2019-05-24   15:09:47
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Picasso Cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Heatlista Gren 11
Heatlista 
 
  Tävling  Picasso Cup    Utskriftsdatum  20 september 2014   
  Tävlingsort  Kristinehamn    Utskriftstid  21:11   
  Arrangör  Kristinehamns SS         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  21 september 2014         
 
 
 
Gren 11, 50m Bröstsim Herrar  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
75  Melker Lövgren  2002  AV4502  KÖPINGS SS    25m   
79  Olle Thorsén  2006  AA6706  KÖPINGS SS    25m  1:08.31 
12  Jesper Svensson  2002  AJ3502  ARVIKA SS    25m  1:20.80 
               
               

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
31  Emil Gustafsson  2006  AB5506  GRUMS SS    25m  1:04.80 
30  Emil Axelsson  2004  AD4704  GRUMS SS    25m  1:00.55 
77  Gustav Thorsén  2004  AI4104  KÖPINGS SS    25m  58.95 
82  Adam Feki  2005  AC8905  SÄFFLE SS    25m  59.46 
29  Edvin Axelsson  2004  AD5704  GRUMS SS    25m  1:03.16 
               

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
80  Jesper Andersson  2004  AD5504  SÄFFLE SS    25m  56.96 
22  Alexander Hörnquist  2001  AE3101  FILIPSTAD    25m  54.52 
48  Alexander Henningsson  2004  AM2104  KARLSTAD    25m  53.67 
35  Emil Wåhlén  2004  AF3104  GRUMS SS    25m  54.43 
61  Elias Sjölander  2003  AO3903  KARLSTAD    25m  56.76 
70  Willy Färemyr Orréll  2000  AT9300  KÖPINGS SS    50m  57.46 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
86  Erik Mulikov  2005  AA5105  SÄFFLE SS    25m  53.41 
51  Lazar Jovancic  2004  AK2104  KARLSTAD    25m  52.48 
76  Axel Thorsén  2003  AH6503  KÖPINGS SS    25m  48.18 
Emil Kristiansson  2003  AA9703  ARVIKA SS    25m  50.33 
56  Filip Myringby  2001  AS6901  KARLSTAD    25m  53.17 
90  Daniel Thörner  2004  AG3704  SÄFFLE SS    25m  53.43 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
107  Max Hollsten  1999  AS4999  KRISTINEHA    25m  44.97 
52  Victor Krohn  2002  AK0702  KARLSTAD    25m  44.19 
54  Vilhelm Lovén  1999  AP4999  KARLSTAD    25m  38.55 
94  Simon Clarito  2002  AO8102  SOLSTA    50m  39.58 
72  Peter Khabarov  2002  AM6302  KÖPINGS SS    25m  44.95 
18  Niklas Johansson  1996  AW3996  DEJE SS    50m  47.60 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.11  Utskriftsdatum  20 september 2014 
Licensierad till: Wermlands Simförbund  Utskriftstid  21:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner