2019-05-24   15:29:01
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Picasso Cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Heatlista Gren 10
Heatlista 
 
  Tävling  Picasso Cup    Utskriftsdatum  20 september 2014   
  Tävlingsort  Kristinehamn    Utskriftstid  21:11   
  Arrangör  Kristinehamns SS         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  21 september 2014         
 
 
 
Gren 10, 50m Bröstsim Damer  Finaler (10) 
Heat 1 (10) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
21  Emma Spångberg  2005  AO7205  DEJE SS    25m   
Lisa Andersson  2002  BM2402  ARVIKA SS    25m   
38  Elvira Bergsten  2005  AO8605  KARLSTAD    25m   
               
               

 
Heat 2 (10) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
110  Daisy Pihri  2007    KRISTINEHA    25m   
109  Amalia Pihri  2005    KRISTINEHA    25m   
14  Lilla Weninger  2001  BU4201  ARVIKA SS    25m   
84  Maram Louati  2005  AO4805  SÄFFLE SS    25m   
               

 
Heat 3 (10) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
60  Sara Schmidt  2003  BN9403  KARLSTAD    25m   
85  Mirna Louati  2003  BL8603  SÄFFLE SS    25m  1:06.84 
11  Emma Skogman  2003  AP9203  ARVIKA SS    25m  1:03.89 
91  Fatima Vasim-Jasim  2004  AT5804  SÄFFLE SS    25m  1:05.43 
42  Sofie Engvall  2005  AL8805  KARLSTAD    25m   
111  Elin Wahlgren  2002  BK7602  KRISTINEHA    25m   

 
Heat 4 (10) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
40  Hanna Dautbegovic  2005  AM3205  KARLSTAD    25m  1:02.01 
41  Minea Dautbegovic  2004  AV9804  KARLSTAD    25m  1:01.43 
34  Ella Sjöbom  2005  AH3605  GRUMS SS    25m  58.19 
32  Anna Kumm  2004  AH9604  GRUMS SS    25m  59.49 
59  Agnes Rönnquist  2004  BA7604  KARLSTAD    25m  1:01.49 
83  Tilde Halldan  2005  AH6205  SÄFFLE SS    25m  1:03.72 

 
Heat 5 (10) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
15  Joline Bakken  2005  AC1405  DEJE SS    50m  56.62 
50  Alexandra Jedrycha  2004  BB2204  KARLSTAD    25m  56.04 
81  Linnéa Bruce-Holm  2005  AH4205  SÄFFLE SS    25m  54.82 
62  Sara Sjölander  2006  AE0406  KARLSTAD    25m  54.95 
87  Nathalie Myrén  2004  AT2604  SÄFFLE SS    25m  56.33 
Sanna Axelsson  2004  AI4204  ARVIKA SS    25m  57.24 

 
Heat 6 (10) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
96  Cecilia Lindahl  2004  AS1204  SOLSTA    25m  54.52 
95  Maja Jonsson  2002  BD2402  SOLSTA    50m  53.47 
26  Nova Johansson  2004  AA0204  FILIPSTAD    25m  52.32 
67  Miranda Wahlstedt  2006  AA1606  KARLSTAD    25m  53.04 
37  Elsa Bergsten  2002  AZ3202  KARLSTAD    25m  53.99 
33  Elin Peistorpet  2004  AY0404  GRUMS SS    25m  54.62 

 
Heat 7 (10) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
98  Erica Segerström  2004  AR9804  SOLSTA    25m  51.75 
47  Ingrid Hellgren  2003  AW1203  KARLSTAD    25m  49.69 
27  Victoria Lundqvist  2001  AY8401  FILIPSTAD    25m  48.73 
93  Linnéa Westberg  2002  BD3402  SÄFFLE SS    25m  49.23 
23  Emelie Höök  2003  AB0403  FILIPSTAD    25m  49.89 
17  Amanda Johansson  2005  AI3605  DEJE SS    25m  51.77 

 
Heat 8 (10) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
Miranda Kristiansson  2001  AP6401  ARVIKA SS    25m  47.65 
112  Carolina Zinati  2000  AO7400  KRISTINEHA    25m  47.12 
45  Emmy Hedin  2001  BO5401  KARLSTAD    25m  46.72 
10  Lina Sagvik  2003  AE5803  ARVIKA SS    25m  46.72 
66  Michelle Träff  2002  BE0602  KARLSTAD    50m  47.26 
Matilda Kristiansson  2001  AP4401  ARVIKA SS    25m  48.20 

 
Heat 9 (10) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
24  Nellie Höök  2001  AM5201  FILIPSTAD    25m  46.27 
39  Matilda Block  2001  BJ9801  KARLSTAD    25m  45.98 
19  Alva Nyqvist  1999  AM8399  DEJE SS    50m  43.94 
78  Matilda Thorsén  2001  BF0801  KÖPINGS SS    25m  44.55 
Majken Pettersson  2001  BG6201  ARVIKA SS    25m  46.24 
16  Saga Berglund  2001  AQ4401  DEJE SS    25m  46.35 

 
Heat 10 (10) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
97  Felicia Lindahl  2001  AG3801  SOLSTA    50m  43.41 
Clara Hedling  2001  AP9201  ARVIKA SS    25m  40.47 
69  Julia Budde  1999  AT7699  KÖPINGS SS    50m  37.25 
68  Sofia Bjälevik  1999  AT8299  KÖPINGS SS    25m  38.65 
74  Nora Laine  2000  AP8400  KÖPINGS SS    25m  40.71 
20  Cecilia Rudqvist  2001  BJ0601  DEJE SS    50m  43.73 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.11  Utskriftsdatum  20 september 2014 
Licensierad till: Wermlands Simförbund  Utskriftstid  21:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner