Program för Neptuniaden 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 34, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 673 | Saunonen Nikita | 1997 | AUi | 97A225 | 50 m | 53.35 | |
2 | 235 | Lulek William | 1998 | SKURU IK | AJ6998 | 25 m | 53.65 | |
3 | 194 | Altman Elias | 1998 | SALTSJÖB | AH6998 | 25 m | 54.08 | |
4 | 542 | Torosyan Edmon | 1997 | UPSALA S | AY4997 | 25 m | 54.30 | |
5 | 372 | Rantanen Rasmus | 1997 | SÖDERTÄLJE | AI7397 | 25 m | 54.41 | |
6 | 217 | Bååthe Axel | 1997 | SKURU IK | AQ6597 | 25 m | 54.45 | |
7 | 540 | Jousefi Nathaniel | 1997 | UPSALA S | AQ1397 | 25 m | 54.55 | |
8 | 489 | Hedman Filip | 1998 | TÄBY SIM | AO1598 | 50 m | 55.14 | |
9 | 483 | Ghahestani Shervin | 1997 | TÄBY SIM | AP5997 | 50 m | 55.34 | |
10 | 227 | Hjärne Hannes | 1997 | SKURU IK | AF7797 | 25 m | 55.37 | |
11 | 477 | Ericsson Oskar | 1997 | TÄBY SIM | AF9397 | 50 m | 55.43 | |
12 | 187 | Weidlitz Filip | 1997 | SK NEPTUN | AP4397 | 50 m | 56.31 | |
13 | 536 | Willberg Carl-Åke | 1998 | TÄBY SIM | AG1398 | 50 m | 56.35 | |
14 | 382 | Ydenius Axel | 1997 | SÖDERTÄLJE | AD3997 | 25 m | 56.52 | |
15 | 305 | Sjöblom Ahlström Daniel | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR0798 | 50 m | 56.54 | |
16 | 501 | Kruthammar David | 1997 | TÄBY SIM | AN6197 | 50 m | 56.92 | |
17 | 369 | Panahi Adrian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH7398 | 25 m | 57.80 | |
18 | 183 | Svalander William | 1998 | SK NEPTUN | AQ6998 | 50 m | 57.84 | |
19 | 95 | Swanepoel Hugo | 1998 | JÄRFÄLLA S | AW5198 | 50 m | 58.95 | |
20 | 160 | Lind Alexander | 1997 | SK NEPTUN | AI0397 | 50 m | 59.17 | |
21 | 229 | Johnsson Christopher | 1998 | SKURU IK | AG2198 | 25 m | 59.32 | |
22 | 266 | Freiholtz Oliver | 1997 | SPÅRVÄGEN | AK5797 | 50 m | 59.47 | |
23 | 105 | Östrand Emil | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB2598 | 25 m | 1:00.60 | |
24 | 329 | Gudehn Axel | 1998 | SKK | AL4398 | 50 m | 1:02.25 | |
25 | 207 | Gipperth Simon | 1998 | SALTSJÖB | AF1798 | 25 m | 1:02.63 | |
26 | 121 | Schill-Örne Filip | 1998 | KUNGSBACKA | AM1598 | 25 m | 1:02.93 | |
27 | 377 | Tellgren Sebastian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AI5198 | 25 m | 1:03.21 | |
28 | 537 | Zarrabi Mattin | 1998 | TÄBY SIM | AJ9998 | 50 m | 1:03.25 | |
29 | 319 | Voigt Fredrik | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK9198 | 50 m | 1:03.90 | |
30 | 397 | Wallenberg Karl | 1998 | SÖDERTÖRN | AT0998 | 50 m | 1:05.49 | |
31 | 46 | Forsman Filip | 1997 | GUSTAVSBER | AU6197 | 50 m | 1:09.23 | |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 | Utskriftsdatum | 25 maj 2014 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 14:34 |