Program for Øst Kortbane Mesterskaber - GP1
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Løb 31, 200m Rygsvømning Damer |
Dansk Rekord Senior: Louise Ørnstedt (1985) 2:06.33 2004-12-12 |
Dansk Rekord Junior: Louise Ørnstedt (1985) 2:09.18 2001-12-16 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 228 | Saud Yasmin | 1994 | HERLEV | 9476AE | 25 m | 2:21.81 | |
2 | 168 | Pedersen Christine | 1993 | GSK | 9308AG | 25 m | 2:22.09 | |
3 | 22 | Møller Miriam Stupak | 1994 | GI40HERMES | 9414AJ | 25 m | 2:22.67 | |
4 | 335 | Hansen Kristine Olander | 1989 | RINGSTED | 8978AD | 25 m | 2:23.52 | |
5 | 391 | Holmboe-Olesen Christina | 1993 | TRITON B | 9382AJ | 25 m | 2:24.55 | |
6 | 299 | Wielsøe Sabrina | 1990 | KØGE | 9022AG | 25 m | 2:24.64 | |
7 | 317 | Rasmussen Kelly Riber | 1994 | LYNGBY | 9472AL | 25 m | 2:25.34 | |
8 | 294 | Pedersen Simone Norman | 1993 | KØGE | 9332AH | 25 m | 2:26.11 | |
9 | 202 | Grønlund Caroline | 1993 | HELSINGØR | 9356AE | 25 m | 2:26.14 | |
10 | 14 | Olesen Klara Strand | 1995 | VEST | 9542AO | 25 m | 2:26.19 | |
11 | 221 | Christensen Kamma | 1994 | HERLEV | 9448AJ | 25 m | 2:26.79 | |
12 | 149 | Pedersen Laura Brink | 1992 | GLADSAXE | 9208AB | 25 m | 2:27.14 | |
13 | 394 | Rasmussen Natascha | 1989 | TRITON B | 8996AA | 25 m | 2:27.36 | |
14 | 408 | Vikingsdottír Rósa | 1993 | VI39 | 9376AK | 25 m | 2:27.85 | |
15 | 164 | Øhrstrøm Caroline | 1995 | GLADSAXE | 9598AG | 25 m | 2:28.14 | |
16 | 380 | Løje Katja | 1993 | SK-SYD | 9338AF | 25 m | 2:28.62 | |
17 | 5 | Hansen Laura Smidt | 1992 | VEST | 9268AK | 25 m | 2:28.84 | |
18 | 537 | Andersen Anna Munk | 1991 | NAKSKOV | 9138AC | 25 m | 2:29.43 | |
19 | 171 | Dolleris Annelouise | 1995 | GSK | 9514AB | 25 m | 2:30.18 | |
20 | 59 | Frandsen Laura | 1993 | ALLERØD | 9346AA | 25 m | 2:30.52 | |
21 | 108 | Kallestrup Cathrine | 1993 | FR.SUND | 9382AB | 25 m | 2:30.83 | |
22 | 390 | Hemdorff Julie-Sofie | 1991 | TRITON B | 9144AE | 25 m | 2:30.86 | |
23 | 361 | Frandsen Vibe Lyng | 1993 | SØLLERØD | 9378AH | 25 m | 2:30.89 | |
24 | 43 | Brylow Isabel | 1994 | MK 31 | 9452AJ | 25 m | 2:32.07 | |
25 | 155 | Skaanning-Norris Ida | 1991 | GLADSAXE | 9162AF | 25 m | 2:32.15 | |
26 | 53 | Brahtz Katrine | 1995 | AIF | 9518AG | 25 m | 2:32.53 | |
27 | 54 | Clemmensen Clara Blohm | 1996 | AIF | 9668AA | 25 m | 2:32.84 | |
28 | 512 | Bjerre Christine | 1991 | LAKSEN | 9152AH | 25 m | 2:32.86 | |
29 | 67 | Lauridsen Julie Aglund | 1996 | ALLERØD | 9692AF | 25 m | 2:33.16 | |
30 | 66 | Jensen Selina Sidenius | 1992 | ALLERØD | 9292AH | 25 m | 2:33.20 | |
31 | 101 | Vedel Ida Marie | 1994 | FARUM | 9484AE | 25 m | 2:33.82 | |
32 | 283 | Bang Celine | 1994 | KØGE | 9466AK | 25 m | 2:34.07 | |
33 | 273 | Hansen Maja Sofie | 1991 | ISHØJ | 9104AA | 25 m | 2:34.50 | |
34 | 158 | Søby Trine | 1991 | GLADSAXE | 9112AG | 25 m | 2:34.96 | |
35 | 128 | Leth Klara Grønne | 1990 | GENTOFTE | 9054AB | 25 m | 2:35.07 | |
36 | 242 | Ellekær Emily | 1994 | HOLBÆK | 9424AI | 25 m | 2:36.38 | |
37 | 209 | Kyhl Ida | 1995 | HELSINGØR | 9562AB | 25 m | 2:36.61 | |
38 | 235 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | HILLERØD | 9624AB | 25 m | 2:36.72 | |
39 | 217 | Zachariasen Emilie | 1994 | HELSINGØR | 9426AE | 25 m | 2:36.79 | |
40 | 100 | Tvermoes Laura | 1993 | FARUM | 9324AC | 25 m | 2:36.95 | |
41 | 240 | Christiansen Carina | 1995 | HOLBÆK | 9584AJ | 25 m | 2:37.72 | |
42 | 513 | Dreisig Celina | 1991 | LAKSEN | 9148AE | 25 m | 2:37.74 | |
43 | 362 | Hall Frederikke | 1992 | SØLLERØD | 9224AD | 25 m | 2:37.83 | |
44 | 316 | Petersen Louise Kaltoft | 1992 | LYNGBY | 9208AI | 25 m | 2:38.03 | |
45 | 151 | Pedersen Siv Nilsson | 1995 | GLADSAXE | 9526AB | 25 m | 2:38.13 | |
46 | 233 | Hoff Emilie Koors | 1991 | HILLERØD | 9146AA | 25 m | 2:38.99 | |
47 | 410 | Høgskilde Caroline | 1996 | VI39 | 9616AD | 25 m | 2:38.99 | |
Oprettet af WinGrodan 1.16.12 |
Licens til Albertslund IF |