Program för Sydpoolen Knatte Cup 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 18, 50m Ryggsim Pojkar 11-12 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 54 | Lindskog Hugo | 2002 | SKURU IK | AG8102 | 25 m | 36.43 | |
2 | 185 | Sandqvist Jonathan | 2003 | SÖDERTÖRN | AO3703 | 50 m | 38.53 | |
3 | 49 | Flykt-Rosén Axel | 2002 | SKURU IK | AQ5102 | 50 m | 38.55 | |
4 | 132 | Lööw Erik | 2003 | SÖDERTÄLJE | AH1303 | 50 m | 39.47 | |
5 | 163 | Cheng Kevin | 2002 | SÖDERTÖRN | AI8702 | 25 m | 39.48 | |
6 | 194 | Ahlqvist Gustav | 2003 | TÄBY SIM | AK6503 | 25 m | 40.25 | |
7 | 233 | Lingham Karl | 2002 | TÄBY SIM | AM0502 | 50 m | 40.70 | |
8 | 314 | Berglund Vilgot | 2003 | VÄSTERÅS | AH6703 | 25 m | 40.72 | |
9 | 350 | Kvist Mattias | 2003 | ÖSMO SS | AB5503 | 25 m | 41.28 | |
10 | 170 | Gutierrez Johan Javier | 2002 | SÖDERTÖRN | AM9502 | 25 m | 41.46 | |
11 | 273 | Ahlström Ludvig | 2002 | VÄSBY SS | AK8302 | 25 m | 41.83 | |
12 | 55 | Malmfors Morgan | 2002 | SKURU IK | AJ6702 | 25 m | 42.34 | |
13 | 369 | Malmquist Eric | 2003 | STRÄNGNÄS | AC1703 | 25 m | 42.54 | |
14 | 137 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 50 m | 42.65 | |
15 | 315 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 25 m | 42.94 | |
16 | 198 | Amilon Oscar | 2002 | TÄBY SIM | AH6102 | 25 m | 43.78 | |
17 | 217 | Gabrielsson Liam | 2003 | TÄBY SIM | AK5503 | 25 m | 44.14 | |
18 | 333 | Svahn Johan | 2002 | VÄSTERÅS | AM4502 | 25 m | 44.42 | |
19 | 334 | Trollsfjord Casper | 2002 | VÄSTERÅS | AM2502 | 25 m | 44.82 | |
20 | 340 | Björklund Liam | 2003 | ÖSMO SS | AB6503 | 25 m | 45.07 | |
21 | 64 | Åkerblom Lukas | 2002 | SKURU IK | AO2302 | 50 m | 45.14 | |
22 | 97 | Öberg Linus | 2003 | SPÅRVÄGEN | AK1703 | 25 m | 45.49 | |
23 | 129 | Lange Jacob | 2002 | SÖDERTÄLJE | AR5702 | 25 m | 45.63 | |
24 | 244 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 50 m | 45.98 | |
25 | 168 | Fridh Theodor | 2002 | SÖDERTÖRN | AT3302 | 25 m | 47.53 | |
26 | 282 | Fabel Rikard | 2003 | VÄSBY SS | AE5903 | 25 m | 47.62 | |
27 | 140 | Runfjäll Casper | 2002 | SÖDERTÄLJE | AJ7102 | 25 m | 47.94 | |
28 | 262 | Åstrand Erik | 2003 | TÄBY SIM | AO2903 | 25 m | 48.09 | EFT |
29 | 81 | Lehtonen Hebert Alexander | 2002 | SPÅRVÄGEN | AO9102 | 25 m | 48.30 | |
30 | 280 | Derantz Gabriel | 2003 | VÄSBY SS | AE4503 | 25 m | 48.64 | |
31 | 118 | Berg Emil | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK4903 | 50 m | 49.18 | |
32 | 263 | von Goës Axel | 2002 | TÄBY SIM | AP1502 | 25 m | 49.50 | EFT |
33 | 161 | Bolinder Linus | 2003 | SÖDERTÖRN | AO3503 | 25 m | 50.47 | |
34 | 75 | Hansson Dylén Adam | 2003 | SPÅRVÄGEN | AP6103 | 25 m | 50.85 | |
35 | 77 | Holmström Jesper | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4903 | 25 m | 51.17 | |
36 | 310 | Vespertini Leonardo | 2003 | VÄSBY SS | AH9503 | 25 m | 51.20 | |
37 | 139 | Pyötsiä Rafael | 2003 | SÖDERTÄLJE | AL2103 | 25 m | 51.61 | |
38 | 116 | Agarwal Daniel | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU2302 | 25 m | 52.06 | |
39 | 237 | Nilsson Samuel | 2003 | TÄBY SIM | AR9703 | 50 m | 52.37 | |
40 | 230 | Ladis Dimitris | 2003 | TÄBY SIM | AS4503 | 50 m | 54.54 | |
41 | 378 | Edgren Alvin | 2003 | SÖDERTÄLJE | AQ8703 | 25 m | 1:06.09 | EFT |
42 | 62 | Wallström-Blomgren Isak | 2003 | SKURU IK | AQ9303 | 25 m | ||
43 | 67 | Alexanderson Aron | 2003 | SPÅRVÄGEN | AT0103 | 25 m | ||
44 | 71 | Brodin Elias | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO6903 | 25 m | ||
45 | 85 | Malmring Viktor | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO7903 | 25 m | ||
46 | 191 | Åslund Albin | 2003 | SÖDERTÖRN | AT1103 | 25 m | ||
47 | 193 | Ahlberg Fredrik | 2003 | TÄBY SIM | AR7903 | 25 m | ||
48 | 220 | Grundin Fredrick | 2003 | TÄBY SIM | AR8703 | 25 m | ||
49 | 247 | Seel Simon | 2003 | TÄBY SIM | AO0903 | 25 m | ||
50 | 265 | Ribberheim Lukas | 2002 | TÄBY SIM | AT2902 | 25 m | EFT | |
51 | 299 | Rathnasiri Kevin | 2003 | VÄSBY SS | AJ0103 | 25 m | ||
52 | 388 | Lahto William | 2002 | STRÄNGNÄS | AU8702 | 25 m | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 | Utskriftsdatum | 03 oktober 2014 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap | Utskriftstid | 16:31 |