRFÄLLA S  BB1801  25 m  2:42.02   
19  248  Eriksson Ellen  2001  HK SIM  BP7201  25 m  2:42.47   
20  101  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  2:42.50   
14 - 15 år 
267  Bergkvist Emma  2000  STRÄNGNÄS  AA5600  25 m  2:10.20   
50  Fundberg Linnea  1999  ESKILSTUNA  AK5699  25 m  2:16.35   
177  Eriksson Klara  2000  NYKÖPING  BE6200  25 m  2:17.59   
56  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  25 m  2:19.07   
36  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  25 m  2:20.21   
113  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  2:22.54   
275  Hyllbrant Amanda  1999  STRÄNGNÄS  AY6899  50 m  2:22.54   
67  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  2:23.91   
202  Vongheer Ebba  2000  VÄSTERÅS  BG6600  25 m  2:27.63   
10  32  Asplund Ida  1999  ESKILSTUNA  BH8499  25 m  2:27.81   
11  284  Westerlund Helena  1999  STRÄNGNÄS  BE1699  25 m  2:28.52   
12  20  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m  2:29.05   
13  230  Blomberg Astrid  2000  SS04  AW5800  25 m  2:30.15   
14  282  Nyström Adina  1999  STRÄNGNÄS  BD3699  25 m  2:31.43   
15  153  Budde Julia  1999  KÖPINGS SS  AT7699  25 m  2:31.87   
16  61  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  2:32.73   
17  279  Lord My  1999  STRÄNGNÄS  AQ1699  25 m  2:33.55   
18  12  Rundberg My  1999  BOTK-RÖNN  AL3699  25 m  2:34.00   
19  69  Loikala Rebecka  2000  ESKILSTUNA  AS7700  25 m  2:35.97   
20  168  Forslund Tilde  2000  NJURUNDA  BL7400  25 m  2:36.55   
21  132  Gunnarsson-Jonsson Amanda  2000  JÄRFÄLLA S  AC4800  25 m  2:37.16   
22  105  Gunnarsson Ella  2000  FALUN  BB4800  25 m  2:37.24   
23  245  Sjöholm Amanda  2000  SS04  BI0600  25 m  2:38.12   
24  228  Berndtson Frida  2000  SS04  BC3600  25 m  2:39.37   
25  278  Larsson Ellinor  1999  STRÄNGNÄS  BG2299  25 m  2:39.39   
16 - 99 år 
186  Berggren Elin  1996  VÄSTERÅS  AG5296  25 m  2:08.87   
46  Engström Ebba  1995  ESKILSTUNA  AZ7495  25 m  2:12.26   
84  Sundholm Moa  1997  ESKILSTUNA  AU7697  25 m  2:16.11   
140  Håkansson Elin  1997  KARLSKO SF  BL4697  25 m  2:18.88   
227  Berndtson Filippa  1997  SS04  BD4297  25 m  2:22.32   
229  Berndtson Hannah  1996  SS04  BI9696  25 m  2:22.35   
Eriksson Mikaela  1997  BOTK-RÖNN  BM0697  25 m  2:24.26   
167  Eriksson Maria  1997  NJURUNDA  BM6297  25 m  2:24.52   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  29 november 2014 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  14:15 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner