Program for Aarhus Open
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Løb 9
|
Stævne navn |
Aarhus Open |
|
Udskriftsdato |
31 maj 2014 |
|
|
Stævne by |
Aarhus |
|
Udskriftstidspunkt |
09:52 |
|
|
Arrangør |
AGF |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
30 maj 2014 |
|
|
|
|
Løb 9, 200m Frisvømning Damer |
Indledende (10) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
2 |
Amalie Bisgaard Thomsen |
2001 |
0184BA |
IHF |
|
50m |
|
19 |
3 |
Sarah Stilling Lahn |
2001 |
0146AY |
IHF |
|
50m |
|
14 |
4 |
Rebecka Sutherland |
2003 |
0332AL |
IHF |
|
50m |
|
243 |
5 |
Sofie Astrup |
2001 |
0198AX |
STRUER |
|
50m |
|
737 |
6 |
Lærke Hemmer-Hansen |
2004 |
0488AH |
AGF |
|
50m |
|
252 |
7 |
Maja Stie Svensgaard |
2002 |
0288AQ |
STRUER |
|
50m |
|
11 |
8 |
Asta Louise Vibe Laursen |
2000 |
0068BE |
IHF |
|
50m |
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
270 |
1 |
Nina Lærke Mortensen |
2000 |
0082AU |
ST-NEPTUN |
|
50m |
|
16 |
2 |
Thea L. Bæk Vinther |
2002 |
|
IHF |
|
50m |
|
769 |
3 |
Malou Sejr |
2005 |
0572AB |
AGF |
|
50m |
|
763 |
4 |
Matilde S. Bech Olsen |
2004 |
|
AGF |
|
50m |
|
86 |
5 |
Ida Sund |
2002 |
0254AU |
HORSENS |
|
25m |
3:49.71 |
50 |
6 |
Camilla Falck |
2003 |
0324AI |
HORSENS |
|
25m |
3:54.58 |
25 |
7 |
Julie Dimke |
1998 |
9856BB |
HEI |
|
50m |
|
740 |
8 |
Frida Nordfeldt Iversen |
2004 |
0452AG |
AGF |
|
50m |
|
13 |
9 |
Louise Sutherland |
2002 |
0278AQ |
IHF |
|
50m |
|
5 |
10 |
Mathilde Tilsted Hansen |
2003 |
0306AR |
IHF |
|
50m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
58 |
1 |
Laura-Marie Høj |
2003 |
0308AH |
HORSENS |
|
25m |
3:35.93 |
756 |
2 |
Celina Preusse Kaarup |
2004 |
0446AF |
AGF |
|
25m |
3:21.90 |
66 |
3 |
Emilia Juhl Leiszner |
2002 |
0288AJ |
HORSENS |
|
25m |
3:13.16 |
136 |
4 |
Yasmina Kristiensen |
2000 |
0096BA |
LYSENG |
|
50m |
3:06.16 |
711 |
5 |
Sarah Carugati |
2004 |
0466AG |
AGF |
|
25m |
3:01.10 |
128 |
6 |
Nanna Svostrup Clausen |
2002 |
0236AM |
LYSENG |
|
25m |
3:01.42 |
169 |
7 |
Cecilie V Jensen |
2002 |
0298AN |
S 68 |
|
50m |
3:10.00 |
141 |
8 |
Katrine Mols |
2003 |
0326AP |
LYSENG |
|
25m |
3:20.75 |
778 |
9 |
Emilija Zaluma |
2004 |
|
HEDDOS |
|
50m |
3:35.10 |
777 |
10 |
Karolina Frommert |
2003 |
|
HEDDOS |
|
50m |
3:44.20 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
807 |
1 |
Andrea K. Pedersen |
2000 |
0014BA |
DURUP |
|
25m |
2:52.21 |
42 |
2 |
Marikka Andersen |
2002 |
0214AI |
HORSENS |
|
50m |
2:49.92 |
152 |
3 |
Laura Christensen |
1997 |
9708AY |
NORD |
|
25m |
2:47.24 |
708 |
4 |
Selma Bruun |
2001 |
0182AS |
AGF |
|
25m |
2:44.25 |
799 |
5 |
Mette Dyrhauge Winther |
1998 |
9854BB |
ODDER |
|
25m |
2:42.42 |
30 |
6 |
Emma Lovring |
1998 |
9832BB |
HEI |
|
25m |
2:42.76 |
277 |
7 |
Christine Skouboe |
1997 |
9788BA |
ST-NEPTUN |
|
50m |
2:45.16 |
770 |
8 |
Naya Høgholt Sejr |
2003 |
0352AF |
AGF |
|
25m |
2:48.86 |
77 |
9 |
Sofie Bach Nielsen |
2003 |
0368AD |
HORSENS |
|
25m |
2:51.32 |
744 |
10 |
Mille Kjær Jensen |
2004 |
0418AF |
AGF |
|
25m |
3:00.96 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
813 |
1 |
Liv Cramer |
2000 |
0024AI |
AGF |
|
25m |
2:39.71 |
809 |
2 |
Camilla Veile |
2000 |
0096AQ |
DURUP |
|
25m |
2:38.38 |
705 |
3 |
Matilde Bodilsen |
2001 |
0184AQ |
AGF |
|
25m |
2:36.75 |
273 |
4 |
Anna Olsen |
1999 |
9982AV |
ST-NEPTUN |
|
25m |
2:35.87 |
254 |
5 |
Olivia Andersen |
1998 |
9802BE |
DJURSLAND |
|
50m |
2:35.81 |
256 |
6 |
Elena Furman |
1994 |
9466AV |
DJURSLAND |
|
50m |
2:35.81 |
71 |
7 |
Karen Krogh Lund |
1996 |
9616AX |
HORSENS |
|
25m |
2:36.00 |
797 |
8 |
Camilla Hein Saugmann |
1999 |
9938BC |
ODDER |
|
25m |
2:37.24 |
212 |
9 |
Amalie Skov |
1999 |
9992AW |
SILKEBORG |
|
25m |
2:38.64 |
21 |
10 |
Maya Nautrup Pedersen |
1999 |
9956AE |
IHF |
|
25m |
2:39.75 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
153 |
1 |
Sigrid Jensen |
1999 |
9986AP |
NORD |
|
25m |
2:35.58 |
265 |
2 |
Kirstine Frandsen |
2001 |
0168AA |
ST-NEPTUN |
|
25m |
2:35.38 |
753 |
3 |
Nicoline Kristiansen |
2002 |
0278AL |
AGF |
|
25m |
2:35.15 |
59 |
4 |
Sille Ibsen |
2001 |
0134AU |
HORSENS |
|
25m |
2:34.61 |
28 |
5 |
Asta Hermansen |
1999 |
9938AQ |
HEI |
|
25m |
2:34.13 |
76 |
6 |
Mie Buch Nielsen |
2001 |
0188AH |
HORSENS |
|
25m |
2:34.48 |
126 |
7 |
Lærke Marie Bentsen |
1998 |
9858AH |
LYSENG |
|
25m |
2:35.01 |
134 |
8 |
Marie Juhl Jensen |
1996 |
9642AY |
LYSENG |
|
25m |
2:35.36 |
72 |
9 |
Nikoline Fabrin Lund |
2001 |
0192AS |
HORSENS |
|
25m |
2:35.47 |
257 |
10 |
Melissa Furman |
1999 |
9932BE |
DJURSLAND |
|
50m |
2:35.59 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
9 |
1 |
Victoria K. Jespersen |
2001 |
0184AN |
IHF |
|
25m |
2:33.70 |
220 |
2 |
Anna Brandenborg Jensen |
1999 |
9924AU |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
2:32.57 |
743 |
3 |
Julie Nykvist Jensen |
2001 |
0176AR |
AGF |
|
25m |
2:32.03 |
722 |
4 |
Line Gertz |
2001 |
0156AT |
AGF |
|
25m |
2:28.69 |
176 |
5 |
Astrid Yde |
2000 |
0004AS |
S 68 |
|
25m |
2:28.42 |
56 |
6 |
Cecilie Grøndal |
2002 |
0282AK |
HORSENS |
|
25m |
2:28.60 |
276 |
7 |
Sibel Simonsen |
2001 |
0176AP |
ST-NEPTUN |
|
25m |
2:30.50 |
175 |
8 |
Julie Storgaard |
1996 |
9606AH |
S 68 |
|
25m |
2:32.23 |
194 |
9 |
Esther Flø |
2001 |
0108AR |
SILKEBORG |
|
25m |
2:32.62 |
143 |
10 |
Mathilde Hvass Olesen |
2001 |
0126AO |
LYSENG |
|
25m |
2:33.94 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
260 |
1 |
Emma Katballe |
1999 |
9936AV |
DJURSLAND |
|
50m |
2:27.42 |
41 |
2 |
Christina Løth Andersen |
1997 |
9768AV |
HORSENS |
|
25m |
2:23.71 |
714 |
3 |
Nanna Bæhrenz Damgaard |
1998 |
9814AN |
AGF |
|
25m |
2:19.89 |
209 |
4 |
Nicoline Pontoppidan |
1998 |
9876AL |
SILKEBORG |
|
25m |
2:14.16 |
712 |
5 |
Emma H. Christiansen |
1999 |
9988AO |
AGF |
|
25m |
2:09.24 |
213 |
6 |
Signe Tolstrup |
1995 |
9588AI |
SILKEBORG |
|
50m |
2:10.44 |
787 |
7 |
Cecilie Dalgas |
2000 |
0014AI |
ODDER |
|
25m |
2:19.00 |
83 |
8 |
Nicoline Rosenkilde |
1999 |
9918AT |
HORSENS |
|
25m |
2:21.98 |
229 |
9 |
Nikoline Østerberg |
2000 |
0098AU |
SKOVBAKKEN |
|
50m |
2:25.57 |
20 |
10 |
Clara Nautrup Pedersen |
1998 |
9844AJ |
IHF |
|
50m |
2:28.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
718 |
1 |
Julie Pavon Friis |
1999 |
9978AL |
AGF |
|
25m |
2:27.06 |
46 |
2 |
Josefine Due Christensen |
2001 |
0166AT |
HORSENS |
|
25m |
2:22.85 |
193 |
3 |
Helena V. Ellling |
2000 |
0078AC |
SILKEBORG |
|
25m |
2:19.83 |
776 |
4 |
Stine Mary Vissing |
1997 |
9788AB |
AGF |
|
25m |
2:11.69 |
747 |
5 |
Matilde Kjeldsen |
1999 |
9984AV |
AGF |
|
25m |
2:07.69 |
91 |
6 |
Nina-Therese Storstein |
1998 |
|
Karmøy SK |
|
50m |
2:10.07 |
739 |
7 |
Clara Holst |
1999 |
9956AY |
AGF |
|
25m |
2:18.08 |
189 |
8 |
Nicoline Bredahl |
2000 |
0034AY |
SILKEBORG |
|
25m |
2:20.48 |
248 |
9 |
Nanna Kibsgaard Madsen |
2000 |
0026AA |
STRUER |
|
25m |
2:24.53 |
48 |
10 |
Anette Damsgaard |
1996 |
9696AY |
HORSENS |
|
25m |
2:27.63 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
158 |
1 |
Julie Dahl Schneider |
1998 |
9828AR |
NORD |
|
25m |
2:26.73 |
146 |
2 |
Mia Seehausen |
2001 |
0186AH |
LYSENG |
|
25m |
2:22.10 |
709 |
3 |
Amalie Fisker Brøchner |
1999 |
9918AZ |
AGF |
|
25m |
2:19.23 |
88 |
4 |
Signe B. Thomasen |
1996 |
9652AA |
HORSENS |
|
25m |
2:10.65 |
730 |
5 |
Amalie Østrup |
1997 |
9708AL |
AGF |
|
50m |
2:04.40 |
285 |
6 |
Martha Andersen |
1999 |
9992AJ |
TRITON V |
|
25m |
2:09.34 |
44 |
7 |
Jennifer Thorius Bek |
2000 |
0012AS |
HORSENS |
|
25m |
2:16.00 |
795 |
8 |
Helene G. Nedergaard |
1999 |
9956AM |
ODDER |
|
25m |
2:20.40 |
796 |
9 |
Lykke K. Nielsen |
1999 |
9916AM |
ODDER |
|
25m |
2:23.89 |
222 |
10 |
Line Johannsen |
2001 |
0146AN |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
2:27.60 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 |
Udskriftsdato |
31 maj 2014 |
Licens til Agfs Svømmeafdeling |
Udskriftstidspunkt |
09:52 |
|