2018-07-19   11:43:06
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för PTC - Arena & Poseidon Team Cup 2014

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

29_S
Event 29, 50m Freestyle Woman -12 
 
 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 









 
405  Sering Isabelle  2002  TRELLEBORG  AI2602  25 m  29.77   
22  Schmidt Stine Saaby  2002  FARUM  0258AI  25 m  29.81   
299  Rönningdal Emilia  2002  S 71  AC6202  25 m  30.34   
411  Nordström Emmy  2002  SS DELFIN  AH4602  25 m  30.71   
132  Gladher Disa  2002  KARLSKRONA  AA2202  25 m  31.29   
296  Lindfors Fanny  2002  S 71  AV6202  25 m  31.40   
348  Bodsjö Saga  2002  VÄXJÖ SS  AE1402  25 m  31.63   
35  Pihl Anna Haugsted  2003  HILLERØD  0384AA  25 m  31.80   
233  Oredsson Ditte  2003  POSEIDON  AM9403  25 m  31.82   
10  206  Hegardt Tova  2002  POSEIDON  AV3802  25 m  32.15   
11  298  Nilsson Tova  2002  S 71  AC0202  25 m  32.15   
12  40  Weibel Matilde  2002  HILLERØD  0244AC  25 m  32.27   
13  339  Wivsätter Gabriella  2003  SK SYDSIM  AE4603  25 m  32.35   
14  337  Vesterlund Kocsis Lovisa  2002  SK SYDSIM  AJ0802  25 m  32.59   
15  364  Noreblad Natalie  2002  VÄXJÖ SS  AS0202  25 m  32.74   
16  294  Karlsson Moa  2002  S 71  AC1202  25 m  33.20   
17  372  Örnhem Clara  2002  VÄXJÖ SS  AE2402  25 m  33.20   
18  140  Pålsson Tuva  2003  KARLSKRONA  AC8803  25 m  33.41   
19  63  Christerson Lovisa  2002  SK HAJEN  AM3402  25 m  33.47   
20  397  Olsson-Lindhé Hannah  2003  TRELLEBORG  AB6203  25 m  33.63   
21  60  Bitzén Elsa  2003  SK HAJEN  AD8203  25 m  34.66   
22  72  Larsson Julia  2002  SK HAJEN  AI6602  25 m  34.84   
23  226  Nistor Andrea  2003  POSEIDON  AW7803  25 m  35.16   
24  47  Lindahl Andersson Amanda  2002  ESLÖVS SS  BC9202  25 m  35.32   
25  182  Widerberg Karin  2003  SK LAXEN  AO3803  25 m  35.38   
26  80  Nobrell Sara  2002  SK HAJEN  BM1402  25 m  35.42   
27  89  Andersson Julia  2003  HÖGANÄS SS  AP9803  25 m  35.51   
28  42  Veje Ulrikke  2002  HILLERØD    25 m  35.66   
29  390  Liljenfors Linnea  2004  TRELLEBORG  AA0804  25 m  35.67   
30  200  Ekman Pia  2002  POSEIDON  AV8602  25 m  35.69   
31  349  Bodsjö Sanna  2003  VÄXJÖ SS  AD6203  25 m  35.71   
32  160  Fritz Hannah  2003  SK LAXEN  BB5603  25 m  35.79   
33  376  Knutsson Moa  2002  ÖSTERLEN  BF8202  25 m  36.14   
34  65  Dahlqvist Thea  2003  SK HAJEN  AR4603  25 m  36.22   
35  66  Dolmark Linnea  2002  SK HAJEN  AO0602  25 m  36.25   
36  333  Ostreus Lina  2002  SK SYDSIM  AV4202  25 m  36.37   
37  186  Bengtsson Isabelle  2002  POSEIDON  AV1802  25 m  36.81   
38  54  Ülger Mathilda  2003  ESLÖVS SS  AI3203  25 m  36.85   
39  109  Söderberg Alva  2003  HÖGANÄS SS  AP8803  25 m  36.87   
40  331  Melin Johanna  2003  SK SYDSIM  AL7403  25 m  37.08   
41  357  Hjelmberg Lovisa  2002  VÄXJÖ SS  AG4402  25 m  37.28   
42  197  Carlberg Matilda  2002  POSEIDON  AX6402  25 m  37.51   
43  169  Kjaergaard Henna  2003  SK LAXEN  AQ3803  25 m  37.83   
44  68  Gutenwik Ella  2004  SK HAJEN  AQ1804  25 m  37.87   
45  97  Johansson Tilda  2002  HÖGANÄS SS  AE0802  25 m  37.99   
46  173  Ljungdahl Ella  2004  SK LAXEN  AP2804  25 m  38.19   
47  381  Andersson Vilma  2004  TRELLEBORG  AE5604  25 m  38.20   
48  76  Moberg Aliah  2003  SK HAJEN  AN1203  25 m  38.56   
49  406  Sjögren Alicia  2005  TRELLEBORG  AA8205  25 m  38.97   
50  46  Kjellin Elma  2003  ESLÖVS SS  AT5203  25 m  39.10   
51  86  Thorsson Tilde  2003  SK HAJEN  AL6203  25 m  39.47   
52  82  Persson Lova  2004  SK HAJEN  AD7604  25 m  39.72   
53  155  Bergdahl Moa  2003  SK LAXEN  BB8603  25 m  39.76   
54  386  Kjellberg Tova  2004  TRELLEBORG  AF5204  25 m  39.88   
55  87  Tretinjak Isabell  2003  SK HAJEN  AH1203  25 m  40.71   
56  156  Bjarme Tuva  2002  SK LAXEN  BL3202  25 m  40.80   
57  189  Bergquist Boel  2003  POSEIDON  BI2803  25 m  40.93   
58  81  Pantzar Olivia  2004  SK HAJEN  AG5404  25 m  40.95   
59  171  Lindblad Cazzandra  2003  SK LAXEN  AQ5803  25 m  41.01   
60  177  Schriever-Abeln Maja  2003  SK LAXEN  AR3203  25 m  41.32   
61  409  Westerberg Sanna  2004  TRELLEBORG  AF6204  25 m  41.59   
62  166  Ivansson Erica  2003  SK LAXEN  AQ8803  25 m  42.24   
63  195  Bontidean Emma  2003  POSEIDON  AW1803  25 m  42.24   
64  225  Mustajbasic Sumeja  2003  POSEIDON  BD4803  25 m  42.69   
65  243  Söderstjärna Thea  2003  POSEIDON  AT2403  25 m  43.02   
66  164  Hedman Emilia  2003  SK LAXEN  BE6803  25 m  43.23   
67  170  Laurell Clara  2004  SK LAXEN  AR6804  25 m  43.47   
68  167  Jonsson Elsa  2004  SK LAXEN  AN0404  25 m  43.99   
69  205  Hansson Matilda  2002  POSEIDON  BC2202  25 m  44.76   
70  265  Hansen Sofia  2002  SK RAN  BK1602  25 m  44.89   
71  262  Dzudovic Sofia  2003  SK RAN  BE1203  25 m  44.99   
72  159  Eriksson Saga  2003  SK LAXEN  BE4803  25 m  45.04   
73  241  Rydström Ella  2003  POSEIDON  AW9803  25 m  45.76   
74  287  Wessman Meja  2003  SK RAN  AU2403  25 m  46.30   
75  308  Christiansen Jennie  2004  SK SYDSIM  AL3204  25 m  46.88   
76  263  Edlund Elin  2003  SK RAN  AS5203  25 m  47.29   
77  247  Zimmerdahl Märta  2002  POSEIDON  BJ6402  25 m  47.30   
78  185  Andersson Julia  2003  POSEIDON  BK1403  25 m  47.42   
79  259  Björkman Angelica  2002  SK RAN  BK0602  25 m  47.44   
80  219  Litterfeldt Alice  2003  POSEIDON  AZ3803  25 m  48.43   
81  232  Olsson Olivia  2004  POSEIDON  AL1804  25 m  49.87   
82  260  Dzudovic Ivana  2004  SK RAN  AO2804  25 m  50.25   
83  244  Tetens Linda  2003  POSEIDON  BJ4203  25 m  51.22   
84  256  Berro Selma  2003  SK RAN  BE0203  25 m  51.45   
85  252  Andrén Sophia  2004  SK RAN  AO1804  25 m  52.83   
86  324  Johannisson Rakel  2004  SK SYDSIM  AQ2604  25 m  55.57   
87  284  Skogberg Alexandra  2003  SK RAN  BE4203  25 m  1:02.35   
88  273  Nimander Linnea  2002  SK RAN  BQ8802  25 m     
 
 

Generated by WinGrodan 1.22.11  Print Date  05 September 2014 
Licensed to: Simklubben Poseidon  Print Time  21:52 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner