2019-08-24   11:52:51
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Picasso Cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Heatlista Gren 6
Heatlista 
 
  Tävling  Picasso Cup    Utskriftsdatum  20 september 2014   
  Tävlingsort  Kristinehamn    Utskriftstid  21:11   
  Arrangör  Kristinehamns SS         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  21 september 2014         
 
 
 
Gren 6, 50m Ryggsim Herrar  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
75  Melker Lövgren  2002  AV4502  KÖPINGS SS    25m   
13  Andras Weninger  2001  AX3701  ARVIKA SS    25m   
46  Filip Hedin  2003  AS1503  KARLSTAD    25m   
               
               

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
29  Edvin Axelsson  2004  AD5704  GRUMS SS    25m  1:09.63 
35  Emil Wåhlén  2004  AF3104  GRUMS SS    25m  54.41 
82  Adam Feki  2005  AC8905  SÄFFLE SS    25m  53.53 
63  Viktor Svärd-Johansson  2001  AR2301  KARLSTAD    25m  54.24 
31  Emil Gustafsson  2006  AB5506  GRUMS SS    25m  1:05.54 
               

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
Emil Kristiansson  2003  AA9703  ARVIKA SS    25m  51.26 
72  Peter Khabarov  2002  AM6302  KÖPINGS SS    50m  50.81 
80  Jesper Andersson  2004  AD5504  SÄFFLE SS    25m  48.91 
90  Daniel Thörner  2004  AG3704  SÄFFLE SS    25m  49.42 
22  Alexander Hörnquist  2001  AE3101  FILIPSTAD    25m  50.91 
51  Lazar Jovancic  2004  AK2104  KARLSTAD    25m  51.40 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
12  Jesper Svensson  2002  AJ3502  ARVIKA SS    25m  46.24 
48  Alexander Henningsson  2004  AM2104  KARLSTAD    25m  45.62 
86  Erik Mulikov  2005  AA5105  SÄFFLE SS    25m  45.24 
107  Max Hollsten  1999  AS4999  KRISTINEHA    25m  45.57 
76  Axel Thorsén  2003  AH6503  KÖPINGS SS    25m  45.81 
61  Elias Sjölander  2003  AO3903  KARLSTAD    25m  46.55 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
70  Willy Färemyr Orréll  2000  AT9300  KÖPINGS SS    25m  41.82 
94  Simon Clarito  2002  AO8102  SOLSTA    50m  39.39 
54  Vilhelm Lovén  1999  AP4999  KARLSTAD    25m  35.21 
53  Ludwig Larsson  2000  AU1700  KARLSTAD    25m  35.38 
52  Victor Krohn  2002  AK0702  KARLSTAD    50m  40.70 
18  Niklas Johansson  1996  AW3996  DEJE SS    25m  42.48 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.11  Utskriftsdatum  20 september 2014 
Licensierad till: Wermlands Simförbund  Utskriftstid  21:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner