2019-09-16   00:32:06
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Speedo Cup 2014

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 21
Heatlista 
 
  Tävling  Speedo Cup 2014    Utskriftsdatum  29 november 2014   
  Tävlingsort  Eskilstuna    Utskriftstid  18:31   
  Arrangör  Eskilstuna Simklubb         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  29 november 2014         
 
 
 
Gren 21, 400m Frisim Damer  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
48  Ida Fundberg  2002  AB6202  ESKILSTUNA    25m  5:39.97 
249  Magdalena Hagsten Skarda  2003  AO6603  HK SIM    25m  5:36.71 
168  Tilde Forslund  2000  BL7400  NJURUNDA    25m  5:33.75 
211  Cornelia Johansson  2003  AF1803  ÖSA    50m  5:36.39 
101  Nelly Antlöv  2002  AB3202  FALUN    25m  5:38.84 
120  Alva Wikström  2002  AN2402  FALUN    25m  5:42.27 

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
206  Emma Cullberg  2002  BA8202  ÖSA    25m  5:29.39 
159  Elin Carlsson  2001  AV0201  LUDVIKA SS    25m  5:25.59 
29  Hannele Ålander  2001  AC8601  SK ENA    25m  5:15.16 
253  Jennie Lundgren  2001  AG2401  HK SIM    25m  5:20.26 
20  Anna Viinapuu  2000  AH8400  BÅLSTA SK    25m  5:27.98 
132  Amanda Gunnarsson-Jonsson  2000  AC4800  JÄRFÄLLA S    25m  5:32.74 

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
180  Elin Kårehagen  2001  AG7601  NYKÖPING    25m  5:10.18 
227  Filippa Berndtson  1997  BD4297  SS04    25m  5:08.39 
18  Sandra Bergerstam  2001  AI1401  BÅLSTA SK    25m  5:07.15 
284  Helena Westerlund  1999  BE1699  STRÄNGNÄS    25m  5:08.35 
67  Katarina Lindoff  2000  AY7800  ESKILSTUNA    25m  5:08.73 
167  Maria Eriksson  1997  BM6297  NJURUNDA    25m  5:14.66 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
113  Ronja Rantanen  1999  AH0899  FALUN    25m  5:03.24 
84  Moa Sundholm  1997  AU7697  ESKILSTUNA    25m  5:00.18 
56  Jennie Isaksen  2000  AV8600  ESKILSTUNA    25m  4:56.44 
229  Hannah Berndtson  1996  BI9696  SS04    25m  4:58.07 
Mikaela Eriksson  1997  BM0697  BOTK-RÖNN    25m  5:02.90 
27  Adelina Walldén  2002  AS2602  SK ENA    25m  5:03.41 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
177  Klara Eriksson  2000  BE6200  NYKÖPING    25m  4:50.24 
267  Emma Bergkvist  2000  AA5600  STRÄNGNÄS    25m  4:34.74 
186  Elin Berggren  1996  AG5296  VÄSTERÅS    25m  4:31.47 
271  Lisa Eriksson  1998  AN3898  STRÄNGNÄS    25m  4:34.63 
50  Linnea Fundberg  1999  AK5699  ESKILSTUNA    25m  4:47.75 
36  Sofia Bjälevik  1999  AT8299  ESKILSTUNA    25m  4:54.29 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  29 november 2014 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  18:31 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner