Program for Neptuniaden 2014
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 39
|
Tävling |
Neptuniaden |
|
Utskriftsdatum |
24 maj 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
14:44 |
|
|
Arrangör |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 april 2014 |
|
|
|
|
Gren 39, 100m Frisim Damer |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
302 |
3 |
Maja Reichard |
1991 |
CI0291 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:13.34 |
231 |
4 |
Nathalie Johnsson |
1996 |
BS0296 |
SKURU IK |
|
25m |
1:07.53 |
333 |
5 |
Petronella Läckgren |
1995 |
BF0295 |
SKK |
|
50m |
1:08.56 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
234 |
1 |
Evelina Loftén |
1996 |
AY9296 |
SKURU IK |
|
25m |
1:05.35 |
619 |
2 |
Ida Jaraquemada |
1996 |
AT2896 |
POLISEN |
|
50m |
1:05.09 |
117 |
3 |
Annica Molin |
1996 |
AU3896 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:04.77 |
168 |
4 |
Rebecca Mattsson |
1995 |
AQ0295 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:01.45 |
357 |
5 |
Linnea Fridman |
1995 |
BH6895 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:04.55 |
285 |
6 |
Saskia Kuhlins |
1996 |
BA4496 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:05.06 |
603 |
7 |
Sofia Bergkvist |
1995 |
BB0695 |
POLISEN |
|
50m |
1:05.19 |
36 |
8 |
Ida-Karin Fjällmyr |
1995 |
AD0895 |
SK ENA |
|
25m |
1:07.35 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
65 |
0 |
Linda Baron |
1995 |
AB3495 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:01.20 |
313 |
1 |
Emma Wahlström |
1994 |
AF9294 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:00.59 |
476 |
2 |
Elsa Ericsson |
1995 |
AI0895 |
TÄBY SIM |
|
50m |
58.79 |
544 |
3 |
Josefine Hippi |
1994 |
BA4494 |
VÄSBY SS |
|
25m |
57.94 |
402 |
4 |
Ebba Rosenquist |
1989 |
AI6489 |
SK TRITON |
|
25m |
57.84 |
142 |
5 |
Jessica Eriksson |
1995 |
AH0895 |
SK NEPTUN |
|
50m |
57.93 |
294 |
6 |
Frida Nilsson |
1992 |
BL6292 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
58.63 |
104 |
7 |
Karin Åström |
1996 |
AI8896 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
59.45 |
306 |
8 |
Fanny Strömstedt |
1996 |
AK4696 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:01.10 |
534 |
9 |
Alexandra Uusaro |
1995 |
AN0295 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:01.22 |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 |
Utskriftsdatum |
24 maj 2014 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
14:44 |
|