Program för Sydpoolen Knatte Cup 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 16
|
Tävling |
Sydpoolen Knatte Cup 2014. |
|
Utskriftsdatum |
04 oktober 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Södertälje |
|
Utskriftstid |
13:08 |
|
|
Arrangör |
Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
04 oktober 2014 |
|
|
|
|
Gren 16, 50m Bröstsim Pojkar 11-12 |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
265 |
3 |
Lukas Ribberheim |
2002 |
AT2902 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
173 |
4 |
Alexander Kilander |
2003 |
AS6903 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
335 |
5 |
Gustav Ulfvebrand |
2003 |
AT4103 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
378 |
2 |
Alvin Edgren |
2003 |
AQ8703 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
67 |
3 |
Aron Alexanderson |
2003 |
AT0103 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
161 |
4 |
Linus Bolinder |
2003 |
AO3503 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:06.96 |
220 |
5 |
Fredrick Grundin |
2003 |
AR8703 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
116 |
6 |
Daniel Agarwal |
2002 |
AU2302 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
197 |
7 |
David Alonso |
2003 |
AS6703 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
45 |
1 |
Victor Bäckström |
2003 |
AQ1303 |
SKURU IK |
|
25m |
1:05.77 |
71 |
2 |
Elias Brodin |
2003 |
AO6903 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:04.68 |
234 |
3 |
Simon Lörinc |
2003 |
AK8503 |
TÄBY SIM |
|
50m |
57.49 |
140 |
4 |
Casper Runfjäll |
2002 |
AJ7102 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
56.85 |
62 |
5 |
Isak Wallström-Blomgren |
2003 |
AQ9303 |
SKURU IK |
|
25m |
57.42 |
304 |
6 |
Filip Stenbom |
2002 |
AO1702 |
VÄSBY SS |
|
25m |
59.79 |
230 |
7 |
Dimitris Ladis |
2003 |
AS4503 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:05.71 |
118 |
8 |
Emil Berg |
2003 |
AK4903 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:05.96 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
129 |
1 |
Jacob Lange |
2002 |
AR5702 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
55.64 |
321 |
2 |
Sebastian Gecer |
2002 |
AK1902 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
55.07 |
81 |
3 |
Alexander Lehtonen Hebert |
2002 |
AO9102 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
54.10 |
280 |
4 |
Gabriel Derantz |
2003 |
AE4503 |
VÄSBY SS |
|
25m |
53.17 |
75 |
5 |
Adam Hansson Dylén |
2003 |
AP6103 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
54.07 |
77 |
6 |
Jesper Holmström |
2003 |
AO4903 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
54.29 |
282 |
7 |
Rikard Fabel |
2003 |
AE5903 |
VÄSBY SS |
|
25m |
55.63 |
139 |
8 |
Rafael Pyötsiä |
2003 |
AL2103 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
55.80 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
333 |
1 |
Johan Svahn |
2002 |
AM4502 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
52.64 |
247 |
2 |
Simon Seel |
2003 |
AO0903 |
TÄBY SIM |
|
50m |
51.58 |
198 |
3 |
Oscar Amilon |
2002 |
AH6102 |
TÄBY SIM |
|
25m |
50.43 |
340 |
4 |
Liam Björklund |
2003 |
AB6503 |
ÖSMO SS |
|
25m |
50.14 |
85 |
5 |
Viktor Malmring |
2003 |
AO7903 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
50.36 |
137 |
6 |
Theo Oerther |
2003 |
AF0503 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
50.45 |
97 |
7 |
Linus Öberg |
2003 |
AK1703 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
51.98 |
168 |
8 |
Theodor Fridh |
2002 |
AT3302 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
52.78 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
185 |
1 |
Jonathan Sandqvist |
2003 |
AO3703 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
48.19 |
314 |
2 |
Vilgot Berglund |
2003 |
AH6703 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
47.86 |
64 |
3 |
Lukas Åkerblom |
2002 |
AO2302 |
SKURU IK |
|
50m |
47.66 |
170 |
4 |
Johan Javier Gutierrez |
2002 |
AM9502 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
46.49 |
273 |
5 |
Ludvig Ahlström |
2002 |
AK8302 |
VÄSBY SS |
|
25m |
47.26 |
49 |
6 |
Axel Flykt-Rosén |
2002 |
AQ5102 |
SKURU IK |
|
50m |
47.68 |
233 |
7 |
Karl Lingham |
2002 |
AM0502 |
TÄBY SIM |
|
50m |
47.98 |
310 |
8 |
Leonardo Vespertini |
2003 |
AH9503 |
VÄSBY SS |
|
25m |
49.65 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
240 |
1 |
Isac Persson Taylor |
2003 |
AE6903 |
TÄBY SIM |
|
50m |
45.94 |
334 |
2 |
Casper Trollsfjord |
2002 |
AM2502 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
44.99 |
204 |
3 |
Alexander Bergström |
2002 |
AP2502 |
TÄBY SIM |
|
25m |
44.23 |
132 |
4 |
Erik Lööw |
2003 |
AH1303 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
43.61 |
369 |
5 |
Eric Malmquist |
2003 |
AC1703 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
44.05 |
350 |
6 |
Mattias Kvist |
2003 |
AB5503 |
ÖSMO SS |
|
25m |
44.92 |
189 |
7 |
Robin Wallengren |
2002 |
AE6702 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
45.35 |
54 |
8 |
Hugo Lindskog |
2002 |
AG8102 |
SKURU IK |
|
25m |
46.03 |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 |
Utskriftsdatum |
04 oktober 2014 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap |
Utskriftstid |
13:08 |
|