2019-08-24   11:14:17
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Picasso Cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

10_S
Gren 10, 50m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
69  Budde Julia  1999  KÖPINGS SS  AT7699  50 m  37.25   
68  Bjälevik Sofia  1999  KÖPINGS SS  AT8299  25 m  38.65   
Hedling Clara  2001  ARVIKA SS  AP9201  25 m  40.47   
74  Laine Nora  2000  KÖPINGS SS  AP8400  25 m  40.71   
97  Lindahl Felicia  2001  SOLSTA  AG3801  50 m  43.41   
20  Rudqvist Cecilia  2001  DEJE SS  BJ0601  50 m  43.73   
19  Nyqvist Alva  1999  DEJE SS  AM8399  50 m  43.94   
78  Thorsén Matilda  2001  KÖPINGS SS  BF0801  25 m  44.55   
39  Block Matilda  2001  KARLSTAD  BJ9801  25 m  45.98   
10  Pettersson Majken  2001  ARVIKA SS  BG6201  25 m  46.24   
11  24  Höök Nellie  2001  FILIPSTAD  AM5201  25 m  46.27   
12  16  Berglund Saga  2001  DEJE SS  AQ4401  25 m  46.35   
13  10  Sagvik Lina  2003  ARVIKA SS  AE5803  25 m  46.72   
14  45  Hedin Emmy  2001  KARLSTAD  BO5401  25 m  46.72   
15  112  Zinati Carolina  2000  KRISTINEHA  AO7400  25 m  47.12  EFT 
16  66  Träff Michelle  2002  KARLSTAD  BE0602  50 m  47.26   
17  Kristiansson Miranda  2001  ARVIKA SS  AP6401  25 m  47.65   
18  Kristiansson Matilda  2001  ARVIKA SS  AP4401  25 m  48.20   
19  27  Lundqvist Victoria  2001  FILIPSTAD  AY8401  25 m  48.73   
20  93  Westberg Linnéa  2002  SÄFFLE SS  BD3402  25 m  49.23   
21  47  Hellgren Ingrid  2003  KARLSTAD  AW1203  25 m  49.69   
22  23  Höök Emelie  2003  FILIPSTAD  AB0403  25 m  49.89   
23  98  Segerström Erica  2004  SOLSTA  AR9804  25 m  51.75   
24  17  Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  51.77   
25  26  Johansson Nova  2004  FILIPSTAD  AA0204  25 m  52.32   
26  67  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  25 m  53.04   
27  95  Jonsson Maja  2002  SOLSTA  BD2402  50 m  53.47   
28  37  Bergsten Elsa  2002  KARLSTAD  AZ3202  25 m  53.99   
29  96  Lindahl Cecilia  2004  SOLSTA  AS1204  25 m  54.52   
30  33  Peistorpet Elin  2004  GRUMS SS  AY0404  25 m  54.62   
31  81  Bruce-Holm Linnéa  2005  SÄFFLE SS  AH4205  25 m  54.82   
32  62  Sjölander Sara  2006  KARLSTAD  AE0406  25 m  54.95   
33  50  Jedrycha Alexandra  2004  KARLSTAD  BB2204  25 m  56.04   
34  87  Myrén Nathalie  2004  SÄFFLE SS  AT2604  25 m  56.33   
35  15  Bakken Joline  2005  DEJE SS  AC1405  50 m  56.62   
36  Axelsson Sanna  2004  ARVIKA SS  AI4204  25 m  57.24   
37  34  Sjöbom Ella  2005  GRUMS SS  AH3605  25 m  58.19   
38  32  Kumm Anna  2004  GRUMS SS  AH9604  25 m  59.49   
39  41  Dautbegovic Minea  2004  KARLSTAD  AV9804  25 m  1:01.43   
40  59  Rönnquist Agnes  2004  KARLSTAD  BA7604  25 m  1:01.49   
41  40  Dautbegovic Hanna  2005  KARLSTAD  AM3205  25 m  1:02.01   
42  83  Halldan Tilde  2005  SÄFFLE SS  AH6205  25 m  1:03.72   
43  11  Skogman Emma  2003  ARVIKA SS  AP9203  25 m  1:03.89   
44  91  Vasim-Jasim Fatima  2004  SÄFFLE SS  AT5804  25 m  1:05.43   
45  85  Louati Mirna  2003  SÄFFLE SS  BL8603  25 m  1:06.84   
46  Andersson Lisa  2002  ARVIKA SS  BM2402  25 m     
47  14  Weninger Lilla  2001  ARVIKA SS  BU4201  25 m     
48  21  Spångberg Emma  2005  DEJE SS  AO7205  25 m     
49  38  Bergsten Elvira  2005  KARLSTAD  AO8605  25 m     
50  42  Engvall Sofie  2005  KARLSTAD  AL8805  25 m     
51  60  Schmidt Sara  2003  KARLSTAD  BN9403  25 m     
52  84  Louati Maram  2005  SÄFFLE SS  AO4805  25 m     
53  109  Pihri Amalia  2005  KRISTINEHA    25 m    EFT 
54  110  Pihri Daisy  2007  KRISTINEHA    25 m    EFT 
55  111  Wahlgren Elin  2002  KRISTINEHA  BK7602  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.11  Utskriftsdatum  20 september 2014 
Licensierad till: Wermlands Simförbund  Utskriftstid  21:10 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner