Ohjelma PTC - Arena & Poseidon Team Cup 2014
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Startlist Event 4
|
Competition name |
Arena & Poseidon Team Cup 2014 |
|
Print Date |
05 september 2014 |
|
|
Competition place |
Lund |
|
Print Time |
16:56 |
|
|
Organizer |
SK Poseidon |
|
|
|
|
|
Pool |
25m |
|
|
|
|
|
Competition date |
05 september 2014 |
|
|
|
|
Event 4, 100m Freestyle Woma 15-16 |
Finals (3) |
Approximate start 18:15 |
Heat 1 (3) |
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
64 |
1 |
Sofia Christerson |
1999 |
AJ9299 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:11.00 |
370 |
2 |
Liv Widqvist |
1999 |
AP6699 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:09.51 |
366 |
3 |
Ebba Petersson |
1998 |
AP7898 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:08.64 |
145 |
4 |
Sanna Westerberg |
1998 |
AP9898 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:07.36 |
354 |
5 |
Fanny Elingfors |
1998 |
AU8298 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:07.49 |
363 |
6 |
Julia Landberg |
1999 |
AD8499 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:09.36 |
142 |
7 |
Yara Waked |
1998 |
BL8898 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:10.98 |
367 |
8 |
Ellen Ronnebring |
1999 |
BI4899 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:24.26 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
338 |
1 |
Tilda Vesterlund Kocsis |
1999 |
AW4699 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:07.16 |
320 |
2 |
Wilma Heij-Lindholm |
1999 |
AG1299 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:06.66 |
313 |
3 |
Vilma Flodfält |
1999 |
AF9499 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:05.52 |
100 |
4 |
Thelma Jöhncke |
1999 |
BM6299 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:03.48 |
359 |
5 |
Malin Homman |
1999 |
AU4499 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:04.23 |
118 |
6 |
Louise Dellhede |
1999 |
AQ8499 |
SS IDEN |
|
25m |
1:05.96 |
50 |
7 |
Josefin Nilsson |
1999 |
AK4899 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:07.06 |
112 |
8 |
Heidi Winberg |
1999 |
AW4899 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:07.25 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
224 |
1 |
Elin Moberg |
1999 |
AU2699 |
POSEIDON |
|
25m |
1:03.28 |
95 |
2 |
Maja Johansson |
1999 |
AW2899 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:02.53 |
187 |
3 |
Olivia Berglund |
1998 |
AR9898 |
POSEIDON |
|
25m |
1:00.51 |
317 |
4 |
My Grewell |
1998 |
BE2698 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:00.33 |
291 |
5 |
Emilia Christiansen |
1999 |
AL8499 |
S 71 |
|
25m |
1:00.37 |
123 |
6 |
Sara Nilsson |
1998 |
AF3498 |
SS IDEN |
|
25m |
1:02.32 |
61 |
7 |
Li Björner Oh |
1998 |
AO6298 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:02.56 |
32 |
8 |
Pernille Nislev |
1998 |
9842AC |
HILLERØD |
|
25m |
1:03.30 |
Generated by WinGrodan 1.22.11 |
Print Date |
05 september 2014 |
Licensed to: Simklubben Poseidon |
Print Time |
16:56 |
|