2019-09-16   00:30:38
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Speedo Cup 2014

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 23
Heatlista 
 
  Tävling  Speedo Cup 2014    Utskriftsdatum  30 november 2014   
  Tävlingsort  Eskilstuna    Utskriftstid  13:34   
  Arrangör  Eskilstuna Simklubb         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  29 november 2014         
 
 
 
Gren 23, 200m Medley Damer  Finaler (6) 
Heat 1 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
268  Saga Bäckström  2002  AD9202  STRÄNGNÄS    25m  3:01.66 
208  Salma Gabot  2001  AN1801  ÖSA    25m  3:00.02 
278  Ellinor Larsson  1999  BG2299  STRÄNGNÄS    50m  2:58.19 
211  Cornelia Johansson  2003  AF1803  ÖSA    25m  2:58.79 
249  Magdalena Hagsten Skarda  2003  AO6603  HK SIM    25m  3:01.32 
131  Selma El Hajji  2001  BB1801  JÄRFÄLLA S    25m  3:02.08 

 
Heat 2 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
256  Emma Sibelius  2002  AN7402  HK SIM    25m  2:56.06 
63  Nora Laine  2000  AP8400  ESKILSTUNA    25m  2:54.56 
105  Ella Gunnarsson  2000  BB4800  FALUN    25m  2:54.37 
164  Lisa Rydelius  2001  AF8401  LUDVIKA SS    25m  2:54.41 
196  Ebba Rydberg  2001  AN1401  VÄSTERÅS    25m  2:55.81 
67  Katarina Lindoff  2000  AY7800  ESKILSTUNA    25m  2:57.99 

 
Heat 3 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
250  Elsa Jansson  2002  AB7202  HK SIM    25m  2:53.54 
48  Ida Fundberg  2002  AB6202  ESKILSTUNA    25m  2:52.60 
71  Johanna Ly  2000  AK6600  ESKILSTUNA    25m  2:52.17 
189  Karolin Holmberg  2001  AG5201  VÄSTERÅS    25m  2:52.36 
20  Anna Viinapuu  2000  AH8400  BÅLSTA SK    25m  2:53.11 
53  Frida Hammar  2002  AM0601  ESKILSTUNA    25m  2:53.95 

 
Heat 4 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
32  Ida Asplund  1999  BH8499  ESKILSTUNA    25m  2:49.29 
230  Astrid Blomberg  2000  AW5800  SS04    25m  2:47.53 
153  Julia Budde  1999  AT7699  KÖPINGS SS    25m  2:45.17 
161  Moa Holmström  2001  AD0201  LUDVIKA SS    25m  2:46.99 
159  Elin Carlsson  2001  AV0201  LUDVIKA SS    25m  2:48.90 
284  Helena Westerlund  1999  BE1699  STRÄNGNÄS    25m  2:49.76 

 
Heat 5 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
Mikaela Eriksson  1997  BM0697  BOTK-RÖNN    25m  2:42.83 
203  Emelie Ångström  2001  AN8201  VÄSTERÅS    25m  2:41.09 
56  Jennie Isaksen  2000  AV8600  ESKILSTUNA    25m  2:39.05 
84  Moa Sundholm  1997  AU7697  ESKILSTUNA    25m  2:40.23 
273  Amanda Granlund  1999  AI9299  STRÄNGNÄS    25m  2:42.73 
282  Adina Nyström  1999  BD3699  STRÄNGNÄS    25m  2:43.44 

 
Heat 6 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
275  Amanda Hyllbrant  1999  AY6899  STRÄNGNÄS    25m  2:34.40 
267  Emma Bergkvist  2000  AA5600  STRÄNGNÄS    25m  2:30.68 
186  Elin Berggren  1996  AG5296  VÄSTERÅS    25m  2:28.42 
270  Anna Eriksson  1999  AI0499  STRÄNGNÄS    25m  2:29.50 
73  Nelly Neuman  1996  BC9296  ESKILSTUNA    25m  2:32.95 
36  Sofia Bjälevik  1999  AT8299  ESKILSTUNA    25m  2:37.85 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  30 november 2014 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  13:34 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner