2019-09-16   00:33:39
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Speedo Cup 2014

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 3
Heatlista 
 
  Tävling  Speedo Cup 2014    Utskriftsdatum  29 november 2014   
  Tävlingsort  Eskilstuna    Utskriftstid  09:17   
  Arrangör  Eskilstuna Simklubb         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  29 november 2014         
 
 
 
Gren 3, 200m Bröstsim Damer  Finaler (6) 
Heat 1 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
155  Lovisa Laine  2005  AB9405  KÖPINGS SS    25m  4:27.46 
37  Emma Björk  2002  AZ0402  ESKILSTUNA    25m  3:55.82 
90  Tilda Wik  2001  AX5401  ESKILSTUNA    25m  3:32.52 
211  Cornelia Johansson  2003  AF1803  ÖSA    25m  3:40.54 
269  Ronja Colldén  2000  BL9200  STRÄNGNÄS    50m  3:58.54 
64  Wendy Lam  2001  BR5601  ESKILSTUNA    25m   

 
Heat 2 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
209  Ebba Gustafsson Wernersson  1999  BF6899  ÖSA    25m  3:27.31 
137  Linnea Wall  2001  AV1601  JÄRFÄLLA S    25m  3:19.31 
190  Nora Johansson  2001  AI1201  VÄSTERÅS    25m  3:18.64 
248  Ellen Eriksson  2001  BP7201  HK SIM    25m  3:19.01 
208  Salma Gabot  2001  AN1801  ÖSA    25m  3:22.10 
77  Ylva Rehnholm  2000  BJ6600  ESKILSTUNA    25m  3:28.62 

 
Heat 3 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
29  Hannele Ålander  2001  AC8601  SK ENA    25m  3:18.18 
101  Nelly Antlöv  2002  AB3202  FALUN    25m  3:16.06 
12  My Rundberg  1999  AL3699  BOTK-RÖNN    25m  3:15.28 
257  Josefine Stenman  2002  AR3202  HK SIM    25m  3:15.34 
43  Donya Dam  1999  AO2299  ESKILSTUNA    25m  3:17.15 
193  Clara Lundgren  2001  BI0201  VÄSTERÅS    25m  3:18.54 

 
Heat 4 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
164  Lisa Rydelius  2001  AF8401  LUDVIKA SS    25m  3:13.48 
126  Anna Hedlund  2000  AL1600  HEDEMORA    25m  3:11.88 
267  Emma Bergkvist  2000  AA5600  STRÄNGNÄS    25m  3:10.16 
67  Katarina Lindoff  2000  AY7800  ESKILSTUNA    25m  3:11.46 
105  Ella Gunnarsson  2000  BB4800  FALUN    25m  3:13.26 
258  Alexandra Thungren  1997  BR1897  HK SIM    25m  3:14.13 

 
Heat 5 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
53  Frida Hammar  2002  AM0601  ESKILSTUNA    25m  3:07.02 
142  Elin Waara  1997  BD3497  KARLSKO SF    25m  3:02.53 
153  Julia Budde  1999  AT7699  KÖPINGS SS    25m  3:02.13 
202  Ebba Vongheer  2000  BG6600  VÄSTERÅS    25m  3:02.35 
71  Johanna Ly  2000  AK6600  ESKILSTUNA    25m  3:04.39 
217  Julia Månsson  2002  BL9202  ÖSA    25m  3:09.74 

 
Heat 6 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
27  Adelina Walldén  2002  AS2602  SK ENA    25m  2:58.49 
282  Adina Nyström  1999  BD3699  STRÄNGNÄS    25m  2:56.85 
192  Elin Lindgren  2000  AP4600  VÄSTERÅS    25m  2:56.08 
161  Moa Holmström  2001  AD0201  LUDVIKA SS    25m  2:56.47 
227  Filippa Berndtson  1997  BD4297  SS04    25m  2:57.42 
36  Sofia Bjälevik  1999  AT8299  ESKILSTUNA    25m  2:59.81 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  29 november 2014 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  09:17 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner