2019-08-19   10:01:28
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Picasso Cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

5_S
Gren 5, 50m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
68  Bjälevik Sofia  1999  KÖPINGS SS  AT8299  25 m  33.52   
58  Ramallo Solveig  1993  KARLSTAD  BX2693  25 m  34.29   
19  Nyqvist Alva  1999  DEJE SS  AM8399  25 m  36.91   
20  Rudqvist Cecilia  2001  DEJE SS  BJ0601  25 m  37.13   
69  Budde Julia  1999  KÖPINGS SS  AT7699  25 m  37.48   
24  Höök Nellie  2001  FILIPSTAD  AM5201  25 m  38.92   
66  Träff Michelle  2002  KARLSTAD  BE0602  25 m  39.42   
74  Laine Nora  2000  KÖPINGS SS  AP8400  25 m  40.11   
97  Lindahl Felicia  2001  SOLSTA  AG3801  25 m  40.35   
10  78  Thorsén Matilda  2001  KÖPINGS SS  BF0801  25 m  40.83   
11  95  Jonsson Maja  2002  SOLSTA  BD2402  50 m  43.33   
12  27  Lundqvist Victoria  2001  FILIPSTAD  AY8401  25 m  43.75   
13  Pettersson Majken  2001  ARVIKA SS  BG6201  25 m  44.65   
14  43  Gustavson Klara  2003  KARLSTAD  BA4403  25 m  45.05   
15  64  Thorstensson Julia  2001  KARLSTAD  BC7201  25 m  45.56   
16  16  Berglund Saga  2001  DEJE SS  AQ4401  25 m  46.15   
17  98  Segerström Erica  2004  SOLSTA  AR9804  25 m  46.33   
18  15  Bakken Joline  2005  DEJE SS  AC1405  25 m  46.60   
19  45  Hedin Emmy  2001  KARLSTAD  BO5401  25 m  47.07   
20  96  Lindahl Cecilia  2004  SOLSTA  AS1204  25 m  47.93   
21  37  Bergsten Elsa  2002  KARLSTAD  AZ3202  25 m  48.10   
22  23  Höök Emelie  2003  FILIPSTAD  AB0403  25 m  48.52   
23  93  Westberg Linnéa  2002  SÄFFLE SS  BD3402  25 m  49.50   
24  67  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  25 m  49.55   
25  26  Johansson Nova  2004  FILIPSTAD  AA0204  25 m  50.88   
26  11  Skogman Emma  2003  ARVIKA SS  AP9203  25 m  52.01   
27  83  Halldan Tilde  2005  SÄFFLE SS  AH6205  25 m  52.77   
28  Kristiansson Miranda  2001  ARVIKA SS  AP6401  25 m  53.36   
29  81  Bruce-Holm Linnéa  2005  SÄFFLE SS  AH4205  25 m  53.70   
30  17  Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  54.25   
31  62  Sjölander Sara  2006  KARLSTAD  AE0406  25 m  55.80   
32  32  Kumm Anna  2004  GRUMS SS  AH9604  25 m  55.95   
33  34  Sjöbom Ella  2005  GRUMS SS  AH3605  25 m  56.51   
34  87  Myrén Nathalie  2004  SÄFFLE SS  AT2604  25 m  57.00   
35  Axelsson Sanna  2004  ARVIKA SS  AI4204  25 m  58.39   
36  91  Vasim-Jasim Fatima  2004  SÄFFLE SS  AT5804  25 m  1:02.89   
37  41  Dautbegovic Minea  2004  KARLSTAD  AV9804  25 m  1:07.65   
38  59  Rönnquist Agnes  2004  KARLSTAD  BA7604  25 m  1:08.32   
39  85  Louati Mirna  2003  SÄFFLE SS  BL8603  25 m  1:10.31   
40  Andersson Lisa  2002  ARVIKA SS  BM2402  25 m     
41  28  Wetterskog Sally  2005  FILIPSTAD  AH2205  25 m     
42  33  Peistorpet Elin  2004  GRUMS SS  AY0404  25 m     
43  38  Bergsten Elvira  2005  KARLSTAD  AO8605  25 m     
44  40  Dautbegovic Hanna  2005  KARLSTAD  AM3205  25 m     
45  60  Schmidt Sara  2003  KARLSTAD  BN9403  25 m     
46  84  Louati Maram  2005  SÄFFLE SS  AO4805  25 m     
47  108  Källback Jonna  2005  KRISTINEHA    25 m    EFT 
48  109  Pihri Amalia  2005  KRISTINEHA    25 m    EFT 
49  110  Pihri Daisy  2007  KRISTINEHA    25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.11  Utskriftsdatum  20 september 2014 
Licensierad till: Wermlands Simförbund  Utskriftstid  21:10 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner