Program för Hela-uinnit 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Laji 7, N, T-15 200 m sku |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Puolakka Tiia | 1998 | ÅSK | 50 m | 2:28.44 | 2:28.44 | ||
2 | Suoranta Merina | 1999 | ÅSK | 50 m | 2:31.55 | 2:31.55 | ||
3 | Aalto Ella | 2000 | Cetus | 50 m | 2:32.09 | 2:32.09 | ||
4 | Jacobson Wilma | 2000 | Cetus | 50 m | 2:32.26 | 2:32.26 | ||
5 | Mehtonen Ronja | 1999 | SalU | 50 m | 2:34.18 | 2:34.18 | ||
6 | Rinne Veera | 1998 | ÅSK | 25 m | 2:29.80 | 2:34.80 | ||
7 | Lahtinen Erika | 1998 | UiTa | 25 m | 2:30.85 | 2:35.85 | ||
8 | Nieminen Roosa | 1999 | HSS | 25 m | 2:31.22 | 2:36.22 | ||
9 | Kangas-Kärki Henni | 2000 | Cetus | 25 m | 2:32.86 | 2:37.86 | ||
10 | Kolu Nea | 1997 | ÅSK | 50 m | 2:38.03 | 2:38.03 | ||
11 | Syrjälä Henna | 1999 | PUS | 50 m | 2:38.17 | 2:38.17 | ||
12 | Konkka Ida | 2000 | ÅSK | 25 m | 2:33.45 | 2:38.45 | ||
13 | Kagan Kiia | 1997 | ÅSK | 50 m | 2:38.55 | 2:38.55 | ||
14 | Flyckt Emilia | 2001 | Cetus | 50 m | 2:40.25 | 2:40.25 | ||
15 | Ääri Mari | 1980 | AUi | 50 m | 2:40.73 | 2:40.73 | ||
16 | Tsvrtkova Alika | 2000 | ÅSK | 25 m | 2:40.85 | 2:40.85 | ||
17 | Luoma Ninni | 1998 | UiTa | 25 m | 2:36.62 | 2:41.62 | ||
18 | Hellsten Olivia | 2000 | HSS | 25 m | 2:36.70 | 2:41.70 | ||
19 | Potkonen Emilia | 1998 | UiTa | 25 m | 2:37.02 | 2:42.02 | ||
20 | Manner Mila | 2001 | NoPy | 50 m | 2:42.46 | 2:42.46 | ||
21 | Ollikainen Janina | 2000 | PUS | 50 m | 2:42.58 | 2:42.58 | ||
22 | Tyven Camilla | 2001 | NoPy | 50 m | 2:44.73 | 2:44.73 | ||
23 | Ellonen Susanna | 1999 | UKK | 25 m | 2:40.68 | 2:45.68 | ||
24 | Virta Nea | 1996 | UiTa | 25 m | 2:40.81 | 2:45.81 | ||
25 | Wallenius Linda | 1999 | SalU | 25 m | 2:41.40 | 2:46.40 | ||
26 | Oja Roosa | 2000 | UiTa | 25 m | 2:41.58 | 2:46.58 | ||
27 | Lepistö Annika | 2001 | PUS | 25 m | 2:42.99 | 2:47.99 | ||
28 | Rantanen Iida-Maria | 1998 | UiTa | 25 m | 2:43.54 | 2:48.54 | ||
29 | Bogdanoff Minea | 2001 | UKK | 25 m | 2:44.15 | 2:49.15 | ||
30 | Iisalo Vilma | 2001 | RaisU | 50 m | 2:49.47 | 2:49.47 | ||
31 | Rautiainen Emmiina | 2000 | UiTa | 50 m | 2:49.81 | 2:49.81 | ||
32 | Kuusniemi Fishwick Millie | 2000 | HSS | 25 m | 2:45.27 | 2:50.27 | ||
33 | Murto Anniina | 2001 | PUS | 25 m | 2:46.23 | 2:51.23 | ||
34 | Lempinen Laura | 2001 | LrU | 50 m | 2:51.23 | 2:51.23 | ||
35 | Pärnänen Emilie | 2002 | ÅSK | 25 m | 2:46.53 | 2:51.53 | ||
36 | Silvennoinen Sini | 2002 | ÅSK | 50 m | 2:51.54 | 2:51.54 | ||
37 | Kurth Suvi | 2001 | UiTa | 50 m | 2:51.99 | 2:51.99 | ||
38 | Aaltonen Inka | 1999 | UiTa | 25 m | 2:47.78 | 2:52.78 | ||
39 | Raussi Anni | 1998 | KoVe-Ve | 25 m | 2:49.76 | 2:54.76 | ||
40 | Vira Anna | 2002 | AUi | 50 m | 2:56.54 | 2:56.54 | ||
41 | Lahtinen Laura | 2003 | OU | 50 m | 2:57.82 | 2:57.82 | ||
42 | Simola Enna | 1999 | AUi | 25 m | 2:53.42 | 2:58.42 | ||
43 | Koskinen Olga | 2002 | UKK | 25 m | 2:57.27 | 3:02.27 | ||
44 | Kotola Vilma | 2001 | KoVe-Ve | 50 m | 3:02.65 | 3:02.65 | ||
45 | Jokipii Taru | 2002 | Poseidon | 25 m | 3:00.28 | 3:05.28 | ||
46 | Laaksonen Verna | 2000 | AUi | 50 m | 3:05.31 | 3:05.31 | ||
47 | Aho Lotta | 2000 | AUi | 50 m | 3:10.50 | 3:10.50 | ||
48 | Haglund Emma | 2003 | VUS-VSS | 50 m | 3:10.68 | 3:10.68 | ||
49 | Lyyra Emilia | 2003 | Poseidon | 50 m | 3:10.73 | 3:10.73 | ||
50 | Mantila Elena | 2001 | ÅSK | 25 m | 3:06.17 | 3:11.17 | ||
51 | Österman Pinja | 2002 | RaisU | 25 m | 3:07.04 | 3:12.04 | ||
52 | Jokilammi Emma | 2002 | HSS | 50 m | 3:12.17 | 3:12.17 | ||
53 | Juuri Ilona | 2002 | ÅSK | 50 m | 3:12.19 | 3:12.19 | ||
54 | Halava Minka | 2001 | ÅSK | 50 m | 3:13.10 | 3:13.10 | ||
55 | Koski Olivia | 2002 | AUi | 50 m | 3:13.61 | 3:13.61 | ||
56 | Meurman Maja | 2001 | ÅSK | 25 m | 3:08.81 | 3:13.81 | ||
57 | Öhberg Alida | 2002 | AUi | 50 m | 3:17.66 | 3:17.66 | ||
58 | Turunen Tinja | 2002 | SiWa | 50 m | 3:17.91 | 3:17.91 | ||
59 | Saarikko Oona | 2001 | SalU | 50 m | 3:19.41 | 3:19.41 | ||
60 | Korhonen Anni | 2003 | RaisU | 25 m | 3:16.36 | 3:21.36 | ||
61 | Konkka Siiri | 2004 | ÅSK | 25 m | 3:16.39 | 3:21.39 | ||
62 | Karttunen Meri | 2002 | Poseidon | 25 m | 3:16.74 | 3:21.74 | ||
63 | Hämeenaho Mette | 2002 | AUi | 50 m | 3:21.76 | 3:21.76 | ||
64 | Järvinen Veera | 2000 | PUS | 50 m | 3:22.31 | 3:22.31 | ||
65 | Kuusivaara Oona | 2002 | ÅSK | 25 m | 3:17.31 | 3:22.31 | ||
66 | Isola Lotta | 2003 | UKK | 25 m | 3:19.02 | 3:24.02 | ||
67 | Saarikko Ada | 2002 | SalU | 25 m | 3:19.17 | 3:24.17 | ||
68 | Lampinen Elina Karoliina | 2003 | NoPy | 50 m | 3:25.10 | 3:25.10 | ||
69 | Mäkilä Irene | 2004 | RaisU | 25 m | 3:20.99 | 3:25.99 | ||
70 | Nikkilä Julie | 2003 | Poseidon | 50 m | 3:27.09 | 3:27.09 | ||
71 | Grangärd Jenny | 2003 | VUS-VSS | 50 m | 3:27.60 | 3:27.60 | ||
72 | Salokannel Ada | 2002 | SalU | 25 m | 3:22.75 | 3:27.75 | ||
73 | Nurmi Maija | 2003 | ÅSK | 25 m | 3:23.72 | 3:28.72 | ||
74 | Kivi Paula | 2002 | VUS-VSS | 25 m | 3:24.47 | 3:29.47 | ||
75 | Koivisto Viivi | 2002 | VUS-VSS | 25 m | 3:26.47 | 3:31.47 | ||
76 | Ingi Minna | 2002 | VUS-VSS | 25 m | 3:30.93 | 3:35.93 | ||
77 | Halmelinna Iris | 2000 | VUS-VSS | 25 m | 3:33.77 | 3:38.77 | ||
78 | Hyttinen Anni | 2004 | AUi | 25 m | 3:34.58 | 3:39.58 | ||
79 | Heinonen Suvi-maaria | 2002 | SalU | 25 m | 3:36.45 | 3:41.45 | ||
80 | Rantala Aino | 2004 | UiKaa | 25 m | 3:54.23 | 3:59.23 | ||
81 | Kaarlenkaski Adeliina | 2004 | UiTa | 25 m | 3:54.32 | 3:59.32 | ||
82 | Rintanen Milla | 2004 | AUi | 25 m | ||||
83 | Zhou Xiaohan | 2004 | AUi | 25 m | ||||
84 | Müürsepp Laura Helena | 2004 | AUi | 25 m | ||||
85 | Toivonen Nelli | 2000 | UiTa | 25 m | ||||
86 | Rintala Mimosa | 2003 | RaUS | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.12 | Tulostuspäivämäärä | 28 toukokuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 00:01 |