2019-09-15   22:20:31
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Åbne Københavnske Masters 2014

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

1_S
Løb 1, 100m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
885  Jensen Birgit Dønnum  1967  Eidsvoll    25 m  1:08.50   
2353  Martinsen Elise Nygaard  1990  Haldens SK    25 m  1:10.00   
2340  Haglund Marja  1968  KUNGSBACKA  AA3268  25 m  1:10.98   
320  Rainer Margareta  1949  GÄVLE SS  AA0249  25 m  1:16.00   
886  Jensen Inger J. Dønnum  1969  Eidsvoll    25 m  1:20.00   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  06 oktober 2015 
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup  Udskriftstidspunkt  07:26 
 
2_S
Løb 2, 100m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
2350  Nilsen Geir  1969  Haldens SK    25 m  1:03.00   
2343  Lundin Peter  1959  KUNGSBACKA  AA6559  25 m  1:03.44   
2344  Renman Niclas  1966  KUNGSBACKA  AA0966  50 m  1:08.91   
1332  Kristensen Wiggo  1950  Haldens SK    25 m  1:16.17   
2336  Lenning Gunnar  1942  SK NEPTUN  AA4142  25 m  1:25.00   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  06 oktober 2015 
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup  Udskriftstidspunkt  07:26 
 
3_S
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
463  Aasland Jeanette  1961  RO-MA    25 m  42.91   
2354  Åkerman Vivi  1967  Haldens SK    25 m  45.00   
1404  Foldvik Kirsten Sundby  1958  Larvik SK    25 m  47.00   
2341  Haglund Sonja  1966  KUNGSBACKA  AA1266  25 m  49.08   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  06 oktober 2015 
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup  Udskriftstidspunkt  07:26 
 
4_S
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
305  Børresen Christian  1970  Haldens SK    25 m  36.76   
2348  Fjellstad Kjetil  1968  Haldens SK    25 m  37.00   
602  Offerdal Rune  1969  Haldens SK    25 m  38.50   
2338  Backlund Lars  1949  KUNGSBACKA  AA4149  25 m  39.93   
2349  Brynildsen Cato  1965  Haldens SK    25 m  42.00   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  06 oktober 2015 
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup  Udskriftstidspunkt  07:26 
 
5_S
Løb 5, 100m Butterfly Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 1955-1959 
241  Hjertnes Hilde Margrethe  1957  Bergen OM    25 m  1:48.00   
2176  Møller Else  1958  HOVEDSTAD  5812AA  25 m  1:55.00   
Årg. 1960-1964 
2317  Josefson Anna-Karin  1964  VARBERG  AA7264  25 m  1:12.77   
Årg. 1965-1969 
987  Thorstensen Janne  1966  MASØR    25 m  1:09.50   
1728  Steen Jannie Aarkrogh  1968  NÆSTVED  6834AA  25 m  1:15.99   
Årg. 1970-1974 
1924  Landin Cecilia  1972  SK LÖDDE  AB3772  25 m  1:09.88   
1977  Pii Anne-Sofie  1970  OSK  7014AA  25 m  1:24.84   
2264  Dyrbak Lene  1971  RINGSTED    25 m     
Årg. 1975-1979 
2152  Kullman Pernilla  1978  SK TRITON  AA0278  25 m  1:16.36   
2010  Högfeldt Helena Gällerdal  1975  LASS  AB6575  25 m  1:17.27   
1798  Fröberg Anette  1977  HS  AB0777  25 m     
Årg. 1980-1984 
1824  Lundeholm Sara  1980  S 77  AA0280  25 m  1:14.71   
1421  Kosovskaya Olga  1982  NKK  AC2882  25 m  1:19.84   
Årg. 1985-1989 
2239  Castengren Linda  1985  MKK  AH7385  25 m  1:10.44   
2087  Gudnitz Trine  1987  U.S.G  8728AA  25 m  1:12.00   
2019  Pettersson Sofie  1988  LASS  BJ1688  25 m  1:14.75   
Årg. 1990-1994 
2118  Olin Tenna  1991  U.S.G  9134AD  25 m  1:21.50   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.16  Udskriftsdato  31 oktober 2014 
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup  Udskriftstidspunkt  19:33 
 
6_S
Løb 6, 100m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 1930-1934 
1799  Gellberg Leif  1932  HS  AA1132  25 m  2:00.00   
Årg. 1945-1949 
1991  Saracco Jean-Pierre  1949  TÄBY SIM  AA3149  25 m  1:23.00   
1591  Brandelius Eric  1949  VÄSTERÅS  AA8149  25 m  1:27.97   
Årg. 1955-1959 
2295  Boden Henrik  1959  DANDERYD  AA8759  25 m  1:11.00   
2003  Sjøblom Rune  1957  Moss SK    25 m  1:13.10   
2309  Pettersson Peter  1957  SK LAXEN  AA5357  25 m  1:13.33   
1808  Örth Mats  1955  HS  AA7355  25 m  1:13.66   
Årg. 1960-1964 
2311  Svensson Jan-Olof  1960  SK LAXEN  AA2560  25 m  1:06.50   
2284  Måløy Knut  1961  Hamar IL    25 m  1:09.50   
1902  Nielsen Stig  1963  BIRKERØD    25 m  1:15.00   
216  Olsen Hans Ahle  1963  KVIK  6381AA  25 m  1:30.00   
1877  Ryberg Bjørn Von  1960  SIGMA  6025AA  25 m  1:32.93   
Årg. 1965-1969 
2306  Nilsson Hasse  1969  SK LAXEN  AA4569  25 m  59.90   
1904  Pedersen Henrik  1965  BIRKERØD    25 m  1:05.84   
1692  Jakobsen Jens  1966  KVIK  6611AA  25 m  1:07.00   
1597  Olander Valter  1965  VÄSTERÅS  AB9965  25 m  1:11.02   
2240  Wahlberg Magnus  1966  MKK  AB3566  25 m  1:11.39   
Årg. 1970-1974 
1992  Seel Matthias  1970  TÄBY SIM  AA4370  25 m  1:05.00   
2320  Anderson Martin  1970  VARBERG  AA5370  25 m  1:05.00   
1317  Litland Eirik  1974  Haugesund    25 m  1:11.00   
2196  Hagbarth Simon  1974  ROSKILDE    25 m  1:11.00   
1768  Backs Martin  1972  KØGE  7297AA  25 m  1:13.99   
1943  Jensen Lars Dam  1972  HELSINGØR  7295AA  25 m  1:28.28   
Årg. 1975-1979 
1885  Iversen Claus Lerche  1977  SIGMA  7741AA  25 m  55.68   
1145  Lindbom Tobias  1979  MKK  AA6779  25 m  1:03.95   
2034  Hennesy Bryant  1976  ASKØY    25 m  1:05.00   
2272  Waterval Jesper  1975  TRITON B  7521AB  25 m  1:06.18   
2151  Harmat Peter  1979  SK TRITON  AB2979  25 m  1:11.16   
1822  Högberg Weine  1978  S 77  AB8578  25 m  1:17.46   
Årg. 1980-1984 
1978  Pedersen Anders Bo  1981  OSLF  8191AA  25 m  58.45   
2011  Harlenbäck Martin  1983  LASS  AB7983  25 m  58.99   
2094  Krygell Anders  1982  U.S.G  8265AA  25 m  1:02.00   
2109  Solvang Rune  1980  U.S.G  8065AA  25 m  1:06.45   
2166  Pedersen Jan Boier  1983  HOVEDSTAD  8371AA  25 m  1:07.07   
1920  Ek Christian  1980  SK LÖDDE  AC2380  25 m  1:08.00   
Årg. 1985-1989 
2097  Olsen Tim  1986  U.S.G  8699AB  25 m  1:03.00   
2254  Erichsen Bjarne  1985  BASK  8505AA  25 m  1:05.18   
2101  Tino Andrea  1987  U.S.G  8707AD  25 m  1:10.00   
927  Flaathen Jon Olav  1985  Snøgg SK    25 m  1:20.80   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.16  Udskriftsdato  31 oktober 2014 
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup  Udskriftstidspunkt  19:33 
 
7_S
Løb 7, 50m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
2337  Seberssen Ann Kristin  1965  RO-MA    25 m  37.46   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  06 oktober 2015 
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup  Udskriftstidspunkt  07:26 
 
8_S
Løb 8, 50m Rygsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
305  Børresen Christian  1970  Haldens SK    25 m  36.98   
2031  Holm-Olsen Ole-Richard  1972  Haldens SK    25 m  36.99   
2336  Lenning Gunnar  1942  SK NEPTUN  AA4142  25 m  45.00   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  06 oktober 2015 
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup  Udskriftstidspunkt  07:26 
 
9_S
Løb 9, 4X50m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 200-239 
1968  Roma Damer D  203  RO-MA    25 m  2:23.10   
1719  Asker Damer D  228  Asker SK    25 m  2:35.00   
2028  Bom Damer  211  Bergen OM    25 m  2:49.00   
424  Oslo IL Medley Damer  234  Oslo IL    25 m  2:49.50   
Årg. 160-199 
1004  Masør Damer  169  MASØR    25 m  2:10.00   
1813  Hs Ladies  174  HS    25 m  2:14.00   
2143  SK Triton Damer  168  SK TRITON    25 m  2:21.70   
1997  Täby Sim Damer  187  TÄBY SIM    25 m  2:25.00   
1925  SK Lödde Damer  167  SK LÖDDE    25 m  2:27.18   
1428  Norrköping 1  181  NKK    25 m     
1760  Køge Masters Damer  182  KØGE    25 m     
Årg. 120-159 
1587  Vss Damer  137  VÄSTERÅS    25 m  2:13.00   
1742  Kbss1  155  KUNGSBACKA    25 m  2:36.00   
Årg. 100-119 
571  Malmö KK Medley Damer  112  MKK    25 m  2:06.88   
2084  Usg D A 1  114  U.S.G    25 m  2:07.00   
1534  Skk Damer  118  SKK    25 m  2:17.10   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.16  Udskriftsdato  31 oktober 2014 
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup  Udskriftstidspunkt  19:33 
 
10_S
Løb 10, 4X50m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
1036  Hsk 1  187  Haldens SK    25 m  2:20.48   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  06 oktober 2015 
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup  Udskriftstidspunkt  07:26 
 
11_S
Løb 11, 4X50m Medley Mix 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
306  Hsk 1  170  Haldens SK    25 m  2:17.60   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  06 oktober 2015 
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup  Udskriftstidspunkt  07:26 
 
12_S
Løb 12, 100m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
2339  Gunnarsson Anna  1984  KUNGSBACKA  AC3284  25 m  1:19.71   
2353  Martinsen Elise Nygaard  1990  Haldens SK    25 m  1:20.00   
2337  Seberssen Ann Kristin  1965  RO-MA    25 m  1:22.37   
320  Rainer Margareta  1949  GÄVLE SS  AA0249  25 m  1:30.00   
2342  Johansson Helén  1968  KUNGSBACKA  AA5468  25 m  1:31.53   
1404  Foldvik Kirsten Sundby  1958  Larvik SK    25 m  1:36.50   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  06 oktober 2015 
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup  Udskriftstidspunkt  07:26 
 
13_S
Løb 13, 100m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
2343  Lundin Peter  1959  KUNGSBACKA  AA6559  25 m  1:21.31   
1405  Røed Øyvind  1963  Larvik SK    25 m  1:25.00   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  06 oktober 2015 
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup  Udskriftstidspunkt  07:26 
 
14_S
Løb 14, 50m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
2340  Haglund Marja  1968  KUNGSBACKA  AA3268  25 m  30.79   
463  Aasland Jeanette  1961  RO-MA    25 m  33.06   
320  Rainer Margareta  1949  GÄVLE SS  AA0249  25 m  34.50   
2354  Åkerman Vivi  1967  Haldens SK    25 m  35.00   
2345  Örne Lotta  1959  KUNGSBACKA  AA0459  50 m  38.05   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  06 oktober 2015 
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup  Udskriftstidspunkt  07:26 
 
15_S
Løb 15, 50m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
304  Kristensen Tommy  1963  Haldens SK    25 m  23.02   
300  Berg Jørgen  1965  Haldens SK    25 m  26.10   
2348  Fjellstad Kjetil  1968  Haldens SK    25 m  28.50   
2343  Lundin Peter  1959  KUNGSBACKA  AA6559  25 m  29.04   
2344  Renman Niclas  1966  KUNGSBACKA  AA0966  25 m  30.24   
2338  Backlund Lars  1949  KUNGSBACKA  AA4149  25 m  31.47   
305  Børresen Christian  1970  Haldens SK    25 m  31.60   
2031  Holm-Olsen Ole-Richard  1972  Haldens SK    25 m  31.61   
602  Offerdal Rune  1969  Haldens SK    25 m  32.00   
10  1332  Kristensen Wiggo  1950  Haldens SK    25 m  33.00   
11  2349  Brynildsen Cato  1965  Haldens SK    25 m  33.00   
12  2352  Aksnes Tommy  1963  Haldens SK    25 m  33.70   
13  2336  Lenning Gunnar  1942  SK NEPTUN  AA4142  25 m  35.00   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  06 oktober 2015 
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup  Udskriftstidspunkt  07:26 
 
16_S
Løb 16, 100m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
463  Aasland Jeanette  1961  RO-MA    25 m  1:34.29   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  06 oktober 2015 
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup  Udskriftstidspunkt  07:26 
 
17_S
Løb 17, 100m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 1930-1934 
1952  Brock Lennart  1933  SK RAN  AA3133  25 m  1:55.00   
Årg. 1940-1944 
1953  Kaudern Gunnar  1943  SK RAN  AA7343  25 m  1:45.00   
2002  Ellers Jan  1940  Bergens SC    25 m  1:46.36   
2268  Skjoldstrup Erik  1944  RINGSTED  4441AA  25 m  1:58.68   
Årg. 1945-1949 
2103  Biering-Sørensen Fin  1948  U.S.G  4801AA  25 m  1:33.21   
1730  Backlund Lars  1949  KUNGSBACKA  AA4149  25 m  1:34.00   
2282  Jensen Ragnar  1948  Hamar IL    25 m  1:34.50   
Årg. 1950-1954 
1816  Lundahl Terje  1952  TS&LK    25 m  1:25.00   
2261  Halgreen Jens  1954  RINGSTED  5401AA  25 m  1:30.06   
419  Arentz Øyvind  1950  Oslo IL    25 m  1:32.00   
Årg. 1955-1959 
1558  Pedersen Bjørn  1958  TS&LK    25 m  1:23.00   
1965  Sletbakk Cato  1957  RO-MA    25 m  1:24.60   
Årg. 1960-1964 
2319  Palmqvist Hans  1962  VARBERG  AA2362  25 m  1:14.93   
1140  Bjørn Søren  1964  ASS  6467AA  25 m  1:17.00   
2033  Haganes Kjell  1961  ASKØY    25 m  1:19.50   
2009  Fält Göran  1963  LASS  AA6563  25 m  1:19.55   
2138  Ihle Helge  1964  RO-MA    25 m  1:22.00   
1893  Schäfer Ulrik  1962  SIGMA  6273AA  25 m  1:27.15   
Årg. 1965-1969 
2146  Ahlgren Peter  1968  SK TRITON  AB3368  25 m  1:16.37   
470  Andreassen Rune Otto  1965  RO-MA    25 m  1:19.90   
2189  Lundt Anders  1967  GENTOFTE    25 m  1:20.89   
1964  Husebø Rolf  1966  RO-MA    25 m  1:25.00   
2294  Breisnes Rolf Martin  1965  Sogndal IL    25 m  1:25.20   
1944  Lind Allan  1966  HELSINGØR  6629AA  25 m  1:28.22   
2099  Harning Morten  1966  U.S.G  6695AA  25 m  1:29.30   
2001  Hyldegaard Jan  1967  LYNGBY    25 m  1:31.11   
Årg. 1970-1974 
1789  Helland Pål  1972  STORD    25 m  1:15.00   
2256  Molbæk Tim  1971  BASK  7101AA  25 m  1:18.50   
2122  Bundgaard Christian  1971  U.S.G  7103AA  25 m  1:20.00   
2032  Back Øystein  1970  Haldens SK    25 m  1:34.50   
Årg. 1975-1979 
2000  Larsen Haakon  1976  RO-MA    25 m  1:25.00   
2221  Mondalvo Matias  1977  PAN IDRÆT    25 m  1:40.30   
2279  Gunnerud Bård  1977  Hamar IL    25 m  1:45.10   
Årg. 1980-1984 
2166  Pedersen Jan Boier  1983  HOVEDSTAD  8371AA  25 m  1:11.11   
212  Nordahl-Meyer Casper  1982  KVIK  8277AA  25 m  1:13.00   
2093  Haselbach Philipp  1984  U.S.G  8437AB  25 m  1:16.00   
2227  Elkjær Jonas  1980  PAN IDRÆT    25 m  1:50.00   
Årg. 1985-1989 
2271  Niebling Nick  1988  TRITON B  8811AC  25 m  1:20.00   
2223  Nguyen Johnny  1986  PAN IDRÆT    25 m  1:24.00   
Årg. 1990-1994 
2116  Blomsterberg Kasper  1992  U.S.G  9235AH  25 m  1:10.00   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.16  Udskriftsdato  31 oktober 2014 
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup  Udskriftstidspunkt  19:33 
 
18_S
Løb 18, 50m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
2339  Gunnarsson Anna  1984  KUNGSBACKA  AC3284  25 m  33.54   
2340  Haglund Marja  1968  KUNGSBACKA  AA3268  25 m  35.36   
2342  Johansson Helén  1968  KUNGSBACKA  AA5468  25 m  42.97   
2341  Haglund Sonja  1966  KUNGSBACKA  AA1266  50 m  43.21   
2345  Örne Lotta  1959  KUNGSBACKA  AA0459  25 m  45.42   
2353  Martinsen Elise Nygaard  1990  Haldens SK    25 m  1:20.00   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  06 oktober 2015 
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup  Udskriftstidspunkt  07:26 
 
19_S
Løb 19, 50m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
300  Berg Jørgen  1965  Haldens SK    25 m  29.10   
2348  Fjellstad Kjetil  1968  Haldens SK    25 m  30.50   
2350  Nilsen Geir  1969  Haldens SK    25 m  32.00   
2351  Nilsen Jan-Egil  1971  Haldens SK    25 m  32.00   
2031  Holm-Olsen Ole-Richard  1972  Haldens SK    25 m  32.98   
2352  Aksnes Tommy  1963  Haldens SK    25 m  35.50   
1405  Røed Øyvind  1963  Larvik SK    25 m  36.50   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  06 oktober 2015 
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup  Udskriftstidspunkt  07:26 
 
20_S
Løb 20, 100m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
2339  Gunnarsson Anna  1984  KUNGSBACKA  AC3284  50 m  1:15.64   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  06 oktober 2015 
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup  Udskriftstidspunkt  07:26 
 
21_S
Løb 21, 100m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 1945-1949 
2106  Rasmussen Ebbe  1949  U.S.G  4901AA  25 m  1:19.50   
Årg. 1955-1959 
1808  Örth Mats  1955  HS  AA7355  25 m  1:18.34   
420  Haakonsen Jan  1955  Oslo IL    25 m  1:19.80   
2262  Andersen Per  1956  RINGSTED  5623AA  25 m  1:29.12   
1879  Haahr Lars Peder  1959  SIGMA  5913AA  25 m  1:32.64   
Årg. 1960-1964 
1865  Holmsteen Peter  1963  SIGMA  6361AA  25 m  1:10.00   
2284  Måløy Knut  1961  Hamar IL    25 m  1:12.70   
216  Olsen Hans Ahle  1963  KVIK  6381AA  25 m  1:25.00   
1550  Rasmussen Jan Råsø  1962  STT  6201AA  25 m  1:26.88   
Årg. 1965-1969 
1785  Fjeldstad Jan Kåre  1969  STORD    25 m  1:08.95   
1597  Olander Valter  1965  VÄSTERÅS  AB9965  25 m  1:19.55   
1033  Brink Jess  1966  GSK  6651AA  25 m  1:21.00   
Årg. 1970-1974 
1784  Rimmereide Geir Inge  1970  STORD    25 m  1:10.30   
1768  Backs Martin  1972  KØGE  7297AA  25 m  1:17.99   
Årg. 1975-1979 
2272  Waterval Jesper  1975  TRITON B  7521AB  25 m  1:06.73   
1903  Nissen Ole Garm  1978  BIRKERØD    25 m  1:16.00   
Årg. 1980-1984 
2109  Solvang Rune  1980  U.S.G  8065AA  25 m  1:06.05   
2016  Lindahl David  1982  LASS  AE5182  25 m  1:13.51   
1273  Dahlgaard Søren Emil  1984  ASS  8453AB  25 m  1:14.50   
Årg. 1985-1989 
1921  Ahlfors-Dahl André  1986  SK LÖDDE  AC8986  25 m  1:11.40   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.16  Udskriftsdato  31 oktober 2014 
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup  Udskriftstidspunkt  19:33 
 
22_S
Løb 22, 4X50m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
2346  Kungsbacka SS Kbss Damer  174  KUNGSBACKA    25 m  2:11.13   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  06 oktober 2015 
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup  Udskriftstidspunkt  07:26 
 
23_S
Løb 23, 4X50m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
2356  Hsk 2  185  Haldens SK    25 m  2:07.60   
2355  Hsk 1  206  Haldens SK    25 m  2:09.31   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  06 oktober 2015 
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup  Udskriftstidspunkt  07:26 
 
24_S
Løb 24, 4X50m Frisvømning Mix 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
2357  Hsk 1  170  Haldens SK    25 m  2:01.60   
2347  Kungsbacka SS Kbss Mix  214  KUNGSBACKA    25 m  2:05.11   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  06 oktober 2015 
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup  Udskriftstidspunkt  07:26 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark