Program för Medley Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 1
|
Tävling |
Medley Cup 2014 |
|
Utskriftsdatum |
25 maj 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Åkersberga |
|
Utskriftstid |
09:23 |
|
|
Arrangör |
Åkersberga simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
25 maj 2014 |
|
|
|
|
Gren 1, 50m Fjärilsim Flickor A-E |
Finaler (15) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
91 |
1 |
Mikaela Jogell |
2003 |
AB8803 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
|
72 |
2 |
Kolbrún Óskarsdóttir |
2003 |
BK9403 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
77 |
3 |
Sara Torstensson |
2004 |
AW3604 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
11 |
4 |
Katja Kutsenko |
2004 |
AT5404 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
|
82 |
5 |
Elvira Ölund |
2004 |
AW2604 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
71 |
6 |
Sofia Onno |
2003 |
BK1603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1 |
1 |
Amanda Andersson |
2003 |
AS6603 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
|
123 |
2 |
Olivia Bråberg |
2000 |
BA2200 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
|
81 |
3 |
Emilia Wullrich |
2003 |
BI8203 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
185 |
4 |
Hanna Lénárt |
2000 |
AS4200 |
HELLAS SK |
|
25m |
|
12 |
5 |
Alice Leander |
2004 |
AJ1804 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
|
173 |
6 |
Matilda Wrenkler |
2001 |
BB1601 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
24 |
1 |
Tolue Taheri |
2004 |
AM8804 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
|
65 |
2 |
Malin Kullman |
2004 |
AW8404 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
2 |
3 |
Andrea Berglund |
2004 |
AG9804 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
|
117 |
4 |
Stephanie Ahlberg |
2001 |
BM0201 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
|
59 |
5 |
Alva Hellenius |
2006 |
AB3806 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
25 |
6 |
Johanna Torell |
2005 |
AD9205 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
188 |
1 |
Rebecka Rosengart |
2001 |
AJ2601 |
HELLAS SK |
|
25m |
58.38 |
95 |
2 |
Helena Renström |
2002 |
AB7402 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
56.27 |
201 |
3 |
Madicken Eriksson |
2003 |
ax8203 |
KANAANS SS |
|
25m |
54.54 |
13 |
4 |
Julia Lundgren |
2002 |
BB1602 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
54.70 |
181 |
5 |
Selma Bystedt |
2002 |
AC4602 |
HELLAS SK |
|
25m |
56.92 |
208 |
6 |
Shaya Ayati |
2003 |
|
KANAANS SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
179 |
1 |
Emma Öberg |
2002 |
AF4402 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
49.97 |
37 |
2 |
Linnea Jonsson |
2002 |
AJ0602 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
48.98 |
127 |
3 |
Isabella Galway |
2003 |
AA3203 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
48.68 |
97 |
4 |
Herta Vincent |
1997 |
BK3697 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
48.84 |
94 |
5 |
Camilla Renström |
2002 |
AB5402 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
48.98 |
67 |
6 |
Linda Lövqvist |
2003 |
BK5403 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
53.58 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
163 |
1 |
Wilma Stendrake |
2003 |
BB2403 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
47.64 |
107 |
2 |
Emelie Lindström |
2003 |
AJ7403 |
VÄSBY SS |
|
25m |
46.03 |
113 |
3 |
Ioanna Tsirona |
2004 |
AE2404 |
VÄSBY SS |
|
25m |
45.71 |
218 |
4 |
Ellen Melin |
2002 |
02A853 |
IFÅ |
|
25m |
45.72 |
93 |
5 |
Emma Modig |
2000 |
AO1600 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
47.20 |
207 |
6 |
Yardagul Kop |
2000 |
BG7400 |
KANAANS SS |
|
25m |
47.79 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
39 |
1 |
Emma Pettersson |
2001 |
AV2201 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
45.33 |
28 |
2 |
Cecilia Viberg |
2003 |
AU1603 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
44.79 |
190 |
3 |
Lovisa Spångberg |
1999 |
BB9699 |
HELLAS SK |
|
25m |
44.34 |
182 |
4 |
Elsa Fogelsjöö |
2003 |
AX0403 |
HELLAS SK |
|
25m |
44.63 |
36 |
5 |
Ebba Filipsson |
2001 |
BF1201 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
45.10 |
172 |
6 |
Tina Westmoreland |
2002 |
AG5802 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
45.52 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
205 |
1 |
Klara Sjöberg |
2000 |
Ba0600 |
KANAANS SS |
|
25m |
43.62 |
183 |
2 |
Elsa Knöös |
2001 |
AJ0601 |
HELLAS SK |
|
25m |
43.16 |
189 |
3 |
Malin Sandberg |
2001 |
BB4401 |
HELLAS SK |
|
25m |
42.98 |
21 |
4 |
Rebecca Sandström |
2003 |
AS4803 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
43.02 |
194 |
5 |
Milena Östby |
2002 |
AC3602 |
HELLAS SK |
|
25m |
43.17 |
100 |
6 |
Selma Åström |
2003 |
AA5403 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
44.05 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
108 |
1 |
Emma Lu |
2002 |
BE2402 |
VÄSBY SS |
|
25m |
42.32 |
217 |
2 |
Chris Marins |
1992 |
92A423 |
IFÅ |
|
25m |
41.08 |
86 |
3 |
Matilda Eriksson |
1999 |
BE8899 |
TÄBY SIM |
|
25m |
40.90 |
79 |
4 |
Louise Törnblom |
2000 |
BM3800 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
40.96 |
180 |
5 |
Emilia Österberg |
2000 |
AU4200 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
41.40 |
76 |
6 |
Linda Svensson |
2000 |
AR8200 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
42.96 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
30 |
1 |
Stefanie Wrembicki |
2001 |
AT1201 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
40.25 |
26 |
2 |
Josefine Torell |
2002 |
BD0402 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
40.22 |
55 |
3 |
Wilma Ekwall |
1999 |
BP7299 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
39.82 |
52 |
4 |
Aline Agnvall |
1997 |
BC6897 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
39.94 |
43 |
5 |
Mikaela Samuelsson |
2000 |
AT6600 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
40.22 |
170 |
6 |
Ella Westholm |
2001 |
AR6401 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
40.33 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
102 |
1 |
Elin Bergman |
2003 |
AI8203 |
VÄSBY SS |
|
25m |
39.38 |
136 |
2 |
Julia Ignell |
2002 |
AG7802 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
38.90 |
88 |
3 |
Astrid Olsson |
1997 |
AY6897 |
TÄBY SIM |
|
25m |
38.42 |
42 |
4 |
Tilde Rudert |
2002 |
AF9202 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
38.49 |
204 |
5 |
Jenny Rönnblad |
1999 |
BF4899 |
KANAANS SS |
|
25m |
39.05 |
84 |
6 |
Mona Domehri |
1999 |
BE3899 |
TÄBY SIM |
|
25m |
39.55 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
85 |
1 |
Isabelle Ehrngren |
1999 |
BC0699 |
TÄBY SIM |
|
25m |
37.45 |
74 |
2 |
Ines Sahuric |
1998 |
BO8698 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
36.72 |
63 |
3 |
Cajsa-Lisa Jansson |
1999 |
BK6499 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
36.59 |
49 |
4 |
Alva Westling |
1999 |
AE4299 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
36.63 |
51 |
5 |
Malin Österman |
1993 |
AO0893 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
37.01 |
134 |
6 |
Ylwali Häggblad |
2000 |
AB2600 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
37.79 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
3 |
1 |
Daniella Berglund |
2002 |
BB8402 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
36.01 |
214 |
2 |
Fanny Ek |
1999 |
99A442 |
IFÅ |
|
25m |
35.77 |
60 |
3 |
Jennifer Hjälm-Gerle |
1999 |
BI1699 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
35.06 |
78 |
4 |
Wilma Tukonen |
1998 |
AK7298 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
35.47 |
46 |
5 |
Tova Sjöberg |
2001 |
BC3401 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
35.79 |
168 |
6 |
Emma Wallin |
1999 |
BH7899 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
36.32 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
125 |
1 |
Liv Falk |
2000 |
AI3400 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
34.69 |
15 |
2 |
Caroline Malmberg |
1999 |
AX1499 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
34.31 |
41 |
3 |
Emelie Rudert |
1999 |
AU9299 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
33.92 |
120 |
4 |
Jennifer Bergström |
2002 |
AA9402 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
33.95 |
112 |
5 |
Dimitra Tsirona |
2002 |
AP3602 |
VÄSBY SS |
|
25m |
34.49 |
115 |
6 |
Lucrezia Vespertini |
2002 |
AX3602 |
VÄSBY SS |
|
25m |
34.76 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
160 |
1 |
Tilda Rekola-Weckström |
2000 |
AI6400 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
33.60 |
33 |
2 |
Fanny Alstermark |
1998 |
AP3298 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
33.23 |
216 |
3 |
Erica Granesäter |
1984 |
84A033 |
IFÅ |
|
25m |
30.04 |
178 |
4 |
Louise Åberg |
1995 |
AM6895 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
31.14 |
138 |
5 |
Tindra Imhäuser |
2002 |
AG9802 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
33.48 |
99 |
6 |
Celina Åström |
2000 |
AK9200 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
33.85 |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 |
Utskriftsdatum |
25 maj 2014 |
Licensierad till: Åkersberga Simsällskap |
Utskriftstid |
09:23 |
|