2019-08-24   11:16:01
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Picasso Cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

1_S
Gren 1, 50m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
25  Johansson Ive  1998  FILIPSTAD  AG9898  25 m  29.43   
68  Bjälevik Sofia  1999  KÖPINGS SS  AT8299  25 m  29.63   
69  Budde Julia  1999  KÖPINGS SS  AT7699  25 m  29.86   
58  Ramallo Solveig  1993  KARLSTAD  BX2693  25 m  30.31   
19  Nyqvist Alva  1999  DEJE SS  AM8399  25 m  31.73   
Hedling Clara  2001  ARVIKA SS  AP9201  25 m  32.11   
74  Laine Nora  2000  KÖPINGS SS  AP8400  25 m  32.49   
78  Thorsén Matilda  2001  KÖPINGS SS  BF0801  25 m  32.89   
20  Rudqvist Cecilia  2001  DEJE SS  BJ0601  25 m  33.20   
10  97  Lindahl Felicia  2001  SOLSTA  AG3801  50 m  33.50   
11  112  Zinati Carolina  2000  KRISTINEHA  AO7400  25 m  34.19  EFT 
12  66  Träff Michelle  2002  KARLSTAD  BE0602  25 m  35.14   
13  45  Hedin Emmy  2001  KARLSTAD  BO5401  50 m  35.32   
14  24  Höök Nellie  2001  FILIPSTAD  AM5201  25 m  35.41   
15  Pettersson Majken  2001  ARVIKA SS  BG6201  25 m  35.96   
16  10  Sagvik Lina  2003  ARVIKA SS  AE5803  25 m  36.52   
17  Kristiansson Miranda  2001  ARVIKA SS  AP6401  25 m  36.89   
18  95  Jonsson Maja  2002  SOLSTA  BD2402  50 m  36.91   
19  27  Lundqvist Victoria  2001  FILIPSTAD  AY8401  25 m  37.22   
20  37  Bergsten Elsa  2002  KARLSTAD  AZ3202  25 m  37.23   
21  Kristiansson Matilda  2001  ARVIKA SS  AP4401  25 m  37.33   
22  16  Berglund Saga  2001  DEJE SS  AQ4401  50 m  37.60   
23  23  Höök Emelie  2003  FILIPSTAD  AB0403  25 m  38.46   
24  43  Gustavson Klara  2003  KARLSTAD  BA4403  25 m  38.48   
25  47  Hellgren Ingrid  2003  KARLSTAD  AW1203  25 m  38.81   
26  39  Block Matilda  2001  KARLSTAD  BJ9801  25 m  39.46   
27  15  Bakken Joline  2005  DEJE SS  AC1405  25 m  39.57   
28  93  Westberg Linnéa  2002  SÄFFLE SS  BD3402  25 m  40.44   
29  96  Lindahl Cecilia  2004  SOLSTA  AS1204  25 m  40.49   
30  98  Segerström Erica  2004  SOLSTA  AR9804  50 m  40.62   
31  26  Johansson Nova  2004  FILIPSTAD  AA0204  25 m  40.91   
32  64  Thorstensson Julia  2001  KARLSTAD  BC7201  25 m  41.34   
33  83  Halldan Tilde  2005  SÄFFLE SS  AH6205  50 m  43.52   
34  87  Myrén Nathalie  2004  SÄFFLE SS  AT2604  25 m  43.73   
35  67  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  25 m  44.43   
36  17  Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  45.41   
37  81  Bruce-Holm Linnéa  2005  SÄFFLE SS  AH4205  25 m  46.03   
38  11  Skogman Emma  2003  ARVIKA SS  AP9203  25 m  47.44   
39  41  Dautbegovic Minea  2004  KARLSTAD  AV9804  25 m  47.63   
40  33  Peistorpet Elin  2004  GRUMS SS  AY0404  25 m  50.41   
41  34  Sjöbom Ella  2005  GRUMS SS  AH3605  25 m  52.47   
42  59  Rönnquist Agnes  2004  KARLSTAD  BA7604  25 m  52.98   
43  111  Wahlgren Elin  2002  KRISTINEHA  BK7602  25 m  53.03  EFT 
44  42  Engvall Sofie  2005  KARLSTAD  AL8805  25 m  53.85   
45  32  Kumm Anna  2004  GRUMS SS  AH9604  25 m  54.91   
46  28  Wetterskog Sally  2005  FILIPSTAD  AH2205  25 m  56.03   
47  85  Louati Mirna  2003  SÄFFLE SS  BL8603  25 m  56.49   
48  Axelsson Sanna  2004  ARVIKA SS  AI4204  25 m  56.69   
49  40  Dautbegovic Hanna  2005  KARLSTAD  AM3205  25 m  1:06.92   
50  91  Vasim-Jasim Fatima  2004  SÄFFLE SS  AT5804  25 m  1:09.72   
51  21  Spångberg Emma  2005  DEJE SS  AO7205  25 m  1:14.15   
52  Andersson Lisa  2002  ARVIKA SS  BM2402  25 m     
53  14  Weninger Lilla  2001  ARVIKA SS  BU4201  25 m     
54  38  Bergsten Elvira  2005  KARLSTAD  AO8605  25 m     
55  55  Mattsson Sofia  2004  KARLSTAD  BC0604  25 m     
56  60  Schmidt Sara  2003  KARLSTAD  BN9403  25 m     
57  62  Sjölander Sara  2006  KARLSTAD  AE0406  25 m     
58  84  Louati Maram  2005  SÄFFLE SS  AO4805  25 m     
59  106  Cederholm Edith  2006  KRISTINEHA    25 m    EFT 
60  108  Källback Jonna  2005  KRISTINEHA    25 m    EFT 
61  109  Pihri Amalia  2005  KRISTINEHA    25 m    EFT 
62  110  Pihri Daisy  2007  KRISTINEHA    25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.11  Utskriftsdatum  20 september 2014 
Licensierad till: Wermlands Simförbund  Utskriftstid  21:10 
 
2_S
Gren 2, 50m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
54  Lovén Vilhelm  1999  KARLSTAD  AP4999  50 m  30.41   
53  Larsson Ludwig  2000  KARLSTAD  AU1700  25 m  30.65   
107  Hollsten Max  1999  KRISTINEHA  AS4999  25 m  31.76  EFT 
94  Clarito Simon  2002  SOLSTA  AO8102  50 m  33.52   
70  Färemyr Orréll Willy  2000  KÖPINGS SS  AT9300  25 m  33.68   
18  Johansson Niklas  1996  DEJE SS  AW3996  25 m  34.51   
52  Krohn Victor  2002  KARLSTAD  AK0702  25 m  34.65   
76  Thorsén Axel  2003  KÖPINGS SS  AH6503  25 m  35.17   
12  Svensson Jesper  2002  ARVIKA SS  AJ3502  25 m  35.99   
10  72  Khabarov Peter  2002  KÖPINGS SS  AM6302  25 m  36.09   
11  86  Mulikov Erik  2005  SÄFFLE SS  AA5105  25 m  39.12   
12  Kristiansson Emil  2003  ARVIKA SS  AA9703  25 m  39.32   
13  56  Myringby Filip  2001  KARLSTAD  AS6901  25 m  40.59   
14  61  Sjölander Elias  2003  KARLSTAD  AO3903  25 m  40.71   
15  82  Feki Adam  2005  SÄFFLE SS  AC8905  25 m  40.96   
16  80  Andersson Jesper  2004  SÄFFLE SS  AD5504  25 m  40.97   
17  90  Thörner Daniel  2004  SÄFFLE SS  AG3704  25 m  42.58   
18  51  Jovancic Lazar  2004  KARLSTAD  AK2104  25 m  42.69   
19  35  Wåhlén Emil  2004  GRUMS SS  AF3104  25 m  42.95   
20  22  Hörnquist Alexander  2001  FILIPSTAD  AE3101  25 m  43.42   
21  63  Svärd-Johansson Viktor  2001  KARLSTAD  AR2301  25 m  43.67   
22  48  Henningsson Alexander  2004  KARLSTAD  AM2104  25 m  43.97   
23  77  Thorsén Gustav  2004  KÖPINGS SS  AI4104  25 m  45.19   
24  79  Thorsén Olle  2006  KÖPINGS SS  AA6706  25 m  50.04   
25  31  Gustafsson Emil  2006  GRUMS SS  AB5506  25 m  52.32   
26  46  Hedin Filip  2003  KARLSTAD  AS1503  50 m  53.78   
27  30  Axelsson Emil  2004  GRUMS SS  AD4704  25 m  53.88   
28  29  Axelsson Edvin  2004  GRUMS SS  AD5704  25 m  1:01.90   
29  13  Weninger Andras  2001  ARVIKA SS  AX3701  25 m     
30  44  Hedberg Axel  2004  KARLSTAD  AN1304  25 m     
31  75  Lövgren Melker  2002  KÖPINGS SS  AV4502  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.11  Utskriftsdatum  20 september 2014 
Licensierad till: Wermlands Simförbund  Utskriftstid  21:10 
 
3_S
Gren 3, 50m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
25  Johansson Ive  1998  FILIPSTAD  AG9898  25 m  32.49   
68  Bjälevik Sofia  1999  KÖPINGS SS  AT8299  50 m  32.51   
19  Nyqvist Alva  1999  DEJE SS  AM8399  50 m  35.77   
69  Budde Julia  1999  KÖPINGS SS  AT7699  25 m  35.82   
74  Laine Nora  2000  KÖPINGS SS  AP8400  25 m  36.03   
97  Lindahl Felicia  2001  SOLSTA  AG3801  25 m  36.28   
66  Träff Michelle  2002  KARLSTAD  BE0602  50 m  39.37   
20  Rudqvist Cecilia  2001  DEJE SS  BJ0601  50 m  39.74   
78  Thorsén Matilda  2001  KÖPINGS SS  BF0801  25 m  42.01   
10  15  Bakken Joline  2005  DEJE SS  AC1405  50 m  43.24   
11  Pettersson Majken  2001  ARVIKA SS  BG6201  25 m  43.33   
12  47  Hellgren Ingrid  2003  KARLSTAD  AW1203  50 m  44.75   
13  26  Johansson Nova  2004  FILIPSTAD  AA0204  25 m  45.04   
14  39  Block Matilda  2001  KARLSTAD  BJ9801  25 m  45.10   
15  64  Thorstensson Julia  2001  KARLSTAD  BC7201  25 m  45.98   
16  45  Hedin Emmy  2001  KARLSTAD  BO5401  50 m  46.50   
17  Kristiansson Miranda  2001  ARVIKA SS  AP6401  25 m  46.60   
18  27  Lundqvist Victoria  2001  FILIPSTAD  AY8401  25 m  46.60   
19  Andersson Lisa  2002  ARVIKA SS  BM2402  25 m  47.26   
20  Kristiansson Matilda  2001  ARVIKA SS  AP4401  25 m  47.56   
21  37  Bergsten Elsa  2002  KARLSTAD  AZ3202  25 m  48.47   
22  93  Westberg Linnéa  2002  SÄFFLE SS  BD3402  25 m  48.91   
23  95  Jonsson Maja  2002  SOLSTA  BD2402  50 m  49.85   
24  98  Segerström Erica  2004  SOLSTA  AR9804  50 m  50.66   
25  10  Sagvik Lina  2003  ARVIKA SS  AE5803  25 m     
26  11  Skogman Emma  2003  ARVIKA SS  AP9203  25 m     
27  41  Dautbegovic Minea  2004  KARLSTAD  AV9804  25 m     
28  43  Gustavson Klara  2003  KARLSTAD  BA4403  25 m     
29  50  Jedrycha Alexandra  2004  KARLSTAD  BB2204  25 m     
30  55  Mattsson Sofia  2004  KARLSTAD  BC0604  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.11  Utskriftsdatum  20 september 2014 
Licensierad till: Wermlands Simförbund  Utskriftstid  21:10 
 
4_S
Gren 4, 50m Fjärilsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
53  Larsson Ludwig  2000  KARLSTAD  AU1700  25 m  32.67   
54  Lovén Vilhelm  1999  KARLSTAD  AP4999  25 m  34.44   
52  Krohn Victor  2002  KARLSTAD  AK0702  25 m  37.39   
70  Färemyr Orréll Willy  2000  KÖPINGS SS  AT9300  25 m  38.42   
107  Hollsten Max  1999  KRISTINEHA  AS4999  25 m  39.09  EFT 
18  Johansson Niklas  1996  DEJE SS  AW3996  50 m  41.16   
76  Thorsén Axel  2003  KÖPINGS SS  AH6503  25 m  41.20   
94  Clarito Simon  2002  SOLSTA  AO8102  50 m  41.25   
72  Khabarov Peter  2002  KÖPINGS SS  AM6302  25 m  42.58   
10  12  Svensson Jesper  2002  ARVIKA SS  AJ3502  25 m  43.45   
11  56  Myringby Filip  2001  KARLSTAD  AS6901  25 m  46.20   
12  86  Mulikov Erik  2005  SÄFFLE SS  AA5105  25 m  47.20   
13  90  Thörner Daniel  2004  SÄFFLE SS  AG3704  25 m  49.99   
14  22  Hörnquist Alexander  2001  FILIPSTAD  AE3101  25 m  58.99   
15  44  Hedberg Axel  2004  KARLSTAD  AN1304  25 m     
16  48  Henningsson Alexander  2004  KARLSTAD  AM2104  25 m     
17  63  Svärd-Johansson Viktor  2001  KARLSTAD  AR2301  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.11  Utskriftsdatum  20 september 2014 
Licensierad till: Wermlands Simförbund  Utskriftstid  21:10 
 
5_S
Gren 5, 50m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
68  Bjälevik Sofia  1999  KÖPINGS SS  AT8299  25 m  33.52   
58  Ramallo Solveig  1993  KARLSTAD  BX2693  25 m  34.29   
19  Nyqvist Alva  1999  DEJE SS  AM8399  25 m  36.91   
20  Rudqvist Cecilia  2001  DEJE SS  BJ0601  25 m  37.13   
69  Budde Julia  1999  KÖPINGS SS  AT7699  25 m  37.48   
24  Höök Nellie  2001  FILIPSTAD  AM5201  25 m  38.92   
66  Träff Michelle  2002  KARLSTAD  BE0602  25 m  39.42   
74  Laine Nora  2000  KÖPINGS SS  AP8400  25 m  40.11   
97  Lindahl Felicia  2001  SOLSTA  AG3801  25 m  40.35   
10  78  Thorsén Matilda  2001  KÖPINGS SS  BF0801  25 m  40.83   
11  95  Jonsson Maja  2002  SOLSTA  BD2402  50 m  43.33   
12  27  Lundqvist Victoria  2001  FILIPSTAD  AY8401  25 m  43.75   
13  Pettersson Majken  2001  ARVIKA SS  BG6201  25 m  44.65   
14  43  Gustavson Klara  2003  KARLSTAD  BA4403  25 m  45.05   
15  64  Thorstensson Julia  2001  KARLSTAD  BC7201  25 m  45.56   
16  16  Berglund Saga  2001  DEJE SS  AQ4401  25 m  46.15   
17  98  Segerström Erica  2004  SOLSTA  AR9804  25 m  46.33   
18  15  Bakken Joline  2005  DEJE SS  AC1405  25 m  46.60   
19  45  Hedin Emmy  2001  KARLSTAD  BO5401  25 m  47.07   
20  96  Lindahl Cecilia  2004  SOLSTA  AS1204  25 m  47.93   
21  37  Bergsten Elsa  2002  KARLSTAD  AZ3202  25 m  48.10   
22  23  Höök Emelie  2003  FILIPSTAD  AB0403  25 m  48.52   
23  93  Westberg Linnéa  2002  SÄFFLE SS  BD3402  25 m  49.50   
24  67  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  25 m  49.55   
25  26  Johansson Nova  2004  FILIPSTAD  AA0204  25 m  50.88   
26  11  Skogman Emma  2003  ARVIKA SS  AP9203  25 m  52.01   
27  83  Halldan Tilde  2005  SÄFFLE SS  AH6205  25 m  52.77   
28  Kristiansson Miranda  2001  ARVIKA SS  AP6401  25 m  53.36   
29  81  Bruce-Holm Linnéa  2005  SÄFFLE SS  AH4205  25 m  53.70   
30  17  Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  54.25   
31  62  Sjölander Sara  2006  KARLSTAD  AE0406  25 m  55.80   
32  32  Kumm Anna  2004  GRUMS SS  AH9604  25 m  55.95   
33  34  Sjöbom Ella  2005  GRUMS SS  AH3605  25 m  56.51   
34  87  Myrén Nathalie  2004  SÄFFLE SS  AT2604  25 m  57.00   
35  Axelsson Sanna  2004  ARVIKA SS  AI4204  25 m  58.39   
36  91  Vasim-Jasim Fatima  2004  SÄFFLE SS  AT5804  25 m  1:02.89   
37  41  Dautbegovic Minea  2004  KARLSTAD  AV9804  25 m  1:07.65   
38  59  Rönnquist Agnes  2004  KARLSTAD  BA7604  25 m  1:08.32   
39  85  Louati Mirna  2003  SÄFFLE SS  BL8603  25 m  1:10.31   
40  Andersson Lisa  2002  ARVIKA SS  BM2402  25 m     
41  28  Wetterskog Sally  2005  FILIPSTAD  AH2205  25 m     
42  33  Peistorpet Elin  2004  GRUMS SS  AY0404  25 m     
43  38  Bergsten Elvira  2005  KARLSTAD  AO8605  25 m     
44  40  Dautbegovic Hanna  2005  KARLSTAD  AM3205  25 m     
45  60  Schmidt Sara  2003  KARLSTAD  BN9403  25 m     
46  84  Louati Maram  2005  SÄFFLE SS  AO4805  25 m     
47  108  Källback Jonna  2005  KRISTINEHA    25 m    EFT 
48  109  Pihri Amalia  2005  KRISTINEHA    25 m    EFT 
49  110  Pihri Daisy  2007  KRISTINEHA    25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.11  Utskriftsdatum  20 september 2014 
Licensierad till: Wermlands Simförbund  Utskriftstid  21:10 
 
6_S
Gren 6, 50m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
54  Lovén Vilhelm  1999  KARLSTAD  AP4999  25 m  35.21   
53  Larsson Ludwig  2000  KARLSTAD  AU1700  25 m  35.38   
94  Clarito Simon  2002  SOLSTA  AO8102  50 m  39.39   
52  Krohn Victor  2002  KARLSTAD  AK0702  50 m  40.70   
70  Färemyr Orréll Willy  2000  KÖPINGS SS  AT9300  25 m  41.82   
18  Johansson Niklas  1996  DEJE SS  AW3996  25 m  42.48   
86  Mulikov Erik  2005  SÄFFLE SS  AA5105  25 m  45.24   
107  Hollsten Max  1999  KRISTINEHA  AS4999  25 m  45.57  EFT 
48  Henningsson Alexander  2004  KARLSTAD  AM2104  25 m  45.62   
10  76  Thorsén Axel  2003  KÖPINGS SS  AH6503  25 m  45.81   
11  12  Svensson Jesper  2002  ARVIKA SS  AJ3502  25 m  46.24   
12  61  Sjölander Elias  2003  KARLSTAD  AO3903  25 m  46.55   
13  80  Andersson Jesper  2004  SÄFFLE SS  AD5504  25 m  48.91   
14  90  Thörner Daniel  2004  SÄFFLE SS  AG3704  25 m  49.42   
15  72  Khabarov Peter  2002  KÖPINGS SS  AM6302  50 m  50.81   
16  22  Hörnquist Alexander  2001  FILIPSTAD  AE3101  25 m  50.91   
17  Kristiansson Emil  2003  ARVIKA SS  AA9703  25 m  51.26   
18  51  Jovancic Lazar  2004  KARLSTAD  AK2104  25 m  51.40   
19  82  Feki Adam  2005  SÄFFLE SS  AC8905  25 m  53.53   
20  63  Svärd-Johansson Viktor  2001  KARLSTAD  AR2301  25 m  54.24   
21  35  Wåhlén Emil  2004  GRUMS SS  AF3104  25 m  54.41   
22  31  Gustafsson Emil  2006  GRUMS SS  AB5506  25 m  1:05.54   
23  29  Axelsson Edvin  2004  GRUMS SS  AD5704  25 m  1:09.63   
24  13  Weninger Andras  2001  ARVIKA SS  AX3701  25 m     
25  46  Hedin Filip  2003  KARLSTAD  AS1503  25 m     
26  75  Lövgren Melker  2002  KÖPINGS SS  AV4502  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.11  Utskriftsdatum  20 september 2014 
Licensierad till: Wermlands Simförbund  Utskriftstid  21:10 
 
7_S
Gren 7, Picassostafetten 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
99  Fsk  FILIPSTAD    25 m     
100  Kss Lag 1  KARLSTAD    25 m     
101  Kss Lag 2  KARLSTAD    25 m     
103  ASS  ARVIKA SS    25 m     
104  Köpings SS  KÖPINGS SS    25 m     
113  Krss Lag  KRISTINEHA    25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.11  Utskriftsdatum  20 september 2014 
Licensierad till: Wermlands Simförbund  Utskriftstid  21:10 
 
8_S
Gren 8, 100m Medley Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
68  Bjälevik Sofia  1999  KÖPINGS SS  AT8299  25 m  1:13.74   
25  Johansson Ive  1998  FILIPSTAD  AG9898  25 m  1:15.66   
69  Budde Julia  1999  KÖPINGS SS  AT7699  25 m  1:18.03   
58  Ramallo Solveig  1993  KARLSTAD  BX2693  25 m  1:19.83   
74  Laine Nora  2000  KÖPINGS SS  AP8400  25 m  1:23.53   
19  Nyqvist Alva  1999  DEJE SS  AM8399  25 m  1:24.06   
Hedling Clara  2001  ARVIKA SS  AP9201  25 m  1:25.86   
78  Thorsén Matilda  2001  KÖPINGS SS  BF0801  25 m  1:27.08   
97  Lindahl Felicia  2001  SOLSTA  AG3801  25 m  1:27.70   
10  20  Rudqvist Cecilia  2001  DEJE SS  BJ0601  25 m  1:30.61   
11  24  Höök Nellie  2001  FILIPSTAD  AM5201  25 m  1:31.45   
12  10  Sagvik Lina  2003  ARVIKA SS  AE5803  25 m  1:34.00   
13  Kristiansson Miranda  2001  ARVIKA SS  AP6401  25 m  1:34.37   
14  112  Zinati Carolina  2000  KRISTINEHA  AO7400  25 m  1:34.67  EFT 
15  Kristiansson Matilda  2001  ARVIKA SS  AP4401  25 m  1:38.34   
16  Pettersson Majken  2001  ARVIKA SS  BG6201  25 m  1:39.02   
17  27  Lundqvist Victoria  2001  FILIPSTAD  AY8401  25 m  1:40.27   
18  43  Gustavson Klara  2003  KARLSTAD  BA4403  25 m  1:41.27   
19  96  Lindahl Cecilia  2004  SOLSTA  AS1204  25 m  1:41.60   
20  47  Hellgren Ingrid  2003  KARLSTAD  AW1203  25 m  1:42.71   
21  93  Westberg Linnéa  2002  SÄFFLE SS  BD3402  25 m  1:44.00   
22  39  Block Matilda  2001  KARLSTAD  BJ9801  25 m  1:44.75   
23  23  Höök Emelie  2003  FILIPSTAD  AB0403  25 m  1:45.31   
24  37  Bergsten Elsa  2002  KARLSTAD  AZ3202  25 m  1:46.21   
25  95  Jonsson Maja  2002  SOLSTA  BD2402  25 m  1:46.82   
26  15  Bakken Joline  2005  DEJE SS  AC1405  25 m  1:48.10   
27  26  Johansson Nova  2004  FILIPSTAD  AA0204  25 m  1:49.13   
28  87  Myrén Nathalie  2004  SÄFFLE SS  AT2604  25 m  1:53.02   
29  66  Träff Michelle  2002  KARLSTAD  BE0602  25 m  1:56.03   
30  64  Thorstensson Julia  2001  KARLSTAD  BC7201  25 m  1:57.86   
31  67  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  25 m  2:02.52   
32  17  Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m     
33  21  Spångberg Emma  2005  DEJE SS  AO7205  25 m     
34  45  Hedin Emmy  2001  KARLSTAD  BO5401  25 m     
35  50  Jedrycha Alexandra  2004  KARLSTAD  BB2204  25 m     
36  59  Rönnquist Agnes  2004  KARLSTAD  BA7604  25 m     
37  60  Schmidt Sara  2003  KARLSTAD  BN9403  25 m     
38  81  Bruce-Holm Linnéa  2005  SÄFFLE SS  AH4205  25 m     
39  83  Halldan Tilde  2005  SÄFFLE SS  AH6205  25 m     
40  85  Louati Mirna  2003  SÄFFLE SS  BL8603  25 m     
41  98  Segerström Erica  2004  SOLSTA  AR9804  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.11  Utskriftsdatum  20 september 2014 
Licensierad till: Wermlands Simförbund  Utskriftstid  21:10 
 
9_S
Gren 9, 100m Medley Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
54  Lovén Vilhelm  1999  KARLSTAD  AP4999  25 m  1:24.21   
53  Larsson Ludwig  2000  KARLSTAD  AU1700  25 m  1:28.72   
94  Clarito Simon  2002  SOLSTA  AO8102  25 m  1:28.99   
52  Krohn Victor  2002  KARLSTAD  AK0702  25 m  1:29.51   
72  Khabarov Peter  2002  KÖPINGS SS  AM6302  25 m  1:31.05   
18  Johansson Niklas  1996  DEJE SS  AW3996  25 m  1:31.79   
76  Thorsén Axel  2003  KÖPINGS SS  AH6503  25 m  1:32.08   
70  Färemyr Orréll Willy  2000  KÖPINGS SS  AT9300  25 m  1:37.17   
86  Mulikov Erik  2005  SÄFFLE SS  AA5105  25 m  1:39.35   
10  12  Svensson Jesper  2002  ARVIKA SS  AJ3502  25 m  1:43.60   
11  90  Thörner Daniel  2004  SÄFFLE SS  AG3704  25 m  1:44.39   
12  61  Sjölander Elias  2003  KARLSTAD  AO3903  25 m  1:46.28   
13  80  Andersson Jesper  2004  SÄFFLE SS  AD5504  25 m  1:48.73   
14  82  Feki Adam  2005  SÄFFLE SS  AC8905  25 m  1:58.43   
15  22  Hörnquist Alexander  2001  FILIPSTAD  AE3101  25 m  2:01.21   
16  Kristiansson Emil  2003  ARVIKA SS  AA9703  25 m     
17  48  Henningsson Alexander  2004  KARLSTAD  AM2104  25 m     
18  51  Jovancic Lazar  2004  KARLSTAD  AK2104  25 m     
19  56  Myringby Filip  2001  KARLSTAD  AS6901  25 m     
20  63  Svärd-Johansson Viktor  2001  KARLSTAD  AR2301  25 m     
21  107  Hollsten Max  1999  KRISTINEHA  AS4999  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.11  Utskriftsdatum  20 september 2014 
Licensierad till: Wermlands Simförbund  Utskriftstid  21:10 
 
10_S
Gren 10, 50m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
69  Budde Julia  1999  KÖPINGS SS  AT7699  50 m  37.25   
68  Bjälevik Sofia  1999  KÖPINGS SS  AT8299  25 m  38.65   
Hedling Clara  2001  ARVIKA SS  AP9201  25 m  40.47   
74  Laine Nora  2000  KÖPINGS SS  AP8400  25 m  40.71   
97  Lindahl Felicia  2001  SOLSTA  AG3801  50 m  43.41   
20  Rudqvist Cecilia  2001  DEJE SS  BJ0601  50 m  43.73   
19  Nyqvist Alva  1999  DEJE SS  AM8399  50 m  43.94   
78  Thorsén Matilda  2001  KÖPINGS SS  BF0801  25 m  44.55   
39  Block Matilda  2001  KARLSTAD  BJ9801  25 m  45.98   
10  Pettersson Majken  2001  ARVIKA SS  BG6201  25 m  46.24   
11  24  Höök Nellie  2001  FILIPSTAD  AM5201  25 m  46.27   
12  16  Berglund Saga  2001  DEJE SS  AQ4401  25 m  46.35   
13  10  Sagvik Lina  2003  ARVIKA SS  AE5803  25 m  46.72   
14  45  Hedin Emmy  2001  KARLSTAD  BO5401  25 m  46.72   
15  112  Zinati Carolina  2000  KRISTINEHA  AO7400  25 m  47.12  EFT 
16  66  Träff Michelle  2002  KARLSTAD  BE0602  50 m  47.26   
17  Kristiansson Miranda  2001  ARVIKA SS  AP6401  25 m  47.65   
18  Kristiansson Matilda  2001  ARVIKA SS  AP4401  25 m  48.20   
19  27  Lundqvist Victoria  2001  FILIPSTAD  AY8401  25 m  48.73   
20  93  Westberg Linnéa  2002  SÄFFLE SS  BD3402  25 m  49.23   
21  47  Hellgren Ingrid  2003  KARLSTAD  AW1203  25 m  49.69   
22  23  Höök Emelie  2003  FILIPSTAD  AB0403  25 m  49.89   
23  98  Segerström Erica  2004  SOLSTA  AR9804  25 m  51.75   
24  17  Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  51.77   
25  26  Johansson Nova  2004  FILIPSTAD  AA0204  25 m  52.32   
26  67  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  25 m  53.04   
27  95  Jonsson Maja  2002  SOLSTA  BD2402  50 m  53.47   
28  37  Bergsten Elsa  2002  KARLSTAD  AZ3202  25 m  53.99   
29  96  Lindahl Cecilia  2004  SOLSTA  AS1204  25 m  54.52   
30  33  Peistorpet Elin  2004  GRUMS SS  AY0404  25 m  54.62   
31  81  Bruce-Holm Linnéa  2005  SÄFFLE SS  AH4205  25 m  54.82   
32  62  Sjölander Sara  2006  KARLSTAD  AE0406  25 m  54.95   
33  50  Jedrycha Alexandra  2004  KARLSTAD  BB2204  25 m  56.04   
34  87  Myrén Nathalie  2004  SÄFFLE SS  AT2604  25 m  56.33   
35  15  Bakken Joline  2005  DEJE SS  AC1405  50 m  56.62   
36  Axelsson Sanna  2004  ARVIKA SS  AI4204  25 m  57.24   
37  34  Sjöbom Ella  2005  GRUMS SS  AH3605  25 m  58.19   
38  32  Kumm Anna  2004  GRUMS SS  AH9604  25 m  59.49   
39  41  Dautbegovic Minea  2004  KARLSTAD  AV9804  25 m  1:01.43   
40  59  Rönnquist Agnes  2004  KARLSTAD  BA7604  25 m  1:01.49   
41  40  Dautbegovic Hanna  2005  KARLSTAD  AM3205  25 m  1:02.01   
42  83  Halldan Tilde  2005  SÄFFLE SS  AH6205  25 m  1:03.72   
43  11  Skogman Emma  2003  ARVIKA SS  AP9203  25 m  1:03.89   
44  91  Vasim-Jasim Fatima  2004  SÄFFLE SS  AT5804  25 m  1:05.43   
45  85  Louati Mirna  2003  SÄFFLE SS  BL8603  25 m  1:06.84   
46  Andersson Lisa  2002  ARVIKA SS  BM2402  25 m     
47  14  Weninger Lilla  2001  ARVIKA SS  BU4201  25 m     
48  21  Spångberg Emma  2005  DEJE SS  AO7205  25 m     
49  38  Bergsten Elvira  2005  KARLSTAD  AO8605  25 m     
50  42  Engvall Sofie  2005  KARLSTAD  AL8805  25 m     
51  60  Schmidt Sara  2003  KARLSTAD  BN9403  25 m     
52  84  Louati Maram  2005  SÄFFLE SS  AO4805  25 m     
53  109  Pihri Amalia  2005  KRISTINEHA    25 m    EFT 
54  110  Pihri Daisy  2007  KRISTINEHA    25 m    EFT 
55  111  Wahlgren Elin  2002  KRISTINEHA  BK7602  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.11  Utskriftsdatum  20 september 2014 
Licensierad till: Wermlands Simförbund  Utskriftstid  21:10 
 
11_S
Gren 11, 50m Bröstsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
54  Lovén Vilhelm  1999  KARLSTAD  AP4999  25 m  38.55   
94  Clarito Simon  2002  SOLSTA  AO8102  50 m  39.58   
52  Krohn Victor  2002  KARLSTAD  AK0702  25 m  44.19   
72  Khabarov Peter  2002  KÖPINGS SS  AM6302  25 m  44.95   
107  Hollsten Max  1999  KRISTINEHA  AS4999  25 m  44.97  EFT 
18  Johansson Niklas  1996  DEJE SS  AW3996  50 m  47.60   
76  Thorsén Axel  2003  KÖPINGS SS  AH6503  25 m  48.18   
Kristiansson Emil  2003  ARVIKA SS  AA9703  25 m  50.33   
51  Jovancic Lazar  2004  KARLSTAD  AK2104  25 m  52.48   
10  56  Myringby Filip  2001  KARLSTAD  AS6901  25 m  53.17   
11  86  Mulikov Erik  2005  SÄFFLE SS  AA5105  25 m  53.41   
12  90  Thörner Daniel  2004  SÄFFLE SS  AG3704  25 m  53.43   
13  48  Henningsson Alexander  2004  KARLSTAD  AM2104  25 m  53.67   
14  35  Wåhlén Emil  2004  GRUMS SS  AF3104  25 m  54.43   
15  22  Hörnquist Alexander  2001  FILIPSTAD  AE3101  25 m  54.52   
16  61  Sjölander Elias  2003  KARLSTAD  AO3903  25 m  56.76   
17  80  Andersson Jesper  2004  SÄFFLE SS  AD5504  25 m  56.96   
18  70  Färemyr Orréll Willy  2000  KÖPINGS SS  AT9300  50 m  57.46   
19  77  Thorsén Gustav  2004  KÖPINGS SS  AI4104  25 m  58.95   
20  82  Feki Adam  2005  SÄFFLE SS  AC8905  25 m  59.46   
21  30  Axelsson Emil  2004  GRUMS SS  AD4704  25 m  1:00.55   
22  29  Axelsson Edvin  2004  GRUMS SS  AD5704  25 m  1:03.16   
23  31  Gustafsson Emil  2006  GRUMS SS  AB5506  25 m  1:04.80   
24  79  Thorsén Olle  2006  KÖPINGS SS  AA6706  25 m  1:08.31   
25  12  Svensson Jesper  2002  ARVIKA SS  AJ3502  25 m  1:20.80   
26  75  Lövgren Melker  2002  KÖPINGS SS  AV4502  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.11  Utskriftsdatum  20 september 2014 
Licensierad till: Wermlands Simförbund  Utskriftstid  21:10 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner