2019-09-16   00:29:05
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Speedo Cup 2014

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 8
Heatlista 
 
  Tävling  Speedo Cup 2014    Utskriftsdatum  29 november 2014   
  Tävlingsort  Eskilstuna    Utskriftstid  14:11   
  Arrangör  Eskilstuna Simklubb         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  29 november 2014         
 
 
 
Gren 8, 100m Ryggsim Herrar  Finaler (3) 
Heat 1 (3) (13 år och yngre) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
242  Leonardo Montes  2002  AN2902  SS04    25m  1:18.09 
216  Michal Laszewski  2002  AC4902  ÖSA    25m  1:16.53 
134  Linus Nykvist  2001  AH3701  JÄRFÄLLA S    25m  1:13.93 
114  Mathias Renström  2001  AM5101  FALUN    25m  1:14.09 
226  Philip Bentzer  2001  AH6701  SS04    25m  1:17.14 
145  Kevin Grahn  2003  AH9103  KATRINEHOL    25m  1:19.62 

 
Heat 2 (3) (14 - 15 år) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
86  Viktor Syrén  2000  AH5900  ESKILSTUNA    25m  1:10.15 
158  Henrik Bransell  1999  AG2599  LUDVIKA SS    25m  1:09.35 
25  Jonathan Mastrangeli  1999  AP3599  SK ENA    25m  1:05.83 
187  Harald Brobacke  1999  AG6399  VÄSTERÅS    25m  1:05.99 
262  Dennis Tillquist  1999  AP5999  HK SIM    25m  1:09.37 
160  Jakob Gustafsson  1999  AL0399  LUDVIKA SS    25m  1:10.82 

 
Heat 3 (3) (16 - 99 år) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
163  Alfred Lindén  1997  AN6797  LUDVIKA SS    25m  1:07.16 
23  Sean Johansson  1997  AO1197  SK ENA    25m  1:02.95 
39  Axel Brorsson  1996  AX9396  ESKILSTUNA    25m  59.29 
184  Rasmus Rantanen  1997  AI7397  SÖDERTÄLJE    25m  1:02.48 
34  Marko Biscevic  1998  AM7398  ESKILSTUNA    25m  1:05.91 
112  Victor Peltomaa  1998  AG9798  FALUN    25m  1:09.07 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  29 november 2014 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  14:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner