Program for Speedo Cup 2014
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 22, 400m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
13 r och yngre |
1 | 107 | Hansson Tim | 2001 | FALUN | AM7101 | 25 m | 4:58.20 | |
2 | 134 | Nykvist Linus | 2001 | JRFLLA S | AH3701 | 25 m | 5:01.47 | |
3 | 216 | Laszewski Michal | 2002 | SA | AC4902 | 25 m | 5:08.65 | |
4 | 5 | Karlsson Daniel | 2001 | BOTK-RNN | AL0901 | 25 m | 5:09.22 | |
5 | 133 | Malmberg Hugo | 2001 | JRFLLA S | AH9701 | 25 m | 5:36.67 | |
6 | 28 | Walldn Gustav | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 5:44.55 | |
7 | 281 | Malmquist Eric | 2003 | STRNGNS | AC1703 | 50 m | 5:46.60 | |
8 | 204 | Baastad Simon | 2002 | SA | AC2102 | 25 m | 5:47.81 | |
9 | 223 | Wilhelmsson Oscar | 2002 | SA | AM3902 | 25 m | 5:51.30 | |
10 | 215 | Larsson Melvin | 2002 | SA | AJ8302 | 25 m | 5:59.04 | |
11 | 118 | Werkmstar Johan | 2002 | FALUN | AI4502 | 25 m | 6:04.25 | |
12 | 173 | Skyving Rasmus | 2003 | NORRTLJE | AB2703 | 25 m | 6:12.77 | |
13 | 78 | Roos Carl | 2004 | ESKILSTUNA | AB8104 | 25 m | 6:20.40 | |
14 | 135 | Olsson David | 2001 | JRFLLA S | AO4501 | 25 m | RES | |
15 | 231 | Bschen Isac | 2002 | SS04 | AF3102 | 25 m | RES | |
16 | 242 | Montes Leonardo | 2002 | SS04 | AN2902 | 25 m | RES |
14 - 15 r |
1 | 25 | Mastrangeli Jonathan | 1999 | SK ENA | AP3599 | 25 m | 4:23.60 | |
2 | 129 | Bengtsson Emil | 1999 | JRFLLA S | AT1599 | 25 m | 4:32.85 | |
3 | 136 | Olsson Fredrik | 1999 | JRFLLA S | AI2399 | 25 m | 4:37.23 | |
4 | 160 | Gustafsson Jakob | 1999 | LUDVIKA SS | AL0399 | 25 m | 4:46.09 | |
5 | 162 | Krysn Erik | 2000 | LUDVIKA SS | AE0100 | 25 m | 4:52.70 | |
6 | 86 | Syrn Viktor | 2000 | ESKILSTUNA | AH5900 | 25 m | 4:55.83 | |
7 | 194 | Nilsson Victor | 2000 | VSTERS | AL9300 | 25 m | 5:06.78 | |
8 | 8 | Koufakis Alexander | 2000 | BOTK-RNN | AM8100 | 25 m | 5:14.94 | |
9 | 200 | Vardanian Aram | 2000 | VSTERS | AU8100 | 25 m | 5:26.30 | |
10 | 221 | Wallin Anton | 2000 | SA | AM7700 | 25 m | 5:38.47 | |
11 | 154 | Fremyr Orrll Willy | 2000 | KPINGS SS | AT9300 | 50 m | 5:49.38 | |
12 | 47 | Frjdfeldt Adam | 1999 | ESKILSTUNA | AT1999 | 25 m | 5:51.27 | |
13 | 277 | Idesten Jakob | 1999 | STRNGNS | AI6399 | 25 m | 5:53.34 | |
14 | 74 | Paulson Elias | 2000 | ESKILSTUNA | AS0900 | 25 m | 6:14.72 | RES |
15 | 109 | Lundqvist Bjrn | 2000 | FALUN | AH0700 | 25 m | 6:28.83 | RES |
16 | 26 | Pedersen Jacob | 2000 | SK ENA | AE9500 | 25 m | RES | |
17 | 65 | Landstorp August | 2000 | ESKILSTUNA | AL2900 | 25 m | RES | |
18 | 220 | Trnvall Herman | 1999 | SA | AW5799 | 25 m | RES |
16 - 99 r |
1 | 83 | Skogfors Erik | 1996 | ESKILSTUNA | AP1996 | 25 m | 4:17.62 | |
2 | 185 | Frdeberg Gustav | 1997 | VSBY SS | AA5197 | 25 m | 4:17.90 | |
3 | 184 | Rantanen Rasmus | 1997 | SDERTLJE | AI7397 | 25 m | 4:21.32 | |
4 | 22 | Ekesten Gustav | 1998 | SK ENA | AJ4398 | 25 m | 4:36.98 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 29 november 2014 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:32 |