2019-08-25   00:18:41
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Picasso Cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 3
Heatlista 
 
  Tävling  Picasso Cup    Utskriftsdatum  20 september 2014   
  Tävlingsort  Kristinehamn    Utskriftstid  21:11   
  Arrangör  Kristinehamns SS         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  21 september 2014         
 
 
 
Gren 3, 50m Fjärilsim Damer  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
43  Klara Gustavson  2003  BA4403  KARLSTAD    25m   
50  Alexandra Jedrycha  2004  BB2204  KARLSTAD    25m   
41  Minea Dautbegovic  2004  AV9804  KARLSTAD    25m   
10  Lina Sagvik  2003  AE5803  ARVIKA SS    25m   
11  Emma Skogman  2003  AP9203  ARVIKA SS    25m   
55  Sofia Mattsson  2004  BC0604  KARLSTAD    25m   

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
95  Maja Jonsson  2002  BD2402  SOLSTA    50m  49.85 
37  Elsa Bergsten  2002  AZ3202  KARLSTAD    25m  48.47 
Lisa Andersson  2002  BM2402  ARVIKA SS    25m  47.26 
Matilda Kristiansson  2001  AP4401  ARVIKA SS    25m  47.56 
93  Linnéa Westberg  2002  BD3402  SÄFFLE SS    25m  48.91 
98  Erica Segerström  2004  AR9804  SOLSTA    50m  50.66 

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
Miranda Kristiansson  2001  AP6401  ARVIKA SS    25m  46.60 
64  Julia Thorstensson  2001  BC7201  KARLSTAD    25m  45.98 
26  Nova Johansson  2004  AA0204  FILIPSTAD    25m  45.04 
39  Matilda Block  2001  BJ9801  KARLSTAD    25m  45.10 
45  Emmy Hedin  2001  BO5401  KARLSTAD    50m  46.50 
27  Victoria Lundqvist  2001  AY8401  FILIPSTAD    25m  46.60 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
Majken Pettersson  2001  BG6201  ARVIKA SS    25m  43.33 
78  Matilda Thorsén  2001  BF0801  KÖPINGS SS    25m  42.01 
66  Michelle Träff  2002  BE0602  KARLSTAD    50m  39.37 
20  Cecilia Rudqvist  2001  BJ0601  DEJE SS    50m  39.74 
15  Joline Bakken  2005  AC1405  DEJE SS    50m  43.24 
47  Ingrid Hellgren  2003  AW1203  KARLSTAD    50m  44.75 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
74  Nora Laine  2000  AP8400  KÖPINGS SS    25m  36.03 
19  Alva Nyqvist  1999  AM8399  DEJE SS    50m  35.77 
25  Ive Johansson  1998  AG9898  FILIPSTAD    25m  32.49 
68  Sofia Bjälevik  1999  AT8299  KÖPINGS SS    50m  32.51 
69  Julia Budde  1999  AT7699  KÖPINGS SS    25m  35.82 
97  Felicia Lindahl  2001  AG3801  SOLSTA    25m  36.28 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.11  Utskriftsdatum  20 september 2014 
Licensierad till: Wermlands Simförbund  Utskriftstid  21:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner