2019-08-19   16:24:52
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för PTC - Arena & Poseidon Team Cup 2014

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

62_S
Event 62, 100m Backstroke Man -12 
 
 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 









 
289  Bevréus William  2003  S 71  AA5703  25 m  1:14.05   
387  Klittbo Oscar  2002  TRELLEBORG  AA2702  25 m  1:15.29   
318  Halilovic Dennie  2002  SK SYDSIM  AC0702  25 m  1:18.02   
51  Salbrink Filip  2002  ESLÖVS SS  AH6502  25 m  1:19.76   
128  Auer Axel  2003  KARLSKRONA  AB8103  25 m  1:20.51   
416  Tired Nils  2003  POSEIDON  AH2903  25 m  1:23.93   
368  Tidåsen Emanuel  2002  VÄXJÖ SS  AQ3702  25 m  1:28.68   
334  Seanderdahl Jonathan  2002  SK SYDSIM  AJ0702  25 m  1:29.71   
151  Persson Simon  2003  KK KARPEN  AA1703  25 m  1:30.20   
10  399  Primetta Philip  2002  TRELLEBORG  AF8502  25 m  1:36.60   
11  180  Vaide Axel  2005  SK LAXEN  AB2705  25 m  1:36.73   
12  240  Rauer Johan  2002  POSEIDON  AO9902  25 m  1:37.46   
13  174  Palmhager Elias  2002  SK LAXEN  AS9302  25 m  1:38.04   
14  314  Franzén Jesper  2002  SK SYDSIM  AG3902  25 m  1:38.34   
15  62  Burmester-Lysell Måns  2004  SK HAJEN  AE7704  25 m  1:38.75   
16  393  Olsson Erik  2002  TRELLEBORG  AF9502  25 m  1:39.35   
17  347  Björn Gösta  2003  VÄXJÖ SS  AL1303  25 m  1:39.46   
18  168  Jonsson Gustaf  2003  SK LAXEN  AH3103  25 m  1:39.89   
19  394  Olsson Gabriel  2004  TRELLEBORG  AA3704  25 m  1:39.95   
20  158  Ekstrand Albin  2004  SK LAXEN  AG5104  25 m  1:40.24   
21  396  Olsson-Lindhé Adam  2004  TRELLEBORG  AA2304  25 m  1:42.27   
22  52  Strandqvist Oskar  2004  ESLÖVS SS  AG0304  25 m  1:44.09   
23  316  Fröjd Jonathan  2004  SK SYDSIM  AC8704  25 m  1:45.54   
24  343  Axandersson Oskar  2002  VÄXJÖ SS  AN7502  25 m  1:46.16   
25  113  Winberg Viggo  2002  HÖGANÄS SS  AK8502  25 m  1:48.34   
26  157  Bjering Marcus  2002  SK LAXEN  AS1302  25 m  1:48.55   
27  162  Gröndahl Nils  2004  SK LAXEN  AH7304  25 m  1:48.66   
28  356  Hallum Ludvig  2003  VÄXJÖ SS  AQ6903  25 m  1:48.84   
29  153  Andersson Isac  2002  SK LAXEN  AS9702  25 m  1:50.77   
30  165  Hero Walter  2002  SK LAXEN  AR9102  25 m  1:52.05   
31  154  Anderud August  2004  SK LAXEN  AC1904  25 m  1:53.02   
32  179  Wahlbeck Axel  2004  SK LAXEN  AH4504  25 m  1:57.95   
33  105  Mauritzon Elias  2003  HÖGANÄS SS  AN9703  25 m  1:58.84   
34  161  Gröndahl Axel  2004  SK LAXEN  AH8304  25 m  2:01.14   
35  175  Quander Simon  2003  SK LAXEN  AM4703  50 m  2:09.49   
36  251  Andersson Max  2002  SK RAN  AL2102  25 m     
37  253  Axelsson Arvid  2003  SK RAN  AN5303  25 m     
38  264  Hajibadali Elshan  2002  SK RAN  AN1302  25 m     
39  274  Novosel Daniel  2002  SK RAN  AS3102  25 m     
40  277  Persson Ebbe  2003  SK RAN  AI1503  25 m     
41  278  Rafael Pavli  2002  SK RAN  AS5902  25 m     
42  351  Castellanos Emilio  2004  VÄXJÖ SS  AN2104  25 m     
 
 

Generated by WinGrodan 1.22.11  Print Date  05 September 2014 
Licensed to: Simklubben Poseidon  Print Time  21:48 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner