2019-09-15   22:24:33
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Åbne Københavnske Masters 2014

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Formiddag kl. 9.30

6_S
Løb 6, 100m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 1930-1934 
1799  Gellberg Leif  1932  HS  AA1132  25 m  2:00.00   
Årg. 1945-1949 
1991  Saracco Jean-Pierre  1949  TÄBY SIM  AA3149  25 m  1:23.00   
1591  Brandelius Eric  1949  VÄSTERÅS  AA8149  25 m  1:27.97   
Årg. 1955-1959 
2295  Boden Henrik  1959  DANDERYD  AA8759  25 m  1:11.00   
2003  Sjøblom Rune  1957  Moss SK    25 m  1:13.10   
2309  Pettersson Peter  1957  SK LAXEN  AA5357  25 m  1:13.33   
1808  Örth Mats  1955  HS  AA7355  25 m  1:13.66   
Årg. 1960-1964 
2311  Svensson Jan-Olof  1960  SK LAXEN  AA2560  25 m  1:06.50   
2284  Måløy Knut  1961  Hamar IL    25 m  1:09.50   
1902  Nielsen Stig  1963  BIRKERØD    25 m  1:15.00   
216  Olsen Hans Ahle  1963  KVIK  6381AA  25 m  1:30.00   
1877  Ryberg Bjørn Von  1960  SIGMA  6025AA  25 m  1:32.93   
Årg. 1965-1969 
2306  Nilsson Hasse  1969  SK LAXEN  AA4569  25 m  59.90   
1904  Pedersen Henrik  1965  BIRKERØD    25 m  1:05.84   
1692  Jakobsen Jens  1966  KVIK  6611AA  25 m  1:07.00   
1597  Olander Valter  1965  VÄSTERÅS  AB9965  25 m  1:11.02   
2240  Wahlberg Magnus  1966  MKK  AB3566  25 m  1:11.39   
Årg. 1970-1974 
1992  Seel Matthias  1970  TÄBY SIM  AA4370  25 m  1:05.00   
2320  Anderson Martin  1970  VARBERG  AA5370  25 m  1:05.00   
1317  Litland Eirik  1974  Haugesund    25 m  1:11.00   
2196  Hagbarth Simon  1974  ROSKILDE    25 m  1:11.00   
1768  Backs Martin  1972  KØGE  7297AA  25 m  1:13.99   
1943  Jensen Lars Dam  1972  HELSINGØR  7295AA  25 m  1:28.28   
Årg. 1975-1979 
1885  Iversen Claus Lerche  1977  SIGMA  7741AA  25 m  55.68   
1145  Lindbom Tobias  1979  MKK  AA6779  25 m  1:03.95   
2034  Hennesy Bryant  1976  ASKØY    25 m  1:05.00   
2272  Waterval Jesper  1975  TRITON B  7521AB  25 m  1:06.18   
2151  Harmat Peter  1979  SK TRITON  AB2979  25 m  1:11.16   
1822  Högberg Weine  1978  S 77  AB8578  25 m  1:17.46   
Årg. 1980-1984 
1978  Pedersen Anders Bo  1981  OSLF  8191AA  25 m  58.45   
2011  Harlenbäck Martin  1983  LASS  AB7983  25 m  58.99   
2094  Krygell Anders  1982  U.S.G  8265AA  25 m  1:02.00   
2109  Solvang Rune  1980  U.S.G  8065AA  25 m  1:06.45   
2166  Pedersen Jan Boier  1983  HOVEDSTAD  8371AA  25 m  1:07.07   
1920  Ek Christian  1980  SK LÖDDE  AC2380  25 m  1:08.00   
Årg. 1985-1989 
2097  Olsen Tim  1986  U.S.G  8699AB  25 m  1:03.00   
2254  Erichsen Bjarne  1985  BASK  8505AA  25 m  1:05.18   
2101  Tino Andrea  1987  U.S.G  8707AD  25 m  1:10.00   
927  Flaathen Jon Olav  1985  Snøgg SK    25 m  1:20.80   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.16  Udskriftsdato  31 oktober 2014 
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup  Udskriftstidspunkt  19:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark