Startliste for Head Summer Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Heatlista Gren 46
|
Tävling |
HEAD Summer Cup 2014 |
|
Utskriftsdatum |
28 juni 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm, Sweden |
|
Utskriftstid |
08:50 |
|
|
Arrangör |
Polisens IF |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
27 juni 2014 |
|
|
|
|
Gren 46, 50m Bröstsim Herrar |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
136 |
4 |
Adrian Brinnen |
2001 |
AX8101 |
SK NEPTUN |
|
50m |
|
194 |
5 |
Knut Lindström |
2002 |
AU8902 |
SALA SS |
|
50m |
|
86 |
6 |
Emil Boholm |
2002 |
AV8102 |
FALUN |
|
50m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
458 |
2 |
Ivar Simonsson |
2002 |
AO9502 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:01.89 |
461 |
3 |
Marcus Sundberg |
2002 |
AQ2302 |
VÄSBY SS |
|
25m |
59.50 |
212 |
4 |
Sahel Moshref |
2001 |
AR1501 |
SALTSJÖB |
|
50m |
58.46 |
199 |
5 |
Nicolas Ståhlsten |
2001 |
AW0501 |
SALA SS |
|
25m |
56.61 |
565 |
6 |
Tyrone Nilsson-Deya |
2001 |
AS7901 |
POLISEN |
|
50m |
57.45 |
209 |
7 |
Max Kenning |
2001 |
AJ6101 |
SALTSJÖB |
|
50m |
59.49 |
475 |
8 |
Nicolas Jernberg |
2001 |
AU4301 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
1:01.69 |
635 |
9 |
Melvin Elison |
2001 |
AW2701 |
SK NEPTUN |
|
50m |
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
270 |
1 |
Alexander Lehtonen Hebert |
2002 |
AO9102 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
54.10 |
638 |
2 |
Adrian Tittelbach |
2001 |
AI2901 |
VÄSBY SS |
|
50m |
53.27 |
245 |
3 |
Jacob Berhanu Birke |
2002 |
AS9102 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
52.29 |
584 |
4 |
Edvin Wirdby Myren |
2002 |
AH1902 |
POLISEN |
|
50m |
50.43 |
574 |
5 |
Alexandr Sidorov |
2002 |
AN5702 |
POLISEN |
|
50m |
49.63 |
237 |
6 |
Lukas Åkerblom |
2002 |
AO2302 |
SKURU IK |
|
25m |
50.05 |
254 |
7 |
Martin Hallbäck |
2001 |
AP8101 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
51.19 |
365 |
8 |
Theodor Fridh |
2002 |
AT3302 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
52.78 |
585 |
9 |
Elias Wirdby Myren |
2002 |
AH0902 |
POLISEN |
|
50m |
53.98 |
476 |
10 |
David Wahlin |
2001 |
AQ4501 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
54.82 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
293 |
1 |
Gordon Ölund |
2002 |
AT1102 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
48.32 |
274 |
2 |
Herman Nilsson |
2002 |
AH7702 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
47.27 |
409 |
3 |
Algot Lindwall |
2002 |
AJ4102 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
47.07 |
230 |
4 |
Hugo Lindskog |
2002 |
AG8102 |
SKURU IK |
|
25m |
46.03 |
389 |
5 |
Adam Sehmi |
2001 |
AG3301 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
45.48 |
35 |
6 |
Erik Talts |
2002 |
|
TOP |
|
50m |
45.70 |
216 |
7 |
Johan Allberg |
2002 |
AH7502 |
SKURU IK |
|
25m |
46.39 |
446 |
8 |
Martin Melinder |
2001 |
AG1301 |
VÄSBY SS |
|
25m |
47.26 |
210 |
9 |
Erik Kristiansson |
2002 |
AB1502 |
SALTSJÖB |
|
25m |
48.03 |
223 |
10 |
Axel Flykt-Rosen |
2002 |
AQ5102 |
SKURU IK |
|
25m |
49.26 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
11 |
1 |
Andre Otti |
2002 |
|
AUDENTESE |
|
50m |
44.00 |
101 |
2 |
Mathias Renström |
2001 |
AM5101 |
FALUN |
|
25m |
43.85 |
360 |
3 |
Alexis Camacho |
2001 |
AE5301 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
43.72 |
301 |
4 |
Joel Berglund |
2002 |
AG9702 |
SUNDSVALL |
|
25m |
43.62 |
374 |
5 |
Max Lundberg |
2001 |
AQ8301 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
42.76 |
439 |
6 |
William Lernå |
2002 |
AF4102 |
VÄSBY SS |
|
25m |
43.23 |
110 |
7 |
Ludvig Grape Glennhage |
2001 |
AI3701 |
GUSTAVSBER |
|
50m |
43.64 |
93 |
8 |
Tim Hansson |
2001 |
AM7101 |
FALUN |
|
25m |
43.76 |
460 |
9 |
Theodor Sköld |
2001 |
AJ1701 |
VÄSBY SS |
|
25m |
43.96 |
57 |
10 |
Tobias Moen Olsen |
2002 |
|
VKS |
|
50m |
44.59 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
47 |
1 |
Elmar Kaska |
2002 |
|
BRIIS |
|
50m |
42.10 |
144 |
2 |
Isak Gustafsson |
2001 |
AA5901 |
SK NEPTUN |
|
25m |
40.91 |
31 |
3 |
Aleksander Kampus |
2001 |
|
TOP |
|
50m |
39.90 |
10 |
4 |
Aleksander Roosimaa |
2001 |
|
AUDENTESE |
|
50m |
39.50 |
9 |
5 |
Andreas Simson |
2002 |
|
AUDENTESE |
|
50m |
37.88 |
479 |
6 |
Markus Charlton |
2001 |
AD7701 |
ÖSMO SS |
|
25m |
39.33 |
48 |
7 |
Uku Pärismaa |
2001 |
|
BRIIS |
|
50m |
39.80 |
163 |
8 |
Morgan Martinsson |
2001 |
AN1701 |
SK NEPTUN |
|
50m |
40.71 |
38 |
9 |
Aleksander Konovalov |
2002 |
|
TOP |
|
50m |
42.00 |
12 |
10 |
Gregory Kask |
2002 |
|
AUDENTESE |
|
50m |
42.60 |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 |
Utskriftsdatum |
28 juni 2014 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF |
Utskriftstid |
08:50 |
|