Program for Sydpoolen Knatte Cup 2014
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 16, 50m Brstsim Pojkar 11-12 |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 132 | Lw Erik | 2003 | SDERTLJE | AH1303 | 25 m | 43.61 | |
2 | 369 | Malmquist Eric | 2003 | STRNGNS | AC1703 | 50 m | 44.05 | |
3 | 204 | Bergstrm Alexander | 2002 | TBY SIM | AP2502 | 25 m | 44.23 | |
4 | 350 | Kvist Mattias | 2003 | SMO SS | AB5503 | 25 m | 44.92 | |
5 | 334 | Trollsfjord Casper | 2002 | VSTERS | AM2502 | 25 m | 44.99 | |
6 | 189 | Wallengren Robin | 2002 | SDERTRN | AE6702 | 25 m | 45.35 | |
7 | 240 | Persson Taylor Isac | 2003 | TBY SIM | AE6903 | 50 m | 45.94 | |
8 | 54 | Lindskog Hugo | 2002 | SKURU IK | AG8102 | 25 m | 46.03 | |
9 | 170 | Gutierrez Johan Javier | 2002 | SDERTRN | AM9502 | 25 m | 46.49 | |
10 | 273 | Ahlstrm Ludvig | 2002 | VSBY SS | AK8302 | 25 m | 47.26 | |
11 | 64 | kerblom Lukas | 2002 | SKURU IK | AO2302 | 50 m | 47.66 | |
12 | 49 | Flykt-Rosn Axel | 2002 | SKURU IK | AQ5102 | 50 m | 47.68 | |
13 | 314 | Berglund Vilgot | 2003 | VSTERS | AH6703 | 25 m | 47.86 | |
14 | 233 | Lingham Karl | 2002 | TBY SIM | AM0502 | 50 m | 47.98 | |
15 | 185 | Sandqvist Jonathan | 2003 | SDERTRN | AO3703 | 50 m | 48.19 | |
16 | 315 | Bjrk Linus | 2002 | VSTERS | AB6902 | 25 m | 48.92 | |
17 | 310 | Vespertini Leonardo | 2003 | VSBY SS | AH9503 | 25 m | 49.65 | |
18 | 340 | Bjrklund Liam | 2003 | SMO SS | AB6503 | 25 m | 50.14 | |
19 | 85 | Malmring Viktor | 2003 | SPRVGEN | AO7903 | 25 m | 50.36 | |
20 | 198 | Amilon Oscar | 2002 | TBY SIM | AH6102 | 25 m | 50.43 | |
21 | 137 | Oerther Theo | 2003 | SDERTLJE | AF0503 | 25 m | 50.45 | |
22 | 247 | Seel Simon | 2003 | TBY SIM | AO0903 | 50 m | 51.58 | |
23 | 97 | berg Linus | 2003 | SPRVGEN | AK1703 | 25 m | 51.98 | |
24 | 333 | Svahn Johan | 2002 | VSTERS | AM4502 | 25 m | 52.64 | |
25 | 168 | Fridh Theodor | 2002 | SDERTRN | AT3302 | 25 m | 52.78 | |
26 | 55 | Malmfors Morgan | 2002 | SKURU IK | AJ6702 | 25 m | 52.87 | |
27 | 280 | Derantz Gabriel | 2003 | VSBY SS | AE4503 | 25 m | 53.17 | |
28 | 75 | Hansson Dyln Adam | 2003 | SPRVGEN | AP6103 | 50 m | 54.07 | |
29 | 81 | Lehtonen Hebert Alexander | 2002 | SPRVGEN | AO9102 | 25 m | 54.10 | |
30 | 77 | Holmstrm Jesper | 2003 | SPRVGEN | AO4903 | 25 m | 54.29 | |
31 | 321 | Gecer Sebastian | 2002 | VSTERS | AK1902 | 25 m | 55.07 | |
32 | 282 | Fabel Rikard | 2003 | VSBY SS | AE5903 | 25 m | 55.63 | |
33 | 129 | Lange Jacob | 2002 | SDERTLJE | AR5702 | 25 m | 55.64 | |
34 | 139 | Pytsi Rafael | 2003 | SDERTLJE | AL2103 | 25 m | 55.80 | |
35 | 140 | Runfjll Casper | 2002 | SDERTLJE | AJ7102 | 25 m | 56.85 | |
36 | 62 | Wallstrm-Blomgren Isak | 2003 | SKURU IK | AQ9303 | 25 m | 57.42 | |
37 | 234 | Lrinc Simon | 2003 | TBY SIM | AK8503 | 50 m | 57.49 | |
38 | 304 | Stenbom Filip | 2002 | VSBY SS | AO1702 | 25 m | 59.79 | |
39 | 211 | Engdahl Markus | 2003 | TBY SIM | AO7503 | 25 m | 1:00.48 | |
40 | 299 | Rathnasiri Kevin | 2003 | VSBY SS | AJ0103 | 25 m | 1:00.73 | |
41 | 71 | Brodin Elias | 2003 | SPRVGEN | AO6903 | 25 m | 1:04.68 | |
42 | 230 | Ladis Dimitris | 2003 | TBY SIM | AS4503 | 50 m | 1:05.71 | |
43 | 45 | Bckstrm Victor | 2003 | SKURU IK | AQ1303 | 25 m | 1:05.77 | |
44 | 118 | Berg Emil | 2003 | SDERTLJE | AK4903 | 25 m | 1:05.96 | |
45 | 161 | Bolinder Linus | 2003 | SDERTRN | AO3503 | 25 m | 1:06.96 | |
46 | 67 | Alexanderson Aron | 2003 | SPRVGEN | AT0103 | 25 m | ||
47 | 116 | Agarwal Daniel | 2002 | SDERTLJE | AU2302 | 25 m | ||
48 | 173 | Kilander Alexander | 2003 | SDERTRN | AS6903 | 25 m | ||
49 | 197 | Alonso David | 2003 | TBY SIM | AS6703 | 25 m | ||
50 | 220 | Grundin Fredrick | 2003 | TBY SIM | AR8703 | 25 m | ||
51 | 265 | Ribberheim Lukas | 2002 | TBY SIM | AT2902 | 25 m | EFT | |
52 | 335 | Ulfvebrand Gustav | 2003 | VSTERS | AT4103 | 25 m | ||
53 | 378 | Edgren Alvin | 2003 | SDERTLJE | AQ8703 | 25 m | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 | Utskriftsdatum | 03 oktober 2014 |
Licensierad till: Sdertlje Simsllskap | Utskriftstid | 16:31 |